Zawody obsługuje firma Datasport

7. PKO Białystok Półmaraton
Białystok, 05 maja 2019 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Jednostka - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 5505
Odebrało numery: 4752

Liczba opłaconych zawodników: 4994
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMOWICZ DANIEL 53375km / M30MICHAŁOWOBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOKOK 
2  ABRAMOWICZ DOMINIK 308821km / M30WARSZAWAOKOK 
3  ADAMCZAK MAŁGORZATA  21km / K40GRODZISK WIELKOPOLSKI OK  
4  ADAMCZAK PRZEMYSŁAW 77321km / M40GRODZISK WLKP.OKOK  
5  ADAMCZYK ILONA 239321km / K40BIAŁA PODLASKAKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGAOKOK 
6  ADAMCZYK JULIA 151121km / K20WARSZAWA12TRI.PLOKOK 
7  ADAMCZYK MARIA  21km / K40PUŁAWY OK  
8 ADAMIAK ARKADIUSZ405921km / M205MBOTOKOKWOT 
9  ADAMIAK MICHAŁ 264621km / M20WARSZAWAOKOK 
10 ADAMIAK PAULINA56535km / K20CIECHANÓWCIECHANÓWOKOK 
11  ADAMIAK ROBERT 345521km / M50CIECHANÓWTEAM ADAMIAK CIECHANÓWOKOK 
12  ADAMOWICZ ADAM 167321km / M40BIAŁYSTOKOKOK 
13  ADAMOWICZ ANTONINA 54625km / K12BIAŁYSTOKOKOK 
14  ADAMOWICZ KATARZYNA 115721km / K30KRAKÓWGREENPOWEROKOK 
15  ADAMOWICZ MAGDALENA 70221km / K20WARSZAWAOKOK  
16  ADAMOWICZ PAWEL 61521km / M40ŁÓDŹBSH RUNNING TEAMOKOKPrzedsiebiorca 
17  ADAMOWICZ PIOTR 55145km / M12ŁÓDŹADAMOWICZ TEAMOKOK 
18  ADAMOWSKA JUSTYNA 351621km / K30WARSZAWAOKOK 
19  ADAMSKA PAULINA 211221km / K20ĆMIELÓWOKOK 
20  ADAMSKI KRZYSZTOF 77921km / M20BIAŁYSTOKOKOK 
21  ADAMSKI PIOTR 49321km / M40HIPOLITÓWPKBI TEAMOKOK  
22  ADAMSKI TOMEK 252521km / M40BIAŁYSTOKUNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKUOKOKAMP 
23  ADAMUS KATARZYNA 362221km / K40PIASECZNODECATHLON PIASECZNOOKOK  
24  ADAMUSZEK EWELINA 226121km / K20KATOWICEOKOK  
25  AFALTOWSKI GRZEGORZ 319021km / M30KĄKOLEWNICAMIĘDZYRZECKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
26  AFANASYEVA YANA 171921km / K20KRAKOWULMA`S TEAMOKOK 
27 AGACIŃSKI TADEUSZ54821km / M50POZNAŃSERIKON TEAMOKOK 
28 ALBIGOWSKA MAGDALENA363321km / K30KRACZKOWAROSSMANNOKOK 
29  ALBRECHT DARIUSZ 220221km / M40ARENDALACTIV EAGLES PROOKOK 
30  ALCER KRZYSZTOF 46621km / M30WARSZAWAOKOK 
31 ALEKSANDROWICZ GRZEGORZ366821km / M30SOKÓŁKA  
32  ALEKSANDROWICZ JOANNA 172521km / K30SZCZECINOKOK 
33 ALEKSANDROWICZ ŁUKASZ323821km / M40WARSZAWA  
34 ALEKSANDROWA NADEZDA371421km / K30MOSKWARUN4FUN.BY  
35  ALEKSIEJUK ADAM 186421km / M30KLESZCZELE1PBOT 14 BATALION LEKKIEJ PIECHOTYOKOKSluzbyMundurowe 
36  ALEKSIUK KATARZYNA 54385km / K30BIAŁYSTOKOKOK 
37  ALENS ARE 52705km / M12JANUPEOKOK 
38  ALIUSHKEVICH ALIONA 359521km / K30MINSK#FOLLOWMINSKOKOK 
39  ALTMAN JAKUB  21km / M30PŁOŃSK OK  
40  AMAKO EMMANUEL 63465km / M20BIAŁYSTOK-OKOK 
41  AMATO GIUSEPPE 59965km / M40WARSZAWAOKOK 
42  AMBROZIAK DANIEL 317921km / M30WARSZAWAOKOK 
43  AMBROŻEJ ANDRZEJ 310121km / M50NIEWODNICA KOŚCIELNAWYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I ZARZADZANIAOKOKAMP 
44  ANCHIMIUK ALEKSANDER 55625km / M12BIAŁYSTOKOKOK 
45  ANDREARCZYK WOJCIECH 340521km / M40BRANIEWO4WMBOT/43BLPOKOKSluzbyMundurowe 
46 ANDREENKO DENIS56035km / M20GRODNORUN4FUN.BYOKOK 
47  ANDREICHYK ALEH 3521km / M40GRODNOGRODNOOBLSPORTOKOK 
48  ANDREICHYK KIRYL 50205km / M20GRODNOGRODNOOBLSPORTOKOK 
49  ANDREICHYK NATALLIA 3321km / K40GRODNOGRODNOOBLSPORTOKOK 
50  ANDREJCZUK EWELINA 206821km / K30BIAŁYSTOKCASTOTEAM#OKOK 
51  ANDREJCZUK JÓZEK 54145km / M40POROSŁYBBL BIAŁYSTOKOKOK 
52  ANDREJCZUK WIACZESŁAW 53005km / M50KLEOSINOKOK 
53  ANDRELCZYK TOMASZ 63055km / M20BIAŁYSTOKYELLOWOKOK 
54 ANDRONIK ANA93621km / K20VILNIUSOKOK 
55  ANDRONIK VADIM 43821km / M40VILNIUSOKOK 
56 ANDROSHCHUK ANDREY139521km / M30KYIVOKOK 
57 ANDROSIUK TOMASZ307421km / M30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGA  
58  ANDRUCZYK ARKADIUSZ 46521km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOK 
59  ANDRUCZYK KATARZYNA 46421km / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMOKOK 
60  ANDRUSZKEWICZ WITALI 55521km / M30GRODNORUN4FUN.BYOKOK 
61  ANDRUSZKIEWICZ MICHAŁ 158121km / M30BIAŁYSTOKGLS TEAMOKOK 
62  ANDRUSZKIEWICZ SZYMON 42221km / M40GIŻYCKOOKOK 
63  ANDRZEJAK KATARZYNA 360421km / K20CZARNY BÓROKOK 
64  ANDRZEJCZAK ZBIGNIEW 328121km / M50GDYNIAOKOK 
65  ANDRZEJCZUK KAROL 41821km / M30LUBLINOKOK 
66 ANDRZEJEWSKI MICHAŁ103921km / M20MIĘDZYRZEC PODLASKIFKS CITIUS-ALTIUS-FORTIUSOKOK 
67  ANDRZEJUK BOGUSŁAW 3821km / M40BIAŁYSTOKOKOK 
68  ANIKIEJ MACIEJ 21321km / M30ZAŚCIANKIMACWAY RUNNING TEAMOKOKPrzedsiebiorca 
69  ANIKIEJ PAWEŁ 185121km / M40BIAŁYSTOKMERCEDES-BENZ TEAMOKOK 
70  ANIOŁKOWSKI KRZYSZTOF 54865km / M30WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAOKOK 
71  ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 363221km / M20ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
72  ANKLEWICZ MAGDALENA 57195km / K20WROCŁAW-OKOK 
73 ANNA PAŁACHA402321km / K4010. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJOKWOT 
74  ANSZCZAK MARIUSZ 37921km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
75  ANTCZAK ANNA 58095km / K30WARSZAWAPOLEĆ TAM!OKOK 
76  ANTCZAK ILIANA 13221km / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTRAMALNI DECARUNOKOK 
77  ANTCZAK SZYMON 107521km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ.OKOKSluzbyMundurowe 
78  ANTECKA LUCYNA 155821km / K40ŁOMŻA-OKOK 
79  ANTONCIKAS AUDRYS 179021km / M50JONAVAOKOK 
80  ANTONCIKIENE RIMA 57695km / K50JONAVABEGIMO KLUBASOKOK 
81  ANTONIENKO - PŁOSZCZUK BARBARA 229521km / K40BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOKOK 
82  ANTONOWICZ ADAM 51965km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
83  ANTOSZ MATEUSZ 70921km / M20LUBACZÓWOKOK 
84  ANTUSZEWSKI MICHAŁ 81821km / M20WARSZAWADECATHLON OSTROBRAMSKAOKOK 
85  ANUSZKIEWICZ JOANNA 62615km / K30BIAŁYSTOKBRAKOKOK 
86  APANASEWICZ JERZY 64521km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMOKOK 
87 APANASEWICZ MAGDA 64321km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMOKOK 
88 APTOWICZ DAMIAN53135km / M20BYDGOSZCZOKOK 
89 ARCISZEWSKA PAULINA 5km / K20BIAŁYSTOK OK  
90 ARE ILZE52695km / K20SALASPILSOKOK 
91  ARENDT JOLANTA 175121km / K30STUDZIANKIOKOK 
92  ARENDT PIOTR 175221km / M40STUDZIANKIOKOK 
93  ARMATYS TOMASZ 84221km / M20RACIBÓRZ-OKOK  
94  ARSENIUK MAREK 344821km / M40WISZNICEOKOK 
95  ARTYSIEWICZ MAGDALENA 60085km / K40BIAŁYSTOKOKOK 
96  ARUNAS SERNECKAS  21km / M50VILKAVIŠKIS OK  
97  ASAYEVICH ROMAN 245621km / M50MYSZKÓWOKOK 
98  ASHURKA ALIAKSEY 55385km / M12GRODNORUN4FUN.BYOKOK 
99  ASHURKA ANTON 182921km / M30GRODNORUN4FUN.BYOKOK  
100  ASKIRKA SVIATASLAU 268721km / M20GRODNORUN4FUN.BYOKOK 
101 ASNOWCZYK WALENTY 152921km / M40GRODNONAYAROKOK 
102 ASTACHOW ALEXEJ201421km / M40GRODNORUN4FUN.BYOKOK 
103 ASTACHOW WLADIMIR56015km / M12GRODNORUN4FUN.BYOKOK 
104 ASTACHOWA ALENA56025km / K40GRODNORUN4FUN.BYOKOK 
105  AUGUSTYNIAK ANNA 168421km / K30BIAŁYSTOKOKOK 
106  AUGUSTYNIAK MARIUSZ 24621km / M40MARKIOKOK 
107  AUGUSTYNOWICZ JUSTYNA 53995km / K30BIAŁYSTOKOKOK 
108  AUGUSTYNOWICZ NATALIA  5km / K20OGRODNICZKI OK  
109  AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 61345km / M20OGRODNICZKIBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOKOK 
110  AWRUK AGATA  21km / K30OGRODNICZKINADAKTYWNI OK  
111  AWRUK MAGDALENA 57305km / K30BIAŁYSTOKNADAKTYWNIOKOK 
112  BABICZ IRENEUSZ 97721km / M50HORODYSZCZETEAM I-SPORTOKOK  
113  BABIK KRZYSZTOF 87721km / M20ŹRÓDŁAOKOK 
114 BABIŃSKA AGNIESZKA134921km / K40SŁUPSKOKOK 
115  BABIŃSKI JAROSŁAW 60895km / M50GRABÓWKACIUMBARARUNOKOK 
116  BABULA KAMIL 47421km / M30RZESZÓWPRZEGRANI ZWYCIĘZCYOKOK 
117  BACHAREWICZ AGNIESZKA 160821km / K30WARSZAWAOKOKPrzedsiebiorca  
118  BACKIEL HUBERT 62155km / M12BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOKOK 
119  BACKIEL JAKUB 120821km / M20BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOKOKPrzedsiebiorca 
120  BACKIEL MACIEJ 61635km / M20NIEWODNICA KOŚCIELNASPACE MARINESOKOK 
121  BACKIEL PAWEŁ 62145km / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOKOK 
122  BACZAR JULIA 57925km / K12BIAŁYSTOKOKOK 
123 BACZAR MONIKA58165km / K40BIAŁYSTOKOKOK 
124  BACZAR PIOTR 59721km / M40BIAŁYSTOKOKOK 
125  BAĆMAGA TOMASZ 364321km / M30RADOM18 BIELSKI BATALION POWIETRZNODESANTOWYOKOKSluzbyMundurowe 
126 BADLIK MARCIN405021km / M403.PBOTOKOKWOT 
127  BADOWSKI ANDRZEJ 55565km / M50MICHAŁOWOOKOK  
128  BAGIŃSKA EWELINA 55135km / K30BIAŁYSTOKTEAM WORD BIAŁYSTOKOKOK 
129  BAGIŃSKA JOANNA 53465km / K20BIAŁYSTOKOKOK 
130  BAGIŃSKA OLGA 87821km / K40BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOKOK 
131 ZAWODNIK ANONIMOWY227221km / M40 OKOK 
132 BAGROWSKI MAREK 27821km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAOKOK 
133  BAHOJŁO JOANNA 51975km / K30BIAŁYSTOKOKOK 
134  BAHOJŁO MARCIN 52721km / M30BIAŁYSTOKRODZINAOKOK 
135  BAJ MARZENNA 58835km / K40BIAŁYSTOKOKOK 
136  BAJC MARZENA 223821km / K40LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIOKOK 
137  BAJDA MARCIN 56021km / M40BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOKOK 
138  BAJDA PIOTR 124021km / M50POŁCZYNOUM WŁADYSŁAWOWOOKOK 
139  BAJGUZ ADAM 262221km / M30NOWODWORCEOKOK 
140 BAJKOWSKI KACPER 5km / M12BIAŁYSTOK OK  
141  BAJOR ANGELIKA 356421km / K20OLEŚNICAOKOK 
142  BAJSICKA KATARZYNA 53821km / K30BIAŁYSTOKOKOK 
143  BAKALARSKA MARIOLA 257421km / K50WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOKOK 
144 BAKUN AGNIESZKA59445km / K50EŁK?OKOK 
145  BAKUN ARTUR 59455km / M50EŁKOKOK 
146  BAKUN KAMIL 263821km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
147  BAKUN MONIKA 309521km / K20EŁKOKOK 
148  BAKUNOWICZ SZYMON 57515km / M20SOKÓŁKAFROZENSANDCLUBOKOK 
149  BALAZY AGNIESZKA  21km / K30OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA OK  
150  BALCEROWICZ MACIEJ 279621km / M40GDYNIATOYOTA WALDEROKOK 
151  BAŁABAN EWELINA 56945km / K20SOKÓŁKAOKOK 
152  BAŁABAN PAULINA 12021km / K20SOKÓŁKAOKOK 
153 BAŁABAŃSKA MARZENA63695km / K50BARTOSZYCE  
154  BAŁAJ KRZYSZTOF 256921km / M20CHOJNÓWDECATHLON STRONG TEAMOKOK 
155  BAŁAZY BEATA 57505km / K30BIAŁYSTOKPEWEXOKOK 
156  BAŁDAK PIOTR 17921km / M30BIAŁYSTOKSGOKOKSluzbyMundurowe 
157  BAŁDAN IRENA 52095km / K70KOSMATY BOREKGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAOKOK 
158  BAŁDAN TOMASZ 17021km / M30KOSMATY BOREKGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAOKOK 
159 BAŁDOWSKI RAFAŁ63745km / M30BIAŁYSTOKKABE TEAM  
160  BAŁDYGA MICHAŁ 55121km / M30NOWY DWÓR MAZOWIECKIOKOK 
161 BAŁDYGA PIOTR62315km / M20BIAŁYSTOKDECATHLON BIAŁYSTOKOKOK 
162 BAŁUKA GRZEGORZ337321km / M30BIAŁYSTOK-OKOKPrzedsiebiorca 
163  BAŁULIS RAJMUND 221821km / M20SUWAŁKIOKOK 
164  BANACH ANDRZEJ  21km / M30OLSZTYNLECIMY TUTEJ OKPrzedsiebiorca  
165  BANACH KAROLINA 63021km / K30WĄGROWIECMAMY BIEGAMYOKOK 
166  BANASIAK ANNA 363421km / K30ZGIERZROSSMANNOKOK 
167  BANASIAK ARTUR 272821km / M20WARSZAWAEMPIK RUNNING TEAMOKOK 
168 BANASZEWSKA DOROTA 21km / K30WROCLAWSAMOSAD OK  
169  BANAŚ EWELINA 96621km / K30KIELCEOKOK 
170  BANEK PAWEŁ 245721km / M30JESZKOWICEOKOK 
171  BANIEL WIOLETA  21km / K20GOŁDAP OK  
172 BANKAUSKAITE DOROTA53015km / K20VILNIUSOKOK 
173  BANY ROBERT 135021km / M40SOKOŁÓWEK-OKOK 
174  BAŃKOWSKA ANNA 50025km / K20BIAŁYSTOK18 PUŁK ROZPOZNAWCZYOKOK 
175  BAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ 211021km / M30KRAKÓWVEGE RUNNERSOKOK  
176 BARANIK TOMASZ54285km / M20KSIĘŻYNOOKOK 
177  BARANIUK KRZYSZTOF 54405km / M40SOKÓŁKAOKOK 
178 BARANOW SIARHEI60525km / M30GRODNORUN4FUN.BYOKOK  
179  BARANOWSKA AGATA 153821km / K30PUŁAWYLUBLIN BIEGAOKOK 
180  BARANOWSKA BEATA 334221km / K50SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
181 BARANOWSKA ELWIRA246321km / K20BIAŁYSTOKOKOK 
182  BARANOWSKA EWELINA 52675km / K20BIAŁYSTOKOKOK 
183  BARANOWSKI ADAM 112721km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
184  BARANOWSKI BOGDAN 61165km / M50KOLNOOKOK 
185  BARANOWSKI KAROL 59021km / M30BIAŁYSTOKLU. TECH PROJEKT TEAMOKOK 
186 ZAWODNIK ANONIMOWY303321km / M30 TEAM KOPEĆOKOK 
187  BARANOWSKI MACIEJ 255621km / M20BIAŁYSTOKLU. TECH PROJEKT TEAMOKOK 
188  BARANOWSKI MAREK 46221km / M40WARSZAWAOKOK 
189  BARANOV SERGEY 60025km / M30GRONDORUN4FUN.BYOKOK 
190  BARANSKI IRENEUSZ 22821km / M50MILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
191  BARAŃSKI WACŁAW 225021km / M30HAŻLACHZK CIESZYNOKOKSluzbyMundurowe 
192  BARBARSKA ELŻBIETA 91321km / K40STASI LASOKOK 
193  BARBARSKI IRENEUSZ 91421km / M40POKRZYWNICAOKOK 
194  BARCZAK KATARZYNA 126221km / K40MILEJÓWRUN TEAM MILEJÓWOKOK 
195  BARCZAK TOMASZ 126321km / M40MILEJÓWRUN TEAM MILEJÓWOKOK 
196  BARCZYKOWSKA AGNIESZKA 63821km / K40POZNAŃSTREFA KOMFORTUOKOK 
197  BARCZYKOWSKI GRZEGORZ 63921km / M40POZNAŃOKOK 
198  BARDAN MICHAL  21km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAM OK  
199  BARDAN MICHAŁ 326821km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAMOKOK 
200  BAREJKO RENATA 126621km / K30WARSZAWAOKOK 
201  BARMUTA MAGDALENA 124321km / K30WARSZAWAOKOK 
202  BARNAŚ ILONA 50835km / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOKOK 
203  BARNAŚ PAWEŁ 238121km / M30MŁAWAOKOK 
204  BARSKI TOMASZ 150521km / M30BIELAWABIBA REUNIONOKOK  
205  BARSZCZ PAWEŁ 222121km / M30WĘGRÓWOKOK 
206  BARSZCZ PIOTR 228021km / M30WĘGRÓWOKOK 
207  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 308421km / M40WARSZAWAOKOK 
208  BARTKOWSKI MAREK  21km / M40CZOSNÓWENDURETEAM OK  
209 BARTŁOMIEJ GONCIARZ402821km / M3010. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJOKWOT 
210 BARTŁOMIEJ KAŹMIERSKI402421km / M3010. ŚWIĘTOKRZYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJOKWOT 
211  BARTNICKA JULIA 57105km / K12TUROŚŃ KOŚCIELNAOKOK 
212  BARTNIK JOANNA 83421km / K30WARSZAWAOKOK 
213  BARTOSIEWICZ JAKUB 352621km / M20BIAŁAOKOK 
214 BARTOSZEK KATARZYNA90221km / K40SIEMIANOWICE SLASKIEOKOK 
215  BARTOSZEK RAFAŁ 90121km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOKOK 
216  BARTOSZEWICZ JAN 140321km / M30BIAŁYSTOKBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYOKOK 
217  BARTOSZEWICZ JAROSŁAW  5km / M40BIAŁYSTOK OK  
218  BARTOSZUK MICHAŁ 284621km / M30STARE HOŁOWCZYCEULKS SARNAKIOKOK 
219  BARTYZEL MAREK 261521km / M40ZAWOJAOKOK 
220  BARWICKA IZABELA 53855km / K20SUWAŁKIOKOK 
221  BARWINEK ROBERT 332521km / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
222  BARYSEVICH VIKTAR 201521km / M40ZHEMCHUZNYRUN4FUN.BYOKOK 
223  BARZAŁ ARTUR 60425km / M40OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAOKOK 
224  BARZAŁ DAWID  5km / M12OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGA OK  
225 BASA HUBERT347821km / M30BIAŁYSTOKPKSOKOK 
226  BASAJ PAWEŁ 226321km / M40SUWAŁKIBBL SUWAŁKIOKOK  
227  BASTER ALEKSANDRA 226221km / K20KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
228  BASZKO KRZYSZTOF 74921km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
229  BASZKO RADOSŁAW 18221km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
230 BATURJ ADAM63665km / M40BIAŁYSTOK  
231 BAZHUK SVIATLANA37315km / K40BRESTBREST RUN OK 
232  BAZYLEWICZ HUBERT 46321km / M30WARSZAWAOKOK 
233  BAZYLEWICZ MARCIN 110421km / M20KRASNOPOLOKOK 
234  BAZYLUK ANDRZEJ 165821km / M40BIAŁYSTOKKB ERGOOKOKPrzedsiebiorca 
235  BAZYLUK EWA 75421km / K30CZARNA BIAŁOSTOCKA-STRAŻ GRANICZNAOKOKSluzbyMundurowe 
236  BĄBCZYŃSKA MAŁGORZATA 60035km / K40WASILKÓWOKOK 
237  BĄCZALSKI MARIUSZ 283021km / M40SĘKOWAMARATON GORLICEOKOK 
238  BĄCZYK KRZYSZTOF 53905km / M30BIAŁYSTOKOK