Datasport

8. Półmaraton Dwóch Mostów
Płock, 15 września 2019 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 35
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 ACTIVE RUNNERS PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STACHERCZAK NATALIA 21km / K30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
2 CYPARSKI MARCIN 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
3 ADAMSKI PRZEMYSŁAW 21km / M20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
4 KARASZEWSKI MAREK 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
5 CELMER MARCIN 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
6 GOSZCZYŃSKI KAMIL 21km / M20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
7 BIENIAS KONRAD 21km / M20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
8 STAWSKI PAWEŁ 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
9 WÓJCIK RAFAŁ 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK MANKOWO
10 TARKA PIOTR 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
11 TARKA MARTA 21km / K40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
12 KUPIŃSKA MARTA 21km / K20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK SŁUPSK
13 KLIMKIEWICZ MARTA 21km / K20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
14 KOZŁOWSKI JACEK 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
15 DĄBROWSKA LUIZA 21km / K30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
16 BRZÓZKA KRZYSZTOF 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
17 PRZEDPEŁSKI TOMASZ 21km / M40 ACTIVE RUNNERS PŁOCK ROGOZINO
18 MARUSZEWSKI MARCIN 5km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK BRWILNO
19 PIOTROWSKA ALEKSANDRA 5km / K20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
20 DEGNER DAMIAN 5km / M20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
21 DEGNER DAMIAN 5km / M20 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
22 ZABOROWSKI ŁUKASZ 21km / M30 ACTIVE RUNNERS PŁOCK PŁOCK
 
2 ANWIL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI ROBERT 21km / M40 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
2 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 21km / K40 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
3 PRĄTNICKI WIESŁAW 21km / M50 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
4 MARCINIAK PRZEMYSŁAW 5km / M20 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
5 FIGAS PAWEŁ 5km / M50 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
6 KOWALKOWSKI PAWEŁ 5km / M30 ANWIL TEAM GOSTYNIN
7 DARGA-MIZIOŁEK PAULINA 5km / K30 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
8 WIDZISZ KRZYSZTOF 5km / M40 ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK
 
3 BENEDEK-TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTH NUNDU MBATHA 21km / K20 BENEDEK-TEAM ELDORET
2 CHEMUTAI JOYLINE 21km / K20 BENEDEK-TEAM ELDORET
3 OIGO CHRISTINE MORAA 21km / K30 BENEDEK-TEAM ELDORET
4 KOSGEI MATHEW 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
5 CHERUIYOT LABAD 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
6 BIWOT WYCLIFFE KIPKORIR 21km / M30 BENEDEK-TEAM ELDORET
7 CHERUTICH NELSON KIPKOGEI 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
8 WAMBUA ELIJAH MUTUKU 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
9 CHEMUNYAN HOSEA KIPLAGAT 21km / M20 BENEDEK-TEAM ELDORET
 
4 BIEGAMPŁOCK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTYCKI GRZEGORZ 21km / M40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
2 STAWICKI ZBIGNIEW 21km / M40 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
3 PETRYKOWSKI ROMAN 21km / M60 BIEGAMPŁOCK TEAM PŁOCK
 
5 CZARNE OWCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIWISZEK TOMASZ 5km / M30 CZARNE OWCE PŁOCK
 
6 DECATHLON PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIERZGALSKI PIOTR 21km / M30 DECATHLON PŁOCK BYDGOSZCZ
 
7 DOCART
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GALEWICZ ALEKSANDRA 21km / K20 DOCART PŁOCK
 
8 DRUMET W RUCHU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBSKI ARTUR 21km / M40 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
2 MIKUCKI ARTUR 21km / M40 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
3 SKALSKI PIOTR 21km / M40 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
4 SKALSKA MAŁGORZATA 21km / K40 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
5 RUCZEWSKI PAWEŁ 21km / M40 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
6 MORAWSKI ROBERT 21km / M40 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
7 KALIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
8 WILIŃSKI MAREK 21km / M60 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
9 STAWICKI MAREK 5km / M40 DRUMET W RUCHU WŁOCŁAWEK
 
9 GIŻA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIŻYŃSKA ANNA 5km / K30 GIŻA TEAM PŁOCK
 
10 GKS FABIANKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRZCIŃSKI MARIUSZ 21km / M30 GKS FABIANKI WŁOCŁAWEK
 
11 GĄBIN BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHAŁA SEBASTIAN 21km / M20 GĄBIN BIEGA SŁUBICE
2 MACHAŁA EMIL 21km / M30 GĄBIN BIEGA SŁUBICE
3 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF 21km / M30 GĄBIN BIEGA NOWE GRABIE
4 GALEWICZ EWA 21km / K20 GĄBIN BIEGA PŁOCK
5 WYPYSIŃSKI TOMASZ 21km / M20 GĄBIN BIEGA GĄBIN
6 GRZELAK ŁUKASZ 21km / M30 GĄBIN BIEGA GĄBIN
 
12 LKB RUDNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KROWLAJDIS SIERGIEJ 21km / M40 LKB RUDNIK CZERNIGIW
2 RYBAK SERGII 21km / M30 LKB RUDNIK VINNITSA
 
13 LKB.RUDNIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDEK SYLWESTER 21km / M50 LKB.RUDNIK RUDNIK
 
14 MATTTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANKOWSKI MATEUSZ 21km / M20 MATTTEAM PŁOCK
2 PANKOWSKI ANDRZEJ PAWEŁ 21km / M50 MATTTEAM PŁOCK
 
15 MTP WZGÓRZE TUMSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WISNIEWSKI RADOSLAW 21km / M30 MTP WZGÓRZE TUMSKIE PŁOCK
2 POGŁUD MATEUSZ 21km / M20 MTP WZGÓRZE TUMSKIE PŁOCK
3 CISZEWSKI KAMIL 21km / M30 MTP WZGÓRZE TUMSKIE PŁOCK
 
16 ORLEN RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK WITOLD 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
2 MARCINKOWSKI MICHAŁ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
3 SYNAKOWSKI JAROSŁAW 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
4 GAWROŃSKI PIOTR 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
5 GAJDKA KRZYSZTOF 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
6 TRZECIAK JAKUB 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
7 ROKICKI MICHAŁ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
8 TABOREK GRZEGORZ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
9 JARECKI MICHAŁ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
10 JEWUŁA ANDRZEJ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
11 WASILEWSKI MATEUSZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
12 GRODZICKI BARTOSZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM WŁOCŁAWEK
13 KOZŁOWSKI ŁUKASZ 21km / M20 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
14 BOJARSKI ROBERT 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
15 KUCIŃSKI RADOSŁAW 21km / M20 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
16 WAJSZCZAK TOMASZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM CEKANOWO
17 KSIĄŻEK RYSZARD 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM KRAKÓW
18 ZALEWSKI BOGDAN 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
19 KWIATKOWSKI ŁUKASZ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM TORUŃ
20 BURŻACKA-TYC AGNIESZKA 21km / K40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
21 JABŁOŃSKI SŁAWOMIR 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
22 CAK MARCIN 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM LUDWIKOWO
23 CAK MICHAŁ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM BIELSK
24 FILIPOWICZ ZIEMOWIT 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
25 MACIEJEWSKI JACEK 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
26 TYMIŃSKA BEATA 21km / K40 ORLEN RUNNING TEAM BRWILNO
27 BUDZIŁO ADAM 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
28 DZIARNOWSKI WŁODZIMIERZ 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
29 SŁOWIK ROMAN 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
30 NOWAKOWSKI ARTUR 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
31 BUJAK WOJCIECH 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
32 ZYGADLIŃSKI DARIUSZ 21km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
33 KUROWSKI MARCIN 5km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
34 KMIECIAK MARCIN 5km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
35 KORKOSZ DANIEL 5km / M40 ORLEN RUNNING TEAM SŁUPNO
36 DOBACZEWSKA KAROLINA 5km / K40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
37 ŁĘCKA AGATA 5km / K50 ORLEN RUNNING TEAM RADZANOWO
38 ŻÓŁTOWSKI PAWEŁ 5km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
39 NOSKIEWICZ DOROTA 5km / K40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
40 WINIARSKI MICHAŁ 5km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
41 ROGOWICZ-SZMULEWICZ BARBARA 5km / K40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
42 ZIEMIŃSKI BARTOSZ 5km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
43 SZCZEPAŃSKI DANIEL 5km / M30 ORLEN RUNNING TEAM GOSTYNIN
44 JAKUBOWSKI ŁUKASZ 5km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
45 RYDZEWSKI PIOTR 5km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
46 MATACZ JOLANTA 5km / K30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
47 PAWŁOWSKI GRZEGORZ 5km / M40 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
48 PRUSAŁOWICZ JERZY 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
49 RÓŻAŃSKI MIROSŁAW 21km / M50 ORLEN RUNNING TEAM TŁUCHOWO
50 BREWCZAK MACIEJ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM BEŁŻYCE
51 SOCHACKI MARIUSZ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
52 PAĆKOWSKI SŁAWOMIR 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
53 CZMIEL PAWEŁ 21km / M30 ORLEN RUNNING TEAM PŁOCK
 
17 PO MARZENIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GMURCZYK ARKADIUSZ 5km / M30 PO MARZENIA PŁOCK
2 KAPCZYŃSKI MACIEJ 5km / M20 PO MARZENIA PŁOCK
 
18 POLKRYS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DANIELAK MICHAŁ 21km / M40 POLKRYS TEAM ROŻNO-PARCELE
2 WRÓBLEWSKI TOMASZ 21km / M40 POLKRYS TEAM ROŻNO-PARCELE
3 SZUFLEWSKA KAROLINA 21km / K30 POLKRYS TEAM CIECHOCINEK
4 SIKORSKA MAGDA 21km / K30 POLKRYS TEAM ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
5 SALWA JUSTYNA 21km / K30 POLKRYS TEAM ROŻNO-PARCELE
6 KRUCZKOWSKI JAROSŁAW 21km / M50 POLKRYS TEAM ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
7 WIŚNIEWSKI MARIUSZ 21km / M30 POLKRYS TEAM ROŻNO-PARCELE
8 KAWIAK CZAREK 5km / M40 POLKRYS TEAM CIECHOCINEK
 
19 PTT DELTA PLOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRALICKI SŁAWEK 21km / M40 PTT DELTA PLOCK PŁOCK
2 BUKOWSKI LESZEK 21km / M50 PTT DELTA PLOCK PŁOCK
3 KOLASA ZUZANNA 5km / K20 PTT DELTA PLOCK PŁOCK
 
20 PTT DELTA PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALINOWSKI PIOTR 21km / M50 PTT DELTA PŁOCK PŁOCK
2 AUGUSTOWSKA NATALIA 21km / PTT DELTA PŁOCK PŁOCK
 
21 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI ARTUR 21km / M40 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
2 KORDULASIŃSKI JAROSŁAW 21km / M30 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
3 KOLIBCZYNSKI DARIUSZ 21km / M40 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
4 SZARMACH ANDRZEJ 21km / M30 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
5 STAŃCZAK EDMUND 21km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
6 WIELUŃSKA JOLANTA 21km / K50 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
7 SOŁTYSIAK KACPER 21km / M20 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
8 BUCZYŃSKA KAROLINA 21km / K20 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
9 SIEBIERSKA PATRYCJA 21km / K20 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
10 FRĄCZKOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT ROGOZINO
11 MAKOWSKI BOGDAN 21km / M60 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
12 ŁOMNICKI DARIUSZ 21km / M50 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT PŁOCK
13 MASNYK IRYNA 21km / K30 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT TARNOPOL
14 JĘDRZEJEWSKI MARCELI 21km / M40 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT GOSTYNIN
15 KRAJEWSKI PIOTR 5km / M20 PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT SŁUPNO
 
22 ROZBIEGANI ŻYCHLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAMCZAREK KRZYSZTOF 21km / M30 ROZBIEGANI ŻYCHLIN KUTNO
2 TRACZYK ŁUKASZ 21km / M20 ROZBIEGANI ŻYCHLIN ŻYCHLIN
3 KAJAK AGNIESZKA 21km / K30 ROZBIEGANI ŻYCHLIN ŻYCHLIN
 
23 RYKOWISKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYTACKI DAWID 21km / M40 RYKOWISKO PŁOCK
2 CZYŻYK MONIKA 21km / K40 RYKOWISKO PŁOCK
3 PODOLEWSKI RAFAŁ 21km / M40 RYKOWISKO PŁOCK
4 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 21km / M40 RYKOWISKO NOWA BIAŁA
5 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 21km / M40 RYKOWISKO NOWA BIAŁA
 
24 SOKÓŁ BODZANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMERADZKI KRZYSZTOF 21km / M20 SOKÓŁ BODZANÓW BODZANÓW
2 BRONOWSKI PAWEŁ 5km / M30 SOKÓŁ BODZANÓW BODZANÓW
3 JANUSZEWSKA EWA 5km / K40 SOKÓŁ BODZANÓW MAŁA WIEŚ
4 SZMULEWICZ MICHAŁ 5km / M40 SOKÓŁ BODZANÓW BODZANÓW
5 TOMASZEWSKA IZABELA 5km / K30 SOKÓŁ BODZANÓW PSARY
6 DOŁĘGOWSKI JAKUB 21km / M20 SOKÓŁ BODZANÓW GOSTYNIN
7 WIDERA RADOSŁAW 5km / M40 SOKÓŁ BODZANÓW MISZEWO MUROWANE
 
25 STOWARZYSZENIE CROSS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSSON DANUTA 21km / K60 STOWARZYSZENIE CROSS WARSZAWA
2 KISIELEWSKA AGNIESZKA 21km / K40 STOWARZYSZENIE CROSS TŁUSZCZ
3 ŚWIERCZYŃSKA EWA 21km / K60 STOWARZYSZENIE CROSS CZERSK
4 DOBIES MARIA 21km / K50 STOWARZYSZENIE CROSS PŁOCK
5 JANKOWSKI ŁUKASZ 21km / M30 STOWARZYSZENIE CROSS LISEWO
6 MAZUR MARIUSZ 21km / M30 STOWARZYSZENIE CROSS WROCŁAW
7 CHMURZYŃSKI TOMASZ 21km / M50 STOWARZYSZENIE CROSS BYDGOSZCZ
8 POWAŁKA GRZEGORZ 21km / M50 STOWARZYSZENIE CROSS WARSZAWA
9 ZIÓŁKOWSKI JACEK 21km / M50 STOWARZYSZENIE CROSS WARSZAWA
10 KĘDZIERSKI ANDRZEJ 21km / M30 STOWARZYSZENIE CROSS SZCZECINEK
11 ZACHEJA MARIUSZ 21km / M40 STOWARZYSZENIE CROSS TŁUSZCZ
12 ŚWIERCZYŃSKI ZBIGNIEW 21km / M60 STOWARZYSZENIE CROSS CZERSK
13 DUDKA ZENON 21km / M50 STOWARZYSZENIE CROSS ZIELONA GORA
14 BADOWSKI KRZYSZTOF 21km / M50 STOWARZYSZENIE CROSS BYDGOSZCZ
15 STRZELECKA-DRAGUN HALINA 21km / K60 STOWARZYSZENIE CROSS SŁUPSK
16 ZACHEJA MARIUSZ 21km / M40 STOWARZYSZENIE CROSS TŁUSZCZ
17 MIECH WIESŁAW 5km / M60 STOWARZYSZENIE CROSS PŁOCK
 
26 STOWARZYSZENIE SPORTOWY PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWAL KAMIL 5km / M30 STOWARZYSZENIE SPORTOWY PŁOCK PŁOCK
 
27 SVUDKA CZEREPSHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEMENOVYCH NATALIJA 21km / K20 SVUDKA CZEREPSHA KIVSHOVATA
 
28 SZYBKIE WYDRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GASIŃSKI ADRIAN 21km / M30 SZYBKIE WYDRY PŁOCK
2 JANCZAREK MICHAŁ 21km / M30 SZYBKIE WYDRY BARLINEK
3 ŻYTKOWIAK MACIEJ 21km / M30 SZYBKIE WYDRY POZNAŃ
4 JANCZAREK NATALIA 5km / K30 SZYBKIE WYDRY BARLINEK
 
29 TKKF PŁOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 TKKF PŁOCK PŁOCK
2 KUCZMARSKA MARTA 21km / K30 TKKF PŁOCK PŁOCK
3 WIŚNIEWSKI ROBERT 21km / M40 TKKF PŁOCK MAŁA WIEŚ
4 ZYCH MAREK 21km / M30 TKKF PŁOCK BRUDZEŃ DUŻY
5 AKIMOW ANNA 21km / K50 TKKF PŁOCK PŁOCK
6 NAWROCKI PAWEŁ 21km / M30 TKKF PŁOCK PŁOCK
7 JAROSZEWSKA MONIKA 21km / K40 TKKF PŁOCK PŁOCK
8 STAŃCZAK MARCIN 21km / M40 TKKF PŁOCK GRABINA
9 STACHOŃ TOMASZ 21km / M30 TKKF PŁOCK PŁOCK
10 TYC BOGUSŁAW 21km / M50 TKKF PŁOCK PŁOCK
11 ZAŁĘSKI JACEK 21km / M50 TKKF PŁOCK PŁOCK
12 BRULIŃSKA MONIKA 5km / K40 TKKF PŁOCK PŁOCK
13 PORTALSKI MAREK 5km / M50 TKKF PŁOCK BIAŁA
14 GIŻYŃSKA KAROLINA 21km / K30 TKKF PŁOCK PŁOCK
 
30 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWORSKI HUBERT 21km / M30 VEGE RUNNERS WARSZAWA
2 MISZKIEWICZ-GÓRECKA OLGA 21km / K20 VEGE RUNNERS WARSZAWA
 
31 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUDEK AGNIESZKA 21km / K30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
2 WROŃSKI TOMASZ 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
3 CHĘTKA KRZYSZTOF 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM ROGOZINO
4 SARAN WERONIKA 21km / K20 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
5 DYMEK SEBASTIAN 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
6 BIEŃKOWSKI JAROSŁAW 21km / M40 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
7 DUBIEL MARCIN 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
8 TURALSKA ANETA 21km / K20 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM SIERPC
9 REK EWA 21km / K30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
10 ADAMCZYK MAREK 21km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
11 MATACZ JAROSŁAW 21km / M40 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
12 BIGORAJSKA ALEKSANDRA 5km / K20 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM NOWE PROBOSZCZEWICE
13 POGODZIŃSKA ANKA 5km / K30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
14 ADAMCZYK EWA 5km / K30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
15 KOWAL KONRAD 5km / M30 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
16 KEHL PAWEŁ 5km / M40 WISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEM PŁOCK
 
32 WIĘCKOWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PACHNIEWSKA AGNIESZKA 21km / K40 WIĘCKOWSKI TEAM PŁOCK
2 MILEWSKA MARTYNA 21km / K20 WIĘCKOWSKI TEAM MAŁA WIEŚ
3 WIĘCKOWSKI WOJCIECH 21km / M50 WIĘCKOWSKI TEAM NOWE MISZEWO
4 CZWARTEK PIOTR 21km / M40 WIĘCKOWSKI TEAM LISZYNO
5 ULEWICZ ARNOLD 21km / M50 WIĘCKOWSKI TEAM PŁOCK
6 SEBASTIANOWICZ ŻANETA 21km / K30 WIĘCKOWSKI TEAM PŁOCK
7 SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ 21km / M30 WIĘCKOWSKI TEAM PŁOCK
8 KUJAWA KRZYSZTOF 21km / M40 WIĘCKOWSKI TEAM PŁOCK
9 SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ 21km / M30 WIĘCKOWSKI TEAM PŁOCK
10 BARTCZAK JANUSZ 5km / M50 WIĘCKOWSKI TEAM BODZANÓW
 
33 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASTERNAK MARCIN 21km / M30 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
2 BIŃCZARSKI PATRYK 21km / M30 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
3 JAŚKIEWICZ RAFAL 21km / M40 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
4 BIŃCZARSKA MONIKA 5km / K30 WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK WŁOCŁAWEK
 
34 ZŁOTE NOGI SIERPC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBAŃSKI KRZYSZTOF WOJCIECH 21km / M20 ZŁOTE NOGI SIERPC SIERPC
 
35 ŁISKACZE TIM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAKOWSKI MARIUSZ 21km / M30 ŁISKACZE TIM PŁOCK
2 ŚWIĄTEK TOMASZ 21km / M30 ŁISKACZE TIM PŁOCK