Wschód słońca: 06:13:02
Zachód słońca: 17:33:27
Zenit: 11:53:15
Początek dnia: 05:39:26
Koniec dnia: 18:07:03
Długość dnia: 12:27:37
Długość nocy: 11:32:23

Zawody obsługuje firma Datasport

Festiwal Narciarstwa Biegowego - 45. Bieg Piastów 50 km CT
Szklarska Poręba, 20.02. do 7.03.2021 r
Połącz swój zegarek z kontem na datasport.pl


Jeżeli biegamy z zegarkiem Garmina, Polara i Suunto to możemy podłączyć go do automatycznego przesyłania treningów do aplikacji  (tak jak do STRAVY).

  1. Aby podłączyć zegarek w aplikacji GPS klikamy na pierwszym ekranie kółko z wykrzyknikiem w prawym górnym rogu. Następnie klikamy Podłączanie zegarków i aplikacji, następnie wyieramy rodzaj zegarka i klikamy połącz. Tam będziemy proszeni o zalogowanie się danymi logowania portalu Garmin, Polar, Sunnto w zależności jaki zegarek podłączamy. Od momentu zalogowania do momentu rozłaczenia zegarek będzie przekazywał treningi bezpośrednio do aplikacji. Podłączyć zegarek do aplikacji możemy także ze strony datasport.pl po zalogowaniu w ocji zielonej Treningi i aktywności.
  2. Możemy biegać jednocześnie z aplikacją i zegarkiem (ja tak robię - tel dla zdjęć i bezpieczeństwa i komunikatów, zegarek dla dokładności GPS i zabezpieczenia pomiarów). Jeżeli trening zapisany aplikacją i zegarkiem został rozpoczęty i zakończony w podobnym czasie (tolerancja 5 minut) to trening przejmie dystans, czas i track z zegarka, a zdjęcia i komentarz z telefonu. W rankingach te dwa treningi z zegarka i z telefonu liczone będą tylko raz.
  3. Możemy biegać wyłącznie z zegarkiem - wtedy po zakończeniu i synchronizacji zegarka trening trafi do aplikacji. W aplikacji możemy wejść w Wyniki, Treningi w Więcej i w Edycję i tam możemy zmienić rodzaj dyscypliny, dodać komentarz, dodać zdjęcia, dopiąć trening do zawodów. Biegając z samym zegarkiem nie usłyszymy jednak komunikatów głosowych ale to już indywidualne preferencje.
  4. Każdy trening czy to zapisany zegarkiem czy zapisany telefonem można w telefonie edytować: Wyniki, Treningi, Więcej, Edycja - i tu można: zmienić rodzaj dyscypliny, zmienić lub dodać komentarz, usunąć lub dodać zdjęcia do treningu, dopiąć trening jako wynik zawodów wirtualnych. Dodatkowo, jedynie w dniu treningu można  usunać trening z wyników zawodów wirtualnych jeżeli omyłkowo zaliczyliśmy go do zawodów.

 

Rejestrator GPS - Zawody dla każdego
  • Zawody zarejestrowane i wysłane dwoma kliknięciami (start i finisz)
  • Treningi otwarte po trasach (segmenty)
  • Treningi indywidualne
  • Rejestracja GPS, wyniki, porównania, statystyki
pobierz z Google Play
pobierz

Krótka instrukcja rejestratora GPS