Zawody obsługuje firma Datasport

Biegiem po Zdrowie
Katowice, 22 września 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1011
Odebrało numery: 578

Liczba opłaconych zawodników: 752
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ABRAHAMCZYK NATALIA 735km / K20KATOWICEOK 
2  ADAMASZEK IWONA 571NW / K40MIKOŁÓWOK  
3 ADAMCZYK MAJA815600m / CZYŻÓWKAVICTORIA TRZEBINIAOK  
4  ADAMEK ANDRZEJ 4235km / M45GLIWICEMALCZUSIA TEAMOK 
5  ADAMSKI WOJCIECH  5km / M16KIELCE   
6  ADAMUS MARLENA 3765km / K20WYSOKABIEGAM DLA MEDALIOK 
7  ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 493NW / M40DĄBROWA GÓRNICZA  
8  ANTOLIK IWONA  NW / K50ŚWIĘTOCHŁOWICEŚLĄSK RUNNERS   
9  ANTONIAK AMELIA 2935km / K20DĄBROWA GÓRNICZAOK 
10  ANTOSIEWICZ BOGUSŁAWA  NW / K60CZELADŹ#CZELADZBIEGA   
11  ANYŻ MARIA 602NW / K60BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACHOK 
12 ARENDT ZDZISŁAW485NW / M50KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKING  
13  BACHOWICZ AGNIESZKA  NW / K40NIEPOŁOMICEFITCLUB24 NIEPOLOMICE   
14 BAGIŃSKA DOROTA574NW / K50SŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEOK 
15  BALURA EDYTA 2915km / K16LĘDZINYBIEGNĘ BYLE DOBIECOK 
16  BAŁAZY MICHAŁ 2095km / M35SOSNOWIECPOGORIA MORSUJEOK 
17  BAŁDYGA MAJA 551NW / K20GRÓDKÓWOK 
18  BANASIK DARIUSZ 1495km / M35JAWORZNOOK  
19  BANASIK MICHAŁ 2615km / M30KATOWICEOK 
20  BANAŚ JOANNA 1675km / K35BIELSKO-BIAŁAWKURW_TEAMOK 
21  BANIAK PRZEMYSŁAW 335km / M40ZAWIERCIEOK 
22  BAŃKOWSKA ANNA 2545km / K40KATOWICEOK 
23  BARON KATARZYNA 1105km / K35GLIWICEOK  
24 BARON KRZYSZTOF 300m / MGLIWICE   
25 BARTOS EWA4445km / K30KATOWICENIEZNISZCZALNIOK 
26  BARUCH HENRYKA  NW / K60DĄBROWA GÓRNICZA1950   
27  BARUCH WŁODZIMIERZ  NW / M70DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAM   
28  BASISTA KASIA  NW / K40PSZÓW   
29  BAZYLEWICZ PAWEŁ 569NW / M50CZELADŹOK 
30  BĄCZYK LDIA  NW / K50GLIWICE   
31  BĄK JERZY 548NW / M60KATOWICEOK 
32  BĄK TATIANA 1995km / K40BYTOMLARMO TEAMOK 
33  BEBIOŁKA DAWID 1895km / M20PIEKARY ŚLĄSKIEOK  
34  BELKIUS ANNA 855km / K50RUDYOK 
35 BENO-GĘSIKOWSKA DOROTA532NW / K30RUDA ŚLĄSKAOK 
36  BENTKOWSKI LESLAW 205km / M70GLIWICEDIRTY SPARROWSOK 
37  BENTKOWSKI LESŁAW  5km / M70GLIWICEDIRTY SPARROWS   
38  BERNACISKO DAMIAN 4325km / M30RUDA ŚLĄSKAWARTKIE PIERONYOK 
39  BERNACISKO WERONIKA 633NW / K20RUDA ŚLĄSKAWARTKIE PIERONYOK 
40  BETKA BARTŁOMIEJ  5km / M30BĘDZIN   
41  BIAŁAS KAROL 701100m / MKATOWICEOK  
42  BIAŁAS KRZYSZTOF 1945km / M35KATOWICEOK 
43  BIEDRA KRYSTYNA 603NW / K70BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACHOK 
44  BIEL KATARZYNA 2325km / K35ŻARKIPARKRUN CHRZANÓWOK 
45 BIEL KRZYSZTOF868100m / MKATOWICE  
46  BIELA ANDRZEJ 3125km / M30BYTOMOK 
47 BIELEC AGNIESZKA702100m / KKATOWICE-OK  
48  BIENIEK AGATA 2565km / K20ŚWIĘTOCHŁOWICESOCIOS SILESIAOK 
49 BIENIEK AMELIA780300m / KKATOWICEOK  
50  BIENIEK RAFAŁ 1195km / M45TYCHYPARKRUN TYCHYOK  
51  BIENIEK SEBASTIAN 2575km / M20ŚWIĘTOCHŁOWICESOCIOS SILESIAOK 
52  BLACHA RAFAŁ  5km / M20GOSTYŃ   
53  BLACHNIK AGNIESZKA 525NW / K30CHORZÓWKLACHULEOK 
54  BLAUT-KUBANEK ANNA 1635km / K35RUDA ŚLĄSKAOK 
55  BLUS MARCIN 2905km / M40ZABRZEOK 
56  BŁANIK ANIA 2015km / K40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
57  BŁAUT AGATA  5km / K45BOROWE-   
58  BOBER WOJCIECH  5km / M30ROGÓW   
59  BOCHYNEK KATARZYNA 1555km / K40BYTOMOK  
60  BOGUCKA KAMILA 605km / K35KATOWICEOK  
61  BOJDA DANUTA 547NW / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMOK 
62 BOJDA JAKUB4765km / M20RUDA ŚLĄSKASZNAPSRUNNERS  
63  BOJDOŁ PAWEŁ 3105km / M16KATOWICEOK 
64 BOMBA MACIEJ4755km / M40RUDA ŚLĄSKASZNAPSRUNNERS  
65  BORCZ TOMASZ 705km / M45SOSNOWIECZAGŁĘBIE DĄBROWSKIEOK 
66  BOROŃ TOMASZ  NW / M40TYCHYRUNHOGS TYCHY   
67  BOROWIECKA - WANTULOK MARTA  5km / K20CIESZYN   
68  BORUTA JAN 485km / M35PIEKARY ŚLĄSKIEOK 
69  BORYSZKO IWONA 595NW / K40SOSNOWIECSOSNOWIECOK 
70  BORYSZKO JAROSŁAW 2725km / M45SOSNOWIECSOSNOWIECOK 
71 BOŻEK JAN816600m / KATOWICEOK  
72  BOŻEK MAŁGORZATA 544NW / K40KATOWICEOK 
73  BREWKA AGNIESZKA 4275km / K20CHORZÓWOK 
74  BROMBOSZCZ BARBARA 514NW / K30CHORZÓWOK  
75  BRONOWSKI DARIUSZ 3045km / M40BYTOMOK 
76 BRZOZOK JULIA703100m / KKATOWICE-OK  
77  BRZYTWA MIROSŁAW 2335km / M50SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBRAKOK 
78 BUBALIK-JAROSZ IWONA598NW / K30CHORZÓWOK 
79  BUBAŁA DAWID  5km / M20RUDA ŚLĄSKATL `POGOŃ` RUDA ŚLĄSKA   
80  BUBEL KRZYSZTOF 631NW / M50KATOWICEOK  
81 BUDKA BORYS1005km / M40GLIWICESEJM RPOK  
82  BUDZAN KRZYSZTOF  5km / M35BYTOM   
83  BUDZISZ BRYGIDA 3745km / K20KATOWICEBIEGAM DLA MEDALIOK 
84  BUGAŃSKI DAMIAN 3325km / M30DĄBROWA GÓRNICZAOK 
85  BUJAK MAGDALENA  5km / K30TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC   
86  BUKAŁA JAROSŁAW 3795km / M45BIERUŃCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMIOK 
87  BULA JUSTYNA  5km / K40TYCHY   
88  BULIŃSKI PRZEMYSŁAW 504NW / M30BĘDZINOK 
89  BURAKOWSKA MAŁGORZATA 365km / K45SOSNOWIECZABIEGANI NAUCZYCIELEOK 
90  BURCZAK KATARZYNA  5km / K45KATOWICE   
91 BURCZAK KATARZYNA6515km / K45KATOWICE  
92  BYCINA AGNIESZKA 3825km / K35CHESTERBUCKLEY RUNNERSOK 
93 CABAJ TYMOTEUSZ870300m / MCHORZÓWSWOBOTEAM  
 Zdolny uczeń, uwielbia matematykę i jazdę na rowerze.
94 CABAS JAROSŁAW4975km / M40CHORZÓWSWOBOTEAM  
95  CENKAR KINGA 4525km / K30KATOWICENIEZNISZCZALNIOK  
96  CETNAR EWELINA 1815km / K40KATOWICE-OK 
97 CETNAR PRZEMYSŁAW781300m / MKATOWICEOK  
98  CHMIELORZ MAŁGORZATA 4175km / K35BYTOMOK 
99 CHOMĘTOWSKA ADRIANNA805km / K20SOŚNICOWICEOK 
100 CHRAPEK ANNA817600m / KATOWICEOK  
101 CHUDY PAWEŁ 100m / MKATOWICE   
102  CHWALIK PIOTR 3995km / M40KAZIMIERZA WIELKAOK  
103  CIEMAŁA SZCZEPAN 2055km / M20WIESZCZĘTAOK 
104  CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ 590NW / M60DĄBROWA GÓRNICZA-OK 
105 CIEPAK KRYSTIAN4685km / M16PORĘBAGIT EKIPAOK 
106  CIESIELSKA SYLWIA 516NW / K60SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
107 CIEŚLA ANDRZEJ4415km / M40PIEKARY ŚLĄSKIEOK 
108CIEŚLA WIKTORIA782300m / KPIEKARY ŚLĄSKIEOK  
 Wiktoria! - miłośniczka wędrówek górskich oraz fanka piłki nożnej ☺️
109 CIEŚLIK PAWEŁ4825km / M50TYCHY  
110 CIOCH - KSIĄŻEK IWONA704100m / SOSNOWIECSZALEŃCY Z SOSNOWCAOK  
111  CIOŁCZYK-OLEJ BOŻENA 4835km / K45JAWORZNO  
112  CISZEWSKA ANNA 616NW / K60SKAŁKAGRUPA JURA PLOK 
113 COLIK EMILKA558NW / TYCHYOK 
114 COLIK NATANIEL783300m / MTYCHYOK  
115  COLIK PRZEMYSLAW 1225km / M35TYCHYOK 
116 COLIK SAMUEL 5km / M12TYCHY   
117  CZAPSKA EWA 1645km / K55KATOWICEHURAGAN LIGOTAOK 
118 CZAPURA ELŻBIETA509NW / K60SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
119  CZARNECKA GABRIELA 2175km / K30KATOWICEBIEGNĘ BO KANALIA MNIE ZMUSIŁAOK 
120  CZECH MARZENA 3275km / K40SOSNOWIEC-OK 
121 CZECHURA AGNIESZKA3755km / K20GLIWICEBIEGAM DLA MEDALIOK 
122 CZERECH ŁUKASZ1505km / M35BĘDZINRMF4RTOK 
123 CZERECH NICOLA705100m / KBĘDZINRMF4RTOK  
124 CZERECH XAVIER706100m / MBĘDZINRMF4RTOK  
125  CZOPEK MAŁGORZATA 617NW / K50SKAŁKA GMINA WŁODOWICEOK 
126  CZUB JAROSŁAW  NW / M50SOSNOWIECWIRUSY   
127  CZUDAJ EWA 2455km / K45KALETYNIEZNISZCZALNIOK 
128  CZYŻ NATALIA  5km / K20KACZYCE   
129  ĆWIKŁA GRZEGORZ 175km / M20KATOWICEPWC SDC RUNNERS TEAMOK