Datasport

11. PKO Białystok Półmaraton, PKO Nocny Bieg na 5
Białystok, 12 maja 2024 r.


Drużyna (Dotyczy tylko PKO Bieg na 5 km)


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 58
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 3M
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KSIĄŻEK MONIKA 5km / K40 3M WARSZAWA
2 KOZIARA MACIEK 5km / M40 3M WARSZAWA
3 REGULIŃSKA MAGDALENA 5km / K30 3M PŁOCK
 
2 3T BIAŁYSTOK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BURSIEWICZ ZUZANNA 5km / K12 3T BIAŁYSTOK KLEOSIN
2 CZAJKOWSKA JULIA 5km / K12 3T BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
 
3 AC SA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAMOTOWSKA MONIKA 5km / K30 AC SA BIAŁYSTOK
 
4 ADIDAS RUNERS TRICITY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIOŁ KRZYSZTOF 21+5 / M40 ADIDAS RUNERS TRICITY GDAŃSK
 
5 ATAK KOLKI!
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KALISZUK KRZYSZTOF 5km / M20 ATAK KOLKI! BIAŁYSTOK
2 RAKIEĆ DANIEL 5km / M20 ATAK KOLKI! SOKÓŁKA
3 DEMBICKI PIOTR 5km / M20 ATAK KOLKI! BIAŁYSTOK
4 BIAŁCZAK MATEUSZ 5km / M20 ATAK KOLKI! BIAŁYSTOK
 
6 AUTO IDEA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSIŃSKA KATARZYNA 5km / K30 AUTO IDEA TEAM ŁOMIANKI
2 ANIKIEJ PAWEŁ 5km / M50 AUTO IDEA TEAM BIAŁYSTOK
3 CHODUBSKI RAFAŁ 5km / M20 AUTO IDEA TEAM WARSZAWA
4 ŻOCHOWSKI RAFAŁ 5km / M20 AUTO IDEA TEAM WARSZAWA
5 CHOJNOWSKA JOLANTA 5km / K50 AUTO IDEA TEAM BIAŁYSTOK
 
7 BGTTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CHILMONIK DAMIAN 5km / M20 BGTTEAM BIAŁYSTOK
2 GRABOWSKI FILIP 5km / M20 BGTTEAM OSTROŁĘKA
3 TROHIMIK VADIM 5km / M20 BGTTEAM SWISŁOCZ
4 HUSTSINOVICH DARYA 5km / K20 BGTTEAM ŁUNINIEC
5 KUCHAREWICZ-KUKLIK MONIKA 5km / K20 BGTTEAM SOKÓŁKA
6 MARKOWSKA PATRYCJA 5km / K20 BGTTEAM BIAŁYSTOK
7 SUCHODOŁA MARTA 5km / K30 BGTTEAM HAJNÓWKA
8 PARZYCH MONIKA 5km / K30 BGTTEAM BIAŁYSTOK
9 DROBAVA ALENA 5km / K30 BGTTEAM ZHLOBIN
10 BABKOVA ALINA 5km / K20 BGTTEAM WORONOWO
11 VAUCHOK ALIAKSEI 5km / M30 BGTTEAM NOVOGRÓDEK
12 AKSIUTSIN LEANID 5km / M30 BGTTEAM KLETNOJE
13 CHARKIEWICZ JAKUB 5km / M30 BGTTEAM HAJNÓWKA
14 ANTONOWICZ ADAM 5km / M30 BGTTEAM ŁOMŻA
15 ZUBRYCKI TOMASZ 5km / M30 BGTTEAM BIAŁYSTOK
 
8 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANISŁAWSKA EWELINA 5km / K30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
2 OSIK MIŁOSZ 5km / M12 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM NIEWODNICA KORYCKA
3 AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 5km / M30 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM OGRODNICZKI
4 PRUSZYŃSKA MONIKA 5km / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
 
9 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAORSKA URSZULA 21+5 / K40 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM BIAŁYSTOK
 
10 CHŁOPCY CHORTENOWCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKI RAFAŁ 5km / M30 CHŁOPCY CHORTENOWCY OSOWICZE
2 RYBNIK ŁUKASZ 21+5 / M40 CHŁOPCY CHORTENOWCY BIAŁYSTOK
3 SZYDŁOWSKI ADRIAN 21+5 / M30 CHŁOPCY CHORTENOWCY BIAŁYSTOK
 
11 CWANY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZYSZTOF ŚWINIARSKI 5km / M12 CWANY TEAM BIAŁYSTOK
 
12 DEAF RUNNING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OKRÓJ DAWID 21+5 / M40 DEAF RUNNING WARSZAWA
 
13 DROZD TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SUCHOWIERSKA MONIKA 5km / K40 DROZD TEAM BIAŁYSTOK
2 DROZDOWSKI PAWEŁ 5km / M30 DROZD TEAM BIALYSTOK
3 DROZDOWSKA BLANKA 5km / K12 DROZD TEAM BIALYSTOK
 
14 DRTUSZ BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRONIEWICZ PIOTR 5km / M40 DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
2 BAJKOWSKI KACPER 5km / M20 DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
3 JUCHIMOWICZ MARCIN 5km / M30 DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
4 WAŚKO MARLENA 5km / K30 DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
5 DULEWICZ KACPER 5km / M20 DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
6 SAMOSTOJ JUSTYNA 5km / K20 DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
7 CZARNECKI TOMASZ 5km / M30 DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
 
15 DRUŻYNA GOŁDAP
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZLASZYŃSKI PRZEMEK 5km / M40 DRUŻYNA GOŁDAP GOŁDAP
 
16 DRUŻYNA ML
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LENART MIŁOSZ 21+5 / M50 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
2 DUDKIEWICZ MAJA 5km / K12 DRUŻYNA ML KĘTRZYN
 
17 EUROSOFT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZDUNEK MICHAŁ 21km / M40 EUROSOFT TEAM WARSZAWA
 
18 EURUS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŻUKOWSKA ADRIANNA 5km / K30 EURUS WASILKÓW
2 OKRĘGLICKA SARA 5km / K30 EURUS BIAŁYSTOK
3 ZANIEWSKA SYLWIA 5km / K40 EURUS BIAŁYSTOK
4 TOPOLSKA MARLENA 5km / K30 EURUS WASILKÓW
5 FESZLER MAGDALENA 5km / K30 EURUS BIAŁYSTOK
6 STASIEWICZ TOMASZ 5km / M20 EURUS BIAŁYSTOK
 
19 EVIL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAZDERSKA-KIPIEL AGNIESZKA 21+5 / K40 EVIL TEAM OSIECZANY
 
20 GODZINA ZERO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN 5km / M40 GODZINA ZERO EŁK
2 IGNATOWICZ RADOSŁAW 5km / M40 GODZINA ZERO EŁK
 
21 HAJNÓWKA BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKSZA MICHAŁ 5km / M30 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
2 CHIRKO OLIWIA 5km / K12 HAJNÓWKA BIEGA HAJNÓWKA
 
22 INTRUM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI KAMIL 5km / M30 INTRUM BIAŁYSTOK
2 PIOTROWSKI ŁUKASZ 5km / M30 INTRUM BIAŁYSTOK
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K30 INTRUM
4 SIEMIENOWICZ MARCIN 5km / M30 INTRUM KUŹNICA
5 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 5km / K40 INTRUM WASILKÓW
6 BUJNAROWSKI MARIUSZ 21+5 / M20 INTRUM MOŃKI
 
23 KALINOWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBOLEWSKI ANDRZEJ 5km / M40 KALINOWSKI TEAM BIALYSTOK
2 PIETKUN ŁUKASZ 21+5 / M30 KALINOWSKI TEAM BIAŁYSTOK
3 SIEMIENIUK KRZYSZTOF 5km / M30 KALINOWSKI TEAM BIAŁYSTOK
4 SIEMIENIUK DOROTA 5km / K30 KALINOWSKI TEAM BIAŁYSTOK
5 BARTOSZEWICZ JAN 5km / M40 KALINOWSKI TEAM BIAŁYSTOK
6 MARKIEWICZ GRZEGORZ 21+5 / M30 KALINOWSKI TEAM BIAŁYSTOK
 
24 KAN-THERM RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁEMPICKI PAWEŁ 21+5 / M30 KAN-THERM RACING TEAM KLEPACZE
2 KIEDA PATRYK 21+5 / M30 KAN-THERM RACING TEAM BIAŁYSTOK
 
25 KAN-THERM RACING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKUTOWICZ RENATA 21+5 / K30 KAN-THERM RACING TEAM BIAŁYSTOK
 
26 KB MARATON TUREK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZUBERT TOMASZ 21+5 / M40 KB MARATON TUREK TUREK
 
27 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KATNER-PRUSZYŃSKA JOANNA 5km / K40 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
2 PRUSZYŃSKI EDWARD 21+5 / M50 KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OŻARÓW MAZOWIECKI
 
28 KOBIETY BIEGAJĄ | ZOFFEE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WACKO MARCIN 21+5 / M30 KOBIETY BIEGAJĄ | ZOFFEE POZNAŃ
 
29 KOŚCIAN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRZYŻAŃSKA ARLETA 5km / K50 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
2 SKRZYPCZAK ROMAN 5km / M50 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
3 SKRZYPCZAK BARBARA 5km / K50 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN
 
30 LUX MED SPORTS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIL ANIOŁKOWSKI 5km / M20 LUX MED SPORTS TEAM BIAŁYSTOK
2 HOŁOWIENKO TOMASZ 5km / M20 LUX MED SPORTS TEAM BIAŁYSTOK
3 TARASEWICZ KATARZYNA 5km / K20 LUX MED SPORTS TEAM BIAŁYSTOK
4 KLEPACKA SARA 5km / K20 LUX MED SPORTS TEAM BIAŁYSTOK
 
31 MARATOMANIJA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DALIUS ČVERTKAUSKAS 21km / M50 MARATOMANIJA VILNIUS
 
32 MD RUN TRAINING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MORAWSKI JACEK 5km / M50 MD RUN TRAINING BIAŁYSTOK
2 WIŚNIEWSKA JOANNA 5km / K50 MD RUN TRAINING BIAŁYSTOK
3 GONTAREK EWA 5km / K50 MD RUN TRAINING BIAŁYSTOK
4 DUDEK BARTOSZ 5km / M30 MD RUN TRAINING TRELAWNY
5 GOŁASZEWSKA EMILIA 5km / K40 MD RUN TRAINING BIAŁYSTOK
6 DŁUGOKIŃSKA MAŁGORZATA 5km / K30 MD RUN TRAINING BIAŁYSTOK
7 SZCZYKOWSKA-MILLER JOANNA 5km / K30 MD RUN TRAINING BIAŁYSTOK
 
33 N50
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIESZUTA WOJCIECH 5km / M40 N50 BIAŁYSTOK
2 KRYSIEWICZ PAWEŁ 5km / M30 N50 BIAŁYSTOK
3 SZYMAŃSKA-ZIOMEK MAGDALENA 5km / K30 N50 BIAŁYSTOK
4 BOROWSKI KRYSTIAN 5km / M40 N50 BIAŁYSTOK
5 MOZYRSKA DOROTA 21+5 / K50 N50 BIAŁYSTOK
6 GRABOWSKA ANNA 21+5 / K30 N50 BIAŁYSTOK
7 WASILEWSKA JOANNA 21+5 / K30 N50 BIAŁYSTOK
 
34 NIBE BIAWAR TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMANIUK PAWEŁ 5km / M20 NIBE BIAWAR TEAM SOKÓŁKA
2 HRYNIEWICZ BEATA 5km / K20 NIBE BIAWAR TEAM BIAŁYSTOK
 
35 OPERA I FILHARMONIA PODLASKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LANGE-KUCZYŃSKA MAGDALENA 5km / K40 OPERA I FILHARMONIA PODLASKA BIAŁYSTOK
2 EWA JANKOWSKA 5km / K20 OPERA I FILHARMONIA PODLASKA BIAŁYSTOK
3 WILDNER RADOSŁAW 21km / M40 OPERA I FILHARMONIA PODLASKA BIAŁYSTOK
 
36 OUTDOOR TRAINING
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWIATEK MAGDALENA 5km / K40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
2 CZERNIAKIEWICZ ANNA 5km / K40 OUTDOOR TRAINING GRABÓWKA
3 TARASEWICZ PAWEŁ 5km / M40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
4 DĄBROWSKA SYLWIA 5km / K30 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
5 MOTYKA KRZYSZTOF 5km / M40 OUTDOOR TRAINING GRABÓWKA
6 SOKÓLSKA KATARZYNA 5km / K30 OUTDOOR TRAINING POGORZAŁKI
7 MATEJCZYK ARTUR 21+5 / M40 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK
 
37 PASJA BIEGANIA GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOLEWSKI DAMIAN 5km / M30 PASJA BIEGANIA GNIEZNO PAKSZYN
2 WŁODARCZYK SEBASTIAN 5km / M30 PASJA BIEGANIA GNIEZNO GNIEZNO
 
38 PASJA BIEGANIA GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBARCZYK KASIA 5km / K30 PASJA BIEGANIA GNIEZNO KŁECKO
 
39 PIETRZYK RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁĘCKI PAWEŁ 21+5 / M30 PIETRZYK RUNNING TEAM ŻYRARDÓW
 
40 PLUM RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RUTKOWSKI GRZEGORZ 5km / M40 PLUM RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
2 KOSAKOWSKI MATEUSZ 5km / M20 PLUM RUNNING TEAM WYSOKIE MAZOWIECKIE
3 STEPANIUK ANDRZEJ 5km / M30 PLUM RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
4 KALINOWSKI PAWEŁ 5km / M30 PLUM RUNNING TEAM NIEWODNICA KORYCKA
5 MATEJCZYK MARCIN 5km / M40 PLUM RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
6 MORAWSKA EDYTA 5km / K50 PLUM RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
7 KŁOS JACEK 5km / M50 PLUM RUNNING TEAM KLEOSIN
8 BARTOSZUK KAROL 5km / M30 PLUM RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
9 BORYS PAULINA 5km / K30 PLUM RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
10 LUTAREWICZ PAULINA 5km / K30 PLUM RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
 
41 PODLASKIE KOCURY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROGALSKI PIOTR 5km / M30 PODLASKIE KOCURY OLMONTY
 
42 PODLASKIE KOCURY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JÓŹWICKI KAROL 21+5 / M40 PODLASKIE KOCURY DOBRZYNIEWO DUŻE
 
43 POLITECHNIKA BIALOSTOCKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZTOLBERG PAWEŁ 21+5 / M20 POLITECHNIKA BIALOSTOCKA BIAŁYSTOK
2 DZIENISIK MICHAŁ 21+5 / M20 POLITECHNIKA BIALOSTOCKA GRABÓWKA
3 DZIEKOŃSKI MICHAŁ 21+5 / M20 POLITECHNIKA BIALOSTOCKA BIAŁYSTOK
4 GRZEŚ TOMASZ 21+5 / M50 POLITECHNIKA BIALOSTOCKA BIAŁYSTOK
 
44 RUN GOKU TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYBYŁA ADRIAN 21+5 / M30 RUN GOKU TEAM IŁAWA
2 PRZYBYŁA AGNIESZKA 5km / K30 RUN GOKU TEAM IŁAWA
 
45 RUN4FUN.BY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARYSOVICH LIZAVETA 5km / K30 RUN4FUN.BY BREST
2 SHASHKOU YAHOR 21+5 / M40 RUN4FUN.BY BREST
3 PUZYNIA ARSENI 5km / M12 RUN4FUN.BY GRODNO
4 SHASHKOVA VOLHA 5km / K40 RUN4FUN.BY BREST
5 MATORNY ULADZIMIR 21km / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
6 RECHKAUSKAS EDUARD 5km / M30 RUN4FUN.BY BARANOVICHY
7 SIAHODNIK ALEH 21+5 / M40 RUN4FUN.BY GRODNO
8 CZEMODANOV ALEXEJ 21+5 / M40 RUN4FUN.BY BIALYSTOK
9 CHAMADANAVA TATIANA 5km / K40 RUN4FUN.BY BIALYSTOK
 
46 SALON KOSMETYCZNY JOKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FARFUŁOWICZ JOANNA 5km / K20 SALON KOSMETYCZNY JOKA ŁOMŻA
2 PRZEKOP JUSTYNA 5km / K20 SALON KOSMETYCZNY JOKA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
 
47 SALON KOSMETYCZNY JOKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARPUK JOANNA 5km / K30 SALON KOSMETYCZNY JOKA BIAŁYSTOK
 
48 SOKÓŁSKA GRUPA BIEGOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOKAREWICZ PAWEŁ 21+5 / M40 SOKÓŁSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁKA
 
49 SPORT2FREEDOM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 UŹDZIŁO EMIL 5km / M30 SPORT2FREEDOM WARSZAWA
 
50 SPOT PSZCZYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZŁAPA URSZULA 21km / K40 SPOT PSZCZYNA CZARKÓW
 
51 SĄ WOLNIEJSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIWISZEK KATARZYNA 21+5 / K30 SĄ WOLNIEJSI MĄTKI
2 AMBROSEWICZ-WALACIK MARTA 21km / K30 SĄ WOLNIEJSI BARTĄG
3 BAZYLEWICZ MARCIN 5km / M30 SĄ WOLNIEJSI KRASNOPOL
 
52 SĄ WOLNIEJSI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZOROWSKI RYSZARD 21+5 / M60 SĄ WOLNIEJSI OLSZTYN
 
53 TANIAKSIAZKA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIKIEWICZ MACIEJ 5km / M40 TANIAKSIAZKA.PL BIAŁYSTOK
2 BOŻENKO PIOTR 5km / M30 TANIAKSIAZKA.PL BIAŁYSTOK
 
54 TEAM 8:00 MIŃSK MAZOWIECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALKA MARCIN 21km / M40 TEAM 8:00 MIŃSK MAZOWIECKI MIŃSK MAZOWIECKI
 
55 TEAM KOPEĆ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZIATEK SEBASTIAN 5km / M30 TEAM KOPEĆ SZCZYTNO
 
56 UBOJNIA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŹLUK ALEKSANDRA 5km / K20 UBOJNIA TEAM BIAŁYSTOK
 
57 VAPE&FLY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOSZCZYŃSKA MARTA 5km / K20 VAPE&FLY WARSZAWA
 
58 WYBIEGANI ŁAGIEWNIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁT MARCIN 21km / M40 WYBIEGANI ŁAGIEWNIKI ŁAGIEWNIKI