Zawody obsługuje firma Datasport

VII Podkowiańska Dycha
Podkowa Leśna, 26 maja 2019 r.


Drużyna Rodzinna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 745
Odebrało numery: 613

Liczba opłaconych zawodników: 645
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABU NAHIA KARIM 24710km / M20TORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOLPOLOKRS 
2  ADAMCZYK ARTUR  10km / M30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL   
3  ALEKSANDRZAK SZYMON 31055km / M20PODKOWA LEŚNAUKS-OTRĘBUSYPOLPOLOK 
4 ANDERSON MARCIN33110km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
5 ANDERSON PAWEŁ33210km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
6 ARCHUTOWSKA ALEKSANDRA 10km / K30WARSZAWAPOLPOL Fizjoterapeuta  
7  BABIŃSKI JERZY 30875km / M50NADARZYNPOLPOLOK 
8 BADOWSKI ROBERT13810km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
9  BALIŃSKA AGNIESZKA 9210km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMPOLPOLOK 
10 BALIŃSKA FAUSTYNA30475km / K20SZKUCINBALAX TEAMPOLPOLOK 
11  BALIŃSKA KINGA 30295km / K20SZKUCINBALAX TEAMPOLPOLOK 
12  BALIŃSKA MARIA 30305km / K20SZKUCINBALAX TEAMPOLPOLOK 
13  BALIŃSKI WOJCIECH 9510km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMPOLPOLOK 
14 BAŁCHANOWSKI RAFAŁ30385km / M30GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
15  BANACH-KUBIK IZA 53410km / K40PRUSZKÓWPOLPOLOK 
16  BAŃCZYK BARBARA 30165km / K20PODKOWA LEŚNAPOLPOLOK 
17 BARANOWSKA-KORCZYC ANNA17710km / K40WARSZAWAPOLPOLOK  
18 BARANOWSKI-JESIEN SLAWOMIR42610km / M40KSIĄŻENICEPOLPOLOKRS 
19  BARANOWSKI KRZYSZTOF  5km / M50ZIELONKATRUCK SHOW TEAMPOLPOL   
20  BARANOWSKI PAWEL  5km / M20ZIELONKATRUCK SHOW TEAMPOLPOL   
21  BARANSKI IRENEUSZ 53810km / M50MILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOKPS 
22  BARAŃSKI PIOTR 11110km / M30PRUSZKÓWPOLPOLOK 
23  BARAŃSKI RAFAŁ 33810km / M20WARSZAWA-POLPOLOK 
24  BARTNIAK MICHAŁ 28410km / M30NOWA WIEŚ / KOMORÓWPOLPOLOK 
25  BARTOS MARTA 10410km / K30OTRĘBUSYPOLPOLOKPS 
26  BARTOSIEWICZ DARIA 4310km / K30WARSZAWAWESOŁY POKÓJPOLPOLOK 
27  BARTOSZEK PIOTR 6310km / M50NADARZYNPOLPOLOKPS 
28  BARTUŚ MAREK 25610km / M30WARSZAWAPOLPOLOKRS  
29  BARTYKOWSKA MARTA 39710km / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
30  BARTYZEL MAJA 7310km / K30WARSZAWADECATHLON TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
31  BASZTA PAWEŁ  5km / M40WARSZAWAPOLPOL   
32  BAULD DOUGLAS 3710km / M40PODKOWA LEŚNAGBRGBROKPS 
33  BĄDZIUL MARIUSZ  10km / M30RASZYNPOLPOL   
34  BĄK MARCIN 24110km / M20GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOKRS 
35  BEDNARSKI PAWEŁ 13210km / M30WARSZAWAPOLPOLOKRS 
36  BELKA RAFAŁ 30785km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
37  BEREDA-SALCZAK STELLA 20310km / K30STARE BUDYBABA Z DZIADEMPOLPOLOKRS 
38  BERLIŃSKI DOMINIK 810km / M40OTRĘBUSYWPRUNNINGPOLPOLOKPS 
39 BERLIŃSKI PAWEŁ30575km / M40WARSZAWAPOLPOLOK  
40  BIAŁOBRZESKI BARTOSZ 50810km / M30RYBIEPOLPOLOK 
41  BIBIK ANDRII 31005km / M30PRUSZKÓWWPRUNNINGPOLPOLOK 
42  BIELAK DAMIAN 19810km / M20PARZNIEWPOLPOLOK 
43  BIELICKA OLIWIA  5km / K20WARSZAWAPOLPOL   
44  BIELIŃSKI RAFAŁ  10km / M40WARSZAWAPOLPOL   
45  BIERNACKI ALEKSANDER 27010km / M40MILANÓWEKPOLPOLOKPS 
46  BINDEK MARTA 36310km / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
47 BLICHARZ MAREK53610km / M40REGUŁYPOLPOLOK 
48  BŁACHNIO MACIEJ 40410km / M40UJAZDRANGIFER TEAMPOLPOLOK 
49  BŁASZCZAK KATARZYNA 18910km / K30JANINÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
50  BOGDAŃSKI ZBIGNIEW 18210km / M50WARSZAWAPOLPOLOKRS 
51 BOŃCZYK KAMIL26710km / M40PODKOWA LEŚNAPOLPOLOKPS  
52  BOROWIEC MICHAŁ 35610km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKFizjoterapeuta 
53 BOROWY CEZARY54210km / M50WARSZAWAPOLPOL  
54  BORUSIAK TOMASZ 42810km / M40NOWA WIEŚPOLPOLOK 
55  BORZĄDEK ALEKSANDRA 30055km / K20GRODZISK MAZOWIECKILEGIA RUN CLUBPOLPOLOK 
56  BOŻEK EDWARD 7710km / M60MILANÓWEKPOLPOLOKPS 
57  BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA 51310km / K40GRÓJECPOLPOLOK 
58  BRZEZIŃSKI MACIEJ 23610km / M60PODKOWA LEŚNAPODKOWIAŃSKIE TOWARZYSTWO BIEGOWEPOLPOLOKPS 
59  BRZOSTEK ARTUR 22710km / M30PRUSZKÓWPOLPOLOK 
60  BRZOZOWSKI MACIEJ 21510km / M40WARSZAWANFXPOLPOLOK 
61  BUCZEK PIOTR  10km / M30PRUSZKÓWPOLPOL Fizjoterapeuta RS  
62 BUCZYŃSKI JERZY30965km / M30KRĘCZKIPOLPOLOK 
63 BUDZEWSKI MARCIN8010km / M40WARSZAWAPOLPOLOKRS 
64 CEGŁOWSKA JULIA30995km / K20WARSZAWAPOLPOLOK 
65  CHADRYŚ PAWEŁ 50710km / M30MILANÓWEKPOLPOLOKPS 
66  CHARLEJ IRENEUSZ 36110km / M40MIERZYNWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLPOLOK 
67 ZAWODNIK ANONIMOWY38110km / M50 -POLPOLOKPS 
68  CHMIEL PAWEŁ 43010km / M30ŻABIA WOLAPOLPOLOK 
69  CHMIELEWSKI ŁUKASZ  10km / M30WARSZAWAPOLPOL   
70 CHOJECKI KRZYSZTOF 5km / M30BRWINÓWPOLPOL   
71  CHOJNOWSKI HUBERT 45710km / M30PRUSZKÓWAK43POLPOLOKRS 
72  CHOLEWIŃSKI PRZEMYSŁAW 44910km / M40PRUSZKÓWPOLPOLOK 
73  CHWAŁEK ALEKSANDER 35010km / M30PRUSZKÓWJUNGHEINRICH TEAMPOLPOLOK 
74  CHYŁKOWSKA DOMINIKA 30710km / K40MILANÓWEKDWÓJKA BIEGAPOLPOLOKPS 
75  CHYŁKOWSKI MICHAŁ 30510km / M40MILANÓWEKDWÓJKA BIEGAPOLPOLOKPS 
76  CIARKA JAKUB 16410km / M20PRUSZKÓWCIARA TEAMPOLPOLOKFizjoterapeuta 
77  CIASTEK BARTŁOMIEJ 3410km / M30PARZNIEWPOLPOLOK 
78  CICHOCKA ANNA 18810km / K40BRWINÓWPOLPOLOKPS 
79  CICHOCKI DARIUSZ 25510km / M40PODKOWA LEŚNAPOLPOLOKPS 
80  CICHOCKI MICHAŁ 25410km / M60PODKOWA LEŚNAPOLPOLOKPS 
81  CICHOCKI PIOTR 18710km / M40BRWINÓWPOLPOLOKPS 
82  CICHOŃ PAWEŁ 15410km / M30PARZNIEWPOLPOLOK 
83  CIERPKA GRZEGORZ 22810km / M40PIASTÓWPOLPOLOKRS 
84  CIESIELSKI MARIUSZ 39810km / M30KAŁĘCZYNDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOKRS 
85  CYRA IWONA 42310km / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
86  CZAPLIŃSKI JAN  10km / M30BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTPOLPOL PS  
87  CZARNECKA KATARZYNA 15210km / K30BRWINÓWWKURW_TEAMPOLPOLOKPS 
88 CZARNECKI DARIUSZ 15610km / M40WARSZAWAAPLAUZPOLPOLOK 
89 CZARNECKI PIOTR30845km / M20GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
90  CZARNOCKI KRZYSZTOF 37010km / M40PIASTÓWPOLPOLOK 
91  CZARNOCKI MAREK 37110km / M40PIASTÓWPOLPOLOK