Rejestracja do portalu Datasport

Pamiętaj o polskich znakach ąęć oraz Wielkich i małych literach w loginie i haśle by później bez problemu zalogować się do portalu.
Jeżeli podasz nieprawdziwy email to nie zweryfikujesz konta i nie będziesz mógł skorzystać z przypomnienia hasła w razie problemu z logowaniem.

W pola sms wpisz polskie numery telefonów na które będziemy wysyłali darmowe wiadomości SMS o uzyskanym przez Ciebie czasie. Pierwszy numer powinien należeć do Ciebie ponieważ na niego będziemy wysyłać do Ciebie ważne komunikaty (np o numerze jaki masz przydzielony).
Darmowe ważne wiadomości i Twoje wyniki
Darmowe powiadomienia o wynikach dla rodziny lub znajomego
Darmowe powiadomienia o wynikach dla rodziny lub znajomego
Darmowe powiadomienia o wynikach dla rodziny lub znajomego
Oświadczam, że znam REGULAMIN korzystania z portalu Datasport i zgadzam się z jego postanowieniami. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Datasport teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 tekst jednolity z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia. Administratorem danych osobowych jest Datasport z siedzibą w Szczawnie Zdroju.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moch danych osobowych przez organizatora zawodów.