Datasport

7. Dziesiątka WROACTIV
Wrocław, 08 marca 2020 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 99
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #GDYBYNIEJAREK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLSZEWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 #GDYBYNIEJAREK WOŁÓW
 
2 #SOBASTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYROŚLAK JÓZEF 10km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
2 GIEMZA MICHAŁ 10km / M30 #SOBASTEAM WROCŁAW
 
3 140MINUT.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBCZAK TOMASZ 10km / M30 140MINUT.PL BRZEG DOLNY
2 SABAT KAMIL 10km / M20 140MINUT.PL KOTOWICE
3 STUDNICKI PAWEŁ 10km / M40 140MINUT.PL WROCŁAW
4 SKUZA TOMASZ 10km / M40 140MINUT.PL WROCŁAW
5 LIPUTA EMILIA 10km / K20 140MINUT.PL WROCŁAW
6 JUNYSZEK MARCIN 10km / M30 140MINUT.PL WROCŁAW
7 PRZYBYSŁAWSKI KAMIL 10km / M30 140MINUT.PL WROCŁAW
8 SZYMCZAK JAKUB 10km / M30 140MINUT.PL WROCLAW
9 MAZURKIEWICZ-WARCHAŁOWSKA AGNIESZKA 10km / K40 140MINUT.PL BRZEG
10 PRUCHNICKI MATEUSZ 10km / M40 140MINUT.PL WROCŁAW
11 PIETRZYK TOMASZ 10km / M40 140MINUT.PL ŚWIDNICA
12 KWIATEK PAWEŁ 10km / M30 140MINUT.PL WROCŁAW
13 POGORZELEC KARINA 10km / K20 140MINUT.PL SKOKOWA
14 MIERZWA SŁAWOMIR 10km / M30 140MINUT.PL MIRKÓW
15 BARNAŚ PIOTR 10km / M20 140MINUT.PL KŁODZKO
 
4 23 ŚLĄSKI PUŁK ALTYLERII BOLESŁAWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIOBA MATEUSZ 10km / M20 23 ŚLĄSKI PUŁK ALTYLERII BOLESŁAWIEC JELENIA GÓRA
2 MICHAŁKÓW BEATA 10km / K30 23 ŚLĄSKI PUŁK ALTYLERII BOLESŁAWIEC JELENIA GÓRA
3 SZTYCH DAMIAN 10km / M40 23 ŚLĄSKI PUŁK ALTYLERII BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
4 LACHOWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M40 23 ŚLĄSKI PUŁK ALTYLERII BOLESŁAWIEC BOLESŁAWIEC
5 MAKOŚ KAMIL 10km / M30 23 ŚLĄSKI PUŁK ALTYLERII BOLESŁAWIEC BOLESLAWIEC
6 TSCHIRCH KRZYSZTOF 10km / M20 23 ŚLĄSKI PUŁK ALTYLERII BOLESŁAWIEC JELENIA GÓRA
 
5 ACTIVRUN NAMYSŁÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYPORTA EWA 10km / K40 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
2 SZYPORTA WALDEMAR 10km / M40 ACTIVRUN NAMYSŁÓW NAMYSŁÓW
 
6 ADRIAN DANILEWICZ GROUP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIACH WALDEMAR 10km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP JELCZ-LASKOWICE
2 KOŚMIŃSKI SŁAWOMIR 10km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP BIELANY WROCŁAWSKIE
3 GŁOWACKI TOMASZ 10km / M40 ADRIAN DANILEWICZ GROUP SIECHNICE
 
7 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH
 
8 AKB ESEMAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OŚLIZŁO GRZEGORZ 10km / M40 AKB ESEMAS ŚRODA ŚLĄSKA
2 POSŁUSZNY MARIUSZ 10km / M40 AKB ESEMAS GŁOSKA
 
9 ARDENTCODE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK PAWEŁ 10km / M40 ARDENTCODE WROCŁAW
2 MATUSIAK MATEUSZ 10km / M30 ARDENTCODE JELENIA GÓRA
 
10 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁONOWSKI TOMASZ 10km / M40 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM OŁAWA
2 BIAŁECKI JAKUB 10km / M30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM WROCŁAW
3 JADASZ ANNA 10km / K30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM GOGOLIN
4 CZEKAŃSKI MACIEJ 10km / M30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM WARSZAWA
5 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM WROCŁAW
6 KOBA PIOTR 10km / M40 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM WROCLAW
7 KĘDZIOR PAWEŁ 10km / M30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM SIECHNICE
8 WASZCZYŃSKI TOMASZ 10km / M40 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM WROCŁAW
9 WIELGUS PIOTR 10km / M30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM SMOLEC
10 NALEWALSKA JOANNA 10km / K30 ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM WROCŁAW
 
11 BBŻ WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁOSOWSKI DANIEL 10km / M30 BBŻ WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 LECH MIROSŁAW 10km / M50 BBŻ WAŁBRZYCH STRUGA
 
12 BELLS BROTHERS FF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZWONEK MONIKA 10km / K30 BELLS BROTHERS FF WROCŁAW
 
13 BIEGAMDLAZDROWIA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKOWSKI PAWEŁ 10km / M20 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
2 SKIBIŃSKA JULIA 10km / K20 BIEGAMDLAZDROWIA.PL JELENIA GÓRA
 
14 BIEGANIE NA ŚNIADANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUSZYŃSKI TOMASZ 10km / M30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE NOWA WIEŚ
2 DUSZYŃSKI ŁUKASZ 10km / M20 BIEGANIE NA ŚNIADANIE NOWA WIEŚ
3 DUSZYŃSKI MIROSŁAW 10km / M30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE NOWA WIEŚ
4 SZULC MAREK 10km / M30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE KOBYLNIKI
5 KOWALSKI ADAM 10km / M30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL
6 SZWARC KONRAD 10km / M30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL
7 NOWAK JAKUB 10km / M30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL
8 MARCINIAK IRMINA 10km / K30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL
9 JAROSIŃSKA BARBARA 10km / K30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIEL
10 MAJEWSKA PATRYCJA 10km / K30 BIEGANIE NA ŚNIADANIE STARE BOJANOWO
 
15 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIL STANISŁAW 10km / M60 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA DZIERŻONIÓW
2 MAZUR MARIUSZ 10km / M40 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA BIELAWA
 
16 BNW BO NIE WYPADA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAWĘCKI MACIEJ 10km / M30 BNW BO NIE WYPADA WROCŁAW
2 ŁĄCZYK WALDEMAR 10km / M30 BNW BO NIE WYPADA WROCŁAW
3 STRZYŻEWSKI MACIEJ 10km / M20 BNW BO NIE WYPADA WROCŁAW
 
17 CAMPUS DOMASŁAWICE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIESZAK MARCIN 10km / M30 CAMPUS DOMASŁAWICE TEAM WROCŁAW
 
18 DEVINITI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DREWNICKA-OGRODNIIK JOANNA 10km / K50 DEVINITI PRZEMIŁÓW
 
19 DOZAMEL_SOLIDARNOŚĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAUZE ANDRZEJ 10km / M60 DOZAMEL_SOLIDARNOŚĆ WROCŁAW
 
20 DRUŻYNA BABASIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĄTEK KATARZYNA 10km / K30 DRUŻYNA BABASIA WROCŁAW
2 ŚWIĄTEK PAWEŁ 10km / M30 DRUŻYNA BABASIA WROCŁAW
 
21 EDI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRAWELSKI ANDRZEJ 10km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC
2 STAROŃ NORBERT 10km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC
3 MOSKALSKI DARIUSZ 10km / M50 EDI TEAM ZGORZELEC
4 MAZUREK ŁUKASZ 10km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC
5 WOJNAROWICZ JANUSZ 10km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC
6 TRELA KRZYSZTOF 10km / M40 EDI TEAM ZGORZELEC/ŁAGÓW
 
22 GOGGLE PAE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARTOWSKI MACIEJ 10km / M40 GOGGLE PAE TEAM WROCŁAW
2 MARTOWSKA BARBARA 10km / K40 GOGGLE PAE TEAM WROCŁAW
 
23 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOTŁOWSKI PIOTR 10km / M40 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC BOGUSZÓW-GORCE
 
24 GT RAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIHUN NATALIA 10km / K30 GT RAT WROCŁAW
2 OLENDER GRZEGORZ 10km / M40 GT RAT WROCŁAW
3 ŻURKOWSKI DANIEL 10km / M30 GT RAT BABORÓW
4 JOACHIMIAK MAREK 10km / M20 GT RAT SMOLEC
5 MACIEJEWSKI KAROL 10km / M30 GT RAT NADOLICE WIELKIE
 
25 GUSTAW TEŻ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIEPLIK ARTUR 10km / M40 GUSTAW TEŻ BIEGA POZNAŃ
2 KAWCZYŃSKI PIOTR 10km / M40 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
3 KAWCZYŃSKA MONIKA 10km / K40 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
4 SUDOLSKI JACEK 10km / M30 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
5 LEWANDOWSKI MICHAŁ 10km / M40 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
6 SUDOLSKI EMIL 10km / M40 GUSTAW TEŻ BIEGA OLEŚNICA
 
26 GVT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRYSZKIEWICZ PAWEŁ 10km / M30 GVT WROCŁAW
 
27 HAKUNA MATATA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MURMYŁO WOJCIECH 10km / M40 HAKUNA MATATA WROCŁAW
 
28 IDEA GETIN LEASING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOCHNIARZ ANNA 10km / K30 IDEA GETIN LEASING OŁAWA
2 SKOCZYLAS ADRIAN 10km / M30 IDEA GETIN LEASING JAWOR
3 CZAPSKI MACIEJ 10km / M40 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
4 DĄBROWSKA EWA 10km / K40 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
5 GACHOWSKI ŁUKASZ 10km / M40 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
6 GLOMBIK TOMASZ 10km / M30 IDEA GETIN LEASING KIEŁCZÓW
7 JABŁOŃSKA ANNA 10km / K30 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
8 JANIK KAMIL 10km / M30 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
9 KASSAN DOROTA 10km / K20 IDEA GETIN LEASING BRZEG DOLNY
10 KUC KAMIL 10km / M30 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
11 MACHOCKA-NOWAK JUSTYNA 10km / K30 IDEA GETIN LEASING DOBROSZYCE
12 ROSIŃSKI MATEUSZ 10km / M30 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
13 SIELSKA MAŁGORZATA 10km / K20 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
14 SOWIŃSKI MICHAŁ 10km / M20 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
15 ŚCIESIEK FILIP 10km / M20 IDEA GETIN LEASING WROCŁAW
16 WARMUŁA PIOTR 10km / M40 IDEA GETIN LEASING PEŁCZYCE
 
29 JANOSPORT TEAM LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BENDKOWSKI ANDRZEJ 10km / M40 JANOSPORT TEAM LEGNICA LEGNICA
2 BARDZIŃSKI RAFAŁ 10km / M20 JANOSPORT TEAM LEGNICA LEGNICA
 
30 JELCZ TRIATHLON PROJECT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROŚLICKA-BAJSAROWICZ BARBARA 10km / K30 JELCZ TRIATHLON PROJECT JELCZ-LASKOWICE
2 KAWARSKI PAWEŁ 10km / M30 JELCZ TRIATHLON PROJECT DĘBINA
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 JELCZ TRIATHLON PROJECT
4 SOPNIEWSKI MICHAŁ 10km / M30 JELCZ TRIATHLON PROJECT NADOLICE WIELKIE
 
31 JW 2399 ŚWIETOSZOW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRUCIAREK JAROSLAW 10km / M30 JW 2399 ŚWIETOSZOW SZPROTAWA
2 KALATA MICHAŁ 10km / M30 JW 2399 ŚWIETOSZOW ŚWIĘTOSZÓW
 
32 KARKONOSZ RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSKULSKI ROBERT 10km / M40 KARKONOSZ RUNNING TEAM KOWARY
 
33 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMIELEWSKA SYLWIA 10km / K50 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE LEGNICA
2 JUSZCZAK TOMASZ 10km / M40 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE TARNOWSKIE GÓRY
3 LUTO ANDRZEJ 10km / M40 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE OPATÓW
4 LUTO BARTOSZ 10km / M20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE OPATÓW
5 PAWEŁCZAK BARBARA 10km / K20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE ZŁOCHOWICE
6 PAWEŁCZAK MATEUSZ 10km / M20 KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE ZŁOCHOWICE
 
34 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GONERA KAZIMIERZ 10km / M60 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
2 GONERA JANINA 10km / K60 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
3 BIAŁOWĄS PAWEŁ 10km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
4 LEWICKI TOMASZ 10km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
5 ZAŁUBSKI JACEK 10km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
6 KORZEŃ ARTUR 10km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE OŁAWA
7 WŁODARCZYK KRZYSZTOF 10km / M30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE MIŁOSZYCE
8 GRZĘDA JOLANTA 10km / K30 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
9 WAŁEK JAROSŁAW 10km / M50 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
10 KOPCZYŃSKI TOMASZ 10km / M20 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ LASKOWICE
11 KULA KRYSTIAN 10km / M40 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE JELCZ-LASKOWICE
 
35 KB KROKUS KWIATKOWICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZECH PAWEŁ 10km / M40 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
2 LINDA MACIEJ 10km / M20 KB KROKUS KWIATKOWICE PROCHOWICE
 
36 KB LEW LEGNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LIPOWSKI ZDZISŁAW 10km / M70 KB LEW LEGNICA LEGNICA
 
37 KB LUPUS OLEŚNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MANDAT JANEK 10km / M60 KB LUPUS OLEŚNICA OLEŚNICA
 
38 KB SOBÓTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TATROCKI KRZYSZTOF 10km / M50 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
2 JĘDRYCHOWSKI PIOTR 10km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
3 WYSOCKI RAFAL 10km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
4 MAZUR MICHAŁ 10km / M30 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
5 GÓRAK PRZEMYSŁAW 10km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
6 FRANASZCZUK WOJCIECH 10km / M40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
7 PIELUSZYŃSKA MAŁGORZATA 10km / K16 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
8 PIELUSZYŃSKA AGNIESZKA 10km / K40 KB SOBÓTKA SOBÓTKA
 
39 KB SUKCES ŻMIGRÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRABKOWSKI ROBERT 10km / M50 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
2 MITEK DOROTA 10km / K40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
3 MITEK ANDRZEJ 10km / M50 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
4 BALA WITOLD 10km / M60 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
5 NAWROCKA SYLWIA 10km / K40 KB SUKCES ŻMIGRÓD ŻMIGRÓD
 
40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYDRO PIOTR 10km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
2 STEFANIAK MARIUSZ 10km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW SOBÓTKA
3 KASPRZAK IRENEUSZ 10km / M50 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
4 FEDOROWICZ JACEK 10km / M50 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW WROCŁAW
5 WAŚNIEWSKI PIOTR 10km / M40 KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW KRYNICZNO
 
41 KGHM ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WARCHALA MAREK 10km / M50 KGHM ZG RUN LUBIN
2 LIZOŃ ANDRZEJ 10km / M30 KGHM ZG RUN POLKOWICE
3 OBORSKI ADAM 10km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
4 ZDOBYLAK LUCJAN 10km / M30 KGHM ZG RUN POLKOWICE
5 SUSZKO SYLWIA 10km / K30 KGHM ZG RUN LUBIN
6 KĄKLEWSKI TOMASZ 10km / M40 KGHM ZG RUN LEGNICA
7 KULAK PAWEŁ 10km / M40 KGHM ZG RUN GAIKI
8 SŁOTA MARTA 10km / K20 KGHM ZG RUN OBORA
9 OSIŃSKI RAFAŁ 10km / M30 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
10 BARTOSIK MAREK 10km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
11 SWORACKI TOMASZ 10km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
12 BORTKIEWICZ MONIKA 10km / K40 KGHM ZG RUN LUBIN
13 MILLER TOMEK 10km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
14 BELOF JAROSŁAW 10km / M40 KGHM ZG RUN SOBIN
15 MAĆKOWIAK PAULINA 10km / K30 KGHM ZG RUN POLKOWICE
16 ŚLIWA MARCIN 10km / M30 KGHM ZG RUN CHOBIENIA
17 PRZYTULSKI REMIGIUSZ 10km / M30 KGHM ZG RUN SOBIN
18 PLICHA TOMASZ 10km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
19 GOGUŚ GERARD 10km / M40 KGHM ZG RUN POLKOWICE
20 ZAWADZKI TOMASZ 10km / M30 KGHM ZG RUN RADWANICE
21 SIDOROWICZ GRZEGORZ 10km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
22 SIELICKI MARIUSZ 10km / M30 KGHM ZG RUN WROCŁAW
23 KARPIAK DANIEL 10km / M40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
24 PASTERNAK ROMAN 10km / M40 KGHM ZG RUN SOBIN
25 OSIŃSKA AGNIESZKA 10km / K40 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
26 ŁOŚ SARA 10km / K30 KGHM ZG RUN LUBIN
27 ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA 10km / K30 KGHM ZG RUN LUBIN
28 PIELACH PIOTR 10km / M40 KGHM ZG RUN LEGNICA
29 KUCZYŃSKI MARCIN 10km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
30 RAJKO ADAM 10km / M30 KGHM ZG RUN TOSZOWICE
31 GROCHAŁA WOJCIECH 10km / M30 KGHM ZG RUN GRĘBOCICE
32 GROCHAŁA ANNA 10km / K30 KGHM ZG RUN GRĘBOCICE
33 GARBOWSKI RAFAŁ 10km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
34 FUROWICZ SEBASTIAN 10km / M40 KGHM ZG RUN LUBIN
35 ZENER MATEUSZ 10km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
36 BARTKÓW ŁUKASZ 10km / M30 KGHM ZG RUN LUBIN
 
42 KRATOS TRZEBNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZEMIEŃ SŁAWOMIR 10km / M40 KRATOS TRZEBNICA TRZEBNICA
 
43 KS GEPARD KĘPNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYDUCH DAMIAN 10km / M30 KS GEPARD KĘPNO GRĘBANIN
 
44 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCINKOWSKI JAKUB 10km / M20 KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 
45 MAD RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOLANEK TOMASZ 10km / M30 MAD RUNNERS WILCZYCE
2 ZAWADZKA ANNA 10km / K30 MAD RUNNERS WROCŁAW
 
46 MAKOŚ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUŻAJ GRZEGORZ 10km / M40 MAKOŚ TEAM PRZEJĘSŁAW
2 BURMAS DARIUSZ 10km / M50 MAKOŚ TEAM BOLESŁAWIEC
 
47 MAMY BIEGAMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISZEWSKA MARCELINA 10km / K30 MAMY BIEGAMY WROCŁAW
 
48 MARIO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRANCZAK MARIUSZ 10km / M40 MARIO TEAM KSIĘGINICE
2 TRZASKACZ DOROTA 10km / K40 MARIO TEAM KOBYLICE
3 ZDZYMIERA PAWEŁ 10km / M40 MARIO TEAM TRZEBNICA
4 TERENIUK PRZEMYSŁAW 10km / M30 MARIO TEAM TRZEBNICA
5 CZERW KONRAD 10km / M40 MARIO TEAM TRZEBNICA
6 OWCZAREK ANDRZEJ 10km / M30 MARIO TEAM TRZEBNICA - KSIĘGINICE
7 KOCIK ADRIAN 10km / M30 MARIO TEAM KSIĘGINICE
8 ZAJĄC-SOBCZAK MARTA 10km / K30 MARIO TEAM TRZEBNICA
9 AUGUSTYŃSKI KONRAD 10km / M20 MARIO TEAM WROCŁAW
10 NAWROT ARTUR 10km / M30 MARIO TEAM KSIĘGINICE
 
49 MASTERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIĄCEK MAREK 10km / M50 MASTERS WROCŁAW WROCŁAW
 
50 MATNER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOJNICKI PRZEMYSŁAW 10km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
2 MARSZALIK PIOTR 10km / M40 MATNER RUNNING TEAM WYSOKA
3 MATNER PAWEŁ 10km / M20 MATNER RUNNING TEAM NYSA
4 GÓRSKI JAN 10km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
5 SZCZOTKA JAKUB 10km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
6 HOŁUBOWICZ KRZYSZTOF 10km / M50 MATNER RUNNING TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
7 KĄSIEL PAWEŁ 10km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
8 KAPELSKA-KOBLAŃSKA MILENA 10km / K40 MATNER RUNNING TEAM LEGNICA
9 RĄCZKOWIAK MATEUSZ 10km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
10 KLEMENS MICHAŁ 10km / M30 MATNER RUNNING TEAM KSIĘGINICE
11 MIELCAREK BARTŁOMIEJ 10km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
12 PYZIK EWA 10km / K40 MATNER RUNNING TEAM BIELANY WROCŁAWSKIE
13 GORCZYCA KRZYSZTOF 10km / M30 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
14 KACZMARCZYK PRZEMYSŁAW 10km / M20 MATNER RUNNING TEAM ROLANTOWICE
15 BIRA WALDEMAR 10km / M20 MATNER RUNNING TEAM CHRZĄSTAWA MAŁA
16 DĄBROWSKI MARCIN 10km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
17 CICHOWSKI WOJCIECH 10km / M20 MATNER RUNNING TEAM PRZYGODZICE
18 KURILEC KRZYSZTOF 10km / M50 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
19 ZĄBEK ŁUKASZ 10km / M40 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
20 MATNER ANITA 10km / K20 MATNER RUNNING TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
21 BRENGOSZEWSKA PATRYCJA 10km / K20 MATNER RUNNING TEAM WROCŁAW
 
51 MAX PROGRESS RUN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI DARIUSZ 10km / M30 MAX PROGRESS RUN TEAM WROCŁAW
 
52 MKS PARASOL WROCŁAW / WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAPIÓR JOLANTA 10km / K20 MKS PARASOL WROCŁAW / WATAHA WROCŁAW
 
53 MKS SIECHNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HABER MARCIN 10km / M30 MKS SIECHNICE GROBLICE
2 HABER AGNIESZKA 10km / K30 MKS SIECHNICE GROBLICE
3 GAWLIK MARCIN 10km / M40 MKS SIECHNICE SIECHNICE
4 FICNER ANNA 10km / K30 MKS SIECHNICE ZŁOTORYJA
5 WOJTASZKO JUSTYNA 10km / K20 MKS SIECHNICE WARTA
6 KWIECIEŃ MAGDA 10km / K30 MKS SIECHNICE WROCŁAW
7 SOBCZYK TOMASZ 10km / M40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
8 ŁOMNICKA BARBARA 10km / K40 MKS SIECHNICE WROCŁAW
9 RUDY JACEK 10km / M40 MKS SIECHNICE Wrocław
 
54 MLAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MLAK LUCYNA 10km / K20 MLAKI MILIKOWICE
2 MLAK KAMIL 10km / M30 MLAKI MILIKOWICE
3 STACHOWIAK AGATA 10km / K30 MLAKI WROCŁAW
4 OROZCO ARMANDO 10km / M30 MLAKI MILIKOWICE
5 MLAK KAZIMIERZ 10km / M60 MLAKI MILIKOWICE
 
55 MLKS ECHO TWARDOGÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBIŃSKI SŁAWOMIR 10km / M40 MLKS ECHO TWARDOGÓRA TWARDOGÓRA
2 WODNICKA MAŁGORZATA 10km / K30 MLKS ECHO TWARDOGÓRA TWARDOGÓRA
3 WODNICKI ŁUKASZ 10km / M30 MLKS ECHO TWARDOGÓRA TWARDOGÓRA
4 SOBERA JAN 10km / M50 MLKS ECHO TWARDOGÓRA TWARDOGÓRA
5 SOBERA ŁUKASZ 10km / M30 MLKS ECHO TWARDOGÓRA TWARDOGÓRA
 
56 NIGHT RUNNERS WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PROCHOWSKA SYLWIA 10km / K30 NIGHT RUNNERS WROCŁAW WROCŁAW
 
57 NOA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALEŃSKA EWA 10km / K40 NOA WROCŁAW
 
58 OAZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULKA JACEK 10km / M30 OAZA WROCŁAW
 
59 OBORYGENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWŁOWSKI MARCIN 10km / M30 OBORYGENI WILKÓW
2 ROŚLICKI JAROSŁAW 10km / M40 OBORYGENI OZOROWICE
3 PRZYSTARZ ARTUR 10km / M50 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
60 OIRP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
2 WOLLNY ŁUKASZ 10km / M30 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
3 DANEL EWELINA 10km / K30 OIRP WROCŁAW WROCŁAW
 
61 OLAWS ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTKÓW KAZIMIERZ 10km / M40 OLAWS ZŁOTORYJA ZGORZELEC/ZLOTORYJA
2 KOŁODZIEJ ALEKSY 10km / M50 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
3 KRET MARIAN 10km / M60 OLAWS ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA/ROKITNICA
 
62 PARKRUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAWRON AGNIESZKA 10km / K40 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
2 HAWRON TOMASZ 10km / M40 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
3 ŁADOŃSKA EWA 10km / K60 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
4 WANAT WACŁAW 10km / M70 PARKRUN WROCŁAW WROCŁAW
 
63 PCH SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CABAJ DAMIAN 10km / M30 PCH SPORT TEAM ŚWIDNICA
2 ANDRZEJEWSKA PAULINA 10km / K30 PCH SPORT TEAM BIELAWA
3 ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 10km / M30 PCH SPORT TEAM BIELAWA
4 BIENIAS ŁUKASZ 10km / M30 PCH SPORT TEAM DZIERŻONIÓW
5 DUDEK MONIKA 10km / K30 PCH SPORT TEAM ZIĘBICE
6 CHRZANOWSKI PATRYK 10km / M30 PCH SPORT TEAM BIELAWA
 
64 PRO-RUN WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCZAK BOGUSŁAW 10km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
2 KLUZ MARCIN 10km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
3 KLUZ ADRIANNA 10km / K30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
4 KORZENIEWSKI MICHAŁ 10km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
5 ZIĘBA BŁAŻEJ 10km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WILCZYCE
6 ŁUKASIŃSKI JACEK 10km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
7 SAWICKA ALEKSANDRA 10km / K20 PRO-RUN WROCŁAW ŚWIDNICA
8 JAKUBOWSKI ANDRZEJ 10km / M60 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
9 WILK CZESŁAW 10km / M60 PRO-RUN WROCŁAW WĘGRÓW
10 DUL MICHAŁ 10km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
11 KOMARNICKI ŁUKASZ 10km / M30 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
12 SIONKIEWICZ TOMASZ 10km / M40 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
13 KOCISZEWSKI SEBASTIAN 10km / M40 PRO-RUN WROCŁAW SZCZODRE
14 TARNOWSKI ADRIAN 10km / M20 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW, DOLNOŚLĄSKIE
15 WATAŁA KRZYSZTOF 10km / M50 PRO-RUN WROCŁAW WROCŁAW
 
65 PROGRES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CWYNAR DAMIAN 10km / M20 PROGRES WROCŁAW
2 SKRZYPCZAK TOMASZ 10km / M30 PROGRES WROCŁAW
3 PAINTA EWA 10km / K30 PROGRES KAMIENIEC WROCŁAWSKI
4 DREKO KRZYSZTOF 10km / M40 PROGRES WROCŁAW
5 DREKO ANNA 10km / K40 PROGRES WROCŁAW
6 MAZZARA DOMINIKA 10km / K30 PROGRES WROCLAW
7 PACHUT JERZY 10km / M16 PROGRES SŁOPNICE
8 CHALIMONIUK MAŁGORZATA 10km / K30 PROGRES WROCŁAW
9 CHALIMONIUK KRYSTIAN 10km / M40 PROGRES WROCŁAW
 
66 RATE MY TRAIL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HNATIUK MICHAŁ 10km / M30 RATE MY TRAIL WAŁBRZYCH
 
67 RUN WISZNIA RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PUCHAŁA PAWEŁ 10km / M40 RUN WISZNIA RUN WISZNIA MAŁA
2 WEJMAN DARIUSZ 10km / M40 RUN WISZNIA RUN MALIN
3 KRZYSZTOFIK PIOTR 10km / M40 RUN WISZNIA RUN MALIN
4 CUDECKA JADWIGA 10km / K20 RUN WISZNIA RUN SZEWCE
5 KRĘZEL KRZYSZTOF 10km / M20 RUN WISZNIA RUN WISZNIA MAŁA
6 JĘDRKOWIAK ANDRZEJ 10km / M30 RUN WISZNIA RUN LIGOTA PIĘKNA
7 JĘDRKOWIAK PAULINA 10km / K40 RUN WISZNIA RUN LIGOTA PIĘKNA
 
68 RUNNERS TEAM NYSA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLIWA MAREK 10km / M40 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
2 MAJ HENRYK 10km / M60 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
3 LEŚNIAK SEBASTIAN 10km / M30 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
4 ANTOSZCZYSZYN RYSZARD 10km / M40 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
5 GRABOWSKI ROMAN 10km / M30 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
6 PAWLIK MAREK 10km / M40 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
7 PAWLIK AGNIESZKA 10km / K40 RUNNERS TEAM NYSA NYSA
 
69 SSW TEAM KROŚNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FEDORÓW ARTUR 10km / M40 SSW TEAM KROŚNICE OSTROWINA
 
70 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FEDYCZKOWSKI EDWARD 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
2 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 10km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
3 DUDEK MARIOLA 10km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSŁAW
4 RZEPECKI PIOTR 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
5 PIASKOWSKA DOMINIKA 10km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA LIPA
6 SUDER KAMIL 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
7 GOŁUCH ARKADIUSZ 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ŁAGIEWNIKI
8 PŁOSZAJCZYK BEATA 10km / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA BOLKÓW
9 BRYL STANISŁAW 10km / M60 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
10 WEBER KAMIL 10km / M20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ŚWIEBODZICE
11 MAJEWSKA WIOLETA 10km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
12 ROSTKOWSKI ŁUKASZ 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROGOŹNICA
13 WOJTASIK ANDRZEJ 10km / M50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
14 OKUNIEWICZ AGNIESZKA 10km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
15 PRZEPŁATA JAREK 10km / M20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
16 DUMIŃSKI TOMASZ 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
17 ŚWIRNIAK BERNARD 10km / M60 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
18 DUDEK KRZYSZTOF 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSŁAW 27
19 OKUNIEWICZ WOJCIECH 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
20 POTONIEC KAROLINA 10km / K20 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
21 WIŚNIEWSKA EWA 10km / K50 STRZEGOMSKA DWUNASTKA ROGOŹNICA
22 DOBROCHOWSKA ILONA 10km / K40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
23 DOBROCHOWSKI MAREK 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
24 BERNATEK MARCIN 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
25 KSIĘZKI MARIUSZ 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
26 KSIEZKA JOANNA 10km / K30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA STRZEGOM
27 KRYMSKI TOMASZ 10km / M40 STRZEGOMSKA DWUNASTKA JAROSZÓW
28 LISZKA KAMIL 10km / M30 STRZEGOMSKA DWUNASTKA PSZENNO
 
71 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GULACZ MICHAŁ 10km / M20 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
2 GULACZ MAREK 10km / M60 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
3 JAGIELLICZ MARCIN 10km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
4 DUDZIŃSKI MARCIN 10km / M40 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
5 KALUS JACEK 10km / M30 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE WAŁBRZYCH
 
72 TEAM DRACZYŃSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ 10km / M40 TEAM DRACZYŃSKI ZIELONA GÓRA
2 SAGAN JAROSŁAW 10km / M40 TEAM DRACZYŃSKI ZIELONA GÓRA
3 REGIMOWICZ TOMASZ 10km / M40 TEAM DRACZYŃSKI WROCŁAW
4 KUZIOMKO KRZYSZTOF 10km / M40 TEAM DRACZYŃSKI ZIELONA GÓRA
5 TUROWSKI TOMASZ 10km / M40 TEAM DRACZYŃSKI ZIELONA GÓRA
 
73 TECHNISAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HUZARSKI MARIUSZ 10km / M30 TECHNISAT WILKOWA
2 ŁUCZAK GRZEGORZ 10km / M50 TECHNISAT DŁUGOŁĘKA
3 BYRTEK MARCIN 10km / M30 TECHNISAT WROCŁAW
4 HUZARSKA KATARZYNA 10km / K30 TECHNISAT WILKOWA
5 GÓRA SEBASTIAN 10km / M30 TECHNISAT ZAWONIA
6 DZIADYKIEWICZ KAMILA 10km / K30 TECHNISAT SIEMIANICE
7 ŁUKOWIAK ANETA 10km / K30 TECHNISAT PRUSICE
8 PAWLICKI RAFAŁ 10km / M40 TECHNISAT PRUSICE
9 MITORAJ TOMASZ 10km / M30 TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE
10 CHRZANOWSKI CEZARY 10km / M40 TECHNISAT TRZEBNICA
11 WIELGUS ARKADIUSZ 10km / M20 TECHNISAT ROSCISLAWICE
12 PORCZYŃSKI MAREK 10km / M50 TECHNISAT WROCŁAW
13 LATOS KRZYSZTOF 10km / M40 TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
74 TEMMPO WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSZYKA KRZYSZTOF 10km / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
 
75 TENIS POD SOSNAMI OSIECZÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHORYŁEK JAN 10km / M20 TENIS POD SOSNAMI OSIECZÓW TEAM OSIECZÓW
 
76 THE BEST FAMILY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBLEWSKA-CWENAR DOROTA 10km / K40 THE BEST FAMILY WROCŁAW
2 CWENAR MAREK 10km / M50 THE BEST FAMILY WROCŁAW
 
77 TMTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLAWIŃSKI KAROL 10km / M40 TMTEAM KOBIERZYCE
2 SUCHY PRZEMEK 10km / M40 TMTEAM DOMANIÓW
3 MROCZKOWSKI KAROL 10km / M30 TMTEAM WROCŁAW
4 ROGOZIŃSKA BEATA 10km / K40 TMTEAM WROCŁAW
5 LEWANDOWSKI MACIEJ 10km / M30 TMTEAM RADOMIERZYCE
 
78 TRENUJZNAMI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOLAWA PIOTR 10km / M40 TRENUJZNAMI.PL KOBIERZYCE
2 BRODZIAK AGNIESZKA 10km / K30 TRENUJZNAMI.PL WROCLAW
3 GALEWSKI PIOTR 10km / M50 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
4 DĘBSKA AGNIESZKA 10km / K50 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
 
79 TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWISTERSKA JULIA 10km / K16 TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY WROCŁAW
 
80 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BASTA KRYSTIAN 10km / M40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
2 MACHTELEWSKA ALICJA 10km / K40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
3 MACHTELEWSKI ARTUR 10km / M50 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA JELENIA GÓRA
4 PALIŃSKA ANETA 10km / K40 TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA SZKLARSKA PORĘBA
 
81 VEGE RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OWCZAREK DAGMARA 10km / K40 VEGE RUNNERS JELENIA GÓRA
2 STEPOWICZ MAREK 10km / M40 VEGE RUNNERS WROCŁAW
 
82 VELUX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MEKITÓW MACIEJ 10km / M30 VELUX NAMYSŁÓW
2 DARGIEWICZ DARIUSZ 10km / M50 VELUX DOMASZOWICE
3 WASIK PIOTR 10km / M30 VELUX NAMYSŁÓW
4 PIECHOTA MACIEJ 10km / M40 VELUX NAMYSŁÓW
5 SKONIECZNY ANDRZEJ 10km / M30 VELUX WŁOCHY
 
83 VOESTALPINE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MICHAŁ 10km / M30 VOESTALPINE WROCŁAW
2 WÓJCIK PIOTR 10km / M30 VOESTALPINE ŚRODA ŚLĄSKA
3 KEBLESZ ADAM 10km / M40 VOESTALPINE OGRODNICA
4 KINAL ŁUKASZ 10km / M30 VOESTALPINE ŚRODA ŚLĄSKA
5 ŚWIDER PAWEŁ 10km / M30 VOESTALPINE WRÓBLOWICE
 
84 WABCO RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STROJWĄS ŁUKASZ 10km / M40 WABCO RUNNERS PISARZOWICE
2 LUBICKA MAGDALENA 10km / K30 WABCO RUNNERS WROCŁAW
3 TYNDYRA PRZEMYSŁAW 10km / M30 WABCO RUNNERS BOLESŁAWIEC
4 MARTOWICZ TOMASZ 10km / M40 WABCO RUNNERS WILKSZYN
5 PILUK KRZYSZTOF 10km / M40 WABCO RUNNERS WROCŁAW
 
85 WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DENYSIUK MAREK 10km / M40 WATAHA WROCLAW
2 POWAŻNY MAREK 10km / M30 WATAHA WROCŁAW
3 ZYWER URSZULA 10km / K20 WATAHA ŻARÓW
4 MĘDYGRAŁ KRYSTIAN 10km / M20 WATAHA WROCŁAW
5 BOĆKO EWA 10km / K30 WATAHA TRZEBNICA
 
86 WIELKA SOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TEKLAK MARCIN 10km / M30 WIELKA SOWA BIELAWA
 
87 WKB PIAST WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GADZIŃSKI MAREK 10km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 FRANKOWSKI DAMIAN 10km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
3 WESOŁOWSKI STANISŁAW 10km / M60 WKB PIAST WROCŁAW URAZ
4 WLIZŁO ALEKSANDER 10km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
5 FRANKOWSKA ELŻBIETA 10km / K50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
6 KUCZKOWSKI STANISŁAW 10km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
7 LEWANDOWSKI TADEUSZ 10km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
8 GADZIŃSKI WŁODZIMIERZ 10km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
9 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF 10km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
10 ŁABUZ MAREK 10km / M60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
11 ŁABUZ EWA 10km / K60 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
12 STERNALSKI MICHAŁ 10km / M40 WKB PIAST WROCŁAW WROCLAW
13 JANKOWSKI RYSZARD 10km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
14 PAWLACZYK MARIAN 10km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
15 WARWAS ARTUR 10km / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
16 BORA ANDRZEJ 10km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
17 CHOJNACKI RYSZARD 10km / M70 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
 
88 WOSIEK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KĘDZIA MILENA 10km / K20 WOSIEK TEAM OLSZTYN
2 FEDORCZAK MICHAŁ 10km / M20 WOSIEK TEAM NOWA SÓL
3 FRĄSZCZAK PATRYK 10km / M20 WOSIEK TEAM KROTOSZYN
4 MARKOWICZ ŁUKASZ 10km / M20 WOSIEK TEAM WROCŁAW
 
89 WOŁÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACHOWSKI EDWARD 10km / M70 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
2 ŻYGADŁO TADEUSZ 10km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
3 GIZIŃSKI STEFAN 10km / M70 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
4 OSTROWSKI WIESŁAW 10km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
5 STRÓŻYŃSKI DANIEL 10km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
6 POSACKI ZBIGNIEW 10km / M40 WOŁÓW BIEGA LUBIĄŻ
7 PALUCH WOJCIECH 10km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
 
90 WSP WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIEDOROW SZYMON 10km / M40 WSP WROCŁAW SZCZODRE
2 KAMIŃSKI ANDRZEJ 10km / M40 WSP WROCŁAW WROCŁAW
 
91 ZA10
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MACIEJEWSKI ŁUKASZ 10km / M40 ZA10 SMOLEC
2 KOKOTT AGNIESZKA 10km / K30 ZA10 SMOLEC
3 KOKOTT MARCIN 10km / M30 ZA10 SMOLEC
 
92 ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POKORNY TOMASZ 10km / M40 ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIU WROCŁAW
2 BODEK TOMASZ 10km / M30 ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIU WROCŁAW
3 JANICKI WOJCIECH 10km / M50 ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIU WROCŁAW
4 KUCHARSKI ROBERT 10km / M40 ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIU WROCŁAW
 
93 ZAWI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRUGAŁA DAMIAN 10km / M30 ZAWI TEAM ZAWIDÓW
2 MACIOROWSKI GRZEGORZ 10km / M40 ZAWI TEAM ZAWIDÓW
3 WIĘCKOWSKI DANIEL 10km / M30 ZAWI TEAM ZAWIDÓW
4 NIEDZIELSKI RAFAŁ 10km / M30 ZAWI TEAM ZAWIDÓW
5 GOŁĘBIEWSKI SEBASTIAN 10km / M20 ZAWI TEAM BOGATYNIA
 
94 ZBŁĄKANI KAJAKARZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIK PAWEŁ 10km / M30 ZBŁĄKANI KAJAKARZE WROCŁAW
 
95 ZG RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOCHA DARIUSZ 10km / M40 ZG RUN GŁOGÓW
 
96 ZLB ZŁOTORYJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KURIATA ROBERT 10km / M50 ZLB ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA
 
97 ŚLĘZAK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHROBOT KRZYSZTOF 10km / M50 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
2 KIPIGROCH BARTŁOMIEJ 10km / M30 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
3 DŻUSAJEW KATARZYNA 10km / K40 ŚLĘZAK TEAM SMOLEC
4 BASIS BARTOSZ 10km / M30 ŚLĘZAK TEAM ŚWIDNICA
5 KALICIŃSKI JAROSŁAW 10km / M30 ŚLĘZAK TEAM SIECHNICE
6 ŚWISTERSKI DARIUSZ 10km / M40 ŚLĘZAK TEAM WROCŁAW
 
98 ŚREDZCY BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIGARSKA ANNA 10km / K30 ŚREDZCY BIEGACZE LUTYNIA
2 FIGARSKI SEBASTIAN 10km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
3 CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 10km / M30 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
4 JANKOWSKI JERZY 10km / M40 ŚREDZCY BIEGACZE ŚRODA ŚLĄSKA
 
99 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWŁOWSKA ADRIANA 10km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
2 SZCZEPANIK DARIUSZ 10km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA PSZENNO
3 SŁODKOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
4 PAWLICKI MAREK 10km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA SZCZEPANÓW
5 LUBASKI ZYGMUNT 10km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
6 KIERCZAK BEATA 10km / K40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
7 KOROBLOWSKA ELŻBIETA 10km / K50 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA
8 GURGUL RYSZARD 10km / M60 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA WAŁBRZYCH
9 PRZYBYLSKI PAWEŁ 10km / M20 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA SZCZYTNIKI
10 GOŁĘBIEWSKI JACEK 10km / M40 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA ŚWIDNICA