Zawody obsługuje firma Datasport

XIX Nocny Półmaraton Wtórpol, III Nocna Dycha Wtórpol
Skarżysko-Kamienna, 24 sierpnia 2019 r.


Pary Małżeńskie - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 478
Odebrało numery: 390

Liczba opłaconych zawodników: 348
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABDERRAHIM ELASRI 21km / M30CHORZÓW[email protected] OK  
2  ADAMCZAK DANIEL 24321km / M20POŁANIECOKOK 
3  ADAMCZYK BARTEK 37410km / M20BLIŻYNSILVERGYMOKOK 
4  ADAMCZYK DOROTA 11021km / K30SKRONINAWANDA PANFIL TEAMOKOK 
5  ADAMCZYK SEBASTIAN 22421km / M40SZYDŁOWIEC K. RADOMIAOKOK 
6  ALOT PAWEŁ  10km / M30RADOM OK  
7 AMBROŻY KARINA13221km / K30KIELCE-OKOK 
8  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 32710km / M30RADOMOKOK 
9  ANIOŁ MATEUSZ  21km / M30RADLINKILLAZ RADLIN OK  
10 ANTCZAK ILIANA2821km / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTRAMALNI DECARUNOKOK 
11  ARENDT PAWEŁ 23021km / M20BLIŻYNAKADEMIA HOLISTYCZNAOKOK 
12 BABARYKA OLEKSANDR101621km / M30DNIPROKRZYSTOFIAK TEAM OK 
13 BACHMANN DOROTA14021km / K40URSZULINOKOK 
14 BADEŁEK HUBERT291510km / M50BIAŁO  
15  BAJER PIOTR  21km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBRAK OK  
16  BALCERAK MARIUSZ 42610km / M40SKARŻYSKO KAMIENNAWTÓRPOL TRIATHLON OK 
17  BALIŃSKA AGNIESZKA 34010km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOKOK 
18  BALIŃSKI WOJCIECH 34110km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOKOK 
19  BANASIK PAWEŁ 3021km / M50RADOMENDUHUB.COMOKOK 
20  BANAŚ KAMIL 9321km / M30KIELCEEGISOKOK 
21  BARABASZ PIOTR  21km / M40KIELCESTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM OK  
22  BARAN MARCIN  21km / M20KIELCEBIKEFACTORY KIELCE OK  
23  BARSZCZ KONRAD 41010km / M20KIELCEPROMEAOKOK 
24 BARTOSIEWICZ DARIUSZ41310km / M50SKARŻYSKO-KAMIENNA  
25  BASTRZYK TOMASZ 9921km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAMECHANIK I PRZYJACIELEOKOK 
26  BAZAK ANDRZEJ 15121km / M40KIELCEOKOK 
27  BĄK MICHAŁ 24121km / M30CHEŁMCECZARNECKI RUN TEAMOKOK 
28 BĄK PIOTR31210km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNA  
29  BĄK PIOTR  10km / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNA OK  
30  BEDNARSKA JOANNA  21km / K30KIELCEBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ OK  
31  BEDNARSKI GRZEGORZ 3421km / M40KIELCEOKOK 
32  BEDNARSKI MICHAŁ 5221km / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
33  BEHOUNEK LESZEK  21km / M60ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANE OK  
34 BELOWSKI LESZEK 21km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWY OK  
35  BERNAS LESZEK 32910km / M50BLIŻYNOKOK 
36  BERNAT DAMIAN 31510km / M20BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
37 BERUS ARTUR42110km / M40SKARŻYSKO - KAMIENNA  
38 BERUS KATARZYNA42210km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNA  
39  BĘBACZ RAFAŁ 40410km / M40OBLĘGOREKWSZYSCY RAZEMOKOK 
40  BĘTKOWSKI ALBERT 39210km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
41  BIAŁAS AGNIESZKA 19021km / K30PSZCZYNAAKTYWNA PSZCZYNAOKOK 
42  BIENIEK KAROL 4321km / M40ZATOPOLICEOKOK 
43  BIŃKOWSKI LEON 41210km / M50RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK 
44  BŁASZCZYK ZBIGNIEW  10km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONY OK  
45  BŁASZKIEWICZ KRZYSZTOF 18421km / M40KIELCEOKOK 
46 BOCZEK RADOSŁAW42710km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAM  
47  BOGUCKI ANDRZEJ 19621km / M50RADOMOKOK 
48  BOGUCKI ARKADIUSZ 24421km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNA OK 
49  BOJANOWICZ MARCIN 16721km / M30RADOMOKOK  
50  BOJARA ROBERT 20621km / M40RADOMBIEGIEM RADOMOKOK 
51  BOLECHOWSKA LUIZA 8521km / K30SUCHEDNIÓWKAMARO SPORT LINEOKOK 
52  BORKOWSKA HANNA 34610km / K60RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK 
53  BORKOWSKI JERZY 13121km / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK 
54 BORKOWSKI TOMEK275810km / M50ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGA  
55  BRODACKI WALDEMAR 241621km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWY OK 
56  BRYCH-PAJAK EWA 43810km / K40CZĘSTOCHOWAJKLA JAWOR JAWORZNO /KALINOWSKI TEAM OK 
57  CENDER MAGDALENA 7221km / K40GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
58 CHERUIYOT LABAD40210km / M20ELDORETBENEDEK-TEAMOKOK 
59 CHMIELEWSKI GRZEGORZ 21km / M50KIELCE OK  
60  CHMIELEWSKA-KOZIOŁ MAGDALENA 18121km / K50SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
61  CHOJNACKI MACIEJ 21421km / M40ZALESICETEAM ZALESICEOKOK 
62  CIOSK PAWEŁ 6521km / M40KIELCETEAM PLANETA AOKOK 
63  CYWKA WALDEMAR 18321km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OKOK 
64  CZARNECKA LIDIA 24021km / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
65  CZARNECKI BOGUSŁAW  21km / M60BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAM OK  
66  CZARNECKI KAMIL 39310km / M30SKARŻYSKO KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMOKOK 
67  CZARNECKI RAFAŁ 23921km / M40BLIŻYNOKOK 
68  CZARNOTA MAŁGORZATA 40010km / K20JASTRZĄBWYBIERZOKOK 
69  CZARNOTA MARIUSZ 3121km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL TRIATHLON TEAMOKOK 
70  CZUBA AGNIESZKA 10821km / K40KIELCEOKOK 
71  CZUBAK ŁUKASZ 16421km / M30KIELCEOKOK 
72  CZYŻ GRZEGORZ 1721km / M50BOGUMIŁOWICEAUTOMATYKA TARNÓW - GRUPA AZOTYOKOK 
73  CZYŻ MAREK 16221km / M60SZYDŁOWIECOKOK 
74  ĆWIEK ŁUKASZ 20521km / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIOKOK