Lp. |
Nazwa Name |
1 |
#LENKAWBIEGU |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SMACHA JOANNA |
10km / K50 |
#LENKAWBIEGU |
ŚWIDNICA |
|
|
2 |
2 WOJSKOWY SZPITAL POLOWY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SIERADZKI KONRAD |
10km / M40 |
2 WOJSKOWY SZPITAL POLOWY |
IWINY |
2 |
MASTERNAK MATEUSZ |
10km / M30 |
2 WOJSKOWY SZPITAL POLOWY |
WROCLAW |
|
|
3 |
:) |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOSICKA DAGMARA |
10km / K40 |
:) |
ŚWIDNICA |
2 |
KASTELIK ANNA |
10km / K30 |
:) |
WROCŁAW |
3 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
10km / K40 |
:) |
|
4 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
10km / K50 |
:) |
|
|
|
4 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BLICHARZ KAMILA |
10km / K30 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
WROCŁAW |
2 |
POPOWICZ EWA |
10km / K30 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
WROCLAW |
3 |
KOŚMIŃSKI SŁAWOMIR |
10km / M40 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
BIELANY WROCŁAWSKIE |
4 |
KOZIKOWSKI DAMIAN |
10km / M30 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
WŁOCŁAWEK |
5 |
MAKARO EMILIA |
10km / K30 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
WROCŁAW |
6 |
TOMCZYK JAKUB |
10km / M30 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
LUDWIKOWICE KŁODZKIE |
7 |
GRAFIK ROBERT |
10km / M50 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
WROCŁAW |
8 |
DZIEDOWIICZ ANNA |
10km / K40 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
RADWANICE |
9 |
STĘCHŁY ANNA |
10km / K40 |
ADRIAN DANILEWICZ GROUP |
RADOMIERZYCE |
|
|
5 |
AKADEMIA BIEGANIA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PATAS MAGDALENA |
10km / K30 |
AKADEMIA BIEGANIA |
WROCŁAW |
2 |
CHATYS PRZEMYSŁAW |
10km / M30 |
AKADEMIA BIEGANIA |
KĘDZIERZYN-KOŹLE |
|
|
6 |
AMATOR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TWARDOWSKI KRZYSZTOF |
10km / M50 |
AMATOR |
WROCŁAW |
2 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
10km / K50 |
AMATOR |
|
3 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
10km / K20 |
AMATOR |
|
4 |
NIŻNIK JAKUB |
10km / M20 |
AMATOR |
ODRZYKOŃ |
5 |
BANASZEK MAGDALENA |
10km / K40 |
AMATOR |
WROCŁAW |
6 |
HOSTYŃSKI RAFAŁ |
10km / M40 |
AMATOR |
WROCŁAW |
7 |
URBAŃSKA-KRAWCZYK IZABELA |
10km / K60 |
AMATOR |
KAMIENIEC WROCŁAWSKI |
|
|
7 |
ANATOMIA BIEGANIA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BINCZYK ADAM |
10km / M30 |
ANATOMIA BIEGANIA |
WROCŁAW |
2 |
GERULA RENATA |
10km / K30 |
ANATOMIA BIEGANIA |
WROCŁAW |
|
|
8 |
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WACHOWSKA DOROTA |
10km / K40 |
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
2 |
KAPTURSKI MARCIN |
10km / M40 |
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
3 |
KOBA PIOTR |
10km / M40 |
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
4 |
ROMPAŁA NORBERT |
10km / M30 |
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
5 |
GARDZIELEWSKI ARKADIUSZ |
10km / M30 |
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
|
|
9 |
AW - SZYBCIEJ - TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STUDNICKI PAWEŁ |
10km / M40 |
AW - SZYBCIEJ - TEAM |
WROCŁAW |
2 |
ZĄBEK ŁUKASZ |
10km / M40 |
AW - SZYBCIEJ - TEAM |
WROCŁAW |
|
|
10 |
BIBLIOTEKA UMW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DZIADUŁA KATARZYNA |
10km / K30 |
BIBLIOTEKA UMW |
WROCŁAW |
2 |
OLCZYK MICHAŁ |
10km / M30 |
BIBLIOTEKA UMW |
WROCŁAW |
|
|
11 |
BIEGACZE STU MOSTÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CIASTKO SZYMON |
10km / M30 |
BIEGACZE STU MOSTÓW |
WROCŁAW |
|
|
12 |
BORAT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WITKOWSKI BARTOSZ |
10km / M40 |
BORAT |
WALLINGTON |
2 |
KOSINIAK MAŁGORZATA |
10km / K40 |
BORAT |
WYSOKA |
|
|
13 |
BUMERZY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BIENIASZ JAN |
10km / M20 |
BUMERZY |
WROCŁAW |
2 |
KROLICKA ANNA |
10km / K20 |
BUMERZY |
OPOLE |
3 |
DŁUGOSZ PAULINA |
10km / K20 |
BUMERZY |
ŁÓDŹ |
4 |
MAREK ZUZANNA |
10km / K20 |
BUMERZY |
WROCŁAW |
5 |
KREŃ MIKOŁAJ |
10km / M20 |
BUMERZY |
MARCINOWICE |
|
|
14 |
BUMWRO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZATOŃSKI TOMASZ |
10km / M50 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
2 |
ZATOŃSKA KATARZYNA |
10km / K50 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
3 |
PIOTROWSKI JAN |
10km / M20 |
BUMWRO |
TARNÓW |
4 |
ŁAPUSZYŃSKI BARTOSZ |
10km / M40 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
5 |
ZAWADZKI GRZEGORZ |
10km / M20 |
BUMWRO |
GŁOGÓW |
6 |
SOCHA-ZUB MAŁGORZATA |
10km / K40 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
7 |
URBAN JOANNA |
10km / K40 |
BUMWRO |
WROCLAW |
8 |
URBAN MACIEJ |
10km / M40 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
9 |
URBAN KRZYSZTOF |
10km / M20 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
10 |
NIEMIEC PIOTR |
10km / M20 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
11 |
ROZENSZTRAUCH ANNA |
10km / K40 |
BUMWRO |
WROCLAW |
12 |
MASALSKI MARCIN |
10km / M40 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
13 |
DREKO ANNA |
10km / K40 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
14 |
APOZNANSKA AGNIESZKA |
10km / K20 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
15 |
SŁOBODZIAN-PUŁA ANNA |
10km / K50 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
16 |
GIL ARKADIUSZ |
10km / M20 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
17 |
KROTOFIL MATEUSZ |
10km / M20 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
18 |
WOLAŃSKA JOLANTA |
10km / K50 |
BUMWRO |
SMOLEC |
19 |
WOLAŃSKI MICHAŁ |
10km / M20 |
BUMWRO |
SMOLEC |
20 |
ZATOŃSKA MAGDA |
10km / K20 |
BUMWRO |
WROCŁAW |
|
|
15 |
DREAM TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HOŁOWNIA RYSZARD |
10km / M60 |
DREAM TEAM |
WROCŁAW |
2 |
KIEDROWSKA ZOFIA |
10km / K20 |
DREAM TEAM |
WROCŁAW |
|
|
16 |
GAMECHANGERS |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BAJURNY JAKUB |
10km / M20 |
GAMECHANGERS |
ŚWIDNICA |
2 |
JURA MAKSYM |
10km / M20 |
GAMECHANGERS |
WROCŁAW |
3 |
URBAN SZYMON |
10km / M20 |
GAMECHANGERS |
PIESZYCE |
|
|
17 |
HEART ATTACK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PONIKOWSKI PIOTR |
10km / M60 |
HEART ATTACK |
WROCŁAW |
2 |
ZYMLINSKI ROBERT |
10km / M50 |
HEART ATTACK |
WROCŁAW |
3 |
SZACHNIEWICZ JOANNA |
10km / K50 |
HEART ATTACK |
KRZEPTÓW |
|
|
18 |
HIPERWENTYLACJA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GENEJA JULIA |
10km / K30 |
HIPERWENTYLACJA |
WROCŁAW |
2 |
SZYMANEK-PASTERNAK ANNA |
10km / K40 |
HIPERWENTYLACJA |
WROCŁAW |
3 |
SERAFIŃSKA SYLWIA |
10km / K40 |
HIPERWENTYLACJA |
BOGDASZOWICE |
4 |
ORŁOWSKA IWONA |
10km / K30 |
HIPERWENTYLACJA |
WROCŁAW |
|
|
19 |
I LO OLEŚNICA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GRUDNIEWSKA KATARZYNA |
10km / K30 |
I LO OLEŚNICA |
OLEŚNICA |
2 |
ŻAK FILIP |
10km / M16 |
I LO OLEŚNICA |
DOBROSZYCE |
3 |
ZAWAŁKA KACPER |
10km / M16 |
I LO OLEŚNICA |
TWARDOGÓRA |
4 |
SIEDLECKA JOANNA |
10km / K40 |
I LO OLEŚNICA |
OLEŚNICA |
5 |
CIURA STANISŁAW |
10km / M16 |
I LO OLEŚNICA |
SPALICE |
|
|
20 |
INFERMEDICA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PALCZEWSKI MATEUSZ |
10km / M30 |
INFERMEDICA |
WROCŁAW |
2 |
KRAWIEC OTTO |
10km / M30 |
INFERMEDICA |
ZABRZE |
|
|
21 |
IPA WROCŁAW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CIEŚLAK MARIUSZ |
10km / M50 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
2 |
ZĄB RADOSŁAW |
10km / M40 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
3 |
MAJCHRZAK BARTLOMIEJ |
10km / M40 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
4 |
JANCZUR ANNA |
10km / K40 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
5 |
SOBCZYK KAMIL |
10km / M30 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
6 |
JANKOWSKI PAWEŁ |
10km / M50 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
7 |
FIEDOROW SZYMON |
10km / M50 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
8 |
BOHATER PIOTR |
10km / M40 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
9 |
PRZYGODZKI BŁAŻEJ |
10km / M40 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
10 |
FIELEK PIOTR |
10km / M50 |
IPA WROCŁAW |
WROCŁAW |
11 |
PIECH RENATA |
10km / K30 |
IPA WROCŁAW |
DROGOSZOWICE |
|
|
22 |
KAMIENIAKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RATAJCZYK KRZYSZTOF |
10km / M30 |
KAMIENIAKI |
WROCŁAW |
2 |
PIETRUS MICHAŁ |
10km / M30 |
KAMIENIAKI |
WROCŁAW |
3 |
SZCZEPAŃSKI ALEX |
10km / M20 |
KAMIENIAKI |
WROCŁAW |
4 |
WINKOWSKI FILIP |
10km / M30 |
KAMIENIAKI |
WROCŁAW |
5 |
KOBYLAŃSKI MAXIMILIAN |
10km / M20 |
KAMIENIAKI |
WROCŁAW |
6 |
BOBIK PAWEŁ |
10km / M50 |
KAMIENIAKI |
WROCŁAW |
|
|
23 |
KARUN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KACZOROWSKI KAROL |
10km / M20 |
KARUN |
WROCŁAW |
2 |
STAWARZ KAROLINA |
10km / K20 |
KARUN |
OLEŚNICA |
|
|
24 |
KRNĄBRNI RADIOLODZY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TRUSZKIEWICZ KRYSTIAN |
10km / M30 |
KRNĄBRNI RADIOLODZY |
WROCŁAW |
2 |
GAĆ PAWEŁ |
10km / M30 |
KRNĄBRNI RADIOLODZY |
WILCZYCE |
3 |
KĘDZIERSKI BARTŁOMIEJ |
10km / M50 |
KRNĄBRNI RADIOLODZY |
WROCŁAW |
4 |
BITT JAROSŁAW |
10km / M50 |
KRNĄBRNI RADIOLODZY |
BIELANY WROCŁAWSKIE |
|
|
25 |
MATNER RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KONIECZNY ANDRZEJ |
10km / M40 |
MATNER RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
2 |
MARCZUK JAKUB |
10km / M30 |
MATNER RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
3 |
JARZĄBEK-DĄBROWSKA ANNA |
10km / K40 |
MATNER RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
4 |
JAKIEŁA ANNA |
10km / K40 |
MATNER RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
5 |
PASKART-ZAWADZKA AGNIESZKA |
10km / K30 |
MATNER RUNNING TEAM |
BIESTRZYKÓW |
6 |
WÓJCIK KATARZYNA |
10km / K40 |
MATNER RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
7 |
KŁOSZEWSKA EWA |
10km / K40 |
MATNER RUNNING TEAM |
WROCŁAW |
|
|
26 |
MKS SIECHNICE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SOBCZYK TOMASZ |
10km / M40 |
MKS SIECHNICE |
WROCŁAW |
2 |
FRĄCKOWIAK MARTA |
10km / K20 |
MKS SIECHNICE |
ŚWIĘTA KATARZYNA |
|
|
27 |
MPK WROCŁAW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STAWISKA JOANNA |
10km / K40 |
MPK WROCŁAW |
TRZEBNICA |
2 |
JABŁOŃSKA KAROLINA |
10km / K40 |
MPK WROCŁAW |
WROCŁAW |
3 |
BIDER JOANNA |
10km / K50 |
MPK WROCŁAW |
WROCŁAW |
4 |
SZOT TOMASZ |
10km / M50 |
MPK WROCŁAW |
WROCŁAW |
5 |
NOWICKI PRZEMYSŁAW |
10km / M30 |
MPK WROCŁAW |
WYSOKA |
6 |
KUPCZAK MARIUSZ |
10km / M40 |
MPK WROCŁAW |
ROGÓW SOBÓCKI |
|
|
28 |
NOWALIJKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LEC-ROZWANDOWICZ MAGDALENA |
10km / K40 |
NOWALIJKA |
MOSZCZENICA |
2 |
GAWROŃSKI ADRIAN |
10km / M30 |
NOWALIJKA |
MOSZCZENICA |
3 |
WIADERNY SYLWESTER |
10km / M40 |
NOWALIJKA |
SULEJÓW |
4 |
JĘDRASIEWICZ JACEK |
10km / M30 |
NOWALIJKA |
WARSZAWA |
5 |
SOŃTA ARKADIUSZ |
10km / M40 |
NOWALIJKA |
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI |
|
|
29 |
PCH SPORT TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GRYSZKIEWICZ PAWEŁ |
10km / M30 |
PCH SPORT TEAM |
WROCŁAW |
|
|
30 |
RS-SERWIS RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KIJAK KRZYSZTOF |
10km / M40 |
RS-SERWIS RUNNING TEAM |
WĘGRY |
|
|
31 |
SMOLECKA ZADYSZKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MACIEJEWSKI ŁUKASZ |
10km / M40 |
SMOLECKA ZADYSZKA |
SMOLEC |
|
|
32 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
NOGAJ NATALIA |
10km / K20 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
2 |
KIRAGA ALEKSANDRA |
10km / K20 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
3 |
SKOKOWSKI GERARD |
10km / M30 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
4 |
SOBAS MARTA |
10km / K40 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
RAKÓ |
5 |
ROMERO LUIS |
10km / M50 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
6 |
BIERNACKI ALEKSANDER |
10km / M40 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
MILANÓWEK |
7 |
KAŃTOCH MARLENA |
10km / K30 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
8 |
RUSZAK DOMINIKA |
10km / K20 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
9 |
PIOTROWSKA NATALIA |
10km / K20 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
10 |
RABCZUK JAKUB |
10km / M20 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
11 |
JAROCZYŃSKI NORBERT |
10km / M20 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
PRZEWORNO |
12 |
RUSZAK NATALIA |
10km / K20 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
JASIONKA |
13 |
OSAJDA IWONA |
10km / K40 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
SPALICE |
14 |
JAROCZYŃSKI MARIAN |
10km / M40 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
ZIĘBICE |
15 |
MACHULA ARKADIUSZ |
10km / M50 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
ZIĘBICE |
16 |
WRÓBEL TOMASZ |
10km / M50 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
WROCŁAW |
17 |
ZAWODNIK ANONIMOWY |
10km / K20 |
SZYBCY I KRWIŚCI |
|
|
|
33 |
TIM.PL |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ESIK PRZEMEK |
10km / M30 |
TIM.PL |
WROCŁAW |
2 |
ADAMCZYK GRZEGORZ |
10km / M50 |
TIM.PL |
OŁAWA |
3 |
BIERNACKI ANDRZEJ |
10km / M40 |
TIM.PL |
WROCŁAW |
4 |
PEZDA PATRYK |
10km / M20 |
TIM.PL |
WROCŁAW |
5 |
OPRYSZAK KAROLINA |
10km / K20 |
TIM.PL |
WROCŁAW |
6 |
JASTRZEBSKI KAROL |
10km / M30 |
TIM.PL |
SPALICE |
7 |
KLISZCZ JAN |
10km / M20 |
TIM.PL |
WROCŁAW |
8 |
SŁODKOWSKA JOANNA |
10km / K30 |
TIM.PL |
WROCŁAW |
9 |
BIERNACKA-STRÓŻYK JOANNA |
10km / K30 |
TIM.PL |
LESZNO |
|
|
34 |
WOSIEK TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PIETRAS KINGA |
10km / K20 |
WOSIEK TEAM |
WROCŁAW |
2 |
BURSZTA-RYPEL MATYLDA |
10km / K30 |
WOSIEK TEAM |
WROCŁAW |
3 |
PRZESTRZELSKI KAJETAN |
10km / M20 |
WOSIEK TEAM |
WROCŁAW |
|
|