Datasport

5. SKYNET Dziesiątka Babicka
Stare Babice, 12 września 2020 r.


Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 54
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 12TRI.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARSKI PIOTR 10km / M50 12TRI.PL LUBARTÓW
 
2 ADIDAS RUNNERS WARSAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZOZOWSKA ALEKSANDRA 10km / K20 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
2 SAKOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
3 PIATKA TOMASZ 10km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
4 JAGIEŁŁO-FAJKOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
5 FAJKOWSKI PIOTR 10km / M30 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
 
3 BIEGAJ Z URSUSEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZYK MARCIN 10km / M40 BIEGAJ Z URSUSEM WARSZAWA
2 MACIĄG PRZEMYSŁAW 10km / M40 BIEGAJ Z URSUSEM WARSZAWA
3 SKOPP SEBASTIAN 10km / M30 BIEGAJ Z URSUSEM WARSZAWA
 
4 BIEGNIJ Z PROSERVICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSIŃSKI RAFAŁ 10km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE OŻARÓW MAZOWIECKI
2 RÓŻYCKI KONRAD 10km / M50 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
3 SIEBYŁA KAROL 10km / M40 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
4 SMYCZ MACIEJ 10km / M20 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
5 WOJTYŁA BARTOSZ 10km / M30 BIEGNIJ Z PROSERVICE WARSZAWA
 
5 BIGTIRESRUNTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA SYLWIA 10km / K30 BIGTIRESRUNTEAM BLIZNE JASIŃSKIEGO
2 JĘDRZEJCZYK ADAM 10km / M20 BIGTIRESRUNTEAM BLIZNE JASIŃSKIEGO
 
6 BODY BEAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARAŚ MARTA 10km / K30 BODY BEAT IZABELIN
2 ROSA-HAFTANIUK EDYTA 10km / K30 BODY BEAT BORZĘCIN MAŁY
3 MAJEWSKA DOROTA 10km / K40 BODY BEAT WOJCIESZYN
4 GÓRECKA-KWAŚNIK AGNIESZKA 10km / K40 BODY BEAT STARE BABICE
5 JELIŃSKA RENATA 10km / K30 BODY BEAT KLAUDYN
6 SOBCZYK PIOTR 10km / M40 BODY BEAT LATCHORZEW
7 SZCZYPIŃSKA BEATA 10km / K50 BODY BEAT STARE BABICE
8 ŁUCZAK EWA NW / K30 BODY BEAT STARE BABICE
9 SITNICKA KAROLINA NW / K30 BODY BEAT STARE BABICE
10 ŁOWICKA MARTA NW / K40 BODY BEAT STARE BABICE
11 ZYWCZYK EWA NW / K40 BODY BEAT STARE BABICE
 
7 BRACTWO BIEGOWE BGK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZOSKA MAŁGORZATA 10km / K40 BRACTWO BIEGOWE BGK WARSZAWA
 
8 BUGAJ RULES
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOBIASZ ŁUKASZ 10km / M30 BUGAJ RULES KOCZARGI NOWE
2 TOBIASZ OLGA 10km / K30 BUGAJ RULES KOCZARGI NOWE
 
9 DAMY RADE ZEGRZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZERWIŃSKI JANUSZ 10km / M60 DAMY RADE ZEGRZE ZEGRZE
2 JANUCHOWSKI JACEK 10km / M70 DAMY RADE ZEGRZE DOSIN
3 DUBIEL HUBERT 10km / M30 DAMY RADE ZEGRZE ZEGRZE
4 CZERWIŃSKI MAREK 10km / M30 DAMY RADE ZEGRZE ZEGRZE
5 CZERWIŃSKI CEZARY 10km / M30 DAMY RADE ZEGRZE ZEGRZE
6 CZERWIŃSKI MACIEJ 10km / M30 DAMY RADE ZEGRZE ZIELONKI WIEŚ
 
10 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALAK SYLWESTER 10km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI SZCZĘSNE
2 SZEWCZYK RAFAŁ 10km / M40 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI KADY
3 KULIK JACEK 10km / M50 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
4 HAGEN MARTA 10km / K30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI KSIĄŻENICE
5 MICHAŁOWSKI DANIEL 10km / M20 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
6 WALAC JACEK 10km / M30 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI GRODZISK MAZOWIECKI
 
11 DUKLANOWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WINKOWSKA-STRUZIK MAGDALENA 10km / K30 DUKLANOWSKI TEAM WARSZAWA
2 KOWALCZYK AGNIESZKA 10km / K30 DUKLANOWSKI TEAM LESZNO
3 KALBARCZYK ADRIANA 10km / K20 DUKLANOWSKI TEAM WARSZAWA
4 GARTKIEWICZ ADAM 10km / M50 DUKLANOWSKI TEAM WARSZAWA
5 ŁABĘDZKI KONRAD 10km / M30 DUKLANOWSKI TEAM WARSZAWA
6 GARDZIEL JERZY 10km / M40 DUKLANOWSKI TEAM LUBLIN
7 KUBERA PIOTR 10km / M40 DUKLANOWSKI TEAM JÓZEFÓW
8 ZIMOWICZ MAGDALENA 10km / K30 DUKLANOWSKI TEAM WARSZAWA
9 CHODOWIEC KAROLINA 10km / K30 DUKLANOWSKI TEAM WARSZAWA
10 SAŁEK MATEUSZ 10km / M20 DUKLANOWSKI TEAM RADOM
 
12 DYSTANS LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUCZAK MICHAŁ 10km / M40 DYSTANS LESZNO MARIANÓW
 
13 GRUPA WILKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZWONKOWSKI RYSZARD NW / M70 GRUPA WILKI WYGLĘDY
2 CHRZANOWSKA SYLWIA NW / K30 GRUPA WILKI OŻARÓW MAZOWIECKI
3 GAWRON MONIKA NW / K30 GRUPA WILKI OŻARÓW MAZOWIECKI
 
14 HAJNÓWKA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKSZA MICHAŁ 10km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 ANDROSIUK TOMASZ 10km / M40 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
 
15 HILTI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSOŁOWSKA AGATA 10km / K20 HILTI BIEGA LUBLIN
2 JARZĄB MAGDA 10km / K30 HILTI BIEGA WARSZAWA
3 GAŹDZIŃSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 HILTI BIEGA WARSZAWA
4 FEDEROWICZ BEATA 10km / K20 HILTI BIEGA WARSZAWA
5 PIETRAS ORESTA 10km / K30 HILTI BIEGA MIELEC
 
16 INFRAMET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADOMSKI WOJCIECH 10km / M30 INFRAMET KRĘCZKI
 
17 IZABELIN NA START
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRZYPCZAK MAŁGORZATA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
2 MANDES ANNA 10km / K30 IZABELIN NA START LASKI
3 LIPSKA DOROTA 10km / K40 IZABELIN NA START TRUSKAW
4 KALWARCZYK MARIUSZ 10km / M30 IZABELIN NA START IZABELIN C
5 RUZIK RAFAŁ 10km / M40 IZABELIN NA START WARSZAWA
6 LISZEWSKA MARTA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
7 PAWŁOWSKA KINGA 10km / K50 IZABELIN NA START IZABELIN
8 LEWANDOWSKI MICHAŁ 10km / M20 IZABELIN NA START IZABELIN C
9 MENDEL JACEK 10km / M40 IZABELIN NA START TRUSKAW
10 PTASZNIK AGATA 10km / K50 IZABELIN NA START IZABELIN
11 IDRYAN MAŁGORZATA 10km / K40 IZABELIN NA START TRUSKAW
12 MENDEL TOMEK 10km / M16 IZABELIN NA START TRUSKAW
13 SMOLIŃSKA DOMINIKA 10km / K30 IZABELIN NA START LASKI
14 KISZKA NIKA 10km / K40 IZABELIN NA START IZABELIN
15 KĄDZIELSKA MAGDALENA 10km / K40 IZABELIN NA START KOCZARGI STARE
 
18 KAMPINOSPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRALEWSKI ARTUR 10km / M40 KAMPINOSPORT WARSZAWA
2 ZALEWSKI MARCIN 10km / M20 KAMPINOSPORT STARE BABICE
3 MUSIAŁ MARCIN 10km / M40 KAMPINOSPORT WARSZAWA
4 CIERPKA GRZEGORZ 10km / M40 KAMPINOSPORT PIASTÓW
5 JEZIERSKA URSZULA 10km / K30 KAMPINOSPORT STARE BABICE
6 TOMALIK ŁUKASZ 10km / M40 KAMPINOSPORT BLIZNE JASIŃSKIEGO
7 CZERNIC PIOTR 10km / M30 KAMPINOSPORT STARE BABICE
 
19 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBCZYK ELA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
2 SOBCZYK MAREK 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
3 DWORZYŃSKA-GÓRSKA AGNIESZKA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA DUCHNICE
4 FRANCZAK ŁUKASZ 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA PILASZKÓW
5 SZYDŁOWSKI WALDEMAR 10km / M60 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
6 PAWLUK-WIECZOREK MAŁGORZATA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
7 SZYDŁOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
8 KRASOWSKI PAWEŁ 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA WARSZAWA
9 KONCA BEATA 10km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
10 KONCA MARIUSZ 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
11 KONCA ALEKSANDER 10km / M16 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
12 DZIAŁA PIOTR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA WIKTORÓW
13 ZAJĄC JACEK 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
14 SZYDŁOWSKI PIOTR 10km / M30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
15 CZAJKOWSKI MARCIN 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
16 DYMEK MARTA 10km / K30 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
17 PRUSZYŃSKI EDWARD 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
18 LIPIANOGA PIOTR 10km / M40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA DUCHNICE
 
20 KREJZI TIM BŁONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OSTROWSKI PIOTR 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
2 CIEĆWIERZ DARIUSZ 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
3 KOŹLICKI ARTUR 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
4 POŁEĆ MARCIN 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
5 ZATORSKI MARCIN 10km / M40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
6 WOJTASIK JUSTYNA 10km / K40 KREJZI TIM BŁONIE BŁONIE
7 SĘK KATARZYNA 10km / K40 KREJZI TIM BŁONIE WARSZAWA
 
21 KS START PUŁASKI WARKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIĘCKOWSKI ŁUKASZ 10km / M20 KS START PUŁASKI WARKA WARKA
2 BASIAK PIOTR 10km / M20 KS START PUŁASKI WARKA WARKA
3 RUDNICKA AGNIESZKA 10km / K40 KS START PUŁASKI WARKA WARKA
 
22 KUŹNIA TRIATHLONU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JONIO TOMASZ 10km / M30 KUŹNIA TRIATHLONU SZELIGI
 
23 LESZNO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KŁUDKIEWICZ TOMASZ 10km / M30 LESZNO TEAM LESZNO
2 PERLAN ROBERT 10km / M40 LESZNO TEAM LESZNO
3 RUTKOWSKI JANUSZ 10km / M50 LESZNO TEAM LESZNO
4 GÓRECKI RAFAŁ 10km / M40 LESZNO TEAM LESZNO
5 GÓRECKA KATARZYNA 10km / K40 LESZNO TEAM LESZNO
6 JAKUBIK FILIP 10km / M16 LESZNO TEAM LESZNO
7 JAKUBIK MICHAŁ 10km / M40 LESZNO TEAM LESZNO
 
24 LKS OLYMP BŁONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHMIELEWSKI JACEK 10km / M50 LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE
2 ŻUKIEWICZ MACIEJ 10km / M20 LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE
3 NIWIŃSKA ALEKSANDRA 10km / K30 LKS OLYMP BŁONIE BŁONIE
 
25 MARKOWI BIEGACZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STĘPNIAK RAFAŁ 10km / M40 MARKOWI BIEGACZE ZĄBKI
2 PACIOREK EWA 10km / K30 MARKOWI BIEGACZE MARKI
 
26 MM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALAK MAJA 10km / K20 MM TEAM WARSZAWA
2 MICHALAK MARIUSZ 10km / M50 MM TEAM WARSZAWA
 
27 NAPRZÓD MŁOCINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZIARZ DAMIAN 10km / M30 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
2 DOBROWOLSKI SŁAWOMIR 10km / M50 NAPRZÓD MŁOCINY WARSZAWA
 
28 NIGHT RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESIAK-DOMAGAŁA IZABELA 10km / K30 NIGHT RUNNERS POZNAŃ
 
29 NORDIC WALKING STARE BABICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KANTORSKI ARKADIUSZ NW / M40 NORDIC WALKING STARE BABICE LATCHORZEW
2 MIŁOSZ-NOWAK MONIKA NW / K30 NORDIC WALKING STARE BABICE ZIELONKI PARCELA
3 FABISIAK EMILIA NW / K30 NORDIC WALKING STARE BABICE KOCZARGI STARE
4 DYSZKOWSKA DANUTA NW / K40 NORDIC WALKING STARE BABICE STARE BABICE
5 OKULICZ-KOZARYN ZOFIA NW / K60 NORDIC WALKING STARE BABICE STARE BABICE
6 KANTORSKI MACIEJ NW / M16 NORDIC WALKING STARE BABICE LATCHORZEW
7 KANTORSKA AGNIESZKA NW / K40 NORDIC WALKING STARE BABICE LATCHORZEW
 
30 NW CZŁAPSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZABŁOCKI KAROL NW / M30 NW CZŁAPSKI TEAM MORY
 
31 OPENNET.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZYK ŁUKASZ 10km / M30 OPENNET.PL KRĘCZKI
2 ŁUCZAK ROBERT 10km / M20 OPENNET.PL KLAUDYN
3 CIEĆWIERZ MARCIN 10km / M30 OPENNET.PL ŚWIĘCICE
4 BICZAK-CIEĆWIERZ AGNIESZKA 10km / K30 OPENNET.PL ŚWIĘCICE
 
32 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BESSER PIOTR 10km / M50 ORANGE POLSKA WARSZAWA
 
33 OSP BORZĘCIN DUŻY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCZYŃSKI JAROSŁAW PAWEŁ 10km / M30 OSP BORZĘCIN DUŻY BORZĘCIN DUŻY
2 DUDZIŃSKI MATEUSZ 10km / M20 OSP BORZĘCIN DUŻY BORZĘCIN DUŻY
 
34 POWER TRAINING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CAŁA WOJCIECH 10km / M20 POWER TRAINING LATCHORZEW
 
35 PRZYJACIELE WHISKY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALINOWSKI TOMASZ 10km / M30 PRZYJACIELE WHISKY WARSZAWA
2 PANFIL KRZYSZTOF 10km / M40 PRZYJACIELE WHISKY WARSZAWA
 
36 RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIUK MARCIN 10km / M16 RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE MIŃSK MAZOWIECKI
2 SZCZEPANIUK MONIKA 10km / K16 RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE MIŃSK MAZOWIECKI
3 SZCZEPANIUK MIROSŁAW 10km / M50 RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE MIŃSK MAZOWIECKI
4 ŚWIERCZYŃSKI NORBERT 10km / M16 RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE DĘBE WIELKIE
 
37 RENSEI KARATE DOJO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZWONKOWSKA DOMINIKA 10km / K16 RENSEI KARATE DOJO WOJCIESZYN
2 ORACZ PAWEŁ 10km / M20 RENSEI KARATE DOJO BORZĘCIN MAŁY
 
38 RESILIA BEMOWO GROTY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCZEWSKA KAROLINA NW / K30 RESILIA BEMOWO GROTY WARSZAWA
 
39 RYSIE RAZEM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIERKOŃSKA AGATA NW / K40 RYSIE RAZEM WIKTORÓW
2 GORALEWSKA MARIA NW / K30 RYSIE RAZEM ZABORÓW
 
40 SANTANDER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPKOWSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 SANTANDER RUNNING TEAM WARSZAWA
 
41 SP ZIELONKI PARCELA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESZCZUK MICHAŁ 10km / M30 SP ZIELONKI PARCELA WARSZAWA
2 GŁADYSZ ŁUKASZ 10km / M30 SP ZIELONKI PARCELA WARSZAWA
 
42 STARE BABICE BIEGAJĄ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUBIARZ ADA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STRZYKUŁY
2 RODZIEWICZ KRZYSZTOF 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
3 GOLONKO ŁUKASZ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
4 CZARNECKI ZBIGNIEW 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
5 SEKUŁA MATEUSZ 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ TRUSKAW
6 MORAWSKI BARTOSZ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ WARSZAWA
7 GORALSKI ROMAN 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
8 KARAŚ AGNIESZKA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
9 MARCZAK KRZYSZTOF 10km / M20 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
10 CIBOROWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ ZIELONKI-WIEŚ
11 KOCIOŁEK MICHAŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
12 ŁACIŃSKI JAROMIR 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ KWIRYNÓW
13 GRABOWSKI LESZEK 10km / M50 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
14 WYCECH AGNIESZKA 10km / K50 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
15 PIASECKA MONIKA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
16 PIASECKI PAWEŁ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
17 BRZOZOWSKI BARTOSZ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ BABICE NOWE
18 RUSZTECKI PAWEŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ BORZĘCIN DUŻY
19 WOJTKOWSKI MACIEJ 10km / M30 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
20 RYBA PAWEŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ ZIELONKI-WIEŚ
21 BUBEŁA MAGDALENA 10km / K40 STARE BABICE BIEGAJĄ BLIZNE JASIŃSKIEGO
22 NIEGOWSKA KINGA 10km / K30 STARE BABICE BIEGAJĄ KOCZARGI STARE
23 KŁÓSEK MIROSŁAW 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LIPKÓW
24 MATEJKO ANDRZEJ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
25 BARTEL ROBERT 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LIPKÓW
26 KWAŚNIK JACEK 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
27 KĘDZIERSKI PAWEŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
28 DZIADCZYK MICHAŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ LATCHORZEW
29 GAJDA PAWEŁ 10km / M40 STARE BABICE BIEGAJĄ STARE BABICE
 
43 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUCHODOLSKI MARIUSZ 10km / M40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
2 GRUZD ANNA 10km / K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM WARSZAWA
 
44 TT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALCZAK PIOTR 10km / M30 TT WARSZAWA
2 SIERAŃSKI JAN 10km / M20 TT OTWOCK
3 KRZEŚNIAK MARCIN 10km / M30 TT WARSZAWA
4 WOJTOWICZ DAWID 10km / M20 TT WARSZAWA
5 ZIELONY ŁUKASZ 10km / M40 TT KOCZARGI STARE
 
45 UKS BORZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LESZCZYŃSKI JAROSŁAW 10km / M30 UKS BORZECIN WOJCIESZYN
 
46 UKS BORZĘCIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GORAJ MARCIN 10km / M40 UKS BORZĘCIN BORZĘCIN DUŻY
 
47 WIDŁOROGI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KISIEL WINCENTY 10km / M70 WIDŁOROGI ZĄBKI
2 MAJEWSKA EDYTA 10km / K30 WIDŁOROGI WOŁOMIN
3 KRUPIŃSKI PRZEMYSŁAW 10km / M20 WIDŁOROGI WÓLKA
4 FALANDYSZ JANUSZ 10km / M60 WIDŁOROGI PRUSZKÓW
 
48 WPRUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJENKA TOMASZ 10km / M40 WPRUNNING PRUSZKÓW
 
49 ZADYSZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIĘSOWICZ MIROSŁAW 10km / M30 ZADYSZKA WARSZAWA
 
50 ZIELONKI PARCELA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIŚKIEWICZ MAREK 10km / M40 ZIELONKI PARCELA ZIELONKI PARCELA
 
51 ZSP BORZĘCIN DUŻY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKORUPIŃSKI MICHAŁ 10km / M30 ZSP BORZĘCIN DUŻY ŻYRARDÓW
2 POLAK ARTUR 10km / M40 ZSP BORZĘCIN DUŻY PILASZKÓW
3 MASTALERZ MAREK 10km / M40 ZSP BORZĘCIN DUŻY LESZNO
4 BERKOWSKA MARZENA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY ZABORÓW
5 GORALEWSKI MATEUSZ 10km / M30 ZSP BORZĘCIN DUŻY ZABOROW
6 GĄSIEWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 ZSP BORZĘCIN DUŻY BORZĘCIN DUŻY
7 GĄSIEWSKA MARZENA 10km / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY BORZĘCIN DUŻY
8 LEŚNIEWSKI MICHAŁ 10km / M20 ZSP BORZĘCIN DUŻY WIERZBIN
9 CZAJKA- KOWSZUN JOANNA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY BORZĘCIN DUŻY
10 GAŁĄZKA OLGA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY WIERZBIN
11 ZDAN ANNA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY BORZĘCIN
12 TRZEPAŁKA JOANNA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY STARE BABICE
13 JÓŹKO EWA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY WOJCIESZYN
14 HOLUB MARTA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY LATCHORZEW
15 KOWSZUN MARIUSZ NW / M40 ZSP BORZĘCIN DUŻY BORZĘCIN DUŻY
16 DĄBROWSKA-FELISIAK SYLWIA NW / K30 ZSP BORZĘCIN DUŻY WOJCIESZYN
17 DZIUDZI ULA NW / K30 ZSP BORZĘCIN DUŻY BORZĘCIN
18 ZALEWSKA MONIKA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY STARE BABICE
19 MATUSZEWSKA AGNIESZKA NW / K40 ZSP BORZĘCIN DUŻY KOCZARGI STARE
 
52 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIŚNIEWSKI PAWEŁ 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
2 MORACZEWSKA ALEKSANDRA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
3 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
4 SZYMAŃSKI HUBERT 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
5 ZALESKA ANETA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
6 UŚCIŁOWSKA SYLWIA 10km / K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA ŁOMIANKI
 
53 ŁOMIANKOWSKA SZTAFETA SAMORZĄDOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOHDZIEWICZ PAWEŁ 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA SZTAFETA SAMORZĄDOWA DZIEKANÓW LEŚNY
2 GAJOWNICZEK ARTUR 10km / M40 ŁOMIANKOWSKA SZTAFETA SAMORZĄDOWA ŁOMIANKI
3 GAWRON-SMATER AGNIESZKA 10km / K40 ŁOMIANKOWSKA SZTAFETA SAMORZĄDOWA KIEŁPIN
 
54 ŻÓRAWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRAWCZYKIEWICZ DOROTA 10km / K30 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA