Zawody obsługuje firma Datasport

11. PANAS Półmaraton Ślężański
Sobótka, 24 marca 2018 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna Mistrzostw DG RSZ - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna Sił Powietrznych - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 5590
Odebrało numery: 4335

Liczba opłaconych zawodników: 4989
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABAD SERGIO 4586OPEN / M40WROCLAWOK 
2  ABRAMEK KAMIL 1362OPEN / M30WROCŁAWEXPRESSPHARMOK 
3  ABRAMIK TOMEK  OPEN / M40DZIERŻONIÓW   
4  ABULEWICZ WOJCIECH 2251OPEN / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTEROK 
5  ACHTEL PAWEŁ 4385OPEN / M35MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
6  ADACH MAGDALENA 2086OPEN / K18WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
7  ADAM PIOTR 2030OPEN / M45ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOK 
8  ADAMCZAK DAMIAN 392OPEN / M40BRZEGSUPERMARATON KALISZOK  
9  ADAMCZAK HANNA 408OPEN / K30KALISZSUPERMARATON KALISZOK  
10  ADAMCZUK ŁUKASZ 2420OPEN / M35ZAGRODNOOK 
11  ADAMCZUK PIOTR 4123OPEN / M40LEGNICAOK 
12  ADAMCZYK BENIAMIN 1390OPEN / M30WROCŁAWOK 
13  ADAMCZYK NATALIA 4436OPEN / K25ŁODYGOWICEAWLOKMSW 
14  ADAMCZYK PIOTR  OPEN / M30WROCŁAW-   
15  ADAMEK MARTA 1321OPEN / K25LEGNICAOK 
16  ADAMEK PAWEŁ 1547OPEN / M30WROCŁAW#SOBASTEAMOK 
17  ADAMIAK MARTA 3655OPEN / K35ZŁOTY STOKABY DO METYOK 
18  ADAMSKA MARTA 2697OPEN / K35WROCŁAWSPORTFUEL.PLOK 
19  ADAMSKI ADAM 2036OPEN / M55BIERUTÓWOK 
20  ADAMSKI KRZYSZTOF 2963OPEN / M35SMOLECZADYSZKA SMOLECOK 
21  ADAMSKI WOJCIECH 1568OPEN / M65WROCŁAW21 KPLOK  
22  ADAMUS MARZENA 3599OPEN / K40MALECOK 
23  ADAMUS RAFAL 3456OPEN / M40GAJKOWOK 
24  AGATOWSKA ANNA 881OPEN / K40WROCŁAWOK  
25  AKUTKO DAWID 1292OPEN / M25KŁODZKOOK 
26  AKUTKO PAWEŁ 1285OPEN / M30KŁODZKOOK 
27  AKUTKO SEBASTIAN 3614OPEN / M40WROCŁAWOK 
28  ALCZYK MARCIN 4772OPEN / M40WROCŁAWOK 
29  ALEKS KRZYSZTOF 4881OPEN / M45MALINBRAKOK 
30  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 4182OPEN / M50CHRZĄSTAWA WIELKAFIZJO RUNNERS UMED WROCŁAWOK 
31  ALEKSANDROWICZ TOMASZ 1154OPEN / M35OŁAWAOK 
32  ALEKSIEJ PIOTR 3592OPEN / M35LEGNICAOK 
33  ALEKSY ŁUKASZ 4675OPEN / M35RADZIONKÓWOK 
34  ALKER ANDRZEJ  OPEN / M30GLIWICE   
35  ALTEWĘGIER JAROSŁAW  OPEN / M40KRAKÓW   
36  AMBICKA-CIBA MARZENA 3768OPEN / K55TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOK 
37  AMBROZIK ADAM 213OPEN / M40BRZEGSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`OKDGRSZ 
38  ANDREJÓW MARIUSZ 3151OPEN / M45WROCŁAWGVTOK 
39  ANDRUCHÓW KRZYSZTOF 526OPEN / M35SIECHNICEOK  
40  ANDRZEJAK DARIUSZ 2579OPEN / M50WROCLAWOK  
41  ANDRZEJCZAK ADAM 901OPEN / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMOK 
42  ANDRZEJCZAK ŁUKASZ 2357OPEN / M35SZCZECINOK 
43  ANDRZEJCZAK MAGDALENA 3925OPEN / K35SZCZECINOK  
44  ANDRZEJCZAK MICHAŁ 2516OPEN / M30SZCZECINOK 
45 ANDRZEJCZUK KAMIL OPEN / M25DOBROSZYCE   
46  ANDRZEJEWICZ PAWEŁ 1137OPEN / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMOK 
47  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  OPEN / M30LUBINRUNATTACK Policja  
48  ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATA 738OPEN / K30GĘBCZYCEGRUPA TRIATHLONOWA RATOK  
49  ANGEL ANDRZEJ 4405OPEN / M25WAŁCZ13DTROK 
50  ANGEL PATRYCJA 4404OPEN / K25KALISZAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJOKMSW 
51  ANIŚKIEWICZ AGATA 3540OPEN / K30LEŚNAZABIEGANI Z LEŚNEJ, MATNER RUNNING TEAMOK 
52 ANTONISZYN DARIUSZ4273OPEN / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOKPolicja 
53  ANTONISZYN JOANNA 548OPEN / K35WROCŁAWOK 
54  ANTONOWICZ WOJCIECH 2954OPEN / M50SZCZECINOK 
55  ANTOSIAK TOMASZ 1070OPEN / M35ZŁOTORYJATMTEAMOK 
56  ANTOSZ EMILIA 854OPEN / K35WROCŁAWOK 
57  ANTOSZCZUK ARKADIUSZ 986OPEN / M45WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
58  ANUSZ ADAM 630OPEN / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOKPowiat 
59  ANUSZ ROKSANA 2696OPEN / K30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAOKPowiat 
60  APOSTOLUK MARCIN  OPEN / M35WROCŁAW   
61  ARCISZEWSKI MARCIN 1482OPEN / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK  
62  ARDELLI MARCIN 607OPEN / M18BIELAWAOK  
63  ARGASIŃSKI WOJCIECH 2933OPEN / M18SUCHA GÓRNAAKS WYBIEGANI POLKOWICEOK 
64  ARSLANOWOW ZENON 74OPEN / M60WROCLAWOK 
 Uczestnik, między innymi, maratonu w Nowym Jorku i Berlinie.
65  ATES RUDOLF 3750OPEN / M60KUDOWA ZDRÓJBRAKOK 
66  ATŁACHOWICZ MARCIN 4561OPEN / M30KOSTOMŁOTYOK 
67  AUGUST ARTUR 4328OPEN / M45WROCŁAWAWLOKMSW 
68  AUGUSTYN ADAM 645OPEN / M35STRZELINOK 
69  AUGUSTYN PAWEŁ 4738OPEN / M30WROCŁAWOK 
70  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 2230OPEN / M35GŁUCHOŁAZYOK 
71  AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF 4693OPEN / M35POLKOWICEMKS PŁETVAL POLKOWICE -CCC-XCLIFE ENERVITOK 
72  AUGUSTYNIAK MARCIN 4052OPEN / M35WROCŁAWOK 
73  AUGUSTYNOWICZ BARTŁOMIEJ 2757OPEN / M25MAŁOMICEOK 
74  BABIAK BARTOSZ 2383OPEN / M30KONINOK  
75  BABIARZ JACEK 3555OPEN / M30KLUCZBORKFAMILY TEAMOK 
76  BABIARZ SŁAWOMIR 1172OPEN / M35KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
77  BABIK BARTLOMIEJ 2108OPEN / M30WROCLAWOK 
78  BABIK KRZYSZTOF 2981OPEN / M18ŹRÓDŁAOK 
79  BABINIEC WOJCIECH 610OPEN / M35BRZEGOK 
80  BABIRECKA AGNIESZKA 2676OPEN / K35GŁOGÓWFU FU FU TEAMOK 
81  BABIRECKI KRZYSZTOF 2675OPEN / M35GŁOGÓWFU FU FU TEAMOK 
82  BABSKI TADEUSZ 3533OPEN / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEOK 
83  BACHIŃSKI WOJCIECH 3204OPEN / M25ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAOKGmina 
84  BACIA JAROSŁAW 4375OPEN / M25KRZYŻOWAOKPowiat  
85  BADKO DARIUSZ 1084OPEN / M40PIECHOWICEOK 
86  BADOWSKA KATARZYNA 4124OPEN / K35BURKATÓWOKPowiat 
87  BADOWSKI ARTUR 4125OPEN / M35BURKATÓWOKPowiat 
88  BADOWSKI RAFAŁ 1133OPEN / M40KRAKÓWWSZYSTKO JEST W GŁOWIE!OK  
89  BADOWSKI SEBASTIAN  OPEN / M40ZAWONIAZAWONIA TEAM   
90  BAGIŃSKA JOANNA 1656OPEN / K45BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOK 
91  BAGIŃSKI ŁUKASZ 439OPEN / M35WROCŁAWGRUPA BIEGOWA ANZELMOK 
92  BAGIŃSKI MAREK 4407OPEN / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOKWKB 
93  BAJER GRZEGORZ 2359OPEN / M30OLEŚNICAOK 
94  BAJEWSKI MAREK 2741OPEN / M50TRZEBNICA-OK 
95  BAJOR ADAM 538OPEN / M35LUBINMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMOK 
96  BAJSAROWICZ PAWEŁ  OPEN / M40WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAW   
97  BAJSEROWICZ KRZYSZTOF 1956OPEN / M45WROCŁAWBEZ KLUBUOK 
98  BAKALARCZYK TOMASZ 3792OPEN / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
99  BAKALARZ EMIL 4087OPEN / M25WROCŁAWOK  
100  BAKALARZ ŁUKASZ 4744OPEN / M25SIEKIERCZYNOK 
101  BAKER GLENN 2831OPEN / M35WROCŁAWBIEGAMY WE WROCŁAWIUOK 
102  BAL JAKUB 163OPEN / M25KRAKÓW3. SLTROKMSP 
103  BALA AGNIESZKA 1572OPEN / K45LEGNICAZAWISZA LEGNICAOK  
104  BALAKOWSKA MAŁGORZATA 3843OPEN / K45PRZESIEKAOK 
105  BALANT PAWEŁ 4294OPEN / M35MARCINOWICE-OKPowiat 
106  BALEWSKI DARIUSZ  OPEN / M35WROCŁAWWKB-PIAST-WROCŁAW WKB  
107  BALICKI MIŁOSZ  OPEN / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENI   
108  BALICKI PIOTR 3100OPEN / M45OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
109  BALIŃSKA-SANOCKA ANETA 2938OPEN / K40ZABRZEOK 
110  BALKIEWICZ HENRYK  OPEN / M55LEGNICA:)   
111 BALLOUR ZEYAD861OPEN / M50WROCŁAWNOAOK  
112 BALUL PIOTR3052OPEN / M40LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKPolicja  
113  BAŁA ADAM 3185OPEN / M50SZCZAWNO-ZDRÓJDRUŻYNA SZPIKUOK 
114  BAŁABUCH JAKUB 4683OPEN / M40WROCŁAWOK 
 człowiek nikt
115  BAŁKIEWICZ TOMASZ  OPEN / M45WROCŁAW-   
116  BANASIK WIESŁAW 4890OPEN / M55ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEOK 
117  BANASZAK PAWEŁ 2446OPEN / M45LESZNOMARATON LESZNO/PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENIOKPolicja 
118  BANASZAK TOMASZ 4112OPEN / M35GOSTYŃKD7WOK 
119  BANASZEK URSZULA 4696OPEN / K35WROCŁAWOK 
120  BANASZEWSKI ADAM 1036OPEN / M40OLEŚNICA#SOBASTEAMOKPolicja 
121  BANASZEWSKA AGNIESZKA 1388OPEN / K35WROCŁAWPCC SQUADOK 
122  BANASZEWSKI WOJCIECH 1326OPEN / M35WROCŁAWCAPGEMINIOK 
123  BANAŚ MICHAŁ 2373OPEN / M40WROCŁAWENDOK 
124  BANAŚ MICHAŁ 4833OPEN / M25WROCŁAWOKPolicja 
125  BANAŚ RADOSŁAW 1122OPEN / M35BOGATYNIAHUSARIA BAGDADOK 
126 BANAŚ TOMASZ1048OPEN / M45BIELANY WROCŁAWSKIEOK 
127  BANDYK MAŁGORZATA 2613OPEN / K30WROCŁAWOK  
128 BANIK ANDRZEJ1015OPEN / M30PODGÓRZYNWROCLAW MARATHON TEAMOK  
129  BARAN EWA 870OPEN / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
130  BARAN JAKUB 2983OPEN / M30SIECHNICEARDENTCODEOK 
131