Lp. |
Nazwa Name |
1 |
6 MBOT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JEZIORSKI TOMASZ |
10km / M50 |
6 MBOT |
WARSZAWA |
2 |
POCHYLSKI ŁUKASZ |
10km / M30 |
6 MBOT |
RADOM |
|
|
2 |
6MBOT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KĘPIŃSKI MAKSYMILIAN |
10km / M30 |
6MBOT |
WARSZAWA |
2 |
POŁOŃSKI ANDRZEJ |
10km / M50 |
6MBOT |
RADOM |
3 |
WIJATA PIOTR |
10km / M30 |
6MBOT |
PRZYSUCHA |
|
|
3 |
BIEGAM NA TARCHOMINIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PNIEWSKI RAFAL |
10km / M40 |
BIEGAM NA TARCHOMINIE |
WARSZAWA |
2 |
RÓJ LESZEK |
10km / M40 |
BIEGAM NA TARCHOMINIE |
PRUSZKÓW |
|
|
4 |
DREAM RUN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JABŁOŃSKI ARTUR |
10km / M40 |
DREAM RUN |
HORODŁO |
2 |
STUPAK MARCIN |
10km / |
DREAM RUN |
WILCZA GÓRA |
|
|
5 |
DRUŻYNA BLANECZKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GESZPRYCH MAREK |
10km / M40 |
DRUŻYNA BLANECZKI |
ZĄBKI |
|
|
6 |
GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOWALSKI ARTUR |
10km / M40 |
GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
|
|
7 |
LEGIA WARSZAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
OKULUS PIOTR |
10km / M30 |
LEGIA WARSZAWA |
MARKI |
|
|
8 |
OBSTACLE CENTER TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ANTONIAK KAMIL |
10km / M40 |
OBSTACLE CENTER TEAM |
OKUNIEW |
2 |
KUREK MATEUSZ |
10km / M30 |
OBSTACLE CENTER TEAM |
KOBYŁKA |
3 |
BUTRYN PAWEŁ |
10km / M30 |
OBSTACLE CENTER TEAM |
OSTRÓWEK |
|
|
9 |
OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LEMANOWICZ ŁUKASZ |
10km / M30 |
OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI |
MIŃSK MAZOWIECKI |
2 |
CZYŻKOWSKI PAWEŁ |
10km / M30 |
OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI |
MIŃSK MAZOWIECKI |
3 |
GUT JAROSŁAW |
10km / M40 |
OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI |
MIŃSK MAZOWIECKI |
4 |
FELIŃSKI JAROSŁAW |
10km / M40 |
OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI |
|
5 |
LASKOWSKI NIKODEM |
10km / M20 |
OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI |
WYSZKÓW |
6 |
IZDEBSKI MARCIN |
10km / M30 |
OSŻW MIŃSK MAZOWIECKI |
|
|
|
10 |
PASSION FIRST |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KWAŚNIK PAWEŁ |
10km / M30 |
PASSION FIRST |
WARSZAWA |
|
|
11 |
POLSAT BIEGA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STACHOWSKI MARCIN |
10km / M40 |
POLSAT BIEGA |
HALINÓW |
2 |
WASIEWICZ ADAM |
10km / M40 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
3 |
MAĆKOWSKI DANIEL |
10km / M40 |
POLSAT BIEGA |
ZAGOŚCINIEC |
4 |
ŁUKASZEWSKI DAMIAN |
10km / M20 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
5 |
KOSIERADZKI MARCIN |
10km / M40 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
6 |
BRANIEWSKI PIOTR |
10km / M30 |
POLSAT BIEGA |
BOROWIE |
7 |
KARWOWSKI ŁUKASZ |
10km / M30 |
POLSAT BIEGA |
OSOWIEC |
8 |
ROJEK PAWEŁ |
10km / M40 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
9 |
PODBIELSKI KAROL |
10km / M40 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
10 |
MARCINIAK KONRAD |
10km / M40 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
11 |
KĄCKI PAWEŁ |
10km / M40 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
12 |
PIERŚCIONEK MAREK |
10km / M50 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
13 |
WALASZEK KAZIMIERZ |
10km / M70 |
POLSAT BIEGA |
GŁOSKÓW-LETNISKO |
14 |
JURCZAK RADOSŁAW |
10km / M50 |
POLSAT BIEGA |
WARSZAWA |
|
|
12 |
POWIAT MIŃSKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOŚCIESZA EMILIA_DIANA |
10km / K40 |
POWIAT MIŃSKI |
MIŃSK MAZOWIECKI |
2 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
10km / M40 |
POWIAT MIŃSKI |
|
3 |
CZECHOSKI TOMASZ |
10km / M40 |
POWIAT MIŃSKI |
WARSZAWA |
|
|
13 |
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
NOWAKOWSKA BEATA |
10km / K40 |
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE |
HIPOLITÓW |
2 |
JAREK ANNA |
10km / K40 |
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE |
MIŃSK MAZOWIECKI |
3 |
NOWAKOWSKI TOBIASZ |
10km / M30 |
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE |
STANISŁAWÓW |
4 |
WIERCIOCH IZABELA |
10km / K20 |
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE |
CYGANKA |
5 |
KOWALSKI TOMASZ |
10km / M40 |
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE |
MIŃSK MAZOWIECKI |
6 |
CZAJKOWSKI MARCIN |
10km / M30 |
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE |
NOWE OSINY |
7 |
ZAWADZKA KATARZYNA |
10km / K40 |
RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE |
STARA NIEDZIAŁKA |
|
|
14 |
ROWEROWY BIEGACZ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
AKSAMIT JAKUB |
10km / M30 |
ROWEROWY BIEGACZ |
SOCHACZEW |
|
|
15 |
ROZBIEGANY SULEJÓWEK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAKULEC MARCIN |
10km / M40 |
ROZBIEGANY SULEJÓWEK |
WARSZAWA |
|
|
16 |
RUNNERS |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŚLESZYCKA ANNA |
10km / K20 |
RUNNERS |
GDAŃSK |
2 |
STYPUŁKOWSKI PATRYK |
10km / M20 |
RUNNERS |
KOLUSZKI |
3 |
SOBCZAK SZYMON |
10km / M20 |
RUNNERS |
BRZEZINY |
|
|
17 |
SEKCJA BIEGOWA OIL WAW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BABIUCH MAREK |
10km / M60 |
SEKCJA BIEGOWA OIL WAW |
WARSZAWA |
2 |
KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW |
10km / M50 |
SEKCJA BIEGOWA OIL WAW |
WARSZAWA |
3 |
TURCZYŃSKA MONIKA |
10km / K50 |
SEKCJA BIEGOWA OIL WAW |
WARSZAWA |
|
|
18 |
TEAM 7:30 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WASILEWSKI ADAM |
10km / M30 |
TEAM 7:30 |
DOBRE |
2 |
CHRÓST EWA |
10km / K30 |
TEAM 7:30 |
MIŃSK MAZOWIECKI |
3 |
JACKOWICZ PAWEŁ |
10km / M40 |
TEAM 7:30 |
MIŃSK MAZOWIECKI |
|
|
19 |
ZABIEGANY WOŁOMIN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WRÓBEL TOMASZ |
10km / M50 |
ZABIEGANY WOŁOMIN |
KLEMBÓW |
|
|