Lp. |
Nazwa Name |
1 |
AURORA RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAJER MAJA |
21 k / K40 |
AURORA RUNNING TEAM |
SZKLARSKA PORĘBA |
2 |
JAKIMIUK DANIEL |
21 k / M30 |
AURORA RUNNING TEAM |
SZKLARSKA PORĘBA |
3 |
PIETRZAK KONRAD |
21 k / M35 |
AURORA RUNNING TEAM |
SZKLARSKA POREBA |
4 |
NAJDEK IRENEUSZ |
21 k / M50 |
AURORA RUNNING TEAM |
SŁUBICE |
5 |
ŁUKASZEK MARZENA |
21 k / K35 |
AURORA RUNNING TEAM |
BYDGOSZCZ |
|
|
2 |
BBL LEGNICA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BALCEWICZ MARIUSZ |
21 k / M55 |
BBL LEGNICA |
LEGNICA |
2 |
IZBIŃSKI WOJCIECH |
10km / MM |
BBL LEGNICA |
LEGNICA |
3 |
MURASZKO Tomasz |
21 k / M40 |
BBL LEGNICA |
LEGNICA |
|
|
3 |
BIEGOWA ŚWIDNICA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SAŁATA MARCIN |
21 k / M40 |
BIEGOWA ŚWIDNICA |
ŚWIDNICA |
2 |
NIEKRASZ JUSTYNA |
21 k / K50 |
BIEGOWA ŚWIDNICA |
ŚWIDNICA |
3 |
NIEKRASZ KRZYSZTOF |
21 k / M50 |
BIEGOWA ŚWIDNICA |
ŚWIDNICA |
|
|
4 |
INTERFERIE TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CZERNIAWSKA BEATA |
10km / K50 |
INTERFERIE TEAM |
LUBIN |
2 |
LELEŃ BARBARA |
10km / K45 |
INTERFERIE TEAM |
KARCZOWISKA |
3 |
ZACHARSKA ALEKSANDRA |
10km / K25 |
INTERFERIE TEAM |
LEGNICA |
4 |
OPALIŃSKA BOŻENA |
10km / K40 |
INTERFERIE TEAM |
LEGNICA |
5 |
PAWEŁEK JACEK |
10km / M50 |
INTERFERIE TEAM |
LEGNICA |
6 |
BORODYN SYLWIA |
10km / K35 |
INTERFERIE TEAM |
JELENIA GÓRA |
|
|
5 |
KRASNALE WYSOKA 5 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BANASIK SŁAWOMIR |
10km / M45 |
KRASNALE WYSOKA 5 |
WARSZAWA |
2 |
IWANEK IGA |
10km / K35 |
KRASNALE WYSOKA 5 |
WARSZAWA |
3 |
MICHAŁOWSKA MAŁGORZATA |
10km / K40 |
KRASNALE WYSOKA 5 |
SZKLARSKA PORĘBA |
4 |
PÓŁJANOWICZ MAŁGORZATA |
10km / K40 |
KRASNALE WYSOKA 5 |
WARSZAWA |
5 |
BOROWIK TOMASZ |
10km / M45 |
KRASNALE WYSOKA 5 |
WARSZAWA |
6 |
PAZYNA IZABELA |
10km / K40 |
KRASNALE WYSOKA 5 |
WARSZAWA |
|
|
6 |
MAD RUNNERS |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ORDYNIEC SŁAWOMIR |
10km / M25 |
MAD RUNNERS |
ŚWIDNICA |
2 |
SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ |
10km / M35 |
MAD RUNNERS |
CZARNY BÓR |
3 |
DARGACZ DOMINIK |
10km / M25 |
MAD RUNNERS |
WAŁBRZYCH |
4 |
KWIATOWSKA AGNIESZKA |
10km / K45 |
MAD RUNNERS |
MIEROSZÓW |
5 |
WIŚNIEWSKI TOMASZ |
10km / M50 |
MAD RUNNERS |
BOLESŁAWIEC |
6 |
SOBOŃ KRYSTIAN |
10km / M30 |
MAD RUNNERS |
RADZIĄDZ |
7 |
DYKO BARTEK |
10km / M35 |
MAD RUNNERS |
ŚWIDNICA |
8 |
ONISZCZUK BARTOSZ |
10km / M40 |
MAD RUNNERS |
MIRSK |
|
|
7 |
OLAWS ZŁOTORYJA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DUDA DANIEL |
10km / M45 |
OLAWS ZŁOTORYJA |
ZŁOTORYJA |
|
|
8 |
ROCK BALANCING ICE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GIGOŃ BARBARA |
10km / K55 |
ROCK BALANCING ICE |
RYDUŁTOWY |
2 |
TRZCIŃSKA JOLANTA |
10km / K45 |
ROCK BALANCING ICE |
WROCŁAW |
3 |
FLAK MONIKA |
10km / K40 |
ROCK BALANCING ICE |
BOGATYNIA |
4 |
GIGOŃ KRZYSZTOF |
10km / M55 |
ROCK BALANCING ICE |
RYDUŁTOWY |
|
|
9 |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZIELENIECKI MIROSŁAW |
21 k / M50 |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
BOGATYNIA |
2 |
KOSOWICZ RADOSLAW |
10km / M45 |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
BOGATYNIA |
3 |
SERAFIN DANIEL |
21 k / M40 |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
BOGATYNIA |
4 |
OLEKSAK ARTUR |
21 k / M50 |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
BOGATYNIA |
5 |
STRUGAŁA DAMIAN |
10km / M35 |
TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA |
ZAWIDÓW |
|
|
10 |
XTRABIKE IBIS B |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PETTERS KLAUDIA |
21 k / K25 |
XTRABIKE IBIS B |
BOLESŁAWIEC |
|
|
11 |
ZG RUN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JESION IRENEUSZ |
10km / M55 |
ZG RUN |
LUBIN |
|
|
12 |
ŚLĄSKIE HAZOKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HORZELA BEATA |
21 k / K35 |
ŚLĄSKIE HAZOKI |
CHORZÓW |
2 |
ZAJĄC KRZYSZTOF |
21 k / M30 |
ŚLĄSKIE HAZOKI |
TARNOWSKIE GÓRY |
3 |
HORZELA BŁAŻEJ |
21 k / M35 |
ŚLĄSKIE HAZOKI |
CHORZÓW |
|
|
13 |
ŚNIEŻNA PANTERA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KASPRZAK PIOTR |
21 k / M25 |
ŚNIEŻNA PANTERA |
JELENIA GÓRA |
|
|
14 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
FIERKOWICZ TERESA |
21 k / K55 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ |
2 |
SYDOR DANIEL |
21 k / M45 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ |
3 |
SOSZKA MATEUSZ |
21 k / M30 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
GRYFÓW ŚLĄSKI |
4 |
GÓRECKI KRZYSZTOF |
21 k / M25 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
GRYFÓW ŚLĄSKI |
5 |
MARSZAŁEK KAZIMIERZ |
21 k / M50 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
CZERNIAWA-ZDRÓJ |
6 |
KRAJEWSKA JOANNA |
10km / K30 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ |
7 |
KRAJEWSKI MACIEJ |
10km / M30 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ |
8 |
RZECZKOWSKI ZBIGNIEW |
21 k / M50 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
WOLIMIERZ |
9 |
CZARNECKI JÓZEF |
10km / M70 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
GRYFÓW ŚLĄSKI |
10 |
TOMASZEWSKI JAROSŁAW |
10km / M50 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
GRYFÓW ŚLĄSKI |
11 |
TOMASZEWSKI JACEK |
10km / M25 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
GRYFÓW ŚLĄSKI |
12 |
PAKIET WALDEMAR |
10km / M55 |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO |
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ |
|
|