Izerski Weekend Biegowy 2018
Szklarska Poręba, 21 lipca 2018 r.


Małżeństwa(dotyczy tylko Wielkiej Pętli)


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 46
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
A&G JÓZEFIAK
JÓZEFIAK ANNA 21km / K30 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
JÓZEFIAK GRZEGORZ 21km / M40 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
CZUBALKI
CZUBALA BEATA 21km / K40 CZUBALKI ZIĘBICE
CZYżOWSKA
CZYŻOWSKI JÓZEF 10km / M50 CZYżOWSKA JÓZEFÓW
DALEKO JESZCZE
KRZYZANOWSKI JACEK 21km / M50 DALEKO JESZCZE LOWER EARLEY
HRYCAK-KRZYZANOWSKA DOROTA 21km / K50 VEGE DALEKO JESZCZE ŚWIEBODZIN
DOBROWOLSCY
DOBROWOLSKA BOŻENA 21km / K60 DOBROWOLSCY JELENIA GORA
DOBROWOLSKI ROBERT 21km / M60 DOBROWOLSCY JELENIA GORA
FEDORCZUK
FEDORCZUK MAREK 10km / M40 FEDORCZUK KUNICE
FEDYCZKOWSCY
FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 21km / K40 FEDYCZKOWSCY STRZEGOM
FEDYCZKOWSKI EDWARD 21km / M40 FEDYCZKOWSCY STRZEGOM
FUłAWKA
FUŁAWKA TOMASZ 21km / M30 FUłAWKA JAWOR
GEZELA
MAZIK PATRYK 21km / M18 GEZELA NAMYSŁÓW
GIDEL
GIDEL WITOLD 21km / M50 GIDEL BRZEG DOLNY
GIDEL HALINA 21km / K50 VEGE GIDEL BRZEG DOLNY
GRACZ
GRACZ KRZYSZTOF 21km / M40 GRACZ NADOLICE WIELKIE
GREDKI
GREDKA JACEK 21km / M60 GREDKI BERLIN
GREDKA TINA 21km / K60 GREDKI BERLIN
GROMALA
GROMALA TOMASZ 21km / M40 GROMALA GŁUSZYCA
GWARDZIK
GWARDZIK PRZEMYSŁAW 10km / M40 GWARDZIK KARPICKO
H&P DąBROWSCY
DĄBROWSKI PIOTR 21km / M30 H&P DąBROWSCY ŚWIDNICA
HAłDRZYńSKA
HAŁDRZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 HAłDRZYńSKA LEGNICA
JASTRZęBSKI
KRYŚ ALEKSANDRA 21km / K18 JASTRZęBSKI OPALENICA
JASZCZERSKI
JASZCZERSKI PIOTR 5km / M50 VEGE JASZCZERSKI GRUDZIĄDZ
JASZCZERSKI PAWEŁ 10km / M20 VEGE JASZCZERSKI GRUDZIĄDZ
KALISZ TRZYMA TEMPO
SZYMCZAK KATARZYNA 21km / K50 KALISZ TRZYMA TEMPO KALISZ
SZYMCZAK TOMASZ 21km / M40 KALISZ TRZYMA TEMPO KALISZ
KIERZKI
KIERZEK EWA 21km / K40 KIERZKI ŁÓDŹ
KIERZEK ARTUR 21km / M40 KIERZKI ŁÓDŹ
KRUSZON TEAM PRUSZKÓW
KRUSZYŃSKA MARZENA 21km / K40 KRUSZON TEAM PRUSZKÓW PRUSZKÓW
KRUSZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 KRUSZON TEAM PRUSZKÓW PRUSZKÓW
LITEWKA
LITEWKA GRZEGORZ 21km / M40 LITEWKA JAWOR
M&M RUNNING TEAM
MEJSNER MAJA 10km / K40 M&M RUNNING TEAM JEŻÓW SUDECKI
MAZUREK
MAZUREK KRZYSZTOF 21km / M40 MAZUREK ŻARY
MINICLASSIC.PL
CZAJA MAŁGORZATA 21km / K40 MINICLASSIC.PL WROCŁAW
CZAJA MACIEJ 21km / M40 MINICLASSIC.PL WROCŁAW
MISIE
BIAŁOŻYD ANDRZEJ 21km / M60 MISIE WROCŁAW
BIAŁOŻYD BOŻENA 21km / K50 MISIE WROCŁAW
MIĘTKI Z ŻAGANIA
MIĘTEK DARIUSZ 21km / M40 MIĘTKI Z ŻAGANIA ŻAGAŃ
MIĘTEK AGNIESZKA 21km / K30 MIĘTKI Z ŻAGANIA ŻAGAŃ
NAJDEK
KOVALENKO WLODYMIR 10km / M40 NAJDEK MIŃSK
NAPIERAJ
NAPIERAJ PRZEMEK 21km / M30 NAPIERAJ GOSTYŃ
NAPORA
NAPORA PRZEMYSŁAW 21km / M30 NAPORA LUBIN
NOWOżEńCY
PASTUCHA KATARZYNA 21km / K18 NOWOżEńCY KRAPKOWICE
KANDZIORA DOMINIK 21km / M30 NOWOżEńCY KRAPKOWICE
OLSZEWSCY
OLSZEWSKI JAKUB 21km / M30 OLSZEWSCY WROCŁAW
PAJDOSZ
PAJDOSZ RAFAŁ 10km / M40 PAJDOSZ BIAŁA PODLASKA
PAJDOSZ KATARZYNA 21km / K30 PAJDOSZ BIAŁA PODLASKA
PAJąK
PAJĄK ZBIGNIEW 21km / M40 PAJąK ZŁOTÓW
GMURCZYK-PAJĄK EDYTA 21km / K40 PAJąK ZŁOTÓW
PASTUCHA
PASTUCHA ANNA 10km / K60 VEGE PASTUCHA KRAPKOWICE
PURKI TEAM
PURCZYŃSKI GRZEGORZ 10km / M30 PURKI TEAM ZIELONA GÓRA
PURCZYŃSKA ANNA 10km / K30 PURKI TEAM ZIELONA GÓRA
RAKOWSKA
KALINOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 RAKOWSKA LEGNICA
ROSA
ROSA KRZYSZTOF 21km / M30 ROSA NAMYSŁÓW
SOLSKIE DZIEMIDOKI
SOLSKA MAGDALENA 21km / K40 SOLSKIE DZIEMIDOKI WROCŁAW
DZIEMIDOK MIECZYSŁAW 21km / M50 SOLSKIE DZIEMIDOKI WROCŁAW
SZCZECIN DZIABA TEAM
KRAL RYSZARD 21km / M30 SZCZECIN DZIABA TEAM SZCZECIN
GRACHEV-KRAL VICTORIA 21km / K30 SZCZECIN DZIABA TEAM SZCZECIN
SZCZYGIEŁ
SZCZYGIEŁ ADRIANA 21km / K30 SZCZYGIEŁ BIELSKO-BIAŁA
SZUKAM ŻONY
ZINKIEWICZ DOBROSŁAW 21km / M40 VEGE SZUKAM ŻONY SZKLARSKA PORĘBA
WCIóRKA
WCIÓRKA PIOTR 21km / M30 WCIóRKA ŚWIDNICA
WOZNIAK TEAM WROCłAW
WOŹNIAK DOROTA 21km / K50 VEGE WOZNIAK TEAM WROCłAW WROCŁAW
WOŹNIAK PIOTR 21km / M50 WOZNIAK TEAM WROCłAW WROCŁAW
ŚCISŁOWSKA
ŚCISŁOWSKA KATARZYNA 21km / K30 ŚCISŁOWSKA JAWORZYNA ŚLĄSKA
ŁÓDŹ KOCHA SPORT HELA
WYSOCKA AGNIESZKA 21km / K30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT HELA ŁÓDŹ
WYSOCKI MICHAŁ 21km / M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT HELA ŁÓDŹ