Zawody obsługuje firma Datasport

XIII Zimowy Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno-Gołąbki, 14 lutego 2015 r.


Mistrzostwa Klubów Sportowych - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1135
Liczba opłaconych zawodników: 998
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
ADAMCZAK KRZYSZTOF 2515km / M3POZNAŃANIELI TEAM 2015OK 
 nie ma to tamto - najfajniejsza impreza na rozpoczęcie 2015r
  ADAMCZYK MARIUSZ 7615km / M4GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
  ADAMCZYK ZBIGNIEW 84315km / M6ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAOK 
 Wielokrotny uczestnik Biegu Trzech Jezior. Ukończonych ponad 40 maratonów.
  ADAMUS RADOSŁAW  15km / M5OSTRÓW WIELKOPOLSKI  
  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 68415km / M2WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOK 
  ANDRZEJCZAK MARIUSZ 38015km / M4ŚMIŁOWO4RUN TEAM PIŁAOK 
 pierwsza piętnastka
  ANDRZEJCZAK TOMASZ 95015km / M4KONINKB AKTYWNI KONINOK 
  ANDRZEJEWSKI JACEK  15km / M6POZNAŃŚCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIA POZNAŃ  
  ANDRZEJEWSKI MACIEJ 98915km / M4SZAMOTUŁYGABLOCIARZEOK 
  ANGIEL WŁADYSŁAW 99915km / M7+BYDGOSZCZTKKFKOLEJARZ BYDGOSZCZOK 
 ANTAS PAWEŁ92415km / M3TRZEMESZNOHDK KROPELKA TRZEMESZNOOKGmina 
  ANTCZAK GRZEGORZ 40715km / M5PoznańDRUŻYNA SZPIKUOK 
  BALCEREK AGNIESZKA 68215km / K3TRZEMESZNOOKGmina 
  BALCEROWICZ BEATA 75215km / K4PIŁA4RUN TEAM PIŁAOK 
  BALCEROWICZ BEATA 76715km / K4PIŁAOK 
  BALCERZAK ARTUR 66515km / M3KOWALEWEKKANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCYOK 
  BALICKI WOJCIECH 53215km / M4NEKLAOK 
  BALINOWSKI MACIEK 93015km / M4TORUŃOK 
  BAŁDYSIAK MICHAŁ 96315km / M2SŁUPCAPASJONACI SŁUPCAOK 
BAMBROWICZ JAGODA  15km / K2JAROCIN Gmina 
BANASIAK PIOTR 7715km / M4OZORKÓWKRZALADVENTURE TEAMOK 
  BANASZAK GRZEGORZ 69115km / M3KOSTRZYNWALKA KOSTRZYNOK 
  BANASZKIEWICZ GRZEGORZ 3215km / M4TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
  BANAŚ MARCIN 78315km / M2RAKÓWVITALABOOK 
  BANDUR GRZEGORZ 68715km / M2POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
  BARAN BARTŁOMIEJ 15515km / M3TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
 Najlepszy bieg na rozpoczęcie sezonu.
  BARAN GOŚKA 91815km / K3TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
  BARAN JACEK  15km / M4GOLINAKB WARTKO  
  BARANIECKI ZBIGNIEW 74215km / M5POZNAŃBRYLANT KÓRNIKOK 
  BARANOWSKA ANNA MARIA 57715km / K2KONINTIMON I PUMBA!OK 
 Pierwsza 15! Pumba mnie doniesie..! :)
  BARAŃSKI GRZEGORZ 83815km / M5BYDGOSZCZUKS ÓSEMKAOK 
  BARTKOWIAK ANNA 57815km / K4GNIEZNOBIEGAM BO LUBIĘ GNIEZNOOK 
  BARTKOWIAK GRZEGORZ 32215km / M5POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUOK 
  BARTKOWIAK MARCIN 57915km / M4GNIEZNOOK 
  BAUM PIOTR 19515km / M3POZNAŃALTOM GNIEZNOOK 
  BĄK ARTUR 69615km / M2OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TOKIO`64 OSIEK NAD NOTECIĄOK 
  BĄK DARIUSZ 73715km / M3OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TOKIO`64 OSIEK NAD NOTECIĄOK 
  BĄK DAWID 35415km / M2KRUCHOWONIEZRZESZONYOK 
  BĄK KAMILA 74515km / K3OSIEK NAD NOTECIĄOK 
  BĄKOWSKA MARIA 62315km / K6GNIEZNOOŚLA ŁAWKA GNIEZNOOK 
 pierwsza 15
  BĄKOWSKI PIOTR 61215km / M3GNIEZNOOŚLA ŁAWKAOK 
 biegam, więc żyję!
  BECHERT TOMASZ 17715km / M3GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOK 
  BEDNARSKA MARTA 97315km / K4GDAŃSKOK 
  BEDNARZ PAWEŁ 49015km / M4MIECZEWONIEZRZESZONYOK 
 BELOWSKI LESZEK 15km / M6PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWY  
  BELZYT SZYMON 81215km / M2SZTUMZANTYR SZTUMOK 
  BEREBECKI ROMAN  15km / M6RYPINKB LECH RYPIN  
  BERNACIAK MATEUSZ  15km / M2MOGILNOSPORT I REKREACJA MOGILNO  
  BESTRZYŃSKI OLECH  15km / M4GĄDKICZŁAPAK ROBAKOWO  
  BIALOUS WIESŁAW 18115km / M4MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM PLOK 
 BIAŁCZYK MARIUSZ61515km / M3PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOK 
  BIAŁCZYK MARLENA 84215km / K2SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAOK 
  BIAŁKOWSKA ALEKSANDRA 88215km / K2POZNAŃLKS SANA KOŚCIANOK 
  BIAŁOUS IWONA 18315km / K4MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM PLOK 
  BIAŁOUS WIESŁAW  15km / M4MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM PL  
  BIELEC WOJCIECH 82515km / M3BYDGOSZCZOK 
  BIELICKI FILIP 68615km / M2GNIEZNOKW POZNAŃOK 
  BIENIARA TOMASZ 3015km / M4MNICHOWOCZERNIEJEWO BIEGAOK 
  BIENIECKI MARCIN 54215km / M2POZNAŃOK 
  BIEŃ MAGDALENA 84815km / K3POZNAŃFUNDACJA DLACZEGOOK 
  BIERNACKI BARTOSZ  15km / M3GRUCZNO  
  BILSKI TOMASZ 94215km / M4NEKLANEKLAOK 
  BLUKACZ GRZEGORZ 86215km / M4TORUŃOK 
  BŁASZCZYK ANDRZEJ 75015km / M5WARTKOWICEKB GEOTERMIA UNIEJÓWOK 
  BŁASZCZYK KRZYSZTOF 92715km / M5ŚLESINOK 
  BŁASZCZYK MICHAŁ 63515km / M3POZNAŃPN TEAM MPK POZNAŃOK 
  BŁASZCZYK TOMASZ 36815km / M3GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAOK 
  BŁASZKIEWICZ BOGUSZ 5415km / M3POZNAŃBIEGACZE NETAPPOK 
BŁOCH ARLETA 66415km / K4CHOJNO-MŁYNWRONIECKI KLUB BIEGACZAOK 
 biegam bo lubię
  BODAK KAROL 32815km / M2WAŁCZBGBOK 
  BOGACZ MARIUSZ 59815km / M3RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓWOK 
  BOGDAŃSKI WALDEMAR 83015km / M6KONINOK 
  BOLEWSKI ŁUKASZ 49815km / M3PACZKOWOOK 
  BOMBEL MARCIN  15km / M3TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNO Gmina 
 BORAWSKA ANNA5515km / K3KOŁBRZEG - PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOK 
  BORKOWSKA AGATA 12115km / K3POZNAŃOK 
  BORKOWSKI SEBASTIAN 43215km / M3BYDGOSZCZOK 
  BOROWIAK MACIEJ  15km / M3KALISZWOZIMYSIE.PL / TRENERTRIATHLONU.PL  
  BOROWICZ MARCIN 2715km / M4POZNAŃQUAY POZNAŃOK 
  BOROWSKI KAROL 69215km / M2SIEMIANYKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWOK 
  BORZYMOWSKI MACIEJ 73815km / M2TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
  BOSAK WIESŁAW 68115km / M5GNIEZNOOK 
 pierwszy start po dłuższej przerwie
  BRUSS KRZYSZTOF 25015km / M4ZALASEWOEURO-STYL TEAMOK 
BRYCHCY-NOWAK PAULINA 11815km / K3STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
  BRZEWIŃSKA MARZENA 65515km / K4TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
  BRZEWIŃSKI JACEK 65615km / M4TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
  BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA 61115km / K2BYDGOSZCZMKL TORUŃOK 
  BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ 52315km / M2BYDGOSZCZWKS ŚLĄSK WROCŁAWOK 
  BRZEZIŃSKI MACIEJ 81715km / M3ŚLESINLOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERAOK 
  BRZEZIŃSKI MACIEJ 72015km / M4OSIEK N/NOT--KB TOKIO 64OK 
 BUCEWKA MAGDA97815km / K3SZTUMLKS ZANTYR SZTUMOK 
  BUKALSKI ZBIGNIEW  15km / M4LUBOŃ  
  BUKIEL KRZYSZTOF 25115km / M5KOSTRZYN NAD ODRĄMOSIR KOSTRZYN NAD ODRĄOK 
  BURANT AGNIESZKA 22415km / K3POZNAŃOK 
BURCHARDT PATRYK 25215km / M2POZNAŃOK 
  BURCHARDT SŁAWOMIR 9315km / M4POZNAŃCSWL POZNAŃOK 
  BUZAŁA WALENTY 91415km / M5STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOOK 
 www.biegamy.org
  BYCZYK JACEK 3915km / M5POZNAŃPKO BANK POLSKIOK 
  BZDAWKA TOMASZ 35815km / M4WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAOK 
  CELKA KRZYSZTOF 38715km / M3GNIEZNOEKONOMIK CLUB GNIEZNOOK 
  CHAJDAS KATARZYNA 95815km / K3UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWOK 
  CHAJDAS WŁODZIMIERZ 95315km / M5UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWOK 
  CHĄDZYŃSKA ZOFIA  15km / K5PŁOCK  
  CHIBOWSKI DARIUSZ 63015km / M4POZNANPOZNAN BIEGAOK 
  CHLEBOWSKA MAGDALENA 63215km / K4POZNANOK 
  CHŁOPEK DARIUSZ 18715km / M4ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
  CHŁOPICKI MICHAŁ 11615km / M3GNIEZNOVELUX-GNIEZNOOK 
  CHMIELEWSKA ALICJA 96515km / K2WITKOWOOK 
  CHMIELEWSKI BARTOSZ 96715km / M2WITKOWOOK 
  CHMIELEWSKI GRACJAN JĘDRZEJ 32715km / M2ROGOWOOK 
  CHMIELNIK PIOTR 28715km / M3KÓRNIKOK 
  CHMURA PAWEŁ  15km / M2CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGA  
  CHMURZYŃSKI JÓZEF 80515km / M4KROBIAKS KROBIAOK 
  CHODUR AGNIESZKA 49515km / K3BYDGOSZCZOK 
  CHRAPLEWSKA KAROLINA 3315km / K3POZNAŃOK 
  CHUDAŚ ROMAN 98215km / M3TRZEMESZNOCHDK KROPELKA TRZEMESZNOOKGmina 
  CHWAŁA PRZEMYSŁAW 58015km / M4WOLICEOK 
  CHYLIŃSKA DOROTA  15km / K4GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ  
  CICHECKI JACEK 35115km / M4NOWE PROBOSZCZEWICEPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOK 
  CICHOCKI PAWEŁ  15km / M4POZNAŃKAPAGO SPORT TEAM  
  CICHOWLAZ ROBERT 16315km / M5TORUŃNIEZRZESZONYOK 
 CIEMIOR ARTUR99315km / M2STRZAŁKOWOPASJONACI SŁUPCAOK 
 CIESZYŃSKI JACEK99615km / M5BYDGOSZCZTRI-ELANAOK 
  CIEŚLIK MACIEJ 70615km / M3POZNAŃKSG DIRETAOK 
CIEŚLIK MARCIN 33715km / M3ŻAGAŃKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWOKLEŚNIK 
  CIĘGOTURA RADOSŁAW 57515km / M3TORUŃ56 BAZA LOTNICZA M.INOWROCŁAWOK 
  CIĘŻKI MACIEJ 88415km / M3BYDGOSZCZKM KAPEROK 
  CISZEWSKI TOMASZ 74915km / M4POZNAŃOK 
  CWOJDZIŃSKI PIOTR 43515km / M3POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
  CYBUŁKA MARIUSZ 60915km / M3GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYOK 
  CYPRIAN JAROSŁAW 21315km / M4OPALENICAOSP OPALENICAOK 
  CYRULEWSKI JAROSŁAW 60715km / M4BIERZGLINEKKB KOSYNIER WRZEŚNIAOK 
CYTRYŃSKI MARIUSZ 7115km / M3GNIEZNOOK 
  CZACZYK REMIGIUSZ 4715km / M5GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
  CZAJKOWSKI PIOTR 79915km / M2KOWALEWO POMORSKIESPORT-EVO TEAMOK 
 Triathlon!
  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 8015km / M4GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 45615km / M4OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  CZECHOWSKI KRZYSZTOF  15km / M4SWARZĘDZSWARZĘDZ TEAM  
  CZEKALSKA MARIA 22315km / K3POZNAŃCZEKALSKIE TEAMOK 
 CZERNIAK ELŻBIETA67815km / K6BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOK 
  CZERNIAK HENRYK 66215km / M6BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOK 
  CZERNIEWSKA DOMINIKA 40615km / K3SUCHY LASOK 
  CZERWIŃSKI MACIEJ 97015km / M3SKÓRZEWOKIBOLSKI KSOK 
CZUBA KRZYSZTOF 33115km / M4OZORKÓWOK 
  CZUK MAREK 79415km / M6TORUŃNIEZRZESZONYOK 
  CZWOJDRAK GRZEGORZ  15km / M4ŚRODA WLKP  
  CZYŻ MAREK 64815km / M2WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAOK