Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyny(Dotyczy tylko biegu 10 km) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 686
Odebrało numery: 606

Liczba opłaconych zawodników: 592
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAM JURGA27010km / M30OLKUSZ  
2  ADAMCZYK ROBERT 22610km / M40LUSZOWICEOKOKPowiat 
3  BABECKI TOMASZ 5510km / M40CHRZANÓWCHRZANOW ACTIVEOKOKPowiat Chrzanów 
4  BADURA JAKUB  10km / M20CHRZANÓWBRAK OKPowiat Chrzanów  
5  BAL JAKUB 4785km / M20KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOKOK 
6  BAL KATARZYNA 21510km / K20KRAKÓWOKOK 
7  BALON ANDRZEJ 5525km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
8  BALUTA ANNA 28610km / K20KRAKÓWXRUNNERSOKOK 
9  BANASZAK MAGDALENA 5110km / K30TRZEBINIAOKOKPowiat 
10 BAŃCZYK MAREK29710km / M20KATOWICE  
11 BARANOWSKI KRZYSZTOF8510km / M30GORZÓW  
12  BARTOSIK MICHAŁ 7810km / M30CHRZANÓWBIEGAM TEAMOKOKPowiat Chrzanów 
13  BARTULA SYLWIA  5km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓW OKPowiat  
14  BARTUŚ DAWID 5445km / M30MYŚLENICEOKOK 
15 BARTYZEL MICHAŁ6265km / M30KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAM  
16 BARTYZEL PAWEŁ6275km / M30KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAM  
17  BASTA GRZEGORZ 20710km / M40CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMOKOK 
18 BASTER TOMASZ10810km / M40KRAKÓWJW 4686OKOK 
19 BĄK JANUSZ145km / M30RUDA ŚLĄSKABIEG DLA CHRYSTUSA  
20  BEBAK MARCIN 8810km / M30LIBIĄŻOKOKPowiat 
21 BERGEL ROBERT22510km / M30KOBYLANYZAWIESZÓW BIEGA  
22  BĘBENEK MIECZYSŁAW 17610km / M50JAWORZNONIEZRZESZONYOKOK 
23  BIAŁEK ALEKSANDRA 3945km / K20SOSNOWIECOKOK 
24  BIAŁEK ARTUR 12310km / M30SOSNOWIECOKOK 
25  BIAŁOGRZYWY RAFAŁ  10km / M40CHRZANÓW OKPowiat Chrzanów  
26  BIAŁY MACIEJ 13310km / M30CHRZANÓWCITYOKOKPowiat Chrzanów 
27  BIEDROŃ DARIA 4955km / K16LIBIĄŻOKOKPowiat 
28  BIEDROŃ KRZYSZTOF 26510km / M40LIBIĄŻOKOKPowiat 
29  BIEDROŃ OLAF 4965km / M16LIBIĄŻOKOKPowiat 
30  BIELECKA ILONA 30010km / K40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat Chrzanów 
31  BIELIK RADOSŁAW 32210km / M30KRAKÓWWKURW_TEAMOKOK 
32  BIENIEK BARTŁOMIEJ 31210km / M20PŁAZAOKOKPowiat Chrzanów 
33  BIERONSKI MARIUSZ 5225km / M30DABROWA GORNICZAOKOK 
34  BIEROŃSKI TOMASZ 17010km / M30DANKOWICEOKOK 
35 BIESZCZAD DAWID12510km / M20ŚWIĘTOCHŁOWICESEKCJA MORSOWANIA I LODOWEGO PŁYWANIA TERMOKLINAOKOK 
36  BIESZCZAD KAMIL 12410km / M16ŚWIĘTOCHŁOWICESEKCJA MORSOWANIA I LODOWEGO PŁYWANIA TERMOKLINAOKOK 
37  BIGAJ ARKADIUSZ 9310km / M40LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat 
38  BIGAJ PATRYK 4985km / M20BOLĘCINRAMBOOKOKPowiat 
39 BILSKI JACEK50710km / M40CHRZANÓW Powiat Chrzanów 
40  BITTNER ŁUKASZ 5515km / M40TARNOWSKIE GÓRYTEAM PAPRYOKOK 
41  BLASZCZYK IWONA 3955km / K40TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat 
42  BŁASZCZYK NATALIA  10km / K30GLIWICE OK  
43  BŁASZCZYK PIOTR 32010km / M40MŁOSZOWAPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat 
44  BOBA MONIKA 3385km / K40JAWORZNOJAWORZNO RUNNERSOKOK 
45  BOGACZ MONIKA 3805km / K30CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
46  BOGACZ ZUZANNA 3825km / K16CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
47  BOGUCKA KAMILA 3725km / K30KATOWICEOKOK 
48  BOGUCKI PRZEMYSŁAW 4925km / M30KATOWICEOKOK 
49  BOHM MARIUSZ 28710km / M50MYSŁOWICEOKOK 
50  BOJCZUK WŁADYSŁAW 6035km / M60BRZESZCZEKOLOROWA DRUŻYNA NESSI/SPEED TEAM BRZESZCZEOKOK 
51  BOLEK GREZLIKOWSKA KATARZYNA  5km / K30LIBIĄŻ OKPowiat  
52  BOROŃ TOMASZ  5km / M40TYCHYRUNHOGS TYCHY OK  
53  BOŚ PRZEMYSŁAW 15510km / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
54  BRYCH-PAJAK EWA  10km / K40CZĘSTOCHOWAJKLA JAWOR JAWORZNO OK  
55  BRZDĘK ANITA 61410km / K30ZAWIERCIELEŚNI OLIMPIJCZYCYOKOK 
56  BRZEZIŃSKA ANNA  10km / K30WOLBROM OK  
57  BRZÓSKA WIESŁAW 4565km / M70CHRZANÓWBRAKOKOKPowiat gM 
58  BUĆKO MARCIN 19110km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJOKOK 
59  BUKAŁA JAROSŁAW 61910km / M40BIERUŃBIE-RUNOKOK 
60  BUKOWSKA ELŻBIETA 3915km / K40ZDZIĘSŁAWICEBUKOWSZCZAKI TEAMOKOK 
61  BUKOWSKI DAWID 3925km / M16ZDZIĘSŁAWICEBUKOWSZCZAKI TEAMOKOK 
62  BUKOWSKI PIOTR 11410km / M40ZDZIĘSŁAWICEBUKOWSZCZAKI TEAMOKOK 
63  BURDA MARCIN 15410km / M40ŻORYSBD ENERGETYK RYBNIKOKOK 
64  BURNAGIEL AGATA 6810km / K50LESZCZYNYHRMAX ŻORYOKOK 
65  BURYŚ BARTŁOMIEJ 5905km / M16TRZEBINIAMKSW TRZEBINIAOKOKPowiat 
66  CHOJNOWSKA MARTA 23710km / K30LIBIĄŻOKOKPowiat  
67  CHOLEWA TOMASZ 14410km / M40CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat Chrzanów 
68  CHOLEWA ZDZISŁAW 14510km / M70CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat Chrzanów 
69  CHOWANIAK JOANNA 3455km / K20CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
70  CHOWANIAK KRZYSZTOF 6410km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat Chrzanów 
71  CHRZANOWSKA NATALIA 31610km / K20RADZIŁÓWWKURW_TEAMOKOK 
72  CHRZĄSZCZ MIROSŁAW 13710km / M50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat Chrzanów 
73  CHRZĄŚCIK EWELINA 5455km / K20KRAKÓWPRO 366OKOK 
74  CHUDY DAWID 6910km / M30PRZECISZÓWOKOK 
75  CICHY KRZYSZTOF 3495km / M16CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
76  CICHY RAFAŁ 3505km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
77  CIERESZKO STANISŁAW 4975km / M30CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
78  CIEZAK MAGDALENA 12010km / K30JAWORZNOOKOK 
79  CUBER ŻANETA 26010km / K30LĘDZINYGRUPA POŚCIGOWAOKOK 
80  CUPIAŁ SEBASTIAN 5095km / M30KRZESZOWICEOKOK 
81  CUPIAŁ TOBIASZ 5105km / M16KRZESZOWICEOKOK 
82  CYWICKI PIOTR 10210km / M30CHRZANÓWOKOKPowiat Chrzanów 
83  CZAJA EMANUEL  10km / M20TRZEBINIA OKPowiat  
84  CZARNECKA JOLANTA 3905km / K50CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
85  CZARNECKI MARCIN 28110km / M30OLKUSZOKOK 
86  CZARNOTA PIOTR 56010km / M30KATOWICEOKOK 
87  CZARNY ŁUKASZ 4335km / M30KRAKÓWWKURW_TEAMOKOK 
88  CZECHOWICZ KAMIL 32310km / M20CHEŁMEKOKOK 
89  CZERNACHOWSKI MAREK 3855km / M40TARNOWSKIE GÓRYVEOLIA POŁUDNIEOKOK 
90  CZERNIK ANNA 24710km / K30TYCHYOKOK 
91  CZERNIK PIOTR 24110km / M30TYCHYOKOK 
92  CZERWIŃSKI ADAM  10km / M30WIELICZKAMAX-FLIZ EKSPEDYCJA OK  
93  CZESZYK MALGORZATA 2310km / K30KROSNAOKOK 
94 CZOPKIEWICZ SYLWIA6015km / K30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓW Powiat gM 
95  CZUCZ ALEKSANDRA 3745km / K30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
96  CZUCZ MICHAŁ 7110km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat Chrzanów 
97  CZYCZYLO EMILIA 3275km / K60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat gM 
98  CZYCZYLO WLADYSLAW 2410km / M60CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOKPowiat Chrzanów 
99  CZYŻYKOWSKI MARCIN  10km / M40ŚWIĘTOCHŁOWICESW OBERSCHLESIEN OK