Zawody obsługuje firma DATASPORT
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 558
Odebrało numery: 467

Liczba opłaconych zawodników: 490
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ACHTEL PAWEŁ4995 km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZ  
2  ADAMSKA IWONA 2545 km / K40WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
3  ADAMSKI RAFAŁ 1045 km / M50WROCŁAWPARKRUN WROCŁAWOK 
4  ANDRUSZKÓW ALEKSANDRA 4805 km / K20TRZEBNICAOK 
5 ANTONISZYN DARIUSZ3445 km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
6  ARDELLI MAREK  5 km / M30KARWIANYBIKE FINGER WAŁBRZYCH TEAM   
7  ATLAK DARIUSZ 3985 km / M20SULIKÓWZŁOŚLIWE DELIFNYOK 
8  BABIICHUK IHOR  5 km / M20TWARDOGÓRA  
9 BABIICHUK IHOR5095 km / M20TWARDOGÓRA  
10  BAJ MARCIN 2645 km / M40SMOLECSŁONECZNE PATOLEOK 
11  BAJEWSKA WIOLETTA 1415 km / K40KSIĘGINICEKSIĘGINICE BIEGAJĄ :))OK 
12  BALA WITOLD 135 km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
13  BALICKI PIOTR 245 km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOK 
14 ZAWODNIK ANONIMOWY4395 km / M50 OK 
15 BANDROWICZ - BURMISTRZ PRUSIC IGOR15 km / M40PRUSICEATHLETICS TEAM PRUSICEOKG. Prusice 
16  BARAN MARTA 4875 km / K30ŻMIGRÓDRODZINAOK 
17  BARANOWSKA RENATA  5 km / K30MIŁOSZYCEBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA   
18  BARASIŃSKA MARTA 4045 km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
19  BARCZAK KAŚKA 4845 km / K30TRZEBNICAOK 
20  BARTKOWIAK HUBERT 4725 km / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
21  BECKER KAROLINA 4245 km / K30WROCŁAWOK 
22  BEDNAREK PIOTR 1845 km / M30WROCŁAWOK 
23  BEHRENDT PAWEŁ 4335 km / M30TORUŃOIRP WROCŁAW / KALOS KAGATOSOK 
24  BEKACZ STANISŁAW 615 km / M50WIŃSKOSTART ŚCINAWAOK 
25  BELKA MICHAŁ 95 km / M30WROCŁAWGRUDIRUNNEROK 
26  BERNARDELLI MACIEJ 4175 km / M30WROCŁAWRUN4FUN.PLOK 
27  BEŚKA DAMIAN 3995 km / M20SKOKOWAZŁOŚLIWE DELIFNYOKG. Prusice 
28  BEZDEL ANNA  5 km / K40PUCKBOLKÓW TEAM   
29  BIELAWSKI JAN  5 km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWA   
30  BŁĘDOWSKA ALEKSANDRA 4065 km / K30TRZEBNICA1981OK  
31  BŁOŃSKI MAREK 3625 km / M30KŁODZKOEBIEGI.PLOK 
32 BŁOŃSKI MARIAN4775 km / M60ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
33  BOJEK BEATA 455 km / K40RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEOK 
34  BOJEK ŁUKASZ 465 km / M30RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEOK 
35  BONCZAROWSKI SEBASTIAN 1315 km / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOK 
36  BORA ANDRZEJ 1515 km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK  
37  BRONOWICKA JUSTYNA 315 km / K30PAJĘCZAKOK 
38  BRONOWICKI ŁUKASZ 275 km / M30PAJĘCZAKOK 
39  BUCA MAREK 2675 km / M40ZAWONIAOK 
40  BUDZISZEWSKA SANDRA 3025 km / K20WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
41  BUJAK ŁUKASZ 2095 km / M30WROCŁAWOK 
42  BUŁA KRZYSZTOF 1575 km / M30OLEŚNICABRAKOK 
43  BURAS KRZYSZTOF 4535 km / M20WROCŁAWOK 
44  BURKOWSKI STANISŁAW 5035 km / M70ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓD  
45  BURYŁO KRZYSZTOF 3715 km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
46  BYSTROWSKA WIOLETTA 3305 km / K30KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
47  BYSTROWSKI RAFAŁ 3295 km / M40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
48  CAŁY ALICJA 3225 km / K30WROCŁAWOK 
49  CEDZYŃSKI KRYSTIAN 1545 km / M30ŚRODA ŚLĄSKAOK 
50  CHEBA ARIEL  5 km / M20RAWICZNIGHT RUNNERS WROCŁAW   
51  CHŁOPEK JAROSŁAW 775 km / M30WROCŁAWOK 
52 CHMIELARCZYK JAROSŁAW1755 km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK  
53  CHOLEWA ADRIAN 3355 km / M20TWARDOGÓRAOK 
54  CHOWAŃSKI TOMASZ 2265 km / M30MIĘDZYBÓRZMIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
55  CHRĄCHOL KRZYSZTOF 3375 km / M30SKOKOWAOKG. Prusice 
56  CHRUSZCZ-FIGIEL MAGDALENA 1995 km / K30OPOLEFIDŻI TEAMOK 
57 CHRYCZYK-GRUDKOWSKA WERONIKA2915 km / K20TRZEBNICAOK 
58  CHRYCZYK KATARZYNA 3085 km / K20KRAKÓWAZS AWF KRAKÓWOK 
59  CIEŚLA ANNA 2025 km / K30ŻMIGRÓDOK 
60  CIEŚLAK ADRIAN 235 km / M20ŻARYCIEŚLAK TEAMOK 
61  CIEŚLAK DANUTA 295 km / K50ŻARYCIEŚLAK TEAMOK 
62  CIEŚLAK KRZYSZTOF 65 km / M50ŻARYCIEŚLAK TEAMOK 
63  CIOROCH MONIKA 1015 km / K30WROCŁAWOK 
64  CZAMARA BEATA 2705 km / K40RAWICZOK 
65  CZERW ANNA 1175 km / K20TRZEBNICAOK 
66  CZERW KONRAD 4605 km / M30TRZEBNICAOK 
67  CZERWIŃSKA KATARZYNA 1825 km / K40SIEMIANICEOBORYGENIOK