Zawody obsługuje firma Datasport

VIII Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska Dziesiątka - Bieg Niepodległości z widokiem na góry - bieg wirtualny
Jelenia Góra, 08 listopada - 30 listopada 2020 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1276
Liczba opłaconych zawodników: 1054
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZUK JUSTYNA 5
Pobierz
10km / K35JELENIA GÓRAOK 
2  ADAMOWYCZ BOGUSŁAW 6
Pobierz
21km / M55BOJADŁABOJADELSKA BRAĆ BIEGOWAOK 
3 ADAMSKA JOANNA7
Pobierz
21km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
4 ADAMSKI ROBERT8
Pobierz
10km / M45WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
5  AKIERMAN ANNA 9
Pobierz
10km / K40LUBAŃOK 
6  ALKER ZBIGNIEW 10
Pobierz
10km / M55GLIWICEALKER TEAMOK 
7 AMBROSIEWICZ HENRYK11
Pobierz
10km / M70JELENIA GORABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
8  ANACKI KAMIL 12
Pobierz
21km / M30LUBAŃOK 
9  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 13
Pobierz
21km / M35BIELAWAPCH SPORT TEAMOK 
10  ANDRZEJEWSKA PAULINA 14
Pobierz
21km / K30BIELAWAPCH SPORT TEAMOK 
11  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 15
Pobierz
10km / K50LUBAŃOK 
12  ANTKOWIAK MIROSŁAW 16
Pobierz
21km / M55KROSNO ODRZAŃSKIEOK 
13  ANTONIK DAMIAN 17
Pobierz
21km / M30ZIELONA GÓRAOK 
14  ANUSZKIEWICZ ALICJA 18
Pobierz
21km / K35ŚWINOUJŚCIEOK 
15  AUGUST MICHAŁ 19
Pobierz
10km / M30JELENIA GÓRAOK 
16  AUGUSTYN ADAM  21km / M40STRZELINLITWIN TRIATHLON TEAM  
17  AUGUSTYNOWICZ BARTŁOMIEJ  21km / M25MAŁOMICE10BKPANC  
18  BACHONSKAJA-MAJERSKA JULIA  21km / K30JAWORZYNA ŚLĄSKA  
19  BADKO DARIUSZ 20
Pobierz
21km / M45PIECHOWICESTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNAOK 
20  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 21
Pobierz
21km / M40LUBINTEAM 40-LATKÓWOK 
21  BAKUŁA WIESŁAW 22
Pobierz
21km / M5007-420 WACHWAMPIROK 
22  BALCARCZYK EMILIA 23
Pobierz
21km / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIOK 
23  BANAŚ MATEUSZ 24
Pobierz
21km / M25BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
24  BANDZIAK KLAUDIA  10km / K35WROCŁAW  
25 BAŃCZAK WIKTORIA25
Pobierz
21km / K18ŚWIDNICAOK 
26  BARAN-DOJS PIOTR 26
Pobierz
10km / M45JELENIA GÓRAOK 
27  BARAŃSKI STANISŁAW  21km / M45NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICE  
28  BARCZYŃSKI ARTUR 27
Pobierz
10km / M40JEŹÓW SUDECKIKOOLTRIATHLONOK 
29  BARGIEŁ-JELEŃSKA DOROTA 28
Pobierz
10km / K35WROCŁAWDESIGN IDEAOK 
30  BARTKOWSKI RYSZARD  21km / M70KOWARYKOWARY BIEGAJĄ  
31  BARTNICKA ANNA 29
Pobierz
21km / K40JELENIA GÓRANIEZRZESZONYOK 
32  BARTOSZEWSKA AGNIESZKA 30
Pobierz
21km / K30POZNAŃOK 
33  BASTA KRYSTIAN 31
Pobierz
10km / M40JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOK 
34  BATÓG IWONA 32
Pobierz
21km / K35DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIOK 
35  BATURO ARTUR 33
Pobierz
21km / M45MARCINOWICEMARCINOWICE TEAMAMOK 
36  BĄK JOANNA 34
Pobierz
10km / K45JAWOROK 
37  BĄK MARCIN 35
Pobierz
21km / M35KRAKÓWSOCIOS WISŁAOK 
38  BĄK MICHAŁ 36
Pobierz
10km / MMJAWORJKS SALAMANDRAOK 
39  BĄK TOMASZ 37
Pobierz
21km / M35GOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIÓWOK 
40  BEDZIESZAK JOANNA 38
Pobierz
10km / K40OSTRÓW WLKP.OK 
41  BEKIESZCZUK JACEK 39
Pobierz
21km / M30LUBINOK 
42  BELA BEATA 40
Pobierz
21km / K50WROCŁAWOK 
43  BESTRZYŃSKA JOANNA 41
Pobierz
21km / K45GĄDKICZŁAPAK ROBAKOWOOK 
44  BESTRZYŃSKI OLECH 42
Pobierz
21km / M45GĄDKICZŁAPAK ROBAKOWOOK 
45 BIAŁOSZEWSKA IZABELA 10km / K35JELENIA GÓRA  
46  BIELAWA EWA 43
Pobierz
10km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
47  BIELAWA MARCIN 44
Pobierz
10km / M35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
48 BIELAWSKI KUBA45
Pobierz
10km / M30JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
49  BIELAWSKI ŁUKASZ 46
Pobierz
10km / M30JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
50  BIELAWSKI PAWEŁ 47
Pobierz
10km / M30LEGNICAOK 
51  BIELEC BARTŁOMIEJ  10km / M35WARSZAWALEGIA RUN CLUB  
52  BIELECKI GRZEGORZ  10km / M40LEGNICAHAPPY SCHOOL  
53  BIELEŃ MARIUSZ  21km / M30LUBIN  
54 BIENIEK ANETA48
Pobierz
10km / K25JELENIA GÓRAOK 
55  BIŁAN PAWEŁ 49
Pobierz
10km / M45GUBIN.OK 
56  BINIECKA ANITA  10km / K25BOLESŁAWIEC10BKPANC  
57 BISCHOF MARCIN50
Pobierz
21km / M45ŚWIĘTOSZÓWOK 
58  BISKUPSKI ARKADIUSZ 51
Pobierz
21km / M45LUBAŃOK 
59  BLACHA BALOWSKA ANETA  21km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUN  
60 BŁAŻKÓW ANNA52
Pobierz
21km / K40DĘBNONETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNOOK 
61 BŁAŻKÓW STANISŁAW53
Pobierz
21km / M45DĘBNONETTO GRUPA BIEGOWA 42,195OK 
62 BOBER DOROTA 21km / K45JAWOR  
63  BOBORYCKI RAFAŁ  21km / M35ŚRODA ŚLĄSKA  
64  BOBOWSKI MAREK 54
Pobierz
10km / M45MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW/MUCHOBRONXOK 
65  BOCHENEK ADRIAN 55
Pobierz
21km / M18MŚCIWOJÓWMŚCIWOJÓW AUUOK 
66 BODZENTA GRZEGORZ56
Pobierz
10km / M45UNIEGOSZCZNIEZRZESZONYOK 
67  BOGACKI TOMASZ  21km / M25WAŁBRZYCH  
68  BOMERSBACH RAFAŁ 57
Pobierz
21km / M30LWÓWEK ŚLĄSKIOK 
69  BORATYŃSKI ŁUKASZ 58
Pobierz
21km / M45GAĆPOPAPRANIEC Z GAĆOK 
70  BORKOWSKI BOGDAN 59
Pobierz
10km / M45LEŚNABE ACTIVE LEŚNAOK 
71 BORKOWSKI MARCEL60
Pobierz
10km / M25ZLOTORYJAAMATOR MARCELOK 
72 BOROWIEC DAMIAN61
Pobierz
21km / M30JELENIA GORABE ACTIVE TRUCKEROK 
73  BOROWSKA KAROLINA 62
Pobierz
10km / K30LUBINKGHM ZG RUNOK 
74  BORYSIEWICZ MACIEJ 63
Pobierz
10km / M35WROCŁAWOK 
75  BORYSIUK ARKADIUSZ 64
Pobierz
21km / M30KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIOK 
76  BOSY JOANNA 65
Pobierz
10km / K35WROCŁAWOK 
77  BOŻEK SEBASTIAN 1040
Pobierz
21km / M35KATOWICEOK 
78  BRANDT ARLETA 66
Pobierz
10km / K25BOLESŁAWIECOK 
79  BRANIECKA MARIA 67
Pobierz
21km / K35WROCŁAWOK 
80  BRYCKI WALDEMAR 68
Pobierz
21km / M40ŚCINAWAOK 
81  BRYDL PAVEL  21km / M40TRUTNOVMUAY RUNNING TEAM  
82  BRYJA KRZYSZTOF  21km / M45RUDA ŚLĄSKABRAK  
83 BUCHHOLZ MARIUSZ69
Pobierz
21km / M40SZPROTAWAOK 
84  BUCZAK ADRIANNA 70
Pobierz
10km / K45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
85  BUJAK ANDRZEJ 71
Pobierz
10km / M50GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRYFITÓWOK 
86  BULCEWICZ WOJCIECH 72
Pobierz
21km / M45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
87  BURCHARD BEATA 73
Pobierz
21km / K40PIASECZNOHENKELOK 
88  BURDA AGNIESZKA 74
Pobierz
10km / K45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
89  BURKIEWICZ MIROSŁAW 75
Pobierz
10km / M50LIPALZS LIPAOK 
90  BUSZ ARTUR 76
Pobierz
10km / M35MIEROSZÓWTMMPO WAŁBRZYCHOK 
91  BUSZ MONIKA 77
Pobierz
10km / K40MIEROSZÓWGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓWOK 
92  BYŚ MATEUSZ 78
Pobierz
21km / M30WROCŁAWOK 
93  BYTYŃ TADEUSZ 79
Pobierz
10km / M30ŁUBIANKAOK 
94  CABAJ DAMIAN 80
Pobierz
10km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMOK 
95  CARUK GERARD 81
Pobierz
21km / M45ŻAGAŃBBL ŻAGAŃOK 
96  CEBULA TOMASZ 82
Pobierz
21km / M30CHRZĄSTOWICEOK 
97  CEDZIDŁO MAŁGORZATA 83
Pobierz
10km / K40LUBAWKAOK 
98  CEDZIDŁO PAWEŁ 84
Pobierz
21km / M45LUBAWKAOK 
99  CEPIELIK WOJCIECH  21km / M35PUSTELNIKAKTYWNA GMINA MARCISZÓW  
100  CHAŁUPKA MIROSŁAW 85
Pobierz
21km / M45WIADRÓWOK 
101  CHEBA ADRIAN  10km / M25PIECHOWICESMS KARPACZ  
102  CHLEBOWICZ BARTOSZ 86
Pobierz
21km / M35BOLESŁAWIECCFKINESIO.PLOK 
103  CHMIEL MARIUSZ 87
Pobierz
10km / M45BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEOK 
104  CHMIELENKO KAZIK 88
Pobierz
21km / M55GUBINOK 
105 CHMIELEWSKA SYLWIA89
Pobierz
10km / K50LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
106  CHODOR ANNA 1045
Pobierz
10km / K40LEGNICAOK 
107  CHOJA ANNA 90
Pobierz
10km / K35BOGATYNIAIZERY BOGATYNIAOK 
108  CHOJA JAKUB  10km / M30BOGATYNIAIZERY BOGATYNIA  
109  CHOMA HAMOWSKA BASIA 91
Pobierz
10km / K35STARA KAMIENICAOK 
110  CHOMA KATARZYNA 92
Pobierz
10km / K40JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
111  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 93
Pobierz
21km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCHOK 
112  CHUDAŃSKI HUBERT  21km / M35BYDGOSZCZSP PSP BYDGOSZCZ  
113  CHUDECKI KAMIL 94
Pobierz
21km / M50WARSZAWAVEGE RUNNERSOK 
114  CHUDNICKI ŁUKASZ 95
Pobierz
10km / M35JELENIA GÓRAOK 
115  CHWASTYK PIOTR 96
Pobierz
21km / M30PIOTROWICEOK 
116  CHWASZCZ MARCIN 97
Pobierz
21km / M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJOK 
117  CHWIŁKA MARIUSZ 98
Pobierz
21km / M40WALBRZYCHKLUB BIEGACZY JYSKOK 
118  CHYB MARCIN 99
Pobierz
10km / M45WAŁBRZYCHINFOBIURO TEAMOK 
119  CHYSKI GRZEGORZ 100
Pobierz
21km / M35SZPROTAWAOK 
120  CIĄGŁO GRZEGORZ 101
Pobierz
10km / M40BOGUSZÓW-GORCEOK 
121  CICHOSZ MICHAŁ 102
Pobierz
10km / M35LUBOMIERZOK 
122 CIEMIEGA ROMAN103
Pobierz
10km / M45KOWARYOK 
123  CIEPLIŃSKI TOMASZ 104
Pobierz
21km / M40JELENIA GÓRAIPA JELENIA GÓRAOK 
124  CIESIELSKA BEATA 105
Pobierz
21km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOK 
125  CIESIELSKI JAROSŁAW  21km / M40CHEŁMIECACTIVE URAN  
126  CIESIELSKI MACIEJ 106
Pobierz
21km / M35WROCŁAWCIESIU TEAMOK 
127  CIEŚLA ANNA MARIA  21km / K30WAŁBRZYCH  
128 CIEŚLA SEBASTIAN107
Pobierz
21km / M18CHOCIANÓWKGHM ZG RUNOK 
129  CIOK PRZEMYSŁAW 1048
Pobierz
10km / M40WARSZAWAKS STASZEWSCYOK 
130  CIOŁKOWSKA KATARZYNA 108
Pobierz
21km / K35WrocławOK 
131  CIRKO GRZEGORZ 109
Pobierz
21km / M45SZKLARSKA PORĘBAJELENIA PLAST SPORT TEAMOK 
132  CIRKO JOANNA 110
Pobierz
21km / K40SZKLARSKA PORĘBAOK 
133  CIURA GRZEGORZ 111
Pobierz
10km / M40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
134  CLAJOT FABIAN  21km / M25OLSZTYNFC GRABOWA  
135  CYBULSKI BOGDAN 112
Pobierz
21km / M60BOLESŁAWIECOK 
136  CYCHOWSKI ROBERT  10km / M45RYBNICAOSP RYBNICA  
137  CYMERMAN KATARZYNA 113
Pobierz
10km / K40LUBAŃOK 
138  CZAJ KAROL 1042
Pobierz
21km / M35SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTOK 
139  CZAJA MAŁGORZATA 114
Pobierz
21km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLOK 
140  CZAJKA ANETTA 115
Pobierz
10km / K45STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
141  CZAJKA DARIUSZ 116
Pobierz
21km / M50STRUGAKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
142  CZAPCZYŃSKI ŁUKASZ 117
Pobierz
10km / M30STRZEGOMGRUPA BIEGOWA BEZ GRANICOK 
143  CZAPLICKI JANUSZ 118
Pobierz
10km / M50JELENIA GÓRADRÄXLMAIEROK 
144  CZERNIAK PAWEŁ 119
Pobierz
10km / M35SOSNOWKAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
145  CZERNIAWSKA MAŁGORZATA 1052
Pobierz
10km / K40STRZEGOMLEROY MERLIN ŚWIDNICAOK 
146  CZERNICKI FILIP 120
Pobierz
21km / M30JELENIA GÓRAOK 
147  CZERSKA JADWIGA 121
Pobierz
21km / K60ŻARYOK 
148 CZERSKI GRZEGORZ122
Pobierz
10km / M50LUBANOK 
149  CZERWINSKI HUBERT 123
Pobierz
10km / M35WILKOWICEWILKORUNOK 
150  CZESNAKOWICZ KATARZYNA  10km / K25LUBINKGHM ZG RUN  
151  CZOPOR GRZEGORZ 124
Pobierz
21km / M35JELENIA GÓRAJKJOK 
152  CZYRNEK DARIUSZ  21km / M45RYBNIKDECATHLON & PRZYJACIELE  
153  CZYŻ MARIUSZ 125
Pobierz
10km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK 
154  ĆWIKŁOWSKI MAREK 126
Pobierz
21km / M60TRZEBNICAOBORYGENIOK