Datasport

RESO Suwałki Półmaraton - Bieg na Piątkę
Suwałki, 01 lipca 2022 r.


Drużyny(TEAM)


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 19
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #DOBROWOLSCYTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA KAMILA 5km / K30 #DOBROWOLSCYTEAM LĘBORK
2 KANAFA PIOTR 5km / M40 #DOBROWOLSCYTEAM MARKI
 
2 #DĄBROWSKITEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIEDRZYCKA EWA 5km / K40 #DĄBROWSKITEAM OSTROŁĘKA
2 DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW 5km / M30 #DĄBROWSKITEAM RZEKUŃ
 
3 #TEAMKOPEĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBACKA JOANNA 5km / K30 #TEAMKOPEĆ JÓZEFOSŁAW
2 WOROBIEC DAWID 5km / M30 #TEAMKOPEĆ LIDZBARK WARMIŃSKI
3 SZNURKOWSKA SYLWIA 5km / K30 #TEAMKOPEĆ SUWAŁKI
4 KIBITLEWSKA EMILIA 5km / K30 #TEAMKOPEĆ SUWAŁKI
5 GUTMAŃSKI MARIUSZ 5km / M20 #TEAMKOPEĆ OLSZTYN
6 KOPEĆ WOJCIECH 5km / M30 #TEAMKOPEĆ OLSZTYNEK
 
4 #WIOSKABIEGACZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SŁOMKA DAMIAN 5km / M30 #WIOSKABIEGACZY SUWAŁKI
2 DRAŻBA JUSTYNA 5km / K30 #WIOSKABIEGACZY RACZKI
3 KOTARSKI DANIEL 5km / M30 #WIOSKABIEGACZY RACZKI
4 KONOPKO JOANNA 5km / K30 #WIOSKABIEGACZY SUWAŁKI
5 GAJDZIŃSKA JUSTYNA 5km / K40 #WIOSKABIEGACZY BRUKSELA
6 KRASOWSKA KATARZYNA 5km / K40 #WIOSKABIEGACZY SUWAŁKI
7 KRZYWICKI TOMASZ 5km / M50 #WIOSKABIEGACZY SUWAŁKI
8 GAJDZIŃSKA BARBARA 5km / K40 #WIOSKABIEGACZY SUWAŁKI
9 SOKOŁOWSKI RAFAŁ 5km / M40 #WIOSKABIEGACZY SUWAŁKI
10 DRAŻBA ŁUKASZ 5km / M30 #WIOSKABIEGACZY SUWAŁKI
11 OGÓRKIS DAREK 5km / M30 #WIOSKABIEGACZY SEJNY
12 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA 5km / K30 #WIOSKABIEGACZY SUWAŁKI
 
5 ACHILLES LESZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 ACHILLES LESZNO
 
6 BĖGIMO KLUBAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANTONCIKIENE RIMA 5km / K50 BĖGIMO KLUBAS JONAVA
2 GAVRILOVA JURGA 5km / K40 BĖGIMO KLUBAS JONAVA
3 SLEKYS GIEDRIUS 5km / M40 BĖGIMO KLUBAS MARIJAMPOLĖ
4 BROKORIUS ROLANDAS 5km / M40 BĖGIMO KLUBAS MARIJAMPOLE
5 PUCINSKAS VAIDAS 5km / M30 BĖGIMO KLUBAS MARIJAMPOLE
6 VANSEVICIUS PETRAS 5km / M60 BĖGIMO KLUBAS
7 ANTONCIKAS AUDRYS 5km / M50 BĖGIMO KLUBAS
8 GAVRILOVAS ANDRIUS 5km / M40 BĖGIMO KLUBAS
9 RIMVYDAS GALIMOVAS 5km / M40 BĖGIMO KLUBAS
10 GALIMOVIENE EGLE 5km / K40 BĖGIMO KLUBAS
11 BUINAUSKIENE LINA 5km / K40 BĖGIMO KLUBAS
12 GRIGORJEVIENE JURATE 5km / K40 BĖGIMO KLUBAS
13 STASIUKAITIS SIMAS 5km / M30 BĖGIMO KLUBAS
14 SAVICKIENE JUSTINA 5km / K30 BĖGIMO KLUBAS
15 VANSEVIČIUS VALDAS 5km / M40 BĖGIMO KLUBAS
16 DUBINSKIENE DALIA 5km / K50 BĖGIMO KLUBAS
 
7 CHESS SUWAŁKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADZEWICZ PIOTR 5km / M20 CHESS SUWAŁKI SUWAŁKI
2 RADZEWICZ WALDEMAR 5km / M50 CHESS SUWAŁKI SUWAŁKI
 
8 DRUŻYNA ML
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUSZCZYK MAŁGORZATA 5km / K40 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
2 STĘPIEŃ EDYTA 5km / K40 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
3 KULESZKA ANNA 5km / K30 DRUŻYNA ML WĘGORZEWO
4 LENART MIŁOSZ 5km / M50 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
5 STĘPIEŃ SYLWESTER 5km / M40 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
6 RADZIEWICZ MARCIN 5km / M20 DRUŻYNA ML RADNO
7 MARCZUK NORBERT 5km / M30 DRUŻYNA ML KOWALE OLECKIE
8 BARTCZAK MARCIN 5km / M40 DRUŻYNA ML BISZTYNEK
 
9 GODZINA ZERO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN 5km / M30 GODZINA ZERO EŁK
2 GETEK MARCIN 5km / M40 GODZINA ZERO EŁK
3 TRZEBIŃSKI RYSZARD 5km / M40 GODZINA ZERO EŁK
4 IGNATOWICZ RADOSŁAW 5km / M40 GODZINA ZERO EŁK
5 GRYŻEWSKI MACIEJ 5km / M50 GODZINA ZERO EŁK
 
10 HAJNÓWKA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHIRKO STEFAN 5km / M40 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
 
11 LECIM NA SZCZECIN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALENDYKIEWICZ TADEUSZ 5km / M40 LECIM NA SZCZECIN SUWAŁKI
2 LEOŃCZUK ANDRZEJ 5km / M30 LECIM NA SZCZECIN BIAŁYSTOK
3 ANDRZEJUK BOGUSŁAW 5km / M40 LECIM NA SZCZECIN BIAŁYSTOK
4 WRONOWSKI ALBERT 5km / M20 LECIM NA SZCZECIN SUWAŁKI
5 WRONOWSKI RAFAŁ 5km / M30 LECIM NA SZCZECIN BANIE MAZURSKIE
6 WALENDYKIEWICZ TADEUSZ 5km / M40 LECIM NA SZCZECIN SUWAŁKI
 
12 MARATOMANIJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SLENIENE RENATA 5km / K40 MARATOMANIJA VILNUS
 
13 MARATONA KLUBS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ABOLINS MARKUSS 5km / M20 MARATONA KLUBS TALSI
2 ABOLINS MARTINS 5km / M20 MARATONA KLUBS TALSI
3 ABOLINS GUNTARS 5km / M50 MARATONA KLUBS TALSI
4 ABOLINA TATJANA 5km / K40 MARATONA KLUBS TALSI
 
14 MD RUN TRAINING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOT SEBASTIAN 5km / M20 MD RUN TRAINING BIAŁYSTOK
 
15 MOJE CIACHO KRÓTKA 6
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K30 MOJE CIACHO KRÓTKA 6
2 KODZIS PIOTR 5km / M40 MOJE CIACHO KRÓTKA 6 BOKSZE STARE
3 FOLEJEWSKA MARLENA 5km / K30 MOJE CIACHO KRÓTKA 6 SUWAŁKI
4 FOLEJEWSKI GRZEGORZ 5km / M30 MOJE CIACHO KRÓTKA 6 SUWAŁKI
5 WANDZIOCH MONIKA 5km / K30 MOJE CIACHO KRÓTKA 6 SUWAŁKI
6 CITKO DAMIAN 5km / M30 MOJE CIACHO KRÓTKA 6 SUWAŁKI
7 DZICZKOWSKI MARIUSZ 5km / M40 MOJE CIACHO KRÓTKA 6 SUWAŁKI
8 WANDZIOCH KRZYSZTOF 5km / M30 MOJE CIACHO KRÓTKA 6 SUWAŁKI
 
16 OLSZEWSCY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZHANG ANNA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
2 TUSZNIO KRZYSZTOF 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM WROBLOWICE
3 KORZENIOWSKA ANNA 5km / K20 OLSZEWSCY TEAM PRUDNIK
4 SKORACKI PIOTR 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
5 PTASZYŃSKA MAŁGORZATA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM SOBOLEW
6 OLSZEWSKA KATARZYNA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
7 BURY PAWEŁ 5km / M40 OLSZEWSCY TEAM GDYNIA
8 PABIAŃSKA ALEKSANDRA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
9 SZPULARZ ADAM 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
10 GĘBKA MAŁGORZATA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM KĄTY WROCŁAWSKIE
11 FEUERSTAKE ALEKSANDRA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM ILAWA
12 BOŁOCKI PATRYK 5km / M20 OLSZEWSCY TEAM BIAŁYSTOK
13 KUCHTA PAWEL 5km / M40 OLSZEWSCY TEAM MACIEJOWICE
14 DZIESZKO MACIEJ 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM ŁÓDŹ
15 FLASZYŃSKI MATEUSZ 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM WITNICA
16 WIELGOPOLAN NATALIA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM ŁÓDŹ
17 JAWORSKI PAWEŁ 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
18 ŻYŁA ARKADIUSZ 5km / M20 OLSZEWSCY TEAM NASIELSK
19 SKOMOROWSKI KAMIL 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
20 TURSKI MATEUSZ 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM TARNOW
21 MATERNA DARIA 5km / K20 OLSZEWSCY TEAM KARPICKO
22 STĘPIEŃ-ZGLICZYŃSKA KATARZYNA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM KRAKÓW
23 ZGLICZYŃSKI MACIEJ 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM KRAKÓW
24 CHAJĘCKI MATEUSZ 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
25 OLSZEWSKI BARTOSZ 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
26 KĘSKA PAULINA 5km / K30 OLSZEWSCY TEAM STARE BABICE
27 LIPINSKI PAWEL 5km / M30 OLSZEWSCY TEAM AMSTERDAM
28 SIKORSKI PIOTR 5km / M40 OLSZEWSCY TEAM WARSZAWA
 
17 PADMA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAGÓRSKA KATARZYNA 5km / K30 PADMA SUWAŁKI
2 PROTASIEWCZI RENATA 5km / K30 PADMA SUWAŁKI
3 NOWOSADKO ALEKSANDRA 5km / K30 PADMA SUWAŁKI
4 WARAKSA AGATA 5km / K40 PADMA SUWAŁKI
5 STANKIEWICZ BARBARA 5km / K40 PADMA SUWAŁKI
6 SADOWSKI LECH 5km / M40 PADMA SUWAŁKI
7 KAMIŃSKA ANNA 5km / K40 PADMA SUWAŁKI
8 ŻYLIŃSKI MARCIN 5km / M20 PADMA SUWAŁKI
9 MACIEJEWSKI DANIEL 5km / M30 PADMA SUWAŁKI
10 MISIUKIEWICZ KRYSTIAN 5km / M20 PADMA SUWAŁKI
11 DOBRZYJAŁOWICZ ROBERT 5km / M30 PADMA SUWAŁKI
12 GIEDROJĆ DAWID 5km / M20 PADMA SUWAŁKI
 
18 TEAM PARSZCZYŃSKICH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARSZCZYŃSKA IZABELA 5km / K30 TEAM PARSZCZYŃSKICH GIŻYCKO
 
19 TYGRYSY SUWAŁK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKRODZKI JAKUB 5km / M30 TYGRYSY SUWAŁK SUWAŁKI