Datasport

7. Żarowskie Biegi Strefowe
Żarów, 25 września 2022 r.


Drużyna firm WSSE


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 15
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RADUSZEWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M40 AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O. ŚWIDNICA
2 GRZEGOREK ŁUKASZ 10km / M40 AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O. SZCZAWNO-ZDRÓJ
3 RÓJ GRZEGORZ 10km / M30 AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O. ŻARÓW
4 KOSHOVYI VSEVOLOD 10km / M30 AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O. ŻARÓW
5 HARBUZ PIOTR 10km / M30 AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW
6 KULICZKOWSKA ALICJA 10km / K30 AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O. ŚWIDNICA
 
2 BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRYJEWSKI BARTŁOMIEJ 5km / M30 BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. ŻARÓW
2 MATSUSE TAKAHIRO 5km / M50 BRIDGESTONE DIVERSIFIED PRODUCTS POLAND SP. Z O.O. WROCŁAW
 
3 COLOROBBIA SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WASIK EWA 5km / K30 COLOROBBIA SP. Z O.O. ŚWIEBODZICE
2 ZIARNOWSKI ŁUKASZ 5km / M40 COLOROBBIA SP. Z O.O. ŚWIDNICA
3 WASIK ANDRZEJ 10km / M30 COLOROBBIA SP. Z O.O. ŚWIEBODZICE
4 KOCEMBA RAFAŁ 10km / M30 COLOROBBIA SP. Z O.O. ŚWIEBODZICE
5 WIŚNIEWSKI PAWEŁ 10km / M40 COLOROBBIA SP. Z O.O. WROCŁAW
6 GÓŹDŹ EWA 10km / K70 COLOROBBIA SP. Z O.O. ŻARÓW
7 DAHALANI MALIK 10km / M30 COLOROBBIA SP. Z O.O. PIECHOWICE
8 FILIPOWICZ PAWEL 10km / M40 COLOROBBIA SP. Z O.O. ŚWIDNICA
 
4 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIARA DOMINIKA 5km / K40 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. WAŁBRZYCH
2 GROSIAK JOANNA 5km / K40 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. ŁAŻANY
3 LEGIEJEW KAMILA 5km / K20 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. ŚWIDNICA
4 WYSOCZAŃSKA NATALIA 5km / K30 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. ŚWIEBODZICE
5 HATOMOTO ATSUSHI 5km / M50 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. WROCŁAW
6 SUZUKI RYOTA 5km / M30 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. UL. STREFOWA 6 ZAROW
7 TRZEŚNIOWSKI TOMASZ 5km / M30 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. ŚWIDNICA
8 MURDZA MARCIN 10km / M20 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. JAWORZYNA ŚLĄSKA
9 MAKSANTY MICHAŁ 10km / M20 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. ŻARÓW
10 JANISZEWSKI MIROSŁAW 10km / M50 DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE SP. Z O.O. ZŁOTORYJA
 
5 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALCZYK AGATA 5km / K40 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŻARÓW
2 DYKO BARTEK 5km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA GOCZAŁKÓW
3 GAWART PIOTR 5km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŚWIDNICA
4 ADAMCZYK ANDRZEJ 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŚWIDNICA
5 RADZKI DAMIAN 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA WAŁBRZYCH
6 DĄBROWSKI PIOTR 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŚWIDNICA
7 DYKO BARTEK 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA GOCZAŁKÓW
8 CZERWIAK ROBERT 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA KRZCZONÓW
9 SROGA DAWID 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA PSZENNO
10 GAWART PIOTR 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŚWIDNICA
11 PAŁKA PATRYCJA 10km / K20 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŚWIDNICA
12 SZAJOWSKA AGATA 10km / K20 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA WROCŁAW
13 SZTANDERA MARZENA 10km / K30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŚWIDNICA
14 BEC OLGA 10km / K30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŚWIDNICA
15 KWARTOWICZ PAWEŁ 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŚWIDNICA ŚWIDNICA
 
6 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SMOLIŃSKI MICHAŁ 5km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW WIERZBNA
2 SAMBORSKA IZABELA 5km / K40 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW ŚWIDNICA
3 CHOLEWA MAGDALENA 5km / K30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW JAWORZYNA ŚLĄSKA
4 MAKSYMCZAK MARCIN 5km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW JAROSZÓW
5 MALIK PATRYK 5km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW ŻARÓW
6 ANTCZAK MARIUSZ 5km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW WIERZBNA
7 JAGODZIŃSKI JAN 5km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW WROCŁAW
8 BABULA RYSZARD 5km / M40 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW UDANIN
9 ZIELINSKI TOMASZ 5km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW KĄTY WROCŁAWSKIE
10 RICHTSZAJD PAWEŁ 10km / M40 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW JAWORZYNA ŚLĄSKA
11 PROŃCZUK PATRYK 10km / M40 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW ŚWIDNICA
12 SKRZYPIEC KAROL 10km / M30 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW ŻARÓW
13 KRAWCZYK KRZYSZTOF 10km / M40 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW LASEK
14 NOWOGRODZKI ŁUKASZ 10km / M40 ELECTROLUX POLAND SP. Z O.O. - ŻARÓW MARCINKOWICE
 
7 FAURECIA WAŁBRZYCH S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNI JAROSŁAW 5km / M30 FAURECIA WAŁBRZYCH S.A. WAŁBRZYCH
 
8 INVEST PARK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MACIEJ 10km / M30 INVEST PARK TEAM MĘDŁÓW
2 ORŁOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 INVEST PARK TEAM ŚWIEBODZICE
3 MACIEJOWSKA ALICJA 10km / K30 INVEST PARK TEAM WAŁBRZYCH
4 MAZURKIEWICZ ANNA 10km / K30 INVEST PARK TEAM WAŁBRZYCH
5 SAJEWICZ DOMINIK 10km / M30 INVEST PARK TEAM WAŁBRZYCH
 
9 MANDO CORPORATION SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJKA RADOSŁAW 5km / M30 MANDO CORPORATION SP. Z O.O. MROWINY
 
10 NSK STEERING SYSTEMS EUROPE POLSKA SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAMOLAK MACIEK 10km / M40 NSK STEERING SYSTEMS EUROPE POLSKA SP. Z O.O. WAŁBRZYCH
 
11 PCC ROKITA S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWICZ TOMASZ 10km / M30 PCC ROKITA S.A. WIELKA LIPA
 
12 TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. - WAŁBRZYCH
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMSKA BARBARA 5km / K40 TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. - WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH
2 GORZYCKA PAULINA 5km / K20 TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. - WAŁBRZYCH ŁAŻANY
3 CZARKOWSKI NORBERT 10km / M40 TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. - WAŁBRZYCH ŚWIEBODZICE
4 WIJAS MARCIN 10km / M30 TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. - WAŁBRZYCH JAROSZÓW
 
13 TPRUN REFLEX POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANUSZ ADAM 5km / M30 TPRUN REFLEX POLSKA IMBRAMOWICE
2 BARCICKI TOMASZ 5km / M40 TPRUN REFLEX POLSKA LEGNICA
3 ANUSZ ADAM 10km / M30 TPRUN REFLEX POLSKA IMBRAMOWICE
4 KUROWSKI ALEKSANDER 10km / M40 TPRUN REFLEX POLSKA SZCZAWNO-ZDRÓJ
5 KRAWCZYK MICHAŁ 10km / M40 TPRUN REFLEX POLSKA MARCINOWICE
6 MĘKAL RADOSŁAW 10km / M40 TPRUN REFLEX POLSKA WAŁBRZYCH
7 BARCICKI TOMASZ 10km / M40 TPRUN REFLEX POLSKA LEGNICA
8 KRAJCIEWICZ ŁUKASZ 10km / M40 TPRUN REFLEX POLSKA ŚWIDNICA
9 TOPA ARKADIUSZ 10km / M40 TPRUN REFLEX POLSKA ŚWIDNICA
 
14 TRISTONE FLOWTECH POLAND SP. Z O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 USS MACIEJ 5km / M20 TRISTONE FLOWTECH POLAND SP. Z O.O. ŚWIDNICA
2 WŁODARCZYK KRYSTIAN 5km / M30 TRISTONE FLOWTECH POLAND SP. Z O.O. WAŁBRZYCH
3 WŁODARCZYK KRYSTIAN 10km / M30 TRISTONE FLOWTECH POLAND SP. Z O.O. WAŁBRZYCH
 
15 YAGI POLAND FACTORY SP. Z .O.O.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HIDAKA KENSUKE 10km / M40 YAGI POLAND FACTORY SP. Z .O.O. ŚWIDNICA