Zawody obsługuje firma Datasport

Cross z historią w tle 2019
Leszno, 11 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 480
Odebrało numery: 386

Liczba opłaconych zawodników: 400
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMASZEK MARCIN 118Bieg / M40BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEOKOKPWZ 
2  ADAMCZYK KRZYSZTOF 197Bieg / M30BORZĘCIN DUŻYKRZYSZTOFOKOKPWZ  
3  BABIŃSKI JERZY 238Bieg / M50NADARZYNOKOK 
4  BAJ JACEK 147Bieg / M30WARSZAWAOKOK 
5  BAJOREK JACEK 158Bieg / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTINGOKOK 
6  BAKALARSKA MARIOLA 223Bieg / K50WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOKOK 
7  BAL JOANNA 125Bieg / K30WARSZAWABIEGAJĄCY MORŚWINOKOK 
8  BARANOWSKI ANDRZEJ 307Bieg / M30WARSZAWATRIWAWAOKOK 
9  BARANSKI IRENEUSZ  Bieg / M50MILANÓWEKDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI OK  
10  BARTCZAK ROBERT 198Bieg / M40WARSZAWAOKOK 
11 BARTECKA-MATUSZEWSKA URSZULA49Bieg / K30NOWY DWÓR MAZOWIECKIHOLI GYM&FITNESSOKOK 
12  BARTEL ROBERT 203Bieg / M40LIPKÓWSTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPWZ 
13  BARTOŁOWICZ DAWID 76Bieg / M20BROCHÓWDAWID TEAMOKOK 
14  BARZYK MATEUSZ 42Bieg / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO SPORT TEAMOKOK  
15  BASIS MARCIN 88Bieg / M40WARSZAWABIEGAM NATURALNIEOKOK  
16  BĄCZEK JAROSŁAW  Bieg / M50KAMYK OK  
17  BĄK FILIP 375Bieg / M40LESZNOMAKALU TEAM OKGmina PWZ 
18  BECHTA DAMIAN 224Bieg / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
19 BERKOWSKA MARZENA332NW / K40ZABORÓWZSP BORZĘCIN  
20  BIRSKI PIOTR 166Bieg / M40WARSZAWANO TO LECIMOKOK  
21  BŁACHNIO JAKUB 185Bieg / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
22  BŁASZCZYK MATEUSZ 27Bieg / M20KAMIONZRYTE CZOSNKIOKOK 
23 BŁASZKIEWICZ ROBERT309Bieg / M40SZYMANÓWDAWID TEAMOKOK 
24  BŁAŻEJEWSKI PAWEŁ 1049NW / M50MARIEWSTARE BABICE NORDIC WALKINGOKOK  
25  BOCZEWSKA MONIKA 1013NW / K40PIASTÓWŻBIKI NORDIC WALKINGOKOK  
26  BOGUCKA BEATA 68Bieg / K30MYSZCZYNDYSTANS LESZNOOKOKPWZ 
27  BOJANOWSKA AGNIESZKA 1040NW / K40KAMPINOSOKOK 
28 BORATKŃSKI PAWEŁ344Bieg / M30JÓZEFOSŁAWPLUTON ALPHA  
29  BORATYŃSKI PAWEŁ  Bieg / M30USTANÓWPLUTON ALPHA OK  
30  BORZĄDEK ALEKSANDRA 230Bieg / K16GRODZISK MAZOWIECKILEGIA RUN CLUB ❤OKOK 
31 BORZĄDEK KRZYSZTOF231Bieg / M40GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
32 BRODOWSKA ANNA345Bieg / K20WARSZAWA  
33 BRZOZOWSKA BEATA1066NW / K40LESZNOOKOK 
34  BUJALSKI PAWEŁ 316Bieg / M20ZIELONKI WIEŚOKOKPWZ 
35  BURCZYŃSKA IZABELA 120Bieg / K20STARE BABICEOKOKPWZ 
36  BURDZIŃSKI MAREK  Bieg / M40BŁONIE OKPWZ  
37  BUŚ GRZEGORZ 285Bieg / M60WARSZAWAOKOK 
38  BUTKOWSKI PATRYK 74Bieg / M30OŻARÓW MAZOWIECKIKS WOJTEKOKOKPWZ  
39  CENDER MAGDALENA 55Bieg / K40GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
40 CHABER EWA308Bieg / K50SOCHACZEWSOCHACZEWOKOK 
41  CHABROWSKA-KARPIŃSKA ANITA 328Bieg / K30ZIELONKI PARCELASTARE BABICE BIEGAJĄOKOKPWZ 
42  CHALUPKA ŁUKASZ 141Bieg / M30WARSZAWAOKOK  
43  CHARCHULA KRZYSZTOF 114Bieg / M50IZABELINIZABELIN NA STARTOKOKPWZ  
44  CHEŁCHOWSKA OLGA 241Bieg / K30SOCHACZEWDZIEWCZYNY W OKULARACHOKOK 
45 CHEŁMICKI GRZEGORZ195Bieg / M40WARSZAWAOKOK 
46  CHMIELEWSKI MARIUSZ  Bieg / M40WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA OK  
47  CHOROŚ SYLWIA  Bieg / K30WARSZAWA OK  
48  CIAŁKOWSKA-PŁUCIENNIK JOANNA 1009NW / K30PRUSZKÓWNW CZŁAPSKI TEAMOKOK 
49  CIEĆWIERZ DARIUSZ 144Bieg / M40BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEOKOKPWZ 
50  CIEPIEŃKO KAMIL 112Bieg / M30WARSZAWAOKOK 
51  CIERKOŃSKA AGATA 1051NW / K40WIKTORÓWRYSIE RAZEMOKOK 
52  CIERKOŃSKI MICHAŁ 208Bieg / M40WIKTORÓWOKOKGmina PWZ 
53 CWEN BARTOSZ245Bieg / M30KAMPINOSGMINA KAMPINOSOKOKPWZ 
54 CYBULSKI ANDRZEJ60Bieg / M40LESZNOOKOKGmina PWZ 
55  CYMBORSKA JOLANTA 222Bieg / K30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBOKOK 
56  CZAJKA- KOWSZUN JOANNA 1020NW / K40BORZĘCIN DUŻYZSP BORZĘCINOKOK 
57  CZAJKOWSKI KRZYSZTOF 348Bieg / M20WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY OK 
58  CZAPLA SŁAWOMIR 283Bieg / M40GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
59  CZECHOWSKI KONRAD 334Bieg / M30WARSZAWA OK