Zawody obsługuje firma Datasport

XII Bieg Marszałka
Sulejówek, 08 czerwca 2019 r.


Drużyna(dotyczy tylko biegu memoriałowego) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 755
Odebrało numery: 571

Liczba opłaconych zawodników: 589
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMOWICZ KRZYSZTOF 13710km / M40WARSZAWAOKOK  
2 ADAMCZYK MAŁGORZATA17410km / K40NOWY DWÓR MAZOWIECKIOKOK  
3  ADAMIAK ROBERT 29710km / M50CIECHANÓWCIECHANÓWOKOK 
4  ADAMSKA ANNA 4610km / K30SULEJOWEKROZBIEGANY SULEJÓWEKOKOK 
5 AJDAKOWSKA AGNIESZKA51410km / K30WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat 
6  ANDRASIAK KRZYSZTOF 27510km / M30OTWOCKANWA-TECH TEAMOKOK 
7  AUGUSTYNOWICZ PIOTR 27410km / M30EŁKPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAOKOK 
8  BABIŃSKI JERZY 28210km / M50NADARZYNOKOK 
9  BADUREK MACIEJ 36110km / M30MIŃSK MAZOWIECKILŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAOKOK 
10  BAJOREK JACEK 18510km / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTINGOKOK 
11  BAKIERA KATARZYNA 8310km / K40WARSZAWA - WESOŁAOKOK 
12  BAKIERA PAWEŁ 8110km / M40WARSZAWA - WESOŁAOKOK 
13  BALCERZAK MAREK  10km / M40SULEJÓWEK OK  
14  BALIŃSKA AGNIESZKA 32610km / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOKOK 
15  BALIŃSKA FAUSTYNA 6743km / SZKUCINBALAX TEAMOKOK 
16  BALIŃSKA MARIA 6733km / SZKUCINBALAX TEAMOKOK 
17  BALIŃSKI WOJCIECH 32510km / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMOKOK 
18  BARANOWSKI ALEKSANDER 18310km / M30SULEJÓWEKPRZYBIEGLI Z DALEKAOKOK 
19  BARANOWSKI LESZEK 41210km / M30SULEJÓWEKOKOK 
20 BARAŃSKA JUSTYNA6663km / SULEJÓWEKMUZEUM JÓZEFA I PRZYJACIELEOKOK 
21  BARAŃSKA ZUZANNA 6673km / SULEJÓWEKMUZEUM JÓZEFA I PRZYJACIELEOKOK 
22  BARNAŚ ILONA  10km / K30WARSZAWARK ATLETICS OK  
23  BARTNICKI MACIEJ 6873km / MIŃSK MAZOWIECKIOKOK 
24  BARTOSIAK ARTUR 28610km / M20IŁÓWOKOK 
25 BARTOSIAK KATARZYNA33110km / K20IŁÓWOKOK 
26  BARTOSIK KRYSTYNA 6043km / ZGIERZOKOK 
27 BARTOSZEWICZ ANDRZEJ45810km / M40WARSZAWAPOLSAT BIEGA Polsat 
28  BARWICKI MARCIN 5610km / M40WARSZAWAOKOK 
29  BARYŁA KRZYSZTOF  3km / WARSZAWATEAM ZABIEGANEDNI OK  
30  BARYŻEWSKI REMIGIUSZ 29110km / M30WARSZAWAOKOK 
31  BĄK KRZYSZTOF 56310km / M30MYSŁOWICEPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
32 BEDNARSKA ZUZANNA18010km / K20WARSZAWAPRZYBIEGLI Z DALEKAOKOK 
33  BEŁC PIOTR 18210km / M40WARSZAWAOKOKSluzbyMundurowe  
34  BERNARDELLI MICHAŁ 44610km / M30WARSZAWARUN4FUN.PL OK 
35  BIAŁCZAK GRZEGORZ  10km / M30WARSZAWA OK  
36  BIAŁOKOZ ALFRED 20510km / M50WARSZAWAOKOK 
37  BIELECKI ADRIAN  3km / MINSK MAZOWIECKI OK  
38  BIELECKI KRZYSZTOF 6973km / SULEJÓWEKOKOK 
39  BIELECKI MARCIN 41410km / M40SULEJÓWEKOKOK 
40  BIELUŃ ADRIAN 22310km / M20RUDKIBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOKOK 
41 BIENIEK WITEK6803km / SULEJÓWEKOKOK 
42  BIERNACKI ADAM 15610km / M60ŁÓDŹŁÓDŹ/WARSZAWAOKOK 
43 BIERNACKI ALEKSANDER 10km / M40MILANÓWEK OK  
44  BIERNACKI RAFAŁ 10810km / M30WARSZAWAOKOK 
45 BŁASZCZYK ARTUR42710km / M40ZĄBKI1 WARSZAWSKA BRYGADA PANCERNA  
46  BODASZEWSKA LIDIA  3km / WARSZAWANESSI TEAM OK  
47  BOGAJCZYK MAJA 6253km / SULEJÓWEKOKOK  
48 BOGDANOVSKY PATRYK21010km / M20WARSZAWAOKOK 
49  BOGDANSKI JACEK 13510km / M60HALINOWOKOK 
50  BOGUSZ ADRIAN 6343km / SULEJÓWEKOKOK 
51  BOMBIK MARIUSZ 1610km / M30WARSZAWAOKOK 
52  BONISŁAWSKI TOMASZ 9510km / M30WARSZAWABLUEBERRY TEAMOKOK 
53 BORKOWSKA OLGA20910km / K30WARSZAWABRAKOKOK  
54  BORKOWSKI ADAM 40910km / M30SULEJÓWEKOKOK 
55 BOROWSKI ALEKSANDER44710km / M60BUDY OK 
56 BORTOLOTTI FABIANO40010km / M40WARSZAWAOKOK 
57  BORYCHOWSKI SŁAWOMIR 1310km / M40SULEJÓWEKOKOKSluzbyMundurowe 
58  BORZĄDEK ALEKSANDRA 31210km / K16GRODZISK MAZOWIECKILEGIA RUN CLUBOKOK 
59  BRANIEWSKI PIOTR 50610km / M20BOROWIEPOLSAT BIEGAOKOKPolsat 
60 BRODOWSKA ALEKSANDRA 10km / K20WARSZAWAMUZEUM JÓZEFA I PRZYJACIELE OK  
61  BROJEK JAKUB  10km / M30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM OK  
62  BRONISZ ANNA 19710km / K30SULEJÓWEKOKOK 
63  BUBEL ROBERT 32910km / M30WARSZAWAOKOK 
64  BUDZYŃSKI KRZYSZTOF 3810km / M30WARSZAWAOKOK 
65  BULICZ-KASPRZAK KASIA 6303km / SULEJÓWEKOKOK 
66  BZURA EMILIA 25010km / K40WARSZAWAOKOK 
67  BZURA JACEK 24810km / M40WARSZAWA OK 
68  CAŁKA SYLWIA 34710km / K30CIECHANÓWMAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWOKOK 
69  CEBERAK MACIEJ 38910km / M2021-100FIZJOTERAPIA MACIEJ CEBERAKOKOK 
70  CEGIEŁKA DAWID 44410km / M30ŚREMKS BACHMATY OK 
71  CELEGRAT KAROLINA 21210km / K20SULEJÓWEKOKOK 
72  CELEGRAT TOMASZ 21310km / M30SULEJÓWEKOKOK 
73  CENDROWSKI JAROSŁAW 55110km / M30ZAKRĘTPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
74  CĘCELEWSKI JAROSŁAW  10km / M40CISIE OK  
75  CHARLEJ IRENEUSZ 2310km / M40MIERZYNWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOKOKSluzbyMundurowe 
76  CHMARZYŃSKI PAWEŁ 16910km / M30SULEJÓWEKŚLĘZAKTEAMOKOK 
77  CHMIELEWSKA EDYTA 30510km / K30AUGUSTÓWŻANDARMARIA WOJSKOWAOKOKSluzbyMundurowe 
78  CHMIELEWSKA-UŁAS JOANNA 25210km / K30SULEJÓWEKOKOK 
79  CHMIELEWSKI MARIUSZ 37310km / M40WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAOKOKSluzbyMundurowe 
80  CHMIELOWIEC ANNA 5310km / K40WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAOKOK 
81  CHODNICKI RADEK 10710km / M40WARSZAWAOKOK 
82 CHOIŃSKI KRYSTIAN35310km / M16SULEJÓWEK MIŁOSNAOKOK  
83  CHOJNOWSKI ANDRZEJ 11510km / M40WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEOKOK 
84  CHOYNOWSKI ŁUKASZ 10510km / M40WARSZAWAOKOK 
85  CHWIROT ZOFIA 6233km / WARSZAWAOKOKNW  
86 CICHOCKI BARTOSZ6783km / SULEJÓWEK MIŁOSNAOKOK 
87  CICHOWICZ MARIUSZ 31010km / M40WARSZAWADG RSZOKOKSluzbyMundurowe 
88  CICHY JACEK 51910km / M40WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
89  CROOK MONIKA 6143km / SULEJÓWEKOKOK 
90  CUDNY BARTEK 6983km / ROZBIEGANY SULEJÓWEKOKOK 
91  CZAPLIŃSKI MARCIN 1210km / M40WARSZAWAOKOK  
92  CZARKOWSKI ROBERT 27610km / M40WARSZAWAOKOKSluzbyMundurowe 
93 CZARNECKI JANUSZ46210km / M50SULEJÓWEK  
94  CZARNECKI JAROSŁAW 10310km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKI1 BLTROKOKSluzbyMundurowe 
95 CZECHOSKI TOMASZ52410km / M40WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat  
96  CZECHOWSKI JERZY 8710km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK 
97 CZEREDERECKI MARCIN35210km / M16DĘBE WIELKIEOKOK 
98  CZERWIŃSKI DOMINIK  10km / M30SULEJÓWEK OK  
99  CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR  10km / M50WARSZAWANIEZRZESZONY OK  
100  CZUBASZEK MARCIN 53410km / M40WARSZAWAPOLSAT BIEGAOKOKPolsat 
101  CZYŻKOWSKI PAWEŁ 32410km / M30MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKOKOK 
102 CZYŻOWSKI MAREK22210km / M40MIŃSK MAZOWIECKIRACEFIGHTER -GOSIR DĘBE WIELKIE OK