Zawody obsługuje firma Datasport

Nocna Dycha Kopernika, Nocna Piątka Kopernika
Toruń, 11 sierpnia 2018 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1855
Odebrało numery: 1274

Liczba opłaconych zawodników: 1295
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABCZYŃSKI ROBERT 69910km / M45ŚWIECIESOLIDARNOŚĆ POLEDNOOKOK 
2  ABU NAHIA KARIM 79210km / M25TORUŃNADAKTYWNI TORUŃOKOK 
3  ADAMCZUK ŁUKASZ 49810km / M35ZAGRODNOOKOK 
4  ADAMCZYK EDYTA 3710km / K35WŁADYSŁAWOWO-OKOK 
5  ADAMCZYK WOJCIECH 15910km / M55KRAKÓWWEST COAST RUNNERS CYPRUSOKOK 
6  ADAMIAK ALEKSANDER 82610km / M40SWARZĘDZ1RWT POZNAŃOKOKSluzbyMundurowe 
7  ADAMIAK KAROLINA 13725km / K40SWARZĘDZOKOK 
8  ADAMOWICZ MIKOŁAJ  10km / M18RZEPIN OK  
9  ADRJAN DARIUSZ 71310km / M55WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEOKOK 
10  AGACIAK ELŻBIETA 28610km / K40RZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKIBIEGAM BO MUSZĘ.OKOK 
11  ALEKSANDROWICZ TOMASZ 40810km / M25CHEŁMNO69 SPOKESOKOK 
12  ALEKSY MAŁGORZATA 11235km / K45TORUŃAPATOROKOK 
13  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 3610km / M40KRAKÓWOKOK 
14  AMBROZIAK MARCIN 37210km / M30RYNDĄBROWSKITEAMOKOK 
15 AMELCHANKA ALIAKSEI14495km / M18MIŃSKACHILLES-LESZNO  
16 AMROZIEWICZ BEATA13265km / K25KROBIAOKOK 
17  ANDREJCZUK KAROLINA 12995km / K35PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOKOK 
18 ANDRUKONIS ALEKSANDRA80110km / K30WŁOCŁAWEK-OKOK 
19  ANDRZEJCZAK JOANNA 81710km / K25ŁĘCZYCAOKOKSluzbyMundurowe 
20 ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA93710km / K30TORUŃ-OKOK 
21  ANIOŁA PRZEMYSŁAW  10km / M40GŁOGÓWEK OK  
22 ANTCZAK KRZYSZTOF287610km / M40KOŚCIELNA WIEŚPARKRUN KALISZ OK 
23 ANTOSZCZYSZYN KAROLINA 5km / K25BRZEGWALVET OK  
24  ARACH PRZEMYSŁAW 17210km / M35BYDGOSZCZOKOK 
25 ARTWIK ADAM14395km / M15WESEL  
26  AUGUSTYNIAK PAWEŁ  10km / M30ROKIETNICA OK  
27  BABALSKA JOANNA 23810km / K30POKRZYDOWOĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYMOKOK 
28  BACZULIS MAGDALENA  10km / K40SZCZECINSZCZECIN OK  
29  BACZYŃSKI MACIEJ 61810km / M35BYDGOSZCZRODZINAPLOKOK 
30  BAJMLER ANNA 11435km / K40TORUNOKOK 
31  BAK MICHAŁ 45610km / M25LUTUTÓWOKOK 
32  BALCERAK MAGDALENA  10km / K40TORUŃ OK  
33  BALCERZAK DOROTA 14010km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
34  BALINOWSKA MARTA  10km / K40GOLUB-DOBRZYNLARIX OK  
35  BALINOWSKI MARCIN  10km / M40GOLUB-DOBRZYNJUNIPERUS OGRODY OK  
36  BAŁAZY ADRIANA  5km / K40WARSZAWA OK  
37  BANACH KAROLINA 5725km / K35WĄGROWIECMAMY BIEGAMYOKOK  
38  BANACHOWSKA ALICJA  10km / K35BRZEGWALVET OK  
39  BANACHOWSKI WALDEMAR 14385km / M40BRZEGWALVET OK 
40  BANASIAK CEZARY  5km / M40TORUŃ OK  
41  BANASZKIEWICZ KATARZYNA 11510km / K50KACZORYOKOK 
42  BANCEWICZ JOANNA 17410km / K35GRUDZIĄDZOKOK 
43 BANDEL ADAM98510km / M30ŁÓDŹ  
44  BARANOWSKI KRZYSZTOF 29910km / M18TORUŃOKOK 
45  BARANOWSKI ROMUALD  10km / M50PŁOCKDYNAMIC OK  
46  BARANOVSKAJA VESTA 11110km / K25WARSZAWAOKOK  
47  BARAŃSKI KRZYSZTOF 54410km / M25TORUŃBIEGAM BO LUBIĘOKOKSluzbyMundurowe 
48  BARAŃSKI PRZEMYSŁAW 14015km / M25TRZEBIATÓWKM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓWOKOK 
49  BARCZAK AGNIESZKA 11785km / K35JANIKOWOAGNIESZKABOKOK 
50 BARSZCZ PATRYK 10km / M18TORUŃ- OK  
51  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 94010km / M40TORUŃMARATONYPOLSKIE.PLTEAMOKOKSluzbyMundurowe 
52  BARTNICKI KAROL 48310km / M30TORUŃWYBIERZOKOK 
53  BARTOSZYŃSKI MARCIN  5km / M40TORUŃRAW-STUDIO REKLAMY OK  
54  BARTYGA EWELINA 71110km / K35SZCZECINBEZ KLUBUOKOK 
55  BARWIŃSKA SYLWIA  5km / K35JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE OK  
56  BARWIŃSKI JAROSLAW  10km / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICE OK  
57  BATKO MARIUSZ  10km / M40NOWA SÓLNIEZRZESZONY OK  
58  BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR 89510km / M35GRUDZIĄDZV RUNNEROKOK 
59 BĄK BOGDAN12445km / M60BYDGOSZCZ-OKOK 
60  BECHERT MACIEJ 13310km / M45GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOK 
61  BEDNARZ KATARZYNA 6310km / K40KOŁOBRZEGOKOK 
62  BEDNARZ MONIKA  10km / K20WROCŁAW OK  
63 ZAWODNIK ANONIMOWY13465km / K35 -OKOK 
64  BEM WOJCIECH 92810km / M30TORUŃOKOK 
65  BETA MALGORZATA  10km / K35PRABUTY OK  
66  BETKA MARTA 11635km / K30DOBRCZOKOK 
67  BETKE NATALIA  10km / K30GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNO OK  
68  BIELECKA IWONA  10km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCLAW OK  
69  BIERNACKA ANNA  5km / K35BYDGOSZCZ OK  
70  BIERNACKA MAGDALENA 60010km / K25ŻOŁĘDOWOOKOKSluzbyMundurowe 
71  BIERNAT ADAM 12895km / M30OLSZTYNOKOK 
72  BIERNAT MAGDALENA  10km / K35INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAW OK  
73  BIEROWIEC MAGDALENA  10km / K30TORUŃBERKI OK  
74  BIERYT MAGDALENA 12425km / K25BYDGOSZCZPOLIFAXOKOK 
75  BINASZEWSKI ADAM 13175km / M35TORUŃDLA MAJKIOKOK 
76  BINCZARSKI BARTOSZ  10km / M30WŁOCŁAWEK OK  
77 BINCZARSKI BARTOSZ277910km / M30WŁOCŁAWEK  
78  BINDA JOANNA 42610km / K20BIELSKO-BIAŁAWEGE RUNNEROKOK 
79  BINKOWSKA MAGDALENA 55410km / K30POZNANOKOK 
80  BINKOWSKI MATEUSZ 22910km / M25TORUŃOKOK 
81  BISKUPSKI WALDEMAR 11295km / M50KOSTRZYNWALDEKOKOK  
82  BLACHOWSKA ANNA 76910km / K20LIPNOGKS FABIANKIOKOK  
83  BLASZKOWSKA ANETA  10km / K25OBROWO:) OK  
84  BŁASIAK RADOSŁAW 82810km / M40SZCZECINMOTOCYKLIŚCI DLA DZIECIOKOK 
85  BŁASZKIEWICZ FILIP  10km / M18POZNAŃ OK  
86  BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW 86310km / M25TULISZKÓWMVMOKOK 
87  BŁOŃSKI DARIUSZ 4510km / M50TORUŃRC MŁYNIECOKOK  
88  BOCHUŻYŃSKI MACIEJ 44610km / M45TORUŃZABÓJCY ŚLIMAKÓWOKOK 
89  BOGACIUK MAGDALENA 98610km / K30CIECHOCINEKBIEGAM DLA RYSI OK 
90  BOGDAN NATALIA  10km / K20TORUŃ- OK  
91  BOGDAN WACŁAW 7310km / M45TORUŃOKOK 
92  BOGUSŁAWSKI MARCIN 40410km / M30TORUŃOKOK 
93  BOLEWICZ JOANNA 40210km / K40RADZIEJÓWOKOK 
94  BONIECKI DAMIAN 26810km / M30TORUŃHRMAX TEAMOKOK 
95  BONIEK PAULINA  10km / K30TORUŃ- OK  
96  BORAS JAN 17810km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
97  BORAS KATARZYNA 11385km / K55PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
98  BORCUCH DARIUSZ 50510km / M45WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAOKOK 
99  BORKOWSKA EWELINA 30110km / K30STAWKIOKOK  
100  BORKOWSKI MICHAŁ 13095km / M30TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMOKOK 
101  BORKOWSKI MICHAŁ 13565km / M25ŁABISZYNOKOK 
102 BOROCH DAWID97410km / M35TORUŃ  
103  BOROWIAK MAGDALENA 12410km / K35PIŁAMUNDUR NA ROWERZEOKOK  
104  BOROWICZ ADRIAN 86410km / M18TORUŃOKOK  
105  BOROWICZ ANNA 12205km / K35BYDGOSZCZOKOK 
106  BOROWICZ JOANNA 14610km / K30LIPNOOKOK 
107 BOROWICZ KATARZYNA14425km / K45TORUŃ  
108  BOROWICZ ROBERT 98810km / M45TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ OK 
109  BOROWSKI MARCIN  10km / M35POZNAŃKB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINA OK  
110  BORUTA PRZEMYSŁAW 12475km / M30GDYNIABORUCIK TRI TEAMOKOK 
111  BOULGE BEATA 13745km / K45BYDGOSZCZOKOK 
112  BRAC GRAZYNA 29110km / K60GRUDZIĄDZ-OKOK 
113  BRAC MARIAN 29210km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBOKOK 
114  BRAC-WALCZYK MALGORZATA 277410km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ OK 
115  BRATKOWSKA RENATA  10km / K40TORUŃ OK  
116  BRAUN WALDEMAR 86710km / M45GOLUB-DOBRZYŃOKOKSluzbyMundurowe 
117  BRODA SZYMON 81110km / M18JABŁONOWO POMORSKIEOKOK 
118  BRODACKI IGOR 96810km / M15BYDGOSZCZOKOK 
119  BRODACKI WALDEMAR 146310km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWY OK 
120  BRODNICKA KAROLINA 94410km / K25TORUŃKM PROJECTOKOK 
121  BRUCHMANN AGNIESZKA 13415km / K25REDARUNEDAOKOK 
122  BRUCHMANN KAROL 76010km / M30REDARUNEDAOKOKSluzbyMundurowe 
123  BRUKARZEWICZ MACIEJ 40510km / M30TORUŃ-OKOK 
124  BRYK RAFAŁ 18510km / M30TORUŃOKOK 
125  BRYLSKI FILIP 63810km / M18WŁOCŁAWEKOKOK 
126  BRYLSKI ŁUKASZ 12615km / M30WARSZAWAKB SPORTING MIĘDZYZDROJEOKOK 
127  BRYLSKI ZBIGNIEW 13695km / M60WŁOCŁAWEKOKOK 
128  BRYNDA MARCIN 46310km / M30OLECKOMLKS CZARNI OLECKOOKOKSluzbyMundurowe 
129  BRZĄKALSKI ANDRZEJ 25710km / M30MURZYNOWOMEBLEX TEAM PŁOCKOKOK 
130  BRZESKA EWA 42310km / K25STRZELCE KRAJEŃSKIEWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOKOK 
131  BRZEZIŃSKA ANNA 30510km / K35POZNAŃOKOK 
132  BRZEZIŃSKA MARTA 64610km / K25BYDGOSZCZOKOK 
133  BRZOZOWSKI RAFAŁ 99410km / M40TYCHOWODLA MAJKIOKOK 
134  BUCZKOWSKA MAGDA 11975km / K35STRZELNOSTRZELNO BIEGAOKOK 
135  BUCZKOWSKA MAŁGORZATA 13625km / K35RYNOKOK 
136  BUCZKOWSKI TOMASZ 11985km / M40STRZELNOOKOK 
137  BUCZYŃSKA AGNIESZKA 32710km / K30TORUŃWKURW_TEAMOKOK 
138  BUDINDORF AGNIESZKA 16010km / K40WŁOCŁAWEKOKOK 
139  BUDNIK BARTOSZ  10km / M15INOWROCŁAW OK  
140 BUDNY BŁAŻEJ 5km / M30INOWROCŁAWBARBELL SQUAD OK  
141  BUDZYŃSKA PAULA 14075km / K25TORUŃLOOK AHEADOKOK 
142  BUKOWSKA KAROLINA 70810km / K35TORUŃOKOK  
143 BUKOWSKI MACIEJ278810km / M30INOWROCŁAW  
144  BULAK MATEUSZ 54910km / M25PARKOWOOKOK 
145 BULARZ ERYK14065km / M25DARŁOWOOKOK 
146  BURDACH ROBERT 61310km / M35ŁUBIANKAV RUNNEROKOK 
147  BURDELAK MATEUSZ 82910km / M25BARCINOKOK 
148  BURDZY MAREK 24210km / M25OSIECZNICAOKOK 
149  BUREK BARTOSZ 51010km / M30POZNAŃSĘDZIOWIE PZUNIHOKEJAOKOK 
150  BUSZYNIEWICZ JERZY 6810km / M60PISZOKOK 
151  BUTOWSKI KRZYSZTOF 86610km / M35TORUŃSTUDIO NIERUCHOMOŚCIOKOK 
152  BYSTRAM ALEKSANDRA 710km / K50PUCKTRI-SEA WŁADYSŁAWOWOOKOK 
153  CACKOWSKI BARTOSZ 277110km / M25TORUŃCSAIU OKSluzbyMundurowe 
154  CAŁA EDYTA  10km / K40MOGILNONATURAL TEAM OK  
155  CAŁY ADAM  10km / M30WROCŁAW / SOBÓTKA#SOBASTEAM OK  
156 CAŁY JOANNA 10km / K40WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA OK  
157  CAPUTA ANDRZEJ 7210km / M35STRZELNOOPEN FINANCEOKOK 
158  CAPUTA PAWEŁ  5km / M30STRZELNOSZOSA KUJAWY OK  
159  CAPUTA URSZULA 11545km / K60STRZELNOOKOK 
160  CAROLAK EWA 11875km / K20BUDZISŁAW KOŚCIELNYOKOK 
161  CENDROWSKI GRZEGORZ 3810km / M18CHEŁMNO95021904585OKOK  
162  CETNARSKA KAROLINA 11245km / K25KOSOWIZNAOKOK 
163  CHACHOWSKA ANITA 18610km / K35CHEŁMŻAOKOK  
164  CHARA PIOTR 96410km / M30TORUŃOKOK 
165  CHMIELEWSKI BARTOSZ 88310km / M25RYPINOKOKSluzbyMundurowe 
166  CHMIELEWSKI MARCIN 44810km / M40SZCZECINOKOK  
167  CHODANIONEK AGNIESZKA 13895km / K45ZGORZELECOKOK 
168  CHODANIONEK ERNEST 89110km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOKOK 
169  CHOJNACKA KAROLINA 65210km / K35TORUŃOKOK 
170  CHOJNOWSKI GRZEGORZ 95510km / M30BYDGOSZCZOKOK 
171  CHOŁOTA MAREK 19710km / M35PIŁABIEGOWY ŚWIATOKOK 
172  CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA  5km / K40TORUŃRUN FOR FUN OK  
173  CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW 13335km / M30WARSZAWAWARSZAWIAKYOKOK 
174  CHRAPKOWSKI MARCEL 11445km / M35WŁOCŁAWEKMARCEL TEAMOKOK 
175 CHROSTEK ADAM15310km / M40POZNAŃOKOK  
176 CHROSTEK DOROTA15210km / K40POZNAŃOKOK  
177  CHRZANOWSKA CECYLIA  10km / K55LISEWOAKTYWNE LISEWO OK  
178  CHRZĄSZCZ BARTOSZ 63110km / M18PAKOŚĆBRZEZIŃSKI RUN CLUBOKOK 
179  CHUDZIK ADAM 22210km / M35PŁOCK-OKOK 
180  CHYLEWSKI DAMIAN 12585km / M18TORUŃMKL TORUŃOKOK 
181 CIARKOWSKI MIROSŁAW13875km / M35INOWROCŁAW-OKOK 
182  CICHACKI SYLWESTER 14185km / M25WARSZAWAOKOK 
183  CICHOCKA ANNA 50010km / K50KWIDZYNOKOK 
184  CIEMIELEWSKI PIOTR 67310km / M30TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMOKOK 
185  CIESIELSKA ILONA 35110km / K40CIECHOCINOKOK  
186  CISKA DARIA 20310km / K30TORUŃOKOK 
187  CISKI PRZEMYSŁAW 20110km / M30TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLOKOK 
188  CISKI ZBIGNIEW 20210km / M55TORUŃSM KOPERNIKOKOK 
189  CIŻMOWSKA BARBARA 12005km / K60KĘPICEOKOK 
190  CYRKLAFF DARIUSZ  10km / M25LISEWO OK  
191  CYRULIK DAMIAN 34010km / M25GRUDZIĄDZV-RUNNEROKOK 
192  CYWINSKI WIESLAW  5km / M15TORUŃ- OK  
193  CZAIŃSKA MARIOLA 28710km / K45TORUŃOKOK 
194  CZAIŃSKI KAMIL 92210km / M25KOWALEOKOK 
195  CZAJKA MICHAŁ 47610km / M35TORUŃOKOK 
196  CZAJKOWSKA MARTYNA 13215km / K15TORUŃOKOK  
197 CZAPIEWSKI JAROSŁAW28210km / M40GDYNIATATA KRZYSIA I MATUSIAOKOK 
198  CZAPLICKI MATEUSZ 10710km / M25TORUŃOKOK 
199  CZARNECKA HANNA  10km / K25TORUŃ OK  
200  CZARNECKA KAROLINA 29410km / K35TORUŃKAROLIX TEAMOKOK 
201  CZARNECKI WOJCIECH 78310km / M35PRABUTYSĘDZIOWIE PZUNIHOKEJAOKOK 
202  CZARNEWICZ ALFRED 12065km / M40GRUDZIĄDZOKOK 
203 CZECHOWSKA MALGORZATA13595km / K40INOWROCLAWOKOK 
204  CZECHOWSKI RAJMUND 30310km / M70TORUŃWĘDRÓWKI RODZINNE Z PTTKOKOK 
205  CZECHOWSKI WALDEMAR 74510km / M45SUTTON IN ASHFIELDPOLSKI BIEGACZOKOK 
206  CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 73910km / K40WŁOCŁAWEKANWIL TEAMOKOK 
207  CZERNIA JERZY 49210km / M45STRASZYNRĄCZE STRZAŁY Z MODREGOOKOK 
208  CZERNIA MICHALINA 55810km / K20STRASZYNOKOK 
209  CZERNIAWSKA MALWINA  5km / K30KOSTRZYN NAD ODRĄAMATOR OK  
210  CZERSKI MIKOŁAJ 13995km / M18LUBLINJDJ (JANUSZE I DŻESIKI JOGGINGU)OKOK 
211  CZUK PRZEMYSŁAW  10km / M30TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃ OK  
212 CZWOJDRAK KAROLINA277810km / K40GDYNIA  
213  CZYNSZAK TOMASZ 26010km / M30TORUŃOKOK 
214  CZYŻYKOWSKI DARIUSZ  5km / M45PAPOWO TORUŃSKIE OK