Klasyfikacja drużynowa
GROMADA
VIII Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska Dziesiątka - Bieg Niepodległości z widokiem na góry - bieg wirtualny

1PZU SPORT TEAM8
 GADOMSKA ANNA01:51:43 
 ZARCZUK DOROTA01:30:03 
 PASTERNAK JOANNA01:15:41 
 LIPKA PATRYCJA01:12:18 
 GUSTAW AGNIESZKA01:12:02 
 MARCINEK KRZYSZTOF01:09:18 
 ŚWIDEREK DOROTA01:00:54 
 KNYCHAS DAREK00:41:45 
2MEDIASPORT5
 RACZYŃSKI TOMASZ01:08:01 
 GULBINOWICZ KRZYSZTOF01:01:49 
 SOBASZEK MARCIN00:53:19 
 WAWRZONEK MICHAŁ00:49:43 
 LESZEK GRZEGORZ00:47:34 
3UZDROWISKO ŚWIERADÓW ZDRÓJ5
 MITKIEWICZ ELŻBIETA01:20:44 
 FIERKOWICZ TERESA00:58:25 
 SZCZECINA ZBIGNIEW00:58:23 
 MARSZAŁEK KAZIMIERZ00:41:30 
 KRAJEWSKI MACIEJ00:38:19 
44K LEGNICA4
 KRAJEWSKI MAREK01:51:56 
 KRAJEWSKI GRZEGORZ01:45:00 
 KRAJEWSKA DAGMARA00:54:51 
 KRAJEWSKA ANNA00:54:44 
 OSKWAREK PIOTR 
5VELUX4
 WASIK PIOTR00:48:18 
 DARGIEWICZ DARIUSZ00:47:49 
 SKONIECZNY ANDRZEJ00:47:18 
 MEKITÓW MACIEJ00:44:06 
6LEROY MERLIN ŚWIDNICA3
 CZERNIAWSKA MAŁGORZATA00:51:33 
 SZCZYPIŃSKI ANDRZEJ00:41:54 
 ORDYNIEC SŁAWOMIR00:38:44 
7AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH2
 DZIAŁDOWSKI DAMIAN01:42:43 
 LEWIŃSKA MONIKA00:58:29 
 ŁUCZAK JUSTYNA 
 NIEDZIÓŁKA JAKUB 
 HABRAT BARBARA 
 DOMORADZKA AGATA 
 SOBOLEWSKI MICHAŁ 
 GLAPIAK MACIEJ 
 JAMRO DARIUSZ 
8BE ACTIVE LEŚNA2
 KUBANIK AGNIESZKA01:02:40 
 SIERACKA KORNELIA00:59:00 
 KOTOWSKI GRZEGORZ 
 LABISZAK TOMASZ 
 KOŁODZIEJCZYK WERONIKA 
 LABISZAK ELŻBIETA 
 PSTRAK ZBIGNIEW 
 BORKOWSKI BOGDAN 
 WAJCFELD KATARZYNA 
 MATKOWSKA PATRYCJA 
 TYLKA KAROLINA 
 TYLKA TOMASZ 
9BIEGAMDLAZDROWIA.PL2
 SIARKIEWICZ JOLA02:32:38 
 BURDA AGNIESZKA01:12:03 
 SABINARZ TOMASZ 
 BULCEWICZ WOJCIECH 
 MARKOWSKI PAWEŁ 
 SKIBIŃSKA JULIA 
 DZIEWULAK DANIEL 
 NOWAKOWSKA GENOWEFA 
 BUCZAK ADRIANNA 
 ZAPORA ROBERT 
 KOGUT ZBIGNIEW 
 CIURA GRZEGORZ 
 GUTOWSKI DARIUSZ 
 MARKOWSKI ZBIGNIEW 
 MARKOWSKA LILIANNA 
 KRĘCISZ KRZYSZTOF 
10EDI TEAM ZGORZELEC2
 NIEDZIELSKI RAFAŁ00:36:12 
 MACIOROWSKI GRZEGORZ00:34:12 
 KRAWIEC EWELINA 
 KRAWIEC SEBASTIAN 
 KAMIŃSKA EWA 
 RAUBO EMILIA 
 MAZUREK ŁUKASZ 
 KACZOR GRZEGORZ 
 DOBROWOLSKI KRZYSZTOF 
 TRELA KRZYSZTOF 
11KOWARY BIEGAJĄ2
 OSKULSKI ROBERT01:27:19 
 KNYCHAŁA - ANDRZEJEWSKA ANNA00:54:41 
 ZUBIEL-KOZŁOWSKA PATRYCJA 
 KOZŁOWSKI WOJCIECH 
 ZAGROBELNY MICHAL 
 NASKRĘT PIOTR 
 OZIMKOWSKI MIROSŁAW 
 BARTKOWSKI RYSZARD 
 KANECKA MARTA 
 KANECKA MARIOLA 
 KANECKI MIREK 
 PLUCHA MICHAŁ 
 WALCZAK AGNIESZKA 
12OLSZYNA BIEGA2
 KURCZEWSKI PIOTR01:47:09 
 TOCKI DARIUSZ01:45:25 
 SMALARA RYSZARD 
 PASZKOWSKI ANDRZEJ 
13ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA2
 SKOWRON TOMASZ03:04:46 
 LATKO DANIEL01:53:06 
 GURGUL RYSZARD 
14ADRIAN DANILEWICZ GROUP1
 JANOTA MICHAŁ01:52:35 
15BBKTS1
 TOMASZEWSKI JACEK00:49:48 
16DOLNY ŚLĄSK1
 DĘGA KATARZYNA02:15:59 
 ZELECH PRZEMEK 
17DRÄXLMAIER1
 SKOWRON MAREK02:07:11 
 SADOWSKI PAWEŁ 
 KASZEWSKA AGNIESZKA 
 KRAKOWSKI MICHAŁ 
 BIELAWSKI KUBA 
 MUCHACZOW JACEK 
 CZAPLICKI JANUSZ 
 BIELAWSKI ŁUKASZ 
 KAWECKA MAŁGORZATA 
 DUSZYŃSKA EWA 
18DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI1
 WUJDA MIROSŁAW02:43:42 
 HRYCIUK ŁUKASZ 
 BATÓG IWONA 
 POKRYWIECKI ŁUKASZ 
19KGHM ZG RUN1
 KĄKLEWSKI TOMASZ01:43:17 
 RADTKE MACIEJ 
 ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA 
 NIWISIEWICZ TOMASZ 
 DOLIŃSKI PAWEŁ 
 ZAUCHA SABINA 
 DYGUDAJ GRZEGORZ 
 RADTKE URSZULA 
 JANKOWSKI GRZEGORZ 
 CZESNAKOWICZ KATARZYNA 
 BOROWSKA KAROLINA 
 OBORSKI ADAM 
 ZIĘTAL MONIKA 
 ZUBER IRENEUSZ 
 PISKORZ DARIA 
 MAĆKOWIAK PAULINA 
 SEKUŁA PAWEŁ 
 MAJOWSKI MARCIN 
20ROZBIEGANI CHOJNÓW1
 KUDELSKI IRENEUSZ01:35:25 
 SAWICKI TOMASZ 
 GRZYWACZ ANNA 
21ROZBIEGANY GOLENIÓW1
 PRYK RAFAŁ01:30:24 
 WOJTYSIAK MARCIN 
 PRZYTUŁA JAROSŁAW 
 BĄK TOMASZ 
22WILD DOGS TEAM/SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKI1
 DUBIEL PIOTR00:36:34 
23ZABIEGANI Z LEŚNEJ1
 GRZEGRZÓŁKA ANNA30:10:56 
24ZORKA JELONKI RUNNING TEAM1
 WŁODARCZYK JAROSŁAW01:37:34 
 LATUSZ IZABELA 
 CHOMA KATARZYNA 
 NAJDUK PIOTR 
25AKB ESEMAS0
 POSŁUSZNA ANNA 
 OŚLIZŁO GRZEGORZ 
26BALERUNY0
 TARABASZ MICHAŁ 
 MIKUŁA KAMIL 
 NAWARA PAWEŁ 
27BBL0
 KULIEV RUSLAN 
28BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA0
 BANAŚ MATEUSZ 
 ŻUK AGATA 
 WINNY PRZEMYSLAW 
 MIZERACKI BOLESLAW 
 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 
 DOMAGAŁA ADAM 
 MALINOWSKA NATALIA 
 SOBCZAK ALEKSANDER 
 TERSA KRYSPIN 
 TERSA KRYSPIN 
29BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAM ŻAGAŃ0
 DREWICZ KINGA 
 MIĘTEK DARIUSZ 
 MIĘTEK AGNIESZKA 
 PARFIANOWICZ ŁUKASZ 
 MIEMCZYK ARTUR 
30DECATHLON & PRZYJACIELE0
 CZYRNEK DARIUSZ 
31DRAGON10#0
 DUDKIEWICZ SŁAWOMIR 
32FAT & FURIOUS0
 MACUR AGNIESZKA 
 PAWŁOWICZ ADAM 
 JAGUSZEWSKA AGNIESZKA 
 KOWALCZYK DAWID 
 RAKUS ALEKSANDRA 
33FITNESS PIEKARY LEGNICA0
 PĄCHALSKA JOANNA 
34GOGGLE PAE TEAM0
 MARTOWSKI MACIEJ 
 MARTOWSKA BARBARA 
35GRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC0
 CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ 
 LIS MARIUSZ 
36GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC0
 MALINKA AGNIESZKA 
 STOLARCZYK JUSTYNA 
 KUJAWA ADAM 
 KOTŁOWSKI PIOTR 
 SZLUFCIK ZBIGNIEW 
 MALINKA PIOTR 
37IZERY BOGATYNIA0
 FIRLET DANIEL 
 WYROBA PIOTR 
 BIELAWA EWA 
 CHOJA ANNA 
 OLEJNIK TOMASZ 
 BIELAWA MARCIN 
 POJMANN PRZEMYSŁAW 
 RZEŹNIK PRZEMYSŁAW 
 CHOJA JAKUB 
 SERAFIN DANIEL 
38JELENIA PLAST0
 KRYSTEK URSZULA 
39JELENIA PLAST SPORT TEAM0
 MROCZKA RAFAŁ 
40KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA0
 KUROWSKA MARLENA 
 JARACZ ARKADIUSZ 
 ZGŁOBICKI JACEK 
 SŁOWIŃSKI DAMIAN 
 MITRO KATARZYNA 
 ZMITROWICZ ANDRZEJ 
 MRÓWKA KATARZYNA 
 OSOJCA ROBERT 
 MAZUR JAKUB 
41KARKONOSZ RUNNING TEAM0
 KOŚCIK ELŻBIETA 
 CHMIELEWSKA SYLWIA 
 CZERNIAK PAWEŁ 
 ILKIEWICZ MICHAŁ 
42KAT CROSS WAŁBRZYCH0
 ADAMSKA JOANNA 
 PIŁAT BARTOSZ 
 WILCZYŃSKI PIOTR 
 KONOPKA ŁUKASZ 
43KB KROKUS KWIATKOWICE0
 KAŹMIERSKA MONIKA 
 KAŹMIERSKI KRZYSZTOF 
 ŻUKOWSKI MARIAN 
 GARLIŃSKI ŁUKASZ 
44KB LEW LEGNICA0
 KUCZERKA MALWINA 
 RAPACKI WŁODZIMIERZ 
45KOMAN0
 KOMANIECKI ARTUR 
46KOZAKI0
 KOZAK EWA 
 KOZAK BARTOSZ 
47KS SZORTY0
 HALINIAK ARKADIUSZ 
 CZYŻ MARIUSZ 
48LEROY MERLIN0
 SPANIER MARCIN 
49LKS ISKRA JASZKOWA0
 KADYS ŁUKASZ 
50LKS ISKRA JASZKOWA0
 KNAPIK PIOTR 
 ULIASZ JERZY 
 PAWLAK DANIEL 
 KAPŁON STANISŁAW 
 NESTEREWICZ RYSZARD 
51MAD RUNNERS0
 SZPARGAŁA BARTŁOMIEJ 
52MIASTO JELENIA GÓRA TEAM0
 DUMYCZ TOMASZ 
 OPAŁACZ EDYTA 
 WRONA TOMASZ 
 DZIOPA ANNA 
 OSYDA ARTUR 
 KRAWCZYK MICHAŁ 
 KULEJ MAGDALENA 
 KRYLA MICHAŁ 
53MŚCIWOJÓW AUU0
 BOCHENEK ADRIAN 
 OGŁAZA KONRAD 
 SZYMONOWICZ MICHAŁ 
54NOKIA0
 PIETKIEWICZ PRZEMYSŁAW 
55OBORYGENI0
 ĆWIKŁOWSKI MAREK 
56PCH SPORT TEAM0
 CABAJ DAMIAN 
 ANDRZEJEWSKA PAULINA 
 ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 
57PIASECZNO RUNNING0
 ZIENKIEWICZ AGATA 
 KOPIEC MARCIN 
 GRUSZKA ANNA 
 HAWRYLISZYN JAN 
 SZERSZEŃ JANUSZ 
58PO PROSTU BIEGNIJ & ŻYJ AKTYWNIE0
 WITKOWSKA PAULINA 
59POŁÓWKA NA KACA0
 ZAWOJAK SYLWIA 
60REGLOWCE0
 MATUSZAK JÓZEF 
61SMS KARPACZ0
 CHEBA ADRIAN 
 MARECZEK KINGA 
 PLUCIŃSKA MARTYNA 
62SSG INSIGHT0
 ŻUREK ARTUR 
 KOZAK MARCIN 
 SYCHOWIEC ADRIAN 
 KIRK GREG 
 SOŚNICKA ALEKSANDRA 
63STELMACH TEAM0
 STELMACH PIOTR 
 STELMACH BARBARA 
64TEAM 40-LATKÓW0
 BAGIŃSKI KRZYSZTOF 
 ZAUCHA WOJCIECH 
 ŻMIGRODZKI JACEK 
65TEAM GRYFITÓW0
 MALEWICZ GRZEGORZ 
 PASTUCHEWICZ PRZEMYSŁAW 
 STEC KATARZYNA 
 BUJAK ANDRZEJ 
 KOKO IWONA 
 ŻĄDŁO KRYSTIAN 
66TEMMPO WAŁBRZYCH0
 KULANEK BARTŁOMIEJ 
67TS GÓRY SOWIE0
 MLAK KAZIMIERZ 
 SZUBART KAZIMIERZ 
68VEGE RUNNERS0
 DEPTUŁA ADAM 
69VULCAN JAWOR0
 PIWOWARSKI PAWEŁ 
70WEPA PIECHOWICE0
 GAWRON PAWEŁ 
 GAWRON-RAMADAN JOANNA 
71WKB PIAST WROCŁAW0
 GADZIŃSKA KRYSTYNA 
 GADZIŃSKI MAREK 
72WOŁÓW BIEGA0
 OSTROWSKI WIESŁAW 
 LECHKI TOMASZ 
73ZAWI TEAM0
 STRUGAŁA DAMIAN 
 KOZŁOWSKI ŁUKASZ 
74ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA0
 MECH PATRYK