Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 194
Liczba opłaconych zawodników: 142
Lp.   Nazwisko Imię
Kod
Zapłacono Start
1  ADAMOWYCZ BOGUSŁAW 3092OPEN / M50BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAOK1 
2 ALBIGOWSKA MAGDALENA3040OPEN / K30KRACZKOWAROSSMANNOK1 
3  BARCZAK STANISŁAWA  OPEN / K50WITKÓWSEKCJA BIEGOWA I NORDIC WALKING TRÓJGARB STARE BOGACZOWICE I  
4 BARTKOWIAK MARIUSZ  OPEN / M30OPOLEINSTRUKTOR BIEGANIA TEAM  
5  BĄCZKIEWICZ PAWEŁ 3089OPEN / M30ZIEMNICEOK1 
6  BIAŁY ADAM 3072OPEN / M40WROCŁAWOK1 
7  BIELNIK DARIUSZ 3065OPEN / M30BIELSKO-BIALABB RUNNERSOK1 
8  BIELNIK MACIEJ 3064OPEN / M30WROCŁAWOK1 
9 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / M30 BBB  
10  BOCZULA KRZYSZTOF 3088OPEN / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWOK1 
11  BOROWIAK PIOTR 3069OPEN / M40BYTOMOK1 
12  BRAUNER WOJCIECH 3015OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK1 
13  BRODZINSKI MICHAŁ 3012OPEN / M30KROSNO ODRZAŃSKIEHARPAGAN ZGOK1 
14  BRODZIŃSKA EMILIA 3003OPEN / K30KROSNO ODRZAŃSKIEHARPAGAN ZGOK1 
15  BRZOZOWSKA KATARZYNA 3050OPEN / K40WARSZAWAOK1 
16  BUJLIS EUGENIUSZ 3032OPEN / M30WROCŁAWDZIARALNIA WROCŁAWOK1 
17  BULUK GRZEGORZ  OPEN / M30NAMYSŁÓW  
18 CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW3019OPEN / M60TORUŃEIWOK1 
19  CYGAN IREK 3125OPEN / M40ŚWIDNICAKB SKURCZOK1 
20  CZYŻEWSKA AGNIESZKA  OPEN / K30CZĘSTOCHOWANGB KŁOBUCK  
21  DACIUK ADAM  OPEN / M40WROCŁAWOK 
22  DĄBROWSKI MARIUSZ 3079OPEN / M40WROCŁAWWROCŁAWSKIE MORSYOK1 
23  DŁUGOŁĘCKI KONRAD 3082OPEN / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK1 
24  DOMAŃSKI JAROSŁAW  OPEN / M40ŚWIERZAWABIEGAMDLAZDROWIA.PL  
25  DREWNICKI SEBASTIAN  OPEN / M30GROBLICE  
26  DROZD MICHAŁ  OPEN / M40KOŁAKÓWGRUSZKA Z JEDNYM SKRZYDŁEM  
27  DUDEK AGNIESZKA  OPEN / K30RUDA ŚLĄSKANIGHT RUNNERS  
28  DUDEK MARIUSZ  OPEN / M30RUDA ŚLĄSKANIGHT RUNNERS  
29 DWORNICKI KAMIL3129OPEN / M30WROCŁAW82.BESOK1 
30  DYGUDAJ GRZEGORZ  OPEN / M40LEGNICAKGHM ZG RUN  
31  DZIANO ŁUKASZ  OPEN / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAM  
32  DZIEDZIC PAWEL  OPEN / M50WROCLAW50450OK 
33  DZIESZUK GRZEGORZ 3091OPEN / M30WAŁBRZYCHPODZAMCZE WAŁBRZYCHOK1 
34  FICNER IWONA 3008OPEN / K40STARE KUROWOFSD RUN DREZDENKOOK1 
35  FILIPEK JUSTYNA 3061OPEN / K20KRZESZOWICEULTRA DZIKIOK1 
36  FRĄCKOWIAK EWELINA 3025OPEN / K40ROSZKÓWAMAT*ORKAOK1 
37  GACA MAGDALENA 3027OPEN / K30WARSZAWAOK1 
38  GIŻYŃSKI DAMIAN  OPEN / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM  
39  GŁADYSZ ROBERT 3049OPEN / M40BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER RUN TEAM BIELAWAOK1 
40  GŁOGOWSKI ADAM 3081OPEN / M30WROCŁAWNOAOK1 
41  GNOT KATARZYNA 3097OPEN / K40OPOLEOK1 
42  GOŚCIEWICZ TOMASZ  OPEN / M30GŁOGÓWA&O - TEAMOK 
43  GRABAREK ARTUR  OPEN / M30ŚWIEBODZIN  
44  GRABOWSKI WOJCIECH 3016OPEN / M30WROCŁAWOK1 
45  GRABOWY KRZYSZTOF  OPEN / M30BOLESŁAWIEC  
46  GRACZ KRZYSZTOF 3043OPEN / M40NADOLICE WIELKIEVOLVO POLSKAOK1 
47  GREDES MARIUSZ 3005OPEN / M30LEGNICAOK1 
48  GRONDYS PAWEŁ 3078OPEN / M30WROCŁAWOK1 
49  GRZANECKA MIROSŁAWA 3036OPEN / K40KONSTANCIN-JEZIORNAOK1 
50 HARENDARZ ZBIGNIEW  OPEN / M50OBORAMSPORT TEAM LUBIN  
51  HETMAŃCZYK IRENEUSZ 3095OPEN / M50OPOLEFAST FOOT OPOLEOK1 
52  HICKIEWICZ LUDWIK 3056OPEN / M40ŚWIĘTOSZÓWBB RUNNERSOK1 
53 HOMENDA PRZEMYSŁAW OPEN / M30MARCINOWICEDEFAULT CLUBOK 
54  IWAN PIOTR  OPEN / M20RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM  
55 JABŁOŃSKI KAZIMIERZ 3094OPEN / M60PRĄDY K/OPOLAOK1 
56  JANKOWIAK DOMINIK  OPEN / M30ŚREM  
57  JANUCHTA PRZEMYSŁAW 3093OPEN / M40LUBINMSPORT TEAM LUBINOK1 
58  JAROMIŃSKA MARTA  OPEN / K30BIAŁYSTOK  
59  JEŻEWSKI SŁAWOMIR 3074OPEN / M40ROSNÓWKODRUŻYNA SZPIKUOK1 
60  KACZOR BASTEK 3115OPEN / M40TYCHYRUNHOGS TYCHYOK1 
61  KARAWACKI GRZEGORZ 3023OPEN / M30KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK1 
62  KAUCKA ALICJA  OPEN / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
63  KŁOSEK JACEK 3058OPEN / M30RACIBÓRZINSTAL-TECH TEAMOK1 
64  KOBUS EWELINA  OPEN / K20KATOWICEMK TEAM  
65  KOCEMBA KAMIL 3024OPEN / M30KOBIERNICEKĘCKIE HARPAGANYOK1 
66  KOCIOŁEK KRZYSZTOF 3028OPEN / M40PIOTRKÓW TRYB.YOBBOOOK1 
67  KOCIOŁEK PIOTR 3029OPEN / M40POZNAŃYOBBOOOK1 
68  KOCZUR JERZY 3071OPEN / M40SYCOWOK1 
69  KOŁODYŃSKI JAKUB  OPEN / M30KŁODZKOCHINYTECH.PL  
70  KOŁODZIEJ ZBIGNIEW 3022OPEN / M30KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK1 
71  KOŁOWROCKI PAWEŁ  OPEN / M40DZIERŻONIÓWBIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/NIGHT RUNNERS WROCŁAW  
72  KOWALCZYK GRZEGORZ 3037OPEN / M40KONSTANCIN JEZIORNAOK1 
73  KOWALCZYK PAWEŁ 3021OPEN / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK1 
74  KOWALSKI ŁUKASZ 3035OPEN / M20GŁUSZYCA#WAWRZYNTEAMOK1 
75  KOZAK ROBERT 3075OPEN / M40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK1 
76  KOZIOŁ KATARZYNA 3077OPEN / K40SOBÓTKAKORFF TEAMOK1 
77  KOZŁOWICZ TOMASZ 3123OPEN / M20WIELKA LIPAOBORYGENIOK1 
78  KRAWCZAK KAMIL  OPEN / M30WARSZAWABIEGUSIEM.PL  
79  KRAWCZYK MAŁGORZATA  OPEN / K30BIELAWABAB 2  
80  KRUK WACŁAW 3102OPEN / M50ŚWIDNICAKB SOBÓTKAOK1 
81  KRUKOWSKI JAKUB 3112OPEN / M30LUBOŃOK1 
82  KRUKOWSKI PIOTR 3067OPEN / M40WAŁBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAOK1 
83  KUBISZYN PAWEŁ 3068OPEN / M30WALBRZYCHPOMIDOROWA ALTERNATYWAOK1 
84  KUPCZYŃSKI IGOR 3034OPEN / M30POZNAŃOK1 
85  KWAŚNY RAFAŁ  OPEN / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
86  KWIECIŃSKI KAMIL 3113OPEN / M20LUBAŃOK1 
87  LACH-PAPCIAK KATARZYNA  OPEN / K40JAWORBIEGAMDLAZDROWIA.PL  
88  LASKOWSKI PIOTR 3053OPEN / M40WARSZAWAHUSKY TEAMOK1 
89  LECZOWICZ PATRYK 3110OPEN / M20WROCŁAWOK1 
90  LESZKO RAFAŁ 3101OPEN / M30KRAKÓW444OK1 
91  LEŚNIEWSKA JUSTYNA  OPEN / K30RADKÓWAKTYWNA NOWA RUDA  
92  ŁAKOMY DARIUSZ 3107OPEN / M50ŁASKNIHIL NIMISOK1 
93  ŁEBEK PAWEŁ 3085OPEN / M30WAŁBRZYCHOK1 
94  ŁOSYK JÓZEF 3099OPEN / M30OŁAWAOK1 
95  ŁOŹNICKA MAGDALENA  OPEN / JELENIA GÓRA  
96  ŁUCZAK TOMASZ  OPEN / M30WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCH  
97  ŁUKAWSKI KRZYSZTOF 3109OPEN / M30ŚWIEBODZICEOK1 
98  ŁYCZKOWSKI KAMIL 3103OPEN / M30WAŁBRZYCHWINDIROK 
99 MAJGIER MARCIN 3121OPEN / M40SKARBIMIERZOK1 
100  MAŁKOWSKI BOGDAN 3096OPEN / M50MURÓWSTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS PRZY ELEKTROWNI OPOLEOK1 
101  MAŁYSZ JAROSŁAW 3048OPEN / M40HAŻLACHBIEGIEM PRZEZ CHYBIEOK1 
102  MEDEJSZO MARIUSZ 3108OPEN / M40NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK1 
103  MIKA DAMIAN 3070OPEN / M50RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSOK1 
104  MILLER TOMASZ  OPEN / M30TYNIEC MAŁY  
105  MIŚTAK JOLANTA 3100OPEN / K30OŁAWAMARJOLA TEAMOK1 
106  MORDAL AGNIESZKA 3120OPEN / K40BRZEGOK1 
107  NOGA ANGELIKA 3020OPEN / K20KOZYKĘCKIE HARPAGANYOK1 
108  NOGA KRYSTIAN 3014OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK1 
109  NOSALIK MAREK 3038OPEN / M50ŻYWIECMTAOK1 
110  NOWAK GRZEGORZ 3062OPEN / M30TARNÓWULTRA DZIKIOK1 
111  OLAŃSKI KRZYSZTOF 3087OPEN / M40WROCŁAWRONDO KLECINAOK1 
112  ONOSZKO WOJCIECH  OPEN / M60WAŁBRZYCHPODZAMCZE ZAMEK`KSIĄŻ`  
113  OSTROWSKI ŁUKASZ 3104OPEN / M30JAROSŁAWOK1 
114  PALUSZKIEWICZ ROBERT 3066OPEN / M40LUBINOK1 
115  PAPROCKI KRZYSZTOF  OPEN / M40POLKOWICE  
116 PASIEK KINGA OPEN / K40JELENIA GÓRASUPER BIEG  
117  PATYK MIROSŁAW 3124OPEN / M40WIŚNIOWAOK1 
118  PAWLIK JOANNA  OPEN / K30POZNAŃKS PRETORIUM POZNAŃ  
119  PENC ONDŘEJ 3098OPEN / M40MeziměstíOWLS, WOODS, GRAVESOK1 
120  PIASECKA JADWIGA 3076OPEN / K40SOBÓTKAKORFF TEAMOK1 
121  PIASECKI LESZEK 3009OPEN / M40DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOOK1 
122  PIASKOWSKI MARCIN 3044OPEN / M40DOMANIÓWZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOK1 
123  PIECYK TOMASZ 3051OPEN / M40KATOWICEOK1 
124  PIETRZAK JAROSŁAW  OPEN / M50DZIERŻONIÓW37 PLUTON RÓŻAŃCAOK 
125  PIOTROWSKI TOMASZ 3026OPEN / M30BULOWICEOK1 
126  PIOTROWSKI WIEŃCZYSŁAW 3060OPEN / M50KALISZKTS SUPERMARATON KALISZOK1 
127  PODOLSKI PRZEMYSŁAW 3080OPEN / M50ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK1 
128  POSMAN RAFAŁ  OPEN / M40WAŁBRZYCH  
129  POTĘGA GRZEGORZ  OPEN / M50DĄBROWA GÓRNICZA  
130  PRZYBYSZEWSKI ŁUKASZ  OPEN / M30BIELAWAPASJA CHRZANKA  
131  PUTOWSKA BEATA  OPEN / K30MOSINANIGHT RUNNERS/KOBIETY BIEGAJA  
132  RAJCHERT JOANNA 3054OPEN / K40PIASECZNOHUSKY TEAMOK1 
133 RESZKE MAREK 3118OPEN / M20WROCŁAWINSTRUKTOR BIEGANIA TEAMOK1 
134  RUSIN ANNA  OPEN / K30PORĄBKAKĘCKIE HARPAGANY  
135  RUSZEL URSZULA 3002OPEN / K30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOK1 
136  RZEŹNICZEK PATRYCJA  OPEN / K20KRAKÓWKW HLANIE I VSPINANIE  
137 SADŁOWSKI RAFAŁ3117OPEN / M30WROCŁAWOK1 
138  SADOWSKI MARIUSZ 3030OPEN / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIYOBBOOOK1 
139  SKRZEK MARCIN 3126OPEN / M30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK1 
140  SLOTAŁA DARIUSZ 3046OPEN / M50ZAKRZEWOKLUB 366OK1 
141  SONNEK MARTA