Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek

Drużyna IT


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 46
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 )DROP TABLE RUNNERS--
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURZELEWSKI JANUSZ 10 / M40 )DROP TABLE RUNNERS-- GRANOWIEC
2 SKUBISZEWSKI ADAM 10 / M30 )DROP TABLE RUNNERS-- WROCŁAW
3 YEROSHKIN OLEKSANDR 10 / M20 )DROP TABLE RUNNERS-- WROCŁAW
4 CHŁODNICKI DAWID 10 / M20 )DROP TABLE RUNNERS-- WROCŁAW
5 MASALSKI KONRAD 10 / M30 )DROP TABLE RUNNERS-- WROCŁAW
 
2 -
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUSTAK MACIEJ 10 / M30 - OPOLE
2 WRÓBEL ELWIRA 10 / K40 - WROCŁAW
3 SKOCZYLAS ADRIAN 10 / M20 - JAWOR
4 BUDZIEWSKA KATARZYNA 10 / K30 - KOBIERZYCE
 
3 AB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMALEC MATEUSZ 10 / M30 AB TEAM WROCŁAW
2 ISKRZAK PIOTR 10 / M30 AB TEAM WROCŁAW
3 MICHAŁ SZCZEŚNIAK 10 / M30 AB TEAM WROCŁAW
4 NOWAK GRZEGORZ 10 / M50 AB TEAM WROCŁAW
5 DAMIAN MICHALCZYK 10 / M30 AB TEAM WROCŁAW
6 PAPAŁA KAROL 10 / M30 AB TEAM WROCŁAW
7 MOCEK RADOSŁAW 10 / M20 AB TEAM PUSTKÓW ŻURAWSKI
8 SIKORA MAGDALENA 10 / K30 AB TEAM WROCLAW
9 MARCHEWKA KAROL 10 / M30 AB TEAM WROCŁAW
10 WOJCIECHOWSKI WALDEMAR 10 / M40 AB TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
4 ALTIMI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIESIELSKI ARTUR 10 / M20 ALTIMI WROCŁAW
2 MARON PAWEL 10 / M30 ALTIMI WROCŁAW
3 SKRYPNIK KRZYSZTOF 10 / M20 ALTIMI WROCŁAW
4 HORBACZ KRYSTIAN 10 / M40 ALTIMI WROCŁAW
5 WĘDZINA DARIUSZ 10 / M30 ALTIMI WROCŁAW
 
5 ANIXE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERNAS KAŚKA 10 / K20 ANIXE WROCŁAW
2 POPKO EWELINA 10 / K30 ANIXE WROCŁAW
3 KULASIEWICZ BARTŁOMIEJ 10 / M20 ANIXE WROCŁAW
4 SAŁATA MARCIN 10 / M30 ANIXE WROCŁAW
5 NAWROT ADAM 10 / M20 ANIXE WROCŁAW
6 DZIERŻEK KLAUDIA 10 / K30 ANIXE WROCŁAW
 
6 ARTEFAKT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOŻEK PAWEŁ 10 / M20 ARTEFAKT WROCŁAW
2 HERBUŚ DARIUSZ 10 / M30 ARTEFAKT WROCŁAW
3 WOŁOSZYN PAWEŁ 10 / M20 ARTEFAKT WROCŁAW
4 JANKOWSKI KACPER 10 / M20 ARTEFAKT WROCŁAW
5 FRYZEŁ MIŁOSZ 10 / M20 ARTEFAKT WROCŁAW
6 WDOWIK KRYSTIAN 10 / M30 ARTEFAKT WROCŁAW
7 MIERNIKIEWICZ BŁAŻEJ 10 / M40 ARTEFAKT WROCŁAW
8 URBAŃSKI TOMASZ 10 / M20 ARTEFAKT WROCŁAW
 
7 ASTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KANIAK MARZENA 10 / K30 ASTEAM WROCŁAW
 
8 BIEGACZE ZE STUDNIÓWKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁATOSZYŃSKI OSKAR 10 / M40 BIEGACZE ZE STUDNIÓWKI SPALICE
2 ŁATOSZYŃSKI ERNEST 10 / M20 BIEGACZE ZE STUDNIÓWKI SPALICE
3 WILKOWIECKI SŁAWOMIR 10 / M40 BIEGACZE ZE STUDNIÓWKI TWARDOGÓRA
4 SZUWALSKI DAMODAR 10 / M20 BIEGACZE ZE STUDNIÓWKI WYSZOGRÓD
 
9 BILBO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANKOWIAK MACIEJ 10 / M30 BILBO MIEJSKA GÓRKA
 
10 BTECH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIL PIĄSTKA 10 / M30 BTECH WROCŁAW
2 MUSIŃSKI PATRYK 10 / M20 BTECH WROCŁAW
3 WERTKA KRZYSZTOF 10 / M40 BTECH WROCŁAW
4 WOJTYSIAK ARTUR 10 / M20 BTECH WROCŁAW
5 KOZUBAL ADAM 10 / M20 BTECH WROCŁAW
6 SZWAJKA JAKUB 10 / M20 BTECH WROCŁAW
7 PIOSIK MARCIN 10 / M20 BTECH WROCŁAW
8 ŚMIAŁEK ADA 10 / K20 BTECH WROCŁAW
9 PIERSIAK SYLWIA 10 / K20 BTECH WROCŁAW
10 MUSIŃSKA MARTA 10 / K20 BTECH WROCŁAW
 
11 CLEARCODE & PIWIK PRO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPACZ KRZYSZTOF 10 / M30 CLEARCODE & PIWIK PRO WROCŁAW
2 CZAJKA DOMINIK 10 / M30 CLEARCODE & PIWIK PRO WROCŁAW
3 DOMINAS FILIP 10 / M20 CLEARCODE & PIWIK PRO WROCŁAW
4 KRAMSKI MAREK 10 / M20 CLEARCODE & PIWIK PRO WROCŁAW
5 DEINEKA YULIIA 10 / K20 CLEARCODE & PIWIK PRO WROCŁAW
 
12 COMARCH BUFRUNS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SPALENIAK MACIEJ 10 / M40 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
2 ŚLIWA ANNA 10 / K30 COMARCH BUFRUNS KIEŁCZÓW
3 ŚWITALSKI DAWID 10 / M20 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
4 ZIEGLER PIOTR 10 / M20 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
5 SZUMIATO JAKUB 10 / M30 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
6 KOWALSKI PAWEŁ 10 / M20 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
7 TABORSKI RADOSŁAW 10 / M20 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
8 BUDZAN MICHAŁ 10 / M20 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
9 SYPNIEWSKI MICHAŁ 10 / M20 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
10 BANACH MICHAŁ 10 / M20 COMARCH BUFRUNS WROCŁAW
11 MASARCZYK PIOTR 10 / M20 COMARCH BUFRUNS LEBOSZOWICE
 
13 DATAART TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HALOSHYNA ALINA 10 / K20 DATAART TEAM WROCŁAW
2 VOLODKO SERGEI 10 / M30 DATAART TEAM WROCŁAW
3 MARTYNENKO KRISTINA 10 / K20 DATAART TEAM WROCŁAW
4 OSMORSKA MARIA 10 / K30 DATAART TEAM WROCŁAW
5 ERASKIN ALEXEY 10 / M30 DATAART TEAM WROCŁAW
6 BYZIA PIOTR 10 / M20 DATAART TEAM WROCŁAW
7 MASHEVSKAIA NATALIIA 10 / K30 DATAART TEAM WROCŁAW
8 MASHEVSKIY ALEX 10 / M30 DATAART TEAM WROCŁAW
9 HALOSHYN YEVHEN 10 / M20 DATAART TEAM WROCŁAW
10 TRAJDOS MAGDALENA 10 / K30 DATAART TEAM WROCŁAW
11 JABŁOŃSKI ŁUKASZ 10 / M30 DATAART TEAM WROCŁAW
12 IVASHCHENKO DARIA 10 / K20 DATAART TEAM WROCŁAW
13 SALAMOV SAMIR 10 / M30 DATAART TEAM WROCŁAW
 
14 ECLIPSE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TWARÓG DANUTA 10 / K30 ECLIPSE WROCLAW
2 BOGUSIAK MARCIN 10 / M30 ECLIPSE WROCLAW
3 PIECHOCKI ANDRZEJ 10 / M30 ECLIPSE WROCLAW
4 GRZEGORZ TABOR 10 / M30 ECLIPSE WROCLAW
5 PAWEL KOWALEWSKI 10 / M30 ECLIPSE WROCLAW
6 MARCIN BAJ 10 / M40 ECLIPSE WROCLAW
7 PIOTR ZAKRZEWSKI 10 / M30 ECLIPSE WROCLAW
8 BARTOSZ CZUBAK 10 / M20 ECLIPSE WROCLAW
9 KRZYSZTOF CHMIELEWSKI 10 / M20 ECLIPSE WROCLAW
10 MICHAŁ BONIARCZYK 10 / M20 ECLIPSE WROCLAW
 
15 EXENCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAKRZEWSKA-POLAŃCZYK SYLWIA 10 / K30 EXENCE WROCŁAW
2 WOLAK JAKUB 10 / M20 EXENCE WROCŁAW
3 MIKOŁAJEK MICHAŁ 10 / M30 EXENCE WROCŁAW
4 CHROMA AGNIESZKA 10 / K40 EXENCE WROCŁAW
5 KRZYŚKÓW PIOTR 10 / M30 EXENCE WROCŁAW
6 BACHÓR MICHAŁ 10 / M30 EXENCE WROCŁAW
7 KONIECZNA MARIA 10 / K20 EXENCE WROCŁAW
 
16 EY RUN4FUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK MICHAL 10 / M20 EY RUN4FUN WROCLAW
2 WALIGÓRA MATEUSZ 10 / M30 EY RUN4FUN WROCLAW
3 LACH JUSTYNA 10 / K30 EY RUN4FUN SIECHNICE
4 TUDZIAS DOMINIKA 10 / K30 EY RUN4FUN WROCŁAW
5 DUDNIK MARYNA 10 / K20 EY RUN4FUN WROCLAW
 
17 FINGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZ ŁUCZAK 10 / M40 FINGO WROCŁAW
2 KRZYSZTOF SKIBA 10 / M30 FINGO WROCŁAW
3 MICHAŁ GRODECKI 10 / M30 FINGO WROCŁAW
4 PIOTR CHOWANIEC 10 / M30 FINGO WROCŁAW
5 JAKUB RUPIK 10 / M30 FINGO WROCŁAW
6 RAFAŁ BATOR 10 / M30 FINGO WROCŁAW
7 PIOTR PRZYBYŁO 10 / M30 FINGO WROCŁAW
 
18 GLOBALLOGIC SA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITKA TOMASZ 10 / M30 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
2 GUZIKIEWICZ KAMIL 10 / M30 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
3 PAWLACZYK KRZYSZTOF 10 / M20 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
4 GRUCZA CELINA 10 / K20 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
5 WACHOWSKI ANDRZEJ 10 / M30 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
6 MANIAK GRZEGORZ 10 / M30 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
7 NAZAREWSKI HUGO 10 / M30 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
8 PISTL ANNA 10 / K30 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
9 JAŚKIEWICZ KATARZYNA 10 / K40 GLOBALLOGIC SA WROCŁAW
 
19 GRAFF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEKRASZ JUSTYNA 10 / K40 GRAFF ŚWIDNICA
2 NIEKRASZ KRZYSZTOF 10 / M40 GRAFF ŚWIDNICA
3 NAWROCKA BEATA 10 / K40 GRAFF ŚWIDNICA
4 NAWROCKI MARCIN 10 / M40 GRAFF ŚWIDNICA
5 WYSOCKI DAMIAN 10 / M20 GRAFF ŚWIDNICA
6 TRAFAS PATRYCJA 10 / K20 GRAFF
 
20 INCOM GROUP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEŚLA MAGDALENA 10 / K30 INCOM GROUP TEAM WROCŁAW
2 CHODOR MARIUSZ 10 / M40 INCOM GROUP TEAM WROCŁAW
3 TOMCZYK RAFAŁ 10 / M40 INCOM GROUP TEAM WROCŁAW
4 ŚWIERK DAWID 10 / M20 INCOM GROUP TEAM WROCŁAW
 
21 INFOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOSZCZYŃSKI SEBASTIAN 10 / M30 INFOR WROCŁAW
2 MIERZWIAK NATALIA 10 / K20 INFOR WROCŁAW
3 HEIMANN ANNA 10 / K30 INFOR WROCŁAW
4 CHOJNACKI MATEUSZ 10 / M30 INFOR WROCŁAW
5 STĘŻAŁY ANDRZEJ 10 / M40 INFOR WROCŁAW
6 PATYK ANNA 10 / K30 INFOR WROCŁAW
 
22 INSERT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZESZOWSKI DAWID 10 / M30 INSERT TEAM BRZEZINKA ŚREDZKA
2 WENNE ARTUR 10 / M40 INSERT TEAM KRZEPTÓW
3 NOGA DARIUSZ 10 / M30 INSERT TEAM KIEŁCZÓW
4 WÓJCIK ADRIAN 10 / M40 INSERT TEAM SZCZODRE
5 DUDA PAWEŁ 10 / M30 INSERT TEAM ŚRODA ŚLĄSKA
6 URBANOWSKI WOJCIECH 10 / M30 INSERT TEAM WROCŁAW
 
23 INTIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IGNASIAK ROBERT 10 / M30 INTIVE WROCŁAW
2 JAŃSKI PAWEŁ 10 / M30 INTIVE WROCŁAW
3 WALAS ANDRZEJ 10 / M20 INTIVE WROCŁAW
4 WRÓBLEWSKI WOJCIECH 10 / M30 INTIVE WROCŁAW
5 KOZIOŁEK JULIA 10 / K30 INTIVE DOMASZCZYN
6 DUSZEŃKO ŁUKASZ 10 / M30 INTIVE WROCLAW
 
24 IPA WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANAŚ MICHAŁ 10 / M20 IPA WROCŁAW WROCŁAW
 
25 JAK USUNĄĆ WIRUSA?
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALCHER ŁUKASZ 10 / M30 JAK USUNĄĆ WIRUSA? LESZNO
2 FIEBIG NATALIA 10 / K20 JAK USUNĄĆ WIRUSA? LESZNO
3 FIEBIG STEFAN 10 / M50 JAK USUNĄĆ WIRUSA? PONIEC
4 KINCEL PAULA 10 / K40 JAK USUNĄĆ WIRUSA? LESZNO
 
26 KONTROLERZY UMYSŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PTAK MARCIN 10 / M30 KONTROLERZY UMYSŁÓW WROCŁAW
2 STANEK DAWID 10 / M20 KONTROLERZY UMYSŁÓW WROCŁAW
3 GACEK KRZYSZTOF 10 / M20 KONTROLERZY UMYSŁÓW WROCŁAW
4 HNISDIŁÓW MICHAŁ 10 / M20 KONTROLERZY UMYSŁÓW WROCŁAW
 
27 KRUK S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POCIEJOWSKI ADAM 10 / M20 KRUK S.A. WROCŁAW
2 KULA ANNA 10 / K30 KRUK S.A. WROCŁAW
3 ROMANOWSKI BARTOSZ 10 / M20 KRUK S.A. WROCŁAW
4 LORENC DARIUSZ KRUK S.A. WROCŁAW
5 DOMINIK EWELINA 10 / K30 KRUK S.A. ŚWIDNICA
6 KUBICZ KATARZYNA 10 / K20 KRUK S.A. WROCŁAW
7 HAWEŁKA MICHAŁ 10 / M20 KRUK S.A. WROCŁAW
8 KRZESZOWIEC MIKOŁAJ 10 / M20 KRUK S.A. WROCŁAW
9 TARKA RAFAŁ 10 / M30 KRUK S.A. WROCŁAW
10 GAŹDZIK TOMASZ 10 / M30 KRUK S.A. WROCŁAW
 
28 LSB-WE-FEEL-IT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUR KRZYSZTOF 10 / M30 LSB-WE-FEEL-IT BARŁOGI
2 BAZYLEWICZ PIOTR 10 / M30 LSB-WE-FEEL-IT POZNAŃ
3 AJDUKIEWICZ MAREK 10 / M30 LSB-WE-FEEL-IT WROCŁAW
4 LEWANDOWSKI ŁUKASZ 10 / M30 LSB-WE-FEEL-IT WROCŁAW
5 KURILEC KRZYSZTOF 10 / M50 LSB-WE-FEEL-IT WROCŁAW
6 JEZIOROWSKI RYSZARD 10 / M50 LSB-WE-FEEL-IT WROCŁAW
7 JEZIOROWSKA ELŻBIETA 10 / K50 LSB-WE-FEEL-IT WROCŁAW
8 SPALT SŁAWOMIR 10 / M30 LSB-WE-FEEL-IT WROCŁAW
 
29 MRT (MATNER RUNNING TEAM)
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTONISZYN DARIUSZ 10 / M50 MRT (MATNER RUNNING TEAM) WROCŁAW
 
30 NOKIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIEMIESZONEK MATEUSZ 10 / M30 NOKIA OLESNICA
2 KŁOS SŁAWOMIR 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
3 LEWANDOWSKI MACIEJ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
4 WENDLAND PAWEŁ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
5 ZAKRZEWSKI TOMASZ 10 / M40 NOKIA WROCŁAW
6 MICHAŁEK GRZEGORZ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
7 MICHALAK KRZYSZTOF 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
8 JANGILI RAMACHANDRAM 10 / M40 NOKIA WROCŁAW
9 DURA MACIEJ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
10 PRUCHNICKI GRZEGORZ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
11 SMOLAREK ELZBIETA 10 / K30 NOKIA WROCŁAW
12 BUGA PIOTR 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
13 PIETKIEWICZ PRZEMYSŁAW 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
14 LARKOWSKI BARTOSZ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
15 MIERNIK SZYMON 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
16 MATOSEK MICHAŁ 10 / M20 NOKIA WROCŁAW
17 FĄFARA MIROSŁAW 10 / M40 NOKIA WROCŁAW
18 STOLARZ JĘDRZEJ 10 / M20 NOKIA WROCŁAW
19 HALDER GOPAL 10 / M50 NOKIA WROCŁAW
20 ZABLOTNY BARTOSZ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
21 DOMAŃSKI PAWEŁ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
22 STEFANOWSKI PAWEŁ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
23 GÓRECKI KRZYSZTOF 10 / M20 NOKIA WROCŁAW
24 SITARSKI WOJCIECH 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
25 OLCHAWA JACEK 10 / M20 NOKIA WROCŁAW
26 ZABAWCZUK PAWEŁ 10 / M40 NOKIA WROCŁAW
27 LUDWINSKI ARTUR 10 / M20 NOKIA WROCŁAW
28 KOMARNICKI ŁUKASZ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
29 STANCZAK MARCIN 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
30 SENSKI MARCIN 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
31 GORCZYCA JAKUB 10 / M20 NOKIA WROCŁAW
32 MYSLIWIEC MARCIN 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
33 KOLESNYK ANATOLII 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
34 BIL GRZEGORZ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
35 BAURA WIKTOR 10 / M20 NOKIA WROCŁAW
36 BALA ANNA 10 / K30 NOKIA WROCŁAW
37 ZAPOTOCZNY JACEK 10 / M40 NOKIA WROCŁAW
38 GARBOWICZ MATEUSZ 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
39 LINDNER MAREK 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
40 CIESIELSKI MARCIN 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
41 SOROKIN ALEKSEI 10 / M30 NOKIA WROCŁAW
 
31 OCADO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLAPIŃSKI MATEUSZ 10 / M30 OCADO
2 TOPOLSKI JACEK 10 / M20 OCADO
3 FOLTYN ADRIAN 10 / M40 OCADO
4 ŚWIERCZYŃSKI MATEUSZ 10 / M20 OCADO
5 MACUGA SŁAWOMIR 10 / M30 OCADO
6 KLIMA KAMIL 10 / M20 OCADO
7 KOWAL GRZEGORZ 10 / M30 OCADO
8 ŁUCIÓW LESZEK 10 / M40 OCADO
9 SALAMOV SAMIR 10 / M30 OCADO
10 BOREK MICHAŁ 10 / M30 OCADO
11 LESZCZYŃSKI PIOTR 10 / M30 OCADO
12 GAZDA ŁUKASZ 10 / M30 OCADO
13 MILIAN MATEUSZ 10 / M30 OCADO
 
32 PGS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK ŁUKASZ 10 / M30 PGS TEAM WROCŁAW
2 DUDZIK KRZYSZTOF 10 / M30 PGS TEAM WROCŁAW
3 MROCZEK PIOTR 10 / M30 PGS TEAM WROCŁAW
4 KOWALCZUK LESZEK 10 / M30 PGS TEAM WROCŁAW
 
33 QAD POLSKA SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁOWACKI TOMASZ 10 / M30 QAD POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW
2 STRÓŻYK JAKUB 10 / M20 QAD POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW
3 MAZUR AGNIESZKA 10 / K40 QAD POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW
4 ZAJĄC ARKADIUSZ 10 / M30 QAD POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW
5 CIECIUCH WALDEMAR 10 / M40 QAD POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW
6 KULIGOWSKI PATRYK 10 / M20 QAD POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW
7 GŁOWACKI JAROSŁAW 10 / M50 QAD POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW
 
34 S3 CONNECTED HEALTH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJEWSKI RADOMIŁ 10 / M30 S3 CONNECTED HEALTH WROCŁAW
2 PODOLAK MATEUSZ 10 / M20 S3 CONNECTED HEALTH NYSA
3 RYZNAR DAWID 10 / M30 S3 CONNECTED HEALTH WROCŁAW
4 STAŃCZYK MICHAŁ 10 / M30 S3 CONNECTED HEALTH WROCŁAW
5 BZYMEK CEZARY 10 / M20 S3 CONNECTED HEALTH WROCŁAW
6 ADAMOWICZ PRZEMYSŁAW 10 / M30 S3 CONNECTED HEALTH WROCŁAW
7 ALFAWICKI KONRAD 10 / M30 S3 CONNECTED HEALTH WROCŁAW
 
35 SIGMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAIDA KAROL 10 / M20 SIGMA WROCŁAW
2 BOGUCKI JAKUB 10 / M20 SIGMA WROCŁAW
3 WROTKOWSKI KRZYSZTOF 10 / M20 SIGMA WROCŁAW
4 SZCZEPAŃSKI BARTOSZ 10 / M30 SIGMA WROCŁAW
5 KRZYWODAJĆ PAWEŁ 10 / M20 SIGMA WROCŁAW
6 BIAŁEK MICHAŁ 10 / M20 SIGMA WROCŁAW
7 SZEWCZYK PRZEMYSŁA 10 / M40 SIGMA WROCŁAW
 
36 SOFTSERVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAFAŁKO NATALIA 10 / K30 SOFTSERVE GLIWICE
2 MIETELSKI PAWEŁ 10 / M20 SOFTSERVE WROCŁAW
3 BARTKOWIAK BRIAN 10 / M20 SOFTSERVE WROCŁAW
4 ŚWIATOWY MICHAŁ 10 / M30 SOFTSERVE WROCŁAW
5 SZYNAL RADOSŁAW 10 / M30 SOFTSERVE WROCŁAW
 
37 TAPANDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ASKUNTOWICZ WOJCIECH 10 / M20 TAPANDA WROCŁAW
 
38 TECHNISAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PELC TOMASZ 10 / M30 TECHNISAT TRZEBNICA
2 LATOS KRZYSZTOF 10 / M40 TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE
3 GÓRA SEBASTIAN 10 / M30 TECHNISAT OLEŚNICA
4 ŁUKOWIAK ANETA 10 / K30 TECHNISAT PRUSICE
5 MITORAJ TOMASZ 10 / M30 TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE
6 BYRTEK MARCIN 10 / M30 TECHNISAT WROCŁAW
7 ZDZYMIERA PAWEŁ 10 / M40 TECHNISAT TRZEBNICA
8 HUZARSKI MARIUSZ 10 / M30 TECHNISAT WILKOWA
9 PORCZYŃSKI MAREK 10 / M50 TECHNISAT WROCŁAW
10 PAWLICKI RAFAŁ 10 / M40 TECHNISAT PRUSICE
11 DZIADYKIEWICZ KAMILA 10 / K30 TECHNISAT BRZEG DOLNY
12 HUZARSKA KATARZYNA 10 / K30 TECHNISAT WILKOWA
13 GAŁKA ALEKSANDRA 10 / K40 TECHNISAT ŻMIGRÓD
 
39 TELESTE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIESIÓŁKA SEBASTIAN 10 / M40 TELESTE WROCŁAW
2 RUŻANOWISKI SEBASTIAN 10 / M20 TELESTE WROCŁAW
3 BEDNARCZYK WALDEMAR 10 / M20 TELESTE WROCŁAW
4 WACH AMADEUSZ 10 / M20 TELESTE WROCŁAW
5 ŚWIERCZ JAKUB 10 / M20 TELESTE WROCŁAW
6 WASILEWSKI ALEKSANDER 10 / M40 TELESTE WROCŁAW
7 LAMPERSKI DARIUSZ 10 / M30 TELESTE WROCŁAW
8 MISEK ŁUKASZ 10 / M30 TELESTE WROCŁAW
9 GRUBY ŁUKASZ 10 / K30 TELESTE SMOLEC
 
40 TEMMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULANEK BARTŁOMIEJ 10 / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH SZYMANÓW
2 KOWALIK RAFAŁ 10 / M40 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
3 PODBIELSKI DAWID 10 / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH ŚWIDNICA
4 DĄBROWSKI SEBASTIAN 10 / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
41 TIETO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PERKOWSKI GRZEGORZ 10 / M40 TIETO WROCŁAW
2 URBANIK GRZEGORZ 10 / M40 TIETO WROCŁAW
3 WACHULEC JAKUB 10 / M30 TIETO WROCŁAW
4 AUGUSTYN PAWEŁ 10 / M30 TIETO WROCŁAW
5 CZERWONKA ALEKSANDER 10 / M30 TIETO WROCŁAW
6 KONOPA ADAM 10 / M40 TIETO WROCŁAW
7 RODAK KATARZYNA 10 / K20 TIETO WROCŁAW
8 ŁUCZKA EWELINA 10 / K20 TIETO WROCŁAW
9 ŻELICHOWSKI MICHAŁ 10 / M40 TIETO WROCŁAW
10 GŁOWIAK ANDRZEJ 10 / M40 TIETO SYCÓW
11 KRAJKA TOMASZ 10 / M20 TIETO WROCŁAW
12 SYNOWIEC KRZYSZTOF 10 / M20 TIETO WROCŁAW
13 BAKER GLENN 10 / M30 TIETO WROCŁAW
14 GOMONOVYCH VASYL 10 / M30 TIETO WROCŁAW
15 BARANSKA ALEKSANDRA 10 / K20 TIETO WROCŁAW
16 KLIMKIEWICZ ADAM 10 / M40 TIETO WROCŁAW
17 WIECZOREK RAFAŁ 10 / M30 TIETO WROCŁAW
18 JURYNIEC RAFAŁ 10 / M40 TIETO GĘSINIEC
19 ROSÓŁ MATEUSZ 10 / M30 TIETO WROCŁAW
20 MACHERZYŃSKA DOROTA 10 / K30 TIETO WROCŁAW
21 MYSZKO PAWEŁ 10 / M30 TIETO WROCŁAW
 
42 UNIT4 POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIENKIEWICZ KATARZYNA 10 / K30 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
2 MICHAŁOWSKA PAULINA 10 / K20 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
3 GRABARA ROBERT 10 / M30 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
4 DUDA WOJCIECH 10 / M20 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
5 MARKOWSKI PAWEŁ 10 / M30 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
6 KOLEBUK ROBERT 10 / M40 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
7 MOZOŁA PAWEŁ 10 / M30 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
8 GREKOW SŁAWKO 10 / M50 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
9 NADOWSKA AGNIESZKA 10 / K30 UNIT4 POLSKA WROCŁAW
 
43 UNITY GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAROSIK MARTA 10 / K30 UNITY GROUP WROCŁAW
2 PRZYBYŁOWICZ ŁUKASZ 10 / M30 UNITY GROUP WROCŁAW
3 MAŚCIBRODA SEBASTIAN 10 / M30 UNITY GROUP WROCŁAW
4 KOWALCZUK JULIANNA 10 / K30 UNITY GROUP WROCŁAW
5 ŻMIJEWSKI TOMASZ 10 / M30 UNITY GROUP WROCŁAW
6 KACZOROWSKI KAROL 10 / M20 UNITY GROUP WROCŁAW
7 NOWAK-KASPRZAK ANNA 10 / K30 UNITY GROUP WROCŁAW
8 KOLANOWSKI PIOTR 10 / M30 UNITY GROUP WROCŁAW
9 PACHOLIK ANDRZEJ 10 / M20 UNITY GROUP WROCŁAW
10 JANKOWIAK ANGELIKA 10 / K20 UNITY GROUP WROCŁAW
11 PARADOWSKI KONRAD 10 / M20 UNITY GROUP WROCŁAW
12 SUKHAREVSKYI ANDRII 10 / M20 UNITY GROUP WROCŁAW
 
44 WABCO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANICKI DAMIAN 10 / M20 WABCO WROCŁAW
 
45 WEBINI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIENNICKA PATRYCJA 10 / K20 WEBINI WROCŁAW
2 JÓŹWIAK JAROSŁAW 10 / M20 WEBINI WROCŁAW
3 ZACHODNI ŁUKASZ 10 / M20 WEBINI WROCŁAW
4 KOTWICA KRZYSZTOF 10 / M20 WEBINI WROCŁAW
5 HEJDUK PRZEMYSŁAW 10 / M30 WEBINI WROCŁAW
6 BARTOSZKO MIKOŁAJ 10 / M20 WEBINI WROCŁAW
7 JACYNO PAWEŁ 10 / M20 WEBINI WROCŁAW
8 JANOWSKI ROBERT 10 / M20 WEBINI WROCŁAW
9 IWANIEC MARCIN 10 / M30 WEBINI WROCŁAW
10 JABŁECKI ROBERT 10 / M30 WEBINI WROCŁAW
11 ZIELASKIEWICZ MATEUSZ 10 / M20 WEBINI WROCŁAW
 
46 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZOZOWSKI JAN 10 / M30 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS WYSOKA
2 MARZEC TOMASZ 10 / M30 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS WROCŁAW
3 JEDYŃCZUK JAROSŁAW 10 / M40 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS STRZEGOM
4 NOSEWICZ PIOTR 10 / M40 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS WROCŁAW
5 MIKOŁAJEWSKI TOMASZ 10 / M20 WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS WROCŁAW