Datasport
naglowek

Drużyna


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 103
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 2X3 RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONRADOWSKI MICHAŁ CL / M20 2X3 RACING TEAM SZCZECIN
2 KUZYNIN JACEK CL / M50 2X3 RACING TEAM CHOSZCZNO
 
2 3S BIKE TEAM CIECHANÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁATKA ANNA PRO / K20 3S BIKE TEAM CIECHANÓW IŁAWA
 
3 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI KRZYSZTOF PRO / M30 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ŁÓDŹ
2 KOZIRÓG JACEK CL / M40 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ŁÓDŹ
3 MODRANKA WALDEMAR CL / M40 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ŁÓDŹ
4 SOCHA TOMASZ CL / M50 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ ŁÓDŹ
 
4 AKJ KWIDZYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLPETER ADAM CL / M50 AKJ KWIDZYN KWIDZYN
 
5 ALFAPANEL MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKOTARCZAK JAKUB CL / M20 ALFAPANEL MTB TEAM ZANIEMYŚL
 
6 ALLE JAZDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OWCZAREK ADRIANNA CL / K20 ALLE JAZDA KOMORNIKI
 
7 AMBIT RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORDECKI JAKUB CL / M20 AMBIT RACING TEAM ŚWIĘCIECHOWA
2 CIEŚLIŃSKI PAWEŁ CL / M40 AMBIT RACING TEAM WILKOWICE
3 JANIK ARTUR CL / M40 AMBIT RACING TEAM LESZNO
4 ŁAGODA DOMINIK CL / M30 AMBIT RACING TEAM KĄKOLEWO
5 MARCINKOWSKI DAWID CL / M30 AMBIT RACING TEAM LIPNO
6 NAPIERAŁA PAWEŁ CL / M30 AMBIT RACING TEAM WILKOWICE
7 WIŚNIEWSKI ADAM CL / M30 AMBIT RACING TEAM LESZNO
8 WŁODARCZYK MARCIN CL / M40 AMBIT RACING TEAM WILKOWICE
 
8 ARKA 1 STARGARD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRZYMAŁA DOBIESŁAW CL / M40 ARKA 1 STARGARD CHOSZCZNO
 
9 ATOM 6
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LODEWIJK DAVID PRO / M30 ATOM 6 DE PANNE
2 LEBBE ALEXANDER PRO / M30 ATOM 6 ROESELARE
3 ALDERWEIRELD ROBIN PRO / M20 ATOM 6 VEURNE
4 DEMEULENAERE ANGELINO PRO / M30 ATOM 6 WERVIK
5 DEFOUR RIK PRO / M50 ATOM 6 TORMOUT
6 VANDENBUSSCHE TOM PRO / M30 ATOM 6 TORHOUT
7 DUFOER SJOUKJE CL / K30 ATOM 6 TORHOUT
 
10 BIKE ATELIER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCZYŃSKI KRZYSZTOF PRO / M40 BIKE ATELIER TEAM GLIWICE
 
11 BIKE SALON TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKA IZABELA PRO / K30 BIKE SALON TEAM PIASECZNO
2 KARWAT KAMIL PRO / M30 BIKE SALON TEAM JÓZEFÓW
3 KOŁODZIEJEK PAWEŁ PRO / M40 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
4 ŁABANOWSKI KRZYSZTOF CL / M50 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
5 MAJEK MARIUSZ PRO / M40 BIKE SALON TEAM JÓZEFIN
6 MROWIEC KAMIL PRO / M40 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
7 STĘPIEŃ RAFAŁ PRO / M20 BIKE SALON TEAM ŁÓDŹ
8 CHMIELEWSKI CEZARY CL / M50 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
9 PRZYBYLSKI PIOTR CL / M30 BIKE SALON TEAM WIĄZOWNA
10 TARNOWSKA JUSTYNA CL / K40 BIKE SALON TEAM WIĄZOWNA
11 TROINSKI JACEK CL / M40 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
12 KĘDZIOREK PIOTR CL / M20 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
13 TROINSKA AGNIESZKA CL / K40 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
14 KLECZAJ BARBARA PRO / K30 BIKE SALON TEAM WARSZAWA
15 ŻARLIŃSKA OLGA CLP / BIKE SALON TEAM BYDGOSZCZ
16 MAŚLANEK PATRYK CLP / BIKE SALON TEAM STARACHOWICE
 
12 BIKESHOP RADOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻAŃSKI MARIUSZ PRO / M40 BIKESHOP RADOM RADOM
2 ZACHARSKI SZYMON PRO / M40 BIKESHOP RADOM RADOM
 
13 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁAŻKO PAWEL CL / M30 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
2 MATUSZEWSKI ADRIAN CL / M40 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
3 NIKOŁAJCZYK ŁUKASZ CL / M40 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
4 PAPIEROWSKI DAMIAN CL / M30 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
5 PEPLIŃSKI DANIEL CL / M40 BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE ŚWIECIE
 
14 CRYOSPACE OLSZTYN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POCZOPKO ANDRZEJ PRO / M40 CRYOSPACE OLSZTYN OLSZTYN
2 PIOTROWSKI TOMASZ CL / M40 CRYOSPACE OLSZTYN OLSZTYN
 
15 CTBIKE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYBURSKI PAWEŁ PROP / CTBIKE.PL BYDGOSZCZ
 
16 CYKLO BYDGOSZCZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIEMBA MICHAŁ PRO / M30 CYKLO BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
 
17 DIGICOM CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POPOV VOLODYMYR CLP / DIGICOM CYCLING TEAM MYKOLAIV
2 POPOVA IRYNA CLP / DIGICOM CYCLING TEAM MYKOLAIV
 
18 DT4YOU MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI RAFAŁ CL / M40 DT4YOU MTB TEAM ROŻNOWO
2 GOMOŃSKI ERYK PROP / DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
3 MÜLLER PATRYK PROP / DT4YOU MTB TEAM ZBĄSZYŃ
4 STANKIEWICZ GRACJAN PROP / DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
5 MARCINKOWSKI MARCIN PROP / DT4YOU MTB TEAM OBORNIKI
 
19 EGF BUNSTRUTH / FOCUS RAPIRO RACING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRAMBRING STEFAN PROP / EGF BUNSTRUTH / FOCUS RAPIRO RACING OLSBERG
2 FRESE ROBIN PROP / EGF BUNSTRUTH / FOCUS RAPIRO RACING MEDEBACH
3 SCHULTE EBERHARD PROP / EGF BUNSTRUTH / FOCUS RAPIRO RACING OLSBERG
 
20 EPIQ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SERHII PIASETSKYI PRO / M20 EPIQ LVIV
 
21 EROE RACING CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIEMIEC DOMINIKA CLP / EROE RACING CLUB KAMIENNA GÓRA
2 SZRUBKOWSKI ŁUKASZ CLP / EROE RACING CLUB JELENIA GÓRA
 
22 FITSTYLE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOBUSIŃSKI ADRIAN CLP / FITSTYLE TEAM BRZEG DOLNY
2 WALASEK MACIEJ CLP / FITSTYLE TEAM BRZEG DOLNY
3 WŁODARCZAK MAREK CLP / FITSTYLE TEAM POZNAŃ
 
23 FOCUS RAPIRO RACING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WERNER NIKLAS PRO / M20 FOCUS RAPIRO RACING SPRINGE
 
24 FTI RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BANASZEK KAROL CL / M30 FTI RACING TEAM KROTOSZYN
2 LINKE MARCIN CL / M40 FTI RACING TEAM BOROWIEC
3 SOŁENCZEW PATRYCJUSZ CL / M30 FTI RACING TEAM POZNAŃ
4 SPYCHALSKI PAWEŁ CL / M40 FTI RACING TEAM ROKIETNICA
5 WESOŁOWSKI JACEK CL / M40 FTI RACING TEAM POZNAŃ
6 PIĄTKOWSKI BARTOSZ CL / M40 FTI RACING TEAM DĘBOGÓRA
 
25 GHOST UKRAINE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRYZHAK KRYSTYNA PROP / GHOST UKRAINE KIEV
2 STRYZHAK ARTEM PROP / GHOST UKRAINE KYIV
 
26 GK CYKLOSPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RZEPKA SABINA CL / K30 GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC
 
27 GOSANDEKANT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUITS BERTIE PRO / M40 GOSANDEKANT ERMELO
2 NADOLSKI ŁUKASZ PRO / M30 GOSANDEKANT GDAŃSK
3 OUDSHOORN RANDOLF PRO / M50 GOSANDEKANT DOORNSPIJK
4 POORTINGA ALBERT PRO / M50 GOSANDEKANT ERMELO
 
28 GRASS MANIA MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKI MACIEJ PRO / M40 GRASS MANIA MTB TEAM POZNAŃ
2 KOTOWICZ KRZYSZTOF PRO / M20 GRASS MANIA MTB TEAM SZCZECINEK
3 PTASZEK JAROSŁAW PRO / M30 GRASS MANIA MTB TEAM BIEDRUSKO
4 WOLNIEWICZ MATEUSZ PRO / M30 GRASS MANIA MTB TEAM MUROWANA GOŚLINA
 
29 HUZAR BIKE ACADEMY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASICKA BERNADETTA CL / K40 HUZAR BIKE ACADEMY WROCŁAW
 
30 IFON KOLARZ KLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOJANOWSKI DARIUSZ PRO / M40 IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
2 WÓJCIK DANIEL PRO / M40 IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
3 FORYŚ LESZEK PRO / M40 IFON KOLARZ KLUB ŁÓDŹ
4 JĘDREJ ANDRZEJ PRO / M40 IFON KOLARZ KLUB BRWINÓW
5 KRAWCZYK WOJTEK PRO / M40 IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
6 LECIEJEWSKI KAMIL PRO / M30 IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
7 TRYZNA ALEKSANDER PRO / M30 IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
8 MUSIAŁEK MARIUSZ PRO / M40 IFON KOLARZ KLUB PIEKARY ŚLĄSKIE
9 PASTERNAK ALEKSY PRO / M30 IFON KOLARZ KLUB WARSZAWA
10 BILSKI ARTUR CL / M40 IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
11 KRAWCZYK DAWID CL / M1 IFON KOLARZ KLUB ŁÓDZ
12 WÓJCIK AGNIESZKA CL / K40 IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
13 JARZĘBOWSKI MATEUSZ CL / M20 IFON KOLARZ KLUB ŁÓDŹ
14 KŁUDKIEWICZ ANNA IFON KOLARZ KLUB STARE BABICE
15 KALANDYK ROBERT CL / M40 IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
16 PERZANOWSKI ARTUR PROP / IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
17 DOLOTA JAROSŁAW PROP / IFON KOLARZ KLUB OŻARÓW MAZOWIECKI
18 LUTECKI TOMASZ PROP / IFON KOLARZ KLUB ŁÓDŹ
19 STĘPNIAK ANNA PROP / IFON KOLARZ KLUB ŁÓDŹ
 
31 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BERDZIK PIOTR PRO / M30 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM WROCŁAW
2 KAWALEC MARCIN PRO / M30 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM WROCŁAW
3 JURKOWLANIEC MIKOŁAJ CL / M30 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM WROCŁAW
4 REITER ŁUKASZ CL / M20 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM WROCLAW
5 WRONA DAWID CL / M20 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM TYNIEC LEGNICKI
6 ONYŚKO ANDRZEJ PRO / M50 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM OLEŚNICA
 
32 JBG-2 CRYOSPACE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZAK MARIUSZ PRO / M20 JBG-2 CRYOSPACE GLIWICE
2 HALEJAK WOJCIECH PRO / M30 JBG-2 CRYOSPACE GLIWICE
3 BRZÓZKA PIOTR PRO / M30 JBG-2 CRYOSPACE USTROŃ
4 BRZÓZKA ADRIAN PRO / M30 JBG-2 CRYOSPACE USTROŃ
5 BRZÓZKA JACEK PRO / M50 JBG-2 CRYOSPACE USTOŃ
 
33 K-TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPCZYŃSKI ŁUKASZ K-TEAM WROCŁAW
2 KOPCZYŃSKI ROMAN CL / M40 K-TEAM WROCŁAW
3 ROGULA RAFAŁ K-TEAM WROCŁAW
4 GARNCARZ PIOTR CLP / K-TEAM BRZEG DOLNY
 
34 K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUSZYŃSKI PIOTR PRO / M40 K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE KROSNO ODRZAŃSKIE
 
35 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZLUFIK MAREK CL / M40 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA
2 ŚLIWIŃSKI MARIUSZ CL / M40 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA BOGATYNIA
 
36 KOMOBIKE SCOTT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAPLIŃSKI JAN PROP / KOMOBIKE SCOTT BRWINÓW
2 TRUSZCZYŃSKI PIOTR PROP / KOMOBIKE SCOTT WARSZAWA
 
37 KOMORNIKI MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOCHA ROLAND PRO / M40 KOMORNIKI MTB TEAM PLEWISKA
2 BERŁOWSKI GRZEGORZ CL / M40 KOMORNIKI MTB TEAM SZRENIAWA
3 CEGIELSKI BARTOSZ CL / M40 KOMORNIKI MTB TEAM KOMORNIKI
4 MARCZAK MACIEJ CL / M40 KOMORNIKI MTB TEAM KOMORNIKI
5 OWCZAREK ARTUR CL / M50 KOMORNIKI MTB TEAM KOMORNIKI
6 RATAJCZAK MATEUSZ CL / M40 KOMORNIKI MTB TEAM ROSNÓWKO
7 SOCHA ALEKSANDRA CL / K40 KOMORNIKI MTB TEAM PLEWISKA
 
38 LEROY MERLIN MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBKOWICZ MAGDALENA CL / K40 LEROY MERLIN MTB TEAM WROCŁAW
 
39 LS-PLUS RECYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAJEWSKI ŁUKASZ CL / M40 LS-PLUS RECYCLING TEAM POZNAŃ
2 NAPIERAŁA RAFAŁ CL / M50 LS-PLUS RECYCLING TEAM NOWY TOMYŚL
3 SKRZYPCZAK MICHAŁ CL / M40 LS-PLUS RECYCLING TEAM GRODZISK WLKP
 
40 LUK CONNECT RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIECIELSKI JAREK PRO / M40 LUK CONNECT RACING TEAM GDYNIA
 
41 MAJBIKE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYNAKA MAREK PRO / M30 MAJBIKE TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
2 GRZYB PAWEŁ PRO / M20 MAJBIKE TEAM SUWALKI
3 PRZYBYSZ PIOTR PRO / M30 MAJBIKE TEAM RUMIA
4 ŚCIERSKI PAWEŁ CL / M1 MAJBIKE TEAM TYCHY
 
42 MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOROWIAK PAWEŁ CL / M30 MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MIĘDZYCHÓD
2 KACZMAREK MICHAŁ CL / M30 MARBOPUR MIĘDZYCHÓD TEAM BIKE MIĘDZYCHÓD
 
43 MCP BIKE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOSKO MAGDALENA PRO / K30 MCP BIKE TEAM ZĄBKI
2 KUBISIAK KACPER PRO / M40 MCP BIKE TEAM MARKI
3 KUDLAK MARCIN PRO / M40 MCP BIKE TEAM MARKI
4 PAPIS PAWEŁ PRO / M40 MCP BIKE TEAM MARKI
5 SIENNICKI RAFAŁ PRO / M40 MCP BIKE TEAM MARKI
6 WALĘCKI MICHAŁ PRO / M30 MCP BIKE TEAM ZĄBKI
7 JABŁONKA GRZEGORZ CL / M30 MCP BIKE TEAM MARKI
8 KOŚCIK ŁUKASZ CL / M30 MCP BIKE TEAM MARKI
9 SKRZYPCZYK KAROL CL / M40 MCP BIKE TEAM RŻYSKA
10 WEJNER OLGIERD CL / M40 MCP BIKE TEAM MARKI
11 ZALEWSKI MAREK CL / M30 MCP BIKE TEAM WARSZAWA
12 SZYMAŃSKI ŁUKASZ CL / M30 MCP BIKE TEAM BIAŁYSTOK
13 ADAMCZYK PAWEŁ PROP / MCP BIKE TEAM MARKI
14 ADAMCZYK BOGUSŁAW PROP / MCP BIKE TEAM MARKI
15 JUCHNICKI SEBASTIAN CLP / MCP BIKE TEAM MARKI
16 ROMANIUK SEBASTIAN CLP / MCP BIKE TEAM MARKI
17 CZYZEWSKI RAFAL CLP / MCP BIKE TEAM KRAKOW
18 KLICKI TOMASZ CLP / MCP BIKE TEAM MARKI
 
44 MH AUTOMATYKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TYMIŃSKI TOMASZ PRO / M40 MH AUTOMATYKA KOWALE
2 BIAŁKOWSKI IRENEUSZ PRO / M40 MH AUTOMATYKA OLSZTYN
3 LUDWINIAK KONRAD PROP / MH AUTOMATYKA GDAŃSK
4 SZCZĘSNY TOMASZ PROP / MH AUTOMATYKA BANINO
5 FIRA ADAM PROP / MH AUTOMATYKA GDAŃSK
6 TYGIELSKI MATEUSZ PROP / MH AUTOMATYKA GDAŃSK
7 ROLBIECKA ALICJA PROP / MH AUTOMATYKA REDA
8 BOŃKOWSKI JAROSŁAW PROP / MH AUTOMATYKA GDAŃSK
 
45 MITUTOYO TREZADO AZS WRATISLAVIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIEDZIC KAMIL PRO / M30 MITUTOYO TREZADO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
2 KLIMASZEWSKI ŁUKASZ PRO / M30 MITUTOYO TREZADO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
3 KUNA ARKADIUSZ PRO / M30 MITUTOYO TREZADO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
4 MAZUREK SŁAWOMIR PRO / M40 MITUTOYO TREZADO AZS WRATISLAVIA ŻYRARDÓW
5 TRYBUŁA ZDZISŁAW PRO / M40 MITUTOYO TREZADO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
 
46 MRÓZ ROWERY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STELMASZYŃSKI TOMASZ PRO / M40 MRÓZ ROWERY TEAM GOSTYŃ
 
47 MTB ELDAR ŚWIECIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BELT KACPER PRO / M20 MTB ELDAR ŚWIECIE SULNOWO
2 TROJANOWSKI SŁAWOMIR PRO / M40 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
3 PIOTROWSKI DARIUSZ CL / M40 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
4 PIOTROWSKA AGNIESZKA CL / K40 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE
 
48 MTB EŁK-PROSTKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASZKOWSKI ROBERT PRO / M40 MTB EŁK-PROSTKI EŁK
2 GĄSIEWSKI KRZYSZTOF CL / M30 MTB EŁK-PROSTKI EŁK
 
49 MTB KWIDZYN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TUROŃ BARTOSZ CL / M30 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
2 WILK MICHAŁ CL / M30 MTB KWIDZYN TEAM KWIDZYN
 
50 MTB MEBLOPOL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWACKI MICHAŁ CL / M20 MTB MEBLOPOL POZNAŃ
 
51 MTB TEAM EŁK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BERNAT DAWID PRO / M30 MTB TEAM EŁK EŁK
2 CHMIELEWSKI MATEUSZ PRO / M20 MTB TEAM EŁK EŁK
3 MAŁECKI MAREK PRO / M40 MTB TEAM EŁK EŁK
 
52 MTB TEAM GORZÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HORNOWSKI PAWEŁ PRO / M40 MTB TEAM GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI
2 FRANKOWSKI PAWEŁ CL / M40 MTB TEAM GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI
3 KAZMUCHA PIOTR CL / M30 MTB TEAM GORZÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI
4 GOTOWCZYC JACEK PRO / M50 MTB TEAM GORZÓW STRZELCE KRAJ.
 
53 MTBSTOCK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SHAPOSHNIKOV ANDRIY PRO / M30 MTBSTOCK LVIV
 
54 MTBSTOCK CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SHYIAN OLEKSANDR PRO / M30 MTBSTOCK CYCLING TEAM LVIV
 
55 MUDEATERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DAM THOMAS PRO / M40 MUDEATERS LUNDERSKOV
 
56 MŚ CYCLING I DIETETYKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRYCMAN JAKUB CL / M1 MŚ CYCLING I DIETETYKA RYBNIK
 
57 OHMAN INK MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OCHMAŃSKI PAWEŁ PROP / OHMAN INK MTB TEAM WAŁCZ
2 KASIERSKI PRZEMYSŁAW PROP / OHMAN INK MTB TEAM BYDGOSZCZ
 
58 POSTPRODUCTION CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HRYTSENKO ANDRII PRO / M30 POSTPRODUCTION CYCLING TEAM LVIV
2 SKUBENKO VLADISLAV PRO / M30 POSTPRODUCTION CYCLING TEAM KYIV
 
59 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁUPIŃSKI MACIEJ PRO / M40 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI POZNAŃ
2 SZWEYKOWSKI JANUSZ PRO / M50 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI BORÓWIEC
3 KORBANEK WITOLD CL / M40 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI POZNAŃ
4 MILEWSKI ARKADIUSZ CL / M40 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI ROBAKOWO
 
60 PRESSING BIKE SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KISZKA ZBIGNIEW PRO / M40 PRESSING BIKE SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
2 MOJŻESZ AGNIESZKA CL / K20 PRESSING BIKE SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM RYBNIK
3 ZACHARIASZ MICHAŁ CL / M20 PRESSING BIKE SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
4 SKWARK MARIUSZ CLP / PRESSING BIKE SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
5 SKWARK ANETA CLP / PRESSING BIKE SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 
61 PROGRESSTRAINING.PL / DAMOVO BIKE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIODUSZEWSKI ARTUR PRO / M40 PROGRESSTRAINING.PL / DAMOVO BIKE TEAM WARSZAWA
2 WOŹNICA ŁUKASZ PRO / M20 PROGRESSTRAINING.PL / DAMOVO BIKE TEAM SULEJÓWEK
 
62 PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIETRZAK RADOSŁAW CL / M20 PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM ŁOMŻA
2 KALKOWSKI RADOSŁAW PRO / M40 PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM PARZNIEW
3 MARCINIAK ARTUR PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM KOMORÓW-SOKOŁÓW
4 RUTKOWSKI PIOTR PRO / M30 PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM PIASTÓW
5 KIELISZEK PAWEŁ PROP / PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM WARSZAWA
6 MANDES MICHAŁ PROP / PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM LASKI
 
63 QUEST TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRODZICKI LEON PRO / M60 QUEST TEAM WAŁBRZYCH
 
64 R2-BIKE.COM MTN CREW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANDA PIOTR PRO / M20 R2-BIKE.COM MTN CREW ŻORY
2 WURSTER LEO R2-BIKE.COM MTN CREW DRESDEN
3 HOPP CHRISTOPH PROP / R2-BIKE.COM MTN CREW ORANIENBURG
 
65 RADZIO ROWERY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWACZEWSKI PIOTREK PRO / M40 RADZIO ROWERY GRÓJEC
2 DZIUBIŃSKI PRZEMYSŁAW PROP / RADZIO ROWERY GRÓJEC
3 DZIUBIŃSKI MARIUSZ PROP / RADZIO ROWERY RASZYN
 
66 RAFAKO ORBEA MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAMPELSKI KRZYSZTOF PRO / M40 RAFAKO ORBEA MTB TEAM TOPOLÓW
2 URODA-HAMPELSKA AGNIESZKA PRO / K40 RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
3 GINALSKI GRZEGORZ CL / M40 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
4 KĘDZIOR PIOTR CL / M40 RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
5 GÓRA MAGDALENA CLP / RAFAKO ORBEA MTB TEAM OPOLE
6 ŁAPIN MAREK CLP / RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
7 WIECZOREK KRZYSZTOF CLP / RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
8 ŁAPIN MIRELA CLP / RAFAKO ORBEA MTB TEAM RACIBÓRZ
9 WIECZOREK AGNIESZKA CLP / RAFAKO ORBEA MTB TEAM CZĘSTOCHOWA
 
67 RCT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERC PRZEMEK PRO / M40 RCT ZAMOŚĆ
 
68 RIDE43TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWAPISZ BARTŁOMIEJ PRO / M30 RIDE43TEAM JOZEFOSLAW
2 ROGALA MARCIN PRO / M40 RIDE43TEAM KOMORNICA
 
69 ROMET FACTORY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHOWANIEC SEBASTIAN PRO / M30 ROMET FACTORY TEAM NOWY DWÓR MAZOWIECKI
2 MIESZCZAK PAWEŁ PRO / M40 ROMET FACTORY TEAM DĄBROWA GÓRNICZA
3 PAŹDZIORA MIROSŁAW PRO / M40 ROMET FACTORY TEAM SZCZYTNICA
4 KOMINEK KRZYSZTOF CL / M40 ROMET FACTORY TEAM SZPROTAWA
5 KRUPA JAN CL / M1 ROMET FACTORY TEAM BOLESŁAWIEC
6 KRUPA MIKOŁAJ CL / M0 ROMET FACTORY TEAM BOLESŁAWIEC
7 DECEWICZ MICHAŁ CL / M20 ROMET FACTORY TEAM WROCŁAW
8 SOKOLIŃSKI ALEKSANDER PRO / M40 ROMET FACTORY TEAM GLIWICE
 
70 ROWEROWA DOIIB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ULMAN MARCIN PRO / M30 ROWEROWA DOIIB JAWORZNO
2 KUCIEL ARTUR CL / M30 ROWEROWA DOIIB JAWORZNO
3 GŁOWACZ KRZYSZTOF CL / M50 ROWEROWA DOIIB RYBNIK
 
71 ROWEROWA RODZINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZACIEWSKI ZBIGNIEW CLP / ROWEROWA RODZINA ŁAZY MAŁE
2 BUBNOWSKA VIOLETTA CLP / ROWEROWA RODZINA ŁAZY MAŁE
 
72 ROZTOCZE CYCLING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HERC SŁAWOMIR PRO / M50 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
2 PODGÓRSKA KAROLINA CL / K30 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
3 RACZKIEWICZ MARIUSZ PRO / M40 ROZTOCZE CYCLING TEAM TOMASZÓW LUBELSKI
 
73 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACHEL AGNIESZKA PRO / K20 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM ŁOWYŃ
2 POLCYN WOJCIECH PRO / M20 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM POZNAŃ
3 OSTROWSKI RADEK CL / M40 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM PUSZCZYKOWO
4 OTULAKOWSKA MONIKA PROP / RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM POZNAŃ
5 SŁOMIŃSKI JAROSŁAW PROP / RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM POZNAŃ
 
74 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BILICKI MIŁOSZ PRO / M30 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
2 PIESCINSKI JACEK CL / M50 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIADZ
3 GURZYŃSKI MATEUSZ CL / M30 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
4 WEBER MAREK PRO / M40 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
5 GURZYŃSKA KAMILA PROP / SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
6 PEPLIŃSKI ANDRZEJ PROP / SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING GRUDZIĄDZ
 
75 SBIKE.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOŁKIEWICZ ARKADIUSZ PRO / M30 SBIKE.PL BOLESŁAWIEC
 
76 SECO/WARWICK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMEK ADAM PRO / M40 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
2 SIODŁA MICHAŁ PRO / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
3 TOMASZEWSKI SŁAWOMIR PRO / M30 SECO/WARWICK SULECHÓW
4 WALIWONIS PRZEMYSŁAW PRO / M40 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
5 LANGNER SEBASTIAN CL / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
6 KUCHARSKI MATEUSZ PRO / M30 SECO/WARWICK ŚWIEBODZIN
 
77 SGR SPECIALIZED
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONWA PIOTR PRO / M20 SGR SPECIALIZED WAŁBRZYCH
2 ROŻEK KAROL PRO / M20 SGR SPECIALIZED KRAKÓW
 
78 SISU-OWB ROWERTOUR.COM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOGULSKI GRZEGORZ PRO / M40 SISU-OWB ROWERTOUR.COM TORUŃ
2 KRUSZYŃSKI KAMIL PRO / M40 SISU-OWB ROWERTOUR.COM TORUŃ
3 RADTKE PAWEL PRO / M30 SISU-OWB ROWERTOUR.COM WTELNO
4 SADURSKI MACIEJ PRO / M20 SISU-OWB ROWERTOUR.COM TORUŃ
5 GAŁGAŃSKI KRZYSZTOF CL / M50 SISU-OWB ROWERTOUR.COM OSIELSKO
6 SZMOŃ MIROSŁAW CL / M60 SISU-OWB ROWERTOUR.COM BYDGOSZCZ
7 ZUPA WOJCIECH CL / M50 SISU-OWB ROWERTOUR.COM BYDGOSZCZ
 
79 SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI PAWEL PROP / SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE PIASECZNO
2 SYPUŁA PIOTR PROP / SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE RAWA MAZOWIECKA
 
80 SKS OBORNIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHUDZICKI ZBIGNIEW CL / M40 SKS OBORNIKI KOWANÓWKO
2 KOSICKI BARTOSZ CL / M40 SKS OBORNIKI ROGOŹNO
3 KOSICKI SZYMON CL / M30 SKS OBORNIKI ROGOŹNO
4 MAŚLANKA BARTOSZ CL / M40 SKS OBORNIKI OBORNIKI
5 MILEWSKI WOJCIECH CL / M40 SKS OBORNIKI ROGOŹNO
6 MOSKAL DOMINIK CL / M30 SKS OBORNIKI ROGOŹNO
7 SZPULEWSKA-LAREK SYLWIA CL / K40 SKS OBORNIKI OBORNIKI
8 SZRAMSKI SZYMON CL / M40 SKS OBORNIKI ROGOŹNO
 
81 SLAGELSE MTB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 VESTERGAARD DANNIE CL / M30 SLAGELSE MTB SLAGELSE
 
82 SOWIE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HARBER DOMINIK PRO / M30 SOWIE TEAM ŚWIEBODZIN
2 KULASZEWICZ MARCIN CL / M20 SOWIE TEAM WALIM
3 KULASZEWICZ MATEUSZ CL / M20 SOWIE TEAM WALIM
4 MARCZUK ROMAN CLP / SOWIE TEAM WAŁBRZYCH
5 KWIECIEŃ MARCIN CLP / SOWIE TEAM WAŁBRZYCH
 
83 SPICA SOLUTIONS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLANZ MICHAŁ PRO / M20 SPICA SOLUTIONS WARSZAWA
 
84 STREFASPORTU.PL MW INVEST
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAĆKOWIAK STANISŁAW CL / M1 STREFASPORTU.PL MW INVEST OSIECZNA
2 MĄDRY JAKUB CL / M20 STREFASPORTU.PL MW INVEST KĄKOLEWO
 
85 STS EXTREME STRZELIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GASENKO KATARZYNA PRO / K30 STS EXTREME STRZELIN POZNAN
2 KUDASHEV DMYTRO PRO / M30 STS EXTREME STRZELIN WROCŁAW
3 WINCZASZEK PAWEŁ PRO / M40 STS EXTREME STRZELIN PUSTKÓW ŻURAWSKI
 
86 STS EXTREME STRZELIN BIKEREPUBLIC.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARAN DARIUSZ PROP / STS EXTREME STRZELIN BIKEREPUBLIC.PL STRZELIN
2 BIERNAT KAMILA PROP / STS EXTREME STRZELIN BIKEREPUBLIC.PL STRZELIN
 
87 SUPERIOR RIDERS EBAJK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCERA DANIEL PROP / SUPERIOR RIDERS EBAJK BRATISLAVA
2 STRAKA MICHAL PROP / SUPERIOR RIDERS EBAJK BRATISLAVA
 
88 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CYRANIK TOMASZ CL / M30 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM MUROWANA GOSLINA
2 KARWASIŃSKI KAROL CL / M30 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM POZNAŃ
3 KORNACKA CYRANIK KAROLINA CL / K30 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM MUROWANA GOSLINA
4 WOLNIEWICZ MICHAŁ CL / M20 SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM MUROWANA GOŚLINA
5 DOBROWOLSKA MAGDALENA CLP / SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM LUBOŃ
6 DOBROWOLSKI SEBASTIAN CLP / SUPERSPORTOWY MTB RACING TEAM LUBOŃ
 
89 SZCZEPAN BIKE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDRYCH KAROL CL / M30 SZCZEPAN BIKE GORZOW
2 IWKO MACIEJ CL / M30 SZCZEPAN BIKE GORZÓW WIELKOPOLSKI
3 SUSZCZYŃSKI ROBERT CL / M40 SZCZEPAN BIKE GORZÓW WIELKOPOLSKI
 
90 SZKÓŁKA KOLARSKA SIECHNICE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUREK MATEUSZ CL / M30 SZKÓŁKA KOLARSKA SIECHNICE SIECHNICE
 
91 TCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DICHTING DAMIAN CL / M40 TCH GRUDZIĄDZ
 
92 TEAM JENA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUEFNER SEBASTIAN PROP / TEAM JENA JENA
2 STEINER MATTHIAS PROP / TEAM JENA JENA
 
93 THP TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATAJCZAK SEBASTIAN PRO / M40 THP TEAM OPOLE
2 SERAFIN ALINA PRO / K40 THP TEAM OPOLE
3 NIEZGODA JAROSŁAW CL / M40 THP TEAM WYRY
4 PŁOSZEK JAREK CL / M40 THP TEAM WYRY
 
94 VELCREDO FACTORY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GUKIEWICZ ŁUKASZ PRO / M30 VELCREDO FACTORY TEAM WARSZAWA
 
95 VEZUVIO TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYŁA PATRYK PRO / M30 VEZUVIO TEAM PLEWISKA
2 WÓJCIAK ŁUKASZ PRO / M30 VEZUVIO TEAM ROSNOWO
3 JANUSZAK PRZEMYSŁAW CL / M40 VEZUVIO TEAM ROŻNOWO
4 JĘDRZEJCZAK BARTOSZ CL / M30 VEZUVIO TEAM POZNAŃ
5 NOWAKOWSKA MAŁGORZATA CL / K40 VEZUVIO TEAM POZNAŃ
6 OWCZARZ DAMIAN CL / M30 VEZUVIO TEAM TARNOWO PODGÓRNE
7 RATAJCZAK ALICJA CL / K20 VEZUVIO TEAM ZANIEMYŚL
8 KOSMOWSKI PAWEŁ PRO / M50 VEZUVIO TEAM KOWANÓWKO
 
96 VYTYV/PROFI-SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJCZAL PAWEŁ CLP / VYTYV/PROFI-SPORT TEAM JELENIA GÓRA
 
97 WEDKARZE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BEDNARZ ROBERT PROP / WEDKARZE WARSZAWA
2 CIECIERA MACIEJ PROP / WEDKARZE HALINÓW
 
98 WKK WISNIEWSKI MTB TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LISOWSKI KAROL CL / M1 WKK WISNIEWSKI MTB TEAM GŁUCHOŁAZY
2 ZAWIERTA MAGDALENA CL / K20 WKK WISNIEWSKI MTB TEAM PIECZYSKA
3 ZAWIERTA PATRYCJA CL / K20 WKK WISNIEWSKI MTB TEAM PIECZYSKA
4 FROŃ MICHAŁ CL / M0 WKK WISNIEWSKI MTB TEAM WIERUSZÓW
 
99 WROMAL MTB TEAM WROCŁAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEBEK WOJCIECH CLP / WROMAL MTB TEAM WROCŁAW WROCŁAW
2 PSTRAŚ ARTUR CLP / WROMAL MTB TEAM WROCŁAW WROCŁAW
 
100 XIMIK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBAL ARTSIOM PRO / M30 XIMIK TEAM MINSK
 
101 ZADROGA RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KORNAK ŁUKASZ PRO / M30 ZADROGA RACING TEAM GRUDZIĄDZ
 
102 ŚRODA RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GRZEŚKOWIAK SEBASTIAN PRO / M20 ŚRODA RACING TEAM SOLEC WLKP
2 HELWIG PATRYK PRO / M20 ŚRODA RACING TEAM ŚRODA WIELKOPOLSKA
3 KURASIŃSKI KRZYSZTOF PRO / M40 ŚRODA RACING TEAM ŚRODA WIELKOPOLSKA
4 DESKA ADAM CLP / ŚRODA RACING TEAM ŚRODA WIELKOPOLSKA
 
103 ŚWIAT ROWERÓW TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CICHOCKI RAFAŁ PRO / M30 ŚWIAT ROWERÓW TEAM SULEJÓWEK
2 JUSIŃSKI ARKADIUSZ PRO / M40 ŚWIAT ROWERÓW TEAM JASIENICA
3 ZAWISTOWSKA JUSTYNA CL / K20 ŚWIAT ROWERÓW TEAM WOŁOMIN