Rejestracja do portalu Datasport

Pamiętaj o polskich znakach ąęć oraz Wielkich i małych literach w loginie i haśle by później bez problemu zalogować się do portalu.
Jeżeli podasz nieprawdziwy email to nie zweryfikujesz konta i nie będziesz mógł skorzystać z przypomnienia hasła w razie problemu z logowaniem.

W pola sms wpisz polskie numery telefonów na które będziemy wysyłali darmowe wiadomości SMS o uzyskanym przez Ciebie czasie. Pierwszy numer powinien należeć do Ciebie ponieważ na niego będziemy wysyłać do Ciebie ważne komunikaty (np o numerze jaki masz przydzielony).
Darmowe ważne wiadomości i Twoje wyniki
Uwzgledniany w rankingach GPS
Twoje wyniki i zgłoszenia do zawodów zostaną ukryte jednak Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, miasto itp) będą widoczne na liście
Kiedy włączysz tę opcję będziesz uwzględniany w rankingu NA ROZRUCHU.
Oświadczam, że znam REGULAMIN i Politykę Prywatności i zgadzam się z ich postanowieniami.
Oświadczam, że podane dane są prawdziwe i podaję je dobrowolnie.

Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Datasport ul Okrężna 22 58-310 Szczawno-Zdrój w celu prowadzenia usług rejestracji do zawodów, zbierania mojej historii startów i zarządzania zgłoszeniami do zawodów (podstawa prawna: Art 6 pkt 1 lit. B RODO). Moje dane przetwarzane będą od momentu założenia konta do momentu wycofania przeze mnie zgody (usunięcia konta) lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.