Zawody obsługuje firma Datasport

VII Podkowiańska Dycha
Podkowa Leśna, 26 maja 2019 r.


Drużyna Rodzinna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 745
Odebrało numery: 613

Liczba opłaconych zawodników: 645
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABU NAHIA KARIM 24710km / M20TORUŃNADAKTYWNI TORUŃOKRS 
2  ADAMCZYK ARTUR  10km / M30WARSZAWAWARSAW RUN CLUB   
3  ALEKSANDRZAK SZYMON 31055km / M20PODKOWA LEŚNAUKS-OTRĘBUSYOK 
4 ANDERSON MARCIN33110km / M40WARSZAWAOK 
5 ANDERSON PAWEŁ33210km / M20WARSZAWAOK 
6 ARCHUTOWSKA ALEKSANDRA 10km / K30WARSZAWA Fizjoterapeuta  
7  BABIŃSKI JERZY 30875km / M50NADARZYNOK 
8 BADOWSKI ROBERT13810km / M40WARSZAWAOK 
9  BALIŃSKA AGNIESZKA 9210km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
10 BALIŃSKA FAUSTYNA30475km / K20SZKUCINBALAX TEAMOK 
11  BALIŃSKA KINGA 30295km / K20SZKUCINBALAX TEAMOK 
12  BALIŃSKA MARIA 30305km / K20SZKUCINBALAX TEAMOK 
13  BALIŃSKI WOJCIECH 9510km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOK 
14 BAŁCHANOWSKI RAFAŁ30385km / M30GRODZISK MAZOWIECKIOK 
15  BANACH-KUBIK IZA 53410km / K40PRUSZKÓWOK 
16  BAŃCZYK BARBARA 30165km / K20PODKOWA LEŚNAOK 
17 BARANOWSKA-KORCZYC ANNA17710km / K40WARSZAWAOK  
18  BARANOWSKI KRZYSZTOF  5km / M50ZIELONKATRUCK SHOW TEAM   
19  BARANOWSKI PAWEL  5km / M20ZIELONKATRUCK SHOW TEAM   
20 BARANOWSKI-JESIEN SLAWOMIR42610km / M40KSIĄŻENICEOKRS 
21  BARANSKI IRENEUSZ 53810km / M50MILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKPS 
22  BARAŃSKI PIOTR 11110km / M30PRUSZKÓWOK 
23  BARAŃSKI RAFAŁ 33810km / M20WARSZAWA-OK 
24  BARTNIAK MICHAŁ 28410km / M30NOWA WIEŚ / KOMORÓWOK 
25  BARTOS MARTA 10410km / K30OTRĘBUSYOKPS 
26  BARTOSIEWICZ DARIA 4310km / K30WARSZAWAWESOŁY POKÓJOK 
27  BARTOSZEK PIOTR 6310km / M50NADARZYNOKPS 
28  BARTUŚ MAREK 25610km / M30WARSZAWAOKRS  
29  BARTYKOWSKA MARTA 39710km / K20WARSZAWAOK 
30  BARTYZEL MAJA 7310km / K30WARSZAWADECATHLON TRIATHLON TEAMOK 
31  BASZTA PAWEŁ  5km / M40WARSZAWA   
32  BAULD DOUGLAS 3710km / M40PODKOWA LEŚNAOKPS 
33  BĄDZIUL MARIUSZ  10km / M30RASZYN   
34  BĄK MARCIN 24110km / M20GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKRS 
35  BEDNARSKI PAWEŁ 13210km / M30WARSZAWAOKRS 
36  BELKA RAFAŁ 30785km / M20WARSZAWAOK 
37  BEREDA-SALCZAK STELLA 20310km / K30STARE BUDYBABA Z DZIADEMOKRS 
38  BERLIŃSKI DOMINIK 810km / M40OTRĘBUSYWPRUNNINGOKPS 
39 BERLIŃSKI PAWEŁ30575km / M40WARSZAWAOK  
40  BIAŁOBRZESKI BARTOSZ 50810km / M30RYBIEOK 
41  BIBIK ANDRII 31005km / M30PRUSZKÓWWPRUNNINGOK 
42  BIELAK DAMIAN 19810km / M20PARZNIEWOK 
43  BIELICKA OLIWIA  5km / K20WARSZAWA   
44  BIELIŃSKI RAFAŁ  10km / M40WARSZAWA   
45  BIERNACKI ALEKSANDER 27010km / M40MILANÓWEKOKPS 
46  BINDEK MARTA 36310km / K30WARSZAWAOK 
47 BLICHARZ MAREK53610km / M40REGUŁYOK 
48  BŁACHNIO MACIEJ 40410km / M40UJAZDRANGIFER TEAMOK 
49  BŁASZCZAK KATARZYNA 18910km / K30JANINÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
50  BOGDAŃSKI ZBIGNIEW 18210km / M50WARSZAWAOKRS 
51 BOŃCZYK KAMIL26710km / M40PODKOWA LEŚNAOKPS  
52  BOROWIEC MICHAŁ 35610km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKFizjoterapeuta 
53 BOROWY CEZARY54210km / M50WARSZAWA  
54  BORUSIAK TOMASZ 42810km / M40NOWA WIEŚOK 
55  BORZĄDEK ALEKSANDRA 30055km / K20GRODZISK MAZOWIECKILEGIA RUN CLUBOK 
56  BOŻEK EDWARD 7710km / M60MILANÓWEKOKPS 
57  BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA 51310km / K40GRÓJECOK 
58  BRZEZIŃSKI MACIEJ 23610km / M60PODKOWA LEŚNAPODKOWIAŃSKIE TOWARZYSTWO BIEGOWEOKPS 
59  BRZOSTEK ARTUR 22710km / M30PRUSZKÓWOK 
60  BRZOZOWSKI MACIEJ 21510km / M40WARSZAWANFXOK 
61  BUCZEK PIOTR  10km / M30PRUSZKÓW Fizjoterapeuta RS  
62 BUCZYŃSKI JERZY30965km / M30KRĘCZKIOK 
63 BUDZEWSKI MARCIN8010km / M40WARSZAWAOKRS 
64 CEGŁOWSKA JULIA30995km / K20WARSZAWAOK 
65  CHADRYŚ PAWEŁ 50710km / M30MILANÓWEKOKPS 
66  CHARLEJ IRENEUSZ 36110km / M40MIERZYNWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOK 
67 ZAWODNIK ANONIMOWY38110km / M50 -OKPS 
68  CHMIEL PAWEŁ 43010km / M30ŻABIA WOLAOK 
69  CHMIELEWSKI ŁUKASZ  10km / M30WARSZAWA   
70 CHOJECKI KRZYSZTOF 5km / M30BRWINÓW   
71  CHOJNOWSKI HUBERT 45710km / M30PRUSZKÓWAK43OKRS 
72  CHOLEWIŃSKI PRZEMYSŁAW 44910km / M40PRUSZKÓWOK 
73  CHWAŁEK ALEKSANDER 35010km / M30PRUSZKÓWJUNGHEINRICH TEAMOK 
74  CHYŁKOWSKA DOMINIKA 30710km / K40MILANÓWEKDWÓJKA BIEGAOKPS 
75  CHYŁKOWSKI MICHAŁ 30510km / M40MILANÓWEKDWÓJKA BIEGAOKPS 
76  CIARKA JAKUB 16410km / M20PRUSZKÓWCIARA TEAMOKFizjoterapeuta 
77  CIASTEK BARTŁOMIEJ 3410km / M30PARZNIEWOK 
78  CICHOCKA ANNA 18810km / K40BRWINÓWOKPS 
79  CICHOCKI DARIUSZ 25510km / M40PODKOWA LEŚNAOKPS 
80  CICHOCKI MICHAŁ 25410km / M60PODKOWA LEŚNAOKPS 
81  CICHOCKI PIOTR 18710km / M40BRWINÓWOKPS 
82  CICHOŃ PAWEŁ 15410km / M30PARZNIEWOK 
83  CIERPKA GRZEGORZ 22810km / M40PIASTÓWOKRS 
84  CIESIELSKI MARIUSZ 39810km / M30KAŁĘCZYNDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKRS 
85  CYRA IWONA 42310km / K40WARSZAWAOK 
86  CZAPLIŃSKI JAN  10km / M30BRWINÓWKOMOBIKE SCOTT PS  
87  CZARNECKA KATARZYNA 15210km / K30BRWINÓWWKURW_TEAMOKPS 
88 CZARNECKI DARIUSZ 15610km / M40WARSZAWAAPLAUZOK 
89 CZARNECKI PIOTR30845km / M20GRODZISK MAZOWIECKIOK 
90  CZARNOCKI KRZYSZTOF 37010km / M40PIASTÓWOK 
91  CZARNOCKI MAREK 37110km / M40PIASTÓWOK