Zawody obsługuje firma Datasport

Bitwy Pod Legnicą 1241 - Półmaraton
Legnica, 08 kwietnia 2018 r.


Drużyn - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 704
Odebrało numery: 584

Liczba opłaconych zawodników: 630
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZUK PIOTR 16421km / M40LEGNICAOKOK 
2  ADAMCZYK DAWID 20421km / M18LEGNICAFENIKS LEGNICAOKOK  
3  ADAMCZYK MICHAŁ 38621km / M30GŁOGÓW10 BKPANCOKOK 
4  ALEKSANDROWICZ MIKOŁAJ 39621km / WROCŁAWOSADKOWSKI-CEBULSKI SP. Z O.O.OK 
5 ALEKSIEJ PIOTR621km / M30LEGNICA  
6  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 34221km / M40KRAKÓWOKOK 
7  AMBROSIEWICZ HENRYK 13321km / M60JELENIA GORAKB LEW LEGNICAOKOK 
8 ANCZYK KRYSTYNA 2421km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAOKOK 
9  ANCZYK SARA 19721km / K30LEGNICAOKOKLSSE Faurecia 
10  ANTKIEWICZ MARCIN 54721km / M30WROCLAWOKOK 
11  ANUSZ ADAM  21km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGA OK  
12  ANUSZ ROKSANA  21km / K30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGA OK  
13  ARCISZEWSKA MONIKA 36521km / K30LEGNICAWINKELMANNOKOKLSSE WINKELMANN  
14  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 28721km / M40KUNICEGRUPA TECHNICZNAOKOKGminaKunice 
15  BABIJ MARIUSZ 38221km / M40GRZYBIANYKB LEW LEGNICAOKOK 
16  BACZYŃSKI JERZY 25621km / M50PRZEMKÓWAMATOROKOK 
17  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 11421km / M40LUBINKGHM ZG RUNOKOK 
18  BANASZAK BARBARA 24821km / K18WROCŁAW-OKOK 
19 BANDER MICHAŁ117321km / M30JAWOREB RAZEM  
20  BARANIUK GRZEGORZ 22521km / M40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
21  BARANOWSKI JACEK 5421km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCHOKOKFaurecia 
22 BARAŃSKI MICHAŁ 56921km / M18WIERUSZÓWOKOK 
23  BARAŃSKI PAWEŁ 22321km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOKOK 
24  BARAŃSKI STANISŁAW 35721km / M40NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEOKOK 
 Trzeci raz biorę udział w biegu
25  BARCICKI TOMASZ 35421km / M40LEGNICAOKOKLSSE 
26  BARDZIŃSKA ANNA 2021km / K18LEGNICAKB LEW LEGNICAOKOKLSSE 
27  BARDZIŃSKI RAFAŁ 1221km / M18LEGNICAKB LEW LEGNICAOKOKLSSE 
28  BARDZIŃSKI SYLWESTER 43921km / M50LEGNICAOKOKLSSE 
29  BEDNARZ JOANNA 11021km / PRZEMKÓWABY DO METYOKOK 
30  BEDNARZ NATALIA 58221km / K30LEGNICABUDIMEXOKOK 
31  BEKAS TOMASZ 30021km / M40LEGNICA-OKOKNauczyciel 
32  BEŁDOWSKI DARIUSZ 51021km / M50LEGNICAFENIKS LEGNICAOKOK 
33  BENDKOWSKI ANDRZEJ 1721km / M40LEGNICAKB LEW LEGNICAOKOK 
34  BERA EMILIAN  21km / M30JAWORJAWOR BIEGA! OK  
35 BERA EMILIAN116921km / M30JAWORJAWOR BIEGA!  
36  BEREŹNICKI MICHAŁ 53221km / M30WROCŁAW-OKOK 
37  BEZDEL ANNA 10821km / K40PUCKBOLKÓW TEAMOKOK 
38  BIAŁOŃ DAWID 55921km / M30ŚWIEBODZICE-OKOK 
39  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 37621km / M60WROCŁAWOKOK 
40  BICZYSKO TOMASZ 47921km / M50LEGNICANIEZRZESZONYOKOK 
41  BIELAWSKI JAN 11321km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAOKOK 
42 BIELECKA BOGUMIŁA45521km / K50ŻARÓWŻARÓW BIEGAOKOK 
43  BIENIEK GRZEGORZ 48921km / M30LUBAWKAWYSZEDLZDOMU.PLOKOK  
44  BIERUTA BARTOSZ 46821km / M18RUJAOKOK 
45  BIK STANISŁAW 34921km / M50LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKOK 
46 BLACHNIK DAMIAN55821km / M30WAŁBRZYCHKKW JAMA WAŁBRZYCHOKOK 
47  BLICHARSKA MARTA 50421km / K30LEGNICAIOW BSERVICEOKOK 
48  BOBER DOROTA  21km / K40JAWORBRAK TEAM OK  
49  BOBOWSKI MAREK 15521km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓWOKOK 
50  BOCHNAK MIROSŁAW 26221km / M40PRZEMKÓWABY DO METY PRZEMKÓWOKOK 
51  BOGUCKI KAMIL 43821km / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAOKOK 
52  BONECKA RENATA 14421km / K30LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAOKOK 
53  BORKOWSKI BOGDAN 46321km / M40LEŚNAZABIEGANI Z LEŚNEJOKOK 
54  BORODACZ-BIAŁOSKÓRSKI ARTUR 60521km / M50LEGNICA-OKOK 
55  BOROWIAK ALLAN 31921km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHOKOK 
56  BOROWIAK MAŁGORZATA 32021km / K40ŚWIEBODZICEOKOK 
57  BORTKIEWICZ MONIKA 41021km / K40LUBINNGB KORONA LEGNICAOKOK 
58  BORZYMEK ROBERT 32621km / M50BOLESŁAWIEC-OKOK 
59  BOWKUN DANIEL 51621km / M18LEGNICADECATHLON TEAMOKOK 
60  BRAŃKA ŁUKASZ 39221km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAOKOK 
61  BRATEK PIOTR 47121km / M30LEGNICAKMP LEGNICAOKOK 
62  BRUCHAL KRZYSZTOF 8621km / M30CHOJNÓWOKOK 
63  BRYŚ RAFAŁ 12421km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
64  BUJAK GRZEGORZ 35121km / M40LEGNICAKMP LEGNICAOKOK  
65  BUKOWSKI MICHAŁ 21221km / M30OLEŚNICAOKOK 
66  BURDZANOWSKI JAROSŁAW 36021km / M30LEGNICABRAKOKOKLSSE 
67  BYCZKOWSKI DARIUSZ 21321km / M30LEGNICAOKOKLSSE Faurecia 
68  CECOT ŁUKASZ 63621km / M30LEGNICAAMATOROKOK 
69  CHARYTONOWICZ MACIEJ 34021km / M30JAWORSILESIA LEGNICAOKOK 
70  CHMIEL PATRYCJA 64521km / K18LEGNICAFIGHT HOBBY LEGNICA OK 
71 CHMIELEWSKA SYLWIA34521km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOKOK 
72  CHOJNACKI RYSZARD 22121km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWOKOK  
73  CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 21421km / K30WROCŁAWFIDŻI TEAMOKOKLSSE Faurecia  
74  CHYŁA MARCIN 27521km / M30LEGNICAOKOK  
75  CHYRZYŃSKI MARCIN  21km / M18KĄTY WROCŁAWSKIE OK  
76  CIECIELĄG MICHAŁ 57521km / M18WAŁBRZYCHOKOK 
77  CIESIELSKA AGATA 1621km / K30RZESZOTARYOKOK 
78  CIEŚLIK MAGDALENA 44821km / K30KROSNO ODRZAŃSKIEOKOK 
79  CIEŚLIK MARCIN 44921km / M40KROSNO ODRZAŃSKIEOKOK 
80  CUKROWSKI ANDRZEJ 16821km / M40ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAOKOK 
81  CZAJA ADRIAN 62721km / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKOK 
82  CZAJA MACIEJ 2721km / M40WROCŁAWRUNNING ACADEMYOKOK 
83  CZAJA MAŁGORZATA 2621km / K40WROCŁAWRUNNING ACADEMYOKOK 
84  CZAJKOWSKI ZBYSZEK 43121km / M50LEGNICANGB KORONA LEGNICAOKOK 
85  CZAPULAK MARCIN 63221km / M40LEGNICA-OKOKNauczyciel 
86  CZARNOTA ŁUKASZ 26321km / M30LEGNICAOKOK 
87  CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW 64121km / M18LEGNICABRAK OK 
88ZAWODNIK ANONIMOWY31721km / M30 PACEMAKEROKOK 
89  CZYCZERSKI JACEK 25821km / M50ROGOŹNICAOKOK