Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Krata
Dzierżoniów, 24 września 2017 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 132
Odebrało numery: 88

Liczba opłaconych zawodników: 76
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMIK TOMEK 73S2 / M40DZIERŻONIÓWOK 
2 ADAMIAK MARTA93S5 / K30ZŁOTY STOKABY DO METY  
3  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 10S1 / M30LUBINHUSARIA RACE TEAMOKMundur 
4  BALDY JAKUB 66S2 / M20KUDOWA ZDRÓJOK 
5  BAWIEC KATARZYNA 39S1 / K30WAŁBRZYCHOK 
6  BIZAN TOMASZ 44S1 / M30KŁODZKOBROTHERS IN ARMSOK 
7  BOGACKI TOMASZ 5S5 / M20WAŁBRZYCHABY DO METYOK 
8  BRATEK BERNARD 4S4 / M30DZIERŻONIÓWOK 
9  BUCZYŃSKI RADOSŁAW 18S6 / M40DZIERŻONIÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOKMundur  
10 CHRZESTEK PATRYK69S3 / M20DZIERŻONIÓWOK 
11  CHWAŁOWSKI DAWID  S2 / M20POPÓWCALIPSO   
12  CIEPIERSKA JOANNA 60S5 / K30LUTOMIERZABY DO METYOK  
13  CZAPLIŃSKI BARTOSZ 82S2 / M20KUDOWA-ZDRÓJ  
14 DOMAGAŁA AGNIESZKA94S5 / K30ZABKOWICE SLASKIEABY DO METY  
15  DZICZKOWSKA NATALIA  S1 / K30WROCŁAW   
16  FIDEI OLIWIA 63S5 / K20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYOK 
17  FIEBIG NATALIA  S3 / K20LESZNOWWW.LESZNO.EU/SPORT   
18  FIEBIG STEFAN  S3 / M40PONIECWWW.LESZNO.EU/SPORT   
19  FRANKIEWICZ RYSZARD 6S6 / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOK  
20  FROCH ANDRZEJ 83S1 / M30WROCŁAW Mundur 
21  FUKIET MATEUSZ  S1 / M20BRZEGKOTWICA BRZEG Mundur  
22  GARLIŃSKI ŁUKASZ 11S1 / M20WIELOWIEŚOK 
23  GŁĄBICKI MARCIN  S6 / M30DZIERŻONIÓWLECHIA DZIERŻONIÓW Mundur  
24  GŁUSZCZAK JAKUB 62S5 / M20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYOK 
25  GNUTEK ANNA 67S5 / K30ZĄBKOWICE ŚLABY DO METYOK 
26  GÓRSKI RAFAŁ  S1 / M20DZIERZONIÓWDZIERZONIOW   
 brak
27  GRABOWSKI MATEUSZ  S1 / M20ŚRODA ŚLĄSKAWATAHA   
28 GRUDZIEŃ SEBASTIAN49S2 / M30BIELAWAOK 
29  HALKO DANIEL 14S1 / M20LUBINHUSARIA RACE TEAMOK 
30  IWASZKIEWICZ MICHAŁ  S1 / M20OLESZNA   
31 IWASZKO PAWEŁ79S2 / M30DZIERŻONIÓW  
32  JABŁOŃSKI JAKUB 61S1 / M20PRZERZECZYN-ZDRÓJTHE AVENGERSOK 
33  JANUSZEWICZ DAWID 46S1 / M20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
34  JAROSZ DAWID 99S1 / M20BYSTRZYCA KŁODZKA Mundur 
35  JURECKI MICHAŁ  S2 / M20DZIERŻONIÓW Mundur  
36 KIERZKOWSKI KRZYSZTOF51S2 / M30DZIERŻONIÓWOK 
37  KITA MARCIN  S6 / M30DZIERŻONIÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY Mundur  
38 KITA MARCIN101S6 / M30DZIERŻONIÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY   
39  KLIŚ PIOTR  S6 / M30WŁÓKIZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY Mundur  
40  KONDRAT MATEUSZ  S1 / M30PIESZYCE   
41  KONOPACKI KRZYSZTOF 58S5 / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYOK 
42  KONWIŃSKA KATARZYNA 21S3 / K30GŁOGÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
43  KOPIEC MICHAŁ  S1 / M16/17DZIERŻONIÓW Mundur  
44 KOPIEC MICHAŁ96S1 / M16/17DZIERŻONIÓW Mundur 
45  KOPIŃSKI MIROSŁAW 84S1 / M40ZŁOTORYJABIEG WULKANÓW - ZŁOTORYJA  
46  KORDYLAK IRENEUSZ 9S3 / M40WAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE MORSY I OKOLICEOK 
47  KRYGIER MATEUSZ 16S3 / M20WROCŁAWBLOK EKIPA PRUSICE TEAMOK 
48 KUBICZ PIOTR52S2 / M40DZIERŻONIÓWOK 
49 KUCHARSKI GRZEGORZ2S3 / M30WROCLAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK  
50  KUCZKOWSKI ANDRZEJ 64S1 / M40DZIERŻONIÓWDZIERZONIOWOK 
51  KURCZYNA - GŁUSZCZAK MAGDALENA 59S5 / K20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYOK 
52  KUREK KRZYSZTOF 30S3 / M40MIŁKOWICEJKB MIŁKOWICEOK 
53  KUROWSKI ALEKSANDER 31S1 / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
54  KWIATKOWSKA KATARZYNA 42S1 / K20DZIERŻONIÓWOK 
55  LASKOWSKI MARCIN 72S1 / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOKMundur 
56  LEŚNIAK ŁUKASZ 85S1 / M30ZŁOTORYJABIEG WULKANÓW - ZŁOTORYJA Mundur 
57 LEWICKI RAFAŁ88S1 / M20STRZELIN  
58 ŁABUZ SYLWESTER80S2 / M30DZIERŻONIÓW  
59  ŁOPOKA PRZEMYSŁAW 65S5 / M20ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYOK 
60  ŁUCZAK TOMASZ 57S1 / M30WAŁBRZYCHSĄ GORSI WAŁBRZYCHOK 
61  MACIEJEWSKI PIOTR  S4 / M30WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY   
62  MARCINOWSKI NORBERT 35S3 / M20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
63 MARZEC ZBIGNIEW78S2 / M50ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPODZAMCZE Mundur 
64  MAŚLAK JOANNA  S1 / K20SZCZEPANÓW   
65 MATUSZYŃSKI DANIEL70S4 / DZIERŻONIÓWOK 
66  MERKEL BARTŁOMIEJ 34S6 / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOKMundur 
67  MGLEJ ANNA 47S3 / K20BYSTRZYCA GÓRNABYSTRZYCA- DZIKIOK 
68  MICHUŁKA ROBERT 19S1 / M30WIĄZÓWPENETRATORZY STRZELINOKMundur 
69  MIERZWA MICHAŁ 15S3 / M30PRUSICEBLOK EKIPA PRUSICE TEAMOK 
70  MITRASZEWSKA-SAWICKA PATRYCJA  S4 / K20DZIERŻONIÓW   
71  MŁYNEK JOANNA 27S1 / K30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
72 MORAWIEC MAREK S1 / M30CIESZYNSZAKAL TEAM Mundur  
73  MUSIEWICZ JAN 8S1 / M60BIELAWAOK 
74  MYSZKOWSKI DAMIAN 36S1 / M20KRUKÓWOK 
75  NIECHAJ ANNA 26S1 / K30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
76  NIECHAJ JULIA 28S1 / K20WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
77 NOWICKI ANDRZEJ 20S3 / M40WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
78  OLSZEWSKI WOJCIECH 98S1 / M20WAŁBRZYCHABY DO METY  
79  OLSZÓWKA FILIP 22S1 / M20ŚWIEBODZICEHUSARIA RACE TEAMOK 
 Syn Koksa i Ciężkiej pracy. Od narodzin prowadzony przez Kołcza Damiana.
80 PALA MICHAŁ56S2 / M20BIELAWAOK 
81  PASTERNAK GRZEGORZ  S2 / M20WOŁCZYNCALIPSO   
82 PASTUSZKA PAWEŁ81S1 / M30MRODOCIN  
83  PIOTROWSKI ANDRZEJ 97S5 / M30WAŁBRZYCHSRTG MIEROSZÓW  
84 PISKORZ ŁUKASZ S1 / M30BOREK STRZELIŃSKIKB SOBÓTKA Mundur  
85  PISULA LUKASZ 24S1 / M30STRZELINPENETRATORZY STRZELINOKMundur  
86 PITOŃ PAWEŁ92S5 / M30ABY DO METY  
87  POBORCZYK ARKADIUSZ 12S6 / M30DZIERŻONIÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOKMundur  
88  POMIETŁO MAŁGORZATA  S1 / K30ŚWIDNICASPOCONE UDA Mundur  
89 POMIETŁO MAŁGORZATA77S1 / K30ŚWIDNICASPOCONE UDA Mundur 
90  PONTUS ROBERT 38S1 / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
91 POSYNIAK ANNA S6 / K40BRZEGRODZINA   
92  PRZEWORSKI MIROSŁAW 25S6 / M40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOKMundur 
93 PRZYBYSZEWSKI ŁUKASZ76S1 / M30BIELAWA  
94  PRZYBYSZEWSKI PRZEMYSŁAW  S1 / M30PIŁAWA DOLNADAMY RADĘ PIŁAWA DOLNA Mundur  
 brak
95  RAKOCZY IRENEUSZ 13S3 / M50LĄDEK-ZDRÓJZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOK 
96  RUDNICKI BARTOSZ 45S6 / M30ŚWIDNICADZIERZONIOWOKMundur 
97 RUTECKA WIOLETTA 33S1 / K20ŚWIDNICASPOCONE UDAOKMundur 
98  RYBCZYŃSKA KATARZYNA 74S5 / K30ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEABY DO METYOK 
99 RZĄSA MONIKA S2 / K30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICA   
100 SADKOWSKA EWA1S3 / K30WROCLAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYOKMundur 
101 SADOWSKI JAROSŁAW55S2 / M20DZIERŻONIÓWOK  
102  SAMOLAK ŁUKASZ 40S1 / M30LĄDEK - ZDRÓJBROTHERS IN ARMSOK 
103  SAMOLAK MACIEK 41S1 / M30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
104  SAPOK DANIEL 86S2 / M30OPOLECALIPSO  
105  SEKIETA RADOSŁAW  S1 / M40ŁÓDŹAZS ŁÓDŹ   
106 SENDRA MATEUSZ91S1 / M20BIELAWA  
107  SIERKO KAMILA  S1 / K20SZCZAWNO ZDRÓJSRTG WAŁBRZYCH   
108 SITEK NIKOLA71S3 / K16/17DZIERŻONIÓWOK 
109  SKŁADANEK MAREK 32S3 / M40LEGNICASRT :-) LEGNICAOK  
 A tak sobie jeżdżę i biegam wokół komina.
110  SMARZLIK ALEKSANDER 87S2 / M20PRZYSIECZCALIPSOOK 
111  STAWARZ MICHAŁ  S6 / M30DZIERŻONIÓW Mundur  
112  STELMACH PRZEMYSŁAW 23S2 / M30GORZÓW ŚLĄSKICALIPSOOK 
 :-)))
113  STOPYRA DANIEL 3S6 / M30DZIERŻONIÓWOKMundur  
114 STRZELCZYK MACIEJ95S2 / M30DZIERŻONIÓW  
115  SZCZYGIEŁ PAWEŁ  S6 / M20DZIERŻONIÓW Mundur  
116 SZEWCZYK ZOFIA89S1 / K20GORZOW SLASKI  
117 SZOT GRZEGORZ54S2 / M20OSTROSZOWICEOK 
118  SZPILAREWICZ BARBARA 29S5 / K30ZIĘBICEOSP LUBNÓWOKMundur 
119  SZYMAŃSKI BARTOSZ 75S1 / M20ŚWIDNICAXRUNNERSOK 
120  ŚLIWIŃSKI SEBASTIAN 90S1 / M20PIŁAWA GÓRNAHT GROUP  
121  ŚMIEJA MICHAL 7S4 / M20DZIERŻONIÓWOK  
122  ŚWIGOŃ BARTOSZ 48S2 / M20BIELAWAOK 
123  TOMCZYK EWELINA  S1 / K20PIŁAWA GÓRNAKOMANDOSI PG   
124  TOMKIEWICZ BARTOSZ 43S1 / M20PIESZYCEOK 
125 URBAŃSKI ŁUKASZ68S3 / M20BIELAWAOK 
126  WIATR DAMIAN 17S1 / M20CZADRÓWHUSARIA RACE TEAMOK  
127  WODNICKI ROBERT 37S6 / M40DZIERŻONIÓWOKMundur 
128 WOLF ANDRZEJ50S2 / M40BIELAWAOK 
129 WOŹNY ROBERT53S2 / M40BIELAWAOK  
130  WYSŁUCH IZA  S1 / K20SKOCZÓWHUSARIA RACE TEAM   
131 ZALEWSKI DANIEL100S1 / M30WROCŁAW  
132  ZARYCKA ANNA  S3 / K30WROCLAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY