Datasport

VIII Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska Dziesiątka
Bieg Niepodległości z widokiem na góry
Jelenia Góra, 08 listopada 2020 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 54
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 4K LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSKWAREK PIOTR 21km / M30 4K LEGNICA LEGNICA
2 KRAJEWSKI GRZEGORZ 21km / M35 4K LEGNICA LEGNICA
3 KRAJEWSKA DAGMARA 10km / K30 4K LEGNICA LEGNICA
4 KRAJEWSKI MAREK 21km / M40 4K LEGNICA LEGNICA
5 KRAJEWSKA ANNA 10km / K40 4K LEGNICA LEGNICA
 
2 ADRIAN DANILEWICZ GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANOTA MICHAŁ 21km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP OŁAWA
 
3 AKB ESEMAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POSŁUSZNY MARIUSZ 21km / M45 AKB ESEMAS GŁOSKA
2 POSŁUSZNA ANNA 21km / K45 AKB ESEMAS GŁOSKA
3 OŚLIZŁO GRZEGORZ 21km / M40 AKB ESEMAS ŚRODA ŚLĄSKA
 
4 BBKTS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOMASZEWSKI JACEK 10km / M18 BBKTS GRYFÓW ŚLĄSKI
 
5 BBL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULIEV RUSLAN 21km / M35 BBL LEGNICA
 
6 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SABINARZ TOMASZ 21km / M45 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
2 BULCEWICZ WOJCIECH 21km / M45 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
3 MARKOWSKI PAWEŁ 21km / M18 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
4 SKIBIŃSKA JULIA 10km / K18 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
5 NOWAKOWSKA GENOWEFA 21km / K60 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
6 DZIEWULAK DANIEL 10km / M35 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
7 BUCZAK ADRIANNA 10km / K45 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
8 BURDA AGNIESZKA 10km / K45 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
9 ZAPORA ROBERT 10km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL PIECHOWICE
10 KOGUT ZBIGNIEW 10km / M65 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
11 CIURA GRZEGORZ 10km / M40 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
12 MARKOWSKA LILIANNA 21km / K50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA - BOBRÓW
13 MARKOWSKI ZBIGNIEW 21km / M50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
14 GUTOWSKI DARIUSZ 21km / M50 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GORA
 
7 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANAŚ MATEUSZ 21km / M25 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
2 ŻUK AGATA 21km / K25 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA OSTROSZOWICE
3 WINNY PRZEMYSLAW 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
4 MIZERACKI BOLESLAW 21km / M65 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
5 DOMAGAŁA ADAM 21km / M50 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
6 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 21km / M35 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
7 MALINOWSKA NATALIA 21km / K25 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
8 SOBCZAK ALEKSANDER 10km / M35 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
9 TERSA KRYSPIN 21km / M30 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA PIESZYCE
 
8 BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM ŻAGAŃ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DREWICZ KINGA 21km / K40 BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM ŻAGAŃ ŻAGAŃ
2 MIĘTEK DARIUSZ 21km / M45 BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM ŻAGAŃ ŻAGAŃ
3 MIĘTEK AGNIESZKA 21km / K40 BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM ŻAGAŃ ŻAGAŃ
4 PARFIANOWICZ ŁUKASZ 21km / M35 BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM ŻAGAŃ ŻAGAŃ
5 MIEMCZYK ARTUR 21km / M50 BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM ŻAGAŃ ŻAGAŃ
 
9 DECATHLON & PRZYJACIELE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZYRNEK DARIUSZ 21km / M45 DECATHLON & PRZYJACIELE RYBNIK
 
10 DOLNY ŚLĄSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĘGA KATARZYNA 21km / K25 DOLNY ŚLĄSK WROCŁAW
 
11 DRAGON10#
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUDKIEWICZ SŁAWOMIR 10km / M35 DRAGON10# BOLESŁAWIEC
 
12 EDI TEAM ZGORZELEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWIEC EWELINA 10km / K25 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
2 KRAWIEC SEBASTIAN 10km / M25 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
3 KAMIŃSKA EWA 10km / K45 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
4 RAUBO EMILIA 10km / K35 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
5 MAZUREK ŁUKASZ 21km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
6 KACZOR GRZEGORZ 10km / M30 EDI TEAM ZGORZELEC ZGORZELEC
 
13 FAT & FURIOUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAKUS ALEKSANDRA 10km / K30 FAT & FURIOUS PODGÓRZYN
2 KOWALCZYK DAWID 10km / M30 FAT & FURIOUS PODGÓRZYN
3 JAGUSZEWSKA AGNIESZKA 10km / K30 FAT & FURIOUS KARPACZ
4 MACUR AGNIESZKA 10km / K40 FAT & FURIOUS PŁOSZCZYNA
5 PAWŁOWICZ ADAM 10km / M25 FAT & FURIOUS LWÓWEK ŚLĄSKI
 
14 FITNESS PIEKARY LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PĄCHALSKA JOANNA 21km / K60 FITNESS PIEKARY LEGNICA LEGNICA
 
15 GOGGLE PAE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARTOWSKI MACIEJ 21km / M40 GOGGLE PAE TEAM WROCŁAW
2 MARTOWSKA BARBARA 21km / K40 GOGGLE PAE TEAM WROCŁAW
 
16 GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIS MARIUSZ 10km / M30 GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC STRZEGOM
2 CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ 10km / M30 GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC STRZEGOM
 
17 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STOLARCZYK JUSTYNA 21km / K40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW GORCE
2 KUJAWA ADAM 21km / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC WAŁBRZYCH
3 MALINKA AGNIESZKA 21km / K30 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZOW-GORCE
4 MALINKA PIOTR 21km / M35 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZOW-GORCE
5 SZLUFCIK ZBIGNIEW 21km / M45 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
6 KOTŁOWSKI PIOTR 21km / M45 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
 
18 IZERY BOGATYNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIELAWA EWA 10km / K35 IZERY BOGATYNIA BOGATYNIA
2 CHOJA ANNA 10km / K35 IZERY BOGATYNIA BOGATYNIA
3 FIRLET DANIEL 10km / M45 IZERY BOGATYNIA BOGATYNIA
4 OLEJNIK TOMASZ 10km / M25 IZERY BOGATYNIA BOGATYNIA
5 BIELAWA MARCIN 10km / M35 IZERY BOGATYNIA BOGATYNIA
6 RZEŹNIK PRZEMYSŁAW 10km / M25 IZERY BOGATYNIA BOGATYNIA
7 WYROBA PIOTR 21km / M40 IZERY BOGATYNIA BOGATYNIA
 
19 JELENIA PLAST SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MROCZKA RAFAŁ 10km / M40 JELENIA PLAST SPORT TEAM JELENIA GORA
 
20 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUROWSKA MARLENA 10km / K35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
2 JARACZ ARKADIUSZ 10km / M45 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
3 ZGŁOBICKI JACEK 10km / M35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
4 SŁOWIŃSKI DAMIAN 21km / M35 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
5 MITRO KATARZYNA 10km / K40 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
6 ZMITROWICZ ANDRZEJ 10km / M55 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
7 MRÓWKA KATARZYNA 10km / K30 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
8 OSOJCA ROBERT 21km / M50 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA KAMIENNA GÓRA
9 MAZUR JAKUB 21km / M18 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MUCHÓW
 
21 KAT CROSS WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMSKA JOANNA 21km / K40 KAT CROSS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 PIŁAT BARTOSZ 21km / M35 KAT CROSS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
3 WILCZYŃSKI PIOTR 21km / M35 KAT CROSS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
4 KONOPKA ŁUKASZ 21km / M30 KAT CROSS WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
22 KB LEW LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAPACKI WŁODZIMIERZ 10km / M65 KB LEW LEGNICA LEGNICA
2 KUCZERKA MALWINA 10km / K35 KB LEW LEGNICA LEGNICA
 
23 KGHM ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADTKE MACIEJ 21km / M45 KGHM ZG RUN LUBIN
2 ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA 21km / K30 KGHM ZG RUN LUBIN
3 NIWISIEWICZ TOMASZ 21km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
4 DOLIŃSKI PAWEŁ 21km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
5 ZAUCHA SABINA 10km / K35 KGHM ZG RUN LUBIN
6 DYGUDAJ GRZEGORZ 21km / M45 KGHM ZG RUN LEGNICA
7 RADTKE URSZULA 10km / K45 KGHM ZG RUN LUBIN
8 JANKOWSKI GRZEGORZ 21km / M45 KGHM ZG RUN JACZÓW
9 CZESNAKOWICZ KATARZYNA 10km / K25 KGHM ZG RUN LUBIN
 
24 KOMAN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOMANIECKI ARTUR 21km / M45 KOMAN LUBIN
 
25 KOWARY BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAGROBELNY MICHAL 10km / M35 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
2 OZIMKOWSKI MIROSŁAW 10km / M50 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
3 NASKRĘT PIOTR 10km / M40 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
4 KNYCHAŁA - ANDRZEJEWSKA ANNA 10km / K40 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
5 OSKULSKI ROBERT 21km / M45 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
6 ZUBIEL-KOZŁOWSKA PATRYCJA 10km / K35 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
7 KOZŁOWSKI WOJCIECH 10km / M40 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
8 PLUCHA MICHAŁ 21km / M40 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
9 KANECKI MIREK 10km / M45 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
10 KANECKA MARIOLA 10km / K45 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
11 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K18 KOWARY BIEGAJĄ
12 BARTKOWSKI RYSZARD 21km / M70 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
13 WALCZAK AGNIESZKA 10km / K30 KOWARY BIEGAJĄ KOWARY
 
26 LEROY MERLIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SPANIER MARCIN 21km / M40 LEROY MERLIN JELENIA GÓRA
 
27 LKS ISKRA JASZKOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KADYS ŁUKASZ 21km / M35 LKS ISKRA JASZKOWA MIĘDZYLESIE
 
28 LKS ISKRA JASZKOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAPŁON STANISŁAW 21km / M60 LKS ISKRA JASZKOWA KŁODZKO
2 PAWLAK DANIEL 21km / M40 LKS ISKRA JASZKOWA KŁODZKO
3 ULIASZ JERZY 21km / M50 LKS ISKRA JASZKOWA BYSTRZYCA KŁODZKA
4 KNAPIK PIOTR 21km / M45 LKS ISKRA JASZKOWA WROCŁAW
5 NESTEREWICZ RYSZARD 21km / M65 LKS ISKRA JASZKOWA KŁODZKO
 
29 MAD RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZPARGAŁA BARTŁOMIEJ 10km / MM MAD RUNNERS MIEROSZÓW
 
30 NOKIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETKIEWICZ PRZEMYSŁAW 21km / M35 NOKIA WROCŁAW
 
31 OBORYGENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ĆWIKŁOWSKI MAREK 21km / M60 OBORYGENI TRZEBNICA
 
32 OLSZYNA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURCZEWSKI PIOTR 21km / M45 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
2 TOCKI DARIUSZ 21km / M65 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
3 SMALARA RYSZARD 21km / M45 OLSZYNA BIEGA LUBAŃ
4 PASZKOWSKI ANDRZEJ 21km / M50 OLSZYNA BIEGA OLSZYNA
 
33 PCH SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CABAJ DAMIAN 10km / M30 PCH SPORT TEAM ŚWIDNICA
2 ANDRZEJEWSKA PAULINA 21km / K30 PCH SPORT TEAM BIELAWA
3 ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 21km / M35 PCH SPORT TEAM BIELAWA
 
34 PO PROSTU BIEGNIJ & ŻYJ AKTYWNIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITKOWSKA PAULINA 21km / K30 PO PROSTU BIEGNIJ & ŻYJ AKTYWNIE SZAMOTUŁY
 
35 POŁÓWKA NA KACA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWOJAK SYLWIA 21km / K25 POŁÓWKA NA KACA ŻARÓW
 
36 REGLOWCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUSZAK JÓZEF 21km / M45 REGLOWCE STARA KAMIENICA
 
37 ROZBIEGANI CHOJNÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUDELSKI IRENEUSZ 21km / M50 ROZBIEGANI CHOJNÓW CHOJNÓW
2 SAWICKI TOMASZ 10km / M35 ROZBIEGANI CHOJNÓW CHOJNÓW
 
38 ROZBIEGANY GOLENIÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTYSIAK MARCIN 21km / M25 ROZBIEGANY GOLENIÓW GOLENIÓW
2 PRZYTUŁA JAROSŁAW 21km / M35 ROZBIEGANY GOLENIÓW GOLENIÓW
3 BĄK TOMASZ 21km / M35 ROZBIEGANY GOLENIÓW GOLENIÓW
4 PRYK RAFAŁ 21km / M45 ROZBIEGANY GOLENIÓW GOLENIÓW
 
39 SMS KARPACZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHEBA ADRIAN 10km / M25 SMS KARPACZ PIECHOWICE
2 MARECZEK KINGA 10km / KM SMS KARPACZ PIECHOWICE
 
40 SSG INSIGHT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUREK ARTUR 21km / M50 SSG INSIGHT JELENIA GÓRA
2 KOZAK MARCIN 21km / M35 SSG INSIGHT KARCZOWISKA
3 SYCHOWIEC ADRIAN 21km / M40 SSG INSIGHT PIECHOWICE
4 KIRK GREG 21km / M35 SSG INSIGHT WAKEFIELD
5 SOŚNICKA ALEKSANDRA 21km / K25 SSG INSIGHT JELENIA GÓRA
 
41 TEAM 40-LATKÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAGIŃSKI KRZYSZTOF 21km / M40 TEAM 40-LATKÓW LUBIN
2 ZAUCHA WOJCIECH 21km / M40 TEAM 40-LATKÓW LUBIN
3 ŻMIGRODZKI JACEK 21km / M40 TEAM 40-LATKÓW POLKOWICE
 
42 TEAM GRYFITÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALEWICZ GRZEGORZ 21km / M35 TEAM GRYFITÓW LUBAŃ
2 PASTUCHEWICZ PRZEMYSŁAW 10km / M40 TEAM GRYFITÓW GRYFÓW ŚLĄSKI
3 BUJAK ANDRZEJ 10km / M50 TEAM GRYFITÓW GRYFÓW ŚLĄSKI
4 STEC KATARZYNA 10km / K45 TEAM GRYFITÓW GRYFÓW ŚLĄSKI
5 KOKO IWONA 10km / K35 TEAM GRYFITÓW GRYFÓW ŚLĄSKI
6 ŻĄDŁO KRYSTIAN 21km / M18 TEAM GRYFITÓW GRYFÓW ŚLĄSKI
 
43 TEMMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULANEK BARTŁOMIEJ 10km / M35 TEMMPO WAŁBRZYCH SZYMANÓW
 
44 TS GÓRY SOWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MLAK KAZIMIERZ 21km / M60 TS GÓRY SOWIE MILIKOWICE
 
45 UZDROWISKO ŚWIERADÓW ZDRÓJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIERKOWICZ TERESA 10km / K55 UZDROWISKO ŚWIERADÓW ZDRÓJ ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
2 MARSZAŁEK KAZIMIERZ 21km / M45 UZDROWISKO ŚWIERADÓW ZDRÓJ ŚWIERADÓW-ZDRÓJ
 
46 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DEPTUŁA ADAM 21km / M35 VEGE RUNNERS OPOLE
 
47 WEPA PIECHOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAWRON PAWEŁ 10km / M35 WEPA PIECHOWICE JELENIA GÓRA
2 GAWRON-RAMADAN JOANNA 10km / K40 WEPA PIECHOWICE JELENIA GÓRA
 
48 WILD DOGS TEAM/SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUBIEL PIOTR 10km / M40 WILD DOGS TEAM/SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI JELENIA GÓRA
 
49 WKB PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GADZIŃSKA KRYSTYNA 10km / K55 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 GADZIŃSKI MAREK 21km / M55 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
 
50 WOŁÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECHKI TOMASZ 21km / M45 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
2 OSTROWSKI WIESŁAW 21km / M45 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
 
51 ZAWI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRUGAŁA DAMIAN 21km / M30 ZAWI TEAM ZAWIDÓW
2 KOZŁOWSKI ŁUKASZ 10km / M25 ZAWI TEAM ŚWIEBODZICE
 
52 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LATUSZ IZABELA 21km / K25 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
2 WŁODARCZYK JAROSŁAW 21km / M45 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
3 CHOMA KATARZYNA 10km / K40 ZORKA JELONKI RUNNING TEAM JELENIA GÓRA
 
53 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GURGUL RYSZARD 21km / M65 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
2 LATKO DANIEL 21km / M50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
3 SKOWRON TOMASZ 21km / M55 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
 
54 ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MECH PATRYK 21km / M40 ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOCHÓW