Izerski Weekend Biegowy 2018
Szklarska Poręba, 21 lipca 2018 r.


Małżeństwa (Wielkia Pętla)


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 84
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
A&G JÓZEFIAK
JÓZEFIAK ANNA 21km / K30 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
JÓZEFIAK GRZEGORZ 21km / M40 A&G JÓZEFIAK ŻAGAŃ
BULARZ
BULARZ MATEUSZ 10km / M20 BULARZ OŁAWA
CHAłUPCZAK
CHAŁUPCZAK CEZARY 21km / M40 CHAłUPCZAK WROCŁAW
CHAŁUPCZAK LILA 21km / K40 CHAłUPCZAK WROCŁAW
CZUBALKI
CZUBALA BEATA 21km / K40 CZUBALKI ZIĘBICE
CZUBALA MARCIN 21km / M40 CZUBALKI ZIĘBICE
CZYżOWSKA
CZYŻOWSKI JÓZEF 10km / M50 CZYżOWSKA JÓZEFÓW
DALEKO JESZCZE
KRZYZANOWSKI JACEK 21km / M50 DALEKO JESZCZE LOWER EARLEY
HRYCAK-KRZYZANOWSKA DOROTA 21km / K50 VEGE DALEKO JESZCZE ŚWIEBODZIN
DOBROWOLSCY
DOBROWOLSKA BOŻENA 21km / K60 DOBROWOLSCY JELENIA GORA
DOBROWOLSKI ROBERT 21km / M60 DOBROWOLSCY JELENIA GORA
DUDEK TEAM
DUDEK MARIOLA 21km / K40 DUDEK TEAM JAROSŁAW
DUDEK KRZYSZTOF 21km / M40 DUDEK TEAM JAROSŁAW 27
FEDORCZUK
FEDORCZUK MAREK 10km / M40 FEDORCZUK KUNICE
FEDYCZKOWSCY
FEDYCZKOWSKA JUSTYNA 21km / K40 FEDYCZKOWSCY STRZEGOM
FEDYCZKOWSKI EDWARD 21km / M40 FEDYCZKOWSCY STRZEGOM
FRANCUZOWICZ
FRANCUZOWICZ PIOTR 21km / M40 FRANCUZOWICZ ROSTWOROWO
FUłAWKA
FUŁAWKA TOMASZ 21km / M30 FUłAWKA JAWOR
GEZELA
MAZIK PATRYK 21km / M18 GEZELA NAMYSŁÓW
GIDEL
GIDEL WITOLD 21km / M50 GIDEL BRZEG DOLNY
GIDEL HALINA 21km / K50 VEGE GIDEL BRZEG DOLNY
GRACZ
GRACZ KRZYSZTOF 21km / M40 GRACZ NADOLICE WIELKIE
GREDKI
GREDKA JACEK 21km / M60 GREDKI BERLIN
GREDKA TINA 21km / K60 GREDKI BERLIN
GROMALA
GROMALA TOMASZ 21km / M40 GROMALA GŁUSZYCA
GUSIN
GUSIN PAWEŁ 21km / M50 GUSIN WROCŁAW
GWARDZIK
CZUBA-GWARDZIK ANITA 10km / K40 GWARDZIK KARPICKO
GWARDZIK PRZEMYSŁAW 10km / M40 GWARDZIK KARPICKO
GłOS
GŁOS MARCIN 10km / M30 GłOS WROCŁAW
H&P DąBROWSCY
DĄBROWSKI PIOTR 21km / M30 H&P DąBROWSCY ŚWIDNICA
HAłDRZYńSKA
HAŁDRZYŃSKI RAFAŁ 21km / M30 HAłDRZYńSKA LEGNICA
JASTRZĘBSKI
JASTRZĘBSKI WOJCIECH 21km / M30 JASTRZĘBSKI OPALENICA
JASTRZęBSKI
KRYŚ ALEKSANDRA 21km / K18 JASTRZęBSKI OPALENICA
JASZCZERSKI
JASZCZERSKI PIOTR 5km / M50 VEGE JASZCZERSKI GRUDZIĄDZ
JASZCZERSKI PAWEŁ 10km / M20 VEGE JASZCZERSKI GRUDZIĄDZ
KALISZ TRZYMA TEMPO
SZYMCZAK KATARZYNA 21km / K50 KALISZ TRZYMA TEMPO KALISZ
SZYMCZAK TOMASZ 21km / M40 KALISZ TRZYMA TEMPO KALISZ
KASPROWICZ
KASPROWICZ WIOLETTA 10km / K20 KASPROWICZ DZIAŁDOWO
KAłAMARZ
KAŁAMARZ MARZENA 5km / K40 KAłAMARZ WAWRZEŃCZYCE
KIERZKI
KIERZEK EWA 21km / K40 KIERZKI ŁÓDŹ
KIERZEK ARTUR 21km / M40 KIERZKI ŁÓDŹ
KOSTERNA
SAMSON KRZYSZTOF 10km / M20 KOSTERNA GŁOGÓWEK
KRUK
NOWICKI KAMIL 21km / M30 KRUK OBORNIKI SLĄSKIE
KRUSZON TEAM PRUSZKÓW
KRUSZYŃSKA MARZENA 21km / K40 KRUSZON TEAM PRUSZKÓW PRUSZKÓW
KRUSZYŃSKI GRZEGORZ 21km / M40 KRUSZON TEAM PRUSZKÓW PRUSZKÓW
KUBIAK TEAM
KUBIAK JOANNA 21km / K40 KUBIAK TEAM WILCZYCE
KUBIAK PRZEMYSŁAW 21km / M40 KUBIAK TEAM WILCZYCE
KUCHARCZYK
KUCHARCZYK ROBERT 21km / M30 KUCHARCZYK CHORZÓW
LITEWKA
LITEWKA GRZEGORZ 21km / M40 LITEWKA JAWOR
M&M RUNNING TEAM
MEJSNER MAJA 10km / K40 M&M RUNNING TEAM JEŻÓW SUDECKI
M&T JANKOWSCY
JANKOWSKI TOMEK 5km / M40 M&T JANKOWSCY CHEŁMIEC
JANKOWSKA MAGDALENA 21km / K30 M&T JANKOWSCY CHEŁMIEC
MACHLOWIEC
MACHLOWIEC DOMINIKA 10km / K30 MACHLOWIEC IŁOWA
MACIAG
MACIĄG IWONA 21km / K30 MACIAG BOLEWICE
MACIOROWSKI
MACIOROWSKI GRZEGORZ 10km / M40 MACIOROWSKI ZAWIDÓW
MALIN
LINKIEWICZ GRZEGORZ 21km / M30 MALIN SZKLARSKA PORĘBA
MAZUREK
MAZUREK KRZYSZTOF 21km / M40 MAZUREK ŻARY
MICHALSKA
MICHALSKI MARCELI 21km / M40 MICHALSKA JELENIA GÓRA
MICHALSKI
MICHALSKI JÓZEF 5km / M50 MICHALSKI BYSTRZYCA KŁODZKA
MICHALSKI STANISŁAW 21km / M18 MICHALSKI KOŚCIAN
MIKOłAJCZAK
MIKOŁAJCZAK GRZEGORZ 5km / M30 MIKOłAJCZAK NOWA SÓL
MILEWSKI
MILEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M30 VEGE MILEWSKI WŁOCŁAWEK
MINICLASSIC.PL
CZAJA MAŁGORZATA 21km / K40 MINICLASSIC.PL WROCŁAW
CZAJA MACIEJ 21km / M40 MINICLASSIC.PL WROCŁAW
MISIE
BIAŁOŻYD ANDRZEJ 21km / M60 MISIE WROCŁAW
BIAŁOŻYD BOŻENA 21km / K50 MISIE WROCŁAW
MIłOSZEWSCY
MIŁOSZEWSKI PRZEMYSŁAW 21km / M40 MIłOSZEWSCY BOGATYNIA
MIŁOSZEWSKA KATARZYNA 21km / K40 VEGE MIłOSZEWSCY BOGATYNIA
MIĘTKI Z ŻAGANIA
MIĘTEK DARIUSZ 21km / M40 MIĘTKI Z ŻAGANIA ŻAGAŃ
MIĘTEK AGNIESZKA 21km / K30 MIĘTKI Z ŻAGANIA ŻAGAŃ
MóJ PIERWSZY RAZ😉
UJEJSKI ROBERT 21km / M50 MóJ PIERWSZY RAZ😉 ŚWIĘCIECHOWA
MóJ PIERWSZY RAZ😉
UJEJSKA DANUTA 21km / K40 MóJ PIERWSZY RAZ😉 ŚWIĘCIECHOWA
NADOLSCY
NADOLSKI SYLWESTER 5km / M40 NADOLSCY KONIN
NADOLSKA EDYTA 5km / K40 NADOLSCY KONIN
NAJDEK
KOVALENKO WLODYMIR 10km / M40 NAJDEK MIŃSK
NAPIERAJ
NAPIERAJ SONIA 21km / K18 NAPIERAJ GOSTYŃ
NAPIERAJ PRZEMEK 21km / M30 NAPIERAJ GOSTYŃ
NAPORA
NAPORA PRZEMYSŁAW 21km / M30 NAPORA LUBIN
NOWOżEńCY
KANDZIORA KATARZYNA 21km / K18 NOWOżEńCY KRAPKOWICE
KANDZIORA DOMINIK 21km / M30 NOWOżEńCY KRAPKOWICE
OLSZEWSCY
OLSZEWSKI JAKUB 21km / M30 OLSZEWSCY WROCŁAW
OLSZEWSKA KORNELIA 21km / K18 OLSZEWSCY WROCŁAW
OPALIńSCY
OPALIŃSKI JACEK 21km / M30 OPALIńSCY DZIERŻONIÓW
PADUCH
PADUCH EWA 21km / K40 VEGE PADUCH JERZMANOWA
PAJDOSZ
PAJDOSZ RAFAŁ 10km / M40 PAJDOSZ BIAŁA PODLASKA
PAJDOSZ KATARZYNA 21km / K30 PAJDOSZ BIAŁA PODLASKA
PAJąK
PAJĄK ZBIGNIEW 21km / M40 PAJąK ZŁOTÓW
GMURCZYK-PAJĄK EDYTA 21km / K40 PAJąK ZŁOTÓW
PASTUCHA
PASTUCHA ANNA 10km / K60 VEGE PASTUCHA KRAPKOWICE
PIETRUSZKA
SCHULZ ŁUKASZ 5km / M30 PIETRUSZKA DZIAŁDOWO
PURKI TEAM
PURCZYŃSKA ANNA 10km / K30 PURKI TEAM ZIELONA GÓRA
PłOSZAJCZYK TEAM
PŁOSZAJCZYK BEATA 21km / K50 PłOSZAJCZYK TEAM BOLKÓW
PŁOSZAJCZYK NORBERT 21km / M50 PłOSZAJCZYK TEAM BOLKÓW
RAKOWSKA
KALINOWSKA MAŁGORZATA 10km / K40 RAKOWSKA LEGNICA
ROSA
ROSA KRZYSZTOF 21km / M30 ROSA NAMYSŁÓW
ROSZYK
ROSZYK TOMASZ 21km / M30 ROSZYK POZNAŃ
ROSZYK MAGDALENA 21km / K30 ROSZYK POZNAŃ
SCHULZ
PIETRUSZKA MAGDALENA 5km / K30 SCHULZ DZIAŁDOWO
SCHWARZ TEAM
SCHWARZ KRZYSZTOF 21km / M40 SCHWARZ TEAM KOŚCIAN
SKÓRZYBÓT
SKÓRZYBÓT EWELINA 5km / K30 SKÓRZYBÓT PROCHOWICE
SOLSKIE DZIEMIDOKI
SOLSKA MAGDALENA 21km / K40 SOLSKIE DZIEMIDOKI WROCŁAW
DZIEMIDOK MIECZYSŁAW 21km / M50 SOLSKIE DZIEMIDOKI WROCŁAW
SOŻYŃSCY
SOŻYŃSKA EDYTA 21km / K40 SOŻYŃSCY WROCŁAW
SOŻYŃSKI MACIEJ 21km / M50 SOŻYŃSCY WROCŁAW
SZCZECIN DZIABA TEAM
KRAL RYSZARD 21km / M30 SZCZECIN DZIABA TEAM SZCZECIN
SZCZYGIEŁ
SZCZYGIEŁ ADRIANA 21km / K30 SZCZYGIEŁ BIELSKO-BIAŁA
SZCZYGIEŁ KRZYSZTOF 21km / M40 SZCZYGIEŁ BIELSKO-BIAŁA
SZUKAM ŻONY
ZINKIEWICZ DOBROSŁAW 21km / M40 VEGE SZUKAM ŻONY SZKLARSKA PORĘBA
WCIóRKA
WCIÓRKA PIOTR 21km / M30 WCIóRKA ŚWIDNICA
WOZNIAK TEAM WROCłAW
WOŹNIAK DOROTA 21km / K50 VEGE WOZNIAK TEAM WROCłAW WROCŁAW
WOŹNIAK PIOTR 21km / M50 WOZNIAK TEAM WROCłAW WROCŁAW
ŚCISŁOWSKA
ŚCISŁOWSKA KATARZYNA 21km / K30 ŚCISŁOWSKA ŚWIDNICA
ŚMIEIŃSKI
ŚMIEIŃSKI FILIP 21km / M30 ŚMIEIŃSKI SZKLARY GÓRNE
ŚNIEżNY
ŚNIEŻNA BEATA 10km / K50 ŚNIEżNY LUBAWKA
ŁASECKA-SZCZEPANOWSKA
SZCZEPANOWSKI ROLAND 21km / M30 ŁASECKA-SZCZEPANOWSKA ŚWIĘTOSZÓW
ŁÓDŹ KOCHA SPORT HELA
WYSOCKA AGNIESZKA 21km / K30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT HELA ŁÓDŹ
WYSOCKI MICHAŁ 21km / M30 ŁÓDŹ KOCHA SPORT HELA ŁÓDŹ