Datasport

21. Bieg Ulicš Piotrkowskš Rossmann Run
ŁódŸ, 25 maja 2024 r.


Drużyna zakładowa


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 110
Jeœli widzisz błšd w swoim zgłoszeniu i chciałbyœ go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #BASIATEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKURSKI MARIUSZ 10km / M50 #BASIATEAM LUBLIN
2 REJMAK RENATA 10km / K40 #BASIATEAM LUBLIN
 
2 #DRADURAFITSME
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KARLIŃSKI MARCIN 10km / M40 #DRADURAFITSME ŁÓD
2 KARLIŃSKA KATARZYNA 10km / K40 #DRADURAFITSME ŁÓD
 
3 #HAPPYRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANEK DOMINIK 10km / M30 #HAPPYRUNNERS ŁÓD
2 MICOR JOLANTA 10km / K30 #HAPPYRUNNERS ŁÓD
 
4 #NOLIMITS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOFIL MARIUSZ 10km / M50 #NOLIMITS LUBLIN
2 KUZIOŁA IWONA 10km / K40 #NOLIMITS LUBLIN
 
5 #PLANBIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MIKOŁAJCZYK DAMIAN 10km / M30 #PLANBIEGANIE ZDUŃSKA WOLA
 
6 1 PUŁK SAPERÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALIDUDA ANNA 10km / K40 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG
 
7 15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA GIŻYCKO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DUCHNOWSKI ŁUKASZ 10km / M40 15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA GIŻYCKO EŁK
 
8 5PRO SAPERZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOCZAŁ ROBERT 10km / M50 5PRO SAPERZY ŁÓD
 
9 7 DYWIZJON LOTNICZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĘBIŃSKA OLIWIA 10km / K30 7 DYWIZJON LOTNICZY RASZYN
2 GŁOGOWSKI MARIUSZ 10km / M30 7 DYWIZJON LOTNICZY TOMASZÓW MAZOWIECKI
3 BANASZEK AGNIESZKA 10km / K40 7 DYWIZJON LOTNICZY NOWY GLINNIK
4 WACH ELA 10km / K40 7 DYWIZJON LOTNICZY LUBOCHNIA
5 KUCHTA JOANNA 10km / K30 7 DYWIZJON LOTNICZY TOMASZÓW MAZOWIECKI
6 HUBAR TOMASZ 10km / M40 7 DYWIZJON LOTNICZY TOMASZÓW MAZOWIECKI
7 MASTALERZ BARTŁOMIEJ 10km / M30 7 DYWIZJON LOTNICZY DĘBOWA GÓRA
8 SAŁAJ GRZEGORZ 10km / M40 7 DYWIZJON LOTNICZY OPOCZNO
9 WLODARCZYK DANIEL 10km / M30 7 DYWIZJON LOTNICZY KOLUSZKI
10 DZIK TOBIASZ 10km / M20 7 DYWIZJON LOTNICZY TOMASZOW MAZOWIECKI
11 DARCZYŃSKA KINGA 10km / K30 7 DYWIZJON LOTNICZY TOMASZÓW MAZ
12 JUREK ADRIANA 10km / K30 7 DYWIZJON LOTNICZY BIELOWICE
 
10 ABB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZARĘBA MATEUSZ 10km / M20 ABB ZGIERZ
2 OSMULSKI TOMASZ 10km / M40 ABB ŁÓD
3 BOROWIECKI ANDRZEJ 10km / M40 ABB ŁÓD
4 SOSNOWSKA ILONA 10km / K30 ABB ŁÓD
5 KUMIŃSKI PIOTR 10km / M40 ABB ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
6 MASTALERZ PAWEŁ 10km / M40 ABB BEŁCHATÓW
7 JACKIEWICZ JOANNA 10km / K30 ABB ŁÓD
8 ZYGOWSKA ELŻBIETA 10km / K40 ABB ŁOD
 
11 ACCENTURE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOZNIAK KACPER 10km / M30 ACCENTURE DYGOWO
2 LIŃSKI ADRIAN 10km / M30 ACCENTURE ŁÓD
3 KOŁODZIEJCZAK GRACJAN 10km / M50 ACCENTURE LUTOMIERSK
 
12 ADVENTURE TEAM BY DELOITTE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LUKAS MICHAŁ 10km / M30 ADVENTURE TEAM BY DELOITTE PABIANICE
 
13 AFLOFARM ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLUTA JOANNA 10km / K20 AFLOFARM ACTIVE TEAM ŁÓD
 
14 AMCOR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAŁUŻNY RAFAŁ 10km / M30 AMCOR KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
2 KUCZKOWSKI ALEKSANDER 10km / M40 AMCOR ŁÓD
3 ZIĘBA MAGDALENA 10km / K30 AMCOR ŁÓD
 
15 AQ WIRING SYSTEMS TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANICKI TOMEK 10km / M40 AQ WIRING SYSTEMS TEAM ŁÓD
2 OLEJNICZAK KRYSTIAN 10km / M40 AQ WIRING SYSTEMS TEAM ŁÓD
3 JANICKI DARIUSZ 10km / M30 AQ WIRING SYSTEMS TEAM ŁÓD
4 DUTKIEWICZ TOMEK 10km / M40 AQ WIRING SYSTEMS TEAM ŁÓD
5 ŻURAWSKA KATARZYNA 10km / K30 AQ WIRING SYSTEMS TEAM WIŒNIOWA GÓRA
6 SAŁADAJCZYK RADOSŁAW 10km / M40 AQ WIRING SYSTEMS TEAM PABIANICE
7 MRUGALSKA KATARZYNA 10km / K30 AQ WIRING SYSTEMS TEAM ŁASK
8 OBERDA JAGODA 10km / K30 AQ WIRING SYSTEMS TEAM GRUDZIĽDZ
9 PAWLIKOWSKA MARTA 10km / K30 AQ WIRING SYSTEMS TEAM ŁÓD
10 MILCZAREK ANNA 10km / K40 AQ WIRING SYSTEMS TEAM ŁÓD
11 SZAFAROWSKA ANNA 10km / K40 AQ WIRING SYSTEMS TEAM ŁÓD
 
16 ASSECO ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROSIAK PIOTR 10km / M40 ASSECO ACTIVE TEAM ŁÓD
2 OWCZAREK ANNA 10km / K40 ASSECO ACTIVE TEAM ŁÓD
3 FIDLER DOMINIKA 10km / K40 ASSECO ACTIVE TEAM ŁÓD
 
17 ATLAS RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 10km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
2 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH 10km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
3 BOHDANOWICZ KRYSTIAN 10km / M40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
4 DUDAS WIESŁAW 10km / M60 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓDŻ
5 GAWEŁ TOMASZ 10km / M40 ATLAS RUNNING TEAM KRZYWIEC
6 WÓJKOWSKI KAMIL 10km / M40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
7 SYKUŁA RAFAŁ 10km / M40 ATLAS RUNNING TEAM RZGÓW
8 BIAŁEK TOMASZ 10km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
9 LEWICKI MARCIN 10km / M40 ATLAS RUNNING TEAM WÓDKA
10 NAU PIOTR 10km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
11 BEDNAREK MICHAŁ 10km / M40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
12 KUKHAR IVANNA 10km / K30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
13 RATAJCZAK JACEK 10km / M40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
14 JUSZCZYK TOMASZ 10km / M50 ATLAS RUNNING TEAM RADWANICE
15 KOCH GRZEGORZ 10km / M50 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
16 KULCZYCKI ŁUKASZ 10km / M40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
17 DUDAS ARKADIUSZ 10km / M30 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
18 TRAWCZYŃSKA EWELINA 10km / K40 ATLAS RUNNING TEAM ŁÓD
19 PIORUN EWELINA 10km / K40 ATLAS RUNNING TEAM SKIERNIEWICE
 
18 BADAJ.TO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LASOTA ŁUKASZ 10km / M30 BADAJ.TO ŁÓD
2 MACIASZEK-TUME ADRIANNA 10km / K20 BADAJ.TO LODZ
 
19 BEKO EUROPEA LODZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBUS MACIEJ 10km / M40 BEKO EUROPEA LODZ ZGIERZ
 
20 BIDFOOD FARUTEX
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DROŻDŻEWSKI MICHAŁ 10km / M40 BIDFOOD FARUTEX ŁÓD
2 SZABLIŃSKA MAŁGORZATA 10km / K30 BIDFOOD FARUTEX ŁÓD
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 BIDFOOD FARUTEX
4 MOSKWA WOJCIECH 10km / M20 BIDFOOD FARUTEX WĽCHOCK
5 KIEŁCZYŃSKA ANETA 10km / K40 BIDFOOD FARUTEX ŁÓD
6 OPALSKA ANNA 10km / K40 BIDFOOD FARUTEX ŁÓD
 
21 BIEGAM Z TRUVANT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUBIAK ŁUKASZ 10km / M30 BIEGAM Z TRUVANT ŁÓD
2 DZWONKOWSKI DOMINIK 10km / M40 BIEGAM Z TRUVANT ŁÓD
3 RUDOLF ALEKSANDER 10km / M16 BIEGAM Z TRUVANT ŁÓD
4 CZYŻ BARTŁOMIEJ 10km / M30 BIEGAM Z TRUVANT TUSZYN
5 MATUSIAK KRZYSZTOF 10km / M30 BIEGAM Z TRUVANT ZGIERZ
6 KAMIŃSKA RÓŻA 10km / K30 BIEGAM Z TRUVANT ZGIERZ
 
22 BILIŃSKI TEAM RUN&WALK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITUSIK DARIUSZ 10km / M50 BILIŃSKI TEAM RUN&WALK ŁÓD
 
23 BORGWARNER RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILCZAK GRZEGORZ 10km / M30 BORGWARNER RUNNING TEAM SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
2 KOBIERSKI KAMIL 10km / M40 BORGWARNER RUNNING TEAM RZESZÓW
3 DZIAŁO ADRIAN 10km / M20 BORGWARNER RUNNING TEAM RADOMYŒL WIELKI
4 BUSZTA PAWEŁ 10km / M30 BORGWARNER RUNNING TEAM BRZÓZA STADNICKA
5 SZOSTEK KRZYSIEK 10km / M30 BORGWARNER RUNNING TEAM RZESZÓW
6 STANIBUŁA SYLWESTER 10km / M30 BORGWARNER RUNNING TEAM RZESZÓW
7 SZPUNAR WALDEMAR 10km / M40 BORGWARNER RUNNING TEAM NOWA WIES
8 ZEGAR JUSTYNA 10km / K30 BORGWARNER RUNNING TEAM ROPCZYCE
9 MAGDA DAWID 10km / M30 BORGWARNER RUNNING TEAM RZESZÓW
10 ZAGÓRSKI PRZEMYSŁAW 10km / M20 BORGWARNER RUNNING TEAM TARNOBRZEG
 
24 BSH RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MALINOWSKI MARCIN 10km / M40 BSH RUNNING TEAM TUSZYNEK MAJORACKI
2 CHAŁUPCZAK NORBERT 10km / M30 BSH RUNNING TEAM TUSZYN
3 ŁUCZAK ŁUKASZ 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
4 OMAKOWSKI JAROSŁAW 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
5 KONECKI KAMIL 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
6 KUCHARSKI SEBASTIAN 10km / M30 BSH RUNNING TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
7 FOTEK RADOSŁAW 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
8 JANKOWSKI ADAM 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
9 KOMINIAK BARTŁOMIEJ 10km / M30 BSH RUNNING TEAM BIAŁA
10 WIŒNIEWSKI BARTOSZ 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
11 GOLEC MARCIN 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
12 MIERZWA SZYMON 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
13 GORZKOWSKI ADAM 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
14 MOTYLEWSKI KONRAD 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
15 HAŁACZKIEWICZ RAFAŁ 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
16 TRZONEK JAROSŁAW 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
17 DOPIERAŁA ŁUKASZ 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
18 WESZKA MARCIN 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
19 GOLEŃ MIROSŁAW 10km / M60 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
20 GRABOWSKI PIOTR 10km / M20 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
21 SZULC DARIUSZ 10km / M50 BSH RUNNING TEAM GAŁKÓW
22 CZARNECKA AGNIESZKA 10km / K30 BSH RUNNING TEAM ŁOD
23 ADAMOWICZ PAWEL 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
24 TOMCZYK KRYSTIAN 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
25 RUZICKI MARCIN 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
26 OLEJNICZAK DOROTA 10km / K50 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
27 PATURA PRZEMYSŁAW 10km / M30 BSH RUNNING TEAM PABIANICE
28 SKALSKI KRYSTIAN 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
29 GÓRA EMILIA 10km / K30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
30 NIEMIRO ALEKSANDRA 10km / K40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
31 GIEJBA MAŁGORZATA 10km / K30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
32 KOWALSKI MARCIN 10km / M50 BSH RUNNING TEAM LODZ
33 GOKCAY KORHAN 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
34 RUCIŃSKA ALEKSANDRA 10km / K30 BSH RUNNING TEAM CHOCEŃ
35 WITKOWSKI JERZY 10km / M40 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
36 WALAK DARIUSZ 10km / M60 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
37 PAWLIK ELA 10km / K30 BSH RUNNING TEAM KONSTANTKI
38 WIŒNIEWSKI JAN 10km / M40 BSH RUNNING TEAM PABIANICE
39 LISIECKI KAMIL 10km / M30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
40 SMOLARKIEWICZ DAWID 10km / M30 BSH RUNNING TEAM CZARNOŻYŁY
41 KUCIĘBA PAULINA 10km / K30 BSH RUNNING TEAM ŁÓD
 
25 BWRUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PASIECZNY KAROL 10km / M30 BWRUNNERS WARSZAWA
 
26 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASIŃSKI MACIEJ 10km / M40 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA ŁÓD
2 JABŁOŃSKA ASIA 10km / K30 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA ŁÓD
3 CEBULA ŁUKASZ 10km / M40 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA ŁÓD
4 ZAKRZEWSKI ZBYSZEK 10km / M50 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA ŁÓD
5 PATORA ROBERT 10km / M50 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA BARTOSZEWICE
6 SZYNDLAR ANNA 10km / K30 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA KONSTANTYNA
7 CIEŒLAK EWA 10km / K40 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA ŁÓD
8 PODPORA MARCIN 10km / M40 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA ŁÓD
9 SYPNIEWSKA BEATA 10km / K40 CASTORAMA ŁÓD PIEKARNIA ŁÓD
 
27 CAŁA NAPRZÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRANKIEWICZ LUDWIKA 10km / K40 CAŁA NAPRZÓD ŁÓD
2 LENKIEWICZ RAFAŁ 10km / M40 CAŁA NAPRZÓD ŁÓD
3 FRANKOWSKA KATARZYNA 10km / K30 CAŁA NAPRZÓD ŁÓD
4 BOROWIK ŁUKASZ 10km / M40 CAŁA NAPRZÓD OLEŒNICA
5 KOLIŃSKA MAGDALENA 10km / K40 CAŁA NAPRZÓD ŁÓD
 
28 CHANGE RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULIK SZYMON 10km / M20 CHANGE RUNNING TEAM ŁÓD
2 KOZAK PATRYK 10km / M20 CHANGE RUNNING TEAM ŁÓD
3 PAWEL PALKA 10km / M40 CHANGE RUNNING TEAM LODZ
4 BIELICKA-OLCZAK MARTA 10km / K20 CHANGE RUNNING TEAM GÓRA ŒWIĘTEJ MAŁGORZATY
5 JEDRZEJCZAK MACIEJ 10km / M30 CHANGE RUNNING TEAM ŁÓD
6 OLEKSIEWICZ ZOFIA 10km / K20 CHANGE RUNNING TEAM ŁÓD
7 BAJDA MARCIN 10km / M40 CHANGE RUNNING TEAM ŁÓD
8 MAJEWSKA KINGA 10km / K40 CHANGE RUNNING TEAM KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
29 CLARIANT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOMINIAK MATEUSZ 10km / M30 CLARIANT ŁÓD
2 BŁASIAK PAWEŁ 10km / M30 CLARIANT ŁÓD
3 LAURENT ADRIEN 10km / M30 CLARIANT ŁÓD
4 PAŁCZYŃSKI PIOTR 10km / M40 CLARIANT ZGIERZ
5 KIJAŃSKA MAŁGORZATA 10km / K20 CLARIANT ŁÓD
6 RACZYŃSKA AGNIESZKA 10km / K30 CLARIANT ŁÓD
 
30 COMMERZBANK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ALEGIANI CRISTIANO 10km / M50 COMMERZBANK ŁÓD
 
31 CORNING RUNNING CONNECTION
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI MICHAŁ 10km / M40 CORNING RUNNING CONNECTION ŁÓD
2 POLAŃSKI SŁAWEK 10km / M40 CORNING RUNNING CONNECTION ŁÓD
3 BOŒKA PATRYK 10km / M20 CORNING RUNNING CONNECTION KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
4 SOBCZAK ALEKSANDRA 10km / K20 CORNING RUNNING CONNECTION ANDRESPOL
5 BRZĘCZEK FILIP 10km / M30 CORNING RUNNING CONNECTION ŁÓD
6 GRZESIAK ŁUKASZ 10km / M40 CORNING RUNNING CONNECTION GŁOWNO
7 KANTOR DAMIAN 10km / M40 CORNING RUNNING CONNECTION GŁOWNO
8 FIJAŁKOWSKI MACIEJ 10km / M30 CORNING RUNNING CONNECTION PABIANICE
9 KOWALSKA IWONA 10km / K30 CORNING RUNNING CONNECTION ŁÓD
10 MALYLO OLHA 10km / K20 CORNING RUNNING CONNECTION KOLUSZKI
11 PĽSKO EWELINA 10km / K30 CORNING RUNNING CONNECTION ŁÓD
12 KAZIMIERCZAK ADAM 10km / M30 CORNING RUNNING CONNECTION ŁÓD
13 DWORSKA AGNIESZKA 10km / K40 CORNING RUNNING CONNECTION MAURYCOW
14 MIKULSKI TOMASZ 10km / M40 CORNING RUNNING CONNECTION GŁOWNO
15 DĘBIŃSKI MICHAŁ 10km / M20 CORNING RUNNING CONNECTION KUTNO
16 ŻELECHOWICZ LECH 10km / M40 CORNING RUNNING CONNECTION GŁOWNO
17 KUSZYŃSKA AGNIESZKA 10km / K30 CORNING RUNNING CONNECTION BIAŁA
 
32 COTY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SKAKUJ ALEKSANDRA 10km / K30 COTY WARSZAWA
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 COTY
3 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 COTY
4 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 COTY
5 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 COTY
 
33 CRAFTWARE RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 CRAFTWARE RUNNING TEAM
 
34 DECATHLON LOGISTICS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PANASIUK OLGA 10km / K30 DECATHLON LOGISTICS ŁÓD (ŁÓD-WIDZEW)
2 WIĘCŁAWEK EWELINA 10km / K30 DECATHLON LOGISTICS ŁÓD
3 MERECZ KRISTIAN 10km / M30 DECATHLON LOGISTICS
4 ANIELAK WERONIKA 10km / K30 DECATHLON LOGISTICS ŁÓD
5 MAKOCHOŃ ROBERT 10km / M30 DECATHLON LOGISTICS ŁÓD
6 VOROBEL BOHDAN 10km / M20 DECATHLON LOGISTICS ŁÓD
7 SKRZYPCZAK KATARZYNA 10km / K30 DECATHLON LOGISTICS ŁÓD
 
35 DELIA COSMETICS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMICH KAROL 10km / M40 DELIA COSMETICS ŁÓD
2 WIKTORSKI BŁAŻEJ 10km / M40 DELIA COSMETICS ŁĘCZYCA
 
36 DELL RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPERTOWSKI ŁUKASZ 10km / M40 DELL RUNNING TEAM ŁÓD
 
37 DZIUBSONY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIUBA MICHAŁ 10km / M40 DZIUBSONY ROGÓW
2 DZIUBA SZYMON 10km / M20 DZIUBSONY ROGÓW
3 DZIUBA NATALIA 10km / K16 DZIUBSONY ROGÓW
4 WARSZAWSKA EDYTA 10km / K50 DZIUBSONY ŁÓD
 
38 DĽBROWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KWASIBORSKI PATRYK 10km / M20 DĽBROWSKI TEAM NOWE ROŒCISZEWO
 
39 ERICSSON
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZUCKI WOJCIECH 10km / M20 ERICSSON KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
40 FLEX TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOBOL ARTUR 10km / M40 FLEX TEAM ŁÓD
2 CIEŒLIK JACEK 10km / M40 FLEX TEAM ŁÓD
3 ZWIĽZEK ARKADIUSZ 10km / M20 FLEX TEAM KOLUSZKI
4 KORNAFEL BARTŁOMIEJ 10km / M30 FLEX TEAM ŁÓD
5 ZALEWSKI PIOTR 10km / M30 FLEX TEAM STAROWA GÓRA
6 ERNST TOMASZ 10km / M30 FLEX TEAM ŁÓD
7 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 FLEX TEAM
8 MIKOŁAJCZYK MATEUSZ 10km / M30 FLEX TEAM RAKÓW DUŻY
9 GILCZEWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M40 FLEX TEAM ŁÓD
10 PRYGA DANIEL 10km / M30 FLEX TEAM ŁÓD
11 DAŁEK KRZYSZTOF 10km / M30 FLEX TEAM ŁÓD
12 BOROŃCZYK MARZENA 10km / K50 FLEX TEAM ŁÓD
13 ZYGMUNCIAK WIOLETA 10km / K30 FLEX TEAM ŁÓD
 
41 FLOSLEK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SULIŃSKI VEL SULEWSKI PIOTR 10km / M40 FLOSLEK ŁÓD
2 IGNACZAK JAROSŁAW 10km / M30 FLOSLEK WARSZAWA
3 PIEŃKOWSKI MAREK 10km / M30 FLOSLEK PIASECZNO
4 CZUCHRYTA IZABELA 10km / K30 FLOSLEK KURÓW
5 URBAŃSKI MICHAŁ 10km / M30 FLOSLEK WARSZAWA
6 ARAK IRENEUSZ 10km / M30 FLOSLEK PIASECZNO
7 GAŁECKA KLAUDIA 10km / K20 FLOSLEK OBRĘB
8 SOKALSKI ŁUKASZ 10km / M40 FLOSLEK PIASECZNO
9 DOŁĘGA ANDRZEJ 10km / M50 FLOSLEK GRODZISK MAZOWIECKI
 
42 FM LOGISTIC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁYSONIEWSKI RADOSŁAW 10km / M30 FM LOGISTIC SKIERNIEWICE
2 MIRECKA MARZENA 10km / K40 FM LOGISTIC ŻYRARDÓW
 
43 FUJITSU RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARCIŃCZAK KAROLINA 10km / K30 FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓD
 
44 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUJNOWSKI MICHAŁ 10km / M30 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
2 JAKUBOWSKI KRZYSZTOF 10km / M30 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
3 BECKER ANDRZEJ 10km / M60 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
4 FAJERSKA KAROLINA 10km / K20 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
5 HULEWICZ PIOTR 10km / M40 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
6 WIĘCKOWSKA MAŁGORZATA 10km / K20 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
7 ŒMIECHOWICZ JAKUB 10km / M30 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT RZGÓW
8 BEDNARSKA MARTA 10km / K20 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
9 MRÓWKA OLGA 10km / K20 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
10 KRAWCZYK PAULINA 10km / K20 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
11 FATALSKA OLGA 10km / K20 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
12 RYDZEWSKA MONIKA 10km / K30 FUNDACJA KOLOROWY ŒWIAT ŁÓD
 
45 GARDA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SOSNOWSKI ADAM 10km / M40 GARDA ROZPRZA
2 CISZEWSKI PAWEŁ 10km / M50 GARDA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3 WAGENKNECHT ROBERT 10km / M50 GARDA GOLESZE
4 NOWAK-KABZIŃSKA JOANNA 10km / K40 GARDA MOSZCZENICA
5 KRAŒ GRZEGORZ 10km / M50 GARDA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
6 KLAUZ AGNIESZKA 10km / K50 GARDA PIOTRKÓW TRYB.
7 GAŁĽZKA BEATA 10km / K50 GARDA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
8 FELDMAN KATARZYNA 10km / K40 GARDA PIOTRKÓW TRYB.
9 CISZEWSKA MARIOLA 10km / K50 GARDA PIOTRKÓW TRYB.
10 TOMASZCZYK MONIKA 10km / K40 GARDA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
46 GFT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARTOSIK MAREK 10km / M40 GFT ŁÓD
2 PIOTROWSKI RADEK 10km / M40 GFT ŁÓD
3 ZGANIACZ PRZEMYSŁAW 10km / M50 GFT ŁÓD
4 TKACZ KRZYSZTOF 10km / M40 GFT ŁÓD
5 BUGAJ MARCIN 10km / M40 GFT ŁÓD
6 FIJAŁKOWSKI BARTOSZ 10km / M20 GFT ŁÓD
 
47 GL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTERA PIOTR 10km / M40 GL ŁÓD
 
48 HAMMERMED TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZCZEPANIAK PRZEMYSŁAW 10km / M30 HAMMERMED TEAM ŁÓD
2 PUSZ BARTOSZ 10km / M30 HAMMERMED TEAM ŁÓD
3 SIEDLECKI DANIEL 10km / M40 HAMMERMED TEAM ŁÓD
4 SKRZYPCZAK POŒNIK LILIANNA 10km / K40 HAMMERMED TEAM ŁÓD
5 BŁASZCZYK DAWID 10km / M30 HAMMERMED TEAM ŁÓD
6 HARASIŃSKI RYSZARD 10km / M60 HAMMERMED TEAM ŁÓD
 
49 HARMAN CONNECTED SERVICES POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIKORSKI PIOTR 10km / M40 HARMAN CONNECTED SERVICES POLAND ŁÓD
2 MATUSIAK MARIUSZ 10km / M30 HARMAN CONNECTED SERVICES POLAND ŁÓD
3 MILLER DAMIAN 10km / M30 HARMAN CONNECTED SERVICES POLAND ŁÓD
 
50 HTF LUDWIK SIKORSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKA AGNIESZKA 10km / K40 HTF LUDWIK SIKORSKI KOLONIA BRUZYCA
 
51 ICHEM-VITADIET
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PRZYWARA PAWEŁ 10km / M40 ICHEM-VITADIET ŁÓD
2 SZYMCZYK PAWEŁ 10km / M40 ICHEM-VITADIET ŁÓD
3 STRIŻKO MICHAŁ 10km / M30 ICHEM-VITADIET PABIANICE
4 TWARDOWSKI KAMIL 10km / M30 ICHEM-VITADIET ŁÓD
5 WIŒNIEWSKI PAWEŁ 10km / M30 ICHEM-VITADIET ŁÓD
 
52 IDEMIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DELGADO GUILLERMO 10km / M30 IDEMIA LODZ
 
53 INFOSYS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GŁĽB SZYMON 10km / M40 INFOSYS
2 POSELIUZHNYI BOHDAN 10km / M30 INFOSYS
3 KINDELA MICHAŁ 10km / M30 INFOSYS
4 BOŻYK ANDRZEJ 10km / M30 INFOSYS
5 PIETRZAK MICHAŁ 10km / M30 INFOSYS
6 PANKAJ KUMAR 10km / M40 INFOSYS
7 TOMECKI JAKUB 10km / M30 INFOSYS
8 PEINADO DANIEL RODRIGUEZ 10km / M20 INFOSYS
9 IDZIKOWSKI MATEUSZ 10km / M30 INFOSYS
10 EDDAMALY YOUNESS 10km / M30 INFOSYS
11 TUMIDAJEWICZ ANNA 10km / K50 INFOSYS
12 TUMIDAJEWICZ PIOTR 10km / M50 INFOSYS
 
54 KALINOWSKITEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BYTNER-KWIATKOWSKA MONIKA 10km / K30 KALINOWSKITEAM PRUSZKÓW
 
55 KB ODRA OPOLE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MASNYK ŁUKASZ 10km / M40 KB ODRA OPOLE OPOLE
 
56 KONSPORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PODZOLKOV YEVHEN 10km / M40 KONSPORT ZGIERZ
2 KUZIORA DANIEL 10km / M30 KONSPORT ŁÓD
3 PLECH SEBASTIAN 10km / M40 KONSPORT WRZĽCA
4 ADAMSKI GRZEGORZ 10km / M30 KONSPORT KAZIMIERZ
5 DOMINIAK DAMIAN 10km / M20 KONSPORT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
6 RUŒKIEWICZ KAMIL 10km / M20 KONSPORT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
7 STANIELEWICZ KLAUDIA 10km / K20 KONSPORT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
57 KOTWICA BRZEG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILK MARCIN 10km / M40 KOTWICA BRZEG BRZEG
 
58 KSIĘGOWI Z PASJĽ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIEWIÓRSKI KRYSTIAN 10km / M30 KSIĘGOWI Z PASJĽ ZGIERZ
2 BERSKI HUBERT 10km / M30 KSIĘGOWI Z PASJĽ KRZYWIEC
 
59 KSIĘGOWI Z PASJĽ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYDA JACEK 10km / M40 KSIĘGOWI Z PASJĽ ŁÓD
 
60 LEGS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DYLIK SYLWESTER 10km / M30 LEGS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
2 DOMAŃSKI MACIEJ 10km / M40 LEGS ŁÓD
3 LAZAREWICZ SYLWESTER 10km / M30 LEGS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
4 KOSTRZEWSKI PIOTR 10km / M40 LEGS ZGIERZ
5 ANDRZEJCZAK JUSTYNA 10km / K40 LEGS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
61 L’OREAL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BATOROWSKI ŁUKASZ 10km / M30 L’OREAL TEAM
2 MITRUŒ KATARZYNA 10km / L’OREAL TEAM
 
62 MABION
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLEJNICZAK WIOLETTA 10km / K40 MABION ŁÓD
2 TĘCZAR MARCIN 10km / M30 MABION ŁÓD
3 URBAŃSKA NATALIA 10km / K20 MABION ŁÓD
 
63 MAREL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ARROYO CIQUE JUAN 10km / M30 MAREL LODZ
 
64 MBANK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOSIK WITOLD 10km / M40 MBANK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
2 SUCHECKI JAKUB 10km / M40 MBANK ŁÓD
3 KALISTA JACEK 10km / M40 MBANK ŁÓD
4 TRZCIŃSKI PAWEŁ 10km / M40 MBANK RĽBIEŃ AB
5 OLEJNICZAK DAMIAN 10km / M30 MBANK ŁÓD
6 CHMIELECKI MARIUSZ 10km / M40 MBANK ŁÓD
7 KWIECIEŃ - LIPIŃSKA KAMILA 10km / K40 MBANK ŁÓD
8 WRÓBEL NATALIA 10km / K30 MBANK ŁOWICZ
9 KALSKA MAGDALENA 10km / K40 MBANK ŁÓD
 
65 MD SOS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOŁAKOWSKA MAŁGORZATA 10km / K50 MD SOS ŁÓD
 
66 MEDIA EXPERT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZMIGIELSKI MATEUSZ 10km / M20 MEDIA EXPERT ŁÓD
2 KŁODAWSKA MARTA 10km / K20 MEDIA EXPERT ŁÓD
3 SURMA BARTEK 10km / M30 MEDIA EXPERT ŁÓD
4 SARNOWSKI KAMIL 10km / M50 MEDIA EXPERT ŁÓD
5 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 MEDIA EXPERT
6 SOSNOWSKI PIOTR 10km / M20 MEDIA EXPERT ŁÓD
7 KLIMEK ŁUKASZ 10km / M40 MEDIA EXPERT OSTRÓW WIELKOPOLSKI
8 WALKOWIAK MICHAŁ 10km / M30 MEDIA EXPERT KALISZ
9 KOTECKI JAKUB 10km / M30 MEDIA EXPERT KALISZ
10 WEGENKO KRZYSZTOF 10km / M40 MEDIA EXPERT ŁÓD
11 SZMIGIELSKI DOMINIK 10km / M20 MEDIA EXPERT ŁÓD
12 OSIŃSKA SYLWIA 10km / K40 MEDIA EXPERT ZBIERSK
13 KOSIŃSKA SYLWIA 10km / K30 MEDIA EXPERT WOLICA
14 POLANOWSKA ANGELIKA 10km / K30 MEDIA EXPERT SZCZECINEK
 
67 MEDICOVER RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARCIK ARTUR 10km / M30 MEDICOVER RUNNERS JAWORZNO
2 PIETROWSKA KLAUDIA 10km / K20 MEDICOVER RUNNERS ŻELECHLINEK
3 SELKE RADOSŁAW LUCJAN 10km / M30 MEDICOVER RUNNERS MILANÓWEK
4 SETA ADAM 10km / M40 MEDICOVER RUNNERS PABIANICE
5 LASOŃ MAGDALENA 10km / K40 MEDICOVER RUNNERS WARSZAWA
6 MATUSIK AGNIESZKA 10km / K40 MEDICOVER RUNNERS ZĽBKI
 
68 MORENA CZOŁOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOJTCZAK DOMINIK 10km / M30 MORENA CZOŁOWA ŁÓD
2 MIKORENDA PIOTR 10km / M50 MORENA CZOŁOWA ŁOWICZ
 
69 MPK ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI JAROSŁAW 10km / M40 MPK ŁÓD KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
2 SZCZAP MAGDALENA 10km / K30 MPK ŁÓD STARE SKOSZEWY
 
70 MPK ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RESZKA DAWID 10km / M30 MPK ŁÓD ŁÓD
 
71 NORDEA RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIRAZA TOMASZ 10km / M40 NORDEA RUNNERS ŁÓD
2 OGŁOZA ADRIAN 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
3 GÓRSKI WOJCIECH 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
4 CERAN MAREK 10km / M30 NORDEA RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
5 ILNICKI BRUNO 10km / M30 NORDEA RUNNERS ZGIERZ
6 PIETRUSZEWSKA EWA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
7 ZDULSKI KAMIL 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
8 KABZA DAWID 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
9 BALICKA MAGDALENA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
10 KABAT MARCIN 10km / M30 NORDEA RUNNERS JUSTYNÓW
11 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 NORDEA RUNNERS
12 CYBULSKI ROBERT 10km / M20 NORDEA RUNNERS ŁÓD
13 SOKALSKI PAWEŁ 10km / M50 NORDEA RUNNERS ŁÓD
14 OLSZEWSKA KAMILA 10km / K20 NORDEA RUNNERS BIAŁA PODLASKA
15 OGŁOZIŃSKI MICHAŁ 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
16 SZEWCZYK GRZEGORZ 10km / M20 NORDEA RUNNERS ZGIERZ
17 ZAJĽC JULIA 10km / K20 NORDEA RUNNERS ŁÓD
18 ZIMNY JAN 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
19 LUTZ AGNIESZKA 10km / K40 NORDEA RUNNERS ŁÓD
20 RACZYŃSKI TOMASZ 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
21 CZERWIŃSKA MAŁGORZATA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
22 GRUBCZAK AGNIESZKA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
23 MADEJ-OSÓWNIAK KATARZYNA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
24 KAWCZYŃSKA OLGA 10km / K30 NORDEA RUNNERS
25 ŁUCZYŃSKI KRYSTIAN 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
26 GALANT ŁUKASZ 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
27 KOZŁOWSKI TOMASZ 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
28 JANICKA JUSTYNA 10km / K20 NORDEA RUNNERS ŁÓD
29 KRYSTIANIK OLGA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁYSZKOWICE
30 ZAJĽCZKOWSKA DARIA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
31 ŻAK MACIEJ 10km / M30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
32 NOWIK KLAUDIA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
33 BOHO-ROMANOWICZ SANDRA 10km / K20 NORDEA RUNNERS ŁASK
34 SOWIŃSKA KATARZYNA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁĘCZYCA
35 BASAJ FILIP 10km / M30 NORDEA RUNNERS WARSZAWA
36 WIĘCKOWSKA ANNA 10km / K40 NORDEA RUNNERS GLINNIK
37 PIĽTKIEWICZ MAGDALENA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
38 TYMUŁA-WOJTYSIAK MARTA 10km / K40 NORDEA RUNNERS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
39 RUDALSKA KAROLINA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
40 MARSZAŁEK ANNA 10km / K40 NORDEA RUNNERS ŁÓD
41 KRAKOWIAK JOANNA 10km / K30 NORDEA RUNNERS ŁÓD
 
72 ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMCZEWSKI KONRAD 10km / M40 ORANGE POLSKA ŁÓD
2 SIENKIEWICZ WOJCIECH 10km / M50 ORANGE POLSKA ŁÓD
3 WESOŁOWSKA KATARZYNA 10km / K40 ORANGE POLSKA WARSZAWA
4 TEODOREK MARCELI 10km / M40 ORANGE POLSKA WARSZAWA
 
73 ORIENTARIUM ZOO ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRZEZIŃSKI ALEKSANDER 10km / M30 ORIENTARIUM ZOO ŁÓD ŁÓD
2 KREBS MARCIN 10km / M30 ORIENTARIUM ZOO ŁÓD PABIANICE
3 WOLSKI KRZYSZTOF 10km / M40 ORIENTARIUM ZOO ŁÓD GAŁKÓW MAŁY
4 CIĘŻKI KONRAD 10km / M40 ORIENTARIUM ZOO ŁÓD ŁÓD
5 SIKORA MAGDALENA 10km / K20 ORIENTARIUM ZOO ŁÓD ŁÓD
6 BANDEL ADAM 10km / M30 ORIENTARIUM ZOO ŁÓD ŁÓD
7 JAŃCZYK ŁUKASZ 10km / M20 ORIENTARIUM ZOO ŁÓD ŁÓD
 
74 ORIFARM POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MICHALSKI RADOSŁAW 10km / M40 ORIFARM POLAND ŁÓD
2 KOŒMIDER MICHAŁ 10km / M40 ORIFARM POLAND DOMANIEWICE
3 POLAK JACEK 10km / M40 ORIFARM POLAND ŁOWICZ
4 BOGUS JUSTYNA 10km / K40 ORIFARM POLAND ŁÓD
5 GAWROŃSKI JAKUB 10km / M30 ORIFARM POLAND ŁÓD
6 MANEWICZ MARTA 10km / K30 ORIFARM POLAND ŁYSZKOWICE
7 RYNKIEWICZ ALEKSANDRA 10km / K30 ORIFARM POLAND ŁYSZKOWICE
8 DUDZIŃSKA-SUKIENNIK KAROLINA 10km / K30 ORIFARM POLAND ŁYSZKOWICE
 
75 ORIFARM POLAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GALOCH ANNA 10km / K40 ORIFARM POLAND BEŁCHATÓW
 
76 ORKLA CARE S.A.
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAWLAK PIOTR 10km / M50 ORKLA CARE S.A. WARSZAWA
2 SAJNACKI ROBERT 10km / M30 ORKLA CARE S.A. PRUSZKÓW
3 GOLISZEWSKA ALEKSANDRA 10km / K30 ORKLA CARE S.A. WARSZAWA
 
77 P-CONSTRUCTIONS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PYTEL KACPER 10km / M30 P-CONSTRUCTIONS ŁÓD
 
78 PAWKO RUNNER TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KROCHMAL PAWEŁ 10km / M30 PAWKO RUNNER TEAM WARSZAWA
 
79 PEEK&CLOPPENBURG
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEBASTJAŃSKI MICHAŁ 10km / M20 PEEK&CLOPPENBURG ŁÓD
2 STĘPIEŃ ANETA 10km / K50 PEEK&CLOPPENBURG ŁÓD
3 ZIÓŁEK SEBASTIAN 10km / M30 PEEK&CLOPPENBURG SKAŁA
 
80 PGE OBRÓT RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WICIŃSKA-REUS DOMINIKA 10km / K40 PGE OBRÓT RUN ŁÓD
2 SASIN MAGDALENA 10km / K40 PGE OBRÓT RUN ŁÓD
 
81 PGF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJEWSKI PIOTR 10km / M50 PGF ŁÓD
 
82 POLITECHNIKA ŁÓDZKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WÓJCIK MARIUSZ 10km / M60 POLITECHNIKA ŁÓDZKA ŁÓD
2 GALEWSKI MAREK 10km / M50 POLITECHNIKA ŁÓDZKA ŁÓD
3 SEKIETA MAREK 10km / M50 POLITECHNIKA ŁÓDZKA PABIANICE
4 GAJEK MAGDALENA 10km / K30 POLITECHNIKA ŁÓDZKA ŁÓD
 
83 POLTENT RUN # CREATEYOURBRAND
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RACHWAŁ PAWEŁ 10km / M40 POLTENT RUN # CREATEYOURBRAND RYBNIK
2 SALAMON TATIANA 10km / K40 POLTENT RUN # CREATEYOURBRAND KROSTOSZOWICE
3 SALAMON MICHAŁ 10km / POLTENT RUN # CREATEYOURBRAND KROSTOSZOWICE
4 DRZENIEK PATRYK 10km / M20 POLTENT RUN # CREATEYOURBRAND
 
84 PRATT WHITNEY KALISZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KISTER BŁAŻEJ 10km / M50 PRATT WHITNEY KALISZ GODZIESZE
 
85 RAJSPORT ACTIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MODRANKA DAMIAN 10km / M30 RAJSPORT ACTIVE SIERADZ
 
86 REXONA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PALUCHIEWICZ SZYMON 10km / M40 REXONA TEAM PAWŁOWICE
2 CHWEDORCZUK ROBERT 10km / M50 REXONA TEAM WARSZAWA
3 PIOTROWSKI RAFAŁ 10km / M30 REXONA TEAM WARSZAWA
4 PIECH MACIEJ 10km / M40 REXONA TEAM KATOWICE
5 BRZOZOWSKA IZABELA 10km / K40 REXONA TEAM JÓZEFOSŁAW
6 KOZAK JULIA 10km / K20 REXONA TEAM WARSZAWA
7 JANIAK PIOTR 10km / M30 REXONA TEAM OTRĘBUSY
8 TRYDENSKI RAFAL 10km / M50 REXONA TEAM WARSAW
9 KUCHTA TADEUSZ 10km / M30 REXONA TEAM WARSZAWA
 
87 ROSSMANN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
2 STAWIKOWSKI DARIUSZ 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
3 ROJEWSKI PAWEŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
4 UCHEREK MATEUSZ 10km / M40 ROSSMANN ŒWIĘTOCHŁOWICE
5 WYDERKA DARIUSZ 10km / M30 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
6 LEWANDOWSKI MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
7 KOŁODZIEJCZYK MAREK 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
8 SOTNYKOV PAVLO 10km / M20 ROSSMANN CHARKÓW
9 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
10 KOŁODZIEJCZAK FILIP 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
11 DĘBSKI IGOR 10km / M16 ROSSMANN ŁÓD
12 LACHOWSKI ROBERT 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
13 CHRAPEK JANUSZ 10km / M40 ROSSMANN WARSZAWA
14 WDOWIAK AGNIESZKA 10km / K50 ROSSMANN ŁÓD
15 KAMECKI KRYSTIAN 10km / M30 ROSSMANN ZGIERZ
16 LESIKOWSKI DANIEL 10km / M40 ROSSMANN LODZ
17 KOTYNIA BARTEK 10km / M20 ROSSMANN LODZ
18 KMIECIAK ARKADIUSZ 10km / M50 ROSSMANN CZĘSTOCHOWA
19 BŁASIAK JACEK 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
20 WYDERKA TADEUSZ 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
21 GONDZIA ROBERT 10km / M30 ROSSMANN KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
22 CHODOROWICZ MARIUSZ 10km / M30 ROSSMANN ZELÓW
23 PIETRZAK MARCIN 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
24 WIŒNIEWSKI ARTUR 10km / M30 ROSSMANN MICHAŁÓW-REGINÓW
25 SZYMALA TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
26 MIŁEK ADAM 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
27 KIJEWSKI MARCELI 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
28 DOMAŃSKI ZBIGNIEW 10km / M40 ROSSMANN ŁÓDŻ
29 DOMAŃSKI KRZYSZTOF 10km / M40 ROSSMANN ŁÓDŻ
30 KRAWCZYK BEATA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
31 SZYMALA PAWEŁ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
32 JAKUBOWSKI MACIEJ 10km / M30 ROSSMANN GOMUNICE
33 BUCZEK DAWID 10km / M30 ROSSMANN TOMASZÓW MAZOWIECKI
34 ŻYCHLIŃSKI MIŁOSZ 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
35 WODKA SEBASTIAN 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
36 KOWALSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 ROSSMANN PODDĘBICE
37 KUSZYŃSKA KAROLINA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
38 OCHOTA JAKUB 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
39 BARTOSIK WIKTOR 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
40 POPŁAWSKI KAROL 10km / M60 ROSSMANN ŁÓD
41 CIEŒLAK TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
42 POTAKOWSKI JAN 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
43 SWAT OSKAR 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
44 OLCZYK-DRYNIAK DOROTA 10km / K40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
45 NEJMAN MATEUSZ 10km / M30 ROSSMANN ZGIERZ
46 VENTURA STEFANIA 10km / K30 ROSSMANN POZNAŃ
47 BIAŁAS MAJA 10km / K20 ROSSMANN ZBĽSZYŃ
48 ZIÓŁKOWSKI ADAM 10km / M40 ROSSMANN WARTA
49 ZIÓŁKOWSKI MATEUSZ 10km / M20 ROSSMANN WARTA
50 WÓJCIK KRZYSZTOF 10km / M60 ROSSMANN ŁÓD
51 WIECZORKIEWICZ PRZEMYSŁAW 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
52 SOKOL SERHII 10km / M30 ROSSMANN ŁÓDŻ
53 MAŁGORZACIAK PAWEŁ 10km / M40 ROSSMANN BUKOWIEC
54 KISIEL WŁADYSŁAW 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
55 ZAWŁOCKA MILENA 10km / K20 ROSSMANN ŒWIERCZE
56 KAŁUŻA DAMIAN 10km / M20 ROSSMANN WARSZAWA
57 KOKOTEK MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
58 JAWORSKI WŁADYSŁAW 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
59 NURKOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 ROSSMANN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
60 NURKOWSKI ROBERT 10km / M40 ROSSMANN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
61 DEMELE ANETA 10km / K30 ROSSMANN
62 DUDZIK JULIUSZ 10km / M30 ROSSMANN MAŁY RUDNIK
63 KOŒCIAŃSKI OSKAR 10km / M20 ROSSMANN GLIWICE
64 MIROWSKI MARIUSZ 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
65 SENDER TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
66 SZUBIELSKI PIOTR 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
67 TRZEWIKOWSKA PAULINA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
68 MUSZYŃSKI JAKUB 10km / M30 ROSSMANN WOLA ZARADZYŃSKA
69 KUPCZYK PRZEMYSŁAW 10km / M30 ROSSMANN KSAWERÓW
70 KUSIENICKI ARKADIUSZ 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
71 AMBROZIAK SEBASTIAN 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
72 PARADOWSKA JUSTYNA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
73 WÓJCIK DANIEL 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
74 ALBIGOWSKA MAGDALENA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
75 PAŠKOVÁ KRISTÝNA 10km / K20 ROSSMANN
76 URBANOVÁ VERA 10km / K40 ROSSMANN
77 ŁASZCZYŃSKI WIKTOR 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
78 RESZELEWSKI JAROSŁAW 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
79 RESZELEWSKA NATALIA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
80 KOWALSKA ROMA 10km / K40 ROSSMANN BYTKOWO
81 ORMANIEC KACPER 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
82 WILGOCKI TOMASZ 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
83 BOREK BARTŁOMIEJ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
84 FATEL ADAM 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
85 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ 10km / M40 ROSSMANN WOLBÓRZ
86 KOWALSKA MAJA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
87 STRZELCZYK SEBASTIAN 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
88 DZIEDZIC ADAM 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
89 GAŁKIEWICZ ANETA 10km / K20 ROSSMANN PABIANICE
90 MAŃKOWSKA ADRIANA 10km / K30 ROSSMANN OBORNIKI WIELKOPOLSKIE
91 SUTOR ANDRZEJ 10km / M30 ROSSMANN PYSKOWICE
92 WIECZOREK MICHAŁ 10km / M40 ROSSMANN ŁAZISKA GÓRNE
93 RYBIŃSKI ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
94 KUNICKI KRZYSZTOF 10km / M30 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
95 LICHOTA TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN ZGIERZ
96 GRZYMALSKA AMANDA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
97 MIZIOŁEK MARCIN 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
98 NIEWIADOMSKI BARTŁOMIEJ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
99 TARGOSZ - GRABOWSKA SABINA 10km / K30 ROSSMANN ANDRYCHÓW
100 BADURA MATEUSZ 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
101 MODLIŃSKI PAWEŁ 10km / M40 ROSSMANN OSTROWY NAD OKSZĽ
102 ULFIG PRZEMYSŁAW 10km / M20 ROSSMANN GLIWICE
103 WÓJCIK KINGA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
104 KRAWCZYK RAFAL 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
105 MOŻDŻEŃ PAWEŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
106 DRĽŻEK KAROLINA 10km / K30 ROSSMANN STOLNO
107 WOSZCZYK ANDRZEJ 10km / M40 ROSSMANN WIERZCHLAS
108 KRUK MAREK 10km / M40 ROSSMANN WROCŁAW
109 BEIER ARTUR 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
110 GAŁKIEWICZ PATRYK 10km / M30 ROSSMANN PABIANICE
111 SZYMAŃSKI MARIUSZ 10km / M30 ROSSMANN PAWŁOWICE
112 SOBCZYŃSKI PAWEŁ 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
113 DRĽŻEK PAWEŁ 10km / M30 ROSSMANN CHEŁMNO
114 MAKLES KRZYSZTOF 10km / M40 ROSSMANN OSTROWY NAD OKSZĽ
115 ZIÓŁKOWSKI DAWID 10km / M30 ROSSMANN GRUDZIĽDZ
116 GLEGOŁA RAFAŁ 10km / M30 ROSSMANN WARSZAWA
117 SKÓRA AGNIESZKA 10km / K30 ROSSMANN RAWA MAZOWIECKA
118 MIERZYŃSKI RAFAŁ 10km / M30 ROSSMANN ZELÓW
119 LEWANDOWSKA KAROLINA 10km / K30 ROSSMANN STAROWA GÓRA
120 WAWRZENIAK ROBERT 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
121 CZAJKOWSKI MARCIN 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
122 ZAWADZKI ROBERT 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
123 MIELCZAREK MARCIN 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
124 JARUGA JAROSŁAW 10km / M20 ROSSMANN DOBIESZKÓW
125 SUSKA ŁUKASZ 10km / M40 ROSSMANN BIERUŃ
126 WIELGUS JAROSŁAW 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
127 JOACHIMIAK ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
128 DRATKOWSKI MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
129 ORZECHOWSKA PAULINA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
130 ORZECHOWSKI MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
131 ANASIAK ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
132 SZCZEPAŃSKI PATRYK 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
133 WYDERKA MARCIN 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
134 JASTRZEMBSKI PIOTR 10km / M40 ROSSMANN ZGIERZ
135 ŒLED ALEKSANDRA 10km / K20 ROSSMANN WROCŁAW
136 DUDZIŃSKI RADOSŁAW 10km / M20 ROSSMANN WROCŁAW
137 KOBUS MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
138 PASZKOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
139 PIMPARA TOMÁŠ 10km / M40 ROSSMANN
140 JATCZAK ROBERT 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
141 KRAJEWSKI MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
142 DUBACKI ŁUKASZ 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
143 NIEDZIAŁKOWSKI SZYMON 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
144 ŁUKASZEWSKA KRZYSZTOFA 10km / K40 ROSSMANN KWIDZYN
145 ŁUKASZEWSKI ANDRZEJ 10km / M30 ROSSMANN KWIDZYN
146 DZIAŁDOWSKI ADAM 10km / M50 ROSSMANN TORUŃ
147 CABAN SZYMON 10km / M20 ROSSMANN KRAKÓW
148 DMYTRÓW MONIKA 10km / K30 ROSSMANN NYSA
149 DZIERŻAWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M40 ROSSMANN KONSTANTYNÓW ŁODZKI
150 ADAMUS ANNA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
151 KALIŃSKI ROBERT 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
152 GERWATOWSKA IWONA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
153 BEJDA SŁAWOMIR 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
154 BORKOWSKA IZABELA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
155 WOLANKIEWICZ PIOTR 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
156 KACPRZAK KONRAD 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
157 KACPRZAK TOMASZ 10km / M60 ROSSMANN ZELGOSZCZ
158 STANUL MARCIN 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
159 BŁASZCZYK AGNIESZKA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
160 BŁAŻEJEWSKA ZUZANNA 10km / K20 ROSSMANN ZGIERZ
161 KOSZEWSKA VICTORIA 10km / K20 ROSSMANN ZGIERZ
162 KAMIERCZAK MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
163 SKAŁBANA DOMINIKA 10km / K20 ROSSMANN ROKICINY
164 OLECH MACIEJ 10km / M20 ROSSMANN UJAZD
165 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 ROSSMANN
166 KONIECZNY KONRAD 10km / M30 ROSSMANN WROCŁAW
167 JAWOROWSKI ARTUR 10km / M30 ROSSMANN WROCŁAW
168 JURKOWSKA KATARZYNA 10km / K30 ROSSMANN WARSZAWA
169 RYPIEŃ ANNA 10km / K40 ROSSMANN NYSA
170 ŻOŁNOWSKA KAROLINA 10km / K20 ROSSMANN GLIWICE
171 CZARNECKI ROMAN 10km / M40 ROSSMANN LESZNO
172 REGINIA-ZACHARSKI PRZEMYSŁAW 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
173 STANO ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
174 FRĽTCZAK RAFAŁ 10km / M40 ROSSMANN RUDA BUGAJ
175 SZUMIŃSKI PAWEŁ 10km / M50 ROSSMANN RUDA-BUGAJ
176 JANKOWSKI TOMASZ 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
177 ŁUKOMSKA KATARZYNA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
178 GOTSZALD KAROLINA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
179 GRABAREK MACIEJ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
180 WIERUCKI BARTŁOMIEJ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
181 NOWAKOWSKI TOMASZ 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
182 CHUDY MARCIN 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
183 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 ROSSMANN
184 WRZOSEK JANUSZ 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
185 PISARSKA -WOZNA BEATA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓDZ
186 ODROBINA DAWID 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
187 PISARSKA KATARZYNA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
188 WAWRZONEK ANNA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
189 DZIAŁAK KLAUDIA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
190 SOBIERAJSKA KATARZYNA 10km / K20 ROSSMANN ZAGNAŃSK
191 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
192 BEDNARCZUK PIOTR 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
193 NEJMAN RENATA 10km / K20 ROSSMANN ZGIERZ
194 JAŁOWSKA MONIKA 10km / K30 ROSSMANN ZGIERZ
195 SOBCZYŃSKI SŁAWOMIR 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
196 ALEKSANDROWICZ PRZEMYSŁAW 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
197 WILKOWSKI TOMASZ 10km / M30 ROSSMANN JEŻÓW
198 ALBRECHT JACEK 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
199 STOLARCZYK KRZYSZTOF 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
200 PIETRZAK KAMILA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
201 OCHOCKI TOMASZ 10km / M20 ROSSMANN ZGIERZ
202 KOSIUK GABRIELA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
203 TRUCHTA KAMIL 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
204 BORKOWSKA JULIA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
205 PIOTROWSKI PAWEŁ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
206 ŒMIAŁKOWSKI SZYMON 10km / M16 ROSSMANN WINCENTÓW
207 KOTARSKI JAKUB 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
208 SKAŁBANA MARTYNA 10km / K30 ROSSMANN ROKICINY
209 BOBOWICZ PATRYCJA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
210 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
211 PRYCZEK MILENA 10km / K30 ROSSMANN TOMASZÓW MAZOWIECKI
212 MARCZAK AGNIESZKA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
213 MAIEVSKA NATALIIA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
214 GÓRSKI RAFAŁ 10km / M30 ROSSMANN IZABELIN
215 SZYBKA HUBERT 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
216 GRZELAK MARIUSZ 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
217 ŁODKOWSKI ANDRZEJ 10km / M40 ROSSMANN PABIANICE
218 KŁYS KAROLINA 10km / K20 ROSSMANN
219 SĘTKOWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M30 ROSSMANN SULEJÓW
220 MOŻDŻEŃ KAMIL 10km / M16 ROSSMANN NOWY WISNICZ
221 MOŻDŻEŃ JAROSŁAW 10km / M40 ROSSMANN SŁAWOBORZE
222 MOŻDŻEŃ FILIP 10km / M16 ROSSMANN NOWY WISNICZ
223 ŒPIBIDA TOMASZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
224 KASPRZAK MARCIN 10km / M40 ROSSMANN ZGIERZ
225 GUSTA MARCIN 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
226 KRYDA PAWEŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
227 DĘBSKA AGATA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
228 RZEPECKI ARTUR 10km / M40 ROSSMANN ŻORY
229 NOWOSIELSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 ROSSMANN KAMIENIEC ZĽBKOWICKI
230 ŻYWICZKA MARCIN 10km / M30 ROSSMANN WROCŁAW
231 KWAŒNIEWSKI DAWID 10km / M40 ROSSMANN WROCŁAW
232 ŁUCZYŃSKA KINGA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
233 BANASZEK NATALIA 10km / K20 ROSSMANN SMARDZEW
234 LEWANDOWSKI JĘDRZEJ 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
235 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 ROSSMANN
236 NOWAKOWSKA PATRYCJA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
237 OPAS DOMINIK 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
238 ADAMECKA NATALIA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
239 OPAS ŁUKASZ 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
240 MALINOWSKI TOMASZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
241 SIEJKA BARTOSZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
242 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 ROSSMANN
243 OCHOTA ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN OZORKÓW
244 DĘBSKA DARIA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
245 ALBRECHT IZABELA 10km / K50 ROSSMANN 0957650
246 ALBRECHT KAMIL 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
247 KUCHARSKI SEBASTIAN 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
248 FRET OLIWIA 10km / K16 ROSSMANN KRZYMÓW
249 BLACHOWSKI GRZEGORZ 10km / M20 ROSSMANN LIPNO
250 NIEMCZYK PAWEŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
251 FIJAŁKOWSKI SEBASTIAN 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
252 PRZYBYŁ JAROSŁAW 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
253 WILCZYŃSKI MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
254 RAFAŁKO PAWEŁ 10km / M40 ROSSMANN LEGNICA
255 TUSZYŃSKI DAWID 10km / M20 ROSSMANN RZGÓW
256 BRUSCO VANESA 10km / K20 ROSSMANN
257 BENDER ANNIKA 10km / K30 ROSSMANN
258 STRZYBIŃSKA KAROLINA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
259 WIKTOROWICZ JOANNA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
260 ZAWISTOWSKA ZUZANNA 10km / K16 ROSSMANN WARSZAWA
261 CHMIELEWSKA MAGDALENA 10km / K30 ROSSMANN WARSZAWA
262 WRZOSEK ALICIA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
263 COLA MILENA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
264 MARZUCHOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
265 JARUGA KRZYSZTOF 10km / M60 ROSSMANN DOBIESZKÓW
266 MICHALAK DAMIAN 10km / M30 ROSSMANN ZGIERZ
267 CENDROWSKA-MICHALAK ALEKSANDA 10km / K20 ROSSMANN ZGIERZ
268 WODRAS MARTYNA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
269 WARCZYŃSKA PAULINA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
270 GŁOWACKA MAGDALENA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
271 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ 10km / M20 ROSSMANN
272 GURAZDA MATEUSZ 10km / M20 ROSSMANN
273 MISIOWIEC DANIEL 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
274 KRASOWSKA-BUCZEK MAGDALENA 10km / K30 ROSSMANN TOMASZÓW MAZOWIECKI
275 OLSZEWSKA ALEKSANDRA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
276 PLICH KONRAD 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
277 MATCZAK MICHAL 10km / M30 ROSSMANN ALEKSANDRÓW LODZKI
278 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 ROSSMANN
279 KOWALSKI ADAM 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
280 BUŁA DAMIAN 10km / M30 ROSSMANN WROCŁAW
281 NOWAK PRZEMYSŁAW 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
282 PRZYBYLSKA ANGELA 10km / K20 ROSSMANN ZGIERZ
283 BARANOWSKI PATRYK 10km / M16 ROSSMANN ZGIERZ
284 POTAKOWSKA AGNIESZKA 10km / K40 ROSSMANN ZGIERZ
285 BRAKSATOR SYLWIA 10km / K20 ROSSMANN ZGIERZ
286 BRAKSATOR ADRIAN 10km / M30 ROSSMANN ZGIERZ
287 GMOSIŃSKI KAMIL 10km / M30 ROSSMANN ZGIERZ
288 KUNA TOMASZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
289 WALCZAK KAROLINA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
290 KOZUBAL IWO 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
291 BĽKOWICZ JAROSŁAW 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
292 WRONKOWSKI DAMIAN 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
293 WITKOWSKI IWO 10km / M40 ROSSMANN KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
294 ANTCZAK KATARZYNA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
295 PRZESMYCKI KRZYSZTOF 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
296 ROLCZAK BARTOSZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
297 BARTCZAK KRZYSZTOF 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
298 DWORNICKA KAROLINA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
299 HERISCH PAULINA 10km / K20 ROSSMANN
300 BRACHA JOANNA 10km / K40 ROSSMANN
301 OKUPNY-SUTOR ANNA 10km / K20 ROSSMANN PYSKOWICE
302 BANASZEK MARLENA 10km / K30 ROSSMANN GŁOWACZÓW
303 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 ROSSMANN
304 BOŁDOWSKA KLAUDIA 10km / K20 ROSSMANN ZGIERZ
305 RYNKART JOANNA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD (ŁÓD-BAŁUTY)
306 MAGA BARTŁOMIEJ 10km / M40 ROSSMANN ŁĘCZYCA
307 RYNKART ŁUKASZ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
308 DRZEWIECKI TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
309 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 ROSSMANN
310 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 ROSSMANN
311 SOWIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
312 SZMACIŃSKI MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
313 SZMACIŃSKA NATALIA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
314 PALCZYŃSKA AGNIESZKA 10km / K50 ROSSMANN PABIANICE
315 PALCZYŃSKI ANDRZEJ 10km / M50 ROSSMANN PABIANICE
316 DYCHOWSKI DAWID 10km / M20 ROSSMANN PABIANICE
317 JANECZEK JOANNA 10km / K30 ROSSMANN DMOSIN
318 JANISZEWSKA EWELINA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
319 RĘDZIKOWSKA WERONIKA 10km / K20 ROSSMANN PABIANICE
320 NOSKOWSKA INGA 10km / K16 ROSSMANN ŁÓD
321 GORCZYCA EWELINA 10km / K40 ROSSMANN
322 ERWARDT WERONIKA 10km / K20 ROSSMANN WARSZAWA
323 KULIGOWSKA MAŁGORZATA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
324 BEDNAREK MAKSYMILIAN 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
325 WIDERA GABRIELA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
326 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 ROSSMANN
327 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
328 BRONIEWICZ ŁUKASZ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
329 BRONIEWICZ MAŁGORZATA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
330 WILCZYŃSKI JAROSŁAW 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
331 WONIAK MICHAŁ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
332 KAMIŃSKA ANITA 10km / K20 ROSSMANN RAWA MAZOWIECKA
333 KAMIŃSKI ADRIAN 10km / M20 ROSSMANN RAWA MAZOWIECKA
334 KOTECKI DAWID 10km / M20 ROSSMANN ŻELECHLINEK
335 SENDER MARTYNA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
336 PALUSZKIEWICZ JUSTYNA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
337 OLSZEWSKI PAWEŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
338 BAS PAULINA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
339 STELMACH KATARZYNA 10km / K30 ROSSMANN WOLA GRZYMKOWA
340 STELMACH MACIEJ 10km / M40 ROSSMANN WOLA GRZYMKOWA
341 STĘPNIEWSKI MARIUSZ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
342 HRABSKI PIOTR 10km / M30 ROSSMANN TOMASZÓW MAZOWIECKI
343 TOMCZYK OLGA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
344 RZENIKOWSKA ANNA 10km / K40 ROSSMANN BYDGOSZCZ
345 ZĽBECKI MARIUSZ 10km / M50 ROSSMANN RADOM
346 MRÓZ GRZEGORZ 10km / M40 ROSSMANN NYSA
347 OWSIKOWSKI ŁUKASZ 10km / M40 ROSSMANN BEŁCHATÓW
348 OWSIKOWSKA PAULINA 10km / K30 ROSSMANN LIBIĽŻ
349 ZAHORODNII BOHDAN 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
350 WESOŁOWSKI MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
351 PALUCH KATARZYNA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
352 KAROLAK MATEUSZ 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
353 GRABARA MARCIN 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
354 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 ROSSMANN
355 OLSZEWSKI TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
356 GLIŃSKI RAFAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
357 DYBIEC AGATA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
358 ILSKA EWA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
359 STĘPIEŃ PATRYK 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
360 PAWŁOWSKA PATRYCJA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
361 JĘDRZEJEC ARTUR 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
362 ŒWIECZEWSKI MICHAŁ 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
363 PAWELCZYK KAROLINA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
364 KOZAK MARIOLA 10km / K50 ROSSMANN ŁÓD
365 FRĽTCZAK ŻANETA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
366 SZKLARCZYK JUSTYNA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓDZ
367 SZALBOT ADAM 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
368 STRZELECKI ALEKSANDER 10km / M40 ROSSMANN BYTKOWO
369 CHRZANOWSKA SYLWIA 10km / K20 ROSSMANN RADOM
370 PIWOWARCZYK MATEUSZ 10km / M20 ROSSMANN RADOM
371 CHRZANOWSKI PAWEŁ 10km / M20 ROSSMANN RADOM
372 KOPIŃSKA KATARZYNA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
373 LAUBACH KRYSTIAN 10km / M30 ROSSMANN ZABRZE
374 BOROŃ TOMASZ 10km / M30 ROSSMANN CHRZANÓW
375 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 ROSSMANN
376 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 ROSSMANN
377 SELMA ASLAN İNAN 10km / K50 ROSSMANN
378 YILDIZ METIN 10km / M50 ROSSMANN
379 TUNÇEL SÜMER ECE 10km / K30 ROSSMANN
380 KÖSE GÜLÇIÇEK 10km / K30 ROSSMANN
381 MATERA STANISŁAW 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
382 ZYDOR MAGDA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
383 WALCZAK KAROLINA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
384 MIŁEK MAŁGORZATA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
385 KUNICKA WIKTORIA 10km / K16 ROSSMANN ŁÓD
386 ROSŁONEK MARCIN 10km / M40 ROSSMANN RECZYCE
387 GARSTKA MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN KSAWERÓW
388 TEJCHMAN RAFAŁ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
389 TEJCHMAN EDYTA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
390 STRYCHALSKA ZUZANNA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
391 KAMINSKI KAMIL 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
392 JASKÓLSKI JAROSŁAW 10km / M50 ROSSMANN ŁÓD
393 GRZELAK ROBERT 10km / M40 ROSSMANN PABIANICE
394 CIEŒLAK MARTA 10km / K30 ROSSMANN
395 DERESZCZUK PAULINA 10km / K20 ROSSMANN ŁASK
396 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 ROSSMANN
397 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 ROSSMANN
398 KOPEĆ BŁAŻEJ 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
399 KOPEĆ OLAF 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
400 BRYL ADRIAN 10km / M20 ROSSMANN BIAŁA
401 PRZERWA JACEK 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
402 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
403 GRABOWSKI BOGUSŁAW 10km / M40 ROSSMANN
404 ŁASKI KAMIL 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
405 LEDUCHOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 ROSSMANN
406 KRÓL BARTŁOMIEJ 10km / M40 ROSSMANN KONIN
407 WIEWIÓRSKI DOMINIK 10km / M30 ROSSMANN ZGIERZ
408 JANOWSKA MICHALINA 10km / K30 ROSSMANN JEJKOWICE
409 OSTROWSKA MARTA 10km / K40 ROSSMANN POMIECHÓWEK
410 DRYNIAK DOMINIK 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
411 KUCHARZ ROBERT 10km / M30 ROSSMANN ZGIERZ
412 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K20 ROSSMANN
413 JANOWSKI ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN RYBNIK
414 SADOWSKI KAMIL 10km / M40 ROSSMANN KONSTANCIN-JEZIORNA
415 BANASZEK JOANNA 10km / K40 ROSSMANN KONSTANCIN-JEZIORNA
416 TURSKI ŁUKASZ 10km / M40 ROSSMANN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
417 TURSKA KATARZYNA 10km / K30 ROSSMANN NIEPOŁOMICE
418 KAWAŁEK EWELINA 10km / K30 ROSSMANN TOMASZÓW MAZOWIECKI
419 ELMANOWSKI MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN TRĽBKI WIELKIE
420 VOLKOV VIKTOR 10km / M30 ROSSMANN PABIANICE
421 BŁASZCZYK ROBERT 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
422 WRÓBEL AGNIESZKA 10km / K30 ROSSMANN IŁŻA
423 WRÓBEL ARTUR 10km / M30 ROSSMANN IŁŻA
424 KRÓŻEL MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN MOSZCZENICA
425 RYTEL RAFAŁ 10km / M50 ROSSMANN NIEPOŁOMICE
426 WILAMEK JAKUB 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
427 STEFAŃSKI MARCIN 10km / M20 ROSSMANN WSCHOWA
428 RUTKOWSKI JAKUB 10km / M40 ROSSMANN WOLBÓRZ
429 STALKA ROKSANA 10km / K20 ROSSMANN CZELAD
430 KSIONSYK MATEUSZ 10km / M30 ROSSMANN ZIEMIĘCICE
431 BADURA RAFAŁ 10km / M30 ROSSMANN ZABRZE
432 MISZCZYK FILIP 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
433 NOWAK SARA 10km / K20 ROSSMANN POZNAŃ
434 KALISZ WERONIKA 10km / K20 ROSSMANN PYSKOWICE
435 GODZINA KRZYSZTOF 10km / M40 ROSSMANN SKARŻYSKO-KAMIENNA
436 DUSZA PATRYK 10km / M30 ROSSMANN OGRODZIENIEC
437 KRAWCZYK KORNELIUSZ 10km / M20 ROSSMANN BARANÓW
438 JAROSIEWICZ KRZYSZTOF 10km / M40 ROSSMANN NOWA SARZYNA
439 MIKOŁAJCZYK PAWEŁ 10km / M40 ROSSMANN ŁÓD
440 KUTKA ANGELIKA 10km / K20 ROSSMANN KRAKÓW
441 GWӏD ADAM 10km / M20 ROSSMANN KRAKÓW
442 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
443 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 ROSSMANN
444 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M40 ROSSMANN
445 POSS MARCIN 10km / M50 ROSSMANN WARSZAWA
446 KARPIŃSKA KATARZYNA 10km / K30 ROSSMANN GLIWICE
447 KULIK KATARZYNA 10km / K30 ROSSMANN GLIWICE
448 BEDNAREK ŁUKASZ 10km / M30 ROSSMANN ZABRZE
449 JOŃCZYK JAKUB 10km / M20 ROSSMANN WARSZAWA
450 BARTOSIK OLIWIA 10km / K20 ROSSMANN PABIANICE
451 MISTELSKA PATRYCJA 10km / K30 ROSSMANN GLIWICE
452 WÓJCIK WOJCIECH 10km / M30 ROSSMANN ŁÓD
453 SĘTKOWSKA MAŁGORZATA 10km / K30 ROSSMANN SULEJÓW
454 RATAJCZYK ŁUKASZ 10km / M40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
455 WONIAK RENATA 10km / K30 ROSSMANN GNIEZNO
456 WONIAK DARIUSZ 10km / M40 ROSSMANN GNIEZNO
457 SZOJDA MICHAŁ 10km / M40 ROSSMANN MIKOŁÓW
458 WRÓBLEWSKI PAWEŁ 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
459 DOBROSZEK ANNA 10km / K30 ROSSMANN PABIANICE
460 NIEMYJSKA KATARZYNA 10km / K30 ROSSMANN GDAŃSK
461 PIOTROWICZ KRZYSZTOF 10km / M40 ROSSMANN GOLUB-DOBRZYN
462 OCHOTNY JERZY 10km / M40 ROSSMANN GNIEZNO
463 DOBROSZEK JAKUB 10km / M20 ROSSMANN PABIANICE
464 DRUSZCZ BEATA 10km / K30 ROSSMANN UJAZD
465 POŁOWIŃSKI PAWEŁ 10km / M30 ROSSMANN RUDA-BUGAJ
466 KĘDZIERSKA DAGMARA 10km / K20 ROSSMANN PABIANICE
467 WOJTCZAK KATARZYNA 10km / K40 ROSSMANN PABIANICE
468 KĘDZIERSKI HUBERT 10km / M20 ROSSMANN PABIANICE
469 MAJ TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN PABIANICE
470 BŁASZCZYK PIOTR 10km / M40 ROSSMANN PYSKOWICE
471 MARKIEWICZ KAMILA 10km / K20 ROSSMANN ŁYSZKOWICE
472 TOMALA PIOTR 10km / M20 ROSSMANN DOMANIEWICE
473 PAŁCZYŃSKA HANIA 10km / K30 ROSSMANN POZNAŃ
474 MAŁASZKIEWICZ KRZYSZTOF 10km / M40 ROSSMANN OWIŃSKA
475 RATAJCZAK SYLWIA 10km / K40 ROSSMANN BOLECHOWO OSIEDLE
476 MIKOLAJEWICZ NATALIA 10km / K30 ROSSMANN MUROWNA GOSLINA
477 KUROWSKA MARTYNA 10km / K20 ROSSMANN MUROWANA GOŒLINA
478 MIKOŁAJEWICZ BŁAŻEJ 10km / M30 ROSSMANN MUROWANA GOSLINA
479 MAŁASZKIEWICZ MARTA 10km / K40 ROSSMANN POZNAŃ
480 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
481 POL DANIEL 10km / M30 ROSSMANN MUROWANA GOŒLINA
482 WODECKI MARCIN 10km / M40 ROSSMANN GRUDZIĽDZ
483 BIERNACKI KRZYSZTOF 10km / M30 ROSSMANN BEDNARY
484 DYLIK TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN ZGIERZ
485 NOWAKOWSKA STEFANIA 10km / K30 ROSSMANN WARSZAWA
486 RĽCZKOWIAK KINGA 10km / K30 ROSSMANN BOLECHOWO
487 RĽCZKOWIAK TOMASZ 10km / M40 ROSSMANN BOLECHOWO
488 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 ROSSMANN
489 RĽCZKOWIAK ANGELIKA 10km / K16 ROSSMANN BOLECHOWO
490 URBAŃSKA MARTA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
491 PIRA ARTUR 10km / M20 ROSSMANN ŁÓD
492 SOŁTYSIAK MARTA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
493 DĘBSKA KATARZYNA 10km / K40 ROSSMANN ZGIERZ
494 GRZYB MAŁGORZATA 10km / K40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
495 CZARNECKA KARINA 10km / K40 ROSSMANN LESZNO
496 KACZYŃSKA MONIKA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
497 CHORĽŻYCZEWSKA NATALIA 10km / K30 ROSSMANN OBORNIKI
498 LEBIODA MARTA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
499 BANASIAK ANNA 10km / K30 ROSSMANN ZGIERZ
500 SZYMAŃSKA KAROLINA 10km / K30 ROSSMANN PAWŁOWICE
501 PAWLAK MONIKA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
502 CZERWIŃSKA EDYTA 10km / K30 ROSSMANN OBORNIKI
503 GALANCIAK PAULINA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
504 POTAKOWSKA KATARZYNA 10km / K50 ROSSMANN ŁÓD
505 BIERNACKA BEATA 10km / K30 ROSSMANN WARSZAWA
506 SŁOWIŃSKA DOROTA 10km / K40 ROSSMANN KOSTRZYN NAD ODRĽ
507 MAJCHRZAK- DZIERZKIEWICZ MONIKA 10km / K30 ROSSMANN OBORNIKI
508 MODLIŃSKA MARTA 10km / K30 ROSSMANN OSTROWY NAD OKSZĽ
509 KRUK ANETA 10km / K40 ROSSMANN WROCŁAW
510 DUDZIK SYLWIA 10km / K30 ROSSMANN MAŁY RUDNIK
511 BALCER PAULINA 10km / K40 ROSSMANN LODZ
512 CZUMA ANETA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
513 TOMCZYK KRYSTYNA 10km / K50 ROSSMANN ŁÓD
514 STAŃCZYK AGATA 10km / K30 ROSSMANN ZGIERZ
515 RZEPECKA MARTA 10km / K30 ROSSMANN ŻORY
516 SWAT KATARZYNA 10km / K50 ROSSMANN ŁÓD
517 ŒLAWSKA JUSTYNA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
518 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
519 UCHEREK PAULINA 10km / K30 ROSSMANN ŒWIĘTOCHŁOWICE
520 REGIMOWICZ TAMARA 10km / K30 ROSSMANN WARSZAWA
521 SZUMIŃSKA MAŁGORZATA 10km / K40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
522 ŒWIĽTEK ALEKSANDRA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
523 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
524 WIKA ANNA 10km / K30 ROSSMANN ZGIERZ
525 MAŒLAK MARTA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
526 GRZELAK ANNA 10km / K40 ROSSMANN PABIANICE
527 SIUDZIŃSKA MONIKA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
528 KALINOWSKA ANGELA 10km / K30 ROSSMANN BYTOM
529 JĘDRZEJEWSKA MILENA 10km / K30 ROSSMANN SMARDZEW
530 LIPOWICZ KATARZYNA 10km / K40 ROSSMANN NYSA
531 DOBROSIELSKA-GAWEŁ MAŁGORZATA 10km / K40 ROSSMANN KRZYWIEC
532 TOMCZYK MAŁGORZATA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
533 WALCZAK-DĘBOWSKA IWONA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
534 SIEJKA ALEKSANDRA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
535 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 ROSSMANN
536 PIESTRZENIEWICZ PAULINA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
537 ZARĘBA MICHAŁ 10km / M30 ROSSMANN TARNÓW
538 KUKUŒ MAGDALENA 10km / K40 ROSSMANN TARNÓW
539 WILCZYŃSKA MARTA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
540 KOŁCZ MARZENA 10km / K50 ROSSMANN ŁÓD
541 FILIPIAK-REGULIŃSKA AGNIESZKA 10km / K50 ROSSMANN ŁÓD
542 WIELICKA JUSTYNA 10km / K30 ROSSMANN RADOM
543 MACIEJEWSKA DAGMARA 10km / K30 ROSSMANN WARSZAWA
544 KAROLAK MARZENA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
545 SZYMAŃSKA JUSTYNA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
546 BUŁA BARBARA 10km / K30 ROSSMANN WROCŁAW
547 WOLSKA PAULINA 10km / K20 ROSSMANN ŁÓD
548 KRYDA BARBARA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
549 SEKUŁA MILENA 10km / K40 ROSSMANN RADOM
550 BOŁDOWSKA JOLANTA 10km / K50 ROSSMANN ZGIERZ
551 BEJMERT KATARZYNA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
552 ŒMIAŁKOWSKA ANNA 10km / K40 ROSSMANN WINCENTÓW
553 WOJCIECHOWSKA AGATA 10km / K30 ROSSMANN WOLBÓRZ
554 KLEMM KARINA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
555 KOŒCIŃSKA MONIKA 10km / K30 ROSSMANN DĽBROWA GÓRNICZA
556 RYMARCZYK ANETA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
557 WEGENKO ANETA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
558 ZĽBECKA BARBARA 10km / K40 ROSSMANN RADOM
559 CECHOWSKA KAROLINA 10km / K30 ROSSMANN WARSZAWA
560 WYDERKA MAGDALENA 10km / K30 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
561 AGIER-CHOJA EWELINA 10km / K30 ROSSMANN TUSZYN
562 ILSKA ANNA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
563 PTASZEK SYLWIA 10km / K30 ROSSMANN IZABELIN
564 MISIAK WIOLETA 10km / K30 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
565 JASTRZEMBSKA ANNA 10km / K40 ROSSMANN ZGIERZ
566 LASKOWSKA KAJA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
567 STANKIEWICZ-DUDZIŃSKA KATARZYNA 10km / K40 ROSSMANN DARŁOWO
568 BOROŃ JOLANTA 10km / K40 ROSSMANN CHRZANÓW
569 KULEWSKA JOANNA 10km / K40 ROSSMANN WARSZAWA
570 KUCHARSKA AGNIESZKA 10km / K30 ROSSMANN ŁÓD
571 WROŃSKA KATARZYNA 10km / K40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
572 ŻYCHLIŃSKA DOMINIKA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
573 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
574 BOBOWICZ MAGDALENA 10km / K40 ROSSMANN SZCZECIN
575 KRZEMIŃSKA ELA 10km / K40 ROSSMANN WĽWAŁ - TOMASZÓW MAZ
576 KRÓL MONIKA 10km / K30 ROSSMANN KONIN
577 KORZENIOWSKA ANNA 10km / K40 ROSSMANN ŁÓD
578 ELMANOWSKA NATALIA 10km / K30 ROSSMANN TRĽBKI WIELKIE
579 ARCISZEWSKA JUSTYNA 10km / K30 ROSSMANN POZNAN
580 ROGALA MARIA 10km / K40 ROSSMANN UJAZD
581 JAROSIEWICZ ELŻBIETA 10km / K40 ROSSMANN NOWA SARZYNA
582 GODZINA AGNIESZKA 10km / K30 ROSSMANN SKARŻYSKOKAMIENNA
583 JAKUBOWSKA ANNA 10km / K40 ROSSMANN PIASECZNO
584 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
585 MAĆKOWSKA KATARZYNA 10km / K30 ROSSMANN ŻNIN
586 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
587 RATAJCZYK ANNA 10km / K40 ROSSMANN ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
588 BIAŁEK MONIKA 10km / K40 ROSSMANN ŁOWICZ
589 SZOJDA IZABELA 10km / K40 ROSSMANN MIKOŁÓW
590 POŁOWIŃSKA KAROLINA 10km / K30 ROSSMANN RUDA-BUGAJ
591 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 ROSSMANN
592 KOWALSKA JOANNA 10km / K30 ROSSMANN KOMORNIKI
593 SKÓRA GRAŻYNA 10km / K30 ROSSMANN PYSKOWICE
594 PILCH BARBARA 10km / K30 ROSSMANN SOSNOWIEC
595 SOTOWSKA BARBARA 10km / K40 ROSSMANN WARSZAWA
596 WODECKA BEATA 10km / K30 ROSSMANN GRUDZIĽDZ
 
88 RRD RUNNERS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZUREK ADRIAN 10km / M20 RRD RUNNERS ŁÓD
2 ŁUCZAK SEBASTIAN 10km / M40 RRD RUNNERS ŁÓD
 
89 RUN DE GIRARD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MARKUSZEWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 RUN DE GIRARD MIĘDZYBORÓW
2 STRZELECKA KASIA 10km / K30 RUN DE GIRARD ŻYRARDÓW
 
90 SKLEP BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WAŒNIEWSKI ALBERT 10km / M30 SKLEP BIEGACZA WARSZAWA
 
91 SZPITAL IM. KOPERNIKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OLBORSKI JAKUB 10km / M40 SZPITAL IM. KOPERNIKA ŁÓD
2 SZATANIAK MAGDALENA 10km / K50 SZPITAL IM. KOPERNIKA RĽBIEŃ AB
 
92 SZYMAŃSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA 10km / K40 SZYMAŃSCY MIKOŁÓW
 
93 T-MOBILE SPORT TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOWICKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 T-MOBILE SPORT TEAM ŁÓD
2 KUBACKI JAKUB 10km / M40 T-MOBILE SPORT TEAM ŁÓD
3 ŒWIERCZYŃSKA KATARZYNA 10km / K30 T-MOBILE SPORT TEAM ŁÓD
 
94 TAKEDA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAWRENIN ANNA 10km / K20 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓD
2 WONIAKOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓD
3 WILIŃSKI PAWEŁ 10km / M40 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓD
4 MALSKI MICHAŁ 10km / M30 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓD
5 KNAP ŁUKASZ 10km / M30 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓD
6 ADAMUS DARIUSZ 10km / M40 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓD
7 BIELECKA-DZIEKAŃSKA ANNA 10km / K30 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓD
 
95 TATE & LYLE ACTIVE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEGWIŃSKA ANNA 10km / K40 TATE & LYLE ACTIVE TEAM ŁÓD
2 KACZYŃSKA ANNA 10km / K40 TATE & LYLE ACTIVE TEAM PABIANICE
 
96 TECHIPFMC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAŒNIEWSKI JAKUB 10km / M30 TECHIPFMC KRAKÓW
 
97 TEMPIO PIĽTKOWSKI KLUB BIEGACZA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUCHARCZYK TOMASZ 10km / M40 TEMPIO PIĽTKOWSKI KLUB BIEGACZA PIATEK
 
98 TORF CORPORATION
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BURZYŃSKI BARTOSZ 10km / M30 TORF CORPORATION ŁÓD
2 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 TORF CORPORATION
 
99 TT PSC
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZŁOWSKA RENATA 10km / K30 TT PSC ŁÓD
 
100 TUBĽDZIN TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKUBOWSKI WOJTEK 10km / M50 TUBĽDZIN TEAM UNIEJÓW
 
101 UNIWERSYTET ŁÓDZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ARENDT ŁUKASZ 10km / M40 UNIWERSYTET ŁÓDZKI ZGIERZ
2 JANIAK RADOSŁAW 10km / M50 UNIWERSYTET ŁÓDZKI ŁÓD
3 MAJEWSKA ANNA 10km / K30 UNIWERSYTET ŁÓDZKI ŁÓD
4 ŒWIERCZ-PIETRASIAK URSZULA 10km / K40 UNIWERSYTET ŁÓDZKI ŁÓD
5 OLENDER-BARTOSIK RENATA 10km / K40 UNIWERSYTET ŁÓDZKI ŁÓD
6 MURAS JOANNA 10km / K40 UNIWERSYTET ŁÓDZKI ŁÓD
 
102 VEOLIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUREK MATEUSZ 10km / M30 VEOLIA TWORÓG
2 BEŒKA RAFAŁ 10km / M40 VEOLIA ŁÓD
3 GNAT ŁUKASZ 10km / M20 VEOLIA ŁÓD
4 PAJĽK TOMASZ 10km / M30 VEOLIA ŁÓD
5 ZIEMIAKOWSKI SŁAWOMIR 10km / M50 VEOLIA ŁÓD
6 DYKTYŃSKI KRZYSZTOF 10km / M60 VEOLIA ŁÓD
7 DOBROWOLSKI MAREK 10km / M50 VEOLIA ŁÓD
8 SZADKOWSKI RAFAŁ 10km / M40 VEOLIA ŁÓD
9 DOBROWOLSKI DAWID 10km / M30 VEOLIA ŁÓD
10 WOJTYRA DANIEL 10km / M30 VEOLIA TARNOWSKIE GÓRY
11 JANIK KATARZYNA 10km / K30 VEOLIA TARNOWSKIE GÓRY
12 AMBROZIK PIOTR 10km / M30 VEOLIA ŁÓD
13 ŒWIDERSKI ADAM 10km / M50 VEOLIA KAZIMIERZ
14 GALA PATRYK 10km / M20 VEOLIA ŁÓD
15 OLEJNICZAK ARTUR 10km / M30 VEOLIA ŁÓD
16 KURZYŃSKI SEBASTIAN 10km / M20 VEOLIA KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
17 ŻAK MARIUSZ 10km / M20 VEOLIA BRZEZINY
18 MACIEJEWSKI WIKTOR 10km / M20 VEOLIA BRZEZINY
19 GIOLBAS PAWEŁ 10km / M20 VEOLIA TARNOWSKIE GÓRY
20 MADEJCZYK KLAUDYNA 10km / K30 VEOLIA TARNOWSKIE GÓRY
21 KUBIAK ANDŻELINA 10km / K30 VEOLIA GRUSZCZYN
22 BRACISZEWSKA ANNA 10km / K30 VEOLIA KŁECKO
23 JANDUŁA ROBERT 10km / M50 VEOLIA ŁÓDZ
24 MARIAŃSKI MAREK 10km / M40 VEOLIA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
25 KRET PRZEMYSŁAW 10km / M20 VEOLIA WARSZAWA
26 CZERNACHOWSKI MAREK 10km / M50 VEOLIA TARNOWSKIE GÓRY
27 ZAPAŁA ŁUKASZ 10km / M30 VEOLIA JÓZEFOSŁAW
28 BIERNAT IWONA 10km / K30 VEOLIA SKIERNIEWICE
29 BARTKOWIAK KRZYSZTOF 10km / M30 VEOLIA POZNAŃ
30 STEFAŃSKI ADAM 10km / M30 VEOLIA KOZIEGŁOWY
31 SPUŁTOWSKA JOANNA 10km / K50 VEOLIA ŁÓD
32 KAMIŃSKA MAŁGORZATA 10km / K40 VEOLIA ŁÓD
33 BĽCZEK BARBARA 10km / K30 VEOLIA TARNOWSKIE GÓRY
34 MĘŻYK KATARZYNA 10km / K30 VEOLIA ŒWIERKLANIEC
35 GRABIEC KLAUDIA 10km / K40 VEOLIA NAKŁO ŒLĽSKIE
 
103 WANDA PANFIL TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 URBASZEK KRYSTIAN 10km / M30 WANDA PANFIL TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
2 DRÓŻDŻ ADAM 10km / M40 WANDA PANFIL TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
3 NIEDZIELA JAKUB 10km / M30 WANDA PANFIL TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
4 JASKUŁA WOJCIECH 10km / M50 WANDA PANFIL TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
5 SZUPTARSKA EWA 10km / K40 WANDA PANFIL TEAM TOMASZÓW MAZOWIECKI
6 SOBIERSKA DOROTA 10km / K40 WANDA PANFIL TEAM TOMASZÓW MAZ
7 WIECZOREK DOROTA 10km / K40 WANDA PANFIL TEAM TOMASZÓW MAZ.
 
104 WARRIORS ŁÓD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LANGER PIOTR 10km / M30 WARRIORS ŁÓD ŁÓD
 
105 WHIRLPOOL RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZKOBEL BARTŁOMIEJ 10km / M40 WHIRLPOOL RUNNING TEAM ŁÓD
2 MARCINKIEWICZ MARIUSZ 10km / M40 WHIRLPOOL RUNNING TEAM ŁÓD
3 BROZIŃSKI IRENEUSZ 10km / M40 WHIRLPOOL RUNNING TEAM BEDOŃ-WIEŒ
 
106 WÖRWAG PHARMA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NOGALA PRZEMYSŁAW 10km / M40 WÖRWAG PHARMA RUNNING TEAM ŁÓD
2 SKRZYPCZAK DANIEL 10km / M50 WÖRWAG PHARMA RUNNING TEAM ŁÓD
3 SIEROSZEWSKA ALICJA 10km / K40 WÖRWAG PHARMA RUNNING TEAM RYDZYNKI
 
107 ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LOREK RADOSŁAW 10km / M40 ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI ŁÓD
2 KACPRZAK PRZEMYSŁAW 10km / M40 ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
3 BALCER MARIUSZ 10km / M40 ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI ŁÓD
4 SZYMAŃSKI RAFAŁ 10km / M40 ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI ŁÓD
5 TRYLAŃSKA EWELINA 10km / K40 ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI PABIANICE
 
108 ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAGDY AHMED 10km / M30 ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY BILIŃSKI MIROSŁAWICE
 
109 ZF
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RAJ TOMASZ 10km / M30 ZF ZGIERZ
2 KOWALSKI ARTUR 10km / M30 ZF ŁÓD
3 KUŒMIREK MICHAŁ 10km / M20 ZF LUBLIN
4 STACHECKI WOJCIECH 10km / M20 ZF ŁOD
5 MATUSZEWSKI KAMIL 10km / M20 ZF KUTNO
6 SZYBKA ŁUKASZ 10km / M30 ZF ŁÓD
7 WOCHEŃ PULINA 10km / K20 ZF ŁÓD
8 BANASZCZYK-SKROBEK PAULINA 10km / K30 ZF PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
110 ŻÓRAWSKI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARMEE ALEXANDER 10km / M30 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA
2 ASŁANOWICZ MARCIN 10km / M40 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA
3 BORONSKI STEFAN 10km / M30 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA
4 JAMBOR MICHAŁ 10km / M40 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA
5 PIASECZYŃSKA-JAMBOR AGATA 10km / K40 ŻÓRAWSKI TEAM WARSZAWA