Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 12149
Odebrało numery: 11335

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK PATRYCJA 535321km / K40RADZYMINRADZYMINRUNTEAM/ RUNFOLLOWMEPOLPOLOKObywatelRP  
2  ABRAMIK TOMEK 248821km / M40DZIERŻONIÓWPOLPOLOKObywatelRP 
3  ABULEWICZ WOJCIECH 785021km / M50WROCŁAWTRENING STUDIO 17POLPOLOKObywatelRP 
4  ADAM PIOTR 328121km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATON TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
5  ADAMCZAK ARTUR 469421km / M30KOŚCIELECVOLVO POLSKAPOLPOLOKObywatelRP 
6  ADAMCZAK MACIEJ 469521km / M30ZIELONA GÓRAPOLPOLOKObywatelRP 
7  ADAMCZAK MAREK 74221km / M50PLEWISKAPOLPOLOKObywatelRP 
8  ADAMCZAK MICHAŁ 1047521km / M30MIELECBIEGAJ BEZ KOŃCAPOLPOLOKObywatelRP 
9  ADAMCZAK SYLWIA 469621km / K40ZIELONA GÓRAPOLPOLOKObywatelRP 
10  ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 648021km / M50MOSKWAHERKTTEAMPOLPOLOKObywatelRP 
11  ADAMCZUK ŁUKASZ 734721km / M30ZAGRODNOPOLPOLOKObywatelRP 
12  ADAMCZYK AGNIESZKA 396521km / K40ŚWIDNICA#BIEGACZEPOLPOLOKObywatelRP 
13 ZAWODNIK ANONIMOWY648121km / K20 POLPOLOKObywatelRP 
14  ADAMCZYK BENIAMIN 38621km / M30WROCŁAWTRÓJKĄT BANDAPOLPOLOK  
15  ADAMCZYK DAWID 579321km / M20LEGNICAFENIKS LEGNICAPOLPOLOKObywatelRP 
16  ADAMCZYK-ENGEL AGNIESZKA 301621km / K30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP  
17  ADAMCZYK EWELINA 845821km / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKObywatelRP 
18  ADAMCZYK GRZEGORZ 204321km / M30TRZEBNICAPOLPOLOKObywatelRP 
19  ADAMCZYK GRZEGORZ 510521km / M40OŁAWATIM SAPOLPOLOKObywatelRP 
20  ADAMCZYK KAROLINA 1254521km / K30BRZEZIE K/SULECHOWAPOLPOLOKObywatelRP  
21  ADAMCZYK MARIUSZ 842521km / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOKObywatelRP 
22  ADAMCZYK NATALIA 328221km / K20ŁODYGOWICEAWLPOLPOLOKObywatelRP 
23  ADAMCZYK PAULINA 204521km / K30POZNAŃPOLPOLOKObywatelRP 
24  ADAMCZYK PIOTR 28821km / M40WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
25  ADAMCZYK RAFAŁ 995221km / M40RUDNAPOLPOLOKObywatelRP 
26  ADAMCZYK SŁAWOMIR 895421km / M50GNIEZNOPOLPOLOKObywatelRP 
27  ADAMCZYK TOMASZ 138421km / M30WROCŁAWVOLVO POLSKAPOLPOLOKObywatelRP 
28  ADAMEK MARIUSZ 74321km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
29  ADAMEK MARTA 153821km / K20LEGNICAPOLPOLOKObywatelRP 
30 ADAMEK MICHAŁ1200521km / M20WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
31  ADAMIAK JAROSŁAW 40021km / M20POGRZEBIEŃPOLPOLOKObywatelRP 
32  ADAMIEC DARIUSZ 1022721km / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
33  ADAMKOWSKI MATEUSZ 1250621km / M20WROCŁAWS3 CONNECTED HEALTHPOLPOLOKObywatelRP 
34  ADAMOWICZ DANIEL 578221km / M30SZCZECINKB PIONIER SZCZECINPOLPOLOKObywatelRP 
35  ADAMOWICZ KATARZYNA 435421km / K30KRAKÓWGREENPOWERPOLPOLOKObywatelRP 
36  ADAMOWICZ KRYSTIAN 853621km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
37  ADAMOWICZ MACIEJ 659821km / M30WROCŁAWPOLPOLOK  
38  ADAMOWICZ MAGDALENA 779221km / K20WARSZAWAPOLPOLOKObywatelRP  
39  ADAMOWICZ WŁODZIMIERZ 328321km / M30POZNAŃPOLPOLOKObywatelRP  
40 ADAMÓW CZUCHNICKA IWONA498921km / K40SIECHNICEPOLPOLOK 
41  ADAMSKA AGNIESZKA 128921km / K40WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP  
42  ADAMSKA ANNA 546621km / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
43  ADAMSKA URSZULA 1004021km / K30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
44  ADAMSKI KRYSTIAN 30121km / M30WROCŁAWBYLE DOBIEC DO METYPOLPOLOKObywatelRP 
45  ADAMSKI KRZYSZTOF 328421km / M40SMOLECEWA HURYŃ TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
46  ADAMSKI KRZYSZTOF 30221km / M40WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
47  ADAMSKI KRZYSZTOF 974421km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
48  ADAMSKI MICHAL 1245221km / M40WROCLAWWROCŁAWSKIE MORSYPOLPOLOKObywatelRP 
49  ADAMSKI ROBERT 1201221km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKObywatelRP 
50  ADAMSKI TOMASZ 204621km / M50GŁOGÓWPOLPOLOKObywatelRP 
51  ADAMSKI WOJCIECH 875921km / M60WROCŁAW21K.PL / TRENUJZNAMI.PLPOLPOLOKObywatelRP 
52  ADAMUS KAMIL 158321km / M30OZIMEKBIEGAM, BO MNIE LUDZKOŚĆ DENERWUJEPOLPOLOKObywatelRP 
53  ADAMUSZEK EWELINA 768021km / K20KATOWICEPOLPOLOKObywatelRP  
54 ADRJAN DARIUSZ987221km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEPOLPOLOK 
55  ADSUAR CANDELA ANGEL 1267221km / M50CREVILLENTCLUB ATLETISMO MARATHON CREVILLENTESPESPOK  
56 AGACIŃSKI TADEUSZ730321km / M50POZNAŃSERIKON TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
57  AGATA ROBERT 344521km / M30BIEDRUSKOPOLPOLOKObywatelRP 
58  AJDUKIEWICZ-MACIEJOŃCZYK ALEKSANDRA 204721km / K40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOKObywatelRP 
59  AKUTKO DAWID 1232821km / M20KŁODZKOPOLPOLOKObywatelRP 
60  AKUTKO PAWEŁ 779321km / M30KŁODZKOPOLPOLOKObywatelRP 
61  AKUTKO SEBASTIAN 748921km / M40WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
62 ALBIGOWSKA MAGDALENA907421km / K30KRACZKOWAROSSMANNPOLPOLOK 
63 ALBRECHT DARIUSZ 842621km / M40ARENDALACTIV EAGLES PRONORNOROKObywatelRP 
64  ALCER KRZYSZTOF 328521km / M30WARSZAWAWARSAW FRONTRUNNERSPOLPOLOK 
65  ALEKS AGATA 276321km / K50MALINPOLPOLOKObywatelRP 
66  ALEKS KRZYSZTOF 845921km / M40MALINPOLPOLOKObywatelRP 
67  ALEKSANDROWICZ JOANNA 638221km / K30SZCZECINPOLPOLOKObywatelRP 
68  ALEX SEBASTIAN 43321km / M20POZNAŃPOLPOLOK  
69 ALFAWICKI ADRIAN249021km / M30OŁAWAWAGO RUNNING TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
70 ALFONSO PEDRO286621km / M50CREVILLENTMARATHON CREVILLENTESPESPOK 
71  AMBICKA-CIBA MARZENA 933121km / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLPOLOKObywatelRP 
72 AMBROSIEWICZ HENRYK204821km / M70JELENIA GORAKB LEW 2000POLPOLOKObywatelRP  
73  AMBROSZCZYK MAŁGORZATA 52121km / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKObywatelRP 
74  AMBROZIK ADAM 328621km / M40BRZEGAMBROZIK TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
75  AMROGOWICZ DANIEL 1168221km / M40OPOLEPOLPOLOKObywatelRP 
76 AMROZIŃSKI MATEUSZ1232921km / M30WIELUŃPOLPOLOKObywatelRP 
77  ANASTASJEW MAGDALENA 396621km / K30WARSZAWABRAKPOLPOLOKObywatelRP  
78  ANASZEWSKI ANDRZEJ 249121km / M50WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
79 ANCZAKOWSKI PATRYK1005121km / M30WARSZAWAPOLPOLOKObywatelRP 
80  ANCZYK KRYSTYNA 708121km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOK 
81  ANCZYK SARA 1258721km / K30LEGNICATEAM DRACZYŃSKIPOLPOLOKObywatelRP 
82  ANDERSZ TOMASZ 405121km / M20WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
83  ANDRE ANNA 55121km / K20KONINANDRE TEAMPOLPOLOK 
84  ANDREASIK MARIUSZ 819421km / M30WARSZAWAPRO-MILE TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
85  ANDREASIK MICHAŁ 61221km / M30BIELAWA-POLPOLOKObywatelRP 
86  ANDREJCZUK MAREK 943821km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
87  ANDREJCZYN PAWEŁ 1129021km / M30RADWANICEPOLPOLOKObywatelRP  
88  ANDREYCHUK BOHDAN 1184621km / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
89  ANDRUCHÓW KRZYSZTOF 64921km / M30SIECHNICEMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
90  ANDRUCZYK ARKADIUSZ 483821km / M40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
91  ANDRUCZYK KATARZYNA 483921km / K40WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
92 ANDRUNIÓW TADEUSZ1101321km / M40WROCŁAWBRAT ALBERT TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
93  ANDRUSIEWICZ EDYTA 523121km / K30BIELANY WROCŁAWSKIE-POLPOLOKObywatelRP 
94  ANDRUSZKIEWICZ SZYMON 13221km / M40GIŻYCKOPOLPOLOKObywatelRP 
95 ZAWODNIK ANONIMOWY557921km / K30 POLPOLOKObywatelRP 
96  ANDRYSZCZYK MICHAŁ 138521km / M20WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
97  ANDRZEJCZAK ADAM 1280521km / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
98  ANDRZEJCZAK ELA 1100621km / K50DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLPOLOKObywatelRP 
99  ANDRZEJCZAK EWA 396721km / K40JAROCINPOLPOLOKObywatelRP  
100  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 744421km / M40KOBIERZYCEPOLPOLOKObywatelRP  
101 ANDRZEJCZUK KAMIL153921km / M20DOBROSZYCEPOLPOLOKObywatelRP 
102  ANDRZEJCZYK PIOTR 1195721km / M40CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWA RZĄDZIPOLPOLOKObywatelRP 
103  ANDRZEJEWSKI -POPOW TOMASZ 1053921km / M40WOŁÓWPOLPOLOKObywatelRP 
104  ANDRZEJEWSKI ARKADIUSZ 69721km / M40BOGATYNIAPOLPOLOKObywatelRP 
105  ANDRZEJEWSKI MAREK 161921km / M60GŁOGÓWPOLPOLOKObywatelRP  
106 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ249221km / M40MASŁOWOMASŁOWOPOLPOLOKObywatelRP 
107  ANDRZEJEWSKI SŁAWOMIR 614021km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
108  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 510621km / M30ZALASEWOPOLPOLOKObywatelRP 
109  ANIOŁA PRZEMYSŁAW 948121km / M40GŁOGÓWEKGŁOGÓWEKPOLPOLOKObywatelRP 
110 ANISENKO VITALII1081121km / M30WROCLAWPOLPOLOK 
111 ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ1174121km / M20ŁÓDŹROSSMANPOLPOLOK 
112  ANIŚKIEWICZ AGATA 435521km / K30LEŚNAMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOKObywatelRP  
113  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 249321km / M40BRZEGANIŚPOLPOLOKObywatelRP 
114  ANKHIM ANASTASIYA 67621km / K20WROCLAWPOLPOLOK 
115  ANNA SIUTA 471521km / K40LONDONGBRGBROK 
116  ANTAS MARCIN 763821km / M30WROCŁAWHEROLYNX.COMPOLPOLOKObywatelRP 
117  ANTASIK ROBERT 74421km / M50WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
118  ANTCZAK ILIANA 484021km / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTREMALNI DECA RUNPOLPOLOK 
119  ANTCZAK PRZEMYSŁAW 1195821km / M20GRODZISKOPOLPOLOKObywatelRP  
120  ANTKOWIAK AGATA 535421km / K20SIERAKÓWPOLPOLOKObywatelRP 
121  ANTKOWIAK MIROSŁAW 972921km / M50KROSNO ODRZAŃSKIEPOLPOLOKObywatelRP 
122  ANTKOWIAK PAWEŁ 453221km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
123 ANTONCZYK ADAM948221km / M50JASTRZEBIE ZDROJPOLPOLOKObywatelRP 
124 ANTONISZYN DARIUSZ435621km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOKObywatelRP 
125  ANTONISZYN JOANNA 1173521km / K40WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
126  ANTONISZYN PIOTR 1177721km / M20WROCŁAWSZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOKObywatelRP 
127  ANTONOWICZ ADRIANNA 842721km / K20GOŁUCHÓWPOLPOLOKObywatelRP 
128 ANTOS DAWID1075821km / M20BEŁCHÓWOSP RUNNING POLESIEPOLPOLOKObywatelRP 
129  ANTOSIAK KAROLINA 95321km / K30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOKObywatelRP 
130  ANTOSIAK PRZEMYSLAW 276521km / M30ŁÓDŹRUNSWMRUNPOLPOLOKObywatelRP  
131  ANTOSIAK TOMASZ 95421km / M30ZŁOTORYJATMTEAMPOLPOLOKObywatelRP 
132 ZAWODNIK ANONIMOWY249521km / M30 POLPOLOKObywatelRP 
133 ANTOSZ EMILIA1176521km / K40WROCŁAWBRAT ALBERT TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
134  ANTOSZ MATEUSZ 505421km / M20LUBACZÓWPOLPOLOKObywatelRP 
135  ANTOSZCZUK ANETA 1233621km / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
136 ANTOWSKI MAREK934621km / M40ZGORZELECPOLPOLOKObywatelRP 
137  ANTOWSKI TOMASZ 991921km / M50POZNAŃPOLPOLOK  
138  ANTROSZENKO JOLANTA 204921km / K30OŁAWAPOLPOLOKObywatelRP  
139  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 276621km / M40SIEDLCECZWÓRKA SIEDLCEPOLPOLOKObywatelRP 
140  ANUSZKIEWICZ MONIKA 150921km / K30LESZNOPOLPOLOKObywatelRP  
141  ANYKIIENKO MYKOLA 948321km / M20WROCLAWPOLPOLOK 
142  ANYSZEWSKI KAMIL 1219921km / M30POLESIE102ARUNNING OSP POLESIEPOLPOLOKObywatelRP 
143  APANASEWICZ JERZY 546821km / M40PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
144 APANASEWICZ MAGDA 546921km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
145  APOSTEL GENOWEFA 405421km / K30KORFANTÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOKObywatelRP 
146 APTOWICZ DAMIAN205021km / M20BYDGOSZCZPOLPOLOKObywatelRP 
147  ARCZYŃSKI MACIEJ 614121km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
148  ARGIER ŁUKASZ 68721km / M30OPOLEKS BIEGIEM PO MARZENIA TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
149  ARIET GALLEGO ANDREA 971921km / K20GDANSKESPESPOKObywatelRP 
150  ARKUSZYŃSKI JAKUB 1048421km / M20WROCŁAWTIME4RUNNINGPOLPOLOKObywatelRP 
151  ARMANOWSKI TOMASZ 1020821km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKObywatelRP 
152  ARMATYS PIOTR 1239121km / M20WROCŁAWPEEK & CLOPPENBURGPOLPOLOKObywatelRP 
153  ARMATYS TOMASZ 1104521km / M20RACIBÓRZ-POLPOLOKObywatelRP 
154  ARMUŁA TOMASZ 147721km / M30WYSOKA-WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
155  ARNOLD ŁUKASZ 713421km / M40SKWIERZYNAPOLPOLOKObywatelRP 
156  ARNOLD PRZEMYSLAW 205121km / M20WARSZAWAPWC RUNNINGPOLPOLOKObywatelRP 
157  ARRAEZ DANIEL 1028121km / M20WROCLAWCZERWONY ELEPHANTPOLPOLOK 
158  ARSLANOWOW ZENON 1004121km / M60WROCLAWPOLPOLOKObywatelRP 
159  ARTICO GIAN ENRICO 1203221km / M50PORDENONEG.P. LIVENZA SACILE - ITALYITAITAOK 
160  ARTIEMJEW JOANNA 982921km / K40KOMORNIKIŚW. JAN XXIIIPOLPOLOKObywatelRP 
161  ATŁASIK KACPER 328821km / M20WROCŁAWADONISPOLPOLOKObywatelRP 
162  AUGOFF MICHAŁ 558021km / M20WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
163  AUGUST ARTUR 1250721km / M30WROCŁAWS3 CONNECTED HEALTHPOLPOLOKObywatelRP 
164  AUGUSTYN ADAM 719521km / M30STRZELINPOLPOLOKObywatelRP 
165 ZAWODNIK ANONIMOWY1102521km / M50 POLPOLOKObywatelRP 
166  AUGUSTYN PAWEŁ 1153821km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
167  AUGUSTYNIAK JAKUB 328921km / M30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
168  AUGUSTYNIAK MARCIN 72321km / M30WOŁÓWPOLPOLOK 
169  AUGUSTYŃSKI KONRAD 915421km / M20WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP 
170  AUGUŚCIK GRZEGORZ 620421km / M30RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLPOLOKObywatelRP 
171  AWRYCEWICZ MONIKA 578321km / K30NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKObywatelRP 
172  BABEL DE FRONSBERG MAŁGORZATA 249621km / K30ZIELONA GÓRAPOLPOLOKObywatelRP 
173ZAWODNIK ANONIMOWY329021km / M30 KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKObywatelRP 
174  BABIJ MARIUSZ 598721km / M40PASZOWICEPOLPOLOK 
175 ZAWODNIK ANONIMOWY1074021km / M30 POLPOLOKObywatelRP 
176  BABIK KRZYSZTOF 396821km / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOKObywatelRP 
177  BABINIEC WOJCIECH 329121km / M30BRZEGPOLPOLOKObywatelRP 
178  BABIŃSKI PATRYK 939921km / M30BYTOMPOLPOLOKObywatelRP 
179  BABIRECKI KRZYSZTOF 1037221km / M40GŁOGÓWFU FU FU TEAMPOLPOLOKObywatelRP 
180 BABSKI TADEUSZ1107521km / M60JELCZ LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEPOLPOLOK 
181  BABULA KAMIL 30321km / M30RZESZÓWPRZEGRANI ZWYCIĘZCYPOLPOLOKObywatelRP 
182  BABULA SEBASTIAN 1116421km / M40BOGATYNIABAGDATPOLPOLOKObywatelRP 
183 BACH JAN730521km / M50KIBÆKKIBÆK MOTIONDENDENOK  
184  BACHIŃSKI WOJCIECH 1104621km / M20ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAPOLPOLOKObywatelRP 
185  BACHÓR MICHAŁ 205221km / M30WROCŁAWPOLPOLOKObywatelRP