Zawody obsługuje firma Datasport

VIII Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska Dziesiątka
Bieg Niepodległości z widokiem na góry
Jelenia Góra, 08 listopada 2020 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1013
Liczba opłaconych zawodników: 824
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZUK JUSTYNA  10km / K35JELENIA GÓRAOK 
2 ADAMSKA JOANNA 21km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
3 ADAMSKI ROBERT 10km / M45WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
4  AKIERMAN ANNA  10km / K40LUBAŃOK 
5  ALKER ZBIGNIEW  10km / M55GLIWICEALKER TEAMOK 
6 AMBROSIEWICZ HENRYK 10km / M70JELENIA GORABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
7  ANACKI KAMIL  21km / M30LUBAŃOK 
8  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ  21km / M35BIELAWAPCH SPORT TEAMOK 
9  ANDRZEJEWSKA PAULINA  21km / K30BIELAWAPCH SPORT TEAMOK 
10  ANIŚKIEWICZ MARIOLA  10km / K50LUBAŃOK 
11  ANTONIK DAMIAN  21km / M30ZIELONA GÓRAOK 
12  ANUSZKIEWICZ ALICJA  21km / K35ŚWINOUJŚCIEOK 
13  AUGUSTYN ADAM  21km / M40STRZELINLITWIN TRIATHLON TEAM  
14  AUGUSTYNOWICZ BARTŁOMIEJ  21km / M25MAŁOMICE10BKPANC  
15  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  21km / K30JAWORZYNA ŚLĄSKA  
16  BADKO DARIUSZ  21km / M45PIECHOWICESTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNAOK 
17  BAGIŃSKI KRZYSZTOF  21km / M40LUBINTEAM 40-LATKÓWOK 
18  BAKUŁA WIESŁAW  21km / M5007-420 WACHWAMPIROK 
19  BANAŚ MATEUSZ  21km / M25BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
20  BANDZIAK KLAUDIA  10km / K35WROCŁAW  
21 BAŃCZAK WIKTORIA 21km / K18ŚWIDNICAOK 
22  BARAN-DOJS PIOTR  10km / M45JELENIA GÓRAOK 
23  BARAŃSKI STANISŁAW  21km / M45NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICE  
24  BARCZYŃSKI ARTUR  10km / M40JEŹÓW SUDECKIKOOLTRIATHLONOK 
25  BARGIEŁ-JELEŃSKA DOROTA  10km / K35WROCŁAWDESIGN IDEAOK 
26  BARTKOWSKI RYSZARD  21km / M70KOWARYKOWARY BIEGAJĄ  
27  BARTNICKA ANNA  21km / K40JELENIA GÓRANIEZRZESZONYOK 
28  BARTOSZEWSKA AGNIESZKA  21km / K30POZNAŃOK 
29  BASTA KRYSTIAN  10km / M40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
30  BATURO ARTUR  21km / M45MARCINOWICEMARCINOWICE TEAMAMOK 
31  BĄK MARCIN  21km / M35KRAKÓWSOCIOS WISŁAOK 
32  BĄK TOMASZ  21km / M35GOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIÓWOK 
33  BEDZIESZAK JOANNA  10km / K40OSTRÓW WLKP.OK 
34  BEKIESZCZUK JACEK  21km / M30LUBINOK 
35  BELA BEATA  21km / K50WROCŁAWOK 
36  BIELAWA EWA  10km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
37  BIELAWA MARCIN  10km / M35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
38 BIELAWSKI KUBA 10km / M30JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
39 BIELAWSKI ŁUKASZ 10km / M30JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
40  BIELEC BARTŁOMIEJ  10km / M35WARSZAWALEGIA RUN CLUB  
41  BIELECKI GRZEGORZ  10km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOL  
42  BIELEŃ MARIUSZ  21km / M30LUBIN  
43 BIENIEK ANETA 10km / K25JELENIA GÓRAOK 
44  BIŁAN PAWEŁ  10km / M45GUBIN.OK 
45  BINIECKA ANITA  10km / K25BOLESŁAWIEC10BKPANC  
46 BISCHOF MARCIN 21km / M45ŚWIĘTOSZÓWOK 
47  BISKUPSKI ARKADIUSZ  21km / M45LUBAŃOK 
48  BLACHA BALOWSKA ANETA  21km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUN  
49  BOBORYCKI RAFAŁ  21km / M35ŚRODA ŚLĄSKA  
50  BOBOWSKI MAREK  10km / M45MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW/MUCHOBRONXOK 
51 BODZENTA GRZEGORZ 10km / M45UNIEGOSZCZNIEZRZESZONYOK 
52  BOGACKI TOMASZ  21km / M25WAŁBRZYCH  
53  BOMERSBACH RAFAŁ  21km / M30LWÓWEK ŚLĄSKIOK 
54  BORATYŃSKI ŁUKASZ  21km / M45GAĆPOPAPRANIEC Z GAĆOK 
55  BORKOWSKI BOGDAN  10km / M45LEŚNABE ACTIVE LEŚNAOK 
56 BOROWIEC DAMIAN 21km / M30JELENIA GORABE ACTIVE TRUCKEROK 
57  BOROWSKA KAROLINA  10km / K30LUBINKGHM ZG RUNOKz wózkiem 
58  BORYSIEWICZ MACIEJ  10km / M35WROCŁAWOK 
59  BORYSIUK ARKADIUSZ  21km / M30KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIOK 
60  BOSY JOANNA  10km / K35WROCŁAWOKz wózkiem 
61  BRANIECKA MARIA  21km / K35WROCŁAWOK 
62 BUCHHOLZ MARIUSZ 21km / M40SZPROTAWAOK 
63  BUCZAK ADRIANNA  10km / K45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
64  BUJAK ANDRZEJ  10km / M50GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRYFITÓWOK 
65  BULCEWICZ WOJCIECH  21km / M45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
66  BURCHARD BEATA  21km / K40PIASECZNOHENKELOK 
67  BURDA AGNIESZKA  10km / K45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
68  BURKIEWICZ MIROSŁAW  10km / M50LIPALZS LIPAOK 
69  BUSZ ARTUR  10km / M35MIEROSZÓWTMMPO WAŁBRZYCHOK 
70  BUSZ MONIKA  10km / K40MIEROSZÓWGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓWOK 
71  CABAJ DAMIAN  10km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMOK 
72  CARUK GERARD  21km / M45ŻAGAŃBBL ŻAGAŃOK 
73  CEBULA TOMASZ  21km / M30CHRZĄSTOWICEOK 
74  CEDZIDŁO MAŁGORZATA  10km / K40LUBAWKAOK 
75  CEDZIDŁO PAWEŁ  21km / M45LUBAWKAOK 
76  CEPIELIK WOJCIECH  21km / M35PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓW  
77  CHAŁUPKA MIROSŁAW  21km / M45WIADRÓWOK 
78  CHEBA ADRIAN  10km / M25PIECHOWICESMS KARPACZ  
79  CHLEBOWICZ BARTOSZ  21km / M35BOLESŁAWIECCFKINESIO.PLOK 
80  CHMIEL MARIUSZ  10km / M45BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOK 
81  CHMIELENKO KAZIK  21km / M55GUBINOK 
82  CHOJA ANNA  10km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
83  CHOMA KATARZYNA  10km / K40JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
84  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN  21km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHOK 
85  CHUDAŃSKI HUBERT  21km / M35BYDGOSZCZSP PSP BYDGOSZCZ  
86  CHWASTYK PIOTR  21km / M30PIOTROWICEOK 
87  CHWASZCZ MARCIN  21km / M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJOK 
88  CHWIŁKA MARIUSZ  21km / M40WALBRZYCHKLUB BIEGACZY JYSKOK 
89  CHYB MARCIN  10km / M45WAŁBRZYCHINFOBIURO TEAM  
90  CHYB NATASZA  10km / K50WAŁBRZYCHINFOBIURO TEAM  
91  CHYSKI GRZEGORZ  21km / M35SZPROTAWAOK 
92  CIĄGŁO GRZEGORZ  10km / M40BOGUSZÓW-GORCEOK 
93 CIEMIEGA ROMAN 10km / M45KOWARYOK 
94  CIESIELSKA BEATA  21km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URAN  
95  CIESIELSKI JAROSŁAW  21km / M40CHEŁMIECACTIVE URAN  
96  CIESIELSKI MACIEJ  21km / M35WROCŁAWCIESIU TEAMOK 
97  CIEŚLA ANNA MARIA  21km / K30WAŁBRZYCH  
98 CIEŚLA SEBASTIAN 21km / M18CHOCIANÓWKGHM ZG RUNOK 
99  CIOŁKOWSKA KATARZYNA  21km / K35WrocławOK 
100  CIRKO GRZEGORZ  21km / M45SZKLARSKA PORĘBAJELENIA PLAST SPORT TEAMOK 
101  CIRKO JOANNA  21km / K40SZKLARSKA PORĘBAOK 
102  CIURA GRZEGORZ  10km / M40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
103  CLAJOT FABIAN  21km / M25OLSZTYNFC GRABOWA  
104  CYBULSKI BOGDAN  21km / M60BOLESŁAWIECOK 
105  CYMERMAN KATARZYNA  10km / K40LUBAŃOK 
106  CZAJ KAROL  21km / M35SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORT  
107  CZAJA MAŁGORZATA  21km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
108  CZAJKA ANETTA  10km / K45STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
109  CZAJKA DARIUSZ  21km / M50STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
110  CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ  10km / M30STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICOK 
111 CZAPLICKI JANUSZ 10km / M50JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
112  CZARNOTA DARIUSZ  21km / M30WYSOKA (GM. KOBIERZYCE)  
113  CZERNICKI FILIP  21km / M30JELENIA GÓRAOK 
114  CZERSKA JADWIGA  21km / K60ŻARY  
115 CZERSKI GRZEGORZ 10km / M50LUBAN  
116  CZESNAKOWICZ KATARZYNA  10km / K25LUBINKGHM ZG RUN  
117  CZOPOR GRZEGORZ  21km / M35JELENIA GÓRAJKJOK 
118  CZYRNEK DARIUSZ  21km / M45RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELE  
119  CZYŻ MARIUSZ  10km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK 
120  ĆWIKŁOWSKI MAREK  21km / M60TRZEBNICAOBORYGENIOK