Zawody obsługuje firma Datasport

3. Dziesiątka Babicka
Stare Babice, 07 kwietnia 2018 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 904
Odebrało numery: 835

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMIAK ALEKSANDRA 28810km / K20LEGIONOWOOKOK 
2  ADAMIAK MATEUSZ 10710km / M30LEGIONOWOEKO-BABICE TEAMOKOK 
3  ADAMSKA-KOLANO AGNIESZKA 47410km / K40BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEOKOKPWZ 
4  ANDRUCZYK ARKADIUSZ 36110km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOK 
5  ANDRUCZYK KATARZYNA 36210km / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOK 
6  ANDRZEJCZAK JACEK 45310km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIGOSIR OŻARÓW MAZOWIECKIOKOKPWZ 
7  ANIOŁEK JAN 64010km / M30OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPWZ 
8  ANTOSIEWICZ ROBERT 901NW / MOTWOCKLULATEAMOKOK 
9  ANTOSIEWICZ STANISŁAWA 902NW / KOTWOCKLULATEAMOKOK 
10  ARMO MAŁGORZATA 77110km / K30STARE BABICEZENTRONIK ZENON LASOTAOKOKPWZ Gmina 
11  AUGUSTYNIAK MARIUSZ 41410km / M40MARKIOKOK 
12  AUGUSTYNOWICZ JOANNA 33510km / K30WARSZAWAOKOK  
13 AYNAEV IBRAGIM2210km / M40OKOK  
14  BABIŃSKI JERZY 50310km / M50NADARZYN-OKOK  
15  BABULA JAROSŁAW 910NW / MWARSZAWABANK MILLENNIUMOKOK 
16  BADUREK MACIEJ 3410km / M30MIŃSK MAZOWIECKILŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAOK 
17  BAKALARSKA MARIOLA 63610km / K50WARSZAWAOKOK 
18 BALEWSKI TOMASZ42110km / M40WARSZAWAOKOK 
19  BAŁABAS ARTUR 71410km / M30CIECHANÓWMAZOVIA PROACTIVOKOK 
20  BANACHOWICZ MILENA 22410km / K20LATCHORZEW#BIEGAMDLASIEBIEOKOKPWZ Gmina 
21  BANASZCZYK ARKADIUSZ 73610km / M40OŻARÓW MAZOWIECKI#RUNMENOKOKPWZ 
22  BANASZCZYK RAFAŁ 80310km / M30WARSZAWAOKOK 
23 BANASZEK MARZENA77710km / K40AUTO ŻOLIBORZOK 
24  BAŃKA GRZEGORZ 32710km / M30WARSZAWA-OKOK 
25  BARAN JAN 26710km / M30WARSZAWATEAM KOPEĆOKOK 
26  BARAŃSKI PIOTR 44710km / M30PRUSZKÓWOKOK 
27  BARNAŚ ILONA 74710km / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOKOK 
28  BARTEL ROBERT 33710km / M30LIPKÓWOKOKPWZ Gmina 
29  BARTNICKI ADRIAN 66110km / M16STANISŁAWOWMKB DREPTAKOKOK  
30  BARTOSIEWICZ JULIA 80810km / K20WARSZAWAOKOK 
31  BARTOSIŃSKI MARIUSZ 49510km / M40WARSZAWAOKOK 
32  BARTOSZUK MICHAŁ 54010km / M20STARE HOŁOWCZYCEULKS SARNAKIOKOK 
33  BARTUŚ DAWID 78110km / M30MYŚLENICEOKOK  
34  BASIS MARCIN 1110km / M40WARSZAWABIEGAM NATURALNIEOKOK  
35  BĄK JACEK 29710km / M50WARSZAWAOKOK 
36  BEK IZA 1050NW / KLATCHORZEWOKOK 
37 BEŃKO MATEUSZ60110km / M20WARSZAWAAQUAMOOK 
38  BERKOWSKA MARZENA 39410km / K40ZABORÓWOKOKPWZ 
39  BERLIŃSKI DOMINIK 28410km / M30OTRĘBUSYWPRUNNINGOKOK 
40 BERNAŚ DARIUSZ80210km / M30WETLINAOKOK 
41 BERNAŚ JULIA973NW / WETLINAOKOK 
42  BĘBENEK CZESŁAW 57810km / M60KNUROWIECOKOK 
43  BIELECKI PATRYK 72010km / M16JAKTORÓWOKOK 
44  BIELIŃSKI RAFAŁ 46410km / M30WARSZAWAPOWĄZKIOKOK 
45  BIEŃKO ADAM 73110km / M40WARSZAWAKS STASZEWSCY - TRENUJ BIEGANIEOKOK  
46  BIEROZA ANNA 11810km / K30WARSZAWAOKOK 
47  BILSKI PIOTR 7910km / M40WARSZAWAOKOK 
48  BŁASZCZYK JAROSŁAW 70610km / M40WARSZAWAOKOK 
49  BŁASZCZYK ŁUKASZ 63810km / M30KWIRYNÓWOKOKPWZ Gmina 
50  BŁASZCZYK MATEUSZ 37510km / M20KAMIONZRYTE CZOSNKIOKOK 
51  BŁASZCZYKA PIOTR 65510km / M30WARSZAWAKATEDRA WF SP STARE BABICEOKOK 
52  BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ 942NW / MMARIEWOKOK 
53  BŁĘDOWSKI ŁUKASZ 34610km / M30WARSZAWABRAKOKOK 
54  BŁOŃSKI ROBERT 62010km / M40WARSZAWAPRZEGLAD SPORTOWYOKOK 
55  BOCZKOWSKI MACIEJ 10610km / M40WARSZAWAEKO-BABICE TEAMOKOK 
56  BODYŁ MAREK 12210km / M40BLIZNE JASIŃSKIEGOOKOKPWZ Gmina 
57  BOGUCKA BEATA 53410km / K30MYSZCZYNDYSTANS LESZNOOKOKPWZ 
58 BOHDZIEWICZ PAWEŁ10010km / M30ŁOMIANKIEKO-BABICE TEAMOKOKPWZ 
59  BOJANOWSKI MIROSŁAW 31910km / M50SOCHACZEW-OKOK 
60  BOŃCZAK MARCIN 20910km / M30SZCZĘSNEOKOK 
61  BORATYŃSKI PAWEŁ 12510km / M30USTANÓWPLUTON ALPHAOKOK 
62  BORYSIUK PIOTR 7710km / M30WOLA UHRUSKA@BORYSBIEGAOKOK  
63  BRODACKI WALDEMAR 76710km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOK 
64  BRODOWSKA ANNA 52010km / K20WARSZAWAOKOK 
65  BRODZIUK ANNA 72410km / K40WARSZAWAOKOK 
66  BRUSZEWSKI ARKADIUSZ 41710km / M40GRODZISK MAZOWIECKI-OKOK 
67  BRYGIDER JULIA 71610km / K16STARE BABICEOKOKPWZ Gmina 
68  BRZEZINA EWA 962NW / KSOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLOKOK 
69  BRZEZINA JOZEF 963NW / MSOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLOKOK 
70  BUBEŁA MAGDALENA 21810km / K30BLIZNE JASIŃSKIEGOOKOKPWZ Gmina 
71  BUCZEK NATALIA 27310km / K20TARCZYNOSP KOTORYDZOKOK 
72  BUCZEL ANNA 62610km / K30WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY/OBOZYBIEGOWE.PLOKOK  
73  BUCZYNSKI ARKADIUSZ 79910km / M40OZAROW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPWZ 
74  BUDASZ ANDRZEJ 1610km / M40STARE BABICEDRUŻYNA SZPIKUOKOKPWZ Gmina 
75  BUDZIK MAGDALENA 64810km / K30MARIEWOKOKPWZ Gmina 
76  BUGNAR ANNA 4310km / K30KWIRYNÓW-OKOKPWZ Gmina 
77  BUJALSKI PAWEŁ 9810km / M20ZIELONKI WIEŚOKOKPWZ Gmina 
78  BUJNOWSKI RAFAŁ 15310km / M40WARSZAWAGRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA-URSYNÓWOKOK 
79  BUKOWSKI JANUSZ 610km / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMOKOK 
80  BURCZYŃSKA BEATA 55210km / K40WARSZAWAROZPĘDZONAOKOK 
81 BYTNIEWSKI ZDZISŁAW 50210km / M60WARSZAWA-OKOK 
 Wybiegać Radość
82 ZAWODNIK ANONIMOWY63310km / K30 OKOK 
83  CAŁA WOJCIECH 32910km / M20LATCHORZEWOKOKPWZ Gmina 
84  CECOT ŁUKASZ 74510km / M30WARSZAWAOKOK  
85  CEREGRA PIOTR 50910km / M40WARSZAWATN BIEGÓWKIOKOK  
86  CHABER PAWEŁ 38310km / M30WARSZAWAPETARDA MOKOTÓWOKOK 
 Dzisiaj mija dokładnie pół roku, od kiedy jutro rano idę biegać...
87 CHLAŚCIAK MAGDA61310km / K30BIEGNIJ Z PROSERVICEOKOK 
88  CHMIELEWSKA IZABELA 63010km / K30WARSZAWAOKOK 
89  CHODAKOWSKA DOMINIKA 81610km / K20WARSZAWAOKOK 
90  CHOJNACKA LIDIA 971NW / KKONSTANCIN-JEZIORNAOKOK 
91  CHOJNACKI MARCIN 970NW / MKONSTANCIN-JEZIORNAOKOK 
92  CHOMĄTOWSKI ARKADIUSZ 43710km / M30BABICE NOWEOKOKPWZ Gmina 
93  CHOROŚ SYLWIA 57210km / K30WARSZAWAOKOK 
94  CHRZĄŚCIK EWELINA 78010km / K20KRAKÓWOKOK  
95  CHUDZIK DOROTA 72110km / K40ŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAOKOKPWZ 
96  CHUDZIK JOANNA 26810km / K40OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPWZ 
97  CHUDZIK SŁAWOMIR 27010km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPWZ 
98  CHWEDORCZUK ROBERT 53910km / M40WARSZAWAOKOK 
99 ZAWODNIK ANONIMOWY20710km / K30 OKOKPWZ Gmina 
100 ZAWODNIK ANONIMOWY20610km / M30 OKOKPWZ Gmina 
101  CIBOROWSKA MAŁGORZATA 76510km / K30ZIELONKI-WIEŚSTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPWZ Gmina 
102  CICHOCKA RENATA 937NW / KWARSZAWAOKOK 
103  CICHOŃ SŁAWOMIR 967NW / MWARSZAWAOKOK 
104  CICHOWLAS ANNA 959NW / KBLIZNE JASIŃSKIEGOEURO-KONSTRUKCJEOKOK 
105  CICHOWLAS PIOTR 15810km / M40BLIZNE JASINSKIEGOEURO-KONSTRUKCJEOKOKPWZ Gmina 
106  CIECHAŃSKA PATRYCJA 18810km / K20IZABELIN-OKOKPWZ 
107  CIEĆWIERZ ŁUKASZ 19910km / M30BORZĘCIN DUŻYOKOKPWZ Gmina 
108  CIEĆWIERZ MONIKA 20110km / K20BORZĘCIN DUŻYOKOKPWZ Gmina 
109  CIEPLIŃSKA WIOLETTA 36410km / K40WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYOKOK 
110  CIERKOŃSKA AGATA 948NW / KWIKTORÓWRYSIE RAZEMOKOK 
111  CIERKOŃSKI MICHAŁ 72310km / M40WIKTORÓWDZIKI ZABORÓWOKOKPWZ 
112  CIERPKA GRZEGORZ 30310km / M40PIASTÓWOKOK 
113 CIOLCZYK MAGDA39110km / K30WARSZAWAOKOK  
114  CISZAK LIDIA 906NW / KWARSZAWAOSOBA FIZYCZNAOKOK 
115 CISZAK TOMASZ11310km / M40WARSZAWAMRG TEAMOKOK 
116  COTELNIC MICHAŁ 58110km / M30WARSZAWAOKOK 
117  CYRA IWONA 54810km / K40WARSZAWAOKOK 
118  CZACHAROWSKI BOHDAN 46310km / M70GRÓJECKB GALERIA WARSZAWAOKOK 
119  CZAJKA- KOWSZUN JOANNA 924NW / KBORZĘCIN DUŻY-OKOK 
120  CZAJKOWSKI JAN 40010km / M30WARSZAWAOKOK  
121  CZAJKOWSKI MAREK 79610km / M40WARSZAWAWARSZAWA-ZOLIBORZOKOK 
122  CZAPIGA NATALIA 13010km / K30GUZÓWOKOK  
123  CZAPSKA-SZYMUL MAGDALENA 18110km / K30WARSZAWAOKOK 
124  CZARNECKI ZBIGNIEW 20810km / M50WARSZAWASTARE BABICE BIEGAJĄOKOK 
125 CZERSKI KRZYSZTOF2610km / M50OKOK 
126  CZERWIŃSKI CEZARY 47710km / M30ZEGRZEOKOK 
127 CZERWIŃSKI JANUSZ 8210km / M50ZEGRZEOKOK 
128  CZERWIŃSKI MAREK 21210km / M30ZEGRZESOFTLEADOKOK 
129  CZYŻEWSKI MIKOŁAJ 11410km / M40WARSZAWA-OKOK 
130  CZYŻKOWSKI PAWEŁ 28310km / M30MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOKOK 
131  ĆWIERZYŃSKI PAWEŁ 12410km / M40WARSZAWAOKOK