Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport

6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Wrocław, 16 czerwca 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 12000
Odebrało numery: 11126

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABDALLAH YOUSRY 20421km / M70WARSZAWAPOLPOLOKRP  
2  ABRAMEK KAMIL 197021km / M30WROCŁAWDON PADREPOLPOLOKRP DolnySlask  
3 ABRAMIK TOMEK 20521km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKRP DolnySlask 
4  ABULEWICZ WOJCIECH 20621km / M50WROCŁAWINNOVA SPORT CENTERPOLPOLOKRP DolnySlask 
5  ADACH BARTOSZ 777221km / M30ZIELONA GÓRAPOLPOLOKRP 
6  ADAM PIOTR 20821km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask  
7  ADAMCEWICZ MIRKA 20921km / K40POZNAŃPOLPOLOKRP  
8  ADAMCZAK ARTUR 654921km / M40POZNAŃPOLPOLOKRP 
9  ADAMCZAK GRZEGORZ 138621km / M40BŁONIELEGIONPOLPOLOKRP 
10 ADAMCZAK JOLANTA991721km / K40PAWŁOWICE---POLPOLOK 
11  ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 496821km / M50MOSKWAHERKTTEAMPOLPOLOKRP 
12  ADAMCZUK ŁUKASZ 155021km / M30ZAGRODNOPOLPOLOKRP DolnySlask 
13  ADAMCZUK PIOTR 1140621km / M40LEGNICAPOLPOLOKRP DolnySlask 
14  ADAMCZYK AGNIESZKA 21121km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOKRP DolnySlask 
15ZAWODNIK ANONIMOWY21221km / M30 WIELUŃ BIEGAPOLPOLOKRP 
16  ADAMCZYK-ENGEL AGNIESZKA 722521km / K20OPOLEPOLPOLOKRP DolnySlask 
17  ADAMCZYK LUCYNA 839221km / K50KIELCERUN & FUN KIELCEPOLPOLOKRP 
18  ADAMCZYK MAŁGORZATA 1019921km / K40OBORNIKIK&KPOLPOLOKRP 
19  ADAMCZYK MARCIN 21321km / M40WARSZAWAPOLPOLOKRP 
20  ADAMCZYK NATALIA 23421km / K20ŁODYGOWICEAWLPOLPOLOKRP 
21  ADAMCZYK-NOWAK BEATA 540321km / K40BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKRP 
22  ADAMCZYK PIOTR 634121km / M40WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
23 ADAMCZYK SEBASTIAN1226221km / M20WROCŁAWBRAT ALBERT TEAMPOLPOLOK 
24  ADAMCZYK TOMASZ 1207821km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask  
25  ADAMEK MARIUSZ 788021km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
26  ADAMEK MARTA 473321km / K20LEGNICAPOLPOLOKRP DolnySlask  
27  ADAMEK PAWEŁ 66221km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
28  ADAMOWICZ DAMIAN 1110821km / M20JELENIA GÓRAPOLPOLOKRP DolnySlask 
29  ADAMOWICZ KATARZYNA 21421km / K30KRAKÓWGREENPOWERPOLPOLOKRP 
30 ADAMÓW-CZUCHNICKA IWONA913821km / K40GARDZIELEWSKI RUNNING GROUPPOLPOLOKRP DolnySlask 
31  ADAMSKA AGNIESZKA 988721km / K40OSTRZESZÓWAKTYWNY OSTRZESZÓWPOLPOLOKRP DolnySlask 
32  ADAMSKA URSZULA 21521km / K30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
33  ADAMSKI ANDRZEJ 425921km / M40BRZEG DOLNYNAKOLEPOLPOLOKRP DolnySlask 
 Do tej pory tylko rower, od niedawna dodatkowo bieganie.
34  ADAMSKI KRYSTIAN 727421km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
 Młody inżynier budownictwa który lubi aktywnie i na sportowo spędzać wolny czas. Jest to mój pierwszy półmaraton. Mam nadzieje że dobiegnę hehe :)
35  ADAMSKI KRZYSZTOF 21621km / M30SMOLECPOLPOLOKRP DolnySlask 
36  ADAMSKI KRZYSZTOF 797221km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
37  ADAMSKI KRZYSZTOF 25021km / M40WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
38  ADAMSKI ŁUKASZ 863221km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKRP DolnySlask 
39  ADAMSKI MARCIN 21721km / M20WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
40  ADAMSKI MICHAL 408221km / M30WROCLAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
41  ADAMSKI MICHAŁ 628121km / M20SKWIERZYNAFOR RUN TEAMPOLPOLOKRP 
42  ADAMSKI MICHAŁ 986821km / M30CZESKA WIEŚPOLPOLOKRP  
43  ADAMSKI ROBERT 21821km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKRP 
44 ADAMSKI TOMASZ 21921km / M50GŁOGÓW-POLPOLOKRP DolnySlask 
45  ADAMSKI WOJCIECH 22021km / M60WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOKRP DolnySlask 
46  ADAMUS MARZENA 22121km / K40MALECPOLPOLOKRP 
47  ADAMUSZEK EWELINA 974821km / K20KATOWICEPOLPOLOKRP  
48  ADASZEK MARCIN 950121km / M30ZŁOTORYJAWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
49  ADRIANOWICZ IZABELA 1128621km / K20GRANOWIECPOLPOLOKRP 
50  AFALTOWSKI GRZEGORZ 797521km / M30KĄKOLEWNICAPOLPOLOKRP 
51  AKUTKO DAWID 1089421km / M20KŁODZKOPOLPOLOKRP DolnySlask 
52  AKUTKO PAWEŁ 1087921km / M30KŁODZKOPOLPOLOKRP DolnySlask 
53  AKUTKO SEBASTIAN 22221km / M40WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
54  ALBRECHT ARKADIUSZ 22321km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLPOLOKRP 
55  ALCER KRZYSZTOF 1026921km / M30WARSZAWAWARSAW FRONTRUNNERSPOLPOLOKRP 
56 ALEKS KRZYSZTOF1254521km / M40MALINWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKRP 
57  ALENOWICZ RAFAŁ 26221km / M40DRAWSKO POMORSKIEPOLPOLOKRP 
58  ALEXSANDROV NIKITA 1206321km / M30MOSCOW3M RUNNING TEAMRUSRUSOK 
59  ALFAWICKA MARTA 22421km / K30OŁAWAPOLPOLOKRP DolnySlask 
60 ALFAWICKI ADRIAN550021km / M30OŁAWAWAGO RUNNING TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
61  AMBICKA-CIBA MARZENA 649521km / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOLOKRP DolnySlask 
62  AMBROSINO GIACOMO 27721km / M30ALMESEITAITAOK 
63  AMBROZIAK ADAM 831021km / M30KOWALEPOLPOLOKRP 
64  AMBROZIK ADAM 22521km / M40BRZEGSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`POLPOLOKRP 
65  ANAGNOSTOPULOS LUKASZ 1056921km / M20WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
66 ANCZAKOWSKI PATRYK770221km / M30WARSZAWAPOLPOLOKRP DolnySlask 
67  ANCZYK KRYSTYNA 22621km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOKRP DolnySlask 
68  ANCZYK SARA 520621km / K30LEGNICANGB KORONA LEGNICAPOLPOLOKRP DolnySlask 
69  ANDREAS RAFAŁ 22721km / M20BRZESZCZEPOLPOLOKRP 
70  ANDREASIK MICHAŁ 1142221km / M30BIELAWAPOLPOLOKRP DolnySlask 
71  ANDREJÓW MARIUSZ 29921km / M40KIEŁCZÓWGVTPOLPOLOK 
72  ANDROSIUK BARBARA 545021km / K30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKRP 
73  ANDRUKIEWICZ ANITA 33021km / K30JABŁONNAGRUPA BIEGOWA CHTMOPOLPOLOK 
74  ANDRUNIÓW TADEUSZ 1231121km / M40WROCŁAWBRAT ALBERT TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
75  ANDRUSYSZYN- SOŁTYS KATARZYNA 979421km / K30BORÓWPOLPOLOKRP DolnySlask  
76  ANDRUSZKIEWICZ ARKADIUSZ 1202921km / M40TYCHYCRIK FCA POLANDPOLPOLOKRP 
77  ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK NATALIA 658721km / K30OLSZTYNDRUŻYNA WILKAPOLPOLOKRP 
78  ANDRUSZKIEWICZ KRYSTIAN 686221km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKRP 
79  ANDRZEJAK DARIUSZ 634321km / M50WROCLAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
80  ANDRZEJCZAK ADAM 1083121km / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOLOK 
81  ANDRZEJCZAK ELA 727521km / K50DĘBNOAKCJA MOTYWACJAPOLPOLOKRP 
82  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 875121km / M50BRZEGAMATORPOLPOLOKRP 
83  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 867721km / M40WROCŁAWLOS TREPOS COMPANIEROSPOLPOLOKRP DolnySlask 
84  ANDRZEJCZAK PIOTR 968321km / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
85 ANDRZEJCZAK RAFAŁ17821km / M40SKOBIERZYCEPOLPOLOKRP 
86  ANDRZEJCZAK TOMASZ 461421km / M30WŁOCŁAWEKGROSZEKPOLPOLOKRP DolnySlask 
87 ANDRZEJCZUK KAMIL540421km / M20DOBROSZYCEPOLPOLOKRP DolnySlask 
88  ANDRZEJCZYK ALEKSANDRA 1149121km / K30KEDZIERZYN-KOŹLE / WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
89  ANDRZEJEWICZ PAWEŁ 22821km / M40ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOLOKRP 
90  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 23021km / M30ZALASEWOMUAY RUNNING TEAMPOLPOLOKRP 
91  ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATA 22921km / K30PIŁAPOLPOLOKRP 
92  ANDRZEJEWSKI PRZEMEK 1203021km / M30WARSZAWAKLUB WILKAPOLPOLOKRP 
93 ANGERMANN ASTRID1229821km / K40HANNOVERSCHÖRNIG REISEN/MASCHSEELAUFTREFFGERGEROK 
94  ANIOŁA JAKUB 23121km / M40LUBOŃPOLPOLOKRP 
95  ANIOŁA PRZEMYSŁAW 957121km / M40GŁOGÓWEKPOLPOLOKRP 
96  ANIŚKIEWICZ AGATA 924121km / K30LEŚNAMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
97  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 23221km / M40BRZEGANIŚPOLPOLOKRP 
98  ANTAS MARCIN 703421km / M30WROCŁAWHEROLYNX.COMPOLPOLOKRP DolnySlask 
99  ANTCZAK ILIANA 1202021km / K30MIEDZIANA GÓRAPOLPOLOKRP 
100  ANTCZAK SZYMON 384221km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIAPOLPOLOKRP 
101  ANTKOWIAK JUSTYNA 867821km / K30ZIELONA GÓRACZARNA ROZPACZPOLPOLOKRP  
102  ANTKOWIAK KATARZYNA 23521km / K40KALISZPARKRUN KALISZPOLPOLOKRP 
103  ANTKOWIAK PAWEŁ 408421km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
104  ANTKOWIAK SEBASTIAN 23621km / M40KALISZPARKRUN KALISZPOLPOLOKRP 
105  ANTONI MATTEO 1203121km / M40WROCLAWPOLPOLOK 
106  ANTONIAK JAKUB 777321km / M20LESZNOZMECHPOLPOLOKRP 
107  ANTONIAK TERESA 710621km / K40BOLESŁAWIECAMATORSKA DRUŻYNA ŁOMEK TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
108  ANTONIEWICZ GRZEGORZ 985221km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVEPOLPOLOKRP 
109 ANTONISZYN DARIUSZ566421km / M50SZCZYTKOWICEITMZM2015 / MATNER RUNNING TEAM /SZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOKRP DolnySlask 
110  ANTONISZYN JOANNA 566521km / K30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
111  ANTOŃCZAK MAREK 33121km / M30ŻÓŁKIEWKAKRASNYSTAW BIEGAPOLPOLOKRP 
112  ANTOS PAWEŁ 40121km / M20KRAKÓWKAT KRAKÓWPOLPOLOKRP 
113  ANTOSIAK MARTYNA 23721km / K20KĘDZIERZYN KOŹLEANTONTEAMPOLPOLOKRP 
114  ANTOSIAK TOMASZ 23821km / M30ZŁOTORYJATMTEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
115 ZAWODNIK ANONIMOWY998321km / M30 POLPOLOKRP DolnySlask 
116  ANTOSIK BARTOSZ 45121km / M30SZCZECINPOLPOLOKRP 
117 ANTOSZ ANDRZEJ1236921km / M30POLPOLOK 
118  ANTOSZ EMILIA 384321km / K30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
119  ANTOSZCZUK ANETA 699721km / K30KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
120  ANTOWSKI TOMASZ 23921km / M50POZNAŃMUAY RUNNING TEAMPOLPOLOK 
121  ANTROSZENKO JOLANTA 1147621km / K30OŁAWAPOLPOLOKRP DolnySlask 
122  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 24021km / M40SIEDLCECZWORKA.SIEDLCE.PLPOLPOLOKRP  
123  ANUSZ ADAM 20721km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOLOKRP DolnySlask 
124  ANUSZ ROKSANA 24121km / K30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOLOKRP DolnySlask 
125  ANUSZKIEWICZ MONIKA 24221km / K30LESZNOPOLPOLOKRP 
126  ANYKIIENKO MYKOLA 767621km / M20WROCLAWPOLPOLOKDolnySlask 
127  APANASEWICZ DOMINIKA 919021km / K40PIASECZNOPOLPOLOKRP 
 5 maratonów na koncie, walczę o koronę polskich połówek.
128  APANOV ANDREY 950221km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
129 APANOVA EKATERINA 950021km / K30WROCŁAWPOLPOLOKDolnySlask 
130  ARABAS KRZYSZTOF 1021821km / M60CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKRP 
131  ARBELSKA KATARZYNA 774921km / K40ZABRZESASPOLPOLOKRP 
132  ARCZYŃSKI MACIEJ 1088021km / M20WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
133  ARMUŁA TOMASZ 24321km / M30WYSOKA-WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
134  ART PAWEŁ 719121km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
135  ARTEMIUK EUGENIA 384421km / K50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKRP 
136  ARTICO GIAN ENRICO 967221km / M50PORDENONEG.P. LIVENZA SACILE - ITALYITAITAOK 
137  ARTUR GAWEŁ 24421km / M30PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLPOLOKRP 
138  ATŁASIK KACPER 887221km / M20WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
139  AUCH BARTEK 672521km / M20KRZEPTÓWPOLPOLOKRP DolnySlask 
140  AUCHIMOWICZ ARTUR 1180521km / M20ŻARYOSM ŻARYPOLPOLOKRP 
141  AUGUSTYN ADAM 665521km / M30STRZELINPOLPOLOKRP DolnySlask 
142  AUGUSTYN PAWEŁ 1123121km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
143  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 1034621km / M30GŁUCHOŁAZYPOLPOLOKRP DolnySlask 
144  AUGUSTYNIAK JAKUB 759521km / M30RAWICZPOLPOLOKRP 
145  AUGUSTYNIAK PAWEŁ 1072321km / M30ROKIETNICASPORTOWY TEAM ŻABKAPOLPOLOKRP 
146  AUGUSTYNIAK DARIUSZ 24521km / M20POZNAŃPOLPOLOKRP 
147  AUGUSTYNIAK MARCIN 1028221km / M30WROCŁAWPOLPOLOKRP DolnySlask 
148  AUGUSTYNOWICZ MARCIN 24621km / M30KUTNOKUTNO BIEGAPOLPOLOKRP 
 BIEGAM BO LUBIE :)
149  AWRYCEWICZ ROMAN 49821km / M50NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKDolnySlask 
150 BABCZYŃSKA MONIKA995821km / K20KATOWICEPOLPOLOKRP 
151  BABIARZ JACEK 955721km / M30KLUCZBORKKITA TEAMPOLPOLOKRP 
152  BABIK KRZYSZTOF 848221km / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOKRP DolnySlask 
153  BABINIEC WOJCIECH 24921km / M30BRZEGPOLPOLOKRP DolnySlask 
154  BABIŃSKA EWELINA 27221km / K30RADKÓWWYBIERZPOLPOLOKRP DolnySlask 
155  BABIŃSKI SZYMON 496921km / M40ZABRZEBAREL MANAGEMENTPOLPOLOKRP 
156  BABIRECKA AGNIESZKA 714521km / K30GŁOGÓWFU FU FU TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
157  BABIRECKI KRZYSZTOF 684021km / M30GŁOGÓWFU FU FU TEAMPOLPOLOKRP DolnySlask 
158  BABSKI TADEUSZ 1120121km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKRP DolnySlask 
 Bieg dla Bożenki