Euforia Biegacza Sport
naglowek

Małżeństwa


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 33
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 1980
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRAL JUSTYNA 10km / K30 1980 BOGDASZOWICE
2 GÓRAL SEBASTIAN 10km / M30 1980 BOGDASZOWICE
 
2 A.A HAZUBSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAZUBSKA ANNA 10km / K40 A.A HAZUBSCY TRZEBNICA
2 HAZUBSKI ANDRZEJ 10km / M40 A.A HAZUBSCY TRZEBNICA
 
3 AGA + KAJ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKA AGNIESZKA 10km / K30 AGA + KAJ WROCŁAW
2 SADOWSKI KAJETAN 10km / M30 AGA + KAJ WROCŁAW
 
4 CYTRYNÓWKA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAWROT KAROL 10km / M30 CYTRYNÓWKA TEAM RAWICZ
2 NAWROT BEATA 10km / K30 CYTRYNÓWKA TEAM RAWICZ
 
5 CZEPILKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZEPIL MAREK 10km / M40 CZEPILKI PROCHOWICE
2 CZEPIL EWA 10km / K40 CZEPILKI PROCHOWICE
 
6 DAGA I MATI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GLINIANY MATEUSZ 10km / M30 DAGA I MATI RAWICZ
2 GLINIANY DAGMARA 10km / K30 DAGA I MATI RAWICZ
 
7 DAROSZEWSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DAROSZEWSKI TOMASZ 10km / M30 DAROSZEWSCY KAMIENIEC WROCŁAWSKI
2 KRZYWY-DAROSZEWSKA EUNIKA 10km / K30 DAROSZEWSCY KAMIENIEC WROCŁAWSKI
 
8 DRUżYNA EKSPANDER
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIERZCHLEWICZ GRZEGORZ 10km / M40 DRUżYNA EKSPANDER ŻMIGRÓD
2 PIERZCHLEWICZ MARIA 10km / K30 DRUżYNA EKSPANDER ŻMIGRÓD
 
9 ED I JUSTYNA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FEDYCZKOWSKI EDWARD 10km / M40 ED I JUSTYNA STRZEGOM
2 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 10km / K40 ED I JUSTYNA STRZEGOM
 
10 FRYTKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRYDECKI SLAWOMIR 10km / M50 FRYTKI ŹRÓDŁA
2 FRYDECKA ELŻBIETA 10km / K50 FRYTKI ŹRÓDŁA
 
11 GIBALSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIBALSKI TOMASZ 10km / M40 GIBALSCY ROŚCISŁAWICE
2 GIBALSKA MARZENA 10km / K40 GIBALSCY OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
12 GóRSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRSKI JANUSZ 10km / M50 GóRSCY GROMADKA
2 GÓRSKA JOLANTA 10km / K50 GóRSCY GROMADKA
 
13 HAŁAS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAŁAS MAREK 10km / M40 HAŁAS WROCŁAW
2 HAŁAS IZABELLA 10km / K50 HAŁAS WROCŁAW
 
14 HOBBITY BIEGAJą
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NIZIOŁEK EWA 10km / K40 HOBBITY BIEGAJą NIEMODLIN
2 NIZIOŁEK JACEK 10km / M40 HOBBITY BIEGAJą NIEMODLIN
 
15 ILONKA I MARECKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DOBROCHOWSKA ILONA 10km / K30 ILONKA I MARECKI STRZEGOM
2 DOBROCHOWSKI MAREK 10km / M30 ILONKA I MARECKI STRZEGOM
 
16 KONONOWICZ
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONONOWICZ LESZEK 10km / M30 KONONOWICZ ŻMIGRÓD
2 KONONOWICZ JUSTYNA 10km / K30 KONONOWICZ ŻMIGRÓD
 
17 KOWALSCY TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOWALSKI ŁUKASZ 10km / M30 KOWALSCY TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 KOWALSKA BARBARA 10km / K30 KOWALSCY TEAM KĘDZIERZYN-KOŹLE
 
18 KROBIA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RATAJCZAK TOMASZ 10km / M40 KROBIA TEAM KROBIA
2 RATAJCZAK JOANNA 10km / K30 KROBIA TEAM KROBIA
 
19 LACHOSIE TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LACHOWSKA MONIKA 10km / K30 LACHOSIE TEAM BOLESŁAWIEC
2 LACHOWSKI PRZEMYSŁAW 10km / M40 LACHOSIE TEAM BOLESŁAWIEC
 
20 M-FITOWE TOMALKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JUSIAK MARTA 10km / K30 M-FITOWE TOMALKI RAWICZ
2 TOMASZEWSKI MARCIN 10km / M30 M-FITOWE TOMALKI RAWICZ
 
21 MINICLASSIC.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZAJA MAŁGORZATA 10km / K40 MINICLASSIC.PL WROCŁAW
2 CZAJA MACIEJ 10km / M40 MINICLASSIC.PL WROCŁAW
 
22 MK TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CIPORA MACIEJ 10km / M40 MK TEAM WROCŁAW
2 CIPORA KATARZYNA 10km / K40 MK TEAM WROCŁAW
 
23 NAWROTY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NAWROT ARTUR 10km / M30 NAWROTY TRZEBNICA
2 NAWROT MARTA 10km / K30 NAWROTY TRZEBNICA
 
24 PLEWKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PLEWKA PAWEŁ 10km / M30 PLEWKA SZCZYTKOWICE
2 PLEWKA IWONA 10km / K30 PLEWKA SZCZYTKOWICE
 
25 POMYKAŁA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POMYKAŁA JUSTYNA 10km / K30 POMYKAŁA LUBIN
2 POMYKAŁA TOMASZ 10km / M30 POMYKAŁA LUBIN
 
26 POSłUSZNIAKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 POSŁUSZNY MARIUSZ 10km / M40 POSłUSZNIAKI GŁOSKA
2 POSŁUSZNA ANNA 10km / K40 POSłUSZNIAKI GŁOSKA
 
27 ROZBIEGANI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JASIK WOJCIECH 10km / M30 ROZBIEGANI LEGNICA
2 JASIK JOANNA 10km / K30 ROZBIEGANI LEGNICA
 
28 SADOWSCY Z BOLKOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SADOWSKI ROMAN 10km / M40 SADOWSCY Z BOLKOWA BOLKÓW
2 SADOWSKA BARBARA 10km / K40 SADOWSCY Z BOLKOWA BOLKÓW
 
29 TUTKAJ TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANKIEWICZ-TUTKAJ MONIKA 10km / K20 TUTKAJ TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 TUTKAJ PAWEŁ 10km / M20 TUTKAJ TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE
 
30 WABNIC TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WABNIC DANIEL 10km / M30 WABNIC TEAM KSIĘGINICE
2 WABNIC PAULINA 10km / K30 WABNIC TEAM KSIĘGINICE
 
31 WRóBEL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WRÓBEL NATALIA 10km / K20 WRóBEL ŁÓDŹ
2 WRÓBEL MARCIN 10km / M30 WRóBEL ŁÓDŹ
 
32 ŁADOŃSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁADOŃSKI RYSZARD 10km / M60 ŁADOŃSCY WROCŁAW
2 ŁADOŃSKA EWA 10km / K50 ŁADOŃSCY WROCŁAW
 
33 ĆWIKLIK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ĆWIKLIK ANDRZEJ 10km / M40 ĆWIKLIK WROCŁAW
2 ĆWIKLIK EDYTA 10km / K40 ĆWIKLIK WROCŁAW