Zawody obsługuje firma Datasport

VII Bieg Twardziela
Bogatynia, 01 maja 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 100
Liczba opłaconych zawodników: 76
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  BACHNIAK ADA  OPEN / K20BOGATYNIA  
2  BARTOSIK KRZYSZTOF  OPEN / M40BOGATYNIAOK 
3  BORKOWSKA KATARZYNA  OPEN / K30BOGATYNIAOK 
4  BUGAJNY PAWEŁ  OPEN / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKElita 
5  BUKO JACEK  OPEN / M20PIEŃSKCROSSTEAM ZGORZELEC  
6 BUŁA DAWID OPEN / M20KROSNO ODRZAŃSKIECZARNI CZARNOWOOK 
7  CICHOCKI MAREK  OPEN / M30CZERWONAWODAOK 
8  ĆWIĘKA DAMIAN  OPEN / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIOK 
9  DAŁEK MILENA  OPEN / K20ZGORZELECLUŹNE LUZAKIOK 
10  DANILEWICZ MARIUSZ  OPEN / M30BOGATYNIAOK 
11  DOMORADZKA ANNA  OPEN / K30ZGORZELECCROSS TEAM ZGORZELEC/ TWARDZIELE BOGATYNIA /EDI TEAM ZGORZELECOKElita 
12  DRAGAN MATEUSZ  OPEN / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKElita 
13  DUBIENIECKI MATEUSZ  OPEN / M20SZYSZKOWA23 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERII OKElita 
14  DUL DARIUSZ  OPEN / M40WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
15  FRYDRYCH ANDRZEJ  OPEN / M50WROCŁAWRETRO SPORTOK 
16  GARLIŃSKI DANIEL  OPEN / M30GRYFÓW ŚLĄSKIBLACK CIRCLEOK 
17  GÓROWSKA NATALIA  OPEN / K30BOGATYNIAOK 
18  GÓROWSKA PATRYCJA  OPEN / K20GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
19  GRABARA DOROTA  OPEN / K30GRYFÓW ŚLĄSKIBLACK CIRCLEOK 
20  GRYSZKUT KRZYSZTOF  OPEN / M40BOGATYNIAOK 
21 GRZELAK TOMASZ OPEN / M20KROSNO ODRZAŃSKIECZARNI CZARNOWOOK 
22  GRZYWA MATEUSZ  OPEN / M20BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKElita 
23 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K20   
24  IDCZAK PIOTR  OPEN / M30SULĘCINEKDIRTY SPARROWS OKElita 
25 JAGUSZEWSA AGNIESZKA OPEN / K20KARPACZFAT & FURIOUSOK 
26  JANIAK TOMASZ  OPEN / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKElita 
27  JASKÓLSKI MARCIN  OPEN / M40WROCŁAWHAPPYFEETTEAMOK 
28  JAWORSKA MARTA  OPEN / K30ZGORZELECSTREFA RUCHU ZGORZELECOKElita 
29  JAWORSKI RYSZARD  OPEN / M30JERZMANKISTREFA RUCHU ZGORZELECOKElita 
30  JUKOWSKI JAROSŁAW  OPEN / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIA OKElita 
31  KAPSZEWICZ MATEUSZ  OPEN / M20ZAWIDÓWOKOK 
32  KASPERASZEK WOJTEK  OPEN / M20KROSNO ODRZAŃSKIECZARNI CZARNOWOOK 
33  KLACZYNSKI TOMASZ  OPEN / M20GORLITZSTREFA RUCHU ZGORZELECOK 
34  KLIMEK MAŁGORZATA  OPEN / K30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM  
35  KLIMEK MARCIN  OPEN / M30BOGATYNIAOKOK 
36  KOROTKO-BUGAJNA ANNA  OPEN / K30BOGATYNIAOK 
37  KOSZCZYC RAFAŁ  OPEN / M30GUBINHUSARIA RACE TEAMOKElita 
38 KOWALCZYK DAWID OPEN / M20PODGÓRZYNFAT & FURIOUSOK 
39  KROP MATEUSZ  OPEN / M20BOLESŁAWIEC10BKPANC OK 
40  KRÓLIKIEWICZ ELIZA  OPEN / K30ZGORZELECOK 
41  KRYSZAK KAZIMIERZ  OPEN / M30WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
42 KSIĄŻEK KACPER OPEN / M20BOGATYNIAOK 
43  KUPCZYK PIOTR  OPEN / M30BOGATYNIAOK 
44  KUPCZYK TOMASZ  OPEN / M30BOGATYNIAOK 
45 KURIATA KEWIN OPEN / M20BOGATYNIAOK 
46  LESZCZYŃSKA KAROLINA  OPEN / K20BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIA  
47  LEŚNIAK ŁUKASZ  OPEN / M30ZŁOTORYJARUN ATTACK  
48  LIPUT PAWEŁ  OPEN / M30LUBAŃXRUNNERSOKElita 
49  ŁAPTUCH GRZEGORZ  OPEN / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKElita 
50  ŁAZIŃSKA KAROLINA  OPEN / K30PORAJÓWOK 
51  MACKIEWICZ GRZEGORZ  OPEN / M50ZGORZELECLUŹNE LUZAKIOK 
52  MACKIEWICZ PATRYK  OPEN / M20ZGORZELECLUŹNE LUZAKIOK 
53  MAJDANIK ARKADIUSZ  OPEN / M40JASNA GÓRAOK 
54  MAJEWSKI SŁAWOMIR  OPEN / M20ZAWIDÓWOKOK 
55  MATWISZYN NORBERT  OPEN / M20ZGORZELECSTREFA RUCHU ZGORZELEC  
56  MICHALAK MICHAŁ  OPEN / M30WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
57  MICHALCZYK RADOSŁAW  OPEN / M30BEŁCHATÓWRUN FOR FUNOKElita 
58  MICHNOWICZ EWELINA  OPEN / K20KROSNO ODRZAŃSKIEHUSARIA RACE TEAMOK 
59  MICHNOWICZ TOMASZ  OPEN / M20GUBINOK 
60  MIERZEJEWSKA-MATWISZYN JUSTYNA  OPEN / K20ZGORZELECSTREFA RUCHU ZGORZELEC  
61  MIROSŁAW ZIELENIECKI  OPEN / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAMOKElita 
62  MOCHNAL DAWID  OPEN / M30PORAJÓWTWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKElita 
 Koszulka - rozmiar M
63  NOBIK DOMINIK  OPEN / M20BOGATYNIAOK 
64  OLEJNIK TOMASZ  OPEN / M20BOGATYNIAEDI TEAM Elita 
65  OSTAPIUK MIKOŁAJ  OPEN / M20ZAWIDÓWOK 
66 OSZUST MATEUSZ OPEN / M20PORAJÓWOK 
67  PADULA MARCIN  OPEN / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKElita 
68  PADULA-TROJANOWSKA ALEKSANDRA  OPEN / K30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKElita 
69  PAŁASZYŃSKA BEATA  OPEN / K30BYDGOSZCZ  
70  PAŁUSKA MAŁGORZATA  OPEN / K30ZGORZELECCROSSTEAM ZGORZELECOK 
71  PAŁYS MICHAŁ  OPEN / M30ZGORZELECCROSSTEAM ZGORZELEC  
72  PAPROCKA SYLWIA  OPEN / K30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK 
73  PAWŁOWSKI MICHAŁ  OPEN / M20BOLESŁAWIEC  
74  PIETROSZEK-DOMORADZKA AGATA  OPEN / K20NAMYSŁÓWHUSARIA RACE TEAMOKOKElita 
75  PIKOR TOBIASZ  OPEN / M20ZGORZELECCROSSTEAM ZGORZELECOK 
76 POPEK BARBARA OPEN / K40JASTRZĘBIE-ZDRÓJ  
77  PUPKOWSKI KAMIL  OPEN / M30SKWIERZYNAALGRAF RACE TEAM Elita 
78 SKRZYŃSKI KRZYSZTOF OPEN / M30KARPACZFAT & FURIOUSOK 
79  SOCHACKI DAMIAN  OPEN / M20SIENIAWKAPOMPUJ UDO SIENIAWKA  
80  SOCZOMSKA MILENA  OPEN / K30PIEŃSKEDI TEAMOK 
81  STASIWOLAK ANNA  OPEN / K30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIA  
82  STAWIARSKI TOMASZ  OPEN / M40BUKOWIECKOWARY BIEGAJĄ  
83  STRUGAŁA DAMIAN  OPEN / M30ZAWIDÓWOK 
 koszulka rozmiar L
84  SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ  OPEN / M30WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
85  SZCZERBATY MATEUSZ  OPEN / M30ZGORZELECLAMAGIOKOK 
86 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K20   
87  SZYLINSKA KATARZYNA  OPEN / K40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK 
88  SZYLIŃSKI MAREK  OPEN / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK 
89  TOMASZEWSKI KORNEL  OPEN / M20ZGORZELECCROSSTEAM ZGORZELECOK 
90  TYMOCHOWICZ PIOTR  OPEN / M40BOGATYNIAOK 
91  WALCZAK WOJCIECH  OPEN / M40BOGATYNIAOK 
92  WAWRZOS MARTYNA  OPEN / K20GRYFÓW ŚLĄSKIBLACK CIRCLEOK 
93  WIECZYŃSKI JERZY  OPEN / M50BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK 
94  WILSZ KAMILA  OPEN / K30ZGORZELECCROSSTEAM ZGORZELECOK 
95  WITEK PAWEŁ  OPEN / M30KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK 
96  WOJTUŚ KRZYSZTOF  OPEN / M20ZAWIDÓWOK 
97 ZADWÓRNY ARTUR OPEN / M20ZGORZELECCROSSTEAM ZGORZELECOK 
98 ZASADA MAGDALENA OPEN / K30DZIWISZÓWFAT & FURIOUSOK 
99  ZGÓRECKI PIOTR  OPEN / M30ZGORZELECSTREFA RUCHU ZGORZELEC Elita 
100  ZUŚKA PIOTR  OPEN / M40ZIELONA GÓRA