Zawody obsługuje firma Datasport

8. Półmaraton Dwóch Mostów
Płock, 15 września 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 686
Odebrało numery: 565

Liczba opłaconych zawodników: 608
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK EWA 6855km / K30PŁOCKWISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEMOKMiasto 
2  ADAMCZYK MAREK 39621km / M30PŁOCKWISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEMOKMiasto 
3  ADAMKOWSKI HUBERT 7921km / M40PŁOCKOKMiasto 
4  ADAMSKI PRZEMYSŁAW 2421km / M20PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKOKMiasto 
5 ADAMSKI RADOSŁAW6875km / M20PŁOCKOKMiasto 
6  ADAMSKI SŁAWOMIR LUCJAN 24421km / M50PŁOCKSTALEXOKMiasto 
7  AKIMOW ANNA 2721km / K50PŁOCKTKKF PŁOCKOKMiasto 
8  AMBROZIAK DAWID 39421km / M20OSOWIECOK 
9  ANDRYCHOWICZ ANETA 18321km / K30WARSZAWAOK 
10  ANDRZEJCZYK RYSZARD 1421km / M50PLOCKOKMiasto 
11 AUGUSTOWSKA NATALIA 21km / PŁOCKPTT DELTA PŁOCK Miasto  
12  BADOWSKI KRZYSZTOF 47721km / M50BYDGOSZCZKSN ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZOKNiepelnosprawny  
13  BADOWSKI KRZYSZTOF 34921km / M50BYDGOSZCZSTOWARZYSZENIE CROSSOKNiepelnosprawny 
14  BALCERZAK KAROLINA 29421km / K20WARSZAWABRAKOK 
15  BARANOWSKI ROMUALD 6485km / M50PŁOCKDYNAMICOKMiasto 
16  BARTCZAK JANUSZ 6905km / M50BODZANÓWWIĘCKOWSKI TEAMOK 
17  BARTEL ROBERT 22221km / M40LIPKÓWSTARE BABICE BIEGAJĄOK  
18  BIAŁEK ILONA 6195km / K30PŁOCKOKMiasto 
19  BIAŁEK ILONA  5km / K30PŁOCK Miasto  
20  BIELAWSKI PIOTR 28921km / M40WARSZAWALEAN EDUCATIONOK 
21  BIELSKI JAROSLAW  21km / M40PŁOCKPRZEZ SPORT DO KALECTWA Miasto  
22  BIENIAS KONRAD 7421km / M20PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKOKMiasto 
23  BIEŃKOWSKI GRZEGORZ 18721km / M40PŁOCKB3OKMiasto 
24  BIEŃKOWSKI JAROSŁAW 22421km / M40PŁOCKWISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEMOKMiasto 
25  BIGORAJSKA ALEKSANDRA 6405km / K20NOWE PROBOSZCZEWICEWISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEMOK 
26 BILIŃSKI RAFAŁ20221km / M40SIERPCOK 
27  BIŁYK MICHAŁ 19521km / M30MAŁA WIEŚOK 
28  BIŃCZARSKA MONIKA 6335km / K30WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOK 
29  BIŃCZARSKI PATRYK 13221km / M30WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOK 
30  BIWOT WYCLIFFE KIPKORIR 5821km / M30ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
31  BLINKIEWICZ KRZYSZTOF  5km / M30PŁOCK Miasto  
32  BŁASZCZAK KAROLINA  5km / K20WARSZAWA   
33  BŁASZCZAK MAGDALENA  5km / K30WARSZAWA   
34  BŁOTNICKA MARTA 13421km / K30GOCZAŁKOWICEOK  
35  BOBYK KAMIL 27321km / M30PŁOCKOKMiasto 
36  BOBYK KAROLINA 6395km / K30WARSZAWAOK 
37 BOGUSZEWSKI MICHAŁ18921km / M30PŁOCKOKMiasto 
38 BOHDANOV MYKHAILO47421km / M30KYIVDYNAMOOK 
39  BOJARSKA AGNIESZKA 7155km / K40PŁOCKOKMiasto 
40  BOJARSKI ROBERT 36721km / M50PŁOCKORLEN RUNNING TEAMOKMiasto 
41  BORKOWSKI JAN 4021km / M70PŁOCKOKMiasto 
42  BORUCKI TOMASZ 18021km / M40NOWY YORKOK 
43 BORUSZEWSKI MICHAŁ5321km / M20GOSTYNINSZUKAM_SPONSORA_TEAMOK 
44  BRACISZEWSKA-PIECKA JUSTYNA 6955km / K20PŁOCKOKMiasto 
45  BREWCZAK MACIEJ  21km / M30BEŁŻYCEORLEN RUNNING TEAM   
46 BRONOWSKI PAWEŁ6105km / M30BODZANÓWSOKÓŁ BODZANÓWOK 
47 BRONOWSKI PIOTR6095km / M20MAŁA WIEŚOK 
48  BRULIŃSKA MONIKA 7055km / K40PŁOCKTKKF PŁOCKOKMiasto 
49  BRYŁKA ANDRZEJ 21821km / M50GDYNIACOM-DKMOK 
50  BRZĄKALSKI ANDRZEJ 14621km / M30MURZYNOWOMEBLEX TEAM PŁOCKOK 
51  BRZESKI PIOTR 9721km / M40PŁOCKOKMiasto 
52  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  21km / M40NOWA BIAŁARYKOWISKO   
53 BRZEZIŃSKI ANDRZEJ48221km / M40NOWA BIAŁARYKOWISKO  
54  BRZÓZKA KRZYSZTOF 26721km / M40PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKOKMiasto 
55  BUCZYŃSKA KAROLINA 27921km / K20PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITOKMiasto 
56  BUDEK AGNIESZKA 1821km / K30PŁOCKWISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEMOKMiasto 
57  BUDZIŁO ADAM 40521km / M40PŁOCKORLEN RUNNING TEAMOKMiasto 
58  BUJAK WOJCIECH 42321km / M40SŁUPNOORLEN RUNNING TEAMOK 
59  BUKOWSKI LESZEK 35921km / M50PŁOCKPTT DELTA PŁOCKOKMiasto 
60  BURACZYŃSKI ADAM 26321km / M30PŁOCKVEGE RUNNERS/HYDROMOCOKMiasto 
61  BURAS PIOTR 9221km / M40GOZDOWOPIOTREK BIEGAOK 
62  BURNA IWETA 4121km / K40PŁOCKBIEGAM W SFETSZEOKMiasto 
63  BURŻACKA-TYC AGNIESZKA 37821km / K40PŁOCKORLEN RUNNING TEAMOKMiasto 
64  CAK MARCIN 38421km / M30LUDWIKOWOORLEN RUNNING TEAMOK 
65  CAK MICHAŁ 38521km / M30BIELSKORLEN RUNNING TEAMOK 
66  CELMER MARCIN 2621km / M30PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKOKMiasto 
67  CENA KAROL 43621km / M40WARSZAWAOK 
68  CHAJDUKIEWICZ DAWID  21km / M30KARWIANY   
69  CHEMUNYAN HOSEA KIPLAGAT  21km / M20ELDORETBENEDEK-TEAM   
70 CHEMUTAI JOYLINE4821km / K20ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
71 CHERUIYOT LABAD5721km / M20ELDORETBENEDEK-TEAMOK 
72  CHERUTICH NELSON KIPKOGEI  21km / M20ELDORETBENEDEK-TEAM   
73  CHĘTKA KRZYSZTOF 7821km / M30ROGOZINOWISŁA ENERGY TEAM - BIEGAJ Z DYMKIEMOK 
74 CHMIELEWSKI SŁAWOMIR21921km / M50MOCHOWOOK 
75  CHMURZYŃSKI TOMASZ 33621km / M50BYDGOSZCZSTOWARZYSZENIE CROSSOKNiepelnosprawny 
76  CHOMKA-RADZYMIŃSKA JOANNA 32021km / K40PŁOCKOKMiasto 
77  CHROBOCIŃSKA JOANNA 6765km / K30PŁOCKOKMiasto 
78  CHROL DOROTA 7025km / K30PŁOCKOKMiasto  
79  CHUDZIK ADAM 15921km / M30PŁOCKOKMiasto 
80  CIECHOMSKI KAZIMIERZ 22721km / M50KUTNOKUTNOOK 
81  CIOK PRZEMYSŁAW 36121km / M30WARSZAWAKS STASZEWSCYOK 
82  CISKA RENATA 7305km / K30PŁOCKWYBIERZOKMiasto 
83  CISZEWSKI KAMIL 47221km / M30PŁOCKMTP WZGÓRZE TUMSKIEOKMiasto 
84  CYPARSKA ADRIANNA 6345km / K30PŁOCKOKMiasto 
85  CYPARSKI MARCIN 2321km / M40PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKOKMiasto 
86  CYTACKI DAWID 721km / M40PŁOCKRYKOWISKOOKMiasto 
87  CZARTORYJSKI JAKUB 36221km / M20WARSZAWAOK 
88  CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 33821km / K40WŁOCŁAWEKANWIL TEAMOK 
89  CZERNICH KAMIL  21km / M30WARSZAWAGO TARPAN TARCZYN   
90 CZMIEL PAWEŁ 21km / M30PŁOCKORLEN RUNNING TEAM Miasto  
91  CZWARTEK PIOTR 2921km / M40LISZYNOWIĘCKOWSKI TEAMOK 
92  CZYŻYK MONIKA 1121km / K40PŁOCKRYKOWISKOOKMiasto