Datasport

Electrum Ekiden – sztafeta maratońska.
Białystok, 11 czerwca 2017 r.


Sztafety Firmowe


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 58
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Numer Nazwa
Name
Wpłata
Payment
1 354 ABCPOLISA
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAWOROWSKI KRZYSZTOF OPEN / ABCPOLISA BIAŁYSTOK
 
2 0 AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KAMIŃSKI RAFAŁ OPEN / AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA SUCHOWOLA
2 LIPSKI WOJCIECH OPEN / AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA WARSZAWA
3 MACIEJUK JAROSŁAW OPEN / AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA BIAŁYSTOK
4 WASILUK ELŻBIETA OPEN / AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA KLEPACZE
5 BIERĆ JAROSŁAW OPEN / AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA BIAŁYSTOK
6 AUSZTOL IWONA OPEN / AKADEMIA PROMOCJI ZDROWIA KLEPACZE
 
3 0 ALEX OPTIMA TEAM 1 OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAŁACHWIEJ MICHAŁ OPEN / ALEX OPTIMA TEAM 1 BIAŁYSTOK
2 MOSKAL MICHAŁ OPEN / ALEX OPTIMA TEAM 1 BIAŁYSTOK
3 KURZAK JUSTYNA OPEN / ALEX OPTIMA TEAM 1 BIAŁYSTOK
4 SLESARCZYK RAFAŁ OPEN / ALEX OPTIMA TEAM 1 BIAŁYSTOK
5 CYLWIK PAWEŁ OPEN / ALEX OPTIMA TEAM 1 BIAŁYSTOK
6 KOWALCZYK SEBASTIAN OPEN / ALEX OPTIMA TEAM 1 BIAŁYSTOK
 
4 0 AUCHAN BIAŁYSTOK PRODUKCYJNA OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OWSIEJCZUK SŁAWOMIR OPEN / AUCHAN BIAŁYSTOK PRODUKCYJNA MICHAŁOWO
2 STEUER SYLWESTER OPEN / AUCHAN BIAŁYSTOK PRODUKCYJNA BIAŁYSTOK
3 KONDZIOR DANIEL OPEN / AUCHAN BIAŁYSTOK PRODUKCYJNA BIAŁYSTOK
4 LESZCZYŃSKI ADAM OPEN / AUCHAN BIAŁYSTOK PRODUKCYJNA BIAŁYSTOK
5 MRÓZ TOMASZ OPEN / AUCHAN BIAŁYSTOK PRODUKCYJNA CHOROSZCZ
6 LEYKO-SAWWA DAGMARA OPEN / AUCHAN BIAŁYSTOK PRODUKCYJNA POROSŁY
 
5 0 AVENTUS GROUP OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KLIMKO PATRYCJA OPEN / AVENTUS GROUP GOŁDAP
2 SOBECKI KRZYSZTOF OPEN / AVENTUS GROUP SUPRAŚL
3 BRUK MACIEJ OPEN / AVENTUS GROUP BIAŁYSTOK
4 KIEDA EWELINA OPEN / AVENTUS GROUP BIAŁYSTOK
5 KULESZA MAREK OPEN / AVENTUS GROUP BIAŁYSTOK
6 GRYKO AGNIESZKA OPEN / AVENTUS GROUP BIAŁYSTOK
 
6 0 BARTER ANETA OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZABIELSKI PAWEŁ OPEN / BARTER ANETA BIAŁYSTOK
2 MROZOWSKI JANUSZ OPEN / BARTER ANETA BIAŁYSTOK
3 LEDOCHOWICZ KASIA OPEN / BARTER ANETA BIAŁYSTOK
4 GRZYWIŃSKA JUSTYNA OPEN / BARTER ANETA BIAŁYSTOK
5 LEMAŃSKI PIOTREK OPEN / BARTER ANETA BIAŁYSTOK
6 TESAREK ANETA OPEN / BARTER ANETA BIAŁYSTOK
 
7 0 BARTER WIESIEK OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TROJAN MARIUSZ OPEN / BARTER WIESIEK BIAŁYSTOK
2 JACKIEWICZ ADAM OPEN / BARTER WIESIEK BIAŁYSTOK
3 PURZEWSKI MATEUSZ OPEN / BARTER WIESIEK BIAŁYSTOK
4 ROGASKI BOGDAN OPEN / BARTER WIESIEK BIAŁYSTOK
5 TROJAN GIENEK OPEN / BARTER WIESIEK BIAŁYSTOK
6 TRESZCZOTKO WIESŁAW OPEN / BARTER WIESIEK BIAŁYSTOK
 
8 0 CASTO TEAM OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ABRAMOWICZ IWONA OPEN / CASTO TEAM BIAŁYSTOK
2 MAZUR ŁUKASZ OPEN / CASTO TEAM BIAŁYSTOK
3 TOMASZEWSKI ROBERT OPEN / CASTO TEAM ŁAPY
4 KRASIŃSKI MARCIN OPEN / CASTO TEAM BIAŁYSTOK
5 ROKICKI ŁUKASZ OPEN / CASTO TEAM BIAŁYSTOK
6 ANDREJCZUK EWELINA OPEN / CASTO TEAM BIAŁYSTOK
 
9 0 CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LULEWICZ ANNA OPEN / CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE
2 SŁAWOMIR ZIENIEWICZ OPEN / CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE
3 ROMANOWICZ KRYSTYNA OPEN / CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE
4 ROMANOWICZ JULKA OPEN / CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE
5 KRÓL MATEUSZ OPEN / CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE
6 GNIEŹNIEJKO KRZYSZTOF OPEN / CENTRUM ORTOPEDYCZNO-PROTETYCZNE
 
10 0 CFB OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ROGOWSKI KONRAD OPEN / CFB BIAŁYSTOK
2 GŁUSZYŃSKI ŁUKASZ OPEN / CFB KRYPNO
3 WOŹNIEWSKA PAULINA OPEN / CFB BIAŁYSTOK
4 ZALEWSKI MICHAŁ OPEN / CFB BIAŁYSTOK
5 TRUCHEL DAMIAN OPEN / CFB ZAMBRÓW
6 MICKIEWICZ MAGDALENA OPEN / CFB BIAŁYSTOK
 
11 0 CFT RUNNERS OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAHOJŁO MARCIN OPEN / CFT RUNNERS BIAŁYSTOK
2 PASZKIEWICZ KONRAD OPEN / CFT RUNNERS BIAŁYSTOK
3 TAMKUN WITOLD OPEN / CFT RUNNERS WARSZAWA
4 KUŹMA IZABELA OPEN / CFT RUNNERS BIAŁYSTOK
5 SUCHOCKI ADRIAN OPEN / CFT RUNNERS BIAŁYSTOK
6 SZYMAŃSKA MAGDALENA OPEN / CFT RUNNERS BIAŁYSTOK
 
12 0 CI ZETO BIAŁYSTOK OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KACZMARCZYK ZBIGNIEW OPEN / CI ZETO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 SZACHOWICZ PAWEŁ OPEN / CI ZETO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 CHODOROWSKI ADAM OPEN / CI ZETO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 AUGUSTYNIAK ANNA OPEN / CI ZETO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 KOTTOWICZ ADAM OPEN / CI ZETO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 BOSIACKI JAROSŁAW OPEN / CI ZETO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
 
13 0 COCA-COLA RUNNERS OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DĄBROWSKI DARIUSZ OPEN / COCA-COLA RUNNERS BIAŁYSTOK
2 LIS AGNIESZKA OPEN / COCA-COLA RUNNERS GIŻYCKO
3 PRZYSTUPA MATEUSZ OPEN / COCA-COLA RUNNERS BIAŁYSTOK
4 SZEWCZUL IZABELA OPEN / COCA-COLA RUNNERS BIAŁYSTOK
5 PIOTROWSKI BARTOSZ OPEN / COCA-COLA RUNNERS BIAŁYSTOK
6 BAJ MARZENNA OPEN / COCA-COLA RUNNERS BIAŁYSTOK
 
14 0 CORAL OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WALESIENIUK KAROL OPEN / CORAL BIAŁYSTOK
2 RZEMIENIECKI MAREK OPEN / CORAL DOBRZYNIEWO DUŻE
3 ZDRAJKOWSKI DANIEL OPEN / CORAL BIAŁYSTOK
4 CELMEROWSKI MACIEK OPEN / CORAL BIAŁYSTOK
5 WORONOWICZ STANISŁAW OPEN / CORAL BIAŁYSTOK
6 ŻELAZKO PAWEŁ OPEN / CORAL BIAŁYSTOK
 
15 0 DENTICO & REHABILIS CLINIC OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 IWANOWICZ JAROSŁAW OPEN / DENTICO & REHABILIS CLINIC BIAŁYSTOK
2 PRZEPIÓRA MATEUSZ OPEN / DENTICO & REHABILIS CLINIC
3 IWANOWICZ IWONA OPEN / DENTICO & REHABILIS CLINIC BIAŁYSTOK
4 IWANOWICZ MIROSŁAW OPEN / DENTICO & REHABILIS CLINIC BIAŁYSTOK
5 LECH KATARZYNA OPEN / DENTICO & REHABILIS CLINIC BIAŁYSTOK
6 GORZECHOWSKI KAROL OPEN / DENTICO & REHABILIS CLINIC BIAŁYSTOK
 
16 0 DREWNOFORNIR OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DRYGLAS PRZEMYSŁAW OPEN / DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
2 BURCHARD PIOTR OPEN / DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
3 FILIPCZUK MARCIN OPEN / DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
4 SĘKOWSKA MIRKA OPEN / DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
5 SKUDRA EWA OPEN / DREWNOFORNIR BIAŁYSTOK
6 SĘKOWSKI MARCIN OPEN / DREWNOFORNIR CHOROSZCZ
 
17 0 DRTUSZ BIEGA OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRONIEWICZ PIOTR OPEN / DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
2 DZIEDUSZOW KRZYSZTOF OPEN / DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
3 ŚCIESZKO MATEUSZ OPEN / DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
4 RUTKOWSKI KAROL OPEN / DRTUSZ BIEGA TYKOCIN
5 WAŚKO MARLENA OPEN / DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
6 CZYŻEWSKA ANNA OPEN / DRTUSZ BIEGA BIAŁYSTOK
 
18 0 ELECTRUM OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MOŚCIBROCKA MARTA OPEN / ELECTRUM BIAŁYSTOK
2 KRUSZEWSKA MAŁGORZATA OPEN / ELECTRUM BIAŁYSTOK
3 ŁUSZCZEWSKI KAMIL OPEN / ELECTRUM BIAŁYSTOK
4 LEONIUK PAWEŁ OPEN / ELECTRUM BIAŁYSTOK
5 POPŁAWSKI MIROSŁAW OPEN / ELECTRUM BIAŁYSTOK
6 POPŁAWSKA MARTA OPEN / ELECTRUM BIAŁYSTOK
 
19 0 FITNESS CLUB MAGIC GYM OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KULIKOWSKI ARTUR OPEN / FITNESS CLUB MAGIC GYM SOBOLEWO
2 BAJGUZ ADAM OPEN / FITNESS CLUB MAGIC GYM NOWODWORCE
3 SZACIŁOWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / FITNESS CLUB MAGIC GYM BIAŁYSTOK
4 WOŁOS MARTA OPEN / FITNESS CLUB MAGIC GYM SEJNY
5 MATWIEJCZUK TOMASZ OPEN / FITNESS CLUB MAGIC GYM BIAŁYSTOK
6 KLEKOTKO MAGDA OPEN / FITNESS CLUB MAGIC GYM BIAŁYSTOK
 
20 0 IKEA INDUSTRY POLAND RUNNING TEAM OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DERLUKIEWICZ MAREK OPEN / IKEA INDUSTRY POLAND RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
2 GRYGORUK MAREK OPEN / IKEA INDUSTRY POLAND RUNNING TEAM BIELSK PODLASKI
3 SHYPKA SVYATOSLAV OPEN / IKEA INDUSTRY POLAND RUNNING TEAM BIELSK PODLASKI
4 KURYŁOWICZ ADAM OPEN / IKEA INDUSTRY POLAND RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
5 KORNILUK KRZYSZTOF OPEN / IKEA INDUSTRY POLAND RUNNING TEAM BIELSK PODLASKI
6 KRASOWSKI KRZYSZTOF OPEN / IKEA INDUSTRY POLAND RUNNING TEAM BIAŁYSTOK
 
21 0 INFINITY GROUP #2 OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SURAL MARCIN OPEN / INFINITY GROUP #2 BIAŁYSTOK
2 CIEŚLUK ADAM OPEN / INFINITY GROUP #2 BIAŁYSTOK
3 HOŚCIŁO RAFAŁ OPEN / INFINITY GROUP #2 BIAŁYSTOK
4 POZNAŃSKA PAULINA OPEN / INFINITY GROUP #2 SANOK
5 WASILUK ADAM OPEN / INFINITY GROUP #2 BIAŁYSTOK
6 KOMOROWSKI TOMASZ OPEN / INFINITY GROUP #2 BIAŁYSTOK
 
22 0 INFINITY GROUP TEAM OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYGONOWSKA BEATA OPEN / INFINITY GROUP TEAM ZABŁUDÓW
2 KLESZCZEWSKI DARIUSZ OPEN / INFINITY GROUP TEAM BIAŁYSTOK
3 KULIK BARBARA OPEN / INFINITY GROUP TEAM BIAŁYSTOK
4 KLIMIUK MAŁGORZATA OPEN / INFINITY GROUP TEAM BIAŁYSTOK
5 KOBUS LESZEK OPEN / INFINITY GROUP TEAM BIAŁYSTOK
6 LISOWSKA AGATA OPEN / INFINITY GROUP TEAM BIAŁYSTOK
 
23 0 ING AKTYWNI OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BOJARSKI PAWEŁ OPEN / ING AKTYWNI LUBLIN
2 KAMIŃSKI RAFAŁ OPEN / ING AKTYWNI BIAŁYSTOK
3 RZEMEK GRZEGORZ OPEN / ING AKTYWNI JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
4 CZOKAJŁO PAULINA OPEN / ING AKTYWNI BIAŁYSTOK
5 KOWALKO EWA OPEN / ING AKTYWNI CHOROSZCZ
6 JARMOŁOWICZ MAŁGORZATA OPEN / ING AKTYWNI BIAŁYSTOK
 
24 0 INTIVE RUNTIME ENVIRONMENT! OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYMAŃSKI MICHAŁ OPEN / INTIVE RUNTIME ENVIRONMENT! BIAŁYSTOK
2 KALIŃSKI MARIUSZ OPEN / INTIVE RUNTIME ENVIRONMENT! BIAŁYSTOK
3 MACIAS ŁUKASZ OPEN / INTIVE RUNTIME ENVIRONMENT! BIAŁYSTOK
4 SOKÓŁ BARTOSZ OPEN / INTIVE RUNTIME ENVIRONMENT! BIAŁYSTOK
5 ANDRZEJCZUK MACIEJ OPEN / INTIVE RUNTIME ENVIRONMENT! BIAŁYSTOK
6 STOCKI ŁUKASZ OPEN / INTIVE RUNTIME ENVIRONMENT! BIAŁYSTOK
 
25 0 KARDIOCHIRRGIA VITAMED 3 OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAGIŃSKI MARIUSZ OPEN / KARDIOCHIRRGIA VITAMED 3 TYKOCIN
2 ALESZCZYK AGNIESZKA OPEN / KARDIOCHIRRGIA VITAMED 3 BIAŁYSTOK
3 BIAŁOKOZOWICZ TOMEK OPEN / KARDIOCHIRRGIA VITAMED 3 BIELSK POLASKI
4 MILEWSKA-BUZUN MARTA OPEN / KARDIOCHIRRGIA VITAMED 3 KRUPNIKI
5 NIEDŹWIECKI ARKADIUSZ OPEN / KARDIOCHIRRGIA VITAMED 3 BIAŁYSTOK
6 ŚWIRYDO PAULINA OPEN / KARDIOCHIRRGIA VITAMED 3 BIAŁYSTOK
 
26 0 KARDIOCHIRURGIA VITAMED 1 OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAWICKA MAŁGORZATA OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 1 BIAŁYSTOK
2 MURAWSKA AGATA OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 1 BIAŁYSTOK
3 MITROSZ MACIEJ OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 1 BIAŁYSTOK
4 DMITRUK IWONA OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 1 BIAŁYSTOK
5 TYBOROWSKA ANNA OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 1 BIALYSTOK
6 JAKUBOW PIOTR OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 1 BIAŁYSTOK
 
27 0 KARDIOCHIRURGIA VITAMED 2 OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BAGROWSKA EWA OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 2 BIAŁYSTOK
2 WASILUK NORBERT OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 2 HAJNÓWKA
3 CZOKAJŁO MAGDA OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 2 BIAŁYSTOK
4 LECH MATEUSZ OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 2 BIAŁYSTOK
5 MILEWSKA PAULA OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 2 BIAŁYSTOK
6 KOTOWSKA MAGDALENA OPEN / KARDIOCHIRURGIA VITAMED 2 BIAŁYSTOK
 
28 0 KAS IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BIAłYMSTOKU OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WITKOWSKI DARIUSZ OPEN / KAS IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BIAłYMSTOKU BIAŁYSTOK
2 MECLIK ADRIAN OPEN / KAS IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BIAłYMSTOKU BIAŁYSTOK
3 TARASIUK MONIKA OPEN / KAS IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BIAłYMSTOKU RZEPNIKI
4 SOBIECH ROBERT OPEN / KAS IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BIAłYMSTOKU BIAŁYSTOK
5 SIKORSKI MAREK OPEN / KAS IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BIAłYMSTOKU BIAŁYSTOK
6 KIERZKOWSKA ANIELA OPEN / KAS IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W BIAłYMSTOKU BIAŁYSTOK
 
29 0 LEWIATAN PODLASIE OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚLIWOWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / LEWIATAN PODLASIE BIAŁYSTOK
2 STEFAŃSKA AGATA OPEN / LEWIATAN PODLASIE BIAŁYSTOK
3 RYTEL-SIŁKA DOMINIKA OPEN / LEWIATAN PODLASIE KOSÓW LACKI
4 ROGUZ JUSTYNA OPEN / LEWIATAN PODLASIE BIAŁYSTOK
5 KACPRZYCKA ALDONA OPEN / LEWIATAN PODLASIE WASILKÓW
6 KACPRZYCKI RAFAŁ OPEN / LEWIATAN PODLASIE WASILKÓW
 
30 0 MIEJSKOAKTYWNI OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BRATUMIŁ KRYSTYNA OPEN / MIEJSKOAKTYWNI KRYNKI
2 BARTECZKA JACEK OPEN / MIEJSKOAKTYWNI BIAŁYSTOK
3 KOWALEWSKI RAFAŁ OPEN / MIEJSKOAKTYWNI BIAŁYSTOK
4 STALBOWSKI KRZYSZTOF OPEN / MIEJSKOAKTYWNI BIAŁYSTOK
5 ZIMNOCH PAWEŁ OPEN / MIEJSKOAKTYWNI BIAŁYSTOK
6 ORPIK PAWEŁ OPEN / MIEJSKOAKTYWNI BIAŁYSTOK
 
31 0 MIEJSKOAKTYWNI 2 OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONOPKO TERESA OPEN / MIEJSKOAKTYWNI 2 SOCHONIE
2 CHOMICZEWSKI MAREK OPEN / MIEJSKOAKTYWNI 2 BIAŁYSTOK
3 BORKOWSKA EWELINA OPEN / MIEJSKOAKTYWNI 2 BIAŁYSTOK
4 ANDREJCZUK SŁAWOMIR OPEN / MIEJSKOAKTYWNI 2 BIAŁYSTOK
5 SKOWROŃSKI PAWEŁ OPEN / MIEJSKOAKTYWNI 2 BIAŁYSTOK
6 GOSK RAFAŁ OPEN / MIEJSKOAKTYWNI 2 BIAŁYSTOK
 
32 0 OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK II OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZEKALSKI MAREK OPEN / OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK II BIAŁYSTOK
2 POGORZELSKA ALEKSANDRA OPEN / OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK II KRUSZYN
3 KOŻUSIK MAREK OPEN / OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK II BIAŁYSTOK
4 ROGALSKA AGNIESZKA OPEN / OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK II BIAŁYSTOK
5 STEFANIUK PIOTR OPEN / OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK II BIAŁYSTOK
6 BANEL AGNIESZKA OPEN / OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK II BIAŁYSTOK
 
33 0 PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ BOBROWNIKI OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATWIEJCZYK ANDRZEJ OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
2 FIŁONOWICZ JAROSŁAW OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
3 GOŁUBOWSKI ŁUKASZ OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
4 BAŁDAK PIOTR OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
5 KONDRAT EWELINA OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
6 ŻACZKIEWICZ PAWEŁ OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ BOBROWNIKI BIAŁYSTOK
 
34 0 PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W KUŹNICY OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JAKIMIEC KAMIL OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W KUŹNICY
2 ROSZKOWSKI ADAM OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W KUŹNICY
3 KRAWCZYK ŁUKASZ OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W KUŹNICY
4 ŁAPIŃSKI ANDRZEJ OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W KUŹNICY
5 ROSZKIEWICZ DOMINIK OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W KUŹNICY
6 RUSINOWICZ EWA OPEN / PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W KUŹNICY
 
35 0 PLUM SP. Z O.O. OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SZYNWELSKI LESZEK OPEN / PLUM SP. Z O.O. ZAŚCIANKI
2 SZCZĘSNY MARIUSZ OPEN / PLUM SP. Z O.O. ŚRÓDLESIE
3 IWANIUK MAŁGORZATA OPEN / PLUM SP. Z O.O. BIAŁYSTOK
4 SZUMSKI MICHAŁ OPEN / PLUM SP. Z O.O. BIAŁYSTOK
5 MACULEWICZ DOMINIKA OPEN / PLUM SP. Z O.O. CZARNA BIAŁOSTOCKA
6 SZUMSKA ADRIANNA OPEN / PLUM SP. Z O.O. BIAŁYSTOK
 
36 0 POLMOS BIEGA OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HOROSZ PAWEŁ OPEN / POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
2 SKARACZYŃSKI SEBASTIAN OPEN / POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
3 ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA OPEN / POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
4 MALINOWSKI BŁAŻEJ OPEN / POLMOS BIEGA DOBRZYNIEWO DUŻE
5 STRASZYŃSKI ŁUKASZ OPEN / POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
6 GAIŃSKI TOMASZ OPEN / POLMOS BIEGA BIAŁYSTOK
 
37 0 POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MAZEWSKI MARCIN OPEN / POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 RYCZKOWSKI ANDRZEJ OPEN / POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
3 GAJLEWICZ MARIUSZ OPEN / POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 SZUBZDA WOJCIECH OPEN / POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
5 MOJSA ADAM OPEN / POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
6 ŻEMOJDA JOANNA OPEN / POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
 
38 0 PROMOTECH OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GÓRALCZYK JACEK OPEN / PROMOTECH MOŃKI
2 DĄBKOWSKI KAMIL OPEN / PROMOTECH BIAŁYSTOK
3 CZAPLEJEWICZ MICHAŁ OPEN / PROMOTECH IGNATKI-OSIEDLE
4 ŁUKASZEWICZ EWELINA OPEN / PROMOTECH BIALYSTOK
5 ŻMIEJKO ADRIAN OPEN / PROMOTECH BIAŁYSTOK
6 LENCZEWSKA PAULINA OPEN / PROMOTECH TYKOCIN
 
39 0 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 `POD SŁONKIEM` OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MĄDRY BOŻENA OPEN / PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 `POD SŁONKIEM` BIAŁYSTOK
2 PÓŁTORZYCKA EMILIA OPEN / PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 `POD SŁONKIEM` BIAŁYSTOK
3 CIUNCZYK DOROTA OPEN / PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 `POD SŁONKIEM` BIAŁYSTOK
4 PUCH DANIEL OPEN / PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 `POD SŁONKIEM` BIAŁYSTOK
5 WARAKOMSKI LESZEK OPEN / PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 `POD SŁONKIEM` BIAŁYSTOK
6 BIELAWIEC BARTŁOMIEJ OPEN / PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2 `POD SŁONKIEM` BIAŁYSTOK
 
40 0 RADCOWIE PRAWNI I OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KANCIK RAFAŁ OPEN / RADCOWIE PRAWNI I BIAŁYSTOK
2 MATEJCZYK KAMILA OPEN / RADCOWIE PRAWNI I BIAŁYSTOK
3 KARACZ MAREK OPEN / RADCOWIE PRAWNI I BIAŁYSTOK
4 KUKLEWICZ MARTA OPEN / RADCOWIE PRAWNI I BIAŁYSTOK
5 PROKOP KAMILA OPEN / RADCOWIE PRAWNI I BIAŁYSTOK
 
41 0 RADCOWIE PRAWNI II OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KUSZYŃSKI MACIEJ OPEN / RADCOWIE PRAWNI II BIAŁYSTOK
2 ZDUNIUK PAULINA OPEN / RADCOWIE PRAWNI II BIAŁYSTOK
3 BOGUSZ DANIEL OPEN / RADCOWIE PRAWNI II DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
4 GUDEL PAWEŁ OPEN / RADCOWIE PRAWNI II BIAŁYSTOK
5 WOŁYŃ MARCIN OPEN / RADCOWIE PRAWNI II DOBRZYNIEWO DUŻE
6 BIAŁY MYŚLIBÓR OPEN / RADCOWIE PRAWNI II BIAŁYSTOK
 
42 0 RADCOWIE PRAWNI III OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIELAWA MACIEJ OPEN / RADCOWIE PRAWNI III BIAŁYSTOK
2 WROCEŃSKI KAROL OPEN / RADCOWIE PRAWNI III BIAŁYSTOK
3 WALESIUK MONIKA TERESA OPEN / RADCOWIE PRAWNI III BIAŁYSTOK
4 ZALEWSKI DARIUSZ OPEN / RADCOWIE PRAWNI III BIAŁYSTOK
5 FIŁOŃCZUK ANN OPEN / RADCOWIE PRAWNI III BIAŁYSTOK
6 PILECKI KAROL OPEN / RADCOWIE PRAWNI III BIAŁYSTOK
 
43 0 RADCOWIE PRAWNI IV OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZEMIEL DARIUSZ OPEN / RADCOWIE PRAWNI IV BIAŁYSTOK
2 LISOWSKI DANIEL OPEN / RADCOWIE PRAWNI IV BIAŁYSTOK
3 ANCHIM BEATA OPEN / RADCOWIE PRAWNI IV KLEOSIN
4 BIELUCI KATARZYNA OPEN / RADCOWIE PRAWNI IV BIAŁYSTOK
5 DUNAJ PAWEŁ OPEN / RADCOWIE PRAWNI IV BIAŁYSTOK
6 WYSOCKI ANTONI OPEN / RADCOWIE PRAWNI IV WASILKÓW
 
44 0 RADCOWIE PRAWNI I OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WĘCLEWICZ MARZENA OPEN / RADCOWIE PRAWNI I BIAŁYSTOK
 
45 0 ROSTI TEAM I OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZYŻ KRZYSZTOF OPEN / ROSTI TEAM I BIAŁYSTOK
2 WRÓBLEWSKI MARCIN OPEN / ROSTI TEAM I BIAŁYSTOK
3 PASZKO KATARZYNA OPEN / ROSTI TEAM I BIAŁYSTOK
4 GROMADSKI PIOTR OPEN / ROSTI TEAM I BIAŁYSTOK
5 DOBRZYNIEWICZ KAMILA OPEN / ROSTI TEAM I BIAŁYSTOK
6 TOPOLEWICZ ARTUR OPEN / ROSTI TEAM I BIAŁYSTOK
 
46 0 ROSTI TEAM II OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JACKIEWICZ ŁUKASZ OPEN / ROSTI TEAM II BIAŁYSTOK
2 ZDRODOWSKI TOMASZ OPEN / ROSTI TEAM II BIAŁYSTOK
3 GODLEWSKI KAROL OPEN / ROSTI TEAM II BIAŁYSTOK
4 APPLEGARTH TIM OPEN / ROSTI TEAM II BIAŁYSTOK
5 TOPOLEWICZ ARTUR OPEN / ROSTI TEAM II BIAŁYSTOK
6 WEJKOWSKI SEBASTIAN OPEN / ROSTI TEAM II BIAŁYSTOK
 
47 0 RTV EURO AGD - ZAINSPIROWANI! OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CZARKOWSKI MAREK OPEN / RTV EURO AGD - ZAINSPIROWANI! SEJNY
2 GRODZKI PIOTR OPEN / RTV EURO AGD - ZAINSPIROWANI! ZAMBRÓW
3 MŁYNARCZUK ARTUR OPEN / RTV EURO AGD - ZAINSPIROWANI! MIĘDZYRZEC PODLASKI
4 WYSOCKI DARIUSZ OPEN / RTV EURO AGD - ZAINSPIROWANI! BIAŁYSTOK
5 CZAPKO KAMILA OPEN / RTV EURO AGD - ZAINSPIROWANI! BIAŁYSTOK
6 GIERASIMIUK ANNA OPEN / RTV EURO AGD - ZAINSPIROWANI! EŁK
 
48 0 RTV EURO AGD BIAŁYSTOK OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SAWCZYŃSKI GRZEGORZ OPEN / RTV EURO AGD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
2 ŁAPIŃSKI HUBERT OPEN / RTV EURO AGD BIAŁYSTOK ŁAPY
3 ZAWADZKA ANETA OPEN / RTV EURO AGD BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK
4 KUCHAREWICZ DARIUSZ OPEN / RTV EURO AGD BIAŁYSTOK SOKÓŁKA
5 ŻOCHOWSKA EMILIA OPEN / RTV EURO AGD BIAŁYSTOK SOKOŁÓW PODLASKI
6 HOFFMAN MAREK OPEN / RTV EURO AGD BIAŁYSTOK BIALYSTOK
 
49 0 S. M. `ZACHęTA` BIAłYSTOK OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BIAŁKOWSKI MAREK OPEN / S. M. `ZACHęTA` BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
2 TURCZYŃSKI PAWEŁ OPEN / S. M. `ZACHęTA` BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
3 TURCZYŃSKI MICHAŁ OPEN / S. M. `ZACHęTA` BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
4 ŁAPUĆ EDMUND OPEN / S. M. `ZACHęTA` BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
5 TAŁAŁAJ MIROSŁAW OPEN / S. M. `ZACHęTA` BIAłYSTOK SOKÓŁKA
6 TURCZYŃSKI ALEKSANDER OPEN / S. M. `ZACHęTA` BIAłYSTOK BIAŁYSTOK
 
50 0 SOFTWAREHUT I OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MILEWSKI ARTUR OPEN / SOFTWAREHUT I BIAŁYSTOK
2 SZOKALSKA PAULINA OPEN / SOFTWAREHUT I BIAŁYSTOK
3 CZAJKOWSKI KRZYSZTOF OPEN / SOFTWAREHUT I JASIONÓWKA
4 ŻUKOWSKI DOMINIK OPEN / SOFTWAREHUT I BIAŁYSTOK
5 RUSIŁOWICZ RAFAŁ OPEN / SOFTWAREHUT I BIAŁYSTOK
6 ZUB HUBERT OPEN / SOFTWAREHUT I BIAŁOWIEŻA
 
51 0 SOFTWAREHUT II OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JADWISZCZAK MICHAŁ OPEN / SOFTWAREHUT II GRABÓWKA
2 JEGLIKOWSKI KAMIL OPEN / SOFTWAREHUT II BIAŁYSTOK
3 DERESZKIEWICZ ŁUKASZ OPEN / SOFTWAREHUT II BIAŁYSTOK
4 MUSZYŃSKI ŁUKASZ OPEN / SOFTWAREHUT II BIAŁYSTOK
5 ŻYWALEWSKI PAWEŁ OPEN / SOFTWAREHUT II BIAŁYSTOK
6 MATYSZEWSKI ROBERT OPEN / SOFTWAREHUT II BIAŁYSTOK
 
52 0 STOMATOLOGIA PREDKO-ENGEL OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PREDKO-MALISZEWSKA ANNA OPEN / STOMATOLOGIA PREDKO-ENGEL BIAŁYSTOK
2 WŁODARCZYK HANNA OPEN / STOMATOLOGIA PREDKO-ENGEL BIAŁYSTOK
3 POPŁAWSKA KATARZYNA OPEN / STOMATOLOGIA PREDKO-ENGEL BIAŁYSTOK
4 SAWICKA PAULINA OPEN / STOMATOLOGIA PREDKO-ENGEL BIAŁYSTOK
5 ENGEL BEATA OPEN / STOMATOLOGIA PREDKO-ENGEL BIAŁYSTOK
6 PREDKO-ENGEL AGNIESZKA OPEN / STOMATOLOGIA PREDKO-ENGEL BIAŁYSTOK
 
53 0 STRAŻACY OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SIELIWONIUK EUGENIUSZ OPEN / STRAŻACY BIELSK PODLASKI
2 SIELIWONIUK RAFAŁ OPEN / STRAŻACY BIAŁYSTOK
3 DANKIEWICZ HENRYK OPEN / STRAŻACY BIAŁYSTOK
 
54 0 SĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LEWICKA SANDRA OPEN / SĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU CHOROSZCZ
2 WASILEWSKI PRZEMYSŁAW OPEN / SĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
3 ZIENIEWICZ ANDRZEJ OPEN / SĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU KLEOSIN
4 WOŁOSIK SŁAWOMIR OPEN / SĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU NOWODWORCE
5 SOCHACKI PIOTR OPEN / SĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU BIAŁYSTOK
6 DUBIJ ALBERT OPEN / SĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU OGRODNICZKI
 
55 0 TENT GRUPA SP. Z O.O. OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HALICKI PAWEŁ OPEN / TENT GRUPA SP. Z O.O. BIAŁSYTOK
2 TOMERA KRZYSZTOF OPEN / TENT GRUPA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK
3 ĆWIKŁA ANDRZEJ OPEN / TENT GRUPA SP. Z O.O. GONIĄDZ
4 PASZKIEWICZ KONRAD OPEN / TENT GRUPA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK
5 ANTONIUK IZABELA OPEN / TENT GRUPA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK
6 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH OPEN / TENT GRUPA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK
 
56 0 WYDZIAŁ MECHANICZNY PB OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZIMNOCH MICHAŁ OPEN / WYDZIAŁ MECHANICZNY PB SUCHOWOLA
2 ADAMOWICZ ADAM OPEN / WYDZIAŁ MECHANICZNY PB BIAŁYSTOK
3 PUCHALSKI WOJCIECH OPEN / WYDZIAŁ MECHANICZNY PB BIAŁYSTOK
4 WYSZOMIERSKI DAMIAN OPEN / WYDZIAŁ MECHANICZNY PB RUTKI
5 KAPUŚCIŃSKI JAKUB OPEN / WYDZIAŁ MECHANICZNY PB BIAŁYSTOK
6 PERKOWSKI DARIUSZ OPEN / WYDZIAŁ MECHANICZNY PB BIAŁYSTOK
 
57 0 WYDZIAł EKONOMII I ZARZąDZANIA UWB OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 CITKOWSKI MARIUSZ OPEN / WYDZIAł EKONOMII I ZARZąDZANIA UWB BIAŁYSTOK
2 MARCINKIEWICZ JACEK OPEN / WYDZIAł EKONOMII I ZARZąDZANIA UWB BIAŁYSTOK
3 PERŁO DOROTA OPEN / WYDZIAł EKONOMII I ZARZąDZANIA UWB BIAŁYSTOK
4 FIEDORCZUK JULITA OPEN / WYDZIAł EKONOMII I ZARZąDZANIA UWB BIAŁYSTOK
5 POSKROBKO TOMASZ OPEN / WYDZIAł EKONOMII I ZARZąDZANIA UWB BIAŁYSTOK
6 PERŁO DARIUSZ OPEN / WYDZIAł EKONOMII I ZARZąDZANIA UWB BIAŁYSTOK
 
58 0 X-CODE OK
 
Zmiana Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOZYRSKI MACIEJ OPEN / X-CODE BIAŁYSTOK
2 SOKOŁOWSKI DAMIAN OPEN / X-CODE BIAŁYSTOK
3 PĘTKOWSKI WOJCIECH OPEN / X-CODE BIAŁYSTOK
4 SZOT MONIKA OPEN / X-CODE BIAŁYSTOK
5 KRUPKOWSKI GRZEGORZ OPEN / X-CODE BIAŁYSTOK
6 SIERBA JOANNA OPEN / X-CODE BIAŁYSTOK