Lp. |
Nazwa Name |
1 |
08:30 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TKACZYK MATEUSZ |
IT / M20 |
08:30 |
PUŁAWY |
2 |
WALUSINSKI JAROSLAW |
IT / M30 |
08:30 |
PULAWY |
3 |
DZIUBEK MACIEJ |
IT / M30 |
08:30 |
WARSZAWA |
4 |
PARZELSKI GERARD |
IT / M40 |
08:30 |
RADOM |
5 |
HOŁOWNIA ANNA |
IT / K30 |
08:30 |
GDAŃSK |
6 |
WARKOCZ TOMASZ |
IT / M20 |
08:30 |
ROGOZNIK |
7 |
NOWAK MICHAŁ |
IT / M20 |
08:30 |
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE |
8 |
KOPKA JAKUB |
IT / M20 |
08:30 |
NIEPORĘT |
9 |
KALISZ PAWEŁ |
IT / M30 |
08:30 |
GDAŃSK |
10 |
KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW |
IT / M30 |
08:30 |
WARSZAWA |
11 |
PIETRUCZUK GRZEGORZ |
IT / M40 |
08:30 |
WARSZAWA |
12 |
IGNATOWICZ ANDRZEJ |
IT / M50 |
08:30 |
WARSZAWA |
|
|
2 |
09:15 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ADAMIEC PRZEMYSŁAW |
IT / M30 |
09:15 |
DĘBLIN |
2 |
PAPUGA-SZAŁAPSKI JAKUB |
IT / M30 |
09:15 |
JÓZEFOSŁAW |
3 |
KOZLOWSKI ALEK |
IT / M30 |
09:15 |
WARSZAWA |
4 |
KARKUCIŃSKI MICHAŁ |
IT / M30 |
09:15 |
SKIERNIEWICE |
5 |
BARTOSZEK KACPER |
IT / M20 |
09:15 |
JASKÓŁKI |
6 |
GIRARD ANTOINE |
IT / M30 |
09:15 |
WARSZAWA |
7 |
SPYCHAŁA PIOTR |
IT / M40 |
09:15 |
WARSZAWA |
8 |
RADZKI PIOTR |
IT / M30 |
09:15 |
WARSZAWA |
9 |
ŻARŁOK KAMIL |
IT / M40 |
09:15 |
WARSZAWA |
10 |
KOŹLAK KAMIL |
IT / M40 |
09:15 |
KRAKÓW |
11 |
ŁUKASIK MAREK |
IT / M30 |
09:15 |
KRAKÓW |
12 |
SAWIEŁAJC JAKUB |
IT / M20 |
09:15 |
BYDGOSZCZ |
|
|
3 |
10:00 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SKROBOL ADAM |
IT / M40 |
10:00 |
LAKA |
2 |
KOZAK RAFAŁ |
IT / M40 |
10:00 |
MIĘDZYRZECZE DOLNE |
3 |
WOUTERS BJORN |
IT / M30 |
10:00 |
WARSAW |
4 |
ZIĘTEK PIOTR |
IT / M30 |
10:00 |
WARSZAWA |
5 |
MENDOZA RAYMOND BONN |
IT / M30 |
10:00 |
WARSAW |
6 |
HORSZCZARUK JACEK |
IT / M50 |
10:00 |
WARSZAWA |
7 |
RYBICKI ARTUR |
IT / M20 |
10:00 |
WARSZAWA |
8 |
ŚLIFIRSKI MICHAŁ |
IT / M40 |
10:00 |
JÓZEFÓW |
9 |
TYRALSKI DOMINIK |
IT / M40 |
10:00 |
WARSZAWA |
10 |
KOWALCZYK ROBERT |
IT / M40 |
10:00 |
WARSZAWA |
11 |
KACZOREK ROBERT |
IT / M40 |
10:00 |
WARSZAWA |
12 |
STOPIERZYŃSKI HUBERT |
IT / M20 |
10:00 |
GRODZISK WIELKOPOLSKI |
|
|
4 |
10:45 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁOŚ KRZYSZTOF |
IT / M60 |
10:45 |
ŁOMIANKI |
2 |
CHMIELEWSKI PIOTR |
IT / M40 |
10:45 |
WARSZAWA |
3 |
CHMIELEWSKI JAN |
IT / M20 |
10:45 |
WARSZAWA |
4 |
CHMIELEWSKI FRANEK |
IT / M20 |
10:45 |
WARSZAWA |
5 |
TLAK TOMASZ |
IT / M40 |
10:45 |
WARSZAWA |
6 |
DĘBOWSKI JAROSŁAW |
IT / M50 |
10:45 |
PIASTÓW |
7 |
ZALEWSKI KRZYSZTOF |
IT / M40 |
10:45 |
WARSZAWA |
8 |
SZYMKO KRZYSZTOF |
IT / M40 |
10:45 |
NOWE IGANIE |
9 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
IT / M40 |
10:45 |
|
10 |
KALINOWSKI KAMIL |
IT / M30 |
10:45 |
WARSZAWA |
11 |
KOCIŃSKI SEBASTIAN |
IT / M30 |
10:45 |
WARSZAWA |
12 |
ŻEBROWSKI PIOTR |
IT / M30 |
10:45 |
ZĄBKI |
|
|
5 |
11:30 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ROGALA BARTOSZ |
IT / M30 |
11:30 |
WARSZAWA |
2 |
MUSIAŁ KACPER |
IT / M20 |
11:30 |
PIEKARY ŚLĄSKIE |
3 |
BANASIEWICZ MARCIN |
IT / M40 |
11:30 |
MARKI |
4 |
SZAFRANIEC MARCIN |
IT / M40 |
11:30 |
CHOTOMÓW |
5 |
TSAKALAKIS NIKOS |
IT / M50 |
11:30 |
WARSAW |
6 |
GIACOSA FRANCISCO |
IT / M30 |
11:30 |
WARSAW |
7 |
OLSZEWSKI PIOTR |
IT / M20 |
11:30 |
WARSZAWA |
8 |
CHU NATHANAEL |
IT / M30 |
11:30 |
PRAGA POŁUDNIE |
9 |
PRZYMUS ZIEMOWIT |
IT / M50 |
11:30 |
PIASTÓW |
10 |
CZAJKOWSKI ADAM |
IT / M50 |
11:30 |
KONSTANCIN - JEZIORNA |
11 |
STAROŃ ŁUKASZ |
IT / M30 |
11:30 |
WARSZAWA |
12 |
LIPIŃSKI MAREK |
IT / M70 |
11:30 |
KOZY |
|
|
6 |
12:15 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JAKÓBIK PIOTR |
IT / M30 |
12:15 |
JÓZEFOSŁAW |
2 |
ZBOROWSKI BARTŁOMIEJ |
IT / M40 |
12:15 |
WARSZAWA |
3 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
IT / M40 |
12:15 |
|
4 |
MIKOŁAJCZUK PAWEŁ |
IT / M30 |
12:15 |
WARSZAWA |
5 |
JANOWSKI BOGDAN |
IT / M50 |
12:15 |
WARSZAWA |
6 |
MERCHELSKI PIOTR |
IT / M40 |
12:15 |
WARSZAWA |
7 |
TUI SAMER |
IT / M40 |
12:15 |
RADZYMIN |
8 |
DUBANIEWICZ MICHAŁ |
IT / M20 |
12:15 |
KUDOWA-ZDRÓJ |
9 |
SAMORAJ MACIEJ |
IT / M30 |
12:15 |
WARSZAWA |
10 |
ŁUKASIK MARCIN |
IT / M30 |
12:15 |
WARSZAWA |
11 |
WRÓBEL KAROL |
IT / M20 |
12:15 |
WARSZAWA |
12 |
KURLEJ ROBERT |
IT / M40 |
12:15 |
PRUSZKÓW |
|
|
7 |
13:00 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZARUGA TOMASZ |
IT / M20 |
13:00 |
WARSZAWA |
2 |
DANIEL KRZYSZTOF |
IT / M40 |
13:00 |
WARSZAWA |
3 |
STRUSZ KAMIL |
IT / M20 |
13:00 |
KATOWICE |
4 |
LIGOCKI PAWEŁ |
IT / M20 |
13:00 |
SZCZECIN |
5 |
MAZUR PRZEMYSŁAW |
IT / M30 |
13:00 |
WARSZAWA |
6 |
GÓRNY MIKOŁAJ |
IT / M20 |
13:00 |
TURKA |
7 |
PARADOWSKI FILIP |
IT / M30 |
13:00 |
WARSZAWA |
8 |
NOWICKI BARTOSZ |
IT / M40 |
13:00 |
PIASTÓW |
9 |
HAMIDOU AMIN |
IT / M30 |
13:00 |
GROJEC |
10 |
DAŁEK JAKUB |
IT / M30 |
13:00 |
OTWOCK |
11 |
PRUSACZYK MARCIN |
IT / M50 |
13:00 |
WARSZAWA |
12 |
ŁOZA MICHAŁ |
IT / M30 |
13:00 |
WARSZAWA |
|
|
8 |
13:45 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JASZCZYSZYN BARTŁOMIEJ |
IT / M30 |
13:45 |
WARSZAWA |
2 |
MAZUR ANDRZEJ |
IT / M50 |
13:45 |
OTWOCK |
3 |
WRZESIŃSKI KAROL |
IT / M40 |
13:45 |
OLSZTYN |
4 |
SAWICKI MACIEJ |
IT / M40 |
13:45 |
GDYNIA |
5 |
PALUS PAWEŁ |
IT / M50 |
13:45 |
WARSZAWA |
6 |
PANKIEWICZ PAWEL JERZY |
IT / M30 |
13:45 |
AALBORG |
7 |
MADEJ TOMASZ |
IT / M40 |
13:45 |
BIAŁOBRZEGI |
8 |
DOŁŻYŃSKI KRZYSZTOF |
IT / M30 |
13:45 |
LUBLIN |
9 |
KOCJAN JAKUB |
IT / M30 |
13:45 |
WARSZAWA |
10 |
LIPIŃSKI STANISŁAW |
IT / M20 |
13:45 |
KOZY |
11 |
KUBISA MICHAŁ |
IT / M30 |
13:45 |
WARSZAWA |
12 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
IT / K30 |
13:45 |
|
|
|
9 |
14:30 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KAŁUŻYŃSKA ALEKSANDRA |
IT / K30 |
14:30 |
WARSZAWA |
2 |
SAMULSKA EWA |
IT / K40 |
14:30 |
WARSZAWA |
3 |
SKACZKOWSKA BARBARA |
IT / K40 |
14:30 |
WARSZAWA |
4 |
PAWELCZYK MICHALINA |
IT / K20 |
14:30 |
WARSZAWA |
5 |
SCHIRMER JULIA |
IT / K20 |
14:30 |
WARSZAWA |
6 |
DZIARNOWSKA MAGDALENA |
IT / K30 |
14:30 |
WARSZAWA |
7 |
JABŁOŃSKA ANNA |
IT / K40 |
14:30 |
WARSZAWA |
8 |
GRODZKA AGATA |
IT / K30 |
14:30 |
WARSZAWA |
9 |
CASTILLO DANIELA |
IT / K30 |
14:30 |
WARSZAWA |
10 |
LIPIŃSKA JOLANTA |
IT / K70 |
14:30 |
KOZY |
11 |
MADEJ MARIA |
IT / K20 |
14:30 |
BIAŁOBRZEGI |
12 |
LOVERO LARA |
IT / K30 |
14:30 |
WARSZAWA |
|
|
10 |
15:15 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KLONOWSKA ALEKSANDRA |
IT / K30 |
15:15 |
ŁĘGAJNY |
2 |
SZYMAŃSKA MARLENA |
IT / K30 |
15:15 |
WARSZAWA |
3 |
BRONIAREK PAMELA |
IT / K20 |
15:15 |
SKIERNIEWICE |
4 |
KORNIIENKO OLEKSANDRA |
IT / K30 |
15:15 |
CHORZÓW |
5 |
NITOŃ PATRYCJA |
IT / K40 |
15:15 |
WARSZAWA |
6 |
MACIAG MAGDALENA |
IT / K30 |
15:15 |
ŁÓDŹ |
7 |
MAWLICHANÓW MACIEJ |
IT / M30 |
15:15 |
WARSZAWA |
8 |
ZIĘCINA PIOTR |
IT / M40 |
15:15 |
JÓZEFÓW |
9 |
LEWANDOWSKI DAWID |
IT / M30 |
15:15 |
WARSZAWA |
10 |
TATARA PAULINA |
IT / K30 |
15:15 |
WARSZAWA |
11 |
FIDURSKI MICHAŁ |
IT / M30 |
15:15 |
PIŁA |
|
|