Lp. |
Numer | Nazwa Name |
Wpłata Payment |
1 |
0 | ARKA 1 STARGARD |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GRUSZCZYŃSKI MAREK |
SCLA / M 45 |
ARKA 1 STARGARD |
KOBYLANKA |
2 |
KOZIRÓG ŁUKASZ |
SCLA / M20 |
ARKA 1 STARGARD |
SZCZECIN |
3 |
KUR MARIA |
SCLA / K 18 |
ARKA 1 STARGARD |
STARGARD |
4 |
WIĘCEK KAMIL |
SCLA / M20 |
ARKA 1 STARGARD |
STARGARD |
5 |
WRĘCZYCKI IRENEUSZ |
SCLA / M 45 |
ARKA 1 STARGARD |
STARGARD |
|
|
2 |
0 | ATUT 262 |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WAWRZYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW |
SCLA / M40 |
ATUT 262 |
CZERWONAK |
|
|
3 |
0 | BEKO TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CITKO KATARZYNA |
SCLA / K40 |
BEKO TEAM |
BIAŁYSTOK |
|
|
4 |
0 | BIAŁOBŁOCKI TEAM EŁK |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAŁECKI MAREK |
SPRO / M50 |
BIAŁOBŁOCKI TEAM EŁK |
EŁK |
|
|
5 |
290 | BIKE ATELIER TEAM |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MIESZCZAK PAWEŁ |
SPRO / M45 |
BIKE ATELIER TEAM |
DĄBROWA GÓRNICZA |
|
|
6 |
0 | BIKESHOP RADOM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RÓŻAŃSKI MARIUSZ |
SPRO / M50 |
BIKESHOP RADOM |
RADOM |
|
|
7 |
0 | BIKEUP SZCZECIN |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MISIARZ PAWEŁ |
SCLA / M30 |
BIKEUP SZCZECIN |
SZCZECIN |
2 |
OSIPOWICZ TOMASZ |
SCLA / M 45 |
BIKEUP SZCZECIN |
SZCZECIN |
3 |
PALKA PRZEMEK |
SCLA / M50 |
BIKEUP SZCZECIN |
SZCZECIN |
|
|
8 |
0 | BRENCO-TECHNICS |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HENDRICKX NICO |
SPRO / M45 |
BRENCO-TECHNICS |
NIJLEN |
|
|
9 |
365 | BST BANACH SPORT TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JAROSIEWICZ MICHAL |
SCLA / M 45 |
BST BANACH SPORT TEAM |
GDANSK |
|
|
10 |
0 | BURZA NA ROWERZE TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JELONKIEWICZ SEBASTIAN |
SCLA / M40 |
BURZA NA ROWERZE TEAM |
BEZRZECZE |
|
|
11 |
0 | CEZARY FIT BIKE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WISZECKI ADAM |
SCLA / M50 |
CEZARY FIT BIKE |
SUCHY DWÓR |
2 |
WISZECKI JAKUB |
SCLA / M20 |
CEZARY FIT BIKE |
SUCHY DWÓR |
3 |
MROZOWICZ CEZARY |
SPRO / M45 |
CEZARY FIT BIKE |
GDAŃSK |
|
|
12 |
0 | CYKLO KWIDZYN |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BIEKSA JUSTINAS |
SPRO / M20 |
CYKLO KWIDZYN |
VILNIUS |
2 |
SKIERKOWSKI TOMASZ |
Dcla / |
CYKLO KWIDZYN |
KWIDZYN |
3 |
JANKOWSKI PIOTR |
Dcla / |
CYKLO KWIDZYN |
KWIDZYN |
4 |
DROSINSKI GRZEGORZ |
Dcla / |
CYKLO KWIDZYN |
KWIDZYN |
5 |
CZARNOTA WALDEMAR |
Dcla / |
CYKLO KWIDZYN |
KWIDZYN |
|
|
13 |
0 | CYKLOANT RACING TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JAROMIN MAREK |
SCLA / M40 |
CYKLOANT RACING TEAM |
BIERUŃ |
2 |
WITKOŚ PAWEŁ |
SCLA / M 45 |
CYKLOANT RACING TEAM |
BIERUŃ |
3 |
SOSNA DAWID |
Dcla / |
CYKLOANT RACING TEAM |
BIERUŃ |
4 |
WRÓBEL WOJCIECH |
Dcla / |
CYKLOANT RACING TEAM |
TYCHY |
|
|
14 |
0 | CYKLOOPOLE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KRZESZOWSKI GRZEGORZ |
SPRO / M50 |
CYKLOOPOLE |
RUDA ŚLĄSKA |
2 |
KRZESZOWSKI KRZYSZTOF |
SPRO / M20 |
CYKLOOPOLE |
RUDA ŚLĄSKA |
|
|
15 |
0 | CZORTY WARZYMICE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WIERZYCKI MARCIN |
SCLA / M40 |
CZORTY WARZYMICE |
PRZECŁAW |
|
|
16 |
0 | DRÄXLMAIER MTB TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GREGOLINSKI TOMASZ |
SCLA / M30 |
DRÄXLMAIER MTB TEAM |
JELENIA GÓRA |
2 |
GRZES ŁUKASZ |
SCLA / M 45 |
DRÄXLMAIER MTB TEAM |
JELENIA GORA |
3 |
SOBÓL KAROL |
SCLA / M30 |
DRÄXLMAIER MTB TEAM |
JELENIA GÓRA |
4 |
SZLENDAK ŁUKASZ |
SCLA / M40 |
DRÄXLMAIER MTB TEAM |
KOWARY |
|
|
17 |
0 | ELMAR TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOWALEWSKI ZBIGNIEW |
SCLA / M40 |
ELMAR TEAM |
TRZEBNICA |
2 |
NICIEJEWSKA GABRIELA |
SCLA / K20 |
ELMAR TEAM |
LUBAWKA |
3 |
PAKUŁA ADA |
SCLA / K30 |
ELMAR TEAM |
STRZELIN |
4 |
PRZEMIENIECKI ALFRED |
SCLA / M50 |
ELMAR TEAM |
LUBAWKA |
5 |
PRZYBYLSKI PAWEŁ |
SCLA / M30 |
ELMAR TEAM |
WROCŁAW |
6 |
STRACKIEWICZ ROMAN |
SCLA / M 55 |
ELMAR TEAM |
CHRZĄSTAWA MAŁA |
7 |
TABIŚ ARTUR |
SCLA / M 45 |
ELMAR TEAM |
WROCŁAW |
8 |
TYL TOMASZ |
SCLA / M 45 |
ELMAR TEAM |
KŁODZKO |
9 |
CWENAR ANDRZEJ |
SPRO / M30 |
ELMAR TEAM |
LUBAWKA |
10 |
KOWALEWSKA EWA |
Dcla / |
ELMAR TEAM |
TRZEBNICA |
|
|
18 |
0 | EMKA INWEST |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOBUSIŃSKI ADRIAN |
SCLA / M30 |
EMKA INWEST |
BRZEG DOLNY |
2 |
POŁEĆ RAFAŁ |
SCLA / M 45 |
EMKA INWEST |
WROCŁAW |
3 |
ZAREMBA JAROSŁAW |
SCLA / M50 |
EMKA INWEST |
WOŁÓW |
|
|
19 |
63 | ENTERPACK |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CIERPIK MICHAŁ |
SCLA / M 45 |
ENTERPACK |
MYJOMICE |
|
|
20 |
0 | FITWHEELS/BIKESTACJA.PL |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DRELUCH JAROSŁAW |
SCLA / M50 |
FITWHEELS/BIKESTACJA.PL |
WROCŁAW |
2 |
IWAN RAFAŁ |
SPRO / M40 |
FITWHEELS/BIKESTACJA.PL |
|
3 |
SUWALD BARTOSZ |
SPRO / M30 |
FITWHEELS/BIKESTACJA.PL |
BOLESŁAWIEC |
|
|
21 |
16 | FTI STREFA KOLARZA |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUZMA LUKASZ |
SCLA / M40 |
FTI STREFA KOLARZA |
POZNAŃ |
|
|
22 |
0 | GARDENFLORA SPORT TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CHWIEDUK JAKUB |
SCLA / M50 |
GARDENFLORA SPORT TEAM |
BIAŁE BŁOTA |
|
|
23 |
0 | GO JACK GRYFINO TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LICZNERSKI BARTOSZ |
SCLA / M30 |
GO JACK GRYFINO TEAM |
SZCZECIN |
2 |
ŁUKASZ TURTOŃ |
SCLA / M40 |
GO JACK GRYFINO TEAM |
GRYFINO |
3 |
PIETRASZUK KAROL |
SCLA / M 45 |
GO JACK GRYFINO TEAM |
SZCZECIN |
|
|
24 |
0 | GREEN BIKE TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW |
SCLA / M50 |
GREEN BIKE TEAM |
ŚREM |
2 |
FOERSTER MACIEJ |
SCLA / M50 |
GREEN BIKE TEAM |
ŚREM |
3 |
GALEWSKI MACIEJ |
SCLA / M 45 |
GREEN BIKE TEAM |
PSARSKIE |
4 |
ROZMIAREK SZYMON |
SCLA / M30 |
GREEN BIKE TEAM |
ŚREM |
5 |
WENCKA JĘDRZEJ |
SCLA / M40 |
GREEN BIKE TEAM |
NOCHOWO |
|
|
25 |
112 | GREENLUX OŚWIETLENIE LED |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOS TOMASZ |
SCLA / M40 |
GREENLUX OŚWIETLENIE LED |
GORZÓW WLKP |
2 |
GEJGAŁ JAN |
SCLA / M 55 |
GREENLUX OŚWIETLENIE LED |
GLINIK |
3 |
WACHNOWICZ MACIEJ |
SCLA / M 55 |
GREENLUX OŚWIETLENIE LED |
GORZÓW WIELKOPOLSKI |
|
|
26 |
39 | IBOX M LIGA RACING TEAM |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WOŁOSZCZUK WOJCIECH |
Dcla / |
IBOX M LIGA RACING TEAM |
WARSZAWA |
2 |
WOŁOSZCZUK ALEKSANDER |
Dcla / |
IBOX M LIGA RACING TEAM |
WARSZAWA |
|
|
27 |
0 | IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PANEK PIOTR |
SCLA / M50 |
IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM |
WROCŁAW |
2 |
BERDZIK PIOTR |
SPRO / M30 |
IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM |
WROCŁAW |
3 |
JURKOWLANIEC MIKOŁAJ |
SPRO / M30 |
IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM |
WROCŁAW |
|
|
28 |
989 | ISANDS ENKLAWA SPORTU |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PALUS PAWEŁ |
SCLA / M50 |
ISANDS ENKLAWA SPORTU |
JÓZEFOSŁAW |
|
|
29 |
0 | K.O TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BARANOWSKI MAREK |
SCLA / M50 |
K.O TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE |
KROSNO ODRZAŃSKIE MARCINOWICE |
2 |
RAFALSKI ROMAN |
SCLA / M50 |
K.O TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE |
GNIEZNO |
3 |
TUROWSKI MACIEJ |
SCLA / M40 |
K.O TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE |
MARCINOWICE |
|
|
30 |
0 | KIBOLSKI KS |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BRODALA SŁAWOMIR |
SCLA / M40 |
KIBOLSKI KS |
POZNAŃ |
2 |
KOŚCIUSZKO DAWID |
SCLA / M30 |
KIBOLSKI KS |
SKÓRZEWO |
3 |
KOWALCZYK ZBIGNIEW |
SCLA / M40 |
KIBOLSKI KS |
POZNAŃ |
4 |
MIKLEJEWSKI TOMASZ |
SCLA / M 45 |
KIBOLSKI KS |
OBORNIKI |
5 |
SCHROEDER JACEK |
SCLA / M50 |
KIBOLSKI KS |
POZNAŃ |
6 |
JEGER KRZYSZTOF |
Dcla / |
KIBOLSKI KS |
SWARZĘDZ |
7 |
JEGER MATEUSZ |
Dcla / |
KIBOLSKI KS |
SWARZĘDZ |
|
|
31 |
0 | KK CATENA WYSZKÓW |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ABRAMCZYK PAWEŁ |
SCLA / M 45 |
KK CATENA WYSZKÓW |
RZĄŚNIK |
2 |
BIAŁEK PATRYK |
SCLA / M30 |
KK CATENA WYSZKÓW |
JASIENICA |
3 |
WASIAK DAMIAN |
SCLA / M40 |
KK CATENA WYSZKÓW |
WYSZKÓW |
4 |
TRZCIŃSKI PAWEŁ |
SPRO / M50 |
KK CATENA WYSZKÓW |
WYSZKÓW |
5 |
GÓRALEWSKI WOJCIECH |
SPRO / M50 |
KK CATENA WYSZKÓW |
ŻYRARDÓW |
6 |
GÓRALEWSKI ŁUKASZ |
SPRO / M40 |
KK CATENA WYSZKÓW |
WYSZKÓW |
|
|
32 |
0 | KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DE COCK TOMMY |
SPRO / M45 |
KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM |
BUGGENHOUT |
2 |
PEETERS JOHAN |
SPRO / M50 |
KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM |
BORNEM |
3 |
VAN ZEEBROECK JAN |
SPRO / M30 |
KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM |
LEBBEKE |
|
|
33 |
0 | KLIF TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GARDZIELEWSKI KACPER |
SCLA / M 16 |
KLIF TEAM |
GDAŃSK |
|
|
34 |
0 | KOMORNIKI MTB TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BOCIAN ZBIGNIEW |
SCLA / M 55 |
KOMORNIKI MTB TEAM |
POZNAŃ |
2 |
MOJZYKIEWICZ ADRIAN |
SPRO / M50 |
KOMORNIKI MTB TEAM |
MOSINA |
3 |
PRZYBYŁA MARCIN |
SPRO / M50 |
KOMORNIKI MTB TEAM |
SZRENIAWA |
|
|
35 |
0 | KROSNO ODRZAŃSKIE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CIEŚLARCZYK PAWEŁ |
SPRO / M45 |
KROSNO ODRZAŃSKIE |
KROSNO ODRZAŃSKIE |
2 |
KRAWCEWICZ BARTOSZ |
SPRO / M30 |
KROSNO ODRZAŃSKIE |
KROSNO ODRZAŃSKIE |
3 |
KRUSZYŃSKI PIOTR |
SPRO / M45 |
KROSNO ODRZAŃSKIE |
KROSNO ODRZAŃSKIE |
|
|
36 |
0 | KRUTI BUKI |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DENYSOV OLEKSANDR |
SCLA / M 45 |
KRUTI BUKI |
SŁUBICE |
|
|
37 |
0 | KS STOMIL POZNAŃ |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁUKAWSKI RAFAŁ |
SPRO / M50 |
KS STOMIL POZNAŃ |
POZNAŃ |
|
|
38 |
377 | KSC BRAVO KARTUZY |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WYDROWSKI LUCJAN |
Dcla / |
KSC BRAVO KARTUZY |
STĘŻYCA |
|
|
39 |
0 | KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RUBAJ ADAM |
SCLA / M50 |
KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN |
KWIDZYN |
2 |
SZCZEPAŃSKI LESZEK |
SCLA / M30 |
KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN |
KWIDZYN |
3 |
DZIKOWSKI ŁUKASZ |
SCLA / M40 |
KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN |
KWIDZYN |
|
|
40 |
0 | LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZRAUCNER EDWARD |
SPRO / M60 |
LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA |
ZGORZELEC |
|
|
41 |
0 | LUK CONNECT RACING TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BRUNN WOJCIECH |
SPRO / M30 |
LUK CONNECT RACING TEAM |
TUCHOM |
2 |
DZIECIELSKI JAREK |
SPRO / M50 |
LUK CONNECT RACING TEAM |
GDYNIA |
|
|
42 |
173 | LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GŁADOSZ WIKTORIA |
SCLA / K20 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
ŻUKOWICE |
2 |
GŁADOSZ ŁUKASZ |
SCLA / M40 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
ŻUKOWICE |
3 |
GŁADOSZ IGOR |
SCLA / M 16 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
ŻUKOWICE |
4 |
SADOWSKI ALAN |
SCLA / M 16 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
ŻUKOWICE |
5 |
KOSEK SEBASTIAN |
SCLA / M40 |
LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE |
GŁOGÓW |
|
|
43 |
0 | MH AUTOMATYKA |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LUDWINIAK KONRAD |
SPRO / M40 |
MH AUTOMATYKA |
GDAŃSK |
2 |
TYGIELSKI MATEUSZ |
DPRO / |
MH AUTOMATYKA |
GDAŃSK |
3 |
BOŃKOWSKI JAROSŁAW |
DPRO / |
MH AUTOMATYKA |
GDAŃSK |
4 |
KALINOWSKI ANDRZEJ |
DPRO / |
MH AUTOMATYKA |
GDAŃSK |
|
|
44 |
0 | MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁUKASIEWICZ GRZEGORZ |
SCLA / M 45 |
MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
GRODZISK MAZOWIECKI |
2 |
ZUBENKO WIKTORIA |
SCLA / K30 |
MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
ZĄBKI |
3 |
WALĘCKA ANNA |
SCLA / K 18 |
MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
EMÓW |
4 |
BORKOWSKI MACIEJ |
SPRO / M40 |
MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
ZĄBKI |
5 |
WALĘCKI MICHAŁ |
SPRO / M30 |
MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
ZĄBKI |
6 |
TURSKI PRZEMEK |
SCLA / M 45 |
MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
WARSZAWA |
7 |
CYGAŃSKI PAWEŁ |
SCLA / M40 |
MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
MARKI |
|
|
45 |
0 | MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WIECZOREK ZUZANNA |
SCLA / K20 |
MSR & TOYOTA GRUPA CYGAN |
LEGIONOWO |
|
|
46 |
0 | MTB EŁK PROSTKI |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GĄSIEWSKI KRZYSZTOF |
SCLA / M40 |
MTB EŁK PROSTKI |
EŁK |
|
|
47 |
0 | NIEGÓRALE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GÓRECKI KAROL |
SPRO / M40 |
NIEGÓRALE |
IZABELIN |
2 |
KAMIŃSKI WOJCIECH |
SPRO / M40 |
NIEGÓRALE |
WARSZAWA |
3 |
KLECZAJ BARBARA |
SPRO / K 30 |
NIEGÓRALE |
WARSZAWA |
4 |
KOSKO MAGDALENA |
SPRO / K 40 |
NIEGÓRALE |
ZĄBKI |
5 |
UGNIEWSKI MARIUSZ |
SPRO / M40 |
NIEGÓRALE |
NOWY DWÓR MAZOWIECKI |
|
|
48 |
0 | NORTHERN XC SPORTSCLUB |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
NIEWIECZERZAL PIOTR |
SPRO / M40 |
NORTHERN XC SPORTSCLUB |
BODEN |
|
|
49 |
72 | OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GOŚCIEWICZ TOMASZ |
SCLA / M30 |
OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA |
GŁOGÓW |
|
|
50 |
0 | PEGO.CC IFON |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KARWOWSKI MACIEJ |
SCLA / M30 |
PEGO.CC IFON |
WARSZAWA |
2 |
ANDRZEJCZUK ADAM |
SPRO / M20 |
PEGO.CC IFON |
WARSZAWA |
|
|
51 |
0 | PKO BANK POLSKI |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KWIATKOWSKI MICHAŁ |
SPRO / M40 |
PKO BANK POLSKI |
PIASTÓW |
|
|
52 |
0 | POGROMCY GÓR |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DUDKIEWICZ ADAM |
SCLA / M 45 |
POGROMCY GÓR |
SALISBURY |
2 |
LIPSKI KAMIL |
Dcla / |
POGROMCY GÓR |
ŚWIEBODZIN |
3 |
NOWICKI MARCIN |
Dcla / |
POGROMCY GÓR |
WILTON |
|
|
53 |
0 | POLSKI KLUB MTB |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BERNAT MACIEJ |
SPRO / M30 |
POLSKI KLUB MTB |
WARSZAWA |
|
|
54 |
0 | R2-BIKE.COM MTN CREW |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUNICKI ANDREAS |
SPRO / M55 |
R2-BIKE.COM MTN CREW |
PLETTENBERG |
2 |
STEGEMANN BERND |
SPRO / M45 |
R2-BIKE.COM MTN CREW |
HERDECKE |
3 |
TROCHIMOWICZ IREK |
Dcla / |
R2-BIKE.COM MTN CREW |
HAMM |
4 |
KRANE ANDREA |
Dcla / |
R2-BIKE.COM MTN CREW |
HAMM |
|
|
55 |
0 | RAFBIKE CYCLING TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KANIEWSKI RAFAŁ |
SPRO / M30 |
RAFBIKE CYCLING TEAM |
MARKI |
2 |
ROSZKOWSKI JAROSŁAW |
SPRO / M30 |
RAFBIKE CYCLING TEAM |
MARKI |
3 |
ROSZKOWSKI JAROSŁAW |
E-bi / M |
RAFBIKE CYCLING TEAM |
MARKI |
|
|
56 |
0 | RAZ NA WOZIE MTB TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DŁUGOSZ ADAM |
SCLA / M20 |
RAZ NA WOZIE MTB TEAM |
KOLUSZKI |
|
|
57 |
470 | REALBEAN.EU |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GRIGAITIS DOVYDAS |
SPRO / M30 |
REALBEAN.EU |
KAUNAS RAJ. |
|
|
58 |
0 | REDSKI OLYMPIA MTB TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RENSEN VICTOR |
SCLA / M 55 |
REDSKI OLYMPIA MTB TEAM |
HENGELO GLD |
|
|
59 |
185 | RIDE43TEAM |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ROGALA MARCIN |
SPRO / M50 |
RIDE43TEAM |
KOMORNICA |
|
|
60 |
0 | ROWEROWA DOIIB |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KŁODOWSKI MICHAŁ |
SCLA / M 45 |
ROWEROWA DOIIB |
WROCŁAW |
2 |
KUCIEL ARTUR |
SCLA / M40 |
ROWEROWA DOIIB |
JAWORZNO |
3 |
LEŃCZYK ADAM |
SCLA / M 55 |
ROWEROWA DOIIB |
WROCŁAW |
4 |
MAJER JANUSZ |
SCLA / M60 |
ROWEROWA DOIIB |
JELENIA GÓRA |
5 |
RADOŃ ROBERT |
SCLA / M 55 |
ROWEROWA DOIIB |
MOKRONOS DOLNY |
6 |
WINIARSKA-PAJDAK MARTA |
SCLA / K30 |
ROWEROWA DOIIB |
MIEROSZÓW |
7 |
ZAKRAWACZ ŁUKASZ |
SCLA / M40 |
ROWEROWA DOIIB |
SOBÓTKA |
8 |
PAJDAK PIOTR |
SPRO / M40 |
ROWEROWA DOIIB |
MIEROSZÓW |
9 |
ULMAN MARCIN |
SPRO / M40 |
ROWEROWA DOIIB |
JAWORZNO |
10 |
SADOWSKI KRZYSZTOF |
DPRO / |
ROWEROWA DOIIB |
DOBROSZYCE |
11 |
PAJKIERT DARIUSZ |
DPRO / |
ROWEROWA DOIIB |
BOLESŁAWIEC |
|
|
61 |
0 | ROWEROWY RZEPIN |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DACH PIOTR |
SCLA / M60 |
ROWEROWY RZEPIN |
RZEPIN |
|
|
62 |
0 | RSC 79 WERNE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MARCEL MEINERT |
SPRO / M40 |
RSC 79 WERNE |
WERNE |
|
|
63 |
0 | RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GEHRKE MICHAŁ |
SPRO / M20 |
RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM |
CHODZIEŻ |
2 |
JELENIEWSKI FILIP |
SPRO / M20 |
RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM |
CHODZIEŻ |
|
|
64 |
386 | SCHC TEAM CHRZANÓW |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KALITA MARCIN |
DPRO / |
SCHC TEAM CHRZANÓW |
CHEŁMEK |
|
|
65 |
11 | SECO/WARWICK |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PIJECKA NATALIA |
SCLA / K30 |
SECO/WARWICK |
ŚWIEBODZIN |
|
|
66 |
0 | SOBIESZ.PL |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
OSUCH RYSZARD |
E-bi / M |
SOBIESZ.PL |
JELENIA GÓRA |
|
|
67 |
0 | SPORT-PROFIT WROCŁAW |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŻURAWSKI MATEUSZ |
SCLA / M40 |
SPORT-PROFIT WROCŁAW |
PRUSICE |
|
|
68 |
0 | STS EXTREME GROM-BIKE TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOTLARZ KRYSTIAN |
SPRO / M45 |
STS EXTREME GROM-BIKE TEAM |
LUBIN |
2 |
WINCZASZEK PAWEŁ |
SPRO / M45 |
STS EXTREME GROM-BIKE TEAM |
WIERZBICE |
|
|
69 |
996 | SUPERIOR RIDERS |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HRUZÍK MATEJ |
SCLA / M 18 |
SUPERIOR RIDERS |
DOLNÍ LHOTA |
|
|
70 |
0 | SZPRYCHA GIŻYCKO |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GORBACZ ŁUKASZ |
SPRO / M45 |
SZPRYCHA GIŻYCKO |
KRUKLANKI |
2 |
KINDRASZ KRZYSZTOF |
SPRO / M40 |
SZPRYCHA GIŻYCKO |
GIŻYCKO |
3 |
NOWALSKI WOJCIECH |
SPRO / M30 |
SZPRYCHA GIŻYCKO |
GIŻYCKO |
4 |
TRYKACZ MARCIN |
SPRO / M45 |
SZPRYCHA GIŻYCKO |
WILKASY |
|
|
71 |
0 | TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ADAMS MACIEJ |
SCLA / M20 |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
JANOWICE WIELKIE |
2 |
JANKOWSKI JACEK |
SCLA / M30 |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
ZŁOTORYJA |
3 |
SZLUFIK MAREK |
SCLA / M 45 |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
JELENIA GÓRA |
4 |
CHOJECKI DAMIAN |
SPRO / M20 |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
JELENIA GÓRA |
5 |
ROGALA ADAM |
SPRO / M20 |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
JELENIA GÓRA |
6 |
IGNACZAK RAFAŁ |
DPRO / |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
JELENIA GÓRA |
7 |
NOWACKI TOMASZ |
SCLA / M 45 |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
LEGNICA |
8 |
ALCHIMOWICZ RAFAŁ |
DPRO / |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
JELENIA GÓRA |
9 |
KUBACKI ŁUKASZ |
Dcla / |
TEAM OPTYKOKULAR - ALCHIMOWICZBIKE |
ŁOMNICA |
|
|
72 |
0 | TEAM WIELKI PTAK |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LESZCZYŃSKI ANDRZEJ |
SCLA / M 45 |
TEAM WIELKI PTAK |
GDAŃSK |
2 |
SKIBICKI TOMASZ |
SCLA / M 45 |
TEAM WIELKI PTAK |
GDAŃSK |
3 |
ŚLIWIŃSKI DARIUSZ |
SCLA / M50 |
TEAM WIELKI PTAK |
GDAŃSK |
4 |
WÓJCIK PIOTR |
SCLA / M40 |
TEAM WIELKI PTAK |
GDAŃSK |
|
|
73 |
0 | THP TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RATAJCZAK SEBASTIAN |
SPRO / M45 |
THP TEAM |
OPOLE |
|
|
74 |
380 | TOPLOŽISKA - VERGE CZECH |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ČADIL PETR |
Dcla / |
TOPLOŽISKA - VERGE CZECH |
ÚVALY |
2 |
ČADIL PAVEL |
Dcla / |
TOPLOŽISKA - VERGE CZECH |
OSTRAVA MICHÁLKOVICE |
|
|
75 |
0 | VO2MAX MTB TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GARDZIELEWSKI ARTUR |
SCLA / M 45 |
VO2MAX MTB TEAM |
GDAŃSK |
|
|
76 |
0 | WATAHA.CC |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KALITA PAWEŁ |
SPRO / M40 |
WATAHA.CC |
SZCZECIN |
2 |
KĘPIŃSKI JÓZEF |
SPRO / M40 |
WATAHA.CC |
SZCZECIN |
3 |
LESZKIEWICZ ROMAN |
SPRO / M40 |
WATAHA.CC |
SZCZECIN |
4 |
POTRZEBNY MICHAŁ |
SPRO / M40 |
WATAHA.CC |
BEZRZECZE |
5 |
STWORA MARCIN |
SPRO / M40 |
WATAHA.CC |
SZCZECIN |
|
|
77 |
0 | WEPA PIECHOWICE |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZYDŁOWSKI BOGUSŁAW |
SCLA / M30 |
WEPA PIECHOWICE |
PIECHOWICE |
|
|
78 |
281 | WIKTRANS RACING |
|
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŚWIERCZEWSKI SYLWESTER |
SCLA / M 45 |
WIKTRANS RACING |
KARCZEW |
|
|
79 |
0 | WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DĘBIAK TOMASZ |
SCLA / M 18 |
WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM |
WIERUSZÓW |
2 |
NOWAK STANISLAW |
SCLA / M20 |
WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM |
SIEPRAW |
3 |
OKOŃ MIKOŁAJ |
SCLA / M 18 |
WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM |
WIERUSZÓW |
4 |
SZUKAŁA ALEKSANDRA |
SCLA / K 18 |
WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM |
WIERUSZÓW |
5 |
PASZKIEWICZ JULIAN |
SCLA / M 16 |
WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM |
WIERUSZÓW |
|
|
80 |
0 | YOLOBIKE MARBA TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KARAŚ PIOTR |
SCLA / M40 |
YOLOBIKE MARBA TEAM |
ZIELONA GÓRA |
2 |
JARZĄBEK JAREK |
SCLA / M 45 |
YOLOBIKE MARBA TEAM |
ZIELONA GÓRA |
|
|
81 |
0 | ŠIANDIEN LENGVAI |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RUZGAS ARMINAS |
SPRO / M30 |
ŠIANDIEN LENGVAI |
VILNIUS |
|
|
82 |
374 | ŚRODA RACING TEAM |
OK |
|
Zmiana | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HELWIG PATRYK |
DPRO / |
ŚRODA RACING TEAM |
ŚRODA WIELKOPOLSKA |
|
|