Zawody obsługuje firma Datasport

VI Podkowiańska Dycha
Podkowa Leśna, 27 maja 2018 r.


Rodziny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 751
Odebrało numery: 616

Liczba opłaconych zawodników: 630
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADACH PAWEŁ 13910km / M30MILANÓWEK-OKDPiK  
2  ADAMCZYK ARTUR 30510km / M30WARSZAWAPITOSZ I NIE MA LIPYOKDRS 
3  ADAMCZYK MARCIN 11110km / M40WARSZAWAOKDRS 
4  ADAMCZYK MIKOŁAJ 30235km / M20WARSZAWAOK 
5  ADAMUS KATARZYNA 38310km / K40PIASECZNODECATHLON PIASECZNOOKDRS  
6 AMBROZIAK ARTUR58310km / M30WARSZAWA DRS  
7  ANDRUCZYK ARKADIUSZ 16010km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKDRS 
8  ANDRUCZYK KATARZYNA 16110km / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKDRS 
9  ANTCZAK ANNA 41610km / K30WARSZAWAOKDRS 
10  ANUSZKIEWICZ KATARZYNA 11310km / K20WARSZAWAOKDRS 
11  AYNAEV IBRAGIM 42610km / M30WARSZAWAKS. WOLNIOKDRS 
12 BACDORF ALICJA553NW / K60GRODZISK MAZOWIECKIBIEGI GRODZISK  
13  BADEWICZ KLAUDIA 46110km / K20KOZIENICEDECATHLON REDUTA TEAMOKDRS 
14  BALIŃSKA AGNIESZKA 21510km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOKDRS 
15  BALIŃSKA KINGA 30435km / K20SZKUCINBALAX TEAMOK 
16  BALIŃSKA MARIA 30225km / K20SZKUCINBALAX TEAMOK 
17  BALIŃSKI WOJCIECH 24210km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOKDRS 
18  BARAN PIOTR 30305km / M20SOBIENIE JEZIORYOK 
19  BARANSKI IRENEUSZ 2510km / M50MILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKDPiK 
20  BARAŃSKI PIOTR 29810km / M30PRUSZKÓWOKDRS 
21  BARAŃSKI RAFAŁ 30475km / M20OPACZ-KOLONIA-OK 
22  BARTNIAK MICHAŁ 18710km / M30NOWA WIEŚ / KOMORÓWOKDRS 
23  BARTOS MARTA  10km / K30OTRĘBUSYOTRĘBUSY DPiK  
24  BARTOSIEWICZ DARIA 46210km / K30WARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANAOKDRS 
25  BARTOSZEK PIOTR 8910km / M50NADARZYNOKDPiK 
26  BARTYZEL MAJA 17110km / K30WARSZAWAOKDRS 
27  BASIS MARCIN 16510km / M40WARSZAWAMILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKIOKDRS 
28  BASZTA MAGDALENA  10km / K30WARSZAWA DRS  
29  BASZTA PAWEŁ 30545km / M30WARSZAWAOK 
30  BATOR JOANNA 22910km / K50PODKOWA LEŚNAOKDPiK 
31  BEDNAREK KAMIL 43410km / M30WARSZAWASJ SZARŻAOKDRS 
32  BEDNARSKI JAN 54310km / M20KANIEUNTS WARSZAWA DRS 
33  BEDNARSKI PAWEŁ  10km / M30WARSZAWA DRS  
34  BEŁDOWSKA ALICJA 44610km / K20PODKOWA LEŚNAOKDPiK 
35 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M50 PODKOWIAŃSKIE TOWARZYSTWO BIEGOWE DPiK  
36  BERLIŃSKI DOMINIK 2310km / M30OTRĘBUSYWPRUNNINGOKDPiK 
37  BESTRY ŁUKASZ 34910km / M30WARSZAWAOKDRS 
38 BIELEC KAROLINA45410km / K30ZIELONA GÓRAREMBERTÓW TEAMOKDRS 
39  BŁACHNIO JAKUB 16710km / M20GRODZISK MAZOWIECKIWYBIERZOKDRS 
40 BOGDANOWICZ DOMINIK44510km / M20WARSZAWAAPTONIA TRYATHLON / DECATHLON OKĘCIEOKDRS 
41  BOKINIEC DOROTA 17510km / K40WARSZAWAPARKRUN ŻOLIBORZOKDRS 
42  BOMBA TOMEK 16810km / M20WARSZAWABOMBA TEAMOKDRS 
43  BONIECKA JOANNA 32410km / K30BRWINÓWOKDPiK 
44  BONIECKI PRZEMYSŁAW 30310km / M30WARSZAWAMIKKELLER RUNNING CLUBOKDRS 
45  BOROWSKA MAGDALENA 17410km / K50WARSZAWA-OKDRS 
46  BOROWSKI PIOTR  10km / M20BRWINÓW DPiK  
47  BORUŃ ŁUKASZ 38610km / M30WARSZAWAG&GOKDRS 
48  BORZĄDEK ALEKSANDRA 30045km / K20GRODZISK MAZOWIECKILEGIA RUN CLUBOK 
49  BOŻEK EDWARD 6010km / M60MILANÓWEKOKDPiK  
50  BRODAWKA OLGA 41710km / K30WARSZAWASZAKARON-MAKARONOKDRS 
51  BROJAK ANNA 30035km / K30BRWINÓWRUNEGATES BRWINÓWOK  
52  BROSZKIEWICZ NATALIA 6210km / K20WARSZAWAOKDRS  
53  BROSZKIEWICZ NATALIA  10km / K20WARSZAWA DRS  
54  BRZEZINA EWA 4043NW / K50SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLOK 
55  BRZEZINA JOZEF 4042NW / M50SOCHACZEWOK 
56  BUGAJSKI ADAM 30425km / M40WARSZAWAPOLANIEOK 
57  BUJAK KAROLINA 51510km / GRODZISK MAZSTREFA-FITOKDRS 
58  BUŁATOWICZ ANNA 47710km / K20WARSZAWARK ATHLETICSOKDRS 
59  BURBELKA JERZY 21210km / M40WARSZAWAOKDRS 
60  BURBELKA MAGDA 4019NW / K20PRUSZKÓWOK 
61  BURBELKA WOJCIECH 4017NW / M20PRUSZKÓWOK 
62  BUŚKIEWICZ ARKADIUSZ 38210km / M40GRODZISK MAZOWIECKIOKDRS  
63  CEGŁOWSKA JULIA 30335km / K20WARSZAWAOK 
64  CHADRYŚ PAWEŁ 36110km / M30MILANÓWEKOKDPiK 
65  CHMIELEWSKI CZAREK 3310km / M40CHYNÓWOGARNIAMWSZYSTKO.PLOKDRS 
66  CHMIELEWSKI ŁUKASZ 7810km / M30WARSZAWAOKDRS 
67  CHODOWIEC ADAM 31610km / M20WARSZAWAMAJCAKE RUNNERSOKDRS 
68  CHOJECKI WOJCIECH 45510km / M40WARSZAWALONESOME RUNNERSOKDRS  
69  CHRZAN MARCIN  10km / M40PRUSZKÓW DRS  
70  CHYŁKOWSKA DOMINIKA 26010km / K40MILANÓWEKOKDPiK 
71  CHYŁKOWSKI MICHAŁ 26710km / M40MILANÓWEKCYTRYNOWI BIEGACZE/2 BIEGAOKDPiK 
72  CIARKA JAKUB 40610km / M20PRUSZKÓWCIARA TEAMOKDRS 
73  CICHOCKA ANNA 11210km / K40BRWINÓWKIELECKA TEAMOKDPiK 
74  CICHOCKI DARIUSZ 15510km / M40PODKOWA LEŚNAOKDPiK 
75  CICHOCKI KAMIL  10km / M30PODKOWA LEŚNA DPiK  
76  CICHOCKI MICHAŁ 15410km / M70PODKOWA LEŚNA-OKDPiK 
77  CICHOCKI PIOTR 11010km / M40BRWINÓWKIELECKA TEAMOKDPiK 
78  CICHOŃ SŁAWOMIR 4026NW / M40WARSZAWAOK  
79  CIENIUSZEK IZA  10km / K30PRUSZKÓWKAMKOSPORT.PL DRS  
80  CIERPKA GRZEGORZ 18110km / M40PIASTÓWOKDRS 
81  CIESIELSKI MARIUSZ 29310km / M30KAŁĘCZYNDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKDRS 
82  CZAPLICKI MAREK  10km / M40WARSZAWA DRS  
83  CZARNECKA KATARZYNA 19410km / K30BRWINÓW-OKDPiK 
84  CZARNECKI PIOTR 30565km / M20GRODZISK MAZOWIECKIŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYOK