Zawody obsługuje firma Time-Sport.pl

Run4Fire
Rząsiny, 16 czerwca 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 102
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
  BARSZCZYK DAWID  F3 / SIENIAWKAUKRADLI NAM ŻÓŁWIAPOLPOLOKS 
  BARTNIK ROBERT  F2 / OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAMPOLPOLOK 
 BEREŻNICKI MARIUSZ F3 / WROCŁAWKM PSP WROCŁAWPOLPOLOKS 
  BOROWSKI MIŁOSZ  F1 / OBORNIKI ŚLĄSKIEKP PSP TRZEBNICAPOLPOLOKS 
  CHMIELEWSKI GRZEGORZ  F2 / ŻARYPARKRUN ŻARYPOLPOLOK 
  DARGACZ DOMINIK  F3 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  DUL DARIUSZ  F3 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
 DUSZKIEWICZ EWELINA F2 / KĄTY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
  DWOJAK SARA  F2 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  DWORCZAK MACIEJ  F2 / GOSTYŃHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
  ERENS ANETA  F3 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  FEDEROWICZ GRZEGORZ  F1 / WROCŁAWWATAHAPOLPOLOK 
  FIDEI OLIWIA  F1 / ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYPOLPOLOKS 
 FORNALIK TOMASZ F4 / GOSTYŃHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
  GARDAS DOMINIKA  F1 / TRZEBNICAPOLPOLOK 
  GOERIG MICHAŁ  F2 / KOSZALINHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
  GOLIASZ ARNOLD  F3 / MIĘDZYGÓRZEPOLPOLOK 
  GRZEGORZEWSKI KRZYSZTOF  F2 / LUBINCROSSFIT LUBINPOLPOLOK 
  HAMMER KRZYSZTOF  F2 / LWÓWEK ŚLĄSKIKP PSP LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKS 
  HRYCZYŃSKA KAMILA  F3 / ZIĘBICEABY DO METYPOLPOLOK 
  HRYNIEWICZ SŁAWOMIR  F3 / GORZANÓWKP PSP KŁODZKOPOLPOLOKS 
  HYTEL PAWEL  F3 / ŁĄCZNAKP PSP KŁODZKOPOLPOLOKS 
JAKUBOWSKI KRZYSZTOF F3 / WROCŁAWKM PSP WROCŁAWPOLPOLOKS 
  JAŃSKA EWA  F1 / WROCŁAWWATAHAPOLPOLOK 
KAŁKOWSKA KAROLINA  F2 / POZNANDZIADY OCRPOLPOLOK 
  KARPOWICZ JAKUB  F3 / SADY GÓRNEMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
 KĘDZIA MATEUSZ F3 / NIWNICEOSP NIWNICEPOLPOLOKS 
  KLIN ROBERT  F2 / BRZEG4RBLOG WROCŁAWPOLPOLOK 
 KOMAN DAMIAN F3 / RZASINYOSP RZĄSINYPOLPOLOKS 
 KOMAN SEBASTIAN F3 / RZĄSINYOSP RZĄSINYPOLPOLOKS 
 KOSSAK KRZYSZTOF F2 / LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  KRUPA MARIUSZ  F1 / ŁAZY MAŁEPOLPOLOK 
  KRYSZAK KAZIMIERZ  F3 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
 KRZYSTANEK BARTŁOMIEJ F1 / KIEŁCZÓWEKWATAHAPOLPOLOK 
  KRZYSTANEK MAGDALENA  F1 / KIELCZÓWEKWATAHAPOLPOLOK 
  KUKUŚ RAFAŁ  F1 / OLEŚNICAWATAHAPOLPOLOK 
  KULAWIK KRYSTIAN  F2 / ZAWADADZIKI TEAMPOLPOLOKS 
  LAMPART KAMIL  F2 / LUBOMIERZKP PSP LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKS 
  LUDKIEWICZ ŁUKASZ  F3 / STARY WĘGLINIECKP PSP ZGORZELECPOLPOLOKS 
 LUDKIEWICZ MARIUSZ F4 / STARY WĘGLINIECKP PSP ZGORZELECPOLPOLOKS 
  ŁAPTUCH GRZEGORZ  F1 / BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAPOLPOLOK 
 ŁĄCKI ŁUKASZ F1 / NOWY DWÓR MAZOWIECKIHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOK 
  ŁOSIŃSKI KRZYSZTOF  F2 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  ŁUSZCZYŃSKI ŁUKASZA  F3 / KROSNOWICEPOLPOLOK 
  MĘDYGRAŁ KRYSTIAN  F2 / WROCŁAWWATAHAPOLPOLOK 
  MICHALAK MICHAŁ  F2 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  MICHNOWICZ EWELINA  F1 / GUBINHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
  MICHNOWICZ TOMASZ  F1 / GUBINPOLPOLOK 
  MICKA MARCIN  F1 / URAZKP PSP TRZIEBNICAPOLPOLOKS 
 MIERZWA KRYSTIAN F3 / RZĄSINYOSP RZĄSINYPOLPOLOKS 
 MIKOŁAJCZUK JACEK F3 / GORZÓW WIELKOPOLSKIALGRAF RACE TEAMPOLPOLOK 
  MIROSŁAW ZIELENIECKI  F2 / BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAPOLPOLOK 
  MUSZCZEK TOMASZ  F1 / TRZEBNICAKP PSP TRZEBNICAPOLPOLOKS 
  MYRTA MAGDA  F2 / WARSZAWAPOLPOLOKS 
  MYRTA MATEUSZ  F2 / ŚWIEBODZICEPOLPOLOKS 
  NOWACZYK JAN  F3 / MIEROSZÓWMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  OLSZEWSKI WOJCIECH  F3 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  ONISZCZUK BARTOSZ  F1 / RĘBISZÓWTWARDZIELE TEAM BOGATYNIAPOLPOLOKS 
 PAŁASZYŃSKA BEATA F1 / BYDGOSZCZPOLPOLOK 
  PASTUSZKA PAWEL  F1 / ZIEBICEABY DO METYPOLPOLOK 
  PAWLACZEK ANNA  F1 / MIRKÓWWATAHAPOLPOLOK 
  PIOTROWSKI ANDRZEJ  F3 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  PISZCZAŁKA ANNA  F1 / LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  PISZCZAŁKA DARIUSZ  F1 / LWÓWEK ŚLKP PSP LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKS 
PISZCZAŁKA TOMASZ  F1 / TRZEBNICAABY DO METYPOLPOLOKS 
 PITUCH MATEUSZ F3 / MODLIORZYCEKM PSP WROCŁAWPOLPOLOKS 
  POPIELA-KUKUŚ KATARZYNA  F1 / OLEŚNICAWATAHAPOLPOLOK 
  RASZCZYK ROBERT  F2 / LUBOSZYCEDZIKI TEAMPOLPOLOKS 
  SAMIŁO ŁUKASZ  F1 / ŻMIGRÓDKP PSP TRZEBNICAPOLPOLOKS 
  SANIUK JOANNA  F2 / ŻARYPOLPOLOK 
 SIDOROWICZ MARTA F3 / WROCŁAWPOLPOLOK 
  SIERKO KAMILA  F3 / SZCZAWNO ZDRÓJPOLPOLOK 
 SIKORA ADAM F3 / MIEROSZOWMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
 SIPURZYŃSKI JACEK F3 / KOBYLA GÓRAKM PSP WROCŁAWPOLPOLOKS 
  SKOCZEK ANNA  F3 / WROCŁAWWATAHAPOLPOLOK 
  SKRYNKOWSKI MICHAŁ  F3 / GORZANÓWKP PSP KŁODZKOPOLPOLOKS 
 SKRZYDŁOWSKI PAWEŁ F2 / LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
 SOKOŁOWSKI DAWID F3 / RZĄSINYOSP RZĄSINYPOLPOLOKS 
 SOKOŁOWSKI PAWEŁ F3 / RZĄSINYOSP RZĄSINYPOLPOLOKS 
 SOKOŁOWSKI RAFAŁ F3 / RZĄSINYOSP RZĄSINYPOLPOLOKS 
  SOŁTYSIAK PAWEŁ  F2 / WROCŁAWPOLPOLOK 
  SOSZKA PIOTR  F4 / GRYFÓW ŚLĄSKIOSP KRZEWIE WIELKIEPOLPOLOKS 
 SZCZEPANIAK ADAM F2 / BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOK 
  SZCZEPANIAK FILIP  F2 / BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOK 
  SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ  F2 / WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
  SZYMAŃSKI MAREK  F2 / GOSTYŃHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
TARNAWSKA EDYTA  F1 / LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
  TISCHBIEREK KLAUDIUSZ  F2 / ZAWADADZIKI TEAMPOLPOLOKS 
 TOMASZEWSKA AGNIESZKA F2 / ŻAGAŃPOLPOLOK 
  TOMASZEWSKI SEBASTIAN  F2 / ŻAGAŃPOLPOLOK 
  TOMCZAK DARIUSZ  F2 / GOSTYŃHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
  TROJAN PAWEŁ  F3 / SZCZYTNAKP PSP KŁODZKOPOLPOLOKS 
  TWARDY PAWEŁ  F3 / ŻARYPARKRUN ŻARYPOLPOLOK 
  TYC MATEUSZ  F1 / SYCÓWPOLPOLOKS 
  WIDERYŃSKA EWELINA  F1 / TRZEBNICAKP PSP TRZEBNICAPOLPOLOK 
  WIDERYŃSKI ŁUKASZ  F1 / TRZEBNICAKP PSP TRZEBNICAPOLPOLOKS 
  WIETRZYŃSKA AGNIESZKA  F3 / MIĘDZYRZECZALGRAF RACE TEAMPOLPOLOK 
 WOCHNIK MICHAŁ F3 / UBOCZEOSP UBOCZEPOLPOLOKS 
  WROŃSKI ARTUR  F2 / MIRSKKP PSP LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKS 
  ZAWADA MAREK  F2 / LWÓWEK ŚLĄSKIKP PSP LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKS 
  ZĘBALA KAMIL  F1 / CIEPŁOWODYABY DO METYPOLPOLOKS 
  ŻYGADŁO JUSTYNA  F1 / WROCŁAWWATAHAPOLPOLOK