Zawody obsługuje firma datasport

VIII Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska Dziesiątka
Jelenia Góra, 05 kwietnia 2020 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 160
Liczba opłaconych zawodników: 94
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1 ADAMSKA JOANNA 21km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
2 ADAMSKI ROBERT 21km / M45WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
3  AKIERMAN ANNA  10km / K40LUBAŃPOLPOLOK 
4  ALKER ZBIGNIEW  10km / M55GLIWICEALKER TEAMPOLPOL  
5  AUGUSTYN ADAM  21km / M40STRZELINLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOL  
6  BAGIŃSKI KRZYSZTOF  21km / M40LUBINTEAM 40-LATKÓWPOLPOLOK 
7  BARAN-DOJS PIOTR  10km / M45JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
8  BARTNICKA ANNA  21km / K40JELENIA GÓRANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
9  BIELAWA EWA  10km / K35BOGATYNIAPOLPOLOK 
10 BODZENTA GRZEGORZ 10km / M45UNIEGOSZCZNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
11  BOMERSBACH RAFAŁ  21km / M30LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
12 BOROWIEC DAMIAN 21km / M30JELENIA GORABE ACTIVE TRUCKERPOLPOL  
13  BORYSIEWICZ MACIEJ  10km / M35WROCŁAWPOLPOLOK 
14  BORYSIUK ARKADIUSZ  21km / M30KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIPOLPOLOK 
15  CABAJ DAMIAN  10km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMPOLPOLOK 
16  CHMIELENKO KAZIK  21km / M55GUBINPOLPOL  
17  CHOJA ANNA  10km / K35BOGATYNIAPOLPOL  
18  CIĄGŁO GRZEGORZ  10km / M40BOGUSZÓW-GORCEPOLPOL  
19  CIOŁKOWSKA KATARZYNA  21km / K35WrocławPOLPOLOK 
20  CIRKO GRZEGORZ  21km / M45SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
21  CIRKO JOANNA  21km / K40SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
22  CZERNICKI FILIP  21km / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
23  CZOPOR GRZEGORZ  21km / M35JELENIA GÓRAJKJPOLPOLOK 
24  DĄBROWSKA HALINA  21km / K35JELENIA GÓRAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
25  DOLIŃSKI PAWEŁ  21km / M30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOL  
26  DONAJ ADAM  21km / M45KOŚCIANNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
27  DREWICZ KINGA  21km / K40ŻAGAŃBYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAMPOLPOLOK 
28  DUBIEL PIOTR  10km / M40JELENIA GÓRAWILD DOGS TEAM/SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIPOLPOLOK 
29  DUDKIEWICZ SŁAWOMIR  10km / M35BOLESŁAWIECDRAGON10POLPOL  
30  DUDKOWSKA MONIKA  21km / K50JAWORJKS SALAMANDRAPOLPOLOK 
31  DUMYCZ TOMASZ  21km / M50PODGÓRKIPOLPOL  
32  DYGUDAJ GRZEGORZ  21km / M45LEGNICAKGHM ZG RUNPOLPOL  
33 DYLEWSKI DAMIAN 10km / M30ŚWIĘTOSZÓWPOLPOLOK 
34  FIERKOWICZ TERESA  10km / K55ŚWIERADÓW-ZDRÓJUZDROWISKO ŚWIERADÓW ZDRÓJPOLPOLOK 
35 FIRLET DANIEL 10km / M45BOGATYNIAHOSNET SKWPOLPOL  
36  FURMAN EDYTA  10km / K40JELENIA GÓRAPOLPOL  
37  GAŁKA STANISŁAW  21km / M55DZIERŻONIÓWDZIERŻONIÓWPOLPOL  
38  GARTKIEWICZ JANUSZ  10km / M70JELENIA GÓRAJELONKI OFF ROAD MAXPOLPOLOK 
39  GIERCZAK ADRIAN  21km / M25JELENIA GÓRAPOLPOL  
40  GOLONKA PAWEŁ  21km / M35NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLPOLOK 
41  GROCHOWSKA ANNA  10km / K35JELENIA GÓRAPOLPOL  
42  GURGUL RYSZARD  21km / M65BOGUSZÓW-GORCEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
43  GWARDIAK KRYSTIAN  21km / M40MYSŁAKOWICEPOLPOLOK 
44  GWIAZDA WANDA  21km / K60SZPROTAWAPOLPOLOK 
45  HNATIUK MICHAŁ  21km / M30WAŁBRZYCHNIGHT RUNNERS / RATE MY TRAILPOLPOL  
46 HOCHMAN MARLENA 10km / K18ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLPOLOK 
47  JARACZ ARKADIUSZ  10km / M45KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
48  JÓZEFCZAK TOMASZ  21km / M35ŻAGAŃPOLPOL  
49  JURKOWSKA ANETA  10km / K35KAMIENNA GÓRAPOLPOL z wózkiem 
50  JURKOWSKI DARIUSZ  10km / M35KAMIENNA GÓRAPOLPOL z wózkiem 
51 KACZMAREK SYLWIA 21km / K40ZIELONA GÓRAPOLPOL  
52  KACZYŃSKI DANIEL  21km / M30STAROGARD GDAŃSKIMORSY ZBLEWO RUN TEAMPOLPOLOK 
53  KAMIŃSKA KAROLINA  21km / K25BOLESŁAWIECPOLPOLOK 
54  KAMIŃSKI SŁAWOMIR  21km / M30TRZEBIATÓWKMP ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
55  KINSNER ZENON  21km / M40WROCŁAWBOMBARDIERPOLPOL  
56  KNYCHAŁA - ANDRZEJEWSKA ANNA  10km / K40KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK 
57  KOCHAN ANITA  21km / K30ŚWIDNICAFAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
58  KOŁODZIEJ ANDRZEJ  21km / M50MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEPOLPOLOK 
59  KOŁODZIEJ GRZEGORZ  10km / M40JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
60  KOŁODZIEJ MICHAŁ  10km / M18MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEPOLPOLOK 
61  KORNAŚ BEATA  21km / K35WROCŁAWPOLPOL  
62  KOTOWSKI GRZEGORZ  10km / M50LUBAŃBE ACTIVE LEŚNAPOLPOL  
63  KOWALSKI DANIEL  10km / M35KOŚCIELECDRAGON10POLPOL  
64  KOZŁOWSKI WOJCIECH  10km / M40KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK 
65 KRAWCZYK AGNIESZKA 21km / K35GŁOGÓWPOLPOLOK 
66  KRYSMANN_PUŁAWSKA MAŁGORZATA  10km / K40WARSZAWABEMOWO BIEGAPOLPOL  
67  KUBIENIEC PRZEMYSLAW  21km / M35GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRYFITÓWPOLPOL  
68  KUCHARCZYK KATARZYNA  21km / K30JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMPOLPOL  
69  KUCZ TOMASZ  21km / M45JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
70  KUDELSKI IRENEUSZ  21km / M50CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWPOLPOL  
71  KUREK KRZYSZTOF  10km / M50MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEPOLPOLOK 
72  KUROWSKA MARLENA  10km / K35KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
73  LATISLAVOVA EVA  10km / K45JABLONEC NAD NISOUCZECZEOK 
74  LATUSZ IZABELA  21km / K25JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOL  
75  LEC NATALIA  21km / K40POZNAŃVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
76  LĘGA WIESŁAW  21km / M45ŚWIDNICAKS TĘCZAPOLPOL  
77  LORENC MARCIN  21km / M40PIECHOWICEWEPA PIECHOWICEPOLPOLOK 
78  LORENC-RODZIEWICZ ANETA  10km / K40JELENIA GÓRAPOLPOLOK 
79  LUBERA DANIEL  10km / M40ZGORZELECEDI TEAMPOLPOLOK 
80  ŁAPTUCH GRZEGORZ  21km / M30BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAPOLPOL  
81  ŁOBOS MARIUSZ  21km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
82  MACIEJEWSKI DANIEL  21km / M35PŁOSZCZYNAPOLPOLOK 
83  MACIEJEWSKA DOROTA  10km / K35JEŻÓW SUDECKIPOLPOL  
84  MALEWICZ GRZEGORZ  21km / M35LUBAŃTEAM GRYFITÓWPOLPOL  
85  MATUSIAK JAKUB  21km / M30PIECHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
86  MATUSIAK MATEUSZ  21km / M30WROCŁAWARDENTCODEPOLPOLOK 
87  MATYJA RAFAŁ  21km / M25JELENIA GÓRANWK TEAMPOLPOLOK 
88  MAZUREK MAREK  21km / M35BOGATYNIAFUGO SP. Z O.O.POLPOLOK 
89  MAZUREK PATRYK  10km / M25JEDLINA - ZDRÓJAZS AWF KATOWICE / INSTRUKTOR NARCIARSTWA BIEGOWEGOPOLPOL  
90 MERUNOWICZ IWONA 10km / K40CHOJNÓWLMKS SFORA CHOJNÓWPOLPOLOK 
91  MICHALAK RAFAŁ  10km / M25CZEPIELOWICECZAPLA TEAMPOLPOL  
92  MICHALCZENIA KACPER  21km / M18WIECHLICEDRUŻYNA CHROBREGOPOLPOL  
93  MICHALIK IZABELA  10km / K40SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
94  MIĘTEK AGNIESZKA  21km / K40ŻAGAŃBYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAMPOLPOL  
95 MIĘTEK DARIUSZ 21km / M45ŻAGAŃBYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAMPOLPOL  
96 MISIEWICZ ADAM 21km / M35ŻARYPOLPOLOK 
97  MITRO KATARZYNA  10km / K40KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
98  MUĆKA PAWEŁ  21km / M40JELENIA GÓRAPOLPOL  
99  NASKRĘT PIOTR  10km / M40KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK 
100  NIEDZIELA PAWEŁ  21km / M50ŚWIDNICAPOLPOLOK 
101  NIWISIEWICZ TOMASZ  21km / M40LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
102  NOWAK KAMIL  21km / M25JELENIA GÓRANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
103  OKRAJEK ANNA  21km / K40WYSOKAPOLPOL  
104  OPACZEWSKA KLAUDIA  21km / K30MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEPOLPOL  
105  ORLIŃSKA ANNA  21km / K50ŁÓDŹPOLPOLOK 
106  OSKULSKI ROBERT  21km / M45KOWARYSMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄPOLPOL  
107  OSKWAREK PIOTR  21km / M30TRZEBUNIA#BESTSELERTEAMPOLPOLOK 
108  OSTROWSKA AGNIESZKA  21km / K35ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLPOL  
109  OSTRÓWKA JULIA  10km / K18JELENIA GÓRAPOLPOL  
110  OSTRÓWKA MAGDALENA  10km / K40JELENIA GÓRAPOLPOL  
111  OZIMKOWSKI MIROSŁAW  10km / M50KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOL  
112  PARFIANOWICZ ŁUKASZ  21km / M35ŻAGAŃWODNA PRZYGODAPOLPOLOK 
113 PASIEK KINGA 10km / K40JELENIA GÓRASUPER BIEGPOLPOL  
114  PASTUCHEWICZ PRZEMYSŁAW  10km / M40GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRYFITÓWPOLPOLOK 
115  PAWŁOWSKI DAWID  21km / M40JELENIA GÓRANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
116  PIŁAT BARTOSZ  21km / M35WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
117  POLAŃSKA MAŁGORZATA  21km / K45PIECHOWICEKLUB LECHIA PIECHOWICEPOLPOLOK 
118  POLESZKO MICHAŁ  21km / M40KOMARNOPOLPOLOK 
119  PONIEWIERKA REMIGIUSZ  10km / M40IŁOWADRAGON10POLPOLOK 
120  POPIELSKI GRZEGORZ  21km / M40CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWPOLPOLOK 
121  PRZYBYSZ GRZEGORZ  10km / M40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOL  
122  PUŁAWSKI RAFAŁ  21km / M40WARSZAWABEMOWO BIEGAPOLPOLOK 
123  RADTKE MACIEJ  21km / M45LUBINKGHM ZG RUNPOLPOL  
124  RETECKI TOMASZ  10km / M40WAŁBRZYCHACTIVE RUNNER WAŁBRZYCHPOLPOL  
125  SABINARZ TOMASZ  21km / M45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLPOLOK 
126  SALIK ZDZISŁAW  10km / M45JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMPOLPOLOK 
127  SAŁAPATEK ROBERT  21km / M45LUTOMIA DOLNABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
128  SAWICKI TOMASZ  10km / M35CHOJNÓWPOLPOLOK 
129  SIELUTIN WADIM  21km / M60LEGNICAKB LEW LEGNICA 2000POLPOL  
130  SKOWRON MONIKA  21km / K40BYDGOSZCZPOLPOLOK 
131  SKRZYNIARZ SŁAWOMIR  21km / M45LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOL  
132  SŁOWIŃSKI DAMIAN  21km / M35KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
133  SOBCZYK ALICJA  10km / K45JELENIA GÓRAPOLPOL  
134  SOWIŃSKI ADAM  21km / M60OPOLEOPOLE TEAMPOLPOL  
135  SPANIER MARCIN  21km / M40JELENIA GÓRALEROY MERLINPOLPOL  
136  SUROWIEC EWA  10km / K35ŚCIĘGNYPOLPOLOK 
137  SZLUFIK DOMINIK  10km / M18JELENIA GÓRAPOLPOL  
138  SZTEJKOWSKI SZYMON  10km / M18CHEŁMSKO ŚLĄSKIEPOLPOL  
139  SZYMANKIEWICZ EDWARD  10km / M70GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL  
140  ŚLIWIŃSKI RAFAŁ  21km / M30PROSZOWACZARNY KOŃ / ZBIEGACZ.PLPOLPOL  
141  ŚMIAŁEK KAMIL  21km / M25KOWARYNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
142  ŚWIERCZEK MICHAŁ  21km / M30LEGNICAPOLPOLOK 
143  TETERYCZ DARIUSZ  21km / M45JELENIA GÓRAGDZIE NOGI PONIOSĄPOLPOL  
144  TOMASZEWSKI JACEK  10km / M18GRYFÓW ŚLĄSKIUZDROWISKO ŚWIERADÓW ZDRÓJPOLPOL  
145 WIJATKOWSKA MARZENA 21km / K30WROCŁAWPOLPOL  
146  WOJDA BARTEK  21km / M45DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
147  WOLNY ARIEL  21km / M40ŁUKÓW ŚLĄSKIPOLPOL  
148  WRONA MATEUSZ  21km / M25KOWARYNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
149  WYSZOMIRSKA MAGDALENA  10km / K40KARPACZPOLPOLOK 
150  ZAGROBELNY MICHAL  10km / M35KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK 
151  ZAJĄC KARINA  21km / K30ZIĘBICEMAMY BIEGAMYPOLPOL  
152  ZAUCHA SABINA  10km / K35LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
153  ZAUCHA WOJCIECH  21km / M40LUBINTEAM 40-LATKÓWPOLPOLOK 
154  ZAWOJAK SYLWIA  21km / K25ŻARÓWPOŁÓWKA NA KACAPOLPOLOK 
155  ZDEBSKA MAGDALENA  21km / K30JANOWICE WIELKIEPOLPOLOK 
156  ZGŁOBICKI JACEK  10km / M35KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
157  ZIMOCH ZDZISŁAW  21km / M55WROCŁAWPOLPOLOK 
158  ZMITROWICZ ANDRZEJ  10km / M55KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
159  ZUBIEL-KOZŁOWSKA PATRYCJA  10km / K35KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLPOLOK 
160  ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA  21km / K30LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK