Datasport

21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
Łódź, 25 maja 2024 r.


Najlepszy Tercet


Aktualnie zgłoszonych/Applicated: 55
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
Lp. Nazwa
Name
1 #NOLIMITS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TOFIL MARIUSZ 10km / M50 #NOLIMITS LUBLIN
2 KUZIOŁA IWONA 10km / K40 #NOLIMITS LUBLIN
3 STELMACH-TOFIL EWA 10km / K40 #NOLIMITS LUBLIN
 
2 #PLANBIEGANIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WYCHOWAŁEK JAN 10km / M30 #PLANBIEGANIE ŁÓDŹ
2 MIKOŁAJCZYK DAMIAN 10km / M30 #PLANBIEGANIE ZDUŃSKA WOLA
3 WITKOWSKI MICHAŁ 10km / M30 #PLANBIEGANIE ŁÓDŹ
4 WYCHOWAŁEK MARTYNA 10km / K30 #PLANBIEGANIE ŁÓDŹ
 
3 1 PUŁK SAPERÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STANIK MATEUSZ 10km / M30 1 PUŁK SAPERÓW STRZELIN
 
4 1 PUŁK SAPERÓW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WILK MARCIN 10km / M40 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG
2 WALIDUDA ANNA 10km / K40 1 PUŁK SAPERÓW BRZEG
 
5 ADIDAS RUNNERS WARSAW
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FRĄTCZAK MATEUSZ 10km / M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW WARSZAWA
 
6 AKADEMIABIEGACZA.PL
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WIĘCKOWSKI MARCIN 10km / M30 AKADEMIABIEGACZA.PL ŁÓDŹ
 
7 AKTYWNI KAMIEŃSK
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 SEWERYNEK MARIUSZ 10km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
2 PALKA MARIUSZ 10km / M40 AKTYWNI KAMIEŃSK KAMIEŃSK
3 JURCZYK EWA 10km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK KLETNIA
4 SZCZEPOCKA ANETA 10km / K40 AKTYWNI KAMIEŃSK GOMUNICE
 
8 ANTYSPORTOWE PSEUDOŚWIRY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STOBIECKI MARCIN 10km / M30 ANTYSPORTOWE PSEUDOŚWIRY ŁÓDŹ
 
9 AUGUSTEAM RUN
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TULEJA ADAM 10km / M50 AUGUSTEAM RUN CHORZOW
2 TULEJA BLANKA 10km / K30 AUGUSTEAM RUN ŚWIĘTOCHŁOWICE
 
10 BIEGAJĄCY TRÓJKĄT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GIZIŃSKA NATALIA 10km / K20 BIEGAJĄCY TRÓJKĄT ŁÓDŹ
2 WIDAWSKI MICHAŁ 10km / M20 BIEGAJĄCY TRÓJKĄT ZDUŃSKA WOLA
3 GÓRNIAK ALEKSANDRA 10km / K20 BIEGAJĄCY TRÓJKĄT ŁÓDŹ
 
11 BIEGIEM PO WARCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ULIJASZ KRZYSZTOF 10km / M40 BIEGIEM PO WARCE WARKA
2 GABLER GRZEGORZ 10km / M30 BIEGIEM PO WARCE WARKA
3 WRZESIŃSKI ARKADIUSZ 10km / M40 BIEGIEM PO WARCE WARKA
4 KOC TOMASZ 10km / M50 BIEGIEM PO WARCE WARKA
5 ZIELIŃSKI RAFAŁ 10km / M40 BIEGIEM PO WARCE WARKA
6 SOCHAŃSKI PIOTR 10km / M30 BIEGIEM PO WARCE GRABÓW NAD PILICĄ
7 REGULSKI RADEK DODEK 10km / M40 BIEGIEM PO WARCE WARKA
8 ALBERSKI WOJCIECH 10km / M60 BIEGIEM PO WARCE WARKA
9 ALBERSKA ZOFIA 10km / K50 BIEGIEM PO WARCE WARKA
10 BOJDZIŃSKI KRZYSZTOF 10km / M50 BIEGIEM PO WARCE WARKA
11 ZIELINSKA DIANA 10km / K40 BIEGIEM PO WARCE WARKA
 
12 BIEGIEM PO WARCE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ULIJASZ ANETA 10km / K40 BIEGIEM PO WARCE WARKA
 
13 BRZEZIŃSKI RUN CLUB
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIEKUT ALEKSANDRA 10km / K30 BRZEZIŃSKI RUN CLUB BYDGOSZCZ
 
14 CLARIANT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAŁCZYŃSKI PIOTR 10km / M40 CLARIANT ZGIERZ
 
15 EASYRUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GOŁASZEWSKI MICHAŁ 10km / M40 EASYRUNNING TEAM LEGIONOWO
2 IWANICKI MICHAŁ 10km / M40 EASYRUNNING TEAM DĄBROWA CHOTOMOWSKA
3 SZKÓŁKA ROBERT 10km / M50 EASYRUNNING TEAM CHOTOMÓW
 
16 EWELINA I KRASNALE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 JANECKI PAWEŁ 10km / M40 EWELINA I KRASNALE SKIERNIEWICE
2 PIORUN PAWEŁ 10km / M40 EWELINA I KRASNALE SKIERNIEWICE
3 PIORUN EWELINA 10km / K40 EWELINA I KRASNALE SKIERNIEWICE
 
17 F.C. PREDATORS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 LECZYCKI BARTOSZ 10km / M20 F.C. PREDATORS ŁÓDŹ
2 LECZYCKI KACPER 10km / M20 F.C. PREDATORS ŁÓDŹ
3 LECZYCKI ANATOL 10km / M50 F.C. PREDATORS ŁODŹ
 
18 FERAJNA TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STRZELECKI SEBASTIAN 10km / M50 FERAJNA TEAM PIŁA
2 STRZELECKA MAŁGORZATA 10km / K50 FERAJNA TEAM PIŁA
3 RUMIŃSKA EWELINA 10km / K40 FERAJNA TEAM PIŁA
 
19 GRUPA POŚCIGOWA OJRZYŃSCY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 OJRZYŃSKI MATEUSZ 10km / M20 GRUPA POŚCIGOWA OJRZYŃSCY GIDLE
2 OJRZYŃSKI CEZARY 10km / M50 GRUPA POŚCIGOWA OJRZYŃSCY GIDLE
3 OJRZYŃSKI ZBIGNIEW 10km / M50 GRUPA POŚCIGOWA OJRZYŃSCY GÓRKI
 
20 ICH TROJE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TRACZYK SZYMON 10km / M20 ICH TROJE ŁÓDŹ
2 GNAT ŁUKASZ 10km / M20 ICH TROJE ŁÓDŹ
3 KOWALCZYK PIOTR 10km / M20 ICH TROJE ŁÓDŹ
 
21 JARMUŻKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁASZCZYŃSKI WIKTOR 10km / M30 JARMUŻKI ŁÓDŹ
2 KRÓŻEL MICHAŁ 10km / M30 JARMUŻKI MOSZCZENICA
3 KORZENIOWSKA ANNA 10km / K40 JARMUŻKI ŁÓDŹ
 
22 KALISZFORNIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 FIGLAK HUBERT 10km / M40 KALISZFORNIA ŁÓDŹ
2 STACHOWIAK TYMON 10km / M40 KALISZFORNIA WARSZAWA
3 NOWICKA-STACHOWIAK OLGA 10km / K40 KALISZFORNIA WARSZAWA
 
23 KOMPANIA SAPERÓW 9ŁBOT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 UMIŃSKA ALEKSANDRA 10km / K30 KOMPANIA SAPERÓW 9ŁBOT ŁÓDŹ
2 BIEDROWSKI KONRAD 10km / M20 KOMPANIA SAPERÓW 9ŁBOT ŁÓDŹ
3 WOJTUNIK KAROL 10km / M30 KOMPANIA SAPERÓW 9ŁBOT PABIANICE
 
24 KULAWA RODZINA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKOMSKI MARCIN 10km / M30 KULAWA RODZINA BYDGOSZCZ
 
25 KUTNO BIEGA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BARANOWSKI MARIUSZ 10km / M30 KUTNO BIEGA KUTNO
2 OLĘNCKI MAREK 10km / M50 KUTNO BIEGA KUTNO
 
26 LA NOSTRA FAMIGLIA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KRUK ALEKSANDRA 10km / K50 LA NOSTRA FAMIGLIA ŁÓDŹ
 
27 LAFIRYNDY I GAMONIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 GAJEWSKA WERONIKA 10km / K20 LAFIRYNDY I GAMONIE ŁÓDŹ
 
28 LEPI BAŁWANA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PIÓRKOWSKI LESZEK 10km / M60 LEPI BAŁWANA SKIERNIEWICE
2 PIÓRKOWSKI JAROSŁAW 10km / M20 LEPI BAŁWANA SKIERNIEWICE
3 PIÓRKOWSKA ANNA 10km / K20 LEPI BAŁWANA SKIERNIEWICE
 
29 LÓD MIÓD ŁÓDŹ TRIO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DERENDARZ PAWEŁ 10km / M30 LÓD MIÓD ŁÓDŹ TRIO ŁÓDŹ
2 SOLIMAN KARIM 10km / M40 LÓD MIÓD ŁÓDŹ TRIO RĄBIEŃ
3 SOLIMAN EWA 10km / K40 LÓD MIÓD ŁÓDŹ TRIO RĄBIEŃ
 
30 MIRDAWBAR
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 MATUSZYK BARTŁOMIEJ 10km / M16 MIRDAWBAR RAWA MAZOWIECKA
 
31 MORENA CZOŁOWA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PAPIERAK MATEUSZ 10km / M30 MORENA CZOŁOWA ŁÓDŹ
 
32 NAGRODĘ DZIELIMY NA TRZY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŚWIĘCKI SZYMON 10km / M30 NAGRODĘ DZIELIMY NA TRZY WROCŁAW
2 ŚWIĘCKA JOANNA 10km / K40 NAGRODĘ DZIELIMY NA TRZY WROCŁAW
 
33 NAJSZYBSZE BABECZKI Z ORANGE POLSKA
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WESOŁOWSKA KATARZYNA 10km / K40 NAJSZYBSZE BABECZKI Z ORANGE POLSKA WARSZAWA
 
34 OAB DREAM TRI TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KOPROWSKI ŁUKASZ 10km / M40 OAB DREAM TRI TEAM ŁÓDŹ
2 SZKOBEL BARTŁOMIEJ 10km / M40 OAB DREAM TRI TEAM ŁÓDŹ
3 DUK JANUSZ 10km / M50 OAB DREAM TRI TEAM ŁÓDŹ
 
35 ORT
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 STASIAK ANNA 10km / K30 ORT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
2 TOSIK WITOLD 10km / M40 ORT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
3 JĘDRZEJEWSKI DAWID 10km / M20 ORT ŁÓDŹ
 
36 OSP BRZEZINY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 HAMERSZMIDT KAMIL 10km / M30 OSP BRZEZINY BRZEZINY
 
37 PRZYJACIELE+
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BŁASZCZYK CZESŁAW 10km / M60 PRZYJACIELE+ KROŚNIEWICE
 
38 RAJSPORT ACTIVE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BUŁECZKA PAWEŁ 10km / M40 RAJSPORT ACTIVE ZDUŃSKA WOLA
 
39 RUNNING SUCKS
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WOŹNICKI MACIEK 10km / M40 RUNNING SUCKS ŁÓDŹ
2 KACZMAREK MICHAŁ 10km / M30 RUNNING SUCKS ŁÓDŹ
3 SUCHECKI JAKUB 10km / M40 RUNNING SUCKS ŁÓDŹ
 
40 SUPER BAD TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 TĘCZAR MARCIN 10km / M30 SUPER BAD TEAM ŁÓDŹ
2 PICIŃSKA KATARZYNA 10km / K30 SUPER BAD TEAM ŁÓDŹ
3 ŚWIERCZYŃSKI BARTŁOMIEJ 10km / M20 SUPER BAD TEAM ŁÓDŹ
 
41 SZYNSZYLA GNIEZNO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ADAMSKI ANDRZEJ 10km / M20 SZYNSZYLA GNIEZNO GNIEZNO
2 ADAMSKA PAULINA 10km / K20 SZYNSZYLA GNIEZNO GNIEZNO
3 BARTOSZAK DOROTA 10km / K50 SZYNSZYLA GNIEZNO GNIEZNO
 
42 SŁODKIE BABECZKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 DZIEKOŃSKA MAGDALENA 10km / K30 SŁODKIE BABECZKI GIŻYCKO
2 PARSZCZYŃSKA IZABELA 10km / K30 SŁODKIE BABECZKI WILKASY
3 STELMACH DOMINIKA 10km / K40 SŁODKIE BABECZKI WARSZAWA
 
43 TAKEDA RUNNING TEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁAWRENIN ANNA 10km / K20 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓDŹ
2 WOŹNIAKOWSKI KRZYSZTOF 10km / M40 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓDŹ
3 SZTĄBER ADAM 10km / M30 TAKEDA RUNNING TEAM ŁÓDŹ
 
44 TAKICH TRZECH JAK NAS DWÓCH NIE MA ANI JEDNEGO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 NITA MICHAŁ 10km / M30 TAKICH TRZECH JAK NAS DWÓCH NIE MA ANI JEDNEGO ŁÓDŹ
2 DZIKORSKI PIOTR 10km / M40 TAKICH TRZECH JAK NAS DWÓCH NIE MA ANI JEDNEGO ŁÓDŹ
3 BRZEZIŃSKI ALEKSANDER 10km / M30 TAKICH TRZECH JAK NAS DWÓCH NIE MA ANI JEDNEGO ŁÓDŹ
 
45 TEAM OSMO
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KISIEL TOMASZ 10km / M30 TEAM OSMO ROSANÓW
2 MAŁECKI MARIUSZ 10km / M40 TEAM OSMO ŁÓDŹ
3 OSMULSKI TOMASZ 10km / M40 TEAM OSMO ŁÓDŹ
 
46 TRZEJ MUSZKIETEROWIE
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KONIECZNY KONRAD 10km / M30 TRZEJ MUSZKIETEROWIE WROCŁAW
2 JAWOROWSKI ARTUR 10km / M30 TRZEJ MUSZKIETEROWIE WROCŁAW
3 NOWOSIELSKI BARTŁOMIEJ 10km / M30 TRZEJ MUSZKIETEROWIE KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
 
47 WARSZAWSKO-ŁÓDZKI KLUB BIEGOWY
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ŁUKASIK MARIUSZ 10km / M40 WARSZAWSKO-ŁÓDZKI KLUB BIEGOWY ŁÓDŹ
2 WOŹNIAK JAKUB 10km / M40 WARSZAWSKO-ŁÓDZKI KLUB BIEGOWY WARSZAWA
 
48 WDÓWKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 WDÓWKA MAŁGORZATA 10km / K40 WDÓWKI OPOCZNO
 
49 WISIENKA&KURCZACZEK&MATI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ANIELAK MATEUSZ 10km / M30 WISIENKA&KURCZACZEK&MATI ŁÓDŹ
2 WIŚNIEWSKI BARTOSZ 10km / M30 WISIENKA&KURCZACZEK&MATI ŁÓDŹ
3 ANIELAK WERONIKA 10km / K30 WISIENKA&KURCZACZEK&MATI ŁÓDŹ
 
50 ZOMERFELD
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ZOMERFELD CYRYL 10km / M16 ZOMERFELD PROCHOWICE
2 ZOMERFELD TOMASZ 10km / M40 ZOMERFELD PROCHOWICE
 
51 ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAM
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 RYBUS KAMIL 10km / M30 ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAM BOCHEŃ
2 TROJANOWSKI ŁUKASZ 10km / M40 ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAM ŁÓDŹ
3 TWOROŻYŃSKA EDYTA 10km / K30 ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAM ŁÓDŹ
 
52 ŁOWICKIE DZIKI
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 KILJANEK ANDRZEJ 10km / M40 ŁOWICKIE DZIKI ŁOWICZ
2 BZDURSKI GRZEGORZ 10km / M30 ŁOWICKIE DZIKI ŁOWICZ
3 POLAK JACEK 10km / M40 ŁOWICKIE DZIKI ŁOWICZ
 
53 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR 2
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 BORONSKI STEFAN 10km / M30 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR 2 WARSZAWA
2 ŻOCHOWSKI DANIEL 10km / M20 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR 2 WARSZAWA
3 KWARTA MACIEJ 10km / M30 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR 2 WARSZAWA
 
54 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR 3
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 PARMEE ALEXANDER 10km / M30 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR 3 WARSZAWA
2 SZULC DAMIAN 10km / M20 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR 3 WARSZAWA
3 WAŚNIEWSKI ALBERT 10km / M30 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR 3 WARSZAWA
 
55 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR1
 
Lp Nazwisko i imię Dystans Druzyna Miasto
1 ASŁANOWICZ MARCIN 10km / M40 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR1 WARSZAWA
2 JAMBOR MICHAŁ 10km / M40 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR1 WARSZAWA
3 PIASECZYŃSKA-JAMBOR AGATA 10km / K40 ŻÓRAWSKI TEAM TERCET NR1 WARSZAWA