Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek

Drużyna 2+2


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 9
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 AKB ESEMAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POSŁUSZNY MARIUSZ 10km / M40 AKB ESEMAS GŁOSKA
2 POSŁUSZNA ANNA 10km / K40 AKB ESEMAS GŁOSKA
3 FRYDECKI SLAWOMIR 10km / M60 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
4 FRYDECKA ELŻBIETA 10km / K50 AKB ESEMAS ŹRÓDŁA
 
2 DALEKO JESZCZE?
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOLENKIEWICZ MARCIN 10km / M40 DALEKO JESZCZE? WROCŁAW
 
3 ENDORFINY WĄSOSZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRONIEWICZ DARIUSZ 10km / M40 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
2 OLEJNIK AGNIESZKA 10km / K30 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
3 RYBCZYK JAROSŁAW 10km / M40 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
4 JAZ ERNEST 10km / M30 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
5 LORENC JOANNA 10km / K30 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
6 DANKOWSKA EWELINA 10km / K30 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
7 KIRKIEWICZ LUCYNA 10km / K30 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
 
4 KRATOS TRZEBNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TEKIELA PRZEMYSŁAW 10km / M30 KRATOS TRZEBNICA TRZEBNICA
2 KACZMARCZYK LUCJAN 10km / M40 KRATOS TRZEBNICA TRZEBNICA
3 KOWALEWSKA EWA 10km / K30 KRATOS TRZEBNICA TRZEBNICA
4 RACZYCKA BEATA 10km / K40 KRATOS TRZEBNICA TRZEBNICA
5 GRZYBOWSKI GRZEGORZ 10km / M20 KRATOS TRZEBNICA TRZEBNICA
6 SKRZYPEK MATEUSZ 10km / M30 KRATOS TRZEBNICA CZESZÓW
 
5 MARIO TEAM / DTR BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRZASKACZ DOROTA 10km / K40 MARIO TEAM / DTR BIEGA TRZEBNICA
2 CZERW KONRAD 10km / M40 MARIO TEAM / DTR BIEGA TRZEBNICA
3 FRANCZAK MARIUSZ 10km / M40 MARIO TEAM / DTR BIEGA KSIĘGINICE
4 ŚLIWIŃSKI BARTOSZ 10km / M16 MARIO TEAM / DTR BIEGA TRZEBNICA
5 AUGUSTYŃSKI KONRAD 10km / M20 MARIO TEAM / DTR BIEGA WROCŁAW
6 NAWROT ARTUR 10km / M30 MARIO TEAM / DTR BIEGA TRZEBNICA
7 CZERW ANNA 10km / K30 MARIO TEAM / DTR BIEGA TRZEBNICA
8 OWCZAREK ANDRZEJ 10km / M30 MARIO TEAM / DTR BIEGA TRZEBNICA - KSIĘGINICE
9 WIECZOREK EWELINA 10km / K30 MARIO TEAM / DTR BIEGA TRZEBNICA
 
6 OBORYGENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYSTARZ ARTUR 10km / M50 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 DULIŃSKI ADAM 10km / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
3 GIBALSKI TOMASZ 10km / M50 OBORYGENI ROŚCISŁAWICE
4 TRZASKACZ TOMASZ 10km / M40 OBORYGENI TRZEBNICA
5 GÓRNIAK-ANTKOWIAK AGNIESZKA 10km / K40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
6 WRÓBEL MAŁGORZATA 10km / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
7 NIEPALA JACEK 10km / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
8 BURYŁO KRZYSZTOF 10km / M20 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 POLAK ŁUKASZ 10km / M30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
10 ROŚLICKI JAROSŁAW 10km / M40 OBORYGENI OZOROWICE
11 KOZŁOWICZ TOMASZ 10km / M20 OBORYGENI WIELKA LIPA
12 STAJNIAK-STELIGA IZABELA 10km / K40 OBORYGENI WILCZYN
13 GIBALSKA MARZENA 10km / K40 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
14 PUDŁO KAMILA 10km / K30 OBORYGENI OBORNIKI ŚLĄSKIE
15 GAJOWCZYK MAREK 10km / M60 OBORYGENI
 
7 SZCZYTKOWICE W BIEGU
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBEL WOJTEK 10km / M40 SZCZYTKOWICE W BIEGU SZCZYTKOWICE
 
8 WATAHA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MANIEWSKI MACIEJ 10km / M30 WATAHA WROCŁAW
2 CHROMIŃSKI STEFAN 10km / M30 WATAHA WROCŁAW
 
9 WOŁÓW BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECHKI TOMASZ 10km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
2 STRÓŻYŃSKI DANIEL 10km / M40 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
3 SOCHA MARCIN 10km / M30 WOŁÓW BIEGA WOŁÓW
4 NOWAK KAROL 10km / M60 WOŁÓW BIEGA WOLOW