Zawody obsługuje firma datasport

VIII Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska Dziesiątka
Jelenia Góra, 05 kwietnia 2020 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 454
Liczba opłaconych zawodników: 355
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ADAMSKA JOANNA 21km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
2 ADAMSKI ROBERT 21km / M45WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
3  AKIERMAN ANNA  10km / K40LUBAŃPOLPOLOK 
4  ALKER ZBIGNIEW  10km / M55GLIWICEALKER TEAMPOLPOLOK 
5 AMBROSIEWICZ HENRYK 10km / M70JELENIA GORABIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOLOK 
6  ANIŚKIEWICZ MARIOLA  10km / K50LUBAŃPOLPOLOK 
7  AUGUSTYN ADAM  21km / M40STRZELINLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOL  
8  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  21km / K30JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOL  
9  BAGIŃSKI KRZYSZTOF  21km / M40LUBINTEAM 40-LATKÓWPOLPOLOK 
10  BAKUŁA WIESŁAW  21km / M5007-420 WACHWAMPIRPOLPOLOK 
11  BANAŚ MATEUSZ  21km / M25BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
12  BANDZIAK KLAUDIA  10km / K35WROCŁAWPOLPOL  
13  BARAN-DOJS PIOTR  10km / M45JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
14  BARGIEŁ-JELEŃSKA DOROTA  10km / K35WROCŁAWDESIGN IDEAPOLPOLOK 
15  BARTNICKA ANNA  21km / K40JELENIA GÓRANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
16  BEDZIESZAK JOANNA  10km / K40OSTRÓW WLKP.POLPOLOK 
17  BEKIESZCZUK JACEK  21km / M30LUBINPOLPOLOK 
18  BIELAWA EWA  10km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAPOLPOLOK 
19  BIELAWA MARCIN  10km / M35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAPOLPOLOK 
20 BISCHOF MARCIN 21km / M45ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
21  BLACHA BALOWSKA ANETA  21km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOL  
22 BODZENTA GRZEGORZ 10km / M45UNIEGOSZCZNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
23  BOMERSBACH RAFAŁ  21km / M30LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
24  BORATYŃSKI ŁUKASZ  21km / M45GAĆPOPAPRANIEC Z GAĆPOLPOLOK 
25 BOROWIEC DAMIAN 21km / M30JELENIA GORABE ACTIVE TRUCKERPOLPOLOK 
26  BORYSIEWICZ MACIEJ  10km / M35WROCŁAWPOLPOLOK 
27  BORYSIUK ARKADIUSZ  21km / M30KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIPOLPOLOK 
28  BOSY JOANNA  21km / K35WROCŁAWPOLPOL  
29  BULCEWICZ WOJCIECH  21km / M45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOLOK 
30  BUSZ ARTUR  10km / M35MIEROSZÓWTMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
31  BUSZ MONIKA  10km / K40MIEROSZÓWGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓWPOLPOLOK 
32  CABAJ DAMIAN  10km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
33  CARUK GERARD  21km / M45ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLPOLOK 
34  CEBULA TOMASZ  21km / M30CHRZĄSTOWICEPOLPOLOK 
35  CHAŁUPKA MIROSŁAW  21km / M45WIADRÓWPOLPOL  
36  CHEBA ADRIAN  10km / M25PIECHOWICESMS KARPACZPOLPOLOK 
37  CHMIELENKO KAZIK  21km / M55GUBINPOLPOLOK 
38  CHOJA ANNA  10km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAPOLPOLOK 
39  CHOMA KATARZYNA  10km / K40JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
40  CHYSKI GRZEGORZ  21km / M35SZPROTAWAPOLPOLOK 
41  CIĄGŁO GRZEGORZ  10km / M40BOGUSZÓW-GORCEPOLPOL  
42 CIEMIEGA ROMAN 10km / M45KOWARYPOLPOLOK 
43  CIESIELSKI JAROSŁAW  21km / M40CHEŁMIECACTIVE URANPOLPOL  
44  CIESIELSKI MACIEJ  21km / M35WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOLOK 
45  CIEŚLA ANNA MARIA  21km / K30WAŁBRZYCHPOLPOL  
46  CIOŁKOWSKA KATARZYNA  21km / K35WrocławPOLPOLOK 
47  CIRKO GRZEGORZ  21km / M45SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
48  CIRKO JOANNA  21km / K40SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
49  CYBULSKI BOGDAN  21km / M60BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
50  CZERNICKI FILIP  21km / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
51  CZOPOR GRZEGORZ  21km / M35JELENIA GÓRAJKJPOLPOLOK 
52  CZYRNEK DARIUSZ  21km / M45RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELEPOLPOL  
53  ĆWIKŁOWSKI MAREK  21km / M60TRZEBNICAOBORYGENIPOLPOLOK