Datasport
naglowek

Drużyny


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 83
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 2X3 RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANIK PRZEMYSŁAW CL / M40 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
2 KONRADOWSKI MICHAŁ CL / M20 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
3 KUZYNIN JACEK CL / M40 2X3 RACING TEAM CHOSZCZNO
4 IWKO MACIEJ CL / M30 2X3 RACING TEAM GORZÓW WIELKOPOLSKI
 
2 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOCHA TOMASZ CL / M50 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ŁÓDŹ
2 KAMIŃSKI KRZYSZTOF PRO / M30 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ŁÓDŹ
3 KOZIRÓG JACEK CL / M40 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ŁÓDŹ
4 MODRANKA WALDEMAR CL / M40 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ŁÓDŹ
 
3 ALLE JAZDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OWCZAREK ADRIANNA CL / K20 ALLE JAZDA KOMORNIKI
 
4 ANG SPÓŁDZIELNIA MTB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI WOJCIECH CL / M30 ANG SPÓŁDZIELNIA MTB WARSZAWA
 
5 BIKE MARATON II
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABEK MACIEJ PRO / M40 BIKE MARATON II PIECHOWICE
 
6 BIKE SALON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁODZIEJEK PAWEŁ PRO / M30 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
2 MAJEK MARIUSZ PRO / M40 BIKE SALON TEAM JÓZEFIN
3 KĘDZIOREK PIOTR CL / M20 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
4 TARNOWSKA JUSTYNA CL / K40 BIKE SALON TEAM WIĄZOWNA
5 TROINSKI JACEK CL / M40 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
6 TROINSKA AGNIESZKA CL / K40 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
7 KLECZAJ BARBARA PRO / K30 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
8 PRZYBYLSKI PIOTR CL / M30 BIKE SALON TEAM WIĄZOWNA
9 NOWAK JULIA CL / K20 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
10 ŻARLIŃSKA OLGA CLP / BIKE SALON TEAM BYDGOSZCZ
11 ŁABANOWSKI KRZYSZTOF PRO / M50 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
12 STĘPIEŃ RAFAŁ PRO / M20 BIKE SALON TEAM ŁÓDŹ
 
7 BIKESHOP RADOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻAŃSKI MARIUSZ PRO / M40 BIKESHOP RADOM RADOM
2 KUBAT ROBERT PRO / M50 BIKESHOP RADOM RADOM
 
8 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁAŻKO PAWEL CL / M30 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
2 PEPLIŃSKI DANIEL CL / M40 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
3 MATUSZEWSKI ADRIAN CL / M40 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
4 NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ CL / M40 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
5 JAWORSKI TOMASZ CL / M40 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE SULNOWO
6 PAPIEROWSKI DAMIAN CL / M30 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
 
9 CARDIOHOME TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZIJ MARIUSZ CL / M40 CARDIOHOME TEAM TRZEBNICA
 
10 CRYOSPACE OLSZTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIĘBA BARTOSZ CL / M20 CRYOSPACE OLSZTYN NIDZICA
 
11 CSTG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DIERCKX WILLEM PRO / M30 CSTG TESTELT
 
12 CTBIKE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYBURSKI PAWEŁ PROP / CTBIKE.PL BYDGOSZCZ
 
13 CYKLO BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIEMBA MICHAŁ PRO / M30 CYKLO BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
14 DEEP CYCLING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SHYLOV YEVHEN PRO / M30 DEEP CYCLING KIJÓW
 
15 DIGICOM CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPOV VOLODYMYR CLP / DIGICOM CYCLING TEAM MYKOLAIV
2 POPOVA IRYNA CLP / DIGICOM CYCLING TEAM MYKOLAIV
 
16 DT4YOU MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOMOŃSKI ERYK PROP / DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
2 STANKIEWICZ GRACJAN PROP / DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
3 MÜLLER PATRYK PROP / DT4YOU MTB TEAM ZBĄSZYŃ
4 KAMIŃSKI RAFAŁ CL / M40 DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
5 MARCINKOWSKI MARCIN PROP / DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
 
17 EDUVGO.RU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORCHAGIN VICTOR PRO / M50 EDUVGO.RU KHIMKI, NOVOGORSK
 
18 ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJTOWICZ WOJCIECH PRO / M30 ENEA KS ENERGIA KOZIENICE PUŁAWY
2 GRABOWSKI RAFAŁ CLP / ENEA KS ENERGIA KOZIENICE ALEKSANDRÓWKA
3 WOŁOS ANNA CLP / ENEA KS ENERGIA KOZIENICE ALEKSANDRÓWKA
 
19 EROE RACING CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 EINEBERG MICHAŁ PROP / EROE RACING CLUB WARSZAWA
2 SOBCZAK BARTOSZ PROP / EROE RACING CLUB WARSZAWA
3 SZRUBKOWSKI ŁUKASZ CLP / EROE RACING CLUB JELENIA GÓRA
 
20 FOCUS RAPIRO RACING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KROUPA JAN PRO / M40 FOCUS RAPIRO RACING DIEKHOLZEN
2 REHBORN MARKUS PRO / M30 FOCUS RAPIRO RACING DORTMUND
3 NUETZSCHE OLAF PRO / M40 FOCUS RAPIRO RACING LAMSPRINGE
4 VOEGE LENNART PRO / M20 FOCUS RAPIRO RACING NORDENAU
5 HORCHLER ADRIAN PRO / M20 FOCUS RAPIRO RACING FREIBURG
6 WERNER NIKLAS PRO / M20 FOCUS RAPIRO RACING SPRINGE
 
21 FTI RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SPYCHALSKI PAWEŁ CL / M40 FTI RACING TEAM ROKIETNICA
2 WESOŁOWSKI JACEK CL / M40 FTI RACING TEAM POZNAŃ
3 KOŚCIUSZKO DAWID CL / M30 FTI RACING TEAM SKÓRZEWO
4 LINKE MARCIN CL / M30 FTI RACING TEAM BOROWIEC
5 HLIWA DAMIAN CL / M20 FTI RACING TEAM POZNAŃ
6 PIĄTKOWSKI BARTOSZ CL / M30 FTI RACING TEAM DĘBOGÓRA
 
22 HORNBÆK MTB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WERMUTH ROBERT PRO / M40 HORNBÆK MTB ESPERGAERDE
 
23 HUZAR BIKE ACADEMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASICKA BERNADETTA CL / K40 HUZAR BIKE ACADEMY WROCŁAW
 
24 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ONYŚKO ANDRZEJ PRO / M40 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM OLEŚNICA
 
25 JELENIA PLAST MT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MROCZKA RAFAŁ CL / M40 JELENIA PLAST MT JELENIA GORA
 
26 JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUSZCZYŃSKI ROBERT PRO / M40 JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE GORZÓW WIELKOPOLSKI
2 BRYTAN MICHAŁ PRO / M40 JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE GORZÓW WLKP.
3 BALCERZAK MARTA PRO / K30 JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE GORZÓW WLKP.
4 CYNOWSKI PIOTR PRO / M40 JF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE RACLAW
 
27 K-TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPCZYŃSKI ŁUKASZ CLP / K-TEAM WROCŁAW
2 KOPCZYŃSKI ROMAN CLP / K-TEAM WROCŁAW
3 GARNCARZ PIOTR CLP / K-TEAM BRZEG DOLNY
4 ROGULA RAFAŁ CLP / K-TEAM WROCŁAW
 
28 K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCEWICZ BARTOSZ PRO / M30 K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE KROSNO ODRZAŃSKIE
2 KRUSZYŃSKI PIOTR PRO / M40 K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE KROSNO ODRZAŃSKIE
 
29 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZLUFIK MAREK CL / M40 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA
2 ŚLIWIŃSKI MARIUSZ CL / M40 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA BOGATYNIA
 
30 KIWI MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARCZMAREK TOMASZ CL / M20 KIWI MTB TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
 
31 KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRYCZKA WOJCIECH CL / M40 KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJ KUDOWA ZDRÓJ
2 WIEJKUT KRZYSZTOF CL / M30 KLUB KOLARSKI ZIEMI KŁODZKIEJ KUDOWA ZDRÓJ
 
32 KOMORNIKI MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CEGIELSKI BARTOSZ CL / M40 KOMORNIKI MTB TEAM KOMORNIKI
2 WRÓBEL TOMASZ PRO / M40 KOMORNIKI MTB TEAM SZRENIAWA
3 OWCZAREK ARTUR CL / M40 KOMORNIKI MTB TEAM KOMORNIKI
 
33 KS LECHIA PIECHOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZYKOWSKI JANUSZ CL / M60 KS LECHIA PIECHOWICE PIECHOWICE
2 ZAHORSKI CEZARY CL / M50 KS LECHIA PIECHOWICE PIECHOWICE
 
34 LSPLUSRECYCLINGTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PĄPKA DOMINIK JÓZEF CLP / LSPLUSRECYCLINGTEAM NOWY TOMYŚL
2 PĄPKA DOMINIK,HENRYK CL / M40 LSPLUSRECYCLINGTEAM NOWY TOMYŚL
 
35 LUK CONNECT RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIECIELSKI JAREK PRO / M40 LUK CONNECT RACING TEAM GDYNIA
 
36 MAJBIKE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYSZ PIOTR PRO / M30 MAJBIKE TEAM RUMIA
2 GRZYB PAWEŁ PRO / M20 MAJBIKE TEAM SUWALKI
 
37 MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMAREK MICHAŁ CL / M30 MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MIĘDZYCHÓD
2 BOROWIAK PAWEŁ PRO / M30 MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MIĘDZYCHÓD
3 DZIERLA MARIUSZ CL / M30 MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MIĘDZYCHÓD
 
38 MCP BIKE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSKO MAGDALENA PRO / K30 MCP BIKE TEAM ZĄBKI
2 ROMANIUK SEBASTIAN CLP / MCP BIKE TEAM MARKI
 
39 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANDREJKÓW PIOTR PROP / MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM KOWARY
2 OLIWA DANIEL PRO / M20 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM SZKLARSKA PORĘBA
 
40 MRÓZ ROWERY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELMASZYŃSKI TOMASZ PRO / M30 MRÓZ ROWERY TEAM GOSTYŃ
 
41 MTB ELDAR ŚWIECIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIOTROWSKI DARIUSZ CLP / MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
2 TROJANOWSKI SŁAWOMIR CLP / MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
3 PIOTROWSKA AGNIESZKA CLP / MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
4 KOWALCZEWSKA JOANNA CLP / MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
5 BELT KACPER PRO / M20 MTB ELDAR ŚWIECIE SULNOWO
 
42 MTB TEAM EŁK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁECKI MAREK PRO / M40 MTB TEAM EŁK EŁK
2 BERNAT DAWID PRO / M30 MTB TEAM EŁK EŁK
 
43 MTB TEAM GORZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HORNOWSKI PAWEŁ PRO / M40 MTB TEAM GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI
2 KAZMUCHA PIOTR CL / M30 MTB TEAM GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI
3 BLASZCZYNSKI WOJCIECH CL / M40 MTB TEAM GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI
4 FRANKOWSKI PAWEŁ CL / M30 MTB TEAM GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI
 
44 MTBSTOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SHYIAN OLEKSANDR PRO / M30 MTBSTOCK LVIV
2 SHAPOSHNIKOV ANDRIY PRO / M30 MTBSTOCK LVIV
 
45 NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DI-GIUSTO PIOTR CLP / NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA CZĘSTOCHOWA
 
46 OHMAN INK MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCHMAŃSKI PAWEŁ PROP / OHMAN INK MTB TEAM WAŁCZ
2 KASIERSKI PRZEMYSŁAW PROP / OHMAN INK MTB TEAM BYDGOSZCZ
 
47 OPEN BIKE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FLORCZAK ARKADIUSZ CL / M20 OPEN BIKE TEAM OSSÓW
 
48 POSTPRODUCTION CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SHELUDKO OLEG PRO / M20 POSTPRODUCTION CYCLING TEAM LVIV
2 HRYTSENKO ANDRII PRO / M30 POSTPRODUCTION CYCLING TEAM LVIV
3 SKUBENKO VLADISLAV PRO / M20 POSTPRODUCTION CYCLING TEAM KYIV
 
49 PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMIEC SZYMON CLP / PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM GLIWICE
2 SITAREK AGNIESZKA CLP / PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM GLIWICE
 
50 PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALKOWSKI RADOSŁAW PROP / PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM PARZNIEW
2 MARCINIAK ARTUR PROP / PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM KOMORÓW-SOKOŁÓW
3 MANDES MICHAŁ PROP / PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM LASKI
4 MARCINIAK WOJTEK PRO / M50 PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM WARSZAWA
5 KIELISZEK PAWEŁ PROP / PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM WARSZAWA
6 POSADZY TOMASZ PRO / M40 PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM STARA WIEŚ
7 RUTKOWSKI PIOTR PRO / M30 PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM PIASTÓW
 
51 QUEST TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRODZICKI LEON PRO / M60 QUEST TEAM WAŁBRZYCH
 
52 R-TEAM RYDZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZŁAPKA KACPER CL / M20 R-TEAM RYDZYNA KAROLEWKO
 
53 R2-BIKE.COM MTN CREW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOPP CHRISTOPH PROP / R2-BIKE.COM MTN CREW ORANIENBURG
2 WURSTER LEO PROP / R2-BIKE.COM MTN CREW DRESDEN
 
54 RADZIO ROWERY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIUBIŃSKI PRZEMYSŁAW PROP / RADZIO ROWERY GRÓJEC
2 DZIUBIŃSKI MARIUSZ PROP / RADZIO ROWERY RASZYN
3 CZYŻEWSKI RAFAŁ PRO / M40 RADZIO ROWERY GRÓJEC
4 NOWACZEWSKI PIOTREK PRO / M40 RADZIO ROWERY GRÓJEC
 
55 RAFAKO ORBEA MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIECZOREK KRZYSZTOF CL / M40 RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
2 WIECZOREK AGNIESZKA CLP / RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
3 ŁAPIN MIRELA CLP / RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
4 PRZYGODA ALEKSANDER CL / M30 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
5 GÓRA MAGDALENA CLP / RAFAKO ORBEA MTB TEAM OPOLE
6 KĘDZIOR PIOTR CL / M40 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
7 URODA-HAMPELSKA AGNIESZKA PRO / K40 RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
8 GINALSKI GRZEGORZ CL / M40 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
9 HAMPELSKI KRZYSZTOF PRO / M30 RAFAKO ORBEA MTB TEAM TOPOLÓW
 
56 RCT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERC PRZEMEK PRO / M40 RCT ZAMOŚĆ
 
57 REAL-64 STO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHYŁA MARIUSZ CLP / REAL-64 STO KĄKOLEWO
2 FISZER KACPER CLP / REAL-64 STO ŁONIEWO
3 BARTKOWIAK KACPER CL / M1 REAL-64 STO KĄKOLEWO
 
58 RIDE43TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROGALA MARCIN PRO / M40 RIDE43TEAM KOMORNICA
2 KWAPISZ BARTŁOMIEJ PRO / M30 RIDE43TEAM JÓZEFOSŁAW
3 MAŚLANKA KAMIL PRO / M40 RIDE43TEAM MARKI
 
59 ROMET FACTORY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIESZCZAK PAWEŁ PRO / M40 ROMET FACTORY TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
2 POTULICKI MICHAŁ PRO / M30 ROMET FACTORY TEAM JERZMANOWA
 
60 ROWEROWA DOIIB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁOWACZ KRZYSZTOF CL / M50 ROWEROWA DOIIB RYBNIK
 
61 ROWEROWA RODZINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUBNOWSKA VIOLETTA CLP / ROWEROWA RODZINA ŁAZY MAŁE
2 ZACIEWSKI ZBIGNIEW CLP / ROWEROWA RODZINA ŁAZY MAŁE
 
62 ROZTOCZE CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRÓL PAWEŁ CL / M30 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
2 HERC SŁAWOMIR PRO / M50 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
3 PODGÓRSKA KAROLINA CL / K20 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
4 RACZKIEWICZ MARIUSZ PRO / M40 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
5 PODBORNY PAWEŁ PRO / M20 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
 
63 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OTULAKOWSKA MONIKA PROP / RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM POZNAŃ
2 SŁOMIŃSKI JAROSŁAW PROP / RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM POZNAŃ
3 RADOMSKI WOJCIECH PRO / M30 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM POZNAŃ
4 GÓRNIAK MICHAŁ PRO / M20 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM POZNAŃ
5 KACHEL AGNIESZKA PRO / K20 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM ŁOWYŃ
 
64 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GURZYŃSKI MATEUSZ CL / M30 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
2 GURZYŃSKA KAMILA PROP / SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
3 PEPLIŃSKI ANDRZEJ PROP / SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
4 BILICKI MIŁOSZ PRO / M30 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
5 WEBER MAREK PRO / M40 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
6 PIESCINSKI JACEK CL / M50 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIADZ
 
65 SECO/WARWICK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALIWONIS PRZEMYSŁAW PRO / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
2 KUCHARSKI MATEUSZ PRO / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
3 HARBER DOMINIK PRO / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
4 LANGNER SEBASTIAN CL / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
5 BUDASZ ADRIAN CL / M20 SECO/WARWICK ŻELECHÓW
6 SIODŁA MICHAŁ PRO / M20 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
7 BIERNAT KAMILA PROP / SECO/WARWICK STRZELIN
8 ADAMEK ADAM PRO / M40 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
 
66 SGR SPECIALIZED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONWA PIOTR PRO / M20 SGR SPECIALIZED WAŁBRZYCH
 
67 SISU-OWB ROWERTOUR.COM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADTKE PAWEL PRO / M30 SISU-OWB ROWERTOUR.COM WTELNO
 
68 SKLEPROWEROWY.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 EBERT KATARZYNA PRO / K30 SKLEPROWEROWY.PL WARSZAWA
 
69 SKS OBORNIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZRAMSKI SZYMON CL / M40 SKS OBORNIKI ROGOŹNO
2 KOSICKI BARTOSZ CL / M30 SKS OBORNIKI ROGOŹNO
3 GOMOŃSKI WŁODZIMIERZ CL / M40 SKS OBORNIKI OBORNIKI
 
70 SOWIE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCZUK ROMAN CL / M50 SOWIE TEAM WAŁBRZYCH
2 KULASZEWICZ MARCIN CL / M20 SOWIE TEAM WALIM
3 KULASZEWICZ MATEUSZ CL / M20 SOWIE TEAM WALIM
 
71 STREFASPORTU.PL MW INVEST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK KRZYSZTOF CL / M40 STREFASPORTU.PL MW INVEST LESZNO
2 MĄDRY JAKUB CL / M20 STREFASPORTU.PL MW INVEST KĄKOLEWO
 
72 STS EXTREME STRZELIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GASENKO KATARZYNA PRO / K30 STS EXTREME STRZELIN POZNAN
2 KUDASHEV DMYTRO PRO / M30 STS EXTREME STRZELIN WROCŁAW
3 WINCZASZEK PAWEŁ PRO / M40 STS EXTREME STRZELIN PUSTKÓW ŻURAWSKI
 
73 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOLNIEWICZ MICHAŁ CL / M20 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM MUROWANA GOŚLINA
2 WOLNIEWICZ MATEUSZ PRO / M30 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM MUROWANA GOŚLINA
3 KORNACKA CYRANIK KAROLINA CL / K30 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM MUROWANA GOSLINA
4 CYRANIK TOMASZ CL / M30 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM MUROWANA GOSLINA
5 KOTOWICZ KRZYSZTOF PRO / M20 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM SZCZECINEK
6 NOCUŃ MAREK CL / M40 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM MUROWANA GOŚLINA
7 KARWASIŃSKI KAROL CL / M30 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM POZNAŃ
8 BRYCKI ŁUKASZ PRO / M30 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM POZNAŃ
 
74 SZOOKROWER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GORTAT BARTŁOMIEJ CL / M30 SZOOKROWER DĄBRÓWKA
2 NURCZYŃSKI TOMASZ CL / M30 SZOOKROWER SKÓRZEWO
3 FRĄCKOWIAK TOMASZ CL / M30 SZOOKROWER SKÓRZEWO
4 SULIGOWSKI TOMASZ CL / M40 SZOOKROWER SKÓRZEWO
 
75 TCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DICHTING DAMIAN CL / M40 TCH GRUDZIĄDZ
2 RYBIŃSKI MIROSŁAW CL / M50 TCH GRUDZIĄDZ
 
76 TREZADO WOLFPACK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUREK SŁAWOMIR PRO / M40 TREZADO WOLFPACK ŻYRARDÓW
 
77 TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BROSŁAWSKI MARCIN CL / M40 TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE GOLENIÓW
2 KAMIŃSKI PIOTR CL / M40 TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE ŚWINOUJŚCIE
3 PACHOLSKI FILIP CL / M20 TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE DZIWNÓWEK
 
78 VEZUVIO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANUSZAK PRZEMYSŁAW CL / M40 VEZUVIO TEAM ROŻNOWO
2 RATAJCZAK ALICJA CL / K20 VEZUVIO TEAM ZANIEMYŚL
3 PRZYBYŁA PATRYK PROP / VEZUVIO TEAM PLEWISKA
4 NOWAKOWSKA MAŁGORZATA PROP / VEZUVIO TEAM POZNAŃ
5 JĘDRZEJCZAK BARTOSZ CLP / VEZUVIO TEAM POZNAŃ
6 OWCZARZ DAMIAN CL / M30 VEZUVIO TEAM TARNOWO PODGÓRNE
7 KOSMOWSKI PAWEŁ CL / M50 VEZUVIO TEAM OBORNIKI
8 MIERZWICZAK MAREK CL / M60 VEZUVIO TEAM OBORNIKI WLKP
 
79 WEDKARZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNARZ ROBERT PROP / WEDKARZE WARSZAWA
2 CIECIERA MACIEJ PROP / WEDKARZE HALINÓW
 
80 WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYTEL PIOTR CL / M20 WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW GŁUCHOŁAZY
2 ZAWIERTA MAGDALENA CL / K1 WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW PIECZYSKA
3 ZAWIERTA PATRYCJA CL / K1 WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW PIECZYSKA
4 BRYŁKA KONRAD CL / M1 WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW BRALIN
 
81 XIMIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBAL ARTSIOM PRO / M30 XIMIK TEAM MINSK
 
82 ZADROGA RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYTKIEWICZ MARCIN CL / M30 ZADROGA RACING TEAM GRUDZIĄDZ
2 KORNAK ŁUKASZ CL / M30 ZADROGA RACING TEAM GRUDZIĄDZ
 
83 ŚWIAT ROWERÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARWAT KAMIL PROP / ŚWIAT ROWERÓW TEAM JÓZEFÓW
2 WOŹNICA ŁUKASZ PRO / M20 ŚWIAT ROWERÓW TEAM SULEJÓWEK
3 ZAWISTOWSKA JUSTYNA CL / K20 ŚWIAT ROWERÓW TEAM WOŁOMIN
4 JUSIŃSKI ARKADIUSZ PROP / ŚWIAT ROWERÓW TEAM JASIENICA
5 CICHOCKI RAFAŁ PRO / M30 ŚWIAT ROWERÓW TEAM SULEJÓWEK
6 GLANZ MICHAŁ PRO / M20 ŚWIAT ROWERÓW TEAM WARSZAWA