Zawody obsługuje firma DATASPORT
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 558
Odebrało numery: 467

Liczba opłaconych zawodników: 490
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ACHTEL PAWEŁ4995 km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOL  
2  ADAMSKA IWONA 2545 km / K40WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWPOLPOLOK 
3  ADAMSKI RAFAŁ 1045 km / M50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWPOLPOLOK 
4  ANDRUSZKÓW ALEKSANDRA 4805 km / K20TRZEBNICAPOLPOLOK 
5  ANKLEWICZ MAGDALENA 2515 km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
6 ANTONISZYN DARIUSZ3445 km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
7  ARDELLI MAREK  5 km / M30WYSOKABIKE FINGER WAŁBRZYCH TEAMPOLPOL   
8  ATLAK DARIUSZ 3985 km / M20SULIKÓWZŁOŚLIWE DELIFNYPOLPOLOK 
9  BABIICHUK IHOR  5 km / M20TWARDOGÓRAUKRUKR  
10 BABIICHUK IHOR5095 km / M20TWARDOGÓRAUKRUKR  
11  BAJ MARCIN 2645 km / M40SMOLECSŁONECZNE PATOLEPOLPOLOK 
12  BAJEWSKA WIOLETTA 1415 km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))POLPOLOK 
13  BALA WITOLD 135 km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
14  BALICKI PIOTR 245 km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOLOK 
15 ZAWODNIK ANONIMOWY4395 km / M50 POLPOLOK 
16 BANDROWICZ - BURMISTRZ PRUSIC IGOR15 km / M40PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEPOLPOLOKG. Prusice 
17  BARAN MARTA 4875 km / K30ŻMIGRÓDRODZINAPOLPOLOK 
18  BARANOWSKA RENATA  5 km / K30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL   
19  BARCZAK KAŚKA 4845 km / K30TRZEBNICAPOLPOLOK 
20  BARTKOWIAK HUBERT 4725 km / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
21  BECKER KAROLINA 4245 km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
22  BEDNAREK PIOTR 1845 km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
23  BEHRENDT PAWEŁ 4335 km / M30TORUŃOIRP WROCŁAW / KALOS KAGATOSPOLPOLOK 
24  BEKACZ STANISŁAW 615 km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAPOLPOLOK 
25  BELKA MICHAŁ 95 km / M30WROCŁAWGRUDIRUNNERPOLPOLOK 
26  BERNARDELLI MACIEJ 4175 km / M30WROCŁAWRUN4FUN.PLPOLPOLOK 
27  BEŚKA DAMIAN 3995 km / M20SKOKOWAZŁOŚLIWE DELIFNYPOLPOLOKG. Prusice 
28  BEZDEL ANNA  5 km / K40BOLKÓWBOLKÓW TEAMPOLPOL   
29  BIELAWSKI JAN  5 km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWAPOLPOL   
30  BŁĘDOWSKA ALEKSANDRA 4065 km / K30TRZEBNICA1981POLPOLOK  
31  BŁOŃSKI MAREK 3625 km / M30KŁODZKOEBIEGI.PLPOLPOLOK 
32 BŁOŃSKI MARIAN4775 km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
33  BOJEK BEATA 455 km / K40RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEPOLPOLOK 
34  BOJEK ŁUKASZ 465 km / M30RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEPOLPOLOK 
35  BONCZAROWSKI SEBASTIAN 1315 km / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAPOLPOLOK 
36  BORA ANDRZEJ 1515 km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK  
37  BRONOWICKA JUSTYNA 315 km / K30PAJĘCZAKPOLPOLOK 
38  BRONOWICKI ŁUKASZ 275 km / M30PAJĘCZAKPOLPOLOK 
39  BUCA MAREK 2675 km / M40ZAWONIAPOLPOLOK 
40  BUDZISZEWSKA SANDRA 3025 km / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOK 
41  BUJAK ŁUKASZ 2095 km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
42  BUŁA KRZYSZTOF 1575 km / M30OLEŚNICABRAKPOLPOLOK 
43  BURAS KRZYSZTOF 4535 km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
44  BURKOWSKI STANISŁAW 5035 km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOL  
45  BURYŁO KRZYSZTOF 3715 km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
46  BYSTROWSKA WIOLETTA 3305 km / K30KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
47  BYSTROWSKI RAFAŁ 3295 km / M40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
48  CAŁY ALICJA 3225 km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
49  CEDZYŃSKI KRYSTIAN 1545 km / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
50  CHEBA ARIEL  5 km / M20RAWICZNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOL   
51  CHŁOPEK JAROSŁAW 775 km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
52 CHMIELARCZYK JAROSŁAW1755 km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOK  
53  CHOLEWA ADRIAN 3355 km / M20TWARDOGÓRAPOLPOLOK 
54  CHOWAŃSKI TOMASZ 2265 km / M30MIĘDZYBÓRZMIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
55  CHRĄCHOL KRZYSZTOF 3375 km / M30SKOKOWAPOLPOLOKG. Prusice 
56  CHRUSZCZ-FIGIEL MAGDALENA 1995 km / K30OPOLEFIDŻI TEAMPOLPOLOK 
57 CHRYCZYK-GRUDKOWSKA WERONIKA2915 km / K20TRZEBNICAPOLPOLOK 
58  CHRYCZYK KATARZYNA 3085 km / K20TRZEBNICAAZS AWF KRAKÓWPOLPOLOK 
59  CIEŚLA ANNA 2025 km / K30ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
60  CIEŚLAK ADRIAN 235 km / M20ŻARYCIEŚLAK TEAMPOLPOLOK 
61  CIEŚLAK DANUTA 295 km / K50ŻARYCIEŚLAK TEAMPOLPOLOK 
62  CIEŚLAK KRZYSZTOF 65 km / M50ŻARYCIEŚLAK TEAMPOLPOLOK 
63  CIOROCH MONIKA 1015 km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
64  CZAMARA BEATA 2705 km / K40RAWICZPOLPOLOK 
65  CZERW ANNA 1175 km / K20TRZEBNICAPOLPOLOK 
66  CZERW KONRAD 4605 km / M30TRZEBNICAPOLPOLOK 
67  CZERWIŃSKA KATARZYNA 1825 km / K40SIEMIANICEOBORYGENIPOLPOLOK