Zawody obsługuje firma Datasport

10. AVON kontra przemoc - biegnij w Garwolinie
Garwolin, 16 czerwca 2019 r.


Drużyna Rodzinna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 861
Odebrało numery: 717

Liczba opłaconych zawodników: 700
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMOWSKI MATEUSZ  10km / M20KAŁUSZYNMIASTO KAŁUSZYN OK  
2  ADAMOWICZ TOMASZ 9210km / M50WARSZAWAOKOK 
3  ANDRZEJEWSKA MAJA 10702km / K16GARWOLINOKOKSP46 
4 BABIK ALEKSANDRA13852km / K16GARWOLIN SP46 
5 BABIK ŻANETA13842km / K40GARWOLIN  
6  BANASZEK JAROSŁAW 30310km / M30GARWOLINRUSZ 4 LITERY MEGSZENTSÉGTELENÍTHETETLENSÉGESKEDÉSEITEKÉRTOKOKPowiat 
7  BANY PIOTR 17710km / M30RYKIBIEGUSIEM.PLOKOK 
8 BARAN ADRIAN12502km / M16GARWOLINOKOKSP46 
9 BARAN ALAN 2km / M16GARWOLIN- OKSP46  
10 BARAN AMELIA 2km / K16GARWOLIN- OKSP13  
11 BARAN DOMINIK 2km / M30GARWOLIN- OK  
12 BARAN KATARZYNA 2km / K30GARWOLIN- OK  
13 BASAK PAWEŁ33710km / M20KP PSP W GARWOLINIEOKOKStrazak 
14  BĄK OSKAR 19110km / M20OTWOCKDRUŻYNA SZPIKU / K(R)OPKA TEAMOKOK 
15  BĄK URSZULA 10752km / K50OTWOCKOKOK 
16  BELKA MACIEJ 10282km / M16GARWOLINWILGA GARWOLINOKOKSP13 
17 BELKA MIKOŁAJ10262km / M16GARWOLINWILGA GARWOLINOKOKSP46 
18 BEREDA KORNELIA10582km / K16MARKI-OKOKSP13 
19 BEREDA ŁUKASZ10572km / M30MARKI-OKOK 
20  BIAŁOGRODZKA DOROTA 9310km / K40PIASECZNOOKOK 
21 BIELA DARIUSZ12132km / M40GARWOLINSZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYIOKOK 
22 BIELA JAKUB12122km / M16GARWOLINSZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYIOKOKSP13 
23  BIELECKA ALEKSANDRA 25010km / K30WIĄZOWNATEAM ZABIEGANEDNIOKOK  
24 BIERNACKA AGATA10672km / K40GARWOLINOKOK 
25 BIERNACKA HANNA11402km / K16GARWOLINBIERNACCY KONTRATAKUJĄOKOKSP46 
26  BIERNACKA KATARZYNA 26810km / K40GARWOLINTRUCHTACZOKOKPowiat 
27  BIERNACKI DANIEL 10532km / M40GARWOLIN-OKOK 
28 BIERNACKI JAN10652km / M16GARWOLINOKOKSP46 
29  BIERNACKI MACIEJ 26510km / M30STARY PUZNÓWBIERNACCY KONTRATAKUJĄOKOK 
30  BIERNACKI PIOTR 26610km / M70GARWOLINBIERNACCY KONTRATAKUJĄOKOKPowiat 
31  BIERNACKI PRZEMYSŁAW 6410km / M30GARWOLINBIERNACCY KONTRATAKUJĄOKOKPowiat 
32  BIERNACKI RADEK 24610km / M40GARWOLINTRUCHTACZ.PLOKOKPowiat 
33 BIERNACKI STANISŁAW10662km / M16GARWOLINOKOKPrzedszkole 
34 BIERNACKI TOMASZ14282km / M30KP PSP W GARWOLINIEOKOK 
35 BIERNAT WIKTORIA10782km / K16GARWOLINOKOKSrednia 
36 BLACHOWICZ JĘDRZEJ8210km / M20KOMOROWOOSTRÓW BIEGAOKOK 
37  BLACHOWICZ MARTYNA 11232km / K30KOMOROWOOSTRÓW BIEGAOKOK 
38  BLACHOWICZ WIESŁAW 7010km / M60KOMOROWOOSTRÓW BIEGAOKOK 
39  BŁAŻEJCZYK-KARCZMARCZYK ANNA 13532km / K40PL-08-400-3185SIKORKIOKOK 
40 BŁAŻEJCZYK MAREK41210km / M40OSTROŻEŃ PIERWSZY 24  
41 BŁĘDOWSKI PIOTR32210km / M16WOLA RĘBKOWSKAOKOK 
42  BOGUCKA ANETA 9710km / K40WARSZAWANESSI TEAMOKOK 
43  BOGUSZ- KISIEL DOROTA 18210km / K30GARWOLINOKOKPowiat 
44  BOGUSZ ALEKSANDER 13062km / M16ŁOZISKABOGUSZ TEAMOKOKSP46 
45 BOGUSZ IGOR12692km / M16GARWOLINOKOKSP46 
46 BOGUSZ KORNELIA14062km / K16ŁOZISKABOGUSZ TEAM Przedszkole 
47  BOGUSZ MAREK 21310km / M40GARWOLINBOGUSZ TEAMOKOKPowiat 
48  BOJAROWSKI JACEK 25310km / M60WARSZAWAALETEMPOOKOKNiK 
49  BONIECKI MACIEJ 28210km / M30WARSZAWAGET RUNOKOK 
50  BORATYŃSKA MARTA 10792km / K16RUDA TALUBSKA-OKOKSrednia 
51 BORKOWSKA ALEKSANDRA13052km / K16ŁASKARZEWKWILGA GARWOLINOKOKSP78iGim 
52  BORKOWSKA MAGDALENA 10402km / K40ŁUKÓWOKOK  
53 BORKOWSKA MARTA14810km / K30DĘBLINOKOK 
54 BORKOWSKA MONIKA12082km / K30WILKOWYJASZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWYIOKOK 
55  BORKOWSKI MAREK 10412km / M40ŁUKÓWOKOK 
56 BOROWSKA ANNA40110km / K30PILAWA Powiat 
57  BRONIKOWSKA ANNA 24710km / K40SOBOLEWOKOKPowiat 
58  BRZEZIŃSKA DARIA 13272km / K30JÓZEFÓWOKOK 
59  BRZEZIŃSKA KAROLINA 13262km / K30JÓZEFÓW-OKOK 
60 BRZOZOWSKA ANETA 2km / K30GARWOLIN OK  
61 BRZOZOWSKA KASIA 2km / K16GARWOLIN OKPrzedszkole  
62 BRZOZOWSKA PAULA 2km / K16GARWOLIN OKSP13  
63 BRZOZOWSKI JAKUB14212km / M16GARWOLIN SP46 
64  BUBNIAK IRYNA  10km / K20KIJOWMK LUCHESK-LKB RUDNIK OK  
65 BUDYTA MACIEJ13722km / M16RĘBKÓWSTAROSTWO POWIATOWEOKOK 
66 BUDYTA PAWEŁ13732km / M40RĘBKÓWSTAROSTWO POWIATOWEOKOK 
67  BUJAK MICHAŁ 28610km / M30GARWOLIN-OKOKPowiat 
68  BUKOWSKI ARTUR 39410km / M40ŁASKARZEWOKOK 
69  BUKOWSKI CEZARY 37010km / M40GARWOLINOKOKPowiat 
70 BURNO PIOTR12642km / M16GARWOLINOKOKSP46 
71  CABAJ KRZYSZTOF 25610km / M40DOMANICEYULO RUN TEAM SIEDLCEOKOK 
72 CAŁKA DAGMARA13352km / K16PARYSÓWCAŁKA TEAMOKOK 
73 CAŁKA MACIEJ13362km / M16PARYSÓWCAŁKA TEAMOKOK 
74 CAŁKA ROBERT13342km / M40PARYSÓWCAŁKA TEAMOKOK 
75  CELIŃSKI TOMASZ 41310km / M50OTWOCKTUPTUŚ OTWOCK OKNiK 
76 CHĘCEL RADOSŁAW 10km / M20SUCHOŻEBRY OK  
77 CHOJECKI DANIEL35410km / M20KP PSP WĘGRÓWOKOKStrazak 
78 CHOJECKI MARCIN10682km / M16PILAWA-OKOKSP78iGim 
79  CHOJECKI PAWEŁ 23510km / M40ZBUCZYNZBUCKI RUCHOKOK 
80  CHRÓST MARCIN 19910km / M30MIŃSK MAZOWIECKIOKOK 
81  CHUDZIK MACIEJ 24910km / M40JÓZEFÓWOKOK 
82  CYBULSKA BEATA 11032km / K30WOLA RĘBKOWSKAOKOK 
83 CYBULSKA KATARZYNA11072km / K16GARWOLINOKOKSP13 
84 CYBULSKA MAŁGORZATA11082km / K16GARWOLINOKOKSP13 
85 CYBULSKI MARCIN11092km / M30GARWOLINOKOK 
86  CZAJ KAROL  10km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORT OK  
87  CZAJKA BEATA 27010km / K30WOLA RĘBKOWSKAOKOK 
88  CZAJKOWSKI MARCIN 28510km / M20NOWE OSINY-OKOK 
89  CZAPLIŃSKI PAWEŁ 30410km / M30ŁASKARZEWOKOKPowiat 
90  CZARNY ŁUKASZ 10552km / M30GARWOLINHHC FAMILYOKOK 
91 CZARNY MIKOŁAJ10772km / M16GARWOLINHHC FAMILYOKOK 
92  CZECHOSKA MAGDALENA 11010km / K30WARSZAWAOKOK  
93 CZECHOWSKA MONIKA13772km / K40GARWOLIN  
94 CZECHOWSKI FILIP41810km / M40GARWOLIN Powiat 
95  CZECHOWSKI JERZY 7910km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK  
96 CZECHOWSKI STEFAN13782km / M16GARWOLIN  
97  CZUB BARTŁOMIEJ 8010km / M30GARWOLINOKOKPowiat 
98  CZUBA MARZENA 36510km / K50WARSZAWATUPTUŚ OTWOCKOKOKNiK 
99 CZYŻKOWSKI JAROSŁAW41410km / M40GARWOLINLKS MAZOWSZE MIĘTNE Powiat 
100  ĆWIEK JAN 12262km / M16GARWOLINOKOKSP46