Zawody obsługuje firma Datasport

Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika
Toruń, 11 sierpnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1855
Odebrało numery: 1274

Liczba opłaconych zawodników: 1295
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABCZYŃSKI ROBERT 69910km / M45ŚWIECIESOLIDARNOŚĆ POLEDNOPOLPOLOKOK 
2  ABU NAHIA KARIM 79210km / M25TORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOLPOLOKOK 
3  ADAMCZUK ŁUKASZ 49810km / M35ZAGRODNOPOLPOLOKOK 
4  ADAMCZYK EDYTA 3710km / K35WŁADYSŁAWOWO-POLPOLOKOK 
5  ADAMCZYK WOJCIECH 15910km / M55KRAKÓWWEST COAST RUNNERS CYPRUSPOLPOLOKOK 
6  ADAMIAK ALEKSANDER 82610km / M40SWARZĘDZ1RWT POZNAŃPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
7  ADAMIAK KAROLINA 13725km / K40SWARZĘDZPOLPOLOKOK 
8  ADAMOWICZ MIKOŁAJ  10km / M18RZEPINPOLPOL OK  
9  ADRJAN DARIUSZ 71310km / M55WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEPOLPOLOKOK 
10  AGACIAK ELŻBIETA 28610km / K40RZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKIBIEGAM BO MUSZĘ.POLPOLOKOK 
11  ALEKSANDROWICZ TOMASZ 40810km / M25CHEŁMNO69 SPOKESPOLPOLOKOK 
12  ALEKSY MAŁGORZATA 11235km / K45TORUŃAPATORPOLPOLOKOK 
13  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 3610km / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
14  AMBROZIAK MARCIN 37210km / M30RYNDĄBROWSKITEAMPOLPOLOKOK 
15 AMELCHANKA ALIAKSEI14495km / M18MIŃSKACHILLES-LESZNOBLRBLR  
16 AMROZIEWICZ BEATA13265km / K25KROBIAPOLPOLOKOK 
17  ANDREJCZUK KAROLINA 12995km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLPOLOKOK 
18 ANDRUKONIS ALEKSANDRA80110km / K30WŁOCŁAWEK-POLPOLOKOK 
19  ANDRZEJ WISNIEWSKI  5km / M30TORUNCARBON TEAM TORUNPOLPOL OK  
20  ANDRZEJCZAK JOANNA 81710km / K25ŁĘCZYCAPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
21 ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA93710km / K30TORUŃ-POLPOLOKOK 
22  ANIOŁA PRZEMYSŁAW  10km / M40GŁOGÓWEKPOLPOL OK  
23 ANTCZAK KRZYSZTOF287610km / M40KOŚCIELNA WIEŚPARKRUN KALISZPOLPOL OK 
24 ANTOSZCZYSZYN KAROLINA 5km / K25BRZEGWALVETPOLPOL OK  
25  ARACH PRZEMYSŁAW 17210km / M35BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
26 ARTWIK ADAM14395km / M15WESELPOLPOL  
27  AUGUSTYNIAK PAWEŁ  10km / M30ROKIETNICAPOLPOL OK  
28  BABALSKA JOANNA 23810km / K30POKRZYDOWOĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYMPOLPOLOKOK 
29  BACZULIS MAGDALENA  10km / K40SZCZECINSZCZECINPOLPOL OK  
30  BACZYŃSKI MACIEJ 61810km / M35BYDGOSZCZRODZINAPLPOLPOLOKOK 
31  BAJMLER ANNA 11435km / K40TORUNPOLPOLOKOK 
32  BAK MICHAŁ 45610km / M25LUTUTÓWPOLPOLOKOK 
33  BALCERAK MAGDALENA  10km / K40TORUŃPOLPOL OK  
34  BALCERZAK DOROTA 14010km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
35  BALINOWSKA MARTA  10km / K40GOLUB-DOBRZYNLARIXPOLPOL OK  
36  BALINOWSKI MARCIN  10km / M40GOLUB-DOBRZYNJUNIPERUS OGRODYPOLPOL OK  
37  BAŁAZY ADRIANA  5km / K40WARSZAWAPOLPOL OK  
38  BANACH KAROLINA 5725km / K35WĄGROWIECMAMY BIEGAMYPOLPOLOKOK  
39  BANACHOWSKI WALDEMAR 14385km / M40BRZEGWALVETPOLPOL OK 
40  BANACHOWSKA ALICJA  10km / K35BRZEGWALVETPOLPOL OK  
41  BANASIAK CEZARY  5km / M40TORUŃPOLPOL OK  
42  BANASZKIEWICZ KATARZYNA 11510km / K50KACZORYPOLPOLOKOK 
43  BANCEWICZ JOANNA 17410km / K35GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
44 BANDEL ADAM98510km / M30ŁÓDŹPOLPOL  
45  BARANOWSKI KRZYSZTOF 29910km / M18TORUŃPOLPOLOKOK 
46  BARANOWSKI ROMUALD  10km / M50PŁOCKDYNAMICPOLPOL OK  
47  BARANOVSKAJA VESTA 11110km / K25WARSZAWAPOLPOLOKOK  
48  BARAŃSKI KRZYSZTOF 54410km / M25TORUŃBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
49  BARAŃSKI PRZEMYSŁAW 14015km / M25TRZEBIATÓWKM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓWPOLPOLOKOK 
50  BARCZAK AGNIESZKA 11785km / K35JANIKOWOAGNIESZKABPOLPOLOKOK 
51 BARSZCZ PATRYK 10km / M18TORUŃ-POLPOL OK  
52  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 94010km / M40TORUŃMARATONYPOLSKIE.PLTEAMPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
53  BARTNICKI KAROL 48310km / M30TORUŃWYBIERZPOLPOLOKOK 
54  BARTOSZYŃSKI MARCIN  5km / M40TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLPOL OK  
55  BARTYGA EWELINA 71110km / K35SZCZECINBEZ KLUBUPOLPOLOKOK 
56  BARWIŃSKA SYLWIA  5km / K35JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEPOLPOL OK  
57  BARWIŃSKI JAROSLAW  10km / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEPOLPOL OK  
58  BATKO MARIUSZ  10km / M40NOWA SÓLNIEZRZESZONYPOLPOL OK  
59  BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 89510km / M35GRUDZIĄDZV RUNNERPOLPOLOKOK 
60 BĄK BOGDAN12445km / M60BYDGOSZCZ-POLPOLOKOK 
61  BECHERT MACIEJ 13310km / M45GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKOK 
62  BEDNARZ KATARZYNA 6310km / K40KOŁOBRZEGPOLPOLOKOK 
63  BEDNARZ MONIKA  10km / K20WROCŁAWPOLPOL OK  
64 ZAWODNIK ANONIMOWY13465km / K35 -POLPOLOKOK 
65  BEM WOJCIECH 92810km / M30TORUŃPOLPOLOKOK 
66  BETA MALGORZATA  10km / K35PRABUTYPOLPOL OK  
67  BETKA MARTA 11635km / K30DOBRCZPOLPOLOKOK 
68  BETKE NATALIA  10km / K30GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOL OK  
69  BIELECKA IWONA  10km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCLAWPOLPOL OK  
70  BIERNACKA ANNA  5km / K35BYDGOSZCZPOLPOL OK  
71  BIERNACKA MAGDALENA 60010km / K25OSIELSKOPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
72  BIERNAT ADAM 12895km / M30OLSZTYNPOLPOLOKOK 
73  BIERNAT MAGDALENA  10km / K35INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLPOL OK  
74  BIEROWIEC MAGDALENA  10km / K30TORUŃBERKIPOLPOL OK  
75  BIERYT MAGDALENA 12425km / K25BYDGOSZCZPOLIFAXPOLPOLOKOK 
76  BINASZEWSKI ADAM 13175km / M35TORUŃDLA MAJKIPOLPOLOKOK 
77  BINCZARSKI BARTOSZ  10km / M30WŁOCŁAWEKPOLPOL OK  
78 BINCZARSKI BARTOSZ277910km / M30WŁOCŁAWEKPOLPOL  
79  BINDA JOANNA 42610km / K20BIELSKO-BIAŁAWEGE RUNNERPOLPOLOKOK 
80  BINKOWSKA MAGDALENA 55410km / K30POZNANPOLPOLOKOK 
81  BINKOWSKI MATEUSZ 22910km / M25TORUŃPOLPOLOKOK 
82  BISKUPSKI WALDEMAR 11295km / M50KOSTRZYNWALDEKPOLPOLOKOK  
83  BLACHOWSKA ANNA 76910km / K20LIPNOGKS FABIANKIPOLPOLOKOK  
84  BLASZKOWSKA ANETA  10km / K25OBROWO:)POLPOL OK  
85  BŁASIAK RADOSŁAW 82810km / M40SZCZECINMOTOCYKLIŚCI DLA DZIECIPOLPOLOKOK 
86  BŁASZKIEWICZ FILIP  10km / M18TORUNPOLPOL OK  
87  BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW 86310km / M25TULISZKÓWMVMPOLPOLOKOK 
88  BŁOŃSKI DARIUSZ 4510km / M50TORUŃRC MŁYNIECPOLPOLOKOK  
89  BOCHUŻYŃSKI MACIEJ 44610km / M45TORUŃZABÓJCY ŚLIMAKÓWPOLPOLOKOK 
90  BOGACIUK MAGDALENA 98610km / K30CIECHOCINEKBIEGAM DLA RYSIPOLPOL OK 
91  BOGDAN NATALIA  10km / K20TORUŃ-POLPOL OK  
92  BOGDAN WACŁAW 7310km / M45TORUŃPOLPOLOKOK 
93  BOGUSŁAWSKI MARCIN 40410km / M30TORUŃPOLPOLOKOK 
94  BOLEWICZ JOANNA 40210km / K40RADZIEJÓWPOLPOLOKOK 
95  BONIECKI DAMIAN 26810km / M30TORUŃHRMAX TEAMPOLPOLOKOK 
96  BONIEK PAULINA  10km / K30TORUŃ-POLPOL OK  
97  BORAS JAN 17810km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
98  BORAS KATARZYNA 11385km / K55PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOKOK 
99  BORCUCH DARIUSZ 50510km / M45WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
100  BORKOWSKA EWELINA 30110km / K30STAWKIPOLPOLOKOK  
101  BORKOWSKI MICHAŁ 13095km / M30TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOLPOLOKOK 
102  BORKOWSKI MICHAŁ 13565km / M25ŁABISZYNPOLPOLOKOK 
103 BOROCH DAWID97410km / M35TORUŃPOLPOL  
104  BOROWIAK MAGDALENA 12410km / K35PIŁAMUNDUR NA ROWERZEPOLPOLOKOK  
105  BOROWICZ ADRIAN 86410km / M18TORUŃPOLPOLOKOK  
106  BOROWICZ ANNA 12205km / K35BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
107  BOROWICZ JOANNA 14610km / K30LIPNOPOLPOLOKOK 
108 BOROWICZ KATARZYNA14425km / K45TORUŃPOLPOL  
109  BOROWICZ ROBERT 98810km / M45TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLPOL OK 
110  BOROWSKI MARCIN  10km / M35POZNAŃKB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAPOLPOL OK  
111  BORUTA PRZEMYSŁAW 12475km / M30GDYNIABORUCIK TRI TEAMPOLPOLOKOK 
112  BOULGE BEATA 13745km / K45BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
113  BRAC GRAZYNA 29110km / K60GRUDZIĄDZ-POLPOLOKOK 
114  BRAC MARIAN 29210km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBPOLPOLOKOK 
115  BRAC-WALCZYK MALGORZATA 277410km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL OK 
116  BRATKOWSKA RENATA  10km / K40TORUŃPOLPOL OK  
117  BRAUN WALDEMAR 86710km / M45GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
118  BRODA SZYMON 81110km / M18JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOLOKOK 
119  BRODACKI IGOR 96810km / M15BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
120  BRODACKI WALDEMAR 146310km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYPOLPOL OK 
121  BRODNICKA KAROLINA 94410km / K25TORUŃKM PROJECTPOLPOLOKOK 
122  BRUCHMANN AGNIESZKA 13415km / K25REDARUNEDAPOLPOLOKOK 
123  BRUCHMANN KAROL 76010km / M30REDARUNEDAPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
124  BRUKARZEWICZ MACIEJ 40510km / M30TORUŃ-POLPOLOKOK 
125  BRYK RAFAŁ 18510km / M30TORUŃPOLPOLOKOK 
126  BRYLSKI FILIP 63810km / M18WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOK 
127  BRYLSKI ŁUKASZ 12615km / M30WŁOCŁAWEKKB SPORTING MIĘDZYZDROJEPOLPOLOKOK 
128  BRYLSKI ZBIGNIEW 13695km / M60WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOK 
129  BRYNDA MARCIN 46310km / M30OLECKOMLKS CZARNI OLECKOPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
130  BRZĄKALSKI ANDRZEJ 25710km / M30MURZYNOWOMEBLEX TEAM PŁOCKPOLPOLOKOK 
131  BRZESKA EWA 42310km / K25STRZELCE KRAJEŃSKIEWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLPOLOKOK 
132  BRZEZIŃSKA ANNA 30510km / K35POZNAŃPOLPOLOKOK 
133  BRZEZIŃSKA MARTA 64610km / K25BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
134  BRZOZOWSKI RAFAŁ 99410km / M40TYCHOWODLA MAJKIPOLPOLOKOK 
135  BUCZKOWSKA MAGDA 11975km / K35STRZELNOSTRZELNO BIEGAPOLPOLOKOK 
136  BUCZKOWSKA MAŁGORZATA 13625km / K35RYNPOLPOLOKOK 
137  BUCZKOWSKI TOMASZ 11985km / M40STRZELNOPOLPOLOKOK 
138  BUCZYŃSKA AGNIESZKA 32710km / K30TORUŃWKURW_TEAMPOLPOLOKOK 
139  BUDINDORF AGNIESZKA 16010km / K40WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOK 
140  BUDNIK BARTOSZ  10km / M15INOWROCŁAWPOLPOL OK  
141 BUDNY BŁAŻEJ 5km / M30INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLPOL OK  
142  BUDZYŃSKA PAULA 14075km / K25TORUŃLOOK AHEADPOLPOLOKOK 
143  BUKOWSKA KAROLINA 70810km / K35TORUŃPOLPOLOKOK  
144 BUKOWSKI MACIEJ278810km / M30INOWROCŁAWPOLPOL  
145  BULAK MATEUSZ 54910km / M25PARKOWOPOLPOLOKOK 
146 BULARZ ERYK14065km / M25DARŁOWOPOLPOLOKOK 
147  BURDACH ROBERT 61310km / M35ŁUBIANKAV RUNNERPOLPOLOKOK 
148  BURDELAK MATEUSZ 82910km / M25BARCINPOLPOLOKOK 
149  BURDZY MAREK 24210km / M25OSIECZNICAPOLPOLOKOK 
150  BUREK BARTOSZ 51010km / M30POZNAŃSĘDZIOWIE PZUNIHOKEJAPOLPOLOKOK 
151  BUSZYNIEWICZ JERZY 6810km / M60PISZPOLPOLOKOK 
152  BUTOWSKI KRZYSZTOF 86610km / M35TORUŃSTUDIO NIERUCHOMOŚCIPOLPOLOKOK 
153  BYSTRAM ALEKSANDRA 710km / K50PUCKTRI-SEA WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOKOK 
154  CACKOWSKI BARTOSZ 277110km / M25TORUŃCSAIUPOLPOL OKSluzbyMundurowe 
155  CAŁA EDYTA  10km / K40MOGILNONATURAL TEAMPOLPOL OK  
156  CAŁY ADAM  10km / M30WROCŁAW / SOBÓTKA#SOBASTEAMPOLPOL OK  
157  CAPUTA ANDRZEJ 7210km / M35STRZELNOOPEN FINANCEPOLPOLOKOK 
158  CAPUTA PAWEŁ  5km / M30STRZELNOSZOSA KUJAWYPOLPOL OK  
159  CAPUTA URSZULA 11545km / K60STRZELNOPOLPOLOKOK 
160  CAROLAK EWA 11875km / K20BUDZISŁAW KOŚCIELNYPOLPOLOKOK 
161  CENDROWSKI GRZEGORZ 3810km / M18CHEŁMNO95021904585POLPOLOKOK  
162  CETNARSKA KAROLINA 11245km / K25KOSOWIZNAPOLPOLOKOK 
163  CHACHOWSKA ANITA 18610km / K35CHEŁMŻAPOLPOLOKOK  
164  CHARA PIOTR 96410km / M30TORUŃPOLPOLOKOK 
165  CHMIELEWSKI BARTOSZ 88310km / M25RYPINPOLPOLOKOKSluzbyMundurowe 
166  CHMIELEWSKI MARCIN 44810km / M40SZCZECINPOLPOLOKOK  
167  CHODANIONEK AGNIESZKA 13895km / K45ZGORZELECPOLPOLOKOK 
168  CHODANIONEK ERNEST 89110km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOKOK 
169  CHOJNACKA KAROLINA 65210km / K35TORUŃPOLPOLOKOK 
170  CHOJNOWSKI GRZEGORZ 95510km / M30BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
171  CHOŁOTA MAREK 19710km / M35PIŁABIEGOWY ŚWIATPOLPOLOKOK 
172  CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA  5km / K40TORUŃRUN FOR FUNPOLPOL OK  
173  CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW 13335km / M30WARSZAWAWARSZAWIAKYPOLPOLOKOK 
174  CHRAPKOWSKI MARCEL 11445km / M35WŁOCŁAWEKMARCEL TEAMPOLPOLOKOK 
175  CHROSTEK ADAM 15310km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK  
176  CHROSTEK DOROTA 15210km / K40POZNAŃPOLPOLOKOK  
177  CHRZANOWSKA CECYLIA  10km / K55LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLPOL OK  
178  CHRZĄSZCZ BARTOSZ 63110km / M18PAKOŚĆBRZEZIŃSKI RUN CLUBPOLPOLOKOK 
179  CHUDZIK ADAM 22210km / M35PŁOCK-POLPOLOKOK 
180  CHYLEWSKI DAMIAN 12585km / M18DOBRZEJEWICEMKL TORUŃPOLPOLOKOK 
181 CIARKOWSKI MIROSŁAW13875km / M35INOWROCŁAW-POLPOLOKOK 
182  CICHACKI SYLWESTER 14185km / M25WARSZAWAPOLPOLOKOK 
183  CICHOCKA ANNA 50010km / K50KWIDZYNPOLPOLOKOK 
184  CIEMIELEWSKI PIOTR 67310km / M30TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPOLPOLOKOK 
185  CIESIELSKA ILONA 35110km / K40CIECHOCINPOLPOLOKOK  
186  CISKA DARIA 20310km / K30TORUŃPOLPOLOKOK 
187  CISKI PRZEMYSŁAW 20110km / M30TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLPOLOKOK 
188  CISKI ZBIGNIEW 20210km / M55TORUŃSM KOPERNIKPOLPOLOKOK 
189  CIŻMOWSKA BARBARA 12005km / K60KĘPICEPOLPOLOKOK 
190  CYRKLAFF DARIUSZ  10km / M25LISEWOPOLPOL OK  
191  CYRULIK DAMIAN 34010km / M25GRUDZIĄDZV-RUNNERPOLPOLOKOK 
192  CYWINSKI WIESLAW  5km / M15TORUŃ-POLPOL OK  
193  CZAIŃSKA MARIOLA 28710km / K45TORUŃPOLPOLOKOK 
194  CZAIŃSKI KAMIL 92210km / M25KOWALEPOLPOLOKOK 
195  CZAJKA MICHAŁ 47610km / M35TORUŃPOLPOLOKOK 
196  CZAJKOWSKA MARTYNA 13215km / K15TORUŃPOLPOLOKOK  
197 CZAPIEWSKI JAROSŁAW28210km / M40GDYNIATATA KRZYSIA I MATUSIAPOLPOLOKOK 
198  CZAPLICKI MATEUSZ 10710km / M25TORUŃPOLPOLOKOK 
199  CZARNECKA HANNA  10km / K25TORUŃPOLPOL OK  
200  CZARNECKA KAROLINA 29410km / K35TORUŃKAROLIX TEAMPOLPOLOKOK 
201  CZARNECKI WOJCIECH 78310km / M35PRABUTYSĘDZIOWIE PZUNIHOKEJAPOLPOLOKOK 
202  CZARNEWICZ ALFRED 12065km / M40GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
203 CZECHOWSKA MALGORZATA13595km / K40INOWROCLAWPOLPOLOKOK 
204  CZECHOWSKI RAJMUND 30310km / M70TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKPOLPOLOKOK 
205  CZECHOWSKI WALDEMAR 74510km / M45SUTTON IN ASHFIELDPOLSKI BIEGACZENGENGOKOK 
206  CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 73910km / K40WŁOCŁAWEKANWIL TEAMPOLPOLOKOK 
207  CZERNIA JERZY 49210km / M45STRASZYNRĄCZE STRZAŁY Z MODREGOPOLPOLOKOK 
208  CZERNIA MICHALINA 55810km / K20STRASZYNPOLPOLOKOK 
209  CZERNIAWSKA MALWINA  5km / K30KOSTRZYN NAD ODRĄAMATORPOLPOL OK  
210  CZERSKI MIKOŁAJ 13995km / M18LUBLINJDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU)POLPOLOKOK 
211  CZUK PRZEMYSŁAW  10km / M30TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLPOL OK  
212 CZWOJDRAK KAROLINA277810km / K40GDYNIAPOLPOL  
213  CZYNSZAK TOMASZ 26010km / M30TORUŃPOLPOLOKOK 
214  CZYŻYKOWSKI DARIUSZ  5km / M45PAPOWO TORUŃSKIEPOLPOL OK