Zawody obsługuje firma Datasport

2. Dziesiątka Babicka
Stare Babice, 08 kwietnia 2017 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 788
Odebrało numery: 664

Liczba opłaconych zawodników: 749
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ADRIAN 17210km / M20BORZĘCIN DUŻYOKOKPowiat Gmina 
2  ADAMIAK MATEUSZ 32410km / M30LEGIONOWOEKO-BABICE TEAMOKOK 
3  ADAMSKA-KOLANO AGNIESZKA 30710km / K40BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEOKOKPowiat 
4  ANIOŁEK JAN 56610km / M30OŻARÓW MAZOWIECKIOKOKPowiat 
5  ANTCZAK ELŻBIETA 12610km / K30PRUSZKÓWOKOK  
6  ANYSZKA AGNIESZKA 48510km / K40ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZOKOK 
7  ASŁANOWICZ MARCIN 44810km / M40WARSZAWAOKOK 
8  BABIŃSKI JERZY 62910km / M50NADARZYNOKOK 
9  BAGNICKI DARIUSZ 25410km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKIRUNDAYOKOK 
10  BALEJA-KRZYŻANOWSKA EWA 40110km / K30ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZOKOK 
11  BANACHOWICZ MILENA 63110km / K20LATCHORZEW504191567OKOKPowiat Gmina 
12  BANASZCZYK ARKADIUSZ 28910km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIOKOKPowiat 
13  BANASZEK MARZENA 57210km / K30WARSZAWA-OKOK 
14  BAŃKA GRZEGORZ 34210km / M30WARSZAWAOKOK 
15 BARANOW ŁUKASZ47510km / M20PLATERÓWALBATROSYOKOK 
16  BARANOWSKI KRZYSZTOF 70010km / M50ZIELONKATRUCK SHOW TEAMOKOK 
17  BARAŃSKI PIOTR 58110km / M30PRUSZKÓWOKOK  
18  BARCHWIC ROBERT 55910km / M40WARSZAWABIEGAM DLA SIEBIEOKOK 
19  BARSZCZEWSKA-JABŁECKA WIOLETTA 9110km / K20STARE BABICEOKOKPowiat Gmina 
20  BARTEL ROBERT 46610km / M30LIPKÓWOKOKPowiat Gmina 
21  BARTNIK MICHAŁ 8310km / M30OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPowiat 
22  BARTOLD ROBERT  10km / M50BORZĘCIN DUŻYSOLVITUR AMBULANDO OKPowiat Gmina  
23  BARTOSIŃSKI MARIUSZ 62810km / M40WARSZAWAOKOK 
24  BASIAK ARKADIUSZ 51410km / M30OŻARÓW MAZOWIECKILEGIAOKOKPowiat 
25  BASIS MARCIN 2410km / M40WARSZAWABIEGAM NATURALNIEOKOK  
26  BAŻYŃSKA MARTA 30310km / K30LESZNODYSTANS LESZNOOKOKPowiat 
27  BĄBA ŁUKASZ 56710km / M30KRĘCZKIOKPowiat 
28  BEKANOWSKI RADOSŁAW 58410km / M30WARSZAWAOKOK  
29 BENEDYK ALICJA75810km / K20WARSZAWA  
30  BERNE PRZEMYSŁAW 41910km / M30WARSZWAOKOK 
31  BIELINSKI KRZYSZTOF 70510km / M40JANKI---OKOK 
32  BIERNACKA OKTAWIA 58710km / K30SUCHEDNIÓWBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
33  BIEROZA ANNA 68510km / K30WARSZAWAOKOK 
34  BILSKI PIOTR 30810km / M40WARSZAWAOKOK 
35  BINKIEWICZ GRZEGORZ 39010km / M30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOKOK 
36  BINKIEWICZ SYLWIA 39110km / K30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOKOK 
37  BŁASZCZYK ŁUKASZ 36510km / M30KWIRYNÓWOKOKPowiat Gmina 
38  BŁOŃSKI ROBERT 2610km / M40WARSZAWAPRZEGLĄD SPORTOWYOK 
39  BOCZKOWSKI MACIEJ 32610km / M40WARSZAWAEKO-BABICE TEAMOKOK  
40  BOGUCKA BEATA 5610km / K20MYSZCZYNDZIKI ZABORÓWOKOKPowiat 
41BOHDZIEWICZ PAWEŁ32110km / M30ŁOMIANKIEKO-BABICE TEAMOKOKPowiat  
42 BOHUSZEWICZ AGNIESZKA19310km / K30WARSZAWA  
43  BOJANOWSKI MIROSLAW 37110km / M50PRUSZKOWBEZ KLUBUOKOK 
 ostatni start bieg na 5000m bielany chomiczowka 15.01.2017.
44  BOLEK KAMIL 21310km / M16WARSZAWAOKOK  
45  BONECKI ROBERT 22210km / M30WARSZAWA-OKOK 
46  BOŃCZAK MARCIN 70610km / M30SZCZĘSNEOKOK  
47  BORCHACKA KATARZYNA 48210km / K30TRUSKAWOKOKPowiat 
48  BORKOWSKI TOMASZ 50210km / M30BRWINÓWBZWBK RUNNERS TEAMOKOK  
49  BOROWSKI RAFAŁ 50810km / M30WARSZAWA12TRI.PLOKOK  
50  BOROWY TOMASZ 51810km / M40WARSZAWAOKOK 
51  BORUC MARCIN 26410km / M30WIĄZOWNAPSPOKOK 
52  BRODA MICHAL 49310km / M30ZABORÓWEKUCIEKINIERŻY ZNAD WISŁYOKOKPowiat 
53  BRUZDA TOMASZ 15210km / M40DUCHNICEKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPowiat 
54  BRYGIDER JULIA 24610km / K16STARE BABICEOKOKPowiat Gmina 
55  BRYŁA KRZYSZTOF 36610km / M30WARSZAWABYLEDOBIEC ANINOKOK 
56  BRZEZINSKA URSZULA 65110km / K30WARSAWKK CYKLONOKOKPowiat 
57  BUBEŁA MAGDALENA 54310km / K30BLIZNE JASIŃSKIEGOOKOKPowiat Gmina 
58  BUCIAK MICHAŁ 110km / M40WARSZAWAOKOK 
59  BUCZYNSKI ARKADIUSZ 9610km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPowiat 
60  BUCZYŃSKI ŁUKASZ 24310km / M30STARE BABICE-OKOKPowiat Gmina 
61  BUDASZ ANDRZEJ 2110km / M40STARE BABICEOKOKPowiat Gmina  
62  BUDZIK MAGDALENA 68010km / K30MARIEWOKOKPowiat Gmina 
63  BUDZIŃSKA MILENA 23510km / K20WIĄZOWNAOKOK 
64  BUJALSKI PAWEŁ 48610km / M20WARSZAWAOKOK 
65  BUJNOWSKI RAFAŁ 63310km / M40WARSZAWAGRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA-URSYNÓWOKOK 
66  BUKOWSKI JANUSZ 58610km / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMOKOK 
67  BURCZYŃSKA JOANNA 15610km / K20KOCZARGI NOWEOKOKPowiat Gmina  
68  CELLER JOANNA 25110km / K30WARSZAWA-OKOK 
69  CEREGRA PIOTR 65010km / M40WARSZAWATN BIEGÓWKIOKOK 
70  CHABER PAWEŁ 28410km / M30WARSZAWAPETARDA MOKOTÓWOKOK  
 Codziennie dbam o formę. Zawsze rano biegnę po bułki :)
71  CHAJĘCKI MATEUSZ 23010km / M30WARSZAWAOKOK 
72  CHMIELEWSKI MARIUSZ 35110km / M30WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAOKOK  
73 CHODKOWSKA DARIA75310km / K20WARSZAWAOKOK 
74  CHOMĄTOWSKI ARKADIUSZ 61910km / M30BABICE NOWEOKOKPowiat Gmina 
75  CHRÓST EWA 30910km / K20MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOKOK 
76  CHUDZIK DOROTA 29110km / K30ŁOMIANKIOKOKPowiat 
77  CHUDZIK JOANNA 37610km / K40OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPowiat 
78  CHUDZIK SŁAWOMIR 43110km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPowiat 
79 CHWIŁOC KAMILA73610km / K30ZIELONKI-WIEŚPRACUJ DEVELOPMENTOKOKPowiat Gmina 
80 CHWIŁOC MACIEJ73710km / M30ZIELONKI-WIEŚPRACUJ DEVELOPMENTOKOKPowiat Gmina 
81  CIBOROWSKA MAŁGORZATA 70410km / K30ZIELONKI-WIEŚSTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPowiat Gmina 
82  CICHOCKI KRZYSZTOF 20010km / M20KOŁOZĄBOKOK 
83  CIECHAŃSKA PATRYCJA 31110km / K20IZABELIN-OKOKPowiat 
84  CIEĆWIERZ ŁUKASZ 5210km / M30BORZĘCIN DUŻYSTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPowiat Gmina 
85  CIEĆWIERZ MAGDALENA 33710km / K20STARE BABICE-OKOKPowiat Gmina 
86  CIENIUSZEK IZA  10km / K30PRUSZKÓW OK  
87 CIEŚLAR RAFAŁ55210km / M30BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAOKOK 
88  CZACHAROWSKI BOHDAN 26910km / M70GRÓJECKB GALERIA WARSZAWAOK 
89  CZAPSKA-SZYMUL MAGDALENA 34710km / K30WARSZAWAOKOK 
90  CZARNECKI ZBIGNIEW 30110km / M50WARSZAWASTARE BABICE BIEGAJĄOKOK 
91  CZECHOWSKI JERZY 65310km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK 
92  ĆWIERZYŃSKI PAWEŁ 68410km / M40WARSZAWAOKOK